Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szcsm, minden okés volt a mai uh-n?
Én már nagyon nagyon várom a pénteket. :lol: :roll:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: bocs, hogy nem jöttem eddig, de tegnap meg ma dolgoztam, ráadásul elég sokáig.

Köszi a kérdést, UH-n minden rendben volt, már 3100g a bébi. pénteken megyek megint ctg-re, meg lesz méhszáj vizsgálat is.

A 4D fejet sasoltam, és szerintem nincs (nekem legalábbis 2d-s képet próbált a dokibácsim csinálni, gondolom ha lett volna 4D azzal próbálkozik), viszont állítólag tényleg ultracsúcsszuper az új gép, úgyhogy hajrá Nektek pénteken!!! Majd írj, hogy minden rendben volt-e.

Kép
szerencsemák
 
 


Szia!

Akkor pénteken lehet, hogy összefutunk? :wink: :D
Köszi az infokat.
Jó sokáig dolgozol. Mikor mész majd tgyásra? Csak szüléskor?
Akkor Te már bármikor szülhetsz, hú, ez nagyon izgi....én már ilyenkor hazafelé tartottam a kórházból kb....:-) 1 ctg és a 37. héten már szültünk is.
Totál kiment a fejemből, mint minden mostanában, de végül kinél szülsz?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

 
 

Aprooka: tgyásra csak szüléskor megyek majd. Körülöttem is sokan vannak, akik ennyi "idősen" már megszültek, de én kitartok 25-ig.
Pénteken szerintem nem találkozunk, mert én 1 után megyek, amikor már vége az UH-nak. Hogy kinél szülök? majd anno kiderül, Vida doki vagy Halász doki. Neked ki az orvosod?UH-n Vida lesz holnap, az tuti.

Kép
szerencsemák
 
 


Hali!

Még nem alakult ki egészen hogy ki a doki, mert még bizonytalan az is,hogy tudok-e maradni. Egyenlőre holnap megkérem Halász dokit(engem Ő uh-z holnap :-) ), hogy a változásokig legyen vele, aztán az a rosszabb verzió, hogy 5 hósan doki és kórház nélkül maradok. De reménykedem hogy nem így lesz!
Igen, akkor nem talizunk, mert én rohanok el Levihez, ma lázas volt és rengeteget aludt, semmit nem evett, sztem a fogai, de így utálom otthagyni bárhol. Bár anyósoméknál imád lenni, de nagypapi is nagy span, ma mégsem voltak baráti viszonyban annyira. És délután gyakorlatilag egyhelyben ült és bújt. Ez nála a képtelenséggel határos.

Én minél előbb be akarok érni az éhgyomri vérvétel miatt, aztán még ekg is, sztem így is egy csomó idő megy majd el.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


szia Aprooka! Minden rendben volt ma az UH-n? Nekem ctg ok, méhszáj teljesen zárt, ez a gyerkőc nagyon jól érzi magát odabent. Ja, és végül ki csinálta az UH-t? Mert én úgy tudtam, egész nap Vida doki ült bent.
Tényleg, téged sajna már érint a privatizáció. Majd kíváncsi vagyok, hogy alakulnak a dolgok. Azért bízom benne, hogy a kútvölgyis dokik esetleg leszerződnek más kórházakkal is...

Kép
szerencsemák
 
 


Jajj, és bocsánat: Levinek JOBBULÁST!!!!

Kép
szerencsemák
 
 


Sziasztok!

Remek napom volt, bár nehéz menet volt az uh, mert 360 fokban pörgött a kis drágám, így semmit sem lehetett megmérni elsőre. De így legalább vagy fél órát nézegethettem.
Minden okés és a többi vizsgálat is pikkpakk volt.
Levi jobban, bár itt mindig elemében van, ezer tagú a nagycsalád, mindig tud bandázni vkivel.:-)

Találkoztam Z.Erikával is, jó volt végre 3 szót váltani.:-)

Szmk, engem Halász doki uh-ott.

Örülök, hogy nálatok is minden okés.
Első baba, ugye? Nem viselnek meg a ctg közbeni vajúdások? :roll: :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: örülök, hogy minden rendben veletek, és hogy Levi is jobban van! Fél órás UH? Ez igen! Halász doki nagyon alapos!!!

igen, nekünk első baba. CTG-n tegnap hallottam először kb 2 nyögést, úgyhogy eddig szerencsére nem rettentettek el az aktuálisan vajúdó kismamák ;-)

Ha addig nem, szerdán benézek jelenteni, hogy mi újság volt a következő CTG-n.

Megkuksiztam a képeiteket, Levi nagyon vagány kisfiú!!!

Kép
szerencsemák
 
 


sziasztok lányok,

jól hallottam, hogy privatizálják a kútvölgyit? tudtok valamit arról, hogy fognak-e máshol is dolgozni a szülészorvosok? Vida doki, Tóth doki, esetleg?

köszi nagyon.
Z.

Kép

Kép
zill
 
 


Szcsm!

Első baba, akkor még izgisebb! Jó, hogy a ctg-k is minden szempontból jól alakultak!

Levi, nagy zsivány a drágám, jó lenne már friss képeket is tenni... :cry:

Zill, ha visszaolvasol picit, eléggé sok mindent ki lehet bogozni a dologról. :-) De a lényeg, hogy konkrétumokat még senki nem tud.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


sziasztok

Érdeklődnék, hogy kell-e 300 napnál frissebb házassági anyakönyvi kivonat, vagy jó-e a régi. Úgy tudom megváltozott a szabályozás és már nem minden kórházban kérik a frisset.

köszi

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szia Juti!

Én úgy tudom, hogy nem, sőt a múlt heti kútvölgyis tanfolyamon is a szülésznő azt mondta, hogy talán már nem kell, VISZONT nekem a védőnőm utánajárt, s ha valaki nem igazolja, akkor a helyi illetékes szervnek kell utánanézni, hogy valóban mi a helyzet/családi állapot/apa stb. s ez több időt vesz igénybe. Szóval szerintem jobb és egyszerűbb ha viszel.
Egyébként anyum ezen a területen dolgozik és ő azt mondta, hogy ez nagy hülyeség, másként hogyan tudod igazolni, hogy valóban mi a családi állapotod. Ha pl. 5 éve házasodtál, s az eredetit viszed, honnan tudják, hogy te közben esetlegesen elváltál. Ezért ez szerintem megbonyolítja az ügyet.
Inkább kérjél ki egyet.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


sziasztok!

ígértem egy bejelentkezést a mai ctg után: semmi izgalmas, minden rendben, pénteken van újra jelenésem. Úgy tűnik tényleg nagyon jól érzi magát odabenn a babóca.

Sissy: Veled minden ok? Majd írj, ha közeleg a nagy nap, lehet, hogy fogunk bent találkozni :lol:

Juti: én úgy tudom, hogy házassági anyakönyvi kivonatot mindenképp kell vinni, hogy mikorit azt sajnos nem tudom. A miénk még ropogós, meleg, mert most honosíttattuk és hétfőn kaptuk meg. Szerintem egyébként pillanatok alatt megcsinálják az Önkormányzatok.

Kép
szerencsemák
 
 


Juti!

Elfogadjuk az eredeti Házassági anyakönyvi kivonatot, akár hány éves is. :D
Szeretettel
Vendég
 


Köszönöm a válaszokat:)

Hát igen, már 8 éves a kivonat:) viszont 200 km-re volt a házasságkötés, szóval nem biztos hogy lesz friss, de akkor talán nem olyan nagy gond.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szia Szerencsemák!

Én is ma voltam ctg-n!! :) Lehet, hogy láttuk is egymást.
Egyébként minden rendben volt nálunk is, nem voltak láthatóak fájások a ctg-n. Dokim megvizsgált, azt mondta szépen puhul a méhszájam, s a méhnyakam is szépen rövidül, s csak a külső méhszáj van 1 ujjbegynyire nyitva.
Hát nem valószínű, hogy együtt fogunk szülni, mert neked van még 4 napod "elvileg". S nálam még semmi jele, hogy ki akarna bújni. Ne is legyen, mert én mondtam neki, hogy februárig sehova. :)

Írj, ha van már nálatok valami jel!

Sissy

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sissy: szerintem én később voltam, mint Te, de az biztos, hogy nem láttalak (a másik kútvölgyis fórumon láttam Rólad képet, meg a babaszobáról is :P Mind2 nagyon csinos 8) ) Nekem még teljesen zárt a méhszájam, úgyhogy függetlenül a napok számától még bármi lehet. De azért a legjobb az lenne, ha Ti kibírnátok februárig, mi pedig jövő héten megismerkedhetnénk a kisfiunkkal...

Kép
szerencsemák
 
 


szerencsemák írta:Sissy: szerintem én később voltam, mint Te, de az biztos, hogy nem láttalak (a másik kútvölgyis fórumon láttam Rólad képet, meg a babaszobáról is :P Mind2 nagyon csinos 8) ) Nekem még teljesen zárt a méhszájam, úgyhogy függetlenül a napok számától még bármi lehet. De azért a legjobb az lenne, ha Ti kibírnátok februárig, mi pedig jövő héten megismerkedhetnénk a kisfiunkkal...



Úgy legyen, ahogy írtad, én drukkolok! :)
Ha esetleg legközelebb fent vagy és látsz engem, akkor mindenképp szóljál rám. Monjduk én csütin megyek fel jövő héten. Lehet, hogy te már addigra babával leszel ott. :)

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sissy: remélem, hogy jövő csütörtökön már mehetünk haza a babával :lol: Egyre szimpatikusabb a hétfő a szülésre, főleg, mert olvastam, hogy szerdán mégiscsak költöztetik a szülőszobákat...Azért holnap rákérdezek, mert ez állandóan változni szokott...

Kép
szerencsemák
 
 


Szerencsemák!

Légyszi, faggasd már ki Őket akkor arról is, hogy ott milyen körülmények lesznek és kb. mikorra lesznek kész a szülőszobák-már nekem sincs 6 hetem sem hátra- bár én is megyek jövő csütörtökön találkozni a szülésznőmmel, csak nem tudom, akkorrra már látni fogom-e, milyen is lesz az átmeneti szülőszoba?
Egyébként meg most épp nógatom a picikémet, hogy ugyan forduljon már be (most farfekvésű, az előző uh.-on kb. 6 hete még fejvégű volt), mert, ha nem muszáj, nem nézném meg a császáros műtőt belülről!

Márti

borossné becz márta
 
 


Márta: érdeklődtem a szülőszobákról, de még mindig azt a választ kaptam, hogy nem biztos, hogy szerdán költöztetik át őket (azt elfelejtettem megkérdezni, mennyi ideig tervezik a felújítást, bocsánat :oops: ) Viszont megint biztosítottak róla, hogy minden ugyanolyan lesz, a mostani folyosóval szembeni folyosóra mennek át ugyanazok a felszerelések, az ottani kórtermekbe. Ugyanúgy meglesz a 3db 1 személyes szülőszoba, és zuhanyzó is lesz. Úgyhogy én némiképp megnyugodtam. ( valami látszik, hogy készülődik, mert voltak ott mesteremberek, meg egy fiatal hölgy az emelet alaprajzával...)
Drukkolok, hogy visszaforduljon a Babócád, van akinek egészen a végéig össze-vissza forgolódik, úgyhogy egyelőre ne agódj!
üdv:
szcsm

Kép
szerencsemák
 
 


Sziasztok!

Hogy vagy Szerencsemák? Valami előjel??? Drukkolok, hogy meginduljatok ma befelé! :)

Márti!
Neked is drukkolok, hogy beforduljon, de tényleg ne izgulj. Valakinél az utolsó pillanatban fordult be. Rendben lesz minden.

Én egyébként már biztosra hallottam, hogy szerdán költöznek át, s hogy csütin már ott lesznek. Ezért is megyek a szerda helyett csütin ctg-re, mert akkor már nem lesz akkora nagy rumli, mert átköltöznek. De majd meglátjuk.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Hahó,

nem szültünk ma :roll: CTG ok, méhszáj teljesen zárt, flowmetria ok, lepény tökéletes állapotban. Ez alapján még hetekig is húzhatjuk :lol: Szóval lehet, hogy átcsúszunk a februárba...

Szülőszobákra ma is rákérdeztem, mert nagyon pakolásztak, de ma pont azt mondták, hogy eddig úgy volt, hogy szerdán lesz költözés, de ma mégis kiderült,hogy nem. Nem irigylem a szülésznőket, hogy állandóan változik a helyzet....Egyébként ma is voltak ott méricskéző bácsik...

Én szerdán megyek legközelebb, utána jelentkezem :wink:

üdv:

szcsm

Kép
szerencsemák
 
 


Szerncsemák!

Köszi az infókat és a friss helyzetjelentést!
Én csütörtökön találkozom bent a szülésznőmmel, hát eszerint nem fogom látni, hogy hogy isnéznek majd ki az ideiglenes szülőszobák...
Na, mindegy! Azért a szülés élményét nem ez fogja meghatározni, reméljük!
És akkor drukk a mielőbbi babázáshoz! Gondolom azért szülnél már! :lol:

Sissy!

Neked is megy a drukk!
Kíváncsi vagyok melyikőtök babázik előbb, na nem mintha verseny lenne!
Én mindig betöltött 38. héten szültem eddig, doki bácsimmal most is erre számítunk!

borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Szerencsemák!
Hát akkor ki tudja, lehet, hogy a végén még együtt szülünk??? Majd a babók eldöntik. Volt már olyan, hogy azt mondta a doki, hogy itt még hetekig nem lesz baba, aztán hirtelen úgy döntött, hogy ő mégis ki akar bújni. Úgyhogy még lehet, hogy a héten babázol.

Hát igen, én sem irigylem a szülésznőket. Ez az állandó bizonytalanság már őrítő lehet.
Én pont emiatt mentem volna csütin ctg-re, de ha ez a helyzet, akkor lehet, hogy rácsörgök a szülésznőmre, hogy mi legyen, inkább szerda, vagy jobb a csüti. Bár ebben az őrületben már ki tudja, hogy mi a legjobb.

Márti!
Ha mégis csütin megyek, akkor lehet, hogy összefutunk. Bár nem tudom, hogy te hány óra felé szoktál felmenni.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Köszi lányok a drukkokat. Remélem azért legkésőbb jövő hétfőn kibújik ez a baba (akkor már február lesz!!!)
Holnap majd jelentkezem a friss hírekkel, hátha segítségül szolgálhatok a csütörtöki napotokhoz!
üdv:
szcsm

Kép
szerencsemák
 
 


Én annyit tudtam ma meg, hogy holnap biztos fog költözni a szülőszoba, de lehet, hogy még csütin is.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sissy!

Saccra 16h körül érek oda, nem ctg-re megyek, azt a dokim intézi majd keddenként a rendelőjében, hanem a szülésznővel fogok találkozni. Ő meg azt mondta, este 19h-ig bent van, úgyhogy alkalmazkodik hozzám. Én meg sajnos hamarabb nem tudok menni...

Szerencsemák!

Előre is köszi, várjuk a friss infókat!

Márti

borossné becz márta
 
 


Hát ez nekem már követhetetlen... :roll:
De nem is ezért jöttem, hanem hogy született-e azóta valaki.
Így hát továbbra is drukkolgatok minden finiselőnek. A legjobbakat!
M.

Kép


Kép

Kép
memme
 
 


Sziasztok

Ma már tényleg folyik a költözködés. De a ctg-ben nem volt fennakadás.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Juti!
Köszi a friss infókat! Igen én is így tudtam, hogy mindenképp költöznek ma.
S a ctg gép még a régi helyén volt?

Márti!
Hát akkor valóban nem tudunk összefutni, mert én meg de. megyek fel.
Ki a szülésznőd?

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sissy
Igen még a régi helyen, de már jöttek-mentek a rakodómunkások, meg a szülésznők is a szekrényeket paolgatták ki szegények..
de nagyon rendesek voltak, letakarták a hasunkat ctg alatt mert tényleg mászkálás van.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


sziasztok!
csak megerősíteni tudom az előttem szólókat, annyival kiegészítve, hogy pontosan mikortól lesznek a másik folyosón, arra nem tudtak válaszolni, mert az attól függ, hogy mikorra pakolnak át mindent.
Mivel én pénteken megyek újra, akkor megint hozom a friss híreket, hacsak addig nem indul el kifele a gyermek...
üdv:
szcsm

Kép
szerencsemák
 
 


No, ha ekkora költözködés van, nem tudom, mennyi ideje lesz rám a szülésznőnek, pedig jó lenne, eddig csak telefonon beszéltünk 2x...

Sissy!

K. Évi a szülésznőm! Neked lesz választott?

borossné becz márta
 
 


Márti!
Nekem a V. Gabi a szülésznőm!
Hát én ma voltam fent, pakolgatnak már át, de nem is tudtunk nagyon beszélni, mert tényleg szegénykémnek egy perc nyugta nem volt. Épp mondta, hogy nem tud egy feladatot befejezni, mert mindig jön valami más. Plusz még volt egy kismamája is, aki vajúdott, szóval csak két percet tudtunk beszélni.

Remélem azért Márti nektek több időtök jut, pláne, hogy most találkoztok először.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sissy!

Ő lett volna a másik, akit a dokim ajánlott volna, ha Évi nem tud elvállalni. Volt időnk, nagyon kedves volt, közvetlen.
Viszont azt mondta, csak hétvégén költöznek át teljesen és az sem biztos még, hogy kb. 1 hónap múlva, mire én szülök még visszaköltöznek, hát majd meglátjuk!
Itt viszont most függönyök nincsenek már a falon, meg kicsit üres is már minden, szóval jó lehet így szülni, bár szülés közben nem ezen jár az ember agya! :lol:
Viszont úgy néz ki, megfordult a babócám, Évi ráhallgatotta szívére és szerinte már szépen befordult!
Hú, nagyon olyan a hozzáállása, amilyennek én is elképzelek egy szép szülést. És nagyon hasonló stílusú, mint Anyukám (legalábbis így elsőre ez jött le nekem), szóval úgy érzem, jó lesz vele szülni!

borossné becz márta
 
 


Szia Márti!

Jaj de jó, annyira örülök, hogy minden rendben volt, hogy befordult a bébi, s hogy jól összehangolódtatok a szülésznővel. Ez nagyon sokat számít. És biztos jó kezekben leszel, én azt hallottam, hogy bármelyik szülésznőt is választja az ember, mind-mind nagyon jó.
Hát én már biztos az ideiglenes helyen fogok szülni, sajnos. Persze nyilván nem azt nézi közben az ember, de valahogy nekem a régi hely annyira barátságos volt, s kicsit könnyebben ment be oda, mint egy kórházi hangulatot árasztó részbe. De hát ez van, ezt kell szeretni.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


sziasztok!
Csütörtökön megszületett a kisfiúnk, tegnap hazajöttünk a kórházból. Minden rendben, szépen beindult a tejci.
Első éjszaka 7 órát aludt egyhuzamban, így én jól kipihentem magam!
Sissy, Márti, nektek kitartás az utolsó hetekre/napokra, és könnyű szülést!
Ja, még a régi szülőszobákban szültem, nem is tudom, hogy azóta megtörtént-e már a költözés (valamiért eszembe sem jutott, hogy erre rákérdezzek :lol: )
üdv:
szcsm

Kép
szerencsemák
 
 


Nagy nagy gratuláció Szerencsemák!
Isten hozta a fiatalurat.
Sok sok tejcit és ha van időd, majd írj pár sort a szülésről is!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Ma voltam a Kútvölgyi sztk-ban vizsgálaton, ahol is az orvosom azt mondta, hogy fizetős lesz márciustól a vizsgálat.
Aztán sajnos el kellett mennie egy szülésre, nem tudtam meg részleteket.

Ki, mit tud a dologról? Csak az sztk-s vizsgálat lesz fizetős, és az ottani uh, vagy az ötödiken végzett uh is, és a ctg is? Hogy lesz ez?
Ha így van, akkor azért elég sok pénz fog elmenni május közepéig, mert lesz még addig egy-két vizsgálat... És a doktor úr 15000 ft-ot emlegetett...
linocs
 
 


Sziasztok!

Először is szívből gratulálok Szerencsemáknak a kisfiúk megszületéséhez. Jó egészséget kívánok nektek.
Én is csütörtökön voltam fent ctg-n (délelőtt), lehet, hogy te voltál a legutolsó szülőszobában????

Linocs!
Igen, azt én is hallottam mikor fent voltam, hogy márciustól a lenti vizsgálatok fizetősek lesznek, s elég húzós árakat mondtak. De szerintem az 5. emeleten lévő vizsgálatok majd csak szerintem júl. végétől. Legalábbis reménykedjünk benne.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Szerencsemák!

Nagy-nagy gratula!
Pont volt csütörtök du. egy szülés, amikor megnéztük a szülőszobát! Lehet, Te voltál az???

Sissy, Linocs!

Én csak mostani helyzetet tudok, csütörtökön Évi azt mondta, hogy nem kell a szülőszobán fizetni ctg-ért, laborért, nyugodtan mehetek oda is...de nekem a dokim megcsinálja ezeket a rendelőjében...

Éééés képzeljétek! Jól látta-érezte múlt héten Évi, tényleg megfordult a babám!!!
Annyira örülök! Most jöttem a dokitól, a vizsgálatnál még nem volt egyértelmű, de uh.-on már látszott, hogy tényleg befordult, csak nagyon magasan van a fejecskéje!

borossné becz márta
 
 


Ja, és a végleges átköltözés a dokim szerint most csütörtökön-pénteken lesz és állítólag gyorsan megy a felújítás, sok a szakember. Hol van az a másik szárny, ahol az átmenti szülőszobákat alakítják ki, tudja valaki?

borossné becz márta
 
 


Márti: hány órakor volt a szülőszobalátogatás?? A másik szárny pont szemben van azzal a folyosóval, ahol eddig voltak a szülőszobák. Vagy mondhatom úgy is, hogy a kezelő bal oldalán lévő folyosó.

Kép
szerencsemák
 
 


Szerencsemák!

Én du. 16. 30-kor találkoztam kb. a szülésznőmmel és, ahogy mutogatta a szülőszobákat, be is húzott az orrom előtt egy ajtót, mondván, hogy itt szülés van,ide nem kukucskálunk (teljesen jogosan, nekem se tetszene, ha kíváncsi szemek fürkésznének vajúdás közben)! :lol:

De szemben az eddigiekkel az a gyermekágyas folyosó nem? Ott alakították ki az ideiglenes szülőszobákat? Már bocsi, hogy ilyen tudatlan vagyok, de csak 2x voltam még a kórházban és szerintem szülésig már nem is megyek többet...

borossné becz márta
 
 


Szerencsemák!
Gratulálok! Isten hozta a kicsit! Jó babázást és sok tejcit kívánok. :)

Márti, ez is nagyon jó hír. Majd leszáll a fejecskéje szépen. Nektek pedig jó szülést.

M.

Kép


Kép

Kép
memme
 
 


Márti!

Az nem a gyerekágyas folyosó. Az pont mellette van. A régi szülészettel szemben van, az orvosi kezelő mellett. Ott két orvosi szoba van/volt, ill. asszem két szoba (alapítványi), zuhanyzó, meg ilyenek.

Márti te mikorra is várod a babádat? Nem csinálsz vonalzót?

Én ma megyek fel ctg-re, ma vagyok pont 40 hetes. Ha tudok friss infókat, akkor hozok.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok Kismamik!

yner ma elárasztotta a reklámjával a babanetet, mindenhová leírja fenti üzenetét.

Sehová se kattintsatok, ez egy reklám, aminek nem itt a helye!

üdv

kispatak
Vendég
 


Márti: akkor valószínű én voltam, de akkor már megvolt a baba. Vagy még "foltoztak", vagy már 3asban ismerkedtünk :wink:

Sissy leírása alapján be tudtad lőni a folyosót? A gyermekágyas szobákkal merőlegesen kell elképzelni, bejárat pont a mostani szülőszobás bejárattal átellenben. JA, és még annyi, hogy állítólag a műtők helyett a 4-en fognak használni egy műtőt (remélem, ez senkit nem fog érinteni)

Memme: köszönöm a gratulációt!

További jó babavárást mindenkinek!

ps: én tegnap voltam bent a kórházban, és még a régi helyen mentek a szülések

Kép
szerencsemák
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: