Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
Köszi a dicséreteket Léda nevében is.
Hello, Bibar!
Gratu a picilányhoz!
Na, most csak ennyi...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok

Ne is említsétek a fogakat. Az elmúlt időszakban szörnyű éjszakáink voltak mert egyszerre 3 foga jött Milónak és mind felül egymás mellett. A két felső állítólag magában is fájdalmas nemhogy 3 egyszerre. Szerencsére már kint vannak így most már 6 foggal rendelkezünk. Most volt pár nap alvás de 2 napja meg betaknyosodott és ordít ha szívom az orrát, nem is tudom neki rendesen megcsinálni. A múlt éjjel kb. 1,5 órát aludtam azt is 3 részletben. Ő sem valami sokat, mert ahogy elaludt felébresztette az eldugult orra. Most először párom is felkelt hozzá mert egyrészt Miló fülsüketítően üvöltött másrészt ment a porszívó.
Be is kapcsoltam a fűtést. Igaz kb. 20 fok van a lakásban de az a baj hogy nálunk mindenhol márványlap van ami hideg. Sokat hempergünk a nappaliban a kihúzott kanapén de egész nap nem tudom ott tartani.
Napközben is csak fél-háromnegyed órákat tud max. aludni mert felébred a bedugult orra miatt szegénykém. Totálisan fel van borulva emiatt a napirendünk és sztem ez is rendesen megzavarja őt. Nekem esélyem sincs a nappali alvásra mert mire elaludnék már fel is kelt. Nem tudom meddig lehet ezt bírni ennyi éjszakai alvás mellett, de már kezdek nagyon kitikkadni, és gondolom őt is megviseli ez az egész nagyon.

Nagyon jók a feltett képek a gyerekekről.

Ádi milyen kis szöszi, szépen sűrűsödik a haja.
Nagyon ügyesen csücsülget és örülök hogy behozta a kezdeti lemaradást.

Léda is nagyon ügyes. A lányok mindig korábban csinálnak dolgokat. A hintás kép nagyon tetszik, aranyosan pöffeszkedik benne. De jó is volt még bodyban lenni, most meg k...a hideg van.
Azért lehetne egy kis vénasszonyok nyara.

BRIGI
Te milyen orrcseppet használsz?
Filmet szeretnél nézni Léda mellett? :)
Nekem ennek a gondolata sem merült fel. Márcsak azért is mert egyenlő a lehetetlennel :lol: :lol: :lol:
Nálunk lassan 10 hónapja be sincs kapcsolva a tévé csak este ha hazajön a férjem.

dita75
 
 


Hello!
Dita!
Fluimare-t fújok neki porszívózás előtt, aztán nasivin-t (1 év alattit), de vn egy homeosom isÍ:?Euforbiun Compositum a neve (REMÉLEM, JÓL ÍRTAM) Jajj, ez Léda volt (a nagy betű).
Meg volt még egy antibiotikumos is, amit a dokinéni írt , de azt most nem használjuk, mert régi már.
Közben lettettem a gyereket a földre.
Lédának is bedugul az orra és az ujjszopással együtt már ő sem kap levegőt.Én is szívtam neki múltkor még éjjal, de most már csak napi 2-szer, 3-szor.
Még régebben, amikor elvittük fül-orrászhoz (6 hetesen), írtam, hogy ő azt javasolta, hogy Neogranormont kenjünk az orra alá, annak a mentolos hatása talán kicsit segíthet, de igazából azt mondta, hogy náluk egy takony-kór hetekig is eltart. Tegnap a védőnőt is hívtam (kaja ügyben), és említettem neki, hogy már két hete taknyos, azt mondta, hogy a 2 hét a minimum.Na, szóval, kitartás!!!!
A homeos orrcsepp bazi drága, (2600 körül), ha nem hiszel benne, nem érdemes megvenni.Én sem vagyok oda érte annyira.
Most fogy el nekünk is a nasivin, majd megkérdezem a patikában, van-e valami jobb.
Volt Sterimar-unk is (Fluimare helyett), de drága és hamar elfogy.Szerintem éppenolyan jó a Fluimare.
Na, ezt jól körüljártam.
éda azért le volt ám maradva a mozgással egészen 6 hónapos koráig.És szerintem most sincs előrébb a korosztályánál.Lia is kb itt tartott anno.
Csak Lia nyugisabb volt.Letettem egy helyre, aztán eljátszogatott, Léda meg többet mozog.
Nálunk is ez a kő-dolog áll, ezért inkább a Lia szobájában tartózkodunk, mert a mi kicsi hálónk meg nem egy gyerekbarát, meg hely sincs benne.
Ennyiből praktikusabb volt a linóleumos panellakásunk, amikor Lia volt ekkora.Ott aztán csúszott-mászott a konyhában-folyosón.Egész más, mint itt a hideg kő.Annak is megvolt az előnye.Én mindig mondtam anyunak, hogy gyerek szempontjából sokkal praktikusabb volt, mint ez, vagy az ő családi házuk, ahol télen rá lehetett fagyni a wc-deszkára.Nem kinti klotyó volt, csak a folyosó olyan hideg volt, és még onnan nyílt a wc.
Hát, hamar vége lett a body-s időnek.Azt sem tudom,mit adjak rá időnként.Van ruhája bőven, mert tesóm küldött, de olyan furcsa ez a hideg idő....
Na, basszus, Léda épp most rágta le Hófehérkét Lia mesekockájáról :lol: :lol: :lol:
Megyek....

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 

 
 

Sziasztok! Nekem a Fluimare nem vált be, mert soha nem jött ki belőle a harmada. 2x próbálkoztam, de azt mondtam elég. Átváltottam Sterimarra, az bevált. Tehát kinek ez kinek az válik be...
Szerintem mi mozgásban most már koránál vagyunk, de az evéssel még vannak bajaim. Sajnos csak kanállal és kézből tudom etetni, az ő kezébe adni hiába adok bármi kaját eldobja. Időnként próbálkozom, de mindig ez van. Mondjuk nem zavarna, ha nem tudnám 1 évesen már követelmény lenne hogy a kezében elnyammogjon 1-2 ételt.
Ez a hideg nekem sem az esetem. Én is átnéztem a ruhatárát, most elég sok ruha ment a kinőttek közé. Még a másik felét át kell néznem, de most ami kell az van, de ha kinövi őket...majd kiderül mit kell vennem.
Ma bementem egy cipőboltba hogy cipőt nézzek neki, hát nem olcsóak, de majd télen veszek neki bundásat amiben állni is és menni is tud majd. Addig jó az amit kaptam ajándékba, az a kocsizáshoz elég, de abban nem állítom lábra.
Nálunk is kő és parketta van, de mindegyik hideg. Már tettem rá harisnyát is meg zoknit is, de így is hideg volt a lába. Esténként befűtünk a szobájába, hogy míg öltöztetem ne fázzon.
Nálunk is van nátha, én is porszívózom az orrát, utálja nagyon, így ritkán teszem, ha már nagyon gázosnak érzem, de így is sokszor alig jön ki valami.


Dita, itt is drukkolok nektek. Alvás kérdésben tudom milyen, nálunk pár hónapja van így, volt rosszabb is, mostanában éjjel párszor felsír, hason van és fejjel nyomulna előre de elakad az ágyvégében, de visszafordítom hátra és alszik tovább. Ő visszaalszik, de én mire visszaalszom több idő.
Napközben időnként alszok vele. Fél óra és 2 óra közt szokott aludni, így van mire én is elaludnék kelhetek fel. Ma 1 óra után sírt, odavettem magamhoz és mellettem odasimulva folytatta, átöleltem, és olyan boldogság fogott el, nagyon imádom. Ha mellettem fekszik én alig alszok, de most boldoggá tett, ahogy ott feküdt szorosan mellettem.

remény73
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok néha, próbálok olvasni, de Nimcsitől elég nehéz.
Láttam az oldal tetején téma a fogak.
Nimcsinek 6 foga van, 4 alul és 2 felül.
2 hete felállt, így mostmár tényleg nincs egy perc nyugalmam sem.
Az éjszakáink borzalmasak, nagyon sokszor kel, július 14 óta egy éjszakát sem aludt végig, úgyhogy hulla fáradt vagyok.
Hétfőn kezdjük a bölcsit, kíváncsi vagyok mt fog hozzá szólni.

Minden baba gyönyörűséges (bár ez eddig sem volt kérdés), tényleg válogatottan szép babák vannak itt.

Póbálok majd gyakrabban jönni, addig is vigyázzatok Magatokra!

Kép
akire79
 
 


akire: Hogy hogy ilyen hamar bölcsis lesz Nimcsi? Vissza kell menned dolgozni? Jövő ilyenkor Barbus is megy, szóval kíváncsian várom hogy sikerül a beszoktatás. Már 6 fog? Akkor csak az én lányomnak kell már 1 évesen protkót csináltatnom? :D Persze majd kijön ha akar, de nálunk még semmi. Igazából arra leszek kíváncsi mennyire kavarja meg a dolgait pl. Barbus megint szépen végig alussza az éjszakát. Volt mostanában egy pár éjszaka, amikor 2 órán keresztül is fent volt, de szerintem inkább csak a hideg miatt. Most megint alszik rendesen. Sajnálom hogy ti nem tudjátok kialudni magatokat, el se tudom képzelni hogy bírnám. Én nagyon szeretek aludni.

Ja nem is mondtam: pár napja Barbus is feláll, tegnap le kellett tennünk a kiságyát és eltüntetnünk a kábeleket. Most már függőlegesen is garázdálkodik.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Átköltöztünk az új házba és most már net is van.
Majd teszek fel képeket.

Nagyon édik a bébik!

Fogak: Nekünk 4 van, de már jön alul még kettő. A felső kettő között meg van öt perc szünet. :) Pedig senkinek nincs a családban.

Egyelőre nálunk nem volt szükség a majd' 10 hó alatt orrcseppre. Ha lenne, akkor óriási üvöltések lennének belőle, mert amikor néha kiszippantom, akkor nagy balhék vannak. Pedig 2 másodperc az egész.

Alvás: Este kilenctől reggel 9-ig. (Most is éppen még alszik!) No comment. :oops:

Brigi!
Menyem nagyon drága! :) Megzabálom!

Dita!
Nagyon kíváncsi vagyok, miért kell műteni Milót! Szegénykém. Ugye nincs nagy baj!?
Engem 2 év 8 hónaposan műtöttek kiskoromban. Csak arra emlékszem az egészből, hogy be volt giszelve a lábam, és mindenhová cipeltek emiatt. De a kórházban szoktam le a pelenkáról, mert nagyon ritkán cserélték és csípett, és ordítottam, hogy ne tegyék rám.
Majd írd meg (akár priviben is), hogy mi történt Milóval.


Remény!
majd jönnek azok a fogak! Addig legalább nem harapja le a cicidet (ha szoptatod még). Nekem már harapott Doni akkorát, hogy vérzett a bimbóm. :(



Tényleg! Ki szoptat még? Ez már rég volt téma!

Kép

Kép
vevikk
 
 


Halihó!
Hát, én még szoptatok.2-szer.Reggel, este.
Szeretnék márciusig kitartani vele (később már lehet, hogy csak az estivel).Mármint 1 év után.
Aztán utána nem lesz cici.(Szerintem...)
A többi szopit azért hagytam el, mert már nem volt elég szerintem, és nem is érdekelte.Mindenfelé nézegetett, engem meg idegesített, hogy nem is eszik eleget, meg tuszkolni kell.A hajnali (6 órás), meg az esti (9-10 körül) még kell neki.Talán csak az összebújás miatt, de akkor még-már álmos, nem tiltakozik.
Ha éjjel felébred néha, akkor is a cici nyugtatja meg.
Amióta tejpépet eszik a kora délutáni szopás helyett, azóta sem gyarapszik jobban.Szerintem alíg 7 kilo.Mostanában nem mérték, talán jövő héten beviszem.
Képeket akarok látni a kis vejemről!!!!!
Gratu az új házhoz!Akkor ezt hamar lezavartátok.Vagy csak nekem tűnik úgy???
Ez az orrszívás egy katasztrófa volt.2-en fogtuk le szegényt.Sajnáltam is, de közben mondogattam (magamnak is), hogy az ő érdeke, meg jobban kap levegőt...
Szerencsére nem kellett doki.
Ja, és tegnap a fejlesztős dokibácsi is megadta az elbocsátólevbelet (persze csak jelképesen).Nem kell menni többet.Neki is mondtam Léda röfögését a nátha után, azt mondta, ne idegeskedjek már miatta, nincs semmi baja, látszik rajta.
Na,én paragép...
Léda most épp rombol valamit a kisszobában.Amióta megkezdődött a suli a nagynak, szuperérdeklődő a kicsi is.Állandóan a Lia iskolatáskájában matat, ha itthon van, meg áll az ágya mellett, aztán nézi, vagy teszi tönkre épp valamelyik füzetét.Szegény Lia csak mondja, hogy :vidd el már innen....
Én meg csak odébbteszem, aztán fél pillanat múlva már újra ott van.
A komp viszont nagyon bejött, teljes értékű családtag lett a pici.Ott sertepertél körülöttünk vacsora, meg takarítás meg minden egyéb időben...
Néha leszedi a ruhákat a szárítóról, vagy a virágaimat, de nagyon jól elvan benne.(A komp-ellenzőktől bocsi...)Hát ennyi röviden.
Többiek is jöjjenek már!!!
Nimród bölcsibe járására kíváncsi vagyok majd.Erika, írj majd, ha lesz időd, hogy mennyire működik a dolog....

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


sziasztok

szörnyű napokat élek át mostanában meg a netem is gáz nem nagyon enged be a fórumra.

Rövid leszek.

Miló betegsége ez: http://www.gyermeksebesz.hu/hypospadiasis.php

két hónap múlva műtik meg. most hétfőn felszakították a letapadását, ordított mint a vadsakál. Vérben tucsog még mindig.
Most kezelnem kell két hétig hogy ne tapadjon le újra. Betadinnal meg vazelinnel. Fel kell húznom teljesen neki. Gondolhatjátok! :(
Még szinte hozzá se nyúlok már remeg a félelemtől.
Ki vagyok már nagyon, egész nap kínzom 3x ez meg ahányszor muszáj orrot szívunk. 38-39 fokos láza van.
Szerencsére itt volt anya két napig segíteni.

a műtétre meg sem próbálok gondolni bár ezt nehéz, mert ha akarok ha nem folyton az jár az eszemben. azt hiszem nehéz éveknek nézünk elébe míg teljesen rendbe nem hozzák neki, legalábbis remélem hogy normális kukaca lesz és minden funkciójára tudja majd használni a későbbiekben.

AKIRE
Sajnálom hogy végetért a babazás, remélem hogy mindkettőtöknek könnyen megy a bölcsibe szoktatás.

BRIGI
Attól még hogy ellenzem a kompot másnak beválhat.
Majd tegyél róla képet. Én is betenném max. napi fél órára. Én a hordozóba meg a hintába sem szerettem sokat tartani, nekem ezek mind olyan természetellenes pózok.
Azért a fél óráért nem veszek kompot, mellesleg meg félek hogy annyira megtetszene neki hogy többet akarna bent lenni a kelleténél én meg azt nem szeretném. Van két járássegítőnk is ha eljön az ideje majd megmutatom neki hogy kell azzal lépegetni.

VEVIKK
Szuper hogy már az új kecóban vagytok, gondolom már csak az utolsó simítások vannak hátra vagy még van mit ügyködni?
Mekkora mázlista vagy hogy ilyen jó alvó Doni.
Nappal mennyit szokott?
A mi fogaink között is vannak szünetek.

REMÉNY
Nekünk most vannak cipők majd télre szeretnék neki valami meleget de még nem tudom hogy csizmát vagy bakancsot.
Gondoltam arra hogy talpas overált veszek neki de lehet nemsokára járni fog és akkor inkább valami kényelmes lábbeli lenne az ideális.

Mi most úgy csináljuk az orrszívást hogy sóoldat be 2 perc múlva lefogom a térdemmel a fejét és kiszívom, majd utána nasivin 001 az orrba és alszik egész éjszaka. Be szoktam kenni a hátát baby loof balzsammal ez könnyíti a légzését és már nem köhög csak nappal egy keveset.

dita75
 
 


Sziasztok!
Dita!
Minden drukkom a Tiétek!!!
Sejtettem, hogy valami fiú-téma.Amikor a nagyot szültem, volt valami hasonló eset, nem tudom, később hogy lett, nem tartottuk a kapcsolatot az anyukával.
Orrszívás hasonlóan működik nálunk is.
A kompunk egyszerű-tesómtól örököltük, már ő is használtan vette.
Majd fotozom.
Milónak jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most csak ennyi telik tőlem...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


dita: Sajnálom Miló betegségét. A párom azt mondta, hogy a családjukban volt egy kisfiú, akinek ugyanez volt a problémája. Később többször kellett műteni, remélem Milót csak egyszer kell. Nála valami olyan volt, hogy az új (mesterséges) húgycső nem nőtt a szervvel együtt. Kérdezz rá, hogy most már ugye nem kell ilyen?



vicky79
 
 


Dita!

Sajnálom Milót! Remélem a műtét után minden rendben lesz.
Nekünk csak egy kis gombás fertőzésünk volt a pelus alatt, és pár nap alatt rendbe is jött, de attól is kiabált Doni. El tudom képzelni milyen nehéz lehet most Milókának.

Egyébként hogy vetted észre? Vagy orvosi vizsgálatkor jöttek rá?

Brigi!

Lesz fénykép, de egyelőre nincs időm a képekkel bajlódni. Majd talán hétvégén vagy hétfőn!

Hál' Istennek már csak pakolászni kell, mert van egy kupis szoba és elég lassan ürül. Még nincs nappali bútor, úgyhogy az oda való cuccok is itt vannak. Sőt az összes irat meg tanuláshoz, tanításhoz szükséges papír is itt van és még az "iroda" bútor is tervezés alatt áll csak. Ha keresni kell valamit mindig úgy érzem, mintha szenilis lennék.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok

Kezdünk kilábalni a betegségből.
Az elmúlt két hét elég durva volt, bár amikor hőemelkedése volt elég jól aludt. Volt egyik nap hogy este már 6.30-kor aludt másnap reggel 7.45-kor mentem be hogy mi van már él még ez a gyerek? Pedig este csak 70 ment le a torkán. Most biztos visszavett egy kicsit a súlyából mert nem kívánt semmit sokszor eltolta pár kanál vagy korty után az ételt. De sok éjszaka pedig keltem volt hogy 10x is mert a kis taknyoskám nem kapott rendesen levegőt vagy éppen éhes volt hogy nappal alig evett. Még nincs vége de már alig jön valami az orrából, és már alig köhög. A kukacát pár nap után már nem fájlalta, egy ideig nem mert hozzányúlni most meg már pelusozásnál vígan nevetve gyömöszöli. :shock:
Tegnap délután pedig több mint 3 órát aludt igaz délelőtt csak egyet.

VEVIKK
Ismerős, én 3x csináltam ezt végig. Kitartás hamarosan rend lesz. :)

A szülészeten már mondták rögtön hogy hasadt fitymával született de senki nem mondta hogy nem ott pisil ahol kéne. Aztán kijött a gyerekorvosunk megvizsgálni akkor még ő sem mondott semmit, de amikor mentünk tanácsadásra januárban ráírta a papírjára a hypospadiasis szót. Én meg totál azt hittem hogy a hasadt fityma latin megnevezése mert én így mondtam neki magyarul ő meg folyton ezt a szót említette. Nem is gondoltam arra hogy nem egyről beszélünk, de sztem ő meg azt hitte hogy engem erről a szülészeten tájékoztattak. Most hogy volt egy váladék gyülem a kukacán a bőr alatt vittük el sebészetre és ott beszéltünk a pasival hogy mikor kellene megműteni. Sietve mert már úgy vállalt el minket hogy munkaidején kívül volt. Azért kértem hogy gyorsan mondja már el hogy mikor ajánlatos a műtét és hogy el fogják-e altatni azért az egy öltésért? Ugyanis a szülészeten ennyit mondtak anno hogy egy öltés és a hasadt fityma normálisan fog kinézni. Aztán kezdte el mondani a borzalmakat én meg holt sápadtan mentem ki az új infok birtokában a páromhoz és újságoltam el neki ő meg rám is förmedt idegében hogy én biztosan félreértettem valamit. De most már körüljártuk a témát és vizsgálaton is voltunk, sőt időpontot is kaptunk a műtétre pestre. Úgyhogy sajnos húzós dolgok elébe nézünk de remélem a lehető legjobban jövünk majd ki belőle és rövidesen el is felejthetjük az egészet.

VICKY
Hát igen sajnos vannak szövődmények. Sipoly meg ez amit te is említettél. Olyankor meg is görbül állítólag de van amelyiknek már eleve görbe. Én a Milón úgy látom nem görbe és ennek nagyon örülök mert a kiegyenesítésbe nem szívesen mennék bele mert azt írják hogy az a legszarabb, mármint utána már nehezebben tudja használni bármire, sexuális téren is problémát jelent.

BRIGI
Ez nem csak fiú-betegség. Lányoknál is előfordulhat.

Képzeld lehet mi is komposok leszünk mert anyuval beszélgettünk hogy előre hozzuk a Miló szülinapját mivel pont akkor fog lábadozni amikor lesz neki eredetileg. Aztán kiderült hogy kompot akar vagy már vett is valaki a családból. Na király gondoltam mert még csak el sem tudom adni mert tuti megsértődne az illető hogy használatlanul megy a teszveszre. Majd néha beleteszem csak félek attól hogy megszereti és egész nap abban akar lenni. :roll:

dita75
 
 


Hali!
Jajj, de jó, hogy alakultok, Dita!
Én tiszta takony vagyok, Léda most épp nem.Férjem kezdte.Már 3 napja tart.
Hú, ezek a fütyi-dolgok....
Igen, én is olvastanm, hogy lányoknál is lehetnek összenövések, meg ilyesmi.
De Milokának legalább van mit gyömöszölnie.... :lol:
Én olyan igazi egyenest nem láttam :oops:
Lehet, hogy először mindenkié egyenes, és utána görbül meg??? :oops:
Lehet, hogy a hsználattól, nem??? :lol:
Na, viccet félretéve, remélem, minden rendben lesz, és teljesen helyrejön Milo.
Drukkolok Nektek továbbra is.Kitartás, biztos nehéz lesz a műtét körüli időszak mindkettőtöknek.
Komp:kíváncsi vagyok bejön-e.Nekünk eddig igen.
Nehéz határokat szabni időtartamban a komppal.A védőnő azt mondta, hgy mivel ilyen jól mozog, meg tartja magát, nem okoz gondot.Persze, azért nem egész nap van benne.
Dokibácsi, akihez hordtuk, azt mondta, hogy, amíg főzök, nyugodtan benne lehet, nem egy "ördögtől való" dolog.
Biztos nem 5-6 hónapos korban való amikor még nem tartja magát.Bár (pirulva vallom be), hogy a nagyot már akkor is beletettem annak idején néha.
Lédát nem, mert most kaptuk a tesómtól.
Ja, teszek majd képet, csak nem töltöttem le.
Üdv...Többieknek is!!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


dita: Remélem tényleg hamar túl lesztek Milóval a műtéten. Egyébként halkan jelzem meg, hogy a páromé is ferde egy kicsit, de ezzel nincs semmi gond.



vicky79
 
 


Sziasztok
BRIGI
Mennyi idő telt el míg rájött Léda a kompozás mivoltjára? Képzeld tegnap beletettem a barátnőm bababoltjában az egyikbe és ő azt hitte hogy csak ül hiába próbáltam kicsit toligálni benne nem indult el 10 perc múlva sem. Csalogattuk, hívogattuk de csak vigyorgott mint a vadalma. Várom a képet

VICKY
Köszi a drukkot neked is.
Barbus miket csinál? A szomszédom kisfia január 20-án született és a forgáson (azt is csak néha) kívül mást még nem tud.
Mondjuk a lányok mindent előbb csinálnak azt hallottam.
A Miló még fél éves sem volt de már négykézláb állt és próbált mászni, de ő mindig ilyen kis izgága volt, mostanában meg le se lehet lőni. Azt hiszem ha már járni fog nem kell a testmozgásban hiányt szenvednem. Most is ha engedem mászkálni a lakásban menni kell utána mert még nem tökéletes a lakás gyerekbiztonság ügyben.

dita75
 
 


dita: Barbus már jó ideje mászik, a mi lakásunk sem teljesen bababiztos még. A mostani sláger az ácsorgás. Már az egyik kezével nem is kapaszkodik, azzal lehet rámolni a polcokról. Már mindent el kellett pakolnom az alsó polcról. Most jöb alul a foga, elég rosszul viseljük.

Mutatok egy képet a gyerek tudományáról:

Kép



vicky79
 
 


Sziasztok!
Vicky!
barbus is kétlábon!!!Ez igen!Nagyon ügyi!
Na, akkor Te is átrendezheted az alsó polcokat.
Nálunk is mindig az kell, ami nem az övé.
Dita!
Már az elején is mocorgott vele, és egyre jobban belejött.
Szerintem, ha Milonak is egyszer sikerülne megmozdulnia vele, utána megindulna.
Én próbálgatnám így , hogy belerakod időnként , amíg nem terhes neki.
Persze, nem biztos, hogy megszereti.
Nem tudom, miloka mennyire közlekedett eddig a lakásban.Lehet, hogy ő már megszokta, hogy mászkál komp nélkül is, és nem érzi szükségesnek.Lehet, hogy akadálynak érzi.
Léda lent a nappali-konyhában nem járt kelt előtte, lehet, hogy azért tetszik jobban neki.
Ha többet sétáltatom, hogy fogom a kezét, akkor nem szívesen megy a kompba utána.Nem erőltetem egyébként, de egész nap nem tudom fogni a kezét.Lent meg úgy érzem, hogy nem biztonságos, ha elmászkál a székek, bútorok mellett, a járólapra nagyot tudna esni.Félek tőle.A mászáshoz meg hideg, és nem is olyan tiszta, mint szeretném.Oda azért bejárunk néha cipőben is.Főleg Lia lót-fut....
Közben búcsúzom, majd jövök!Üdv...
Képeket rakom most!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Tudna vki segíteni?
Kapott közületek vki a mnyh növelésére Estroferm (2*1 tabletta) 2mg-os gyogyót? Voltak mellékhatások? Írhattok priviben is választ.
Kösszike! :D

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


brigi: Jó ez a bébikomp, de szerintem Barbus már nem lenne el benne. Ő szeret négykézláb mászkálni.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Gyorsan dobok két képet a Gyerkőcökről. Még a nyaraláson készültek augusztusban, úgyhogy lehet már láttátok az iwiw-en.

Kép


Kép

Aztán, ha ma még lesz kedvem írok is, ha nem, jövök holnap. Egyébként már mindent olvastam, de nagyon fáradt vagyok...

pussz

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Na megjöttem végre, nem egyszerű ez két gyerek mellett... :roll: :wink:

Először is szeretnék Ditához írni:

nagyon sajnálom Milót :cry: és őszintén kívánom, hogy sikeres beavatkozásokat hajtsanak végre a csodaszép Kisfiadon!
Sok erőt, kitartást kívánok Neked ehhez és a jóisten vigyázzon Milóra, hogy minden rendben legyen Vele!
Nagyon vagány volt a napszemcsis kép 8) , igaz már jó rég tetted fel.
Aranyosak a fürdős képek is. :D
Különben korábban én írtam Neked egy pü-t, mikor Miló újságban volt, de csak hónapokkal később vettem észre, hogy nem ment el az üzenetem :twisted: . Ezért én sajnos lemaradtam a sztárfotóról. Most bejelenteném újra igényemet a fotóra! :wink:

Vicky: Barbus csodaszép kislány, ez a keresztelőruha nagyon jól áll neki, igazi kishölgyike benne.
:lol: (Nekünk még nem volt keresztelőnk.)
Nagyon ügyeske, hogy már Ő is áll, gratula!
Fogak: hát, mi aztán nem vagyunk nagyon eleresztve fogakkal. Összesen eddig 5 van a 2 gyereknek. :oops: :lol:
Tamikámnak ebből 4. Első két foga 8 hónaposan jöttek ki, majd 10 hónaposan a következő kettő. Nándikám drágámnak egy foga van mindösszesen, az is múlt héten bújt ki. A mellette levő fog is hamarosan áttör, de neki az az egy is nagyon lassan nő. Tamikának pikk-pakk nőttek, miután kibújtak, neki még alig látszik az az egyke is.
Talit egyeztessünk, de az tuti, hogy nekem hozni kell a páromat is, a nyugalom érdekében.

Remény: Ádi is milyen nagyfiú lett és milyen ügyesen behozta a lemaradását!
Nagyon szép szöszke, szép szemekkel. :wink: :lol:
Taknyosság nálunk is volt (van jelenleg is picit). Most már nem sírnak és nem félnek a porszívótól, már maguktól jönnek orrszívásra. Az én hisztis kisfiam már a sterimar-tól is nevet.

Az evésről ne is beszéljünk. :? Nálunk nem egyszerű mutatvány mostanában.
Ugye alapból egyet ide, egyet oda..... na már most Tamika addig nem hajlandó enni, amíg valamit nem raksz a keze ügyébe. Ha leejti, néz utána, ha nem kapja vissza, vagy nem kap más babrálnivalót, amit Ő kiszemelt, akkor egyszerűen nem eszik. :shock: Közben Nándika türelmetlenül várja a falatot. :? Kész téboly, néha már a hajamat tépem...baromi fárasztó. Van, hogy 30-45 perc egy kaja. Kész vagyok...
amúgy mindent esznek aránylag, Nándika a kis majdnem fogatlanka minden darabosat, jobban mint Tamóca a 4 fogával. Ja és jelentem nekünk is van 5 perc szünet a fogacskák között. :lol: :lol: :lol:

Asszem mára ennyi futotta tőlem! :roll:
Ha tudok holnap mindenképp jövök még a többiekhez is szólni.
Akire, Colin, Vevikk és persze Brigi sem maradhat ki. Remélem nem gond.
Nagytakarítás lesz, úgyhogy Picik mennek mamáékhoz én meg Apával itthon serénykedek.

Addig is pussz és szép jó éjszakát!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


trix: Köszi a dicséretet, nagyon szépek a babák. Most áttört végre Barbusnak az alsó két foga egyszerre. Az egyik már jobban kint van, de a másik is már érződik. Majd csak lesz mindenhol protkó. Majd kérünk képet a szülinapról, már lassan 1 évesek lesznek. Még most voltunk bent nálatok. Emlékszel? Úgy sajnáltalak, annyira izgultál. Mondjuk megértettem. De a gyerekek gyönyörűek lettek, bár csak Tamikát láttuk (ha jól emlékszem).



vicky79
 
 


Hello!
Trix!
Én már leste az iwi-en.
Itt is nagyon szépek vagytok!!!
Persze, hogy nem baj, ha később írsz majd.
nem lehet egyszerű Neked a 2 picivel, de dupla az öröm is, ugye...
Most én is csak beugrottam!
Jók legyetek!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


sziasztok

TRIX
De jó hogy írtál. Pont arra gondoltam hogy majd az iwiw-re írom a babák szülinapi köszöntőjét mert ide már nem jársz soha. Mondjuk megértem.
Nagyon megnőttek a gyerekek, jól "kicombosodtak".
Szépek vagytok a képeken. Irtó édi Tamó az égnek álló babahajjal. Milónak is ilyen volt ezért nyírtam meg.
Az én fiam is olyan mint a kislányod, szórakoztatni kell evés közben és nálunk is tele van az asztal mindenféle kütyüvel és azokkal babrál közben, vagy az én cipzárammal a ruhámon, vagy a cumisüvegével. Néhány hete az a szórakozása hogy kap egy kanál kaját és azonnal elmarja a cumisüveget és szlopál belőle, majd még egy kanál kaja megint iszik, így néha nálunk is elnyúlik egy-egy etetés, és ezzel az a baj hogy állandóan enni akar ha a családban más is. Még szerencse hogy hétköznap egyedül vagyunk. Folyton takarítok utána mert ilyenkor kukit, kenyérhéjat, sültkrumplit, banánkarikát vagy ilyesmit kap hogy rágcsálhasson, de nem mindig lehet ám átverni mert az akarja enni amit mi. Valamelyik nap tejes kiflit ettem és olyan hisztit levert hogy nem adtam belőle neki. Kénytelen voltam kis mennyiséggel lekenyerezni de ez volt az utolsó mert másnap észrevettem hogy kiütéses lett az arca. Szóval úgy néz ki még mindig allergiás. :(
Egy évesen lesz a kontroll bár eltoljuk későbbre mert a műtét előtt nem akarom terhelni a szervezetét és utána sem pár hétig.
Elég lesz nekünk ezt átvészelni.
NAgyon ügyesek a gyerkőceid az orrszívással, abban bízom hogy legközelebb mi csak akkor leszünk betegek ha Milót is hasonlóképpen lehet rávenni a hadműveletre.
Köszi a drukkot!
Azt hiszem megvan valahol az e-mail címed oda elküldöm a cikket.

BRIGI
Nagyon jól áll a kiscsajszinak a komp. Vagány.
Lehet hogy igazatok van és már csak korlátozná, ezt azalatt a pár perc alatt nem lehetett eldönteni fent a bababiziben. Egyáltalán nem is értette hogy mit várunk el tőle, az eladó is mondta hogy azt hiszi ő most ül egy székben és hiába toltam meg nem fogta fel hirtelen hogy egyedül is menne neki. Egyszer a védőnőnél beszélgettek az anyukák és volt ott egy 13 hós kislány aki akkortájt tanult meg járni, nekik pl. pont a védőnő mondta hogy rakják bele kompba ha van mert valszeg segíteni fogja elindulni.
Ők azt mondták hogy egy nap alatt elindult anélkül is a kiscsaj.
Na én mondjuk annyira nem siettetném a dolgokat, egyedül az zavar hogy hideg a kő és én is kb. 3x mosok fel egy nap.

Nagyon szépek a lányok együtt (persze külön-külön is :) )

Mi szerencsére teljesen meggyógyultunk ezen a héten már semmi baja nem volt a Milónak, minden a régi kerékvágásban haladt.
Szerencsére jó idő is volt ami mára frankón elromlott pedig reménykedtem hogy márciusig ilyen marad. :)

Puszi mindenkinek!!!

dita75
 
 


Colin: Te is ritkán jársz errefelé, kb. mint én. Ezek szerint Ákos felér 2 gyerekkel???? :lol: :lol: :lol:
Na viccet félretéve, a Te Kisfiad is egy tünemény.
Nagyon ügyeske már Ő is, hogy áll. Nagyon jók a képek, nagyon helyes a te kispasid is. Ákos már bölcsis? Írj róla légyszi.....

Vevikk: Ti is már régóta álltok, szuper!
A Te kisfiad is milyen kis szöszke!! Nagyon helyes.
Úgy néz ki ez a széria a BMC-ben ilyen szöszke kisfiúsra sikeredett... :lol: mindegyikünk kisfiát beleértve.
ja, és a Te kis celebedre is kivi vagyok ám...
Egyébként gratula a családi házhoz, érezzétek ott jól magatokat!
Sógornődet sajnálom. :(


Akire: A kis Nimródnak nagyon szép kék szeme van és igazán jó kedélyű kissrácnak tűnik. :wink:
Te is ritkán jössz, már dolgozol, ugye? Nimi bölcsiben, hogy érzi magát? Te is írj, hogy ment a beszoktatás.

Brigi: a Te kislányod is írtó aranyos és azok a szép nagy szemek! :)
Nagyon megnőtt Ő is .
A nagyobbik lánykád is helyes, micsoda szép dús göndör haja van, ez igen. :wink:
Szép család vagytok!
Komp: nekünk nincs.
Igazából én sem merem Őket nagyon elengedni még a lakásban, mert kétfelé szakadhatnék. Csak a felső szinten garázdálkodhatnak ott is inkább a szobájukban. :oops: :roll: (Lent mindenhol hideg járólap van, én is félek, hogy felfáznak)
Most keveredtünk ki egy kis takonykórból, de már nálunk is minden ok.

Zoé, Tigriske: ti is ritkán jöttök. A Ti Picúrjaitok is irtó szépek és mekkorák már. Gyertek Ti is sok képpel és a hírekkel Rólatok!

Rólunk: súlyban, nagyságban abszolút korunknál vagyunk.
Tamika 9,5 kg kb. 74 cm. Nándika: 10,7 kg kb. 78 cm. A hosszúságukat csak saccoltam.
Mi jelenleg ott tartunk, hogy mindketten az egyensúlyozást gyakorolják kapaszkodás nélkül akarnak állni.
Nálunk időben Nándika mindent korábban csinált, de most kezd kiegyenlítődni a helyzet. Szerintem a végén Tamika fog hamarabb elindulni.
Egyébként iszonyatosan tudják egymást húzni a fejlődésben.
Szóval még nem járunk, nem is beszélünk.
Azaz Tamika sokszor mondja a baba szót, legtöbbször babab formában, de ezt már tudatosan. Tamika a nagyon kommunikatív, Ő már a szavakat a tárgyakhoz rendelve mutogatja azokat.
Nagyon sokféle állatot felismernek már.
Nándikán is látom, hogy érti, Ő is mindig jön és figyel, ha valamit mutogatok, mondok, csak Ő nem mutogat. Nagyon szeretik, ha énekelek nekik, az sokszor hallott énekeket már dudolás után is felismerik.
Nándika a labdával nagyon ügyes, szerintem jó érzéke van hozzá, ja és Ő balkezes lesz. Nem tom, lehet már korábban írtam, hogy ez a gyanúm és úgy néz ki, ez be is igazolódik.
Asszem már a pocakomban a bal kezét szopizta. Genetikailag végül is nem kizárt, van balkezes a családban.
Az ikres lét, tényleg egy más világ, a gyerekek fejlődésénél érződik a legjobban.
Nemsokára szülinap, szerintem akkor jövök majd a képekkel.

Végülis szerintem 5-én majd benézek, mert Remény Ádija a rangidős a csapatban!

Most ennyire futotta, mindenkinek pussz!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok!!

4.30 ébredtünk ma reggel azért is van most pici időm irni mert Apa játszik Ákival.
Igen Trix Ákos felér 2 gyermekkel. Majd csak jövöre megyünk bölcsibe a hónapot még nem tudom pontosan. Nagyon fárasztó tud lenni. Egész nap jön-megy és nem semmi sebességel közlekedik. Most jött felül ismét 2 fogacskánk ami egy picit most megviselte.Most már 6 fogacskánk van. Hasmenés+láz és hajnalban ébredés.Ja és én is átestem egy ilyen hányásos hasmenéses valami szaron ami egy kicsit legyengitett a párom szerint már nagyon gebe vagyok. Hát ez van. Nagyon szépek a gyerekek.
Hirtelen ennyi mert már megy a buli és kicsit rendet kell raknom.

Puszika

Kép
Kép
colin
 
 


colin: Jó korán ébredtetek akkor ma. Remélem tudunk legalább sétálni, egész jó idő van.

trix: Szerintem Barbus is bal kezes lesz, apukám volt kétkezes a családban. Ő jobb kézzel írt, ballal meg rajzolt. Remélem a lánykám is ilyen ügyes lesz.



vicky79
 
 


Halihó!
Köszi minden dicséretet.
Trix!
Azért azt megnézném, ha Nektek 2 komppal nyomnák a gyerekek :lol: :lol:
Colin!
Hello!
Fú:fosás-hányás!!Utálatos!!!
Na, én nem vagyok gebe...Az tuti...
Fogynom kéne, de annyi édességet eszek, hogy kizárt így.Még, ha 10-szer ennyit mozognék, az is kevés lenne ennyi bevitt kalóriához...
Bölcsi:?nálunk nincs (már írtam talán).Így, ha 2 éves lesz Léda, és visszamegyek, marad a családi napközi, vagy bébiszitter.Azt hiszem, az utóbbi lesz, mert árban kb. ugyanaz, viszont így talán rugalmasabb is, meg talán nem lesz annyit beteg .Az ovi első éve (i) úgyis úgy telnek majd,hogy többet lesz beteg.
Léda még mindig picike a többiekhez képest:7,30 dkg és 70 cm.
Sokat eszik, de azt mondja a védőnő, hogy ilyen is marad egyelőre.
Viszont örökmozgó, állandóan "úton van", és mindig az kell, amit nem szabad...
Na, abbahagyom, átnézem az elütéseimet.Mindig visszanézem, és csak miután elküldtem, látom, hogy mennyi az elírásom.Bocsi, hogy ilyen igénytelen vagyok...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok Kismamik!!!ne haragudjatok,hogy regen irtam,es most olvastam vegig.Latom,mindenkinel zajlik az elet!!!Dita! Eros csajszi vagy,nagyon sajnalom Milo-babat,de ha muteni kell,biztos jobb lesz,es tullesztek rajta.Aziwiwen kovetem a kepeidet.A multkor az elejetol neztem,jo sok van.a szeme se all jol!!!!Ezt perszse erted hogy irom....rosszcsontos,huncut. Vevikk! Sajnalom a tesodekat,es latom meg el is kuldozgetik oket mashova.hat nem konnyu,de itt ez a forum,gondolom mondtad nekik,es erot ad ez a sok csodaszep kisbaba.Trix!!Mar nem is olyan kopik a Manocskaid!!Elhiszem,hogy nem konnyu 2 manot etetni,nekem egy is eleg.Rolunk roviden: Most vagyunk 7 es fel honaposak,8,50 kg,kuszunk,maszunk ulunk,es 2 hete allunk....fogacskaink meg nincsenek,nyalazas sincs,es ugy nez ki,tegnap ota megvan az elso nathank.Meg csak most porszivozom,es most vettem nasivint,meg most fogok neki adni eloszor.Egyebkent 2 honapja jatunk usziba baby uszasra,lehet,hogy ott kapta el,mert szombaton nekem a viz is,es a levego is hidegnek tunt.Rakok fel kepet is,es Mindenkinek puszi,ne haragudjatok,hogy nem irok most,de jelentkezem hamarosan.Colin,Vicky,Akire Brigi....mindenkinek Pusszancs!!!
zoe33
 
 


brigi: Én is mindig elütök valamit, mert mobilról netezek. És utána még szerkeszteni is csak nehezen tudom. Ettől nem vagyunl igénytelenek, csak elfoglaltak. :) Barbusra is azt mondta a dokink, hogy azért ilyen alkat, mert sokat mozog.



vicky79
 
 


Trix!

Hogy megváltoztak az ikrek! Rájuk sem lehet ismerni! Nagyon édesek!

Brigi!

Menyem még mindig csodálatos!

Tegnap végre megcsinálták az msn-t és a skype-ot a gépemen.
Aki akar toldine.viktoria@gmail.com címen megtalál.

És akkor néhány kép:

Kép Így állunk mi... :)

Kép Doni szoba 1

Kép Doni szoba 2

Kép Doni szoba 3

Kép Legjobb játék

Kép Ez még a házavatón készült

Kép

Kép
vevikk
 
 


Hello!
Nászasszony!
Vőm is cuki!!!
Ezek együtt jól elpakolásznának Lédával...
A többiek is biztos..Képzeld, ha összeengednénk minden babát.Megnézném azért.
Kisfiadnak nagyon huncut szemei vannak.
De itt a topicban minden fiúcska ilyen huncut-szemű,Milo, Ákos,Ádi...Nagyon helyesek.
És hogy rohan az idő...Hamarosan egy évesek lesznek.
Nálunk Léda most épp egy FP Bödönkével játszik, amit a tesóm küldött, mert az ő fia már "kinőtte".
Ismeritek???Formabedobós, és énekel.Feszt ugyanazt a 2 dallamot nyomja.Estére már én is dúdolom, hogy "Formákat rejt a bödönkém", meg "Szeretnél egy sütikét..". :oops: :oops: :lol: :lol:
Aztán néha mellé nyomja a zenélős teknőcöt a 140 dallammal, meg sem várja, míg végigér...(Más zenélős még nincs, de Liánál annak idején már kértem a rokonokat-nagyszülőket, meg akinek ajándékozási ingere volt, hogy bármit vehetnek, csak ne zenéljen....Erre okos anyósom (akkori) 5 évesen még a búcsúban meglepte egy állathangos zenélő zongorával....Nagyon hiányzott....)
De jól elvan velük.Aztán amikor rájön a mászhatnék, akkor jön ki, meg a Lia könyveiért harcol....
Trix!
Te 2 babád együtt is játszik már?Mindig ezt kérdezem, mert én a tesómmal állandóan együtt játszottam, igaz csak később, mert 1 év van köztünk, de nagyon jó volt.Szerintem azért tök jó, hogy ketten vannak.Már biztosan érdeklődnek egymás iránt.Főleg, hogy ők már kicsit nagyobbacskák is.
Léda is mindig kiszólogat a babakocsiból, ha kisgyereket lát.
Sőt, ma a boltban , amikor a pénztárnál álltunk egy idősebb hapinak is szólt, hogy "he...".Az meg rá se nézett, a bunkója...Hanem rám olyan lesújtóan.Biztos randa vagyok.
Múltkor meg ugyanebben a szituban (csak a másik boltban) egy fiatalabb pasi kacsintott rá.Léda meg tök morci volt, mert álmos volt, aztán tiszta nagyképűen elfordította a fejét.Rá se bagózott a pasira, az meg jót nevetett, mondta is, hogy a gyerek elfordította a fejét...(Ja, nem ugyanaz a 2 pasi volt...)
Gondolom, nálatok is vannak ilyen apró sztorik.
Zoe!
Hello!
Ti is szépen megnőttetek közben ,amíg nem jöttél.És a mozgás is milyen szuper mindenkinél.
Tök jó, hogy megmaradt ez a topic.....
Na, nem dumálok annyit már.Megpróbálom lerakni Lédát aludni.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


vevikk: Domi is és a szobácska is gyönyörű. Tényleg milyen kis huncut.

brigi: Barbusnak sincs túl sok zenélős játéka. A kedvenc felhúzósa még az enyém volt!

Jó lenne a többiekkel is találkozni, a sanda-banda már eléggé összeszokott (Remény-Colin-Lökiblöki-ha jól emlékszem Orsi nicknevére).



vicky79
 
 


Megint kétszer küldte el.

De ha már így alakult, akkor reklámozom Barbus oldalán a videókat. Most már kicsit barátibb lett a nézegetésük.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Régen szóltam hozzá, de most már előjövök rejtekemből:)
Nagyon édes mindegyik baba, és elrepült az idő. Ádi lassan 1 éves.
Már áll, falak, bútorok mellett teper, tolja a saját babakocsiját, de még kapaszkodik mindenbe. Időnként elfelejti és mindkét kezébe van valami, persze hogy elesik. Szegény kobakja....
Mióta kijött 2 fogacskája lent az étvágya is megduplázódott, szinte zabál...remélem nem fog elhízni.
Korábban kevesebb kajával is tovább bírta, most meg hogy zabál este sokszor 6 körül ébred és követeli a kaját.

Vevikk, Doni szobája milyen tágas, de elfogadnám...és nagyon szép is. A fiad nagyon édes nagyfiú lett, és ügyes.

Brigi nálatok is aranyos, ügyes Léda.Nekünk nincs, s nem is lesz kompunk.

Trix örülök, hogy rólatok is hallani. Hogy megnőttek és szépek a gyerekek. Kicsit irigykedem, hogy 2-en vannak, de tudom még egy ideig sok teher is.
Voltatok végülis a lombik találkozón?

Ne haragudjatok, kiket kihagytam, de most ennyire tellett tőlem.

remény73
 
 


Kedves Remény!!!

Isten éltesse a Drága Kisfiadat 1. Szülinapján!

Kép

Sok Boldogságot és jó egészséget kívánok kicsi Ádi!

puszi, Trix

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Ádinak sok boldogságot!!!!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Ádinak itt is boldog szülinapot és ha nem tudnék jönni akkor Trix ikreinek is. Repül az idő, maholnap érettségiznek, megnősülnek, férjhez mennek.



vicky79
 
 


Várjuk majd a fotókat a szülinaposokról.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Ádi nevében a jókívánságokat.

Ma voltunk neurológusnál és teljesen rendben találta. Tortás kép is van csak anyósékkal, így inkább Ádiról teszek képeket. Kép Kép
remény73
 
 


Boldog szülinapot Ádi!!!

Kép

Kép
vevikk
 
 


Tényleg hogy szalad az idő! Tavaly ilyenkor már mindannyian tűkön ültünk, hogy kié lesz a következő és mikor jön már el a mi nagy napunk.

[/img]

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok!
Nagyon helyes kis pasi Ádi!
Vevikk!
Nekem is mindig ez jár az eszemben, hogy tavaly ilyenkor már milyen izgi volt...
Na, azért nem sírom vissza.
Pont most szeretnénk bemenni a BMC-be köszönetet mondani.Fel akarom hívni őket, hogy mikor menjünk, de nem veszik fel...
Hej...régi szép idők,...Akkor is mennyit kellwett csörgetni...
Léda itt segédkezik, úgyhogy most ennyi...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


brigi: Mi egyszerűen csak bementünk Reménnyel. Bevittem az én és a Barbus zárójelentését meg beszéltem Zekével. Most utólag lesz bent fényképünk is, az egyik bmc-s csajszi nyomtatott egyet és beviszi. Hihetetlen érzés.



vicky79
 
 


sziasztok

Remény
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok utólag szépséges kisfiadnak!!!

Bocsi hogy nem tudtam jönni a jeles napon de van hogy napokig nem enged be a net.

Ha nem tudnék holnap jönni Trix babáinak is nagyon sok boldog szülinapot kívánok.

Mindhárom babának sok-sok boldog évet és jó egészséget!

Bizony nagyon hamar megy az idő mi is jövő szombaton tartjuk a szülinapot a családommal. Sokan jönnek így már most elkezdtem szervezni és készülődni valamilyen szinten.
Én vissza szoktam sírni a kismamiságot, mert szerettem az lenni bármennyire is fájt mindenem és voltam cukorbeteg azért jó volt.
Na nem mintha anyukának nem lenne jó de néha artikulátlanul fáradt vagyok, és nem csak fizikailag hanem idegileg is. Nem tudom mi lesz ha megy, felmászik mindenhová és még beszélni is fog :roll: :lol: :lol: :lol:
Már most vissza"dumál", közlöm vele hogyha rosszaságra készül hogy nem szabad és ordítozik velem a babanyelvén majd elfordul és próbálja csinálni a rosszaságot, majd újra rászólok és ő újra kiabál velem és kikéri magának hogy nem azt csinálja amit ő akar.
Aki látja mondja hogy sok bajom lesz vele, múltkor az orvos is megkérdezte hogy jó fiú a Milán baba mert ő azt látja hgoy még a szeme se áll jól. Hát nagyon jól látta. Fél éves kora óta teljesen kifordult önmagából, mondhatnám úgy is hogy nagyon kinyílt a csipája :!: :evil:
Igazi fiúgyerek. Szegénykém november közepétől nem nagyon fog tudni ennyit ugrálni, meg rosszalkodni. :(

Remény ha tudsz küldj szülinapos képet priviben ha anyósékat nem akarod közzétenni.

Puszi mindenkinek!

dita75
 
 


Trix, boldog szülinapot kívánok a két csodálatos gyermekednek Taminak és Nándinak.
remény73
 
 


Trix-babákat Isten éltesse!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Trix NAGYON SOK PUSZIT KÜLDÜNK a babócáknak 1. szülinapjuk alkalmából. Természetesen szülinapi fotókat várunk.
Jézus már eltelt 1 év. Még emlékszem mikor Vikivel bementünk pocakosan a picike Ádihoz meg az ikrekhez. Hüha öregszünk csajok vagy csak én. :D :D :roll:
Én még nem mentem vissza a BMC-be. Meg aztán mit mondjak és kinek. A Zeke vizsgált meg a Szücs csinálta az inszemet és a doktornő közölte a jó hir. Jaj az nem is meséltem,hogy mikor az Ákost szültem másnap a Skriba volt az ügyeletes és emlékezet rám,hogy én voltam aki szaladt a lépcsön mikor rossz felé irányitottak eredmény hirdetésnél. Aranyos volt még Ákit is megnézte aztán visszajött és közölte,hogy jó munkát végeztek.
Ma érdekes dolog történt. Ment a tévébe a Milkás(ez itt a reklám helye) reklám és Ákos odanézet és közölte,hogy muuu aztán rámnézett és mégegyszer mondat,hogy muuuuu. Olyan édi volt.
Dita milyen szülinapot fogtok most tartani?? Az én fiammal is lesznek ám bajok már most nagy csibészke és benőke egyben.Multkor babakocsistul odahuzta a Barbust magához. Ja veszekedni Ákos is tudd mikor valami nem tetszik neki vagy valamit nem kap meg egyből pl,telefon vagy valami kaja.

Hirtelen ennyi elég belölem.

Puszik



www.manocska.colin.fotoalbum.hu

Kép
Kép
colin
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: