Új privát üzeneted érkezett!

Trix!

Isten éltesse Tamikát és Nándikát!
Jó egészséget és hosszú, boldog életet kívánunk nekik!

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok!

Először is TAMINAK és NÁNDIKÁNAK NAGYON BOLDOGSÁGOS első SZÜLETÉSNAPOT kívánunk!

A másik fontos dolog. Ezt most kaptam:

veszélyes vigantol cseppek

http://www.ogyi.hu/dynamic/vigantol39207_5_2010_1.pdf

Nekünk mindkét üveg gyártási száma rajta van a listán.

Kép
akire79
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a szülinapi gratulációkat Mindenkinek!!! :lol:
Ma már ünnepeltünk 4-esben, de a szülinapi tortás képekre szombatig várnotok kell, ugyanis akkor lesz a nagy szülinapi zsúr a családdal.
Még most este letöltjük a mai képeket és akkor rakok majd egy-két képet a Picúrkákról!

Bővebben majd szombaton fogok jelentkezni! :wink:

Addig is pussz!!!!!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 

 
 

Hello!
Erika!
Köszi az infot!
Basszus:hát az enyém is nem rajta van????!!!
Most akkor irathatok másikat.
De jó, hogy ezt elfelejtették közölni...Most akkor listával menjek a gyógyszertárba, hogy a következő ne ilyen legyen???
Fasza...
Na, köszi

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


brigi: Gyorsan reagálnék a Vigantolos dologra
ha nem bánod. A másik fórumunkon van egy
gyógyszerész csaj, aki rákérdezett az egyik
ismerősénél erre a dologra. Szóval ő azt
mondta, hogy nem okoz gondot ez a vigantol
sem, de mivel külföldön úgy döntöttek, hogy
lecserélik műanyagos cseppentősre, ezért
ezeket itt is ki kell vonni a forgalomból. Én
adom Barbusnak továbbra is.



vicky79
 
 


Tegnapi képek a szülinaposainkról:

Otthon ebédre várva:

Kép Kép

Az új ajándékokkal:

Kép Kép

Játszóházban:

Kép
Kép Kép
Kép
Kép
Kép

pussz

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok Kismamik!! Tenyleg,nagyon-nagyon szalad az ido!!!Taminak es Nandinak Boldog Elso szulinapot Kivanok!!!Es tenyleg,jon mindegyik baboca sorban!!!!Mi sem voltunk bennt meg a Bmc-ben,csak szules utan betelefonaltam,de majd csak eljutunk egyszer.
Puszi Mindenkinek
zoe33
 
 


sziasztok

nagyon jók a képek a szülinaposokról.

én is ezerrel készülök azért is nem tudok igazán jönni a fórumra.
természetesen az örökmozgóm sem engedi.
egyelőre összeírtam mit honnan szeretnék beszerezni, takarítgatok, pakolgatok, dekorációt és ajándékot vadásztam, megcsináltam próbaképp az ünnepi kaját le is teszteltem nagyon fini :) még a tejmentes torta receptjét várom hétfőn azt is megcsinálom.
szóval van dolgom mert jövő hét szombaton jönnek a vendégek 11-re.

COLIN
A Miló szülinapját tartjuk szombaton mert amikor eredetileg lesz akkor műtét után lábadozni fog és nem lenne túl szerencsés akkor tartani mivel fájdalmai lesznek. :(

Megyek is vadászok még a neten ajándékot a törpinek.

Puszi minden babának és mamának, majd jövök én is a képekkel jövő vasárnap.

dita75
 
 


Túl vagyunk a névadón, szerintem jól sikerült. Majd hozok képet. Ja, levágattam a hajam és vannak benne világos tincsek. Embernek nem mondtam előre, nagyon meglepődött de tetszett neki.



vicky79
 
 


Sziasztok,

kicsit sok leszek :oops: , de megint nehéz volt a döntés... :lol:
Íme a mi két kis 1 évesünk:

Szülinapi torták:
Kép

Szülinaposok:
Kép

Játék közben, az új szerzeményekkel:
Kép Kép Kép Kép Kép

pussz

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok!!

trix nagyon édesek a manókák és milyen szépek.
brigi SOK BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNUNK neked.

Hirtelen ennyi majd még jövök.

Kép
Kép
colin
 
 


Brigi: Boldog Névnapot!!!!!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Nászasszony!

Így utólag kívánunk a kis vejeddel Boldog névnapot!!!

Trix!

Nagyon édesek a szülinaposok!
A pezsgőt is ők itták? :lol:

Kép

Kép
vevikk
 
 


Köszi a köszöntéseket!!!
Nem is sejtettem, hogy gondoltok rám.Én előttem nincs naptár, és nem szoktam a névnapokat nézni, ezért sosem szoktam írni Nektek-elnézést a bunkóságomért.
Trix!
Babáid nagyon szépek, és nagyok.Látszik, hogy mekkora a mocorgás Nálatok.Nem csoda, ha nem unatkozol mellettük.
Dita!
Milo-t Isten éltesse aaz előrehozott szülinapján.Mit veszel-vettél neki?A tortareceptet majd megírod?
Tegyél ám képeket!!!
Hú, látszik,hogy mennyire készülsz a nagy napra...
Nászasszony!
neked is köszi a jókívánságokat.
Tegnap voltunk bent a BMC-ben.Átadtuk az ajándékkosarat, meg Lédáról csináltattunk egy foto-könyvet (a legkisebbet, inkább füzetecske).
Örültek nekünk, és rengetegen voltak, csak pár percet töltöttünk ott.Majd a lombikostalálkozóra küldenek meghívót jövőre.Oda el szeretnénk majd menni.
Most ennyi jutott eszembe, ezt is 2 részletben írtam, mert Léda közben aludni készült, és ilyenkor elég hisztiske...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi!

Szerintem mi csak tavasszal megyünk a BMC-be, ha a második törpét nem sikerül addira összehozni.
Én küldtem képet, ki is tették. A hálálkodás jó lesz tavasszal is. :)

Holnap megyek nődokihoz, akinél szültem. Itt az ideje a rákszűrésnek. Kicsit parázok, nehogy találjon bármi bajt.
(Egy kistesót találhatna!:) )

Kép

Kép
vevikk
 
 


Hali!
Vevikk!
Jót röhögök most, mert én is beköszöntem a nőgyógyihoz is (épp ő rendelt), aztán mondtam neki, hogy a "többit" majd máskor, most csak a gyereket megmutatjuk.
Férjem mondta, hogy szerinte minden ok. velem, doki meg röhögött.
Viccet félretéve:nekem is el kéne mennem ám majd, de úúúúgy uuutálom!!!!
Pedig fontos lenne....
Kistesó-projekt már beindult?Vagy még vártok?
Szoptatsz még?Képzeld!Léda újabban megint szinte 3-szor szopik.Ébred éjjel 1/2 4 körül vagy 4-kor (igaz ma csak fél 6-kor), aztán reggel már csak félgőzzel szopik, mert mindne érdekli, de este még rendesen, bár tejem az már nem sok lehet...
Nem is számítom evésnek a szopást már.
Na, üdv mindenkinek!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi!

Én is utálom a szűrést, de túl vagyok rajta.
A doki szerint minden ok, de csak 3 hét múlva postázza a kenet eredményét.

Kitesó projekt: nem teszünk semmit, hogy ne legyen, de most mondta a doki, hogy meg van vastagodva a nyálkahártya (mert mondtam neki, hogy még nem jöt meg szülés óta), úgyhogy szerinte meg fog jönni. (Egyelőre tuti nincs kistesó, sajna.)

De tavasszal megyünk, ha addig semmi.

Még reggel szoptatok, mert akkor szeret Doni odabújni, és szopizni. Este már csak rosszalkodott. Sokan furcsálják, hogy nekünk a reggeli maradt meg, de így alakult. 1 éves koráig megtartom, de utána azt is el akarom hagyni.


Tegnap volt diploma találkozóm. Ott hallottam, hogy ha közösségbe kerül a gyerkőc, akor Noni nevű immunerősítőt érdemes neki adni. Aki mondta, annak hónapok óta nem kap el a gyerkőce semmit, addig meg minden második héten otthon volt a sok nyavalya miatt.
Ha odakerülünk, én kipróbálom.

Most ennyi.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Hali!

Vevikk!
Érdekes tényleg, hogy a reggeli maradt (szopi), de akkor még biztosan bágyadtabb Doni, és azért jobban megy az összebújás.Náunk is utána még alszik egyet Léda.Este meg valamikor hancúrozik utána, főleg, ha kialudta magát délután, vagy éppen, ha nem aludt egész nap, és túl fáradt.
Most is aludnia kéne, de ált. leteszem, fél óra múlva kel, és, ha nem vagyok elég "erélyes" vele, akkor nem alszik.Ha igen, akkor még ráhúz másfél órát.Így minden ok., de ha nem alszik vissza, estére tiszta dilós....Most apa itthon van, esze ágában sincs aludni.Pedig mindig megfogadom, hogy ha alszik, ha nem, 2 órát marad a kiságyban.Na, persze, ezt ált. nem sikerül tartani, aztán este szívás...
Mi megnéztük a helyi családi napközit, ami tök jó.Léda oda fog majd járni 2 éves kora után, ha visszamegyek meloba.
Tesóm Béres cseppet ad a gyereknek, hát...most épp beteg volt 1 hétig...Valamit adni kell majd mindenképpen.Megjegyzem azt a vitamint, még jól jöhet...
Kistesó: nálunk nncs tervben, de én sem szedek semmit.Ha nem lett magától, talán most nem lesz.Vagy ki tudja...Nem repesnék annyira...
Nektek drukk majd akkor a kistesóhoz, Vevikk!Talán majd a szopi után jobban sikerül, bár nem tudom, ez a szopi befolyásol-e még valamit.
Na, megyek!
Dita!Milyen volt a szülinap???Most volt, ugye????

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok

Igen volt 16-án és most hétvégén is azoknak akik meló miatt lemaradtak múltkor és anyósékkal majd november 13-án.

addig még lesz egy kis szusszanás már amennyire tudok én szusszanni a sok gondomtól. (a legnagyobb most hogy apa elvesztette a munkahelyét és már el vagyunk maradva a törlesztővel így küldték a levelet hogy mire számíthatunk ha nem fizetünk :( ) Nagyon sok a hitelünk és ha eladjuk a házat mehetünk a híd alá mert szinte semmi nem marad annyira felment ez a mocskos chf. 5 milla menne ki az ablakon szó szerint ha visszafizetném a banki kölcsönt. Hát király. Nincs elég bajunk.
Hát ez van. Szegény embert az ág is húzza.

jól kihalt a topic nem kell sokat visszaolvasnom.

képeket az első szülinapról sikerült feltöltenem:

http://picasaweb.google.com/dita75/KepekSzulinap

a második körröl is teszek majd csak még nem mentettem le a fényképezőről.

most lépek nézünk valami állás után a neten....

puszi mindenkinek.

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!
Csudajók a képek, de a nagy döbbenettől nem is látom őket szinte.
Kell kérdeznem rögtön valamit!!!
Ki az az idősebb hölgy fekete kosztümben, karikafülbevalókkal?Eteti Milo-t, ölében is van....
Nekem nagyon ismerős, de nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy ő az akire gondolok, de ha kiderül....
Jujj, de izgi.Írd meg a keresztnevét is légyszi.Akár pü.-ben is.Majd megírom, hogy rá gondoltam-e, ha igen, akkor lecsüccs...
Más: nagyon sajnállak az állás elvesztése miatt.Vidéken nagon nehéz ...Itt, Pest közelben egy fokkal jobb talán, de kell az ismeretség.
Drukkolok,hogy sikerüljön a párodnaktalálni valamit, mert ez tényleg a lehető legrosszabbkor jött Nektek.
A képeken Miloka kész legény...Dehát ő mindig is szép méretekkel bírt.Nagyfiús lett nagyon.Nyár óta is sokat változott.Látványosan.
Nagyon szépek vagytok.
Remélem, kiderül, hogy a hölgy az, akire gondolok...
Majd megírom Neked, lehet, hogy Pü-ben.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


BRIGI
Az a hölgy az anyukám!
Nem hiszem hogy ismered, amúgy Ilona a keresztneve.

Hát igen megnőtt a büdös kölke :lol: :lol: :lol:

Az az igazság hogy már egy ideje árulom a házat mert külön akartunk menni de így nem lenne szívem hogy se munkája, se család se lakás. A szüleihez se tudna már visszamenni mert eladták a házat és egy másfél szobás lakásba költöztek.

Úgyhogy ha sikerül eladni a házat együtt megyünk, talán ott új helyen kevesebb idegeskedéssel (ez a munkahely nagyon gázos volt) talán jobban megemberelné magát és több szempontból is jobban járunk. Hát igen ismeretség nélkül manapság nehéz az tuti.

Elaludt a Miló ahogy hallom (azazhogy épp nem hallom :) ) úgyhogy lépek a konyhai romokkal megbírkózni. :twisted:

dita75
 
 


Szia, Dita!!
De, ismerem, és összeállt a kép később!!!
Írok pü-t!!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


BRIGI
Tényleg kicsi a világ! :)
És köszi amit anyukámról írtál... igen ő nagyon jó ember és nem csak azért mert az én anyám..... mindenki szereti mert nagyon kedves, emberszerető..... én pedig mint lánya rengeteget köszönhetek neki, nem is tudom mi lenne velem nélküle. Majd válaszolok priviben is de most rohanok, elaludt a törpi addig előkészítem az ebédet. Pusy

dita75
 
 


Ok.Ehhez nem tudok mit hozzátenni....

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Tényleg kihalt a topic. :(

Kötötem Doninak mellényeket, mert amikor csak bogy van rajta felül (hosszú ujjú, akkor vékonylom.
Hoztam megmutatni milyen lett.
Nekem tetszik, főleg a színes. Most nagyon kötős kedvemben vagyok. Magamnak is készült poncsó, csak arról nincs kép.

Kép Kép Kép Kép Kép

A csíkos nagyobb, az sokáig jó lesz.

Most ennyi, mert Doni már kipakolta itt az egész fiókot. Ráadásul az apja cuccait. Ki fogunk kapni. :)

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok!
Én itt vagyok!!!
Nagyon ari a mellény.Nekünk hiányzik, mert én is így vagyok, de a pulóver meg sok.A Teszen nézegettem, de egy ideje nem néztem.
Nagyon szépeket kötöttél, Vevikk!
Én béna vagyok.Nem tudok kötni (se).
Pedig lenne időm közben.
Többiek????

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


vevikk: Nagyon jók a mellények és helyes a pasi. :wink: Én vékony pólót adok rá, most kaptunk egy párat Colinéktól és Reménytől is vettem egy pár nagyobbat. :) Van benne markolós is mondjuk, de Barbust nem zavarja. Én tudok kötni, de nincs hozzá türelmem. Mindig sál lesz belőle, az is a babának (mármint a játéknak mert annyira rövid). Colin anyukája köt gyönyörű cuccokat. Nekem a repülős gombok nagyon tetszettek az Ákos egyik pulcsiján, csak azt nehéz volt begombolni.



vicky79
 
 


Dita!

Sajnálom a munkahely elvesztését a párodnak. Remélem mielőbb lesz megoldás!

Miló nagyot nőtt és sokat változott. Nagyon aranyos nagyfiú már.


Brigi!

Ha gondolod kötök a kismenyemnek mellénykét.
Gondolom akkora jó, amekkora Doninak. :)

Kép

Kép
vevikk
 
 


Halihó!Vevikk!
Köaszi, abban az esetben fogadom el, ha írsz egy árat, amennyit kérsz érte.
Ingyen semmiképpen!!!!
Köszi, biztos jó lenne a méret, de fonalat veszek, és csak akkor köss, ha tényleg nincs egyéb dolgot.Nem szeretném, ha miattunk valamit elhalasztanál.
De köszönöm!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi!

Írtam privit!

Kép

Kép
vevikk
 
 


Vevikk!
Nem kaptam meg!!!!!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi!
Megírtam mégegyszer.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok! Írtam egy könyvet, amivel segítőkezet szeretnék nyújtani az úttalan utakat járó, babára hiába váró embereknek és a környezetüknek. A saját történetemet osztom meg, csupasz-őszinteséggel, mert hiszem, hogy csak így lehet adni. :) Akik olvasták azt mondják, együtt sírtak és nevettek velem. Hosszú, túl hosszú ideig éltem(éltünk) a gyermek utáni sóvárgásba, és szeretném, ha másnak nem kellene éveket várnia a kisbabájára, ha valamilyen egészségügyi, vagy lelki okból várat magára a gyermekáldás. A könyv címe: Soha fel nem adni! a neten is több helyen megvásárolható, csak be kell ütni a keresőbe és feljönnek a lehetőségek. Segíts, hogy segíthessek. A könyv bevételéből pont a kiadását finanszírozom, a célom, hogy minél több emberhez eljusson!!!
ilduci76
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast! :D

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok,
benéztem, sokan már biztos nem emlékeztek rám, de én rátok annál inkább:)
Szuper volt látni azt, hogy majdnem mindenkinek sikerült!!

Puszi,
swanny
swanny
 
 


Sziasztok

Jajj Sajt, de jó hallani rólad Sajnálom, hogy ilyen bonyodalmaid vannak….Jobbulást
igen, már nagyon sok idő eltelt. Már nagyfiú Mór: mondja Anya, hamm, baba. Meg egy csomó mindent, amiről fogalmam sincs, de rizsázik folyamatosan.15 hónapos és imádnivaló

Andi1,
Köszi az infót, megnézem. Wieganthoz jártam és imádtam, emberileg és szakmailag is…
Gratula a picurhoz Emlékszem a 12 hetes uh nálunk is nagy esemény volt, aztán 16 hetesen elmentem 4Dre, mert elment a dokim sielni és nem bírtam kivárni, hogy milyen a neme De az elejétől éreztem, hogy kisfiú
Ma itt volt a barátnőm és azt mondta, hogy azóta barátkozott meg az anyasággal, amióta Mórt ismeri
Puszi mindenkinek:)
swanny
 
 


Brigi!

Írtam privit!
Nem tudom, hogy megkaptad-e, mert nem az elküldött fiókban látom, hanem a kimenőben.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Írtam pü-t , Vevikk!!!
Köszi!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Dita:

Isten éltesse 1. szülinapján drága Kisfiadat, Milót!!!

Ha nem haragszol utánaolvastam másik topikban, hogy hogyan is álltok most!

Örömmel olvastam, hogy minden "ok" Veletek és túlvagytok azon az ominózus, embert próbáló szörnyű napon!!! Szerencsére!
Mielőbbi gyógyulást kívánok Miló nagyfiúnak és remélem nem lesznek szövődményei!
Sokat gondolok Rátok! Minden rendben lesz, én tudom!

A képeket Milóról már rég megnéztem, és nagyon jól sikerültek!
Helyes kispasi, jó nagyfiú már, akár a mi Nándikánk!
Nem semmi kajákat rittyentettél a nagy napra! Ügyes Vagy!

pussz

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Rólunk dióhéjban:

elindult a két gyerkőc, pár lépéssel már kb. 2 hete elkezdték. Ezen a héten már egész jól begyakorolták, csak ámulunk és bámulunk, hogy rohamosan fejlődnek!!!
Asszem most kezdődik a neheze.

Többiek: majd, ha lesz időm jövök és írok majd nektek is, de igazából most Dita és Miló miatt jöttem.

Puszi mindenkinek

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Hali!
Trix!
Gratu a meneteléshez!

Dita!
Sok boldogságot Milókának a szülinapja alkalmából, és jobbulást!
Én nem néztem, csak gondoltam Rátok a napokban.
Ezek szerint túlvagytok rajta...

Többiek????

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Én is olvasok, csak a hétvégén vidéken nagyszülőzünk.

Gratulálok Milónak az egy éves szülinapján. Én is olvastam a kálváriát, de örülök hogy túl vagytok rajta.

Kép



vicky79
 
 


Dita ez uton szeretnék sok boldog szülinapot kivánni kicsaládom nevében a gyönyörü kisfiadnak!!!

Puszi
Zsuzsi



Ja a kis menyemnek meg boldog 10 hónapfordulot.

Kép
Kép
colin
 
 


Köszönjük, már elmúlt 10 hónap. Hihetetlen, hogy már Ákos is egy éves lesz.



vicky79
 
 


sziasztok

köszönjük szépen a köszöntéseket!

TRIX
Gratula a tipegőknek! Lassan kétfelé rohannak! :)

SWANNY
Kérünk Mórról képeket! Több mint egy éve nem láttuk, kiváncsi vagyok mennyit változott! Örülök hogy jelt adtál magatok felől és hogy jól vagytok!

Rólunk:

valóban életem legszörnyűbb napja volt és remélem soha nem lesz még ehhez hasonló sem. nem hiszem hogy valaha el fogom felejteni még most is hatása alatt vagyok. éjszaka kiver a víz és könnyes szemmel ébredek. még nincs teljesen jól szegénykém mert vannak fájdalmai. éjszakáink sajnos szinte egyáltalán nincsenek. fájdalomcsillapítóval és ringatva alszik csak vissza kis időre.
várjuk a teljes gyógyulást ami remélem hamarabb eljön mint gondoljuk. egyelőre szerdán kiveszik a katétert ami után kérdéses hogy meddig fog fájni a pisilés neki. az orvos szerint csak aznap fáj és másnaptól rohamosan javul, meglátjuk.

elteszem magam, remélem most éjszaka nem kell végig virrasztani, de legalább már itthon vagyunk, ezerszer jobb itthon ápolni és neki is jobb itthoni környezetben.

puszi mindenkinek!

dita75
 
 


Dita!

Nagyon boldog születésnaot kívánok Milónak!
Remélem nagyon hamar elfelejthetitek ezeket a nehéz napokat.

Sajnos csak ma tudtam írni, mert tegnap Doni belázasodott és alig tudtam 38 alá lehúzni. Az ügyeleten kapott gyógyszert, mert piros a torka. Nekünk is jó szülinapunk lesz. :(
El tudom képzelni, hogy aggódhatsz Miló miatt. Nekem ez a kis lázas betegség olyan ideggel jár, hát még a műtét nektek.
Tegnap óta nem ettem, nem megy le egy falat sem a torkomon.
Remélem holnapra jobban lesz Donó. Tegnap óta csak fekszik a kiságyban, hol alszik, hol meg csak nyöszörög magában.

Megyek, mert adnom kell neki a gyógyszert.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok!
Dita, utólag boldog születésnapot Milónak.
Sajnálom a kálváriátok, remélem hamarosan jobb lesz és szövődménymentes lesz Miló gyógyulása.

Ádi is lépked 2-3 lépést, de még nem mer nagyon kapaszkodás nélkül lépkedni.

Ma nagyon hisztis, nehezen bírok vele, nem voltunk kint ebben az esős időben.

remény73
 
 


Vevikk, írtam pü-t, Jobbulást Doninak!
Megkaptad a pü-t? Nem látom az elküldötteknél.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi!

Megkaptam, válaszoltam is.

Trix, Remény!

Gratula a totyogókhoz!!!
Szerintem mi is elindulunk nemsokára, mert már - másodpercig állni tud Doni kapaszkodás nélkül.
Olyan aranyos, ahogy koncentrál, hogyy ne essen el és keresi, hogy ha kell, akkor mibe tudna megkapaszkodni.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Vevikk!

Nagyon Boldog 1. Szülinapot Doninak!!!


Remélem jól telik a napotok, mikor ünnepeltek?
Képeket mikor kapunk?

Kép

puszi Trix
trix78
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: