Új privát üzeneted érkezett!

Bambi, bocs.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, így itt kérek segítséget, légyszi nekem is küldjétek el - akár priviben - az infókat Gajdos doktornőről!
Fontos lenne, elvégre kisfiam és én lassan "kettéválunk"! :D
Szintén érdekelne, hogy milyenek a tapasztalatok az István KH-ban dolgozó szülésznőkről, és hogy név szerint kit ajánlotok!

Köszönöm előre is:
Sámánlány
sámánlány
 
 


Sámánlány, Gajdos doktornő idénre már nem vállal "új" kismamát. De megírom a számát priviben, ha gondolod, egy kérdést megér.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!
Új vagyok a fórum. Szülész-nőgyógyász választás előtt állok és érdekelne minden pozitív, illetve negatív tapasztalat Gajdos doktornővel kapcsolatban.
És persze az elérhetőségének is örülnék (magánrendelő címe, telefonszáma).
Előre is köszönöm.
irob
 
 


Nnnnna, ma voltam a doktornőnél, mielőtt elkezdett vizsgálni, szólt a telefonja, egy novemberre kiírt kismama kereste. Mondta neki, hogy jövő áprilisig nem vállal több szülést, azaz aki májusban vagy azután fog szülni azt tudja csak újként elvállalni.
A magánrendelő a Lövőház utcában van, a CIB Bank épületében, a 2. emeleten, rendelés hétfőn délután és csütörtök délelőtt van.

Irob,
konkrétan mi érdekel?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is csupa-csupa jót tudok csak mondani a drnőről. Júniusban szültem nála a második csemetémet.

A kisfiamat 2005-ben szültem nála császárral, s aminek nagyon örültem teljesen természetes volt neki, hogy második babámat természetes úton szerettem volna világra hozni. Így is lett, s nagyon szép szülésélménnyel lehettem gazdagabb. Köszönöm neki!

Tehát olyan anyukáknak is nagyon ajánlom őt, akik esetleg császárral szültek.

Judit

Kép
Kép
Kép
rejudit
 
 


Judit,
és milyen volt a sima szülésed? Mit gondoltál utána, hogy jaj de jó, hogy ezt az elsőnél kihagytam, vagypedig pozitív volt?

Gratulálok a gyerekekhez! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


De vaksi vagyok, írtad, hogy: "nagyon szép szülésélménnyel lehettem gazdagabb". Bocsi. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Picurka,
küldtem neked privát üzenetet, légyszi' nézd meg! Köszi!
HK
hk
 
 


Sziasztok!
Én mindenkinek csak ajánlani tudnám a Doktornőt.
Sajnos nem sikerült nála szülnöm, mert sürgősségi császárral , ügyeletes orvosnál születtek az ikreim tavaly szeptemberben.
De öröm volt hozzá járni terhesgondozásra. Nekem egy gondom volt vele, hogy messze volt, mert a XV. kerületben lakunk.
Ha még lesz gyermekem, tutti őt is nála szeretném majd szülni.
Vendég
 


Szia Duddu!!!
Lehet, már nem emlékszel rám, de én emlékszem Rád!
Hogy vagytok? Teszel fel képet? :D
Atyagatya, már 1 évesek! Gratulálok!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném megtudni,hogy most mi a helyzet azzal, ha valakinek fogadott orvosa van és nem a körzetéhez tartozó korházban akar szülni.
Baba vállalás előtt állunk és tettszenek a doktornőről leírtak + szimpatikus az István kh.is.De nem tudom ez mennyibe kerül ,lehet e egyáltalán ilyet stb...és ha tudnátok küldjétek már el,hogy milyen árakkal dolgozik a Doktornő,mennnyi idővel kell hamarabb időpontot kérni..+a telcsi számát is.
Légyszi az emailomra ( zsuszy@gmail.com) küldjétek ha tudtok segíteni.
köszönöm előre is:
Zsüszy
zsüszy
 
 


Sziasztok!
Én új vagyok itt és minden érdekelne Gajdos Editről. magánrendelő címe elérhetősége tarifái, szóval minden!
Aki tud valamit segítsen köszi mindent!
Dóri :oops:
lukidori
 
 


Sziasztok!
Én új vagyok itt és minden érdekelne Gajdos Editről. magánrendelő címe elérhetősége tarifái, szóval minden!
Aki tud valamit segítsen köszi mindent!
Dóri :oops:
lukidori
 
 


Dr. Gajdos Edit:

Rendkívül kedves, előzékeny, megértő!
Bátran keressétek! Ha időpontot kérsz 5-10 percnél többet soha nem kell várnod! Megjegyez már egy alkalom után és tudja, hogy ki vagy és mi van veled! Nem durva és folyamatosan kommentálja, hogy mit fog csinálni és mit fogsz érezni. Nem ciki kérdezni tőle semmit! Olyan válaszokat kapsz, hogy meg is érted!
Nagyon szeretem!

Szent István Kórház Szülészet- Nőgyógyászat- és Nőgyógyászati Onkológiai Osztály

vagy:

Magán: Jól felszerelt rendelője van. Az asszisztense kint ül a váróban és a számítógépén látja csak, hogy milyen beutalót vagy gógyszert kell írnia, szóval maximálisan diszkrét!

II. Lövőház u.7-9. 2. em 2/a
336-1826
30/201-0685

és:

www.boldogszuletesert.hu
ancsibaba
 
 


Ja! Én hétfőn (09.24.) próbáltam bejelentkezni hozzá és 10.18.-ra van csak időpontja! :shock:
ancsibaba
 
 


Ami a várakozási időt illeti, én azért többször is vártam sokat a rendelőben, de nem gond, ez ezzel jár.
És a receptet úgy íratja fel az asszisztens, hogy először neki kell megmondanod, milyen gyógyszerről van szó, a többi váarkozótól 2 méterre, suttogni nem lehet, mert megy a tévé, így mindenki hallja, mit beszélsz vele. Aztán ő felírja ezt egy cetlire és beviszi a doktornőhöz. És nekem az sem túl szimpi, hogy a ctg készülék is a váróban van, soha nincs a függöny elhúzva, és a mindenórás kismama közszemlére téve ül a többiek között a tappancsokkal a hasán.

De én a doktornőhöz ragaszkodom, nem a várószobához, így elfogadom ezeket a körülményeket. :wink:

Ancsibaba első bekezdésében írtakkal szó szerint egyetértek! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szeretném tudatni az erre járókkal, akik valószínűleg Gajdos páciensek, hogy immár a második babámat köszönhetem neki! :D

Nemrégiben egy vasárnapi napon mentem uh-ra hozzá, mert akkorra vártuk a peteérést. Kérdeztem tőle, hogy most csak emiatt jött be a kórházba? A válasz: igen. Nézek kérdően és kissé pironkodva rá, mire ő: ha valamit megtehetek, azt miért ne tegyem meg?
Na ő Gajdos Edit! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska :D
Oriasi gratula,ez gyorsan osszejott :wink: :wink:
Minden szepet es jot,majd egy egeszseges kis szuszogo csomagot 8 honap mulva 8)

Hat igen a doktorno egy kivetelesen kedves ember csak orulni tudok, hogy masodjara megtalaltam es a korhazban sem csalodtam :D A mellgyulladasnal es maximalisan segitett,szoval nem az a fajta aki szules es boritek utan mar rad sem nez....
Amikor Leont vartam mindig azzal biztatott, (kicsi volt a pocakom es aggodtam hogy tul pici lesz ), hogy nekunk vekonyaknak eleg egy kicsi baba is lenyeg, hogy legyen :wink:

Kép
Kép
kataa
 
 


Kataa,
én most 42 kg vagyok, 155 cm, 50 kilóval szültem. És valóban pici volt a lányom, 2 és fél kiló. :)

Ha a 9 hónap gyorsnak mondható... Február óta kezelt hormongyógyszerrel.

Nemsoká ünnepeltek úgy látom! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, és nem direkt vagyok ilyen gebe, genetikai adottság. Már ha ez adottság, hogy kilógnak a bordáim. :oops: Reméltem, hogy majd szülés után marad rajtam 3-4 kiló, de nem. Talán majd most. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska
En 50 kg vagyok most 170cm-hez :lol: Ugyhogy kb ilyen gebe,de en sem fogyokurazom,sot szerettem volna ha maradpar kg itt -ott ,de ki kell abranditsalak,masodik utan sem maradt ugy a hogy az elso utan sem.
Jaes en 59el mentem szulni mindetszer,Alex 3100 volt Leon meg 2560:D
Jaj mindjrat egy eve volt... :roll:
Ja bocs akkorcsak nekem tunt gyorsnak, hogy masikban beszeltuk nemreg hogy indul a project :wink: Lenyeg a vegeredmeny :wink: :lol:

Kép
Kép
kataa
 
 


Lehet, hogy olyasmiről beszéltünk, hogy az injekciós kezelés indul. Mert sokáig gyógyszerekkel próbálkoztunk, egy ideje pedig már szurival.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam... De nem állhatom meg szó nélkül:
Gratula Gabuska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irigyellek egy picit... Na, majd jövőre! :D
A doktornőről meg mindig is tudtam, hogy ilyen! Nem csalódtam... Valahogyan lehet, hogy mégis nála fogok egyszer újra szülni, majd kilogisztikázzuk ezt a 40 km-t (és 1,5 órát...) csak ne csúcsforgalomban szüljek ;)

Mégegyszer gratu! Hanyadik hét?

szilvás76
 
 


Szilvi!
Köszönöm szépen!

Épp ma 5. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!

most én is orvost keresek, júniusban tervezzük elkezdeni párommal a "ketteske-projektet", és még előtte el szeretnék menni rákszűrésre.
a kislányom 2007 márciusában született császárral, Rejudit, így nagyon figyelmesen olvastam soraid. arról tudnál írni, hogy azért vannak-e a császár utáni hüvelyi szülésnek feltételei nála? pl. korkülönbség min 2 év/ahogy sok helyen hallottam/? és a gátvédelem működhetett nálad?
(eléggé utánaolvastam már a témának:)
illetve a többiektől is kérdezném, hogy a terhesgondozás hányszori látogatást jelent nála, magánban, kórházban, hogy hív vissza?
ha jól vettem ki, uh készülék is van nála magánban ugye?

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Mamacsibe,
terhesgondozásra nagyjából havonta hív be, de nem mindig csinál UH-ot.
A genetikai UH-okat nem ő csinálja, hanem a kórházban egy szonográfus.
CTG-re járhatsz magánba és a kórházba is.

Jó választás! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


szia Ilba! köszi hogy írtál!
a gátmetszéshez hogy áll?

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Mamacsibe,
támogatja a gátvédelmet, bár nem ő csinálja, hanem a szülésznő. Nekem az utolsó pillanatig próbálkoztak, masszírozták és az utolsó nyomásnál kellett picikét vágni, de utána mondta, hogy ez így volt jó, mert ha nem vág, akkor repedek szanaszét. Szülés után 2 órával már törökülésben ültem az ágyon. :wink: Felszívódó varratot használ.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Láttam, hogy a doktornőnek a Lövőház utcában van a magánrendelése, de a Temó Egészségpénztár honlapján meg József krt-ot írtak (azt a címet, amit itt a babanet-en Németh Miklós magánrendelésének címeként láttam). Tud erről valaki valamit?
És ha újként bejelntekezem hozzá (még nem vagyok terhes, de szeretnék, bár a komoly vérszegénységem miatt aggódom... - tényleg, ilyen tapasztalata van valakinek?), mennyi idő múlvára ad vajon időppontot?

Köszi!

Csilla
vallics
 
 


Csilla,
a doktornő is régen a József körúton rendelt, kb. 2 éve van a Mammutnál.
Szerintem kb. 3-4 hét múlvára kapsz időpontot.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


ilba, köszi!

Azt még meg tudnád mondani, hogy mikor van rendelése? A hétfőt tudom, de a másik napra csütörtököt és pénteket is olvastam. Vagy lehet hívni rendelésen kívüli időben időpontért? Erre is valaki azt írta, igen, valaki azt, hogy nem.
A 3-4 hét annyira nem bíztató, mert az egyik kérdésem annál hamarabb aktuális lesz (még kb 2 heti tablettám van, utána szeretném abbahagyni, azt szeretném megtudni, van-e kockázata, ha közvetlenül tabletta után elkezdünk próbálkozni - tekintetbe véve a vérszegénységemet is, vagy még egy ideig védekeznünk kell másképp), telefonban ilyesmit meg lehet tőle kérdezni, ha csak sokára ad időpontot?

Csilla
vallics
 
 


Csilla,
Rendelése hétfő délután és csütörtök délelőtt. Szerintem próbálkozz rendelési időn kívül hívni és vázold neki a helyzetedet, legfeljebb azt mondja, hogy hívd máskor, mert nem tud most beszélni. Amúgy ha csak időpont kell, akkor rendelési időben célszerű, mert az asszisztens tud egyből időpontot adni.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok Kedves "Ittlakók"!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül betörök!Meg szeretném kérdezni, hogy nincs-e véletlen köztetek, vagy ismerőseitek közt olyan egyén, aki örülne egy golden retriever mamától és egy labrador papától származó kiskutyának? Ugyanis kedvenc háziebünk váratlanul megvemhesült, és nagyon szívesen adnánk ajándékba a kölyköket olyanoknak, akik örülnének egy kedves, jól nevelhető, kifejezetten gyermek-és családbarát kutyának. A kölykök március első vagy második hetében érkeznek, tehát úgy április végén, május elején lehetne őket elvinni. Természetesen az első oltást is beadatjuk nekik, ennek az árát mi álljuk, így a lehendő gazdinak erre sem lesz gondja. Nagyon szeretném, ha ezek a kis tündérek szerető gazdira találhatnának!
Kérlek Titeket, hogy amennyiben tudtok valakit, akit érdekelne a dolog, küldjetek nekem egy privit, és elküldöm a telefonszámom, hogy egyeztetni tudjuk a továbbiakat!
Egy kép, várhatólag így fognak kinézni a kutyuk, ez Anutájuk 3 hósan:
Kép

Előre is köszönöm a segítséget, és mégegyszer bocsánat, hogy így betörtem!
Minden jót Nektek!

porsika
 
 


Sziasztok
érdeklődnék,hogy most a drnőnek milyen tarifái vannak:rákszűrés,uh.
A terhesgondozás milyen árban van? Ill. előre megmondja mennyi a szülés tarifa,v. a kismamára bízza...?
ha valaki priviben írja az árakat azt is köszönöm
köszi előre is
barbi
barbi76
 
 


Barbi,
uh 3000, terhesgondozás 6000, asszem a rákszűrés is, de lehet, hogy az 7000, tarifát nem mond a szülésre, rád bízza.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sági Anna vagyok.5-es11-éveskislány.Az angol tanítónénimnek is van egy ilyen kutyusa,és nagyon megkedveltem.Két testvérem van nagyon szeretnénk egy kiskutyát.Bármikor eljöhetne megnézni a kiskutyust,hogy lássa itt jó helye van.Unokatestvéremmel egy telken lakunk,és nekik van két lány kutyájuk ezért fontos hogy az én kutyám is lány legyen.Nagyon szépen köszönöm hogy elolvasta a levelemet!
Anna
kutyu
 
 


Kedves Anna!
Szerintem privát üzenetet küldjél porsikának, ha szeretnél tőlük egy kiskutyát, mert lehet, hogy több helyre is feltette a levelét, és talán nem mindegyiket olvassa rendszeresen. Lehet, hogy nem veszi észre, hogy írtál neki. Esetleg kérd egy felnőtt segítségét, mutassa meg, hogyan kell privát üzenetet írni.
Remélem, sikerül egyeztetnetek, biztosan jó gazdija leszel a kutyusnak!
Törpmama
törpmama
 
 


Szia Anna!
Írtam Porsikának privát üzenetet, hogy mindenképp olvassa el az ide írt leveledet. Remélem, tudtok majd egyeztetni, és így Neked is lesz kutyusod.
Törpmama
törpmama
 
 


Sziasztok!
Lassan eljön nálam a CTG-k ideje.A doktornőhoz járok,és semmi pénzért nem mennék máshoz,mert szuper orvosnak tarom.Egy vmi mégis nagyon zavar:mégpedig az ,hogy mindenki szeme láttára végzika CTG vizsgálatok ,a súlymérést,stb.Még ha csak nők lennének a váróban...,de szerintem ez akkor is gáz.Láttam,hogy van vmi függöny féle,nem tudom ,hogy meglehet-e kérni ,hogy azt húzzák be.Titeket nem zavar?
duna
 
 


Duna!
Én is a doktornőhöz járok, és ne félj a CTG-től. Ha kéred, morgás nélkül behúzzák. Sőt, van olyan asszisztens, aki magától felajánlja, hogy elhúzzák. Engem egyáltalán nem zavar, hogy ott vannak a többiek. Egyet ne felejts el: Csokit vinni a ctg-re, hátha éppen ébresztgetni kell :D

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás,
júni 2-án, 14.00-re mentem a rendelőbe, de csak 4-kor jutottam be, mert valaki vette a bátorságot, és épp akkor szült a doktornővel. Igen, Te! :lol: :lol: :lol:

Ezúton is gratulálok a babádhoz, jó egészséget kívánok! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska!
Valóban én voltam az, de siettem, hogy Neked ne kelljen olyan sokáig várnod :wink: Kérhettél volna még korábbanra időpontot, lehet, hogy én is hamarabb megszültem volna :D
Ígérem, hogy most 2-3 évig nem szülök, mehetsz nyugodtan :D

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Ja, és már csak egy kérdés. Honnan tudtad, hogy én vagyok az? :D

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Akkor még természetesen nem tudtam, hanem mikor meséltem egy babanetes fórumozó társamnak, aki szintén a doktornőhöz jár, hogy épp szülés volt, ő mondta, hogy látta valamelyik topikban, hogy hékás szült akkor.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hékás, nem osztod meg velünk a szüléstörténetedet? Vagy priviben, ha gondolod. :wink:

Sajna úgy néz ki, pont szabin lesz a dokinéni, mikor szülök. :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ha érdekel, akkor természetesen megírom. Most ébredezik Marci, megetetem, utána leírom. Addig is egy kép, hogy ki miatt is kellett várnod :D

Kép

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás,
gratulálok a kisfiadhoz, gyönyörű!
Én árulkodtam. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Köszi a gratulációt :) Az árulkodás miatt meg nem kell 'szégyenkezned', csak nem tudtam, hogy hogy hoztátok össze. Mert az Edit nem a fórumos nevemen ismer, a fórumosok meg általában nem tudják az igazi nevemet. De ügyesek vagytok :D

Egyébként próbáltam nem feltartani a rendelést, és bementem vasárnap szülni, de hazaküldtek, hogy még nem szülök... Szóval bocsi mindenkinek, akinek várnia kellett miattam :D Annyi a mentségem, hogy azzal, hogy én szültem, hamarabb bejutottatok a rendelőbe, mert fél 2-re volt időpontom. Pont, amikor megszültem :D :D :D

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


hékás írta: fél 2-re volt időpontom. Pont, amikor megszültem :D :D :D


Nem mondod! Ez jó! :lol:

Én is majdnem így voltam, mert kedd reggelre volt ctg-időpontom, de hétfő éjjel beindult a szülés és kedd reggelre meg is szültem. 2005-ben. :D

Láttam a képet, az előbb beismerő vallomást tevő Ilba jóvoltából, mert szólt hogy itt és itt nézzem meg Hékás kisfiát meg írtó édes! :wink: :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: