Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tündi, mai mérésen Szandra 8100gr volt, úgyhogy Ő lesz itt a legkisebb. Ne aggódj, nagyon jó súlyúnak tűnik Dalma.
Mi az a munkahelyi ovi? És tudnak mit kezdeni Luca ételallergiájával?

Rohanunk az oviba. Szép napot mindenkinek!

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok

mi is beiratkoztunk az Oviba, Katica csoport és Katica jel van kérésnek leadva, remélhetőleg mindkettő teljesítve lesz.

Mi holnap megyünk méretszkedni, hát mi nagyon a 7 kg körül vagyunk, eszik rendesen, szerintem eleget és táplálót ( napi 4x kap szilárdat, a gyümölcs-zöldség pépjeit szinte majdnem mindig dúsítom neki gabonával, joghurttal, sajttal és husival délben), szopizik mellé reggel és este nagy adagot, délelőtti és délutáni alvás előtt is iszik egy kicsit altatóként, és éjjel is kap, rengeteget kakil, de izeg-mozog egész nap. Már mászik fel az ágyra. Nálunk nem aggódik a doki a soványság miatt. Vékonyka az tény, de nem gebe, hanem kis formásan vékony, de stramm, izmos. Nem értem, hogy minden anyukát a súly miatt aggasztanak, meg frászoltatnak. Tudom, hogy milyen rossz érzés, mert engem a nagyszülők zaklatnak mindig ezzel. Az első kérdésük mindig a két gyerekkel kapcsolatban, hogy esznek-e eleget. ( mintha éheztetném őket ).

Előre rettegek a holnapi naptól, Levi szurit fog kapni, és ha már fehér köppenyt lát ordít.
Timi boldog névnapot így utólag.
Anikó, Te mész vissza dolgozni, hogy bölcsi beiratás van? Átvesznek valahova?, mert írtad korábban hogy a régi munkahelyed megszünt.

Kép
Kép
prünty
 
 


Sziasztok!

Anikó: a munkahelyemen van ovi és bölcsi, ahova csak a dolgozók (ill. gyesen/gyeden lévők) gyerekei járhatnak. Az allergia nem gond, a Bajcsy kórház dietetikusa állítja össze az allergiás gyerekek kajáját, ill. ha ez nem okés a szülőknek, akkor lehet vinni otthonit. Mivel 20 fő alattiak a csoportok, 2 óvónővel és 1 dadussal, ezért oda tudnak figyelni a "problémás" gyerekekre.

Linda: milyen szurit kap Levi?

Sajna Luca kiütéses lett, lehet, hogy a tejterhelés miatt. Most pár napig megint tejmentesség, aztán ha elmúltak a kiütések, akkor újra nyomatni kell neki a tejcsit. Ha megint kiüti, akkor meg kell mutatnunk a gasztroenterológus dokinőnek.

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 

 
 

sziasztok
Tündi: kullancs ellenit adattunk be neki.
Ez most már emlékeztető volt, tavayl kapott 2 szurit és most egy ismétlőt.
Az ismeretségünkben 2ember életét is tönkre tette egy kirándulás kapcsán bekapott kullancs, így én beadatom a gyerekeknek a szurit. 2 év felett lehetbeadatni, Vivinél még várni kell.
most megyek, mert ma felváltva sikerült aludniuk. :(
a délelőtt megborított minket.

Kép
Kép
prünty
 
 


Sziasztok!

Készült "véletlenül' egy kép Abiról. :-)

Kép Abigél [/img]

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Boldog szülinapot Abigélnek!!!!
Tündéri. És micsoda haja van még mindig, eszméletlen, és egyre jobb! Irigykedem a sűrű göndör fürtöcskékért ( magamnak :) )

Kép
Kép
prünty
 
 


Abinek nagyon boldog születésnapot!
Nagyon édes a kis fürtöcskéivel!

Kép
chesther
 
 


Boldog szülinapot Abigélnek!
Nagyon tündéri!
Kép

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Utólag is boldog szülinapot Abigélnek! Nagyon tündéri a fényképen :)

Mi jól vagyunk,csak már nem igazán van időm gép előtt ülni :) ami nem baj,mert most van más pl. Botival traktorozni!
Boti már lépeget ha kapszkodik, mászik és rámol ezerrel, állandóan lehúzza a zokniját. De. tök jólel van a járókában,így tudok főzni v takarítani. Ő is 2x alszik,ált. 1,5 órát!
7végén ha minden igaz,megyünk Balcsira.
2 héten belül szül a Tesóm, nagyon izgulok :)újabb fiú érkezik a családba!

Lányok,ne aggódjatok a súly miatt, ha minden más ok a gyerkőccel!

Linda,én úgy tudom (megkérdeztem védőnőt és dokit is),hogy 1 éves kor után be lehet adatni a kullancs elleni oltást!

Mindenkinek szép napokat!

Melus

Kép
melus79
 
 


Kép Botesz Kép

Melus

Kép
melus79
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a gyerekek!!!!!!

Én is irigylem Abigél haját :-)) Blancikám elég kopasz hozzá képest :-))

Boti pedig már milyen nagy fiú!

Abigélnek pedig boldog születésnapot ... hát pikk-pakk elszaladt egy év ... HIHETETLEN!!!!

Puszi lányok ...

u.i: jobbulást Lucának, remélem a kiütései hamar elmúlnak!
Mi fogzunk ezerrel, már fehérlik fönt a fogunk :oops:

Timi

Kép
manati
 
 


csak gyorsan benéztem. Abigélnek boldog születésnapot. nemsokára Dorci is 1 éves. hihetetlenül gyorsan megy az idő.
szép napot :!:

Kép
.ivett
 
 


Sziasztok!

Tündi, ha nem szeretnél ne válaszolj, de hol van ilyen munkahely?

Eszter, Timi, hogy tudok blog olvasótok lenni?

Melus, Boti azt közli, hogy "rendes kép legyen ám!" ? Vagy csak nagyon megmagyaráz vmit?
Tesód hol szül?
Nagyon drukkolok Neki!
Ma voltam állásnézőben az Uzsokiban és átsétáltam a szülészeten is. Hát hogy én hogy össze tudtam volna kapkodni a picúrokat a kocsiból.....teljesen megbabonáztak...

Egyébként lenne meló, de csak fél év múlva esedékes a kezdés, addig még kitalálom, hogy mi legyen. Jövő hónapban eldől, hogy lesz-e bölcsi, és, ha nem, akkor nem is hiszem, hogy szeptemberrel kezdek bárhol.

Timi, fogacskákhoz kitartás, amióta a fölső négy kinn van mi már egész jól alszunk. (meg amióta egy órát rászántam és folyton visszanyomtam a kiságyba éjjel és nem vettem ki. Persze elsőre volt cici, de másodszor nem hagytam magam)

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Szia Anikó!

Képzeld ma észrevettem, hogy a jobb fölső fog már át is ütötte Blanka ínyét. Még csak éppen, hogy látszik, de már a teteje kint van a fogacskának. Rosszabbra számítottam, de a Viburcol kúp és a Dentinox gél mindent visz. (Nappal Gengigel kenem!) Én már az első nyűgösségkor elkezdtem használni. Nem vártam meg, míg az lesz mint a lenti fogaknál.
Persze van éjszakázás is, de nem olyan vészes. Pl. most éjszaka egyszer sem kelt fel; reggel 6 után ment át érte apa. (este 8-kor már alszik!)
Szóval egyelőre tűrhető a dolog, de még nincs meg mindkettő fogacska fent, így nem akarom elkiabálni.

Blog olvasáshoz semmi különöset nem kell tenni nálunk, Eszternél már más a helyzet, mert Ő jelszavazta, így csak az olvashatja akinek engedélyezi. De ezt majd megbeszélitek :-)
Nálunk, egyszerűen csak katt a linkre és kész :-))

http://mayerblanka.blogspot.com/

Ha arra vagy kiváncsi, hogy tudsz felkerülni az állandó olvasók közé, gondolom erre :wink: az sem ördöngős, mert az állandó olvasók képei fölött van egy RENDSZERES OLVASÁS gomb, arra rákattintasz és lehet regisztrálni, nem kell hozzá más csak e-mail cím. Ha gmail-ed vagy yahoo-d van akkor egyszerűbb, de ha nincs akkor sincs gáz, mert alatta van egy link amire akkor kell klikkelni ha más mailed van (free, citro, outlook ... stb). Itt megadod a címed, jelszót adsz és már kész is a google fiók. Ott tehetsz fel fotót is magadról. Ha pedig úgy írsz megjegyzést az irományaimhoz, hogy bejelentkeztél akkor mindig látható lesz a fotód, neved :-)

Képzeljétek el, nagy babakocsi nézőben és új autósülés vásárlásban vagyunk. Hát az érzelmek vegyesek, mert még ülést találtunk egy hiperjót, de babakocsit ami kicsi, könnyű, olcsó és semmi extra ... de azért ne essen szét az első úton. Hát nehéz találni.
EGyébként az előzőt a TeszVeszen adtam el 70e Ft-ért, most jönnek érte pénteken. Szerintem örülnek neki, mert most hogy végig néztem a kínálatot, még inkább ledöbbentem, hogy mennyire drágák a kocsik. Egy sima egyszerű sport aminek már neve is van, 40e körül mozog. Szóval kész agyrém.

És a lényeg :-) a MiniManóban is voltunk nézelődni szombaton, én éppen mustráltam az üléseket, mikor látom, hogy a férjem gyerekkel az ölében nagyon beszélget egy lánnyal 8) odamegyek, közben látom, hogy a lány egy idősebb nővel van, és nagyon kérdezik, hogy a babának bevált-e a borostyánlánc. Nem tudom emlékeztek-e az Andakára/Andira ő is fórumozott itt velünk - Zsófi baba anyukája. Szóval Ő volt az. :-)) Megismertem a fotókról, bár egy pillanatra azért elgondolkoztam, hogy honnét is ???? :lol:
Olyan kicsi a világ :-))

Erről jutott eszembe, hogy beszéltünk egy baba-mama találkozóról még tél végén, most már itt a jó idő, szerintem meg kellene ejteni :-) Még a nyár előtt, mert aztán mindenki szét széled a szélrózsa minden irányába, megy nyaralni a gyerkőcökkel :-))

Na befogom a szám, puszi mindenkinek!

Timi

Kép
manati
 
 


Sziasztok!

Anikó: a Keresztúri úton és úgy hívják, hogy EGIS Gyógyszergyár.
Hajni: Abigélnek utólag is nagyon boldog szülinapot!

Mi (Dalmával) most jöttünk haza a szüleimtől, vidékről. Luca lent maradt (nem akart visszajönni :lol: ), remélem éjjel nem kell érte menni, mert 160 km. Kiélveztük a falu minden előnyét, főként én - olcsó a fodrász és a kozmetikus. :lol: Luca nagypapa rajongó, mindenhova követte, Dalmus a nagymamát nyúzta én meg kicsit fellélegeztem (némileg). Sajna nálunk nem túl jók az éjszakák, Dalma többször is kel - szerintem a foga, mert mindent rágcsál.

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Sziasztok!

Nekünk is meg volt a súlymérés. Abi 8270 gramm és 72 cm. (Lali egy évesen 10250 gramm és 80 cm volt). Miközben át akartam tenni őt a mérlegre jó lepisilt, majd miután haza indultunk elkezdett esni az eső, így a cipőm is átázott.

Lali egy hete volt a nagyiéknál, négy napot volt. Az esték nehezek voltak neki, de nap közben jól elvolt. Én meg tudtam egy kicsit takarítani. :) Egyébként Abi nagyon fél a porszívótól, így a kezembe van általában ha porszívózok, mert máshol ordít. Valahogy minden zajtól fél, Lali nem volt ilyen.
Felhívtam a logopédiát is. Azt kaptam válaszul, hogy ne aggódjak, ez teljesen normális, hogy a gyerek össze-vissza mondja a a szavakat, majd az oviba megtanul beszélni az a fő, hogy mondja a magáét (ezzel nincs is baj). Hát én erre nagyon kíváncsi leszek.

Nagyobb fiúval rendelkező anyukák: Nektek feljön a gyerkőcnek a bőr a fütyijén. Mert sajna nekünk nem, és még a jó múltkorába az egyik sebész jelezte hogy lassan ideje lenne valamit csinálni.

A taliba én is benne lennék.

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Sziasztok

Hajni: nálunk sem jön fel a bőr, max egy gombostűfejnyi lyuk a maximum ami van. Pisilni tud szépen sugárban.
Mi 2 éves kora előtt voltunk sebészeten, akkor azt mondták menjünk vissza ha szobatiszta lesz. Még nem mentünk vissza, mert reménykedek hogy nem szükséges a műtét.
Leveleztem netdokikkal, ahol azt írták, hogy 3-4 év között van hogy magától megoldódik, van aki 3,5 éves kora előtt nem is vállal műtétet. Mi ebben bízunk, hogy megússzuk a műtétet.
Unokatesó 4 éves elmúlt most volt újra dokinál, de kapott egy kenőcsöt még mielőtt műtik, talán az segít és nem kell műteni.
Egy másik fórumon olvastam hogy este fürdetőkrémmel kenték a fütyit és óvatosan lassan huzogatták. Feszíteni nem szabad, mert akkor bevérzik, csak szép fokozatosan. 2 hét kitartó munkájával hátra tudták húzni. De elég nehéz, mert piszkosul csúszik a krémtől, megfogni sem lehet szinte. Nálunk a férjem most kezdi ezt el megint, most már engedi Levi.
De az egyik játszótéri kispajtásunkat a múlt héten műtötték szintén 3 éves múlt. neki köldöksérve is volt és ha már altatnak, meg műtenek alapon, akkor megcsinálták a fütyijét is. Még nem beszéltem velük azóta.
Mi a Madarászba voltunk.

Kép
Kép
prünty
 
 


Sziasztok!
Mereszkedek bejelentkezni:)
Hu tudom igen reg voltam, de hogyjetek el igen kicsi dom van irni.
Anna jar tobb mint egy honapja, plussz jo ido, plussz csinaltam egy tanfolyamot.
Szoval bocsanat!
Gondolni szoktam ratok sokat. Blanka blogjat olvasommindig( De Timi miert nem tudok irni neked ott?)
Gloriajet mar sajna nem tudom mert nem jelentkeztem amikor kellett volna igy meg nem tudom olvasni:(

Mi jol vagyunk: Anna igen eleven energiabomba nagylany. 4 foga van, haja keves, enni megmindig nem szeret kiveve az uborkat, abbol egy delutan alatt gy felet is elragogat, szalad, kiabal, sokmindent megert, mondja vau vau, bee, tud igent mutatni a fejevel, nemet a kezevel integet( mindenkinek) , tapsol, es szinemindent megmagyaraz....

Probalok majd gyakrabban jonni, de addig is ha valakinek van kis ideje a http://bubacska1.blogspot.com/
oldalon nezhetitek Annat:)
aaa3
 
 


Tündi!
Irigylem, hogy ilyen jó kis munkahelyed van, hogy létezik bölcsi is ott. Ez ma már olyan ritka minta fehérholló, legalábbis én még csak a Született feleségek am. tv sorozatban láttam ilyet :-)))

LInda, Hajni!
Viszont ezt a fütyis dolgot egyáltalán nem irigylem, de látom Linda Te már nagyon kiokultál e téren. Szerintem legalábbis így tapasztalatlanul nagyon jól hangzik, amit írtál, hogy várni, fokozatosan, óvatosan, krémezve felhúzni nekik. Remélem műtét nélkül minden megoldódik. Sokkal jobb lenne és fájdalom mentesebb a picurkáknak.

Tamara!
Anna egy hihetetlen aktív kislány. MIndenkinek ajánlom, hogy nézzen be Annácsak blogjára, mert meglátjátok, hogy megy! Fantasztikus kiscsaj! Én ilyen ügyes gyereket még nem láttam. Asszem még nem volt 9. hónapos amikor elindult, fantasztikus :-)))
Tamara, nem tudom miért nem tudsz írni a blogunkra, idáig ezzel senkinek sem volt problémája. Mindenki tud írni. Még úgy is lehet, hogy nem vagy bejelentkezve. Szóval névtelenül is megy!

Írj, egy privit Eszternek és szerintem fogja engedni hogy olvasd az ő blogjukat is. :-)) Csak most nyaralnak, ezért lehet, hogy várni kell rájuk!

Puszi mindenkinek, élvezzétek a jó időt!

Itt megnézhetitek, Blankám hogyan táncol :lol:

http://mayerblanka.blogspot.com/

u.i.: ja és már jön a 4. fogunk is ... Viburcol kúppal csodás az élet :-)) még az éjszakákat is átalasszuk!!!!

Timi

Kép
manati
 
 


Sziasztok,

En is bekukkantok. Anna betoltotte a 6. honapot szoval elkezdtuk a hozzataplalast. Sulyagyarapodasa is megallt, szoval ugy ereztem itt az ido. Eleinte nehezen ment, de mostmar elfogad egy 1/3-1/2 uveg etelt is(az ebeddel kezdtuk). Ejjel van hogy 4szer kel, gondoltam mostmar eleg nagy, hogy csak 1szer kelljen, megprobalok este adni neki tapszert. Nem issza meg, szoval lassan de biztosan haladok az idegkimerultseg fele...

Hosszan szoptatos lanyok a jatszoteren mondjak, hogy nem az ehseg kolti fel, hanem engem hianyol, nekik meg 16-22 hos is felkel, de ez engem nem vigasztal.

Adi meg mindig nem mond tobbet 10 szonal, pedig mar ugy szeretnem, ha ki tudna fejezni magat. Viszont szeret bilire ulni. Lassan beepitettuk a napirendbe a bilizest(lefekves elott/utan, jatszora menes elott/utan, ivas utan), nagyon jo lenne, ha oszre szobatiszta lenne, mert ugye 2 gyerek pelusozasa az sok.

Na es ennyi volt a nyugalom, Anna ebredezik.

Kriszti

Ne haragudjatok amiert soha nem irok szemelyre szolot, de nem fer bele :(

Kép
Kép
angelke
 
 


Timi: ma sikerult irni:)
Igy igaz Anna meg nem volt 9 honapos, epp hogy elmult 8 mikor elkezdett jarni:)


nehany kep ha nem gond:
Kép Kép Kép
aaa3
 
 


Sziasztok!

Kriszti: Sajnos nekem is ilyen Abi. Rengetegszer kel fel éjjel. Tegnap rekordot döntöttünk. Alig aludtam valamit. Lali is csak akkor aludta végig az éjjelt amikor már rászántam magam és hallgattam a sírását. Csakhogy ez akkor is nehezen ment és most is nehezen menne, egyelőre még nem szedtem rá magam.

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Szia Kriszti!

Örülök, hogy írtál. Nagyon ügyes Ádám, hogy így bilizik.
A beszéd a fiúknál később indul be.
Anyósom állítja, azok a fiúk akik később kezdenek el beszélni utána sokkal dumásabbak lesznek :-))) Szóval még bármi lehet :-)

Ha van elég tejed és szeret cicizni, akkor ne tápizd Annát. De ha nincs és úgy érzed, az éjszakák ettől jobbak lesznek próbáld meg. Mi mostanában hagytuk abba a cicizést, Nagyon örülök, hogy idáig szépen szopizott. De nálunk már nem annyira volt az utóbbi időben szerepe és én steroidos gyógyszert, krémet használok így nem akartam, emellett szopiztatni. Blanka nagyon ügyesen vette az akadályokat és teljesen jól átállt a tápszerre, ez ilyen ízesített tejecske. Azóta átalusszok az éjszakát, ráadásul jön fölül egyszerre 2 fogunk!!!!
Szóval én nem tudom miért pontosan, de valószínűleg a tápi + vibrucol kúp van rá ilyen jó hatással .

Tamara, Anna olyan édes a képeken! Láttam, hogy írtál tegnap. Köszi :-))

Puszi

Timi

Kép
manati
 
 


sziasztok!

Timi! nagyon aranyos Blanka ahogy táncol :lol:
nálunk is volt egy időszak,mikor dorka felkelt. minket nagyon hamar elkényeztetett,mert 2 hónapos korától átaludta az éjjelt. így nehéz volt megint hozzászokni, hogy felkel éjjelente. aztán sikerült meghkapnom az aludj vlem c. könyvet, meg a sok tapasztalt anyuka tanácsára, majdnem egy hét alatt visszaszokott,hogy éjjel nincs alvászat. ugyanis nem a kaja miatt klelt fel. most van az elválasztódás időszak is,ezt is mondták. emiatt keresik anyut éjjel.
jön nekünk is a 6. fog. nálunk is viburcol+dentinox a megmentő.
Timi! látom ti is borostyánnyakláncoztok. Dorka nyakában is ott van éjjel nappal.
nálunk úgy néz ki,már csak egy alvászat van ebéd után. szépen átállt Dorka magától.
csatoltam néhány képet a nagylányról. lassan le kellene vágni a hajából,mert ebben a nagy melegben néha megizzad.nemtudom hogy bírja majd.
szép napot! Kép Kép Kép

Kép
.ivett
 
 


sziasztok,

Lányok ti kaptatok májusra GYED-et és családi pótlékot? Nekem valamiylen oknál fogva nem utalták egyiket sem most eddig. Még jó hogy ma ránéztem az egyenlegemre mert én halálnyugodtan vásárolgatok a kártyámmal és közben azon meg már csak a hitelkeretem van.
Nem tudja valaki, hogy hol kell ezügyben érdeklődni?
köszi

Kép
Kép
prünty
 
 


Szia Linda!

Én kaptam mindkettőt. Szerintem hívd fel az OEP-et. Telefonszámmal nem tudok szolgálni, de a Teve utcában vannak/ott intézik, neten szerintem találsz majd elérhetőséget.

Timi

Kép
manati
 
 


Tündi, Boldog szülinapot Lucának!

Kép

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


sziasztok!
mi is megjöttünk a nyaralásból: Siófokon voltunk anyuéknál Glórival egy hetet, mert Tomi külföldön volt sokat. Szombaton volt Glória keresztelője - szuperül bírta a gyűrődést, meg hogy kézről-kézre járt, 5 órát kibírt alvás nélkül, aztán meg aludt 2 és felet :-).
Nagyon aranyosak a csajszik, jó, hogy tettek fel képeket!
Anikó Te olyan figyelmes vagy - mindig figyelsz a szülinapokra! Lucusnak így én is boldog szülinapot kívánok!
Huh, ez a fiús dolog elég kemény - van gond a kisfiúkkal is...ügyesen oldjátok meg a dolgokat! Linda én is kaptam mind2-öt...
Kriszti - Ádám ügyi, hogy bilizik! Az alvás miatt ne aggódj, egyik barátnőm kislánya 14 hónapos és mindig felkel 2-3 óránként éjjel
:roll:
Tamara - mindig olvaslak titeket, szédületes Anna fejlődése!
Timi - 3x is megnéztem ahogy Blanka táncikál, nem hittem a szememnek!
A blogom - bizonyos megfontolásokból nekem zárt lett, de akinek van kedve olvasni szívesen adok hozzáfárást, csak küldje meg az email címét :D !

Kép
chesther
 
 


Mi is Boldog Születésnapot Kívánunk Lucának!!

Valamint Nagyon Boldog Születésnapot Rolinak is!!!. :))

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


ÉN is boldog szülinapot kívánok (utólag is) Lucának és Rolinak!

Sok-sok puszi a gyerkőcöknek!

Eszter, gratula Glórika keresztelőjéhez, és hogy ilyen jó kislány volt ... majd remélem írsz róla a blogon, hogy megtudjam a részleteket is :wink:

Timi

Kép
manati
 
 



Nagyon sok boldogságot kívánunk Dorkának Születésnapja Alkalmából!!!

Sajnos én nem tudok tortát csinálni mint Anikó! :(

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Boldog születésnapot kívánok Dorkának!!!

Vera, Izabel nagyon tündéri kislány :-) Kinőtte már a refluxát?

Timi

Kép
manati
 
 


Boldog szülinapot Dorkának!

Kép
chesther
 
 


Sziasztok!

Luca nevében köszi Mindenkinek a felköszöntést! :lol:

Utólag boldog szülinapot Rolinak és Dorkának!

Majd jövök, csak most mennem kell őzpörköltet főzni. :lol:

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


sziasztok!

köszönjük szépen a köszöntést. a torta holnap lesz,akkor lesz együtt a nagy család.
sajna rossz idő lett.
jó hétvégét azért :!:

Kép
.ivett
 
 


Sziasztok!

Jövő héten már dolgozik a férjem, talán több időm lesz jönni legalább esténként. (ha nem alszom el)

Ivett, holnapig hozok én tortát :D
Boldog szülinapot Dorkának!
Kép

Mi is köszönjük a köszöntéseket.

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


sziasztok!

sajna vasárnap az eső elmosta a szülinapi zsúrt, így bekényszerültünk szorulni a házba.
hihetetlenül gyorsan eltelt ez az egy év.
remélem mindenki jól van.
akkor nem tűzünk ki pár dátumot talira?
csatolok egy képet a szülinaposról. Kép

Kép
.ivett
 
 


Sziasztok!
Nem tudtok valami hatásos szert vírusos hasmenésre? Szegény Glória ebben szenved - szerencsére láza már nincs, de nem nagyon marad meg benne semmi. Szerencsére most étvágya azért elég jó, és iszik rendesen is.
Mi szerdán leköltözünk Balatonra, ott van egy kis nyaralónk, férjem meg majd kiveszi a pénteket és jön utánunk hétvégenként. Örülök, mert így legalább Pippi sokat tud a kertben lenni :-)!
Nem tudom mikor tudok újra jönni, mindenkinek szép nyarat, mozgalmas, élményekben gazdag szép időt kívánok!

Kép
chesther
 
 


Sziasztok!

Eszter, a hasmenés nagyon szörnyű. :cry: Nagyon intenzív?
Nekem csak két tanácsom van, sok folyadék és Normaflore. Ezeken már biztos túl is vagytok.
Jó utat kívánok és mielőbbi jobbulást Glóriának.

Mi is utazunk , de a 15 hós oltást meg kell várnunk. Azt 18-án kapja meg, azután vmikor elmegyünk.

Nálunk már meg is volt az oviban Rolcsinak az első szülői. Sajnos mostanra tényleg szinte minden játékot lebontottak, mert nem EU-s szabványok voltak.
Több, mint 100 gyerek egy üres udvaron... Nagyon szörnyű, bár szerencsére már épül vmi szülői és egy-két céges hozzájárulással, de szörnyű, hogy itt tartunk. És még problámáznak a tisztasági csomagon, mikor az oviba még udvari játékot is szülők szereznek... :twisted: már, amennyit tudnak, mert egy házikó meg egy vonat nem oldja meg százuk mozgását.


Vera, cuki a kislány és örülök a lakásnak.

Timi, a tánc fantasztikus volt. :D

megint ennyire futja, már álmos vagyok.
Melus, hova tűntél?

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Vivinek boldog szülinapot kívánok!


Kép

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Mi is nagyon Boldog Szülinapot kívánunk Vivinek!!!

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


sziantén nagyon boldog születésnaot szeretnék kívánni Vivinek :!:

Kép
.ivett
 
 


Sziasztok

köszönjük szépen a jókívánságokat.
Lassan mindenki ünnepel, jól elment ez az év. :)
Botinak holnapra boldog szülinapot kívánok!

Amúgy jól vagyunk, küzdünk a fogmanókkal, már 7 megérkezett és közben sajnos rászokott a gyakori éjjeli kelésekre és a csak cicin alszik vissza dologra.
Levi pár hónapos szünet után kezd pozitívan is megnyílvánulni Vivi felé újra, amit annak tudunk be, hogy kezdenek kommunikálni egymással. Kacagtatja Levi a kicsit és ennek nagyon örül, hogy ezt éri el nála, Vivi mostmár mindig reagál a dolgaira, párbeszéd sikongatnak, nyújtja a játékokat ( meg elveszi persze ), Vivi hívja hogy "GYERE".
De sajnos vannak hülye időszakai is Levinek,a múltkor mindkét kiskeze tiszta seb volt Vivinek, mert Levi úgy szétmarta neki. :(
Másnál is vannak harcok? Mostmár mindenkinél eléri a kicsi a nagy dolgait, nálunk akkor kezdődött a mosolyszünet.

Most voltunk pár napot a Kolpingban, a nagyszülőktől kaptuk ajándékba, mert mindnekinek most szüli-névnapja. A gyerekek nagyon élvezték, bár mi nem vagyunk strandra járósak, de idén egy párszor kimegyünk mert a gyerekek nagyon élvezték.

Anikó, gyönyörűek a gyerekek!

Kép

Kép
Kép
prünty
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon elszaladt ez az idő!
Így, hogy egy oldalon gyűlnek a torták, főleg nem semmi látni, hogy milyen sok ünnep volt mostanában. :D
Linda, nálunk is háború van egész nap. Szandra is mindenhová felmegy, úgyhogy mostanában nem lesz pl. vízfestékezés, mert nem tudom hová küldeni a gyerekeket. Szandráért meg megszakad a szívem, úgy áll az ajtó előtt, amikor a nagyok kizárják. :roll:
Ha nem lenne déli alvás, amit sikerült azonos időre hangolnom, akkor megőrülnék. Ha hiba csúszik a rendbe, akkor is ki is vagyok estére.
Nem egyszerű.

Boldog szülinapot Botinak!
Kép

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


elpre én is szeretnék Boldog szülinapot kívánni Botinak!

Kép
.ivett
 
 


Nagyon magam alatt vagyok, nem sikerült a bölcsi. Kép

Nem tudom, hogy mi lesz velünk, nekem muszáj dolgoznom.
Csak a házunkba tudom a példát, hogy bölcsis a kisfiú, akinek megszületik a tesó hamarosan, mégis maradhat a következő évre is a bölcsibe. Az ilyen eseteket igazán szigorúbban vehetnék jelen helyzetben, hisz ő úgyis otthon lesz.
Nagyon gonosz vagyok? Én csak szomorúnak érzem magam.

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


SZia Anikó.
nagyon sajnálom. Hozzám áthozhatod a kiscsajt, ha nem fél az idegenektől. :)

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Rohanok, csak gyors válasz Anikónak.
Fellebezz!!!!! Mindig hagynak pár helyet ilyen estekre. Indokolj, a nagycsaládosok mindig mindenhol előnyben részesülnek.
Egyébként nálunk a játszón kb 10 db 2 gyerekes anyukák közül ketten vagyunk akik itthon küzdünk 2 gyerekkel, más mindneki a nagyot bölcsibe adta és egy gyerekkel van otthon. Itt a környéken mindenkit felvettek.
Nekem sajnos nagyon ritkán sikerül összehangolnom az alvást. Én is totál kivagyok ilyenkor.Na megyek, takarítani, Vivi szunnyad egy kicsit a fiúk meg elmentek itthonról

Kép
Kép
prünty
 
 


Botinak Nagyon Boldog Születésnapot!

Anikó szerintem se hagyd ennyiben. Miért nem az marad otthon akinek van kisebb testvére is?!

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: