Új privát üzeneted érkezett!

Edina, most olvaslak, szuper! Mi az a babaragacs? Vmi plusz progeszteron a szokásoson kívül?
mmzs75
 
 


@mmzs75:
erre en is kivancs vagyok..
reginand1pont0
 
 


edina, orulok h. ilyen jo eredmeny lett es nem vilt veszes. en is erre keszulok.. hogy lehet kerni a babaragacsot? es mennyi ideig tartott, mikor mehettel haza? a legfontosabb h. hanyadik napovagy ma? ahogy szamoltam, 12?
pihenj sokat, majd jelentkezz mi az eredmeny
reginand1pont0
 
 

 
 

@edina71:


Edinám! 
Mi van az ifjakkal?
Ugye rendben vannak? <3
vigyorex
 
 


Sziasztok lányok

Mai jelentés 3=3. Tisztelettel jelentem hétfőn reggel 3 kismanó beköltözik a kollégiumba és nagyon nagyon boldogok vagyunk!!!!!!!!
edina71
Budapest
 
 


@edina71:


Óóóó! Ezt éreztem én is, de nem akartam elkiabálni! :) Azért a 100% nagyon jó. Én nagyon bizakodó vagyok. Te is megkapod a bemetszést és a ragacsot? Talán a hatching is számított nálunk. Apró bemetszés, de óriási segítség a minimanóknak. :) Komolyan mondom, nagyon izgulok!
vigyorex
 
 


@edina71:
nemhiaba szurkoltam, ezt az eredmenyt vartam, szuper! :-D
kivanom ugyanezt tovabbra is! szoritok!
reginand1pont0
 
 


Köszönöm lányok
Amikor a párom felhívott hogy hány babánk osztódott szabályosan és hallottam a hangján hogy jó hírt kapott nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek a 3 szám hallatán.
Volt már ennyi leszívott petesejtem de 100% soha nem kezdett el osztódni és most ennek nagyon örülünk.
Egy kicsit féltem a minimális hormon adag miatt de ezek szerint bevált a doki szlogenje kevés de jó minőségre gyúrunk nem a mennyiségre. Bízom benne hogy a babaragacs és a bemetszés segít majd egy kollégistának vagy kettőnek vagy ..... bent ragadni!!!!!!!!
Ez a Bmc.be 3 sikertelen után automatikusan jár mármint a babaragacs és a bemetszés- Ez alatti sikertelen után kérheő de nem kötelező.
edina71
Budapest
 
 


Edinám, nagyon drukkoltam a szép petécskékhez, embriókhoz és hogy ne kínozzanak meg nagyon leszíváskor. Ügyesek vagytok, csak így tovább ;) Hétfőtől mennek a tapadós energiák!
István, sajnálom hogy nem sikerült :( Most pihizzetek, aztán novemberben újult erővel ketdhettek.Nektek van még fagyibabátok a sítáborban?
Vigyorex, pihenj sokat!
Tinini, gratulalok Nektek! Azóta nincs barnázgatás, vérezgetés, ügye?
maci80
 
 


Sziasztok!


Mennyi idő míg sikertelen lombik után, menses lesz?


 


Üdv
istvan84
Vác
 
 


Edina!?!?!
tinini
 
 


István,

abbahagj abbahagyja az Utrogestant és rá pár napra.
mmzs75
 
 


:roll:
linduska76
 
 


:roll: :shock: :roll:
reginand1pont0
 
 


Hahó! Alig várom, hogy jelentkezz, Edina! Már többször felnéztem, de látom semmi. :(
vigyorex
 
 


Sziasztok lányok !

Ma reggelre 2 gyönyörűséges blasto állapot felé haladó babánk maradt a 3. kicsit lusta volt és sajnos őt nem kaptuk vissza. Erre mondta Rita a biológus hogy ezért jó elvini 4-5 naposig a babákat mert sajnos van amelyik jól indul de utána félbemarad a továbbosztódás.
Szóval két baba a pocakba 3 napig szigorú fekvés chrinon gél és sok folyadék.
VV majd 13 lesz remélem ez most sikerült. Megcsinálták a lézeres bemetszést is ami segít nekik majd kibújni a burokből és megtapadni.
Köszönöm lányok a drukkokat .
edina71
Budapest
 
 


@edina71:
mennek a drukkok! :-)
reginand1pont0
 
 


@edina71:


De jó hírek! :) 
3 napig én is feküdtem, bár nekem nem javasoltak ilyen szigort, de bejött. :)
Az utrot én is lecseréltettem crinone-ra. Nem tudom ott mi javasolnak, de nekem irrigálnom kell 3-4 naponta.
Sok-sok pozitív gondolatot kívánom és minden elképzelhető jót; egyet vagy kettőt! :) :)
vigyorex
 
 


@edina71:
:-D Szia mennek a drukkok!!!
linduska76
 
 


Sziasztok lányok köszönöm a drukkokat remélem most nem okozunk csalódást. Fekszem amenyit tudok csak az a baj hogy a fejem eléri a párnát már alszom is . Szinte napi 20 órát alszom ami nem tudom mennyire jó most ebben az állapotban. A chrinon megy esténként bár a barátnőm szerint reggel este kellene hogy tuti legyen. Hát nem tudm.
Aug 13-án vv akkor minden kiderül majd.
Vigyorex nekem az irrigálást nem mondta a doki de reggelre kifolyik a felesleges gél ill nem érzem hogy bent maradna az előző de én is hallottam róla hogy van akinek kellett az öblítés mert akár gyulladást is okozhat.
edina71
Budapest
 
 


@edina71:


Olyan sokat gondolok rád! :) Nyugi! Crinone-ból elég az egy. Sok a felszívódó benne, jóval több, mint az utro-nak. Max azt szedhetsz még szájon át.
vigyorex
 
 


edina

Örülök neked nagyon !!!! Pihenj !! Nagyon nagyon szurkolok !!!!!!!!!! Nagy ölelés :)
evi89
Vecsés
 
 


Edina,
nem megy el a privi a telómról, itt írom, h. Köszi az infót, mon mindent továbbítok a kolléganőm nek aztán a r többi az ő róluk dolguk.
Neked nagy drukk és majd lesem az eredményt!
Mindenkinek üdv. és hajrá!
mmzs75
 
 


Edina,
nagyon sokat gondolok rád! Nagyon drukkolok! Puszi
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Edina!
Hajrá!

sziszi73
 
 


Szia Edina,
hogy vagy? fekszel meg, alszol?
nagyon drukkolok!
en most epp a dokira varok h. akkor kezdjunk! izgulok!
reginand1pont0
 
 


Nah, nem kezdunk :( van vmi cisztam...:( kesz vagyok, ez a 2. honap hogy vmi nem stimmel...
reginand1pont0
 
 


Sziasztok

Remélem mzsó tudtam segíteni és a kolléganőd hamarosan tud majd kezdeni.
reginand nagyon sajnálom ezt a fránya ciszta dolgot de sajnos én is átestem ezen. Mit mondott a doki mikor kell menned ? Rövidet kezdtetek volna most ti is ugye?

Mi jól vagyunk manók a pocakba feszülgetnek néha főleg ha hirtelen akarok felkelni akkor még kicsit görcsöl is . A meleg miatt nem esik nehezemre a sok folyadék a párom pedig folyamatosan gyártja a fehérje bombákat. Túrógombóc sztrapacska jó sok juhtúróval joghurt hegyek stb.
Már nagyon várjuk a csütörtököt és bízunk benne hogy ez a két kis maszat velünk akar maradni . Tegnap voltam kint először a lakásból a párom bevitt a melóhelyemre hát kicsit jól esett már kimozdulni. Álomkór már csőkkenőbe bár ha leér a fejem egyből alszom akár naponta többször is.
Vigyorex te hogy bírod a két manóval ezt a meleget ?
Táppénzen vagy otthon vagy dolgozol?

Köszönöm lányok a drukkokat nagyon ránk férne a siker !!
edina71
Budapest
 
 


@edina71:


De jó, hogy jelentkeztél. Tesztelsz, vagy van, ami befolyásolja a teszt hitelességét?
Sikerülnie kell! Én nagyon hiszek bennetek! :)

Mi hétfőn töltjük a 12. hetet. Keveset mozdulok ki, mert sokat véreztem, és így fekvések sorozata volt. 19-én lesz a kombinált, de nagyon ideges vagyok.
Nem dolgozom, mert a munkahelyem egy kisállatkereskedés. Harapás, marás, ürülék, cipekedés és 11 óra állómunka. De így még rosszabb. Ez volt életem leghosszabb 11 hete ...
vigyorex
 
 


@edina71:
orulok h irtal! bementel melozni?
igen, rovid lett volna..remelem nem vmi komoly es tenyleg elmegy hamarosan..
nagyon csalodott vagyok, mar negy eve jarok folyamatosan dokikhoz es ez meg nem fordult elo. persze doki is azt mondta h ez igy szokott lenni..:)
remelem a legjobbakat.
reginand1pont0
 
 


...életem legszebb 9 hónapja volt a terhességem...
Azon nevettünk baratnőimmel,aki ezt mondta,az vagy hülye,vagy hazudik :-)
Hányinger,barnázás,vérezgetés,aggódás.... :-)
Ha egy-két nyugodt hét lehetne,én már annak is örülnék :-)
De milyen tök jó,hogy itt ennyien szoritunk a másiknak!!
Kitartás mindenkinek!!
tinini
 
 


Nem mentem dolgozni csak egy pár dolgot el kellett még bent intéznem és a párom bevitt tegnap kocsival mert mától már egyedül vagyok itthon és nem akarta hogy ebbe a melegbe bkv.zak-

Szerintem nem tesztelek mert eddig akár mikor teszteltem sajnos csalódtam az eredménybe. Azt már tudom hogy itt a Bmc-be úgy van hogy reggel 8-kor vv és 10 után eredményhirdetés. Ha az eredmény pozitív sikerült a lombik akkor a biológus hozza fel a vv eredményt és vele együtt közlik a jóhírt. Nagyon bízom benne hogy találkozunk a biológussal csütörtökön .

Tényleg a legszebb 9 hóap a terhesség nekem már van 2 fiam és minden percét élveztem a dolognak.
Reginand nem említette esetleg a hosszú protokollt a doki hogy ha addig elmúlik a ciszta kezdhetnétek a 20. napon is. Sajnos volt itt is olyan lány azt hiszem Lexi hogy minden kezdésre cisztája lett . Gondolt egyet a doki és másik protokollt javasolt és pont akkor nem volt ciszta sikerült is neki a lombikja.
Szurkálódás van a pocakba ami állítólag jó jel és Rita szerint tegnap kapaszkodtak meg kb szóval lehet ez okozza.
Vigyorex megéri a fekvés a két manóért bármire képesek vagyunk igaz???
edina71
Budapest
 
 


Edina,

Remelem is hogy kapaszkodas volt, odaertek az energiak amit  sokan kuldunk :) Es igen, remelem talalkoztok a biologussal mar vegre!

mar azt hittem visszamentel.. meg is ertem, en sem BKVznek iilyen melegben.. egy katlan lehet.. Nalunk megy a legkondi az irodaban, jovo hettol szabin vagyok, kicsit aggodom is h. nem fogom otthon birni :D


nem, errol nem volt egyaltalan szo.. Majd holnap megnezi megint, azt mondta fogigatlo, attol elmulik aztan majd jovo honapban megint megnezi ha jo kezdes gondolom ha nem akkor tovabb ahogy addig..:(
Az a plane hogy nekem eletemben nem volt cisztam.. es nem tudom ez most mi a fenetol jott ki. Allitolag kijohet a stressztol, nem ereztem hogy stresselnek, csak nagyon vartam mar..

Jelentkezz mi ujsag, gondolok rad!
Es masra is aki epp "uton" van!


udv
R
reginand1pont0
 
 


Nem nagyon értem ezt a holnap is megnéz dolgot holnap a ciklus hanyadik napján leszel ? Tud valami trükköt amit eddig nem tudtam?
A fogigátló állítólag tényleg jó mert kiürül a következő mensivel a ciszta általában . Én nagyon drukkolok neked hogy holnap már ne legyen ott és tudjon valami megoldást a doki a kezdéshez.
edina71
Budapest
 
 


@edina71:


Megéri ám, hogy megéri! Én a beülti után 3 napot végigfeküdtem, utána egyre többet voltam fent, könnyebbeket főztem, picit séta, nagy fagyyzi. Azóta annál többet fekszem a vérzések miatt,
Mikor lesz a vérvétel?
vigyorex
 
 


@reginand1pont0:


Én hónapokig nem tudtam ciszta miatt kezdeni. Szeptembertől februárig. Akkor már tömboltam, h agjon U. valami bogyót. Végül nem ott lombikoztunk.

Volt akinek nem múlt el, elkezdték ciszta mellett és figyelték nő-e. Ha nem, akkor nincs gond.
vigyorex
 
 


@vigyorex:
nem tudom miert jott most ki? soha nem mondtak meg eddig..

azt mondta a doki h meg 4. nap el tudja kezdeni...
reginand1pont0
 
 


@reginand1pont0:


Akkor neked mindenképpen rövidet akar kezdeni . Hajrá én nagyon szorítok neked hogy az a fránya ciszta ne legyen ott holnapra.

Én is ma már lementem kicsit sétálni de azért semmi megeröltető dogot nem csinálok.
Azért ez egy kicsit most más érzés mint eddig bár lehet csak beképzelem a dolgokat.
Szurkálás és hasfeszülés néha görcsölget de nem fájdalmasan . A mellem érzékeny pedig még mensikor sem szokott fájni soha.
Alvás szinte napközbe bármikor pedig éjjel is alszom.
A párom már az ikrekre készül és ma azt álmodta hogy sikerült és ráadásul ketten kapaszkodnak odabent.
Még 6 nap a vv és akkor biztosat tudunk majd.
edina71
Budapest
 
 


@edina71:
4. en. azt mondta van esely h csokken, ha csokken a merete akkor elkezdjuk
reginand1pont0
 
 


@reginand1pont0:


Igen, így van. Ciklus elején kedheti a fogigátlózást. Ezek ovulációból maradnak vissza általában. Csak akkor derül ki, ha nem okoz panaszt, amikor uhu van, de bármelyik ciklusban kialakulhat és 1-2 menstruációs ciklus alatt magától is felszívódhat.
vigyorex
 
 


Edina! Akkor hát legyen igaza az apukájuknak! Hajrá ikrek! :)
vigyorex
 
 


@edina71:
hajra ikrek:)
reginand1pont0
 
 


Edina!

Eéőször is nagy grauláció az eddigi sikereitekhez! Remélem 13-án minden rendben lesz!

Rövid vagy hosszú protokollod volt? A BMC-be mennyibe került a program? Hányszor kellet menned? Ugyanúgy 2 naponta ultrahangoznak a stimuláció alatt?
sziszi73
 
 


@sziszi73:


Köszönöm mi is bízunk a sikerbe legyen akár egy vagy kettő pocaklakó mindenképpen örülni fogunk.

A Bmc-be a doki az eddigi leleteim alapján döntött a rövid protokoll mellett bár én is mondtam neki hogy a hosszú nem vált be nálam.
Az egész protokoll a kezdéstól a leszívásig 10 nap volt és a 3, napon kezdtünk , 1 doboz 10 adag menopu kellett 5 cetrotide és 7 bemfola szuri volt 2 otriville a tüszőrepi . Anyagilag 105 000ft volt a vége. A legolcsóbb és a legrövidebb eddig.
Kedden kezdtem a cikus 3. napján uh aztán pénteken megint csak uh. Hétfőn már volt vv és uh és utána már csak csütörtök reggel leszívás. Ha uh méssz az hamar megvan mert reggel 8tól rendelnek a dokik és 1-1 punkció között vizsgálnak is a dokik . Csak akkor kellett tovább maradni amikor reggel vv volt mert akkor csak 10 után van meg az eredmény és addig várni kell de én mindíg kimentem addig sétálni vagy enni a pékségbe.
Nagyon aranyosak a lányok kedvesek és segítőkész az egész személyzet. Na jó a Sotén sem volt velük baj de azért ez sokkal több amit itt kapsz tb ellátás címen.
edina71
Budapest
 
 


@vigyorex:
azt mondta a doki h. a stimut is elkezdhetjuk ha osszement. meg a tabit is. es ufyanezt mondta h. nem kellene vele foglalkozni egyeb esetben de igy a tuszok rovasara megy. merthogy ez a csudasag fogja a hormont magaba szivni es az no, nem a tuszo..
korultekinto volt sztem.
es ezert mentel el innen? vagy nem itt voltal?
reginand1pont0
 
 


@edina71:


Köszi a választ!

Az interneten megnéztem az injekció árai, nekem onnan 157.890.-Ft-ra jött ki. Van valamire kedvezmény, hogy Neked "csak" 105 ezer forint volt?

És a beültetés után amit kapsz az Untro helyett? Az drága?

Bocs, hogy ennyit kérdezek, de mi is azon gondolkodunk, hogy a SOTE-tól búcsút veszünk.

Azt olvastam, hogy Neked a Szűcs doktor az orvosod. Ő milyen doki? Ugye nem olyan mint Urbancsek?

Ott is olyan futószalag szerűen foglalkoznak a nőkkel? Lehet kérdezni? Felvilágosítanak? Murberre ez nem nagyon volt jellemző, legalábbis nálam mindig rohant.

Előtt minden vizsgálat ment TB-re vagy volt amiért fizetni kellett? Gondolok itt az andrológiára is.

sziszi73
 
 


Edina! 

Újra számoltam, láttam van valamire kedvezmény, de nekem így is 125.894.-Ft-ra jött ki!
sziszi73
 
 


Sziasztok!Eb nem min 4-ik sikertelen lombikos,(SOTE)Ne gondolkozzatok sokat a búcsún!Ha valami itt nem megy nem kell erőltetni!Igaz Vigyorex?Mindenki vegyen rólad példát.Én azt tettem.Elég volt!!!Nem fogják zokon venni a Sotén higyjétek el!Lindus :cry:
linduska76
 
 


@sziszi73:


Írtam privit .
Szép hétvégét mindenkinek
edina71
Budapest
 
 


nem tunt el a ciszta :( 25 en vissza kell jonnom, megnezi, ha meg ott van akkor leszivja..
reginand1pont0
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: