Új privát üzeneted érkezett!

Bogi!
Én punkciótól itthon voltam, transzfer után egy héttel mentem dolgozni, aztán 5 hetes terhesen végképp itthon ragadtam.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Bogi, én nem juttottam el a punkcióig, de BB azt javasolta, hogy már előtte egy héttel maradjak otthon. Nekem is elég stresszes a munkahely, de ahogy te érzed.

Van egy kis történésem, de nem merem elkiabálni. 3 napja késik és semmi jele nincs, hogy meg akar jönni. A biztonság kedvéért bejelentkezek hétfőre az intézetbe hormonvérvételre. Sose lehet tudni, nem akarom elbízni magam.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Ágika!
Ne vért vetess, vegyél tesztet. Clear Blue nevezetű elég megbízható, DMben kapsz.
vovanda
 
 

 
 

Vanda!

A mai reggel a helyzetem változatlan. Már hívtam az intézetet, hogy lemondjam az időpontot. A hölgytől kérdeztem, hogy a január közepétől felszedett injekciók bezavarhatják e a menszeszem, ő azt mondta nem zárható ki. Nem tudom mit tegyek. Félek, hogy ha megcsinálom a tesztet csalódni fogok.
Felhívtam a barátnőmet, ő kórházban dolgozik. Ma este hoz hcg tesztet onnan. Holnap reggel megcsinálom. Majd jelentkezem.

puszi
ágika
ágika10
 
 


Kimentem mégis a patikába és vettem egy tesztet. Negatív lett az eredeményem. Nem vagyok elcsüggedve, legközelebb sikerül. Csak akkor miért nem jött még meg??
ágika10
 
 


Ágika!
Várjuk a fejleményeket!!!!

Kép
ani0227
 
 


mindenkinek boldog nőnapot :-)

az újaknak meg hajrá!

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Időközben megjött, így már voltam alaphormon vizsgálaton. A múlt hét pénteken elkezdtük az újabb programot. Most gonal f-et használok, egyre nagyobb dózisban. Az E2 értékem pedig szépen emelkedik. Holnap újabb vv, és kiderül hogyan tovább.
ágika10
 
 


Sziasztok!

Ágika,szurkolok! Nekem is gonal-f volt.Napi 150,és tegnap az utolso adag 75.
Mennyi lett az E2-d?Nekem a 3 mérésnél 16,498,1032.(nem tudom mi az ideális, erre nem találtam itt táblázatot)
Tegnap este tüszőrepesztő.

Holnap lesz a punkciom.Nagyon félek... :(
5 tüszőm lett,1 petefészekkel.Nem túl sok,de BB szerint ez nagyon jo.Nem is a fájdalomtol tartok,hanem attol,hogy nem lesznek jok,stb.stb.

Ja,és nem dolgozok..
bogica111
 
 


Bogica!
Megy a drukk holnapra. Az 5 nagyon jó, ne izgulj. Altatva voltál már korábban? Ha nem, akkor arra ügyelj, hogy ébredés után minimum 2-3 óráig még ne egyél-igyál. Én 2 órával később ittam pár korty vizet, valami iszonyatos hányingerem lett. És ha rosszul vagy, szólj, segítenek.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok rajta... :D
Nem volt vészes,sokkal rosszabbra számítottam...
Nem volt hányingerem se.
Vovanda,hány nap min.amig biztosan nem kell menni beültire?
Mert elutaznánk ma este.
Köszi a drukkot!

Puszi:Bogi
bogica111
 
 


Bogi!
Harmadik-ötödik nap általában. BB szereti kivárni az ötödik napot. Szorítunk nektek nagyon!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkot!
Holnap lesz a beülti,ha minden jol alakul...Kettő szépség lesz :D
bogica111
 
 


Mennek a drukkok!
vovanda
 
 


bogica111 írta:Sziasztok!

Köszönöm a drukkot!
Holnap lesz a beülti,ha minden jol alakul...Kettő szépség lesz :D


alakul az újabb bb-vegyespáros :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Huha Bogi!

Mi is szorítunk!(én+ikrek)

Vanda!
Valami nagyon sz.. állapotban vagyok!Olyan a hangulatom,hogy förtelem!Legszivesebben aludnék,aludnék,de nem tehetem.Nagyon lemerültem!!! :shock:

Kép
ani0227
 
 


Anikám!
Egy biztatót tudok: Pasim hozza a meleget zskban, mert ha nem, megnézheti magát!!! :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Holnap megyek vissza Pöttöm Pannáért. Igen, tegnap egyetlen egyet sikerült leszívni, de sikerült. Megtermékenyült és életben maradt. Már csak odabent kell neki megmaradnia. Optimisták vagyunk és ennek sikerülnie kell.

puszi mindenkinek
ágica
ágika10
 
 


Ági!
Megy a drukk a picurkának!!!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az összes drukkot!
Nagyon aranyosak Vagytok!

Beülti ota csak alszom és alszom...Napi 15-16orát. Ez normális? A sok hormon?
Ágica! akkor most együtt várakozunk...és ez a leghosszabb várakozás.

Puszi:Bogi
bogica111
 
 


Bogi!
Megmondom őszintén, nem tudom. Terhesség első harmadában voltam mindkétszer iszonyú álomkóros. Lehet, hogy a hormonok nyomnak, nekem talpon kellett lenni, mert itt volt a nagy.
vovanda
 
 


Sziasztok

Ágika drukk Pannának, sok sok babaragi++++++


Bogica az utro hatása az álomkór, de az nem gond, legalább hamarabb telik idő :wink: csak azért lightosan mozogj hogy a vérkeringés meglegyen. drukk++++++++

csajok mikor mentek vv-re? esetleg teszt?

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Igen Árnika,közben rájöttem,h az Utrotol lehet...vagyis itt a neten olvastam...
Néha fáj a petefészkem is...olykor elviselhetetlenül,pedig már nincs stimuzva,ugye?!
Viszont az idő egyáltalán nem telik :? csak kullog...
Nem merek semmit se itthon csinálni,nehogy megerőltessem magam.Pedig már lenne mit!
Az eddigi optimizmusom is alábbhagyott... :(

Ágika! Hogy Vagy? Neked vannak "tüneteid"?

Puszi: Bogi
bogica111
 
 


Bogi!
A petefészked egy darabig "emlékezni" fog a stimura, nekem még most is több tüsző érik (dokim a múltkor nézte) és jó ideig rendesen megéreztem a peteérést is.
Lájtosan nyugodtan tevékenykedhetsz, nehezet ne emelgess. Ha meg akarnak tapadni, akkor az az első pár napban eldől. Én nem is nagyon tudtam feküdni, itt volt a nagy, mégis megtapadt mindkettő.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Bogi!

Én is sokat pihennek, de dolgozik is mellette. Természetesen fekve laptoppal. De ma már elmentem sétálni délelőtt, sőt szombaton anyukámékhoz is elmentem és vasárnap pedig bográcsolni. Persze, ott is pihentem. A lényeg, hogy a normális vérkeringés meglegyen odalent is. Ha érzem, hogy már nem jó, akkor irány az ágyikó.
Nagyon rosszul viselem az émelygést és a fejfájást. Ezek időszakosan jönnek elő. Nekem is érzékenyek a petefészkeim. Ilyenkor lefekszem.
A lényeg, hogy vigyázz magadra és ne erőltesd meg magad!!!!!
Mi 31-én megyünk vissza, de abszolút nem vagyok ideges. Valahogy úgy vagyok vele, hogy ez sikerült és nincs értelme aggódni.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok Lányok!

Ágika,irígylem az optimista hozzáállásod! Csak a felének is örülnék! :roll:
Szorítok Nektek!

Én fizikailag maximálisan jol vagyok,már semmi fájdalom,semmi jel...már hiányolom is.
De nem dolgozok,sőt megprobálok nem gondolni a munkámra(vagyis a munkahelyemre,mert a munkámmal nincs bajom),mert azt hiszem a legártalmasabb a babaprojektre nézve.Legalábbis az én estemben ez így van...ezt érzem.Pl.mint info: télen a mindig pontos mensim 1x kimaradt...Az orvos szerint semmi bajom,az oka: munkahelyi stressz!!!
Bár már 2x bementem segíteni...(amit nélkülem nem tudtak megoldani)A párom mérges is volt miatta.Mindkétszer feszülten jöttem haza.Szoval nem éri meg!
Persze szerencsés esetben az ember munkahelye nem ilyen idegbajt okozo,mint az enyém.
Most a szemembe vigyorognak sok szerencsét kívánva,de látszik,hogy azon jár az eszük,hogy én valszeg x-szer fogok táppénzre menni...Nem zárom ki,h.ki is tesznek,ahogy tudnak.Nálunk csak darab az ember.Amúgy is ideje lesz váltanom.
A munkahely, az csak egy munka hely,amiből van több is.A munkámat(hivatásomat)szeretem.Ez lényeges.Szoval ha ide eljut a gondolatmenetem,akkor mindig jobban lesz a kis lelkem..(..és menjenek a .. :idea: )
Viszont az első a család!!!!Ez az igazi lényeg!!!

Na, jo hogy azt mondtam,megprobálok nem gondolni rájuk! :twisted:
Bocs,de csak kijött... :wink:

Puszi:Bogi
bogica111
 
 


Babaragacsot küldöm mindenkinek!!!!

Bogi!
Melóval kezet rázhatunk. Váltani szeretnék én is, minél előbb. Elsősorban emberi okok miatt... :wink:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Bogi!
Az én munkám nem olyan vészes. Ágyban csinálom az egészet és abszolút nem idegeskedek miatta. Na jó, ehhez hozzájárul az is, hogy nagyon rendes fönököm van és jobban izgul, mint mi, hogy összejöjjön a baba. Így könnyű helyzetben vagyok.

Próbálj meg minél többet pihenni és ne keres magadon jeleket. Hidd el annál rosszabb. Majd jönnek maguktól, ha kell.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Ágica,nekem a "nem keresek semmi jelet" nem megy... :oops:
Sőt,másra sem tudok gondolni. Annál is inkább,mert nekem már túl sok időm nincs a projektre.

Vovanda,köszi a ragacsot,reméljük hat!
Hogy vannak a Picurok?
Szerinted az Ovitrelle(HCG) mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből?Én beülti után 2 naponta adtam 1/4-et. Minimális mennyiséget.Nem találok erre vonatkozolag semmi infot... :?
Vettem Clearblue-t. :roll:

Puszi: Bogi
bogica111
 
 


Bogi!
Megvagyunk, törpék fogzanak, ennél fogva kész katasztrófa az evés és Dani irtó nyűgös...
Az Ovitrelle-ről gőzöm nincs, transzfer után nekem BB nem mert adni, mert így is túlstimus lettem.
Jeleket tényleg ne keress, nagyon korai még. Clearblue nekem transzfer után 9. napon zebrás lett... :D
vovanda
 
 


Vanda, férfi lesz belőle,máris nyügisebb!! :D

A + Cearblue-s tesztem nagy valoszinüséggel fals...(ET+9.,ET+10.)
Valahogy keddig csak kihúzom,és okosabb leszek!

Puszi: Bogi
bogica111
 
 


Bogi!
Egyáltalán nem biztos, hogy fals pozitív. Vizeletből már egy hét után kimutatható a HCG.
vovanda
 
 


Vanda!

Tegnap este kaptam vkitől itt privit,aki szintén kapott ilyen hcg támogatást,és még napok múlva is kimutatta neki...
Tehát felesleges volt néznem,mert az a szuri tartalma volt... :(
bogica111
 
 


Bogi!
Halványan lett pozitív, vagy nagyon gyorsan? Nem mindegy az sem. Tarts ki, kedden minden kiderül.
vovanda
 
 


Vanda!

Erősen lett pozitív,de azota már sajnos csináltam egy teljesen negativot is szombaton... :(
Ez az első volt még,majd megyünk a következőre.
bogica111
 
 


Bogica sok sok drukk.
Nem elkenődni , biztosat a vv-el mond!!!
A teszt akárki írta pü-ben igaza volt, fals eredményt ad, nem írtál mennyiséget, de vmi olyasmi van, hogy feleződika hatása ...... akkor tudtál vona esetleg kicsit következtetni jobban, ha minden napsz tesztelsz, és figyeled a változást. Annyi sok mindentől függ, pl. melyik nap ágyazódik stb.
Holnapra++++++++majd gyere eredménnyel jó


Ágica Pannának is sok drukk++++++++++

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Bogi!
Mennek a drukkok, gyere a hírekkel!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Bogi!
Várjuk a híreket. Remélem örülhetünk.

Holnap megyünk vissza vv-re, kiderül minden.

Puszi mindenkinek. Köszönjük a drukkokat.

ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Nem sikerült... :cry:
Köszönöm lányok az aggodásotokat,de ez van.Hcg:6,4
A tesztből már eléggé sejtettem.
Azzal vigasztalom magam,hogy ez az első volt még csak.

Ágica,remélem szerencsésebb leszel! Drukkolok!

Puszi: Bogi
bogica111
 
 


Bogi!
Sajnálom. Veled érzek nagyon.

Ági!
Hajrá holnap!!!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Bogi!
Sajna nekem sem sikerült. :(

Nem viselt meg annyira a dolog, mint amire készültem. Sőt elég jól viseltem, jobban mint a férjem. Ő nagyon beleélte magát anyukámmal együtt.

De nemcsak ez volt az egyetlen rossz hír tegnap. Este jött egy üzenet, benne, hogy pár hónap múlva megszűnika cég, ahol jelenleg dolgozok. Így muszály azonnal váltani, hogy folyamatos legyen a tb.
Úgyhogy ennyit a tegnapi napról.

puszilok mindenkit
ágica
ágika10
 
 


Ági!
De sajnálom. Nagyon összejött ez most neked. Másik meló van kilátásban? Vagy mi lesz?
vovanda
 
 


ági, bogi sajnálom

anibabáknak sokat és boldogat!

ééééééés SOK locsolót húsvétra mindenkinek :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Vanda!
Hála istennek nem kell másikat keresni, mert megoldódott a helyzet. Egy kicsit előre számoltam. Ha minden jól megy júniusban kezdünk újra. BB júliusba megy nyaralni, így addig biztos megcsinálja. Titokban ezt remélem. :)

Köszi Pasi, de nem kell sajnálni. Attól rosszabb nincs, mint amikor sajnál valaki. De azért köszi.

puszi mindenkinek és kellemes ünnepeket.
ágica
ágika10
 
 


akkor nem sajnálom
de legközelebb sikerülni fog :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Elutaztunk,azért írok csak most.Remélem volt sok locsolotok :roll:
Na,ez csak vicc volt.

Ági,sajnos ez van...
Mi is megyünk május végén újra.
Megkérdeztem BB-t,hogy mi lehetett a gond.Azt mondta,hogy miért gondolom,hogy gond volt?!Egyszerüen csak nem jött össze...

A munkahelyen pedig meglepő modon teljesen normálisak voltak.
Vigasztaltak,hogy ott még a 4 esély.
Azért tanév végén csak jo lenne váltanom.Az viszont elég furcsa lenne,ha az új helyen lombikoznák.Azzal nyitnék,hogy időközönként eltünnék :lol:

Puszi: Bogi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogica111 2010.04.05 20:30-kor.
bogica111
 
 


Már biztosan észrevettétek: 1-2 ékezetem nincs...
Bocs.A gép hibája... :wink:
bogica111
 
 


Csajok!
Úgy van, ahogy BB mondja: nem jött össze. Az embrió megtapadásának esélye ugyanúgy 30% körül an lombiknál is, mint spontán terhességnél. Fel a fejjel, meglátjátok, jövő ilyenkor ott fog vigyorogni a babátok (vagy rögtön kettő).
vovanda
 
 


Sziasztok,

Bogica,Ágica drukk a követkzőhöz.

Valaki,
jogi kérdésekben valaki otthon van valamennyire?
Vendég
 


Sziasztok

Loviné Te nagyon ügyi vagy fogyásilag!!!!
Kérdésedre előtted szólók.
mizujs veled, mikor mész újra?vagy már lehet nem is kell menned :wink: Apával helyzet?

Bogica nagy ölelés.

Ágika azért én egy-két dolgot írnék neked, remélem nem haragszol meg érte. Ha ez mind tényleg folyamatosan így van, ekkora erő lakozik benned, akkor nem semmi csaj vagy!........már láttam és sajnos tapasztaltam egy-két dolgot, de őszintén , mindig meghalt bennem vmi és mindig padlóra kerültem
De nem is ezt szerettem volna írni.
Nekem nagyon szemet szúrt , ne haragudj érte, hogy egy petesejted lett. Én utána néznék hogy mi lehetett/lehet az oka. Mert bár igaz , hogy nem lehet tudni miért nem tapadt meg-de ezt sem jelenteném ki 100%-ra. De az hogy egy fiatal nőnek , egy vagon hormonra, csak egy tüsző érjen :roll: az nem természetes,!! mert ha belegondolsz, spontán hónapban is érik egy.
A másik amiről azt hiszem "beszéltünk is", hogy gubi van az Ir-rel, és fogynod is kellene. -amíg ezek nincsenek rendbetéve, sajnos addig az esély nagyon kicsi a sikerességhez.
remélem nem haragszol érte hogy leírtam, csak nem szeretném hogy keresztül kelljen mennetek azon amin nekem.
ha tanács , segítség kell szólj, nyugodtan

pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: