Új privát üzeneted érkezett!

Penelope, akkor tényleg gyors szülésed volt! :D

zsu83
 
 


Sziasztok!

Én Dr Barna Péternél szültem és a szülésznőm Kecskeméti Vera volt. Nagyon megvoltam elégedve mindkettőjükkel. Barna doki ott volt velem az első percektől, nagyon kedves és figyelmes volt velem végig. Nagyon ajánlom mindkettőt. Sokan azt mondják Barna dokira, hogy flegma pedig nem az szerintem teljesen normális doki rengetegen járnak hozzá. Ja és a tarifája magán rendelésen 7000ft én is a 10x-ét adtam.

Üdv
Bea

Kép
Kép
beusmimi
 
 


Pedig én arra számítottam hogy ez is lesz vagy 22 óra mint az első szülésnél (amiből 11 órát a kórházban töltöttem),de szerencsére nem így volt.Sőt amikor a szülésznőm mondta hogy szülünk azt hittem ugrat.
penelope
 
 

 
 

Penelope, hát durva lehetett a 22 óra! :shock:
Én 9-et vajúdtam, 5-öt otthon a többi négy óra meg hamar elment, szerencsére csak a kitolás előtti fél órára maradtam az ágyon, addig zuhany és labda!

zsu83
 
 


Zsu83,leginkább nagyon fáradt voltam már a végére.Sajnos nem tágultam úgy ahogy szerettük volna ,mível volt egy konizácios műtétem és így a méhszáj nem engedett,csak nagyon lassan adta meg magát.De én is szinte végig az IKEA szobában voltam,csak az utolsó 4-5 órát töltöttem a szülőszobák egyikében.Végül ott sem a szülő ágyon szültem ,hanem a földön ,mert már nem voltam hajlandó felmászni az ágyra ,így tédelőterpeszben voltam amikor ki bújt Manócska.A második leányzónál már nem is volt kérdés hogy ugyanúgy szülők vagy sem.A szülésznőm egyenesen a földre készítette a dolgokat(szívacsot),pedig nem is beszéltük meg előre:) .Nagyon jó volt hogy gyorsan jött és nem kellett újra annyit várni mert ettől féltem a legjobban,most viszont (majd ha beválaljuk a 3at )izgulhatok hogy egyáltalán beérünk a k.h-ba.
A vicc az hogy éjjel amikor elindultunk a férjem poénkodva mondta édesanyámnak hogy adjon ide nekünk egy takarót meg egy jól vágó ollót mert hátha kelleni fog.Hát szinte be jött! :lol:
penelope
 
 


Penelope, nagyon rendi a szülésznőd, hogy már így készült!
Na azért csak be fogtok érni a kórházba a harmadikkal! :wink:
Ági az én szülésznőm is mondta,hogy ezekután már csak gyorsabb szüléseim lesznek! :)
És mikorra tervezitek a harmadik babát? Most mennyi idősek a gyerekek?

zsu83
 
 


A nagy lány az febr.töltötte a 4 évet ,a kicsi lány pedig 9és fél hónapos.Ami a következő babát illet meg szeretném várni azt amig a pici is betölti a 2 évet,de ha véletlenül elöbb jön hát jöjjön.
Egyébként a Kondor Kata a szülésznőm,nagyon szeretjük.
:)
penelope
 
 


A kisfiam is februári! :D Mi jövő januártól kezdjük a babaprojektet, már nagyon várom hogy újra pocakos legyek, remélem tesóbaba is olyan hamar össze fog jönni, mint Bebe!
Kondor Katáról sok jót hallottam már!

zsu83
 
 


Én is nagyon szeretek pocakos lenni,olyan jó dolog! :D
Febr. hányadika?mi 6ka
penelope
 
 


Bebe harmadika! :lol:

zsu83
 
 


Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni.
Most várom első babámat, a tétényibe fogok szülni.Azt szeretném tudni,hogy jó kórház,rendesek,kedvesek az ott dolgozók?Kapnak valami csomagot a a babák?
Minden infó érdekel.Köszönöm.
Ágica. :D
ágica78
 
 


Szia Ágica!

Szerintem az egyik legjobb kórház a világon, én is ott szültem a kisfiamat! A szülőszoba nagyon barátságos, a kórtermek, mellékhelységek is nagyon tiszták! Velem nagyon rendesek voltak az ápolók, a csecsemősök is, tudván hogy első baba, nagyon segítőkészek voltak, sok mindent megmutattak!
Igen, kapnak a babák Felicitas csomagot, nagyon sok hasznos dolog van benne!

Mikorra vagy kiírva? Ki az orvosod/szülésznőd?

zsu83
 
 


Ágica!
Nálam elég friss az (újabb) élmény. A szülészettel 100%-ig meg voltam elégedve először is, most is. Mindenki nagyon segítőkész, kedves, profi volt.
A gyermekágyas részleg szerintem változott, jó irányba. Valahogy úgy érzem, hogy most sokkal normálisabbak voltak a csecsemősök is, mint amikor a lányomat szültem. Egyikkel sem volt gondom, ha kérdeztem, nem ráztak le, max. mondták, hogy menjek kicsit később, mert ezer volt a dolguk.

A mellékhelyiségeket gyakran takarítják (bár igaz, ami igaz a sok pára, gőz miatt láttam kis penészfoltot). Viszont amikor ott voltam folyamatosan festettek, talán a zuhanyzókat is megcsinálták, nem tudom.

Én csak ajánlani tudom mindenkinek, igaz összehasonlítási alapom nincs, de amiket a legtöbb kórházról hallottam, klasszisokkal jobb.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a segtséget,aranyosak vagytok.A Szigeti dr-nő az orvosom,ő most ment át a honvédból.Még nincs szülésznőm.November végére vagyok kiirva.Már nagyon várom az az igazság,mivel nagyon régóta várok erre a babára. :D

ágica78
 
 


Ágica, nagyon szép babavárást kívánok Neked! :D

zsu83
 
 


Kedves Zsu!
Nagyon szépen köszönöm,nagyon aranyos vagy. :D

ágica78
 
 


Úgy imádtam kismama lenni! Remélem hamarosan én is megint pocakos leszek! :lol:

zsu83
 
 


Kedves Zsu!
Nagyon szorítok,hogy minél hamarabb kismama legyél. :D
Üdv.Ágica

ágica78
 
 


Ágica! Köszi! :D

zsu83
 
 


Sziasztok!

9 hetes vagyok, eredetileg ragaszkodtam volna a Péterfyhez, mert sok ismerős van ott, de mivel vannak olyan kórházi protokollok, amivel nem hajlandók szíkítani kénytelen vagyok kórházat váltani A Bálint Balázst ajánlották nekem és Kovács zoltánt... közülük még nem választottam.. Tudtok esetleg valamelyikőjükről valamit? Magánrendelő elérhetőséget??
Melyikőjüket válasszam, ha én sérülékenyebb lelkületű vagyok, mint egy normális ember?? Az elérhetőség nagyon fontos lenne, köszönöm a segítségeteket előre is!
Vera
békalencse
 
 


Szia!
Bálint Balázsnak egy előadását hallottam, és végig az járt a fejemben, hogy de kár, hogy nem hozzá járok. Azt mondják, nagyon elfoglalt, de te elég korán vagy, talán elvállal.

Kovács Zoltánnál szült a barátnőm (ügyeletben), és a testvérem mostanában fog nála szülni, ők nagyon jónak, alaposnak tartják. Nem egy humorizálós fajta, inkább távolságtartó, de szakmailag nagyon pozitív. Neki van is honlapja, ott megtalálsz mindent.

http://www.termeszetesnogyogyaszat.hu/
bette
 
 


Sziasztok!
Én végzos pszichológushallgató vagyok a Pázmányon, a babanetes Flór Ferenc Kórház topikba írok rendszeresen, és most készítem a szakdolgozatomat, amihez olyan kismamákat keresek, akik 2-7 hónapja szülték elso gyermeküket.
Egy kérdoív kitöltésére szeretnélek kérni Benneteket, hozzávetolegesen 15-25 percet vesz igénybe.
Nagyon nagy segítség lenne számomra, és az érdeklodokkel szívesen megosztanám az összesített eredményeket, amennyiben ezt jelzi nekem.

A kérdoív az alábbi linkre kattintva letöltheto:
http://www.mediafire.com/?mgwq3omordj
És erre az e-mail címre lehet visszaküldeni: szantai.reka@gmail.com

Hálás köszönet!

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


Szantre!

Csak olyan kismamákat keresel akiknél már megszületett a baba?

ágica78
 
 


Az évek során tényleg jól felfejlődött ez a kórház,voltam látogatni egy ismerősöm,hát amilyen anno volt,meg amilyen most,ég és föld. de amúgy felicitás csomagot máshol is adnak már évek óta.

mó73
 
 


Sziasztok!
Szép jó reggelt!

Voltam tegnap genetikai ultrahangon és úgy néz ki,hogy kisfiú lesz.Bár azt mondta a doki,hogy nem esküszik meg rá,de úgy néz ki.Nagyon örülök neki,mert első pillanattól kezdve úgy érzem,hogy fiú.

Most nagyon boldog vagyok,hogy végre újra láttam a picikémet.

ágica78
 
 


Ágica, gratulálok a kisfiadhoz! :D Én is mindig majd kiugrottam a bőrömből amikor uh volt, olyan jó volt látni Bencust!

És neveken már gondolkodtatok?

zsu83
 
 


Ágica ,én is gratulálok a kisfiúhoz! én is mindig megéreztem,hogy éppen fiút várok vagy lányt,ez tök jó dolog! :)

mó73
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a gratulációkat,nagyon aranyosak vagytok.Most egy kicsit eltűntem,de talán már többet tudok itt lenni.
Végre voltunk egy kicsit kikapcsolódni.Igaz,hogy csak hétvégén,de az is nagyon jó volt. :D :D :D :D
Apa is itthon volt a múlt héten,nem voltam egész nap egyedül,a jövő héttől anyukám lesz itthon.Örülök neki nagyon,mert rossz egész nap egyedül lenni.A kutyusom itt van velem,de az mégsem olyan.

Írjatok mi van veletek.Hogy vagytok?

ágica78
 
 


Szia Ágica!

Örülök, hogy kikapcsolódtatok! hol voltatok? Hogy bírod a nagy meleget?

Velünk minden okés, Bebe kicsit nyügi a meleg miatt, délutánonként nagyokat pancsizik a medencéjébe! :D És kibújt a 14. fogacskája! :)

zsu83
 
 


Szia Zsu!

Sülysápon voltunk,nagyon jó volt kár,hogy csak egy hétvége.
Nehéz ez a meleg,soha nem szerettem,de most aztán még rosszabb.
Úgy néz ki,hogy megyünk több napra Keszthelyre a párom intézkedik.Már nagyon várom,de azért remélem nem lesz ilyen nagy meleg mint most.Olyan furcsa most mióta ilyen nagy meleg van azóta kedvem van sütni,főzni meg ilyesmiket csinálni.Ez egy kicsit furi,biztos szeretem magam ha szenvedek a melegtől.:)))))))))))


Nyügi a nagy fiú,nem csodálom én is egy kicsit olyan vagyok mostanában.Gratulálok a 14. fogacskához.

ágica78
 
 


Szia Ágica!

Drukkolok, hogy összejöjjön Keszthely! Mi csak szeptemberbe megyünk nyaralni, addig marad a strandolás, kirándulgatás!

Nekem is ma jutott eszembe hogy sütök valami sütit, de még filózok rajta hogy ebbe a melegbe nekiálljak-e! :D :roll:

Köszi, meg is szenvedtük nagyon ezt a fogacskát!

zsu83
 
 


Sziasztok!

Ma fogok közel 20 kiló barackot befőzni lekvárnak.Azt hiszem egy kicsit fáradt leszek estére,de nem baj megéri, legalább lesz finom lekvár.Reggel meg megyek a fogorvosomhoz leszedi a fogköveket.Azt nem várom egy kicsit sem,a fogorvosomat szeretem,mert nagyon aranyos,de amit csinál azt nem szeretem. :( :(
A páromnak ma van a szülinapja,még valami sütit is kéne csinálnom.
Az is igaz,hogy találtam egy nagyon jó receptet a neten,gyors egyszerű és finom. Még rántanom is kell husit,azt hiszem ma sok dolgom lesz.

Szorítsatok nekem :D :D

ágica78
 
 


Sziasztok!
Babatervezésben vagyunk, megszűnt a kórházam, illetve magánszülészet lett és a Szt Imre a legszimpatikusabb. Dr Urbán Mártánál jártam már de kíváncsi lennék arra hogy milyen a terhesgondozáson, és a szülésnél?
Van aki nem a magánba járt hozzá?
Köszönöm a válaszokat!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Ágica, 20 kiló barack az igen! :shock: :D Párodnak boldog szülinapot! Sütöttél Neki sütit? Gondolom lefáradtál estére, sűrű napod volt! Azért pihizz is ebbe a nagy melegbe!

Orsi, Urbán Mártát sajnos nem ismerem! :roll:

zsu83
 
 


Azért köszönöm hogy válaszoltál, hátha jön valaki aki ismeri :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!
Én ismerem, nála szültem októberben. 2 gyereket szültem, és 4 nőgyógyászom volt, de messze a csúcs mind között. Jó szakmber, nem mézesmázos, de korrekt, és főleg egyenes. Én "csak" mindkettőnk életét köszönhetem neki...a rendelője a kórházzal szemben van. Amúgy nézzetek be a www.delbuda.imami.hu - ra! Most indult a honlap, de nagyon jól egyben van minden, bölcsi, ovi, orvos, minden! ami kismamákat anyukáként érdekelhet, direkt babás oldal. Csak helyi dolgok vannak csak benne! Ingyen lehet börzézni! Én már raktam fel cuccokat!
üdv
polzsu
 
 


Nagyon szépen köszönöm! Megnézem :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Polzsu, köszi a linket! :)

zsu83
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e doki a Szt Imrében, akihez nem a magánrendelésére kell járni terhesgondozásra ha nála akarsz szülni? Ha igen, megírná valaki a nevét légyszi?
Vagy ha nincsen ilyen, van olyan aki legalább nem mondja meg előre mennyit kér a szülésért hanem rád bízza, ha már keményen fizetsz a gondozásért?
Köszi előre is, és bocsi a zavarásért! :wink:

Kép
Kép
dia123
 
 


Szia!

Én úgy mentem az Urbán Mártához, hogy nem kérdeztem meg mennyibe kerül a szülés. (5 hónaposan igazoltam át hozzá). Se az elején, se a végén. Ő meg nem mondta, nem hozta szóba. Varratszedésnél adtam neki pénzt, a párom meg egy szál virágot.

zs
polzsu
 
 


Sziasztok! Most várjuk első babánkat, augusztus 1-re vagyok kiírva, de mostmár bármelyik pillanatban indulhatunk a kórházba... :-) Az orvosom Dr. Kovács Zoltán, a szülésznőm Vass Gabriella. Mindkettőjükkel nagyon meg vagyok eddig elégedve. Mindketten nagyon kedvesek és segítőkészek. Maximális biztonságban érzem magam a kezeik között. Persze a szülés után majd többet fogok tudni írni... :-)
napsugar1123
 
 


Sziasztok!

Zsu 83!

Igen eléggé elfáradtam,de megérte. :D
Sütöttem sütit bizony a neten találtam pár hete egy receptet meggyes piskótát.Megcsináltam már egyszer,de módosítottam rajta egy kicsit,mert sárgabarackkal készítettem el.Sokkal finomabb lett,sőt azóta készítettem már dióval és barackkal. :D :D

Remélem mindenki jól van.
Most ezt az időt azt hiszem jobban bírjuk,mint azt a nagy meleget :D
Szép napot kívánok.

ágica78
 
 


Dia, az én orvosom megmondja hogy mennyit kér, és magánrendelésre jártam.

Napsugár, gyors szülést és sok-sok tejcsit kívánok Neked!

Ágica, ügyes vagy a sütisütéssel! :D

zsu83
 
 


Sziasztok!
Kérdeznék :)
Kocsis dr.nő fix összeget kér a szülésért? Tudja valaki? Illetve,hogy melyik nap találom őt az Sztk.-s rendelésen. Köszi Smile
Norka
norkini
 
 


Úgy tudom, hogy fix összeget, de csak hallottam, nem tuti info!
polzsu
 
 


Lányok, a családi vacsi, meg ezüst medál a délbudaimami nyereménye! Egész pofás!
polzsu
 
 


Norka, írtam Neked pü-t!

zsu83
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?
Mit szóltok már megint meleg van.Nem szenvedek annyira,mint múltkor még a bokám sem kezdett el dagadni.Hurrráááá.
Már alig várom 14-én indulunk nyaralni.Sikerült Keszthely.
Olyan jó végre nyaralni,már több mint 15 éve nem voltam sehol.
A volt férjemmel nem lehetett elmenni sehova.
Az új párom ő meglepetésnek szánta olyan aranyos imádom őt nagyon.Szép napot kívánok.

ágica78
 
 


Szia Ágica!

Örülök, hogy sikerült Keszthely, jó nyaralást Nektek! :D
Mi jól vagyunk, most jön a 16. fogacska azt egy picit megkínlódjuk! És ma másfél éves a kisfiam! :lol:

zsu83
 
 


Zsu!
Gratulálok a nagy fiadhoz,jaj de jó örülök neki.Már én is nagyon szeretném,hogy itt legyen velem a kezemben tartsam.
Szép jó estét kívánok.

ágica78
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: