Új privát üzeneted érkezett!

valika: nyugi, ne izgulj, minden rendben lesz :-)
erre biztosíték az első konzitok időpontja;-)

ani: gyere hétfőn....én ugyan dolgozni fogok, de a csajom legalább nem lesz annyira egyedül ;-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


éééééés laptetőőőőő :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


mer' mióta rosszéletű dolgozó nő lett, hanyagol minket.... szerintem szőke hercege nem sokáig fog már rá várni....ma pl egy csini szöszivel fürdött együtt :D
az ikrek meg már meg se ismernék, szerintem hangosan üvöltenének, ha meglátnák :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 

 
 

mer' mióta rosszéletű dolgozó nő lett, hanyagol minket.... szerintem szőke hercege nem sokáig fog már rá várni....ma pl egy csini szöszivel fürdött együtt :D
az ikrek meg már meg se ismernék, szerintem hangosan üvöltenének, ha meglátnák :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


réka mindenképpen, ő még a nagyanyjától is üvölt :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


pasimonológ befejezve, hagylak titeket is érvényesülni :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Alig van időm, minden időm a fiamra megy el na és persze ez így természetes. A fotóalbumba vannak képek rólunk.
Jól vagyunk, bár a hasfájás talán egy kicsit gyötőr minket.

szmet
 
 


Ani biztos nem megy debibe.Még mindig beteg vagyok! :cry: Rosszul reagáltam az anibogyókra,és rosszabb az állapotom,mint volt....na meg biztos mindenki dolgozik.Egyedül Vandára telepedhetnék rá,de így betegen nem akarom(gondolom ő sem).Amúgy meg ami a legidegesítőbb,hogy ráérnék!

Szmet!Tündér babád van! :D

Valika!Nagyon meglepődtem,hogy már itt tartatok!Remélem tudsz most már többet jönni,és mindenről tájékoztatni minket! :wink:
Ne feledd:Inni-inni,és temérdek fehérje!!!!!

Kép
ani0227
 
 


ani: gyógyulj meg hamar....
nem számítana rátelepedésnek, szerintem vanda örülne neked.....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Vanda örülne. [törölt kép]
Gyógyulj meg mielőbb!
vovanda
 
 


Sziasztok!Megtörtént a sejtleszívás!Nemtudom mennyire jó eredmény,de lett kettő kis sejtecske,aminek én örültem és még kis könnycsepp is kicsordult!Voltunk egy páran,és az eredmények megosztva:volt akinek 8,de olyan is akinek 1.Reméljük a legjobbakat!Holnap kell érdeklődni hogy megvannak-e,minden rendben van-e,utánna pedig ismét felhívni őket és rákérdezni osztódnak-e.Ha minden jól megy akkor csütörtökön beülti,de még nem akarom elkiabálni :roll: Mindenkinek szép napot!
valika28
 
 


Ani!Egy apró kis kérdés feléd:Neked Debibe hányat ültettek be?Hármat vagy kettőt?És mennyi petesejted volt?Szerinted van esély hogy az egyik megmaradjon és megtapadjon?Köszönöm előre is a válaszodat!Puszi
valika28
 
 


Valika!
A sejtek száma eléggé egyénfüggő. Tőlem pl. 13at szívtak le, ami már kicsit túl sok is, hiperstimus lettem transzfer után.
Akár mind a kettő is megmaradhat.
Megtapadás: ugyanannyi az esélye, mint spontán teherbe esésnél, 20-30%.
vovanda
 
 


hajrá valika!!!!

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok

Valika drukk, a randizóknak++++++++

Kincsem voltatok, milyen volt?
volt sok új infó?

Rosszéletű, azé nem jövök mert ÉN veled ellentétben dolgozom, nem itt lebzselek :lol: :wink:

Ani gyógyulj meg hamar! sok gyógypuszi

Vanda megnéztem a neten, a helyet amit javasoltál gyönyörű , és lehet a végén befutó lesz.

piszok car idő van, mire beértem dolgozóba, ázott veréb lettem.

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


valika
6-ból 3 termékenyült meg,utolsó nap 1 megállt,így 2-őt kaptam vissza
nagyon drukkolok....de ez nagyon egyén függő.Van olyan,hogy egyből egy termékenyül meg,és sikeres a beülti

javulgatok,már csak a fogam fáj,és a közérzetem kaki,de a rossz időre is fogható

Kép
ani0227
 
 


Köszönöm a válaszokat és a drukkot!Ma hívtam fel Debit és érdeklődtem a sejtek után,és KÉPZELJÉTEK mind a KETTŐ megtermékenyült :P Most nagyon boldog vagyok!Holnap ismét hívnom kell őket,hogy osztódnak-e,és ha minden jól megy akkor csütörtökön beülti :wink: További szép napot mindenkinek és sok ölelés a kicsiknek!
valika28
 
 


árnika írta:Rosszéletű, azé nem jövök mert ÉN veled ellentétben dolgozom, nem itt lebzselek :lol: :wink:


én is dolgozok :lol:
különösen jövő hónaptól :?

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


árnika írta:piszok car idő van, mire beértem dolgozóba, ázott veréb lettem.
jók legyetek


erről meg fényképet akarok....mármint az ázott verébről :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


lehet, hogy itt van közöttünk a legújabb ikres kismama? :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szia Mindenki!Hívtam ma Debit és képzeljétek mindegyik osztódott,úgyhogy holnap jön a nagy nap!BEÜLTI :P Nagyon izgulok,remélem minden sikeres lesz és végre 9hónapig a pocimban tudhatom őket :D További szép napot :)
valika28
 
 


hajrá továbbra is valika, mennek a drukkok :)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Ez nagyon jó hír! :wink:
Meddig tudsz pihenni velük?
Vigyázz magadra!!!!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!
valika!drukkolok neked!biztosan sikerülni fog!mindent bele embrikék!tapadjatok anyicihoz!
szorítok értetek!vigyázz magadra,pihizzél! :D

Kép
timé&tati
 
 


Valika!
Tapadókorongokat küldöm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:44-kor.
vovanda
 
 


Halihó!Köszönöm a sok-sok drukkot!Ma MEGTÖRTÉNT a csoda!A pocimban kettő kis lényecske :P Most jöttünk haza,csak fekszek az ágyban és a férjecském süti a halacskát anyának,hisz kell a fehérje :wink: 2hét múlva kell visszamenni vérvételre,controllra.Vanda:Nagyon szépek a gyerekek,remélem az e
nyémeim is ilyen szépek lesznek???!!!Timé:Köszi a drukkot,láttam a képeket a kisfiadról,hát nagyon édi!!!!Pasi:Köszi neked is :D Ani:Pihenek,de meddig kell?Eszem a sok fehérjét,tegnap és ma körözöttet ettem,kezdem megszeretni :) Mindenkinek köszönöm mégegyszer és Legyen szép a napotok!!!!!!!!!
valika28
 
 


Vanda!
Csodálatosak a manók,na meg a nagy sem kutya!!! :wink:

Valika!
Hurrááá!!!Pihenjél amennyit csak tudsz!Főleg a megtapadás környékén a lényeg(most még csak lebegnek a méhben,ha jól tudom)!!!!De mondjuk ez is egyén függő,én szigorúan csak pisilni,és fürdeni keltem fel kb.2 hétig.És tesztet nem csináltam,kivártam a vérvételt!Nagyon nehéz volt,de babonából nem tettem.Kincs pedig mms-ben küldte nekem a zebrát!:DDe ahogy érzed úgy csinálod!
Amikor meg kiderült,akkor is mindent csak lightosan csináltam.Vanda pl.2 hét után ment dolgozni ha jól emlékszem....
Hány sejtesen kaptad vissza őket?Mikor végeztél?Hívtalak ma,de nem voltál elérhető!

Kép
ani0227
 
 


vanda!
gyönyörű tündérmanóid vannak!nagyon szépek!puszi nekik! :D

valika!sok pihi!dukkolok! :D

Kép
timé&tati
 
 


Ani!Igen,kikapcsoltam a telcsit,mert pihiztem.Nemtudom hány sejtesen kaptam őket vissza,csak annyit kérdeztem hogy hány nap múlva tapadnak meg biztosra és azt mondták 3-4nap.Amúgy miért lényeges hogy hány sejtesek?Már reggel 8:40-kor bent voltam a műtőbe és 8:52kor toltak ki,1őra hasonpihi,utánna mehettem öltözni és a Doki irodájánál várakozni.Így hamar hazaértünk.Nagyon félek hogy nem tapadnak meg,én mindent elkövetek/pihenek,fekszek,nem eröltetem meg magam,nem emelek nehéz dolgot/,de félek!!!Timé:Köszi mégegyszer :) Mindenkinek szép napot :P
valika28
 
 


Valika!
Effektíve fekvés nálam az első 2-3 napban volt. Többet nem lehetett, nekem itt volt a nagy. Dolgozni egy hét után mentem. Ha meg akarnak tapadni, az az első napokban eldől. De Balut pl. hoztam-vittem a bölcsibe.
vovanda
 
 


Vanda!Hát remélem én is olyan szerencsés leszek mint te és megtapadnak!És te vettél tesztet vagy megvártad a vérvételt?Már nagyon izgulok!
valika28
 
 


Valika!
Minél több sejtesek,annál nagyobb a valószínűsége a tapadásnak(annál erősebbek).
DE NE AGYALJ MINDIG!!!! :wink: Ha mindig ezen gondolkozol az sem jó!Sőt!Csak feleslegesen stresszeled magadat,ami árthat,nem vezet jóra...Kapcsolj ki!Könnyű nekem mondani :D Nekem is mindig ott járt az agyam,de én arra gondoltam,elképzeltem,hogy megtapadnak,beszélgettem hozzájuk...stb

Kép
ani0227
 
 


Ani!Oké,megfogadom a tanácsod,és mindent betartok :wink: Köszi mégegyszer a sok tanácsot!!!Puszi
valika28
 
 


Valika
DRukkolok!
Nincs egységes recept, hogy mit lehet és mit nem, beültetés után.

(mi beültetés után 3 nappal már apával hancúroztunk :wink: )

Nagy talány az egész...

Egy a lényeg! Pozitív gondolkodás... és azt tedd, ami a lelkednek jó!
Vendég
 


Gyerekek nagyon szépek!
Vendég
 


Mabe!Köszi,mindent úgy csinálok :wink: Nagyon bájos Imola!Még egy kérdés mindenkihez:Mikor kezdenek látszani a kék kis erek a cicin?És 1hét alatt jelez valamit a szervezetünk hogy van ott bent valaki?
valika28
 
 


sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy befurakodtam közétek, de a neten úgy láttam, hogy valaki közületek már kapta a Proluton depot nevű injekciót.

Nekem mostantól javasolja a dokim, de azért mégis érdekelne, hogy aki kapta, azoknak nem voltak valamilyen mellékhatásaik, vagy meddig adták nektek.

Köszönöm szépen a válaszokat
stephie
 
 


Szia Stephie!
Én kaptam, a terhességem 24. hetétől, ikrek okán.
Mellékhatást nem nagyon éreztem, egyetlen kellemetlenség volt: farizomba adták a szurit és mivel olajos injekció, a vivőanyag nehezen oszlott szét, feszített és viszketett, de némi masszírozás meg vizesruha javított a helyzeten.
Elvileg a 35. héten kaptam volna az utolsót, de 33+5nél egy vírusfertőzés miatt megindult a szülés. Viszont egy percet se feküdtem kórházban és végig egészen jól bírtam a strapát, ami az ovis nagyfiam miatt nagyon nem volt mindegy. A dokimtól annyit tudok még a szuriról, hogy 3as ikrek is bent maradtak vele a 35. hétig és egész későn kellett az anyukájuknak befeküdni a kórházba. Amit neten utánaolvastam, az is biztató.
vovanda
 
 


köszönöm az info-t vovanda, nekem a gyenge méhszáj, illteve mivel már a második terhességem is veszélyeztetett volt, 8 hetet fektettek az állandó keményedések miatt, most is félő, hogy ahogy nő a kicsi, úgy megint kezdődik.

Még 2 kérdésem van ha nem bánod, neked is heti 1x250mg az adag?
Állítólag gyógyszerfutár fogja hozni egyszerre a két dobozzal és azt mondta a doki, hogy kb 10 Ezer körül lesz. Neked mennyit kellett fizetni?

Egyébként gratulálok a gyerekekhez, nálunk eddig 2 lány (10; 5 évesek) és most csatlakozik egy kislegény is a csapathoz :)
stephie
 
 


Vali!
Az erek még később fognak látszani! :wink:
Én egy hét után barnáztam,de már kezdtem érezni a cickóimat!

Kép
ani0227
 
 


Ani!Akkor valószínű hogy én is 1hét körül érezni fogok valamit/cici feszülés,szurkálódás a pociban/?Ma már a 3.napban vagyok,remélem hamar eljön 29-e?!Sűrűn kell menjek wc-re,de azt szerintem a gyógyszerek okozzák,mert sokat kell bevegyek és ugye a sok folyadék.Lenne még egy kérdésem:Az ikrek hamarabb jönnek a v
ilágra?Köszönöm előre is a válaszokat!
valika28
 
 


Bízzunk benne,hogy érezni fogsz!De nem biztos.Ez is mindenkinél más.Ne keresd a tüneteket,mert bele bolondulsz!
Igen,az ikerek általában hamarabb jönnek,ezért is veszélyeztetett terhesség ként nyilvánítják kezdettől fogva.Nagy %előbb jön,sokkal előbb....
és az is lehet hogy egy tapad meg neked

Kép
ani0227
 
 


Stephie!
Én is így kaptam, és kb. ugyanennyibe került. Keményedésekre milyen magnéziumot szedtél?

Valika!
Tényleg ne keress tüneteket. Én mensi előtt tökéletesen prezentálom a koraterhesség tünetetit. A 9. napon teszteltem, vérvétel a 10. napon volt.
vovanda
 
 


vovanda: 3x2 Magne b6-ot, de a második gyerekkel gynipral-t kaptam a kórházban a 36. hétig. Most a befekvés helyett javasolta a dokim a Proluton-t
stephie
 
 


Stephie!
Ha keményedsz, akkor Magne B6 helyett sokkal jobb a Magnerot. Én második harmadban 3*1et, harmadikban meg 3*2t szedtem.
És szerintem megéri a szuri, ha nem kell hetekig a kórházban malmozni. :D
vovanda
 
 


vovanda: hát igen, a 8 hét fekvés a második gyerekkel nem volt semmi...
A magnerotról még nem hallottam, mennyivel másabb mint a Magneb6?
stephie
 
 


Stephie!
Sokszorosa a magnézium tartalom a Magne B-hez képest.

Megkérdezhetem, hogy hol fogsz szülni? (jöhet priviben is, ha nem akarod kiteregetni)
vovanda
 
 


Stephie!
Magne B6 ha jól emlékszem 48 mg magnéziumot,míg a magnerot 500 mg-ot tartalmaz!

Kép
ani0227
 
 


vovanda: Nyíregyen szülök. Az első kettőt is itt szültem és a dokimban maximálisan megbízom, mind szakmailag és emberileg is. Valamikor szerintem több mint 10 éve jött át Debrecenből ha jól tudom.
Bár anyósomék és a férjem családja is Debrecenbe való, de nekem az itteni terhespatológiával, szülészettel pozitív tapasztalataim vannak. Nem olyan régen kellett átmenni genetikai ultrahangra a klinikára, de az a káosz, embertömeg ami ott fogadott, teljesen meglepett. A központi számon, nem lehetett időpontot kérni, és ha nem lett volna ott ismerősünk, akkor ülhettünk volna egész nap a váróban összeszorulva másik 200 emberrel.
Bizonyára csak a szakrendelés ilyen, de eléggé sokkolt a dolog.
stephie
 
 


Lányok!Egy kérdés felétek:Ti nem voltatok feszültek,türelmetlenek,idegesek beültetés után?Csak azért kérdezem,mert amióta nekem beültették,azóta minden nap ideges vagyok,feszült,türelmetlen!Természetes ez vagy mi történik?Minden apróságon felidegesítem magam/szösz a szőnyegen,újjlenyomat az üvegasztalon,/és néha melegség önt el!
valika28
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: