Új privát üzeneted érkezett!

Sorsi83
én utoljára a 6 hetes kontrollon voltam nála, és ha jól emlékszem 10e volt :wink:

Krisztinasz24
ha nincsen fogadott orvosod, akkor az aktuális ügyeletesnél fogsz szülni, ha épp műszak váltás van, akkor akár 2 dokiba is belecsúszhatsz, mint anno a barátnőm, csak neki mákja volt, mert Burik jött reggel, és így a végén Ő "szülesztette" meg :lol:
de alapvetően Ő sem fogadott orvost ;)
amennyiben nem kéred fel, csak akkor fogsz Buriknál szülni, ha épp Ő lesz az ügyeletes, :roll: ha felkéred, az pénzbe kerül, mert az azt jelenti, hogy bármikor, bármilyen körülmények között a rendelkezésedre áll, akkor is, ha előtt pl 48 órázott (ezt sajna meg kell fizetni, és Ő még nem is drága!) Sajnálom, ha nem futja rá, mert nagyon jó orvos :oops: a család nem tudja összedobni rá a pénzt? :roll: Drukkolok, hogy hozzá kerülj :wink:

KépKép

KépKép
boo
 
 


Kedves Boo!
Köszönöm a gyors választ. :)
Igen, én is nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon szeretném, hogy ő legyen szülésnél. De azt is hallottam, hogy az orvosok nem nagyon foglalkoznak a kismamákkal, aki végig veled van, az a szülésznő. És igazából ő az aki nagyon sokat segít.
Ezt én még nem tudom, mert első baba lesz, de ha tényleg így van, akkor nem érdemes 50ezret kifizetni.
Bár elég megnyugtatólag hatna, ha tudnám hogy ő van ott velem. A Margitos dokikról csak jókat hallottam eddig.
De azért mégis más, ha ismerem az orvost.
krisztinasz24
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Jó rég jártam itt :oops: .

Krisztinasz24!
Lehet hogy már a kisbabádat a kezedben tartod, s már nem aktuális.
Nekem Burik a fogadott orvosom, s hihetetlen meg vagyok vele elégedve. Tavaly márciusban sajnos elveszítettem a kisbabánkat, novemberben tudtam meg hogy újra áldott állapotban vagyok. Nálunk nem volt kérdés hogy felkérjük-e a szülésre. Én úgy hallottam, hogy minden nap bemegy hozzád meg a kicsihez a szülés után, s rendesen foglalkozik a kismamáival.
Én már elég régóta járok hozzá, elsőnek az sztk-ba jártam, most meg a magánba. Soha egy rossz szavam nem volt rá. Ha lett volna márciusban, akkor tuti már a kezembe tartanám a kisbabánkat. Sajnos a helyettesítéses dokit hidegen hagyta hogy vérzek, s hiába mondtam neki hogy szerintem ez nem normális, nem volt hajlandó semmit se tenni. A múltat nem is emlegetem, mert csak a sebeimet szaggatom.
Majd gyere mesélj, hogy kinél szültél, s milyen volt!
Sok szerencsét, s gyors szülést kívánok Nektek :oops: !
nn86
Herceghalom
 
 

 
 

Sziasztok!
-és B.Ú.É.K.
Én ugye Nála szültem,sokszor bejött,lelkis doki nagyon...sőt,mikor ment haza ruhában is bejött elköszönni és mindig mondta,ha van valami hívjam...és mivel Bebi is más vércsoportú volt,azonnal intézte,hogy foglalkozzanak Vele,nehogy úgy járjak,mint Natinál...
Szóval nem utolsó szempont az,ha valakinek saját orvosa van és azon a 3-4napon vagy akár több napon érdekli az állapotod és nem csak annyit kérdez..."Széklet volt?Van valami panasz?"és elmegy....
-az ügyeletes doki is jó(hisz mindegyik doki jó a Margitban)....de mivel nála szülsz...ki tudja,mikor lesz ismét bent a kórházban...

Boldog pocak növesztést Noi! :)

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!!

Köszönöm :D !!!!
Pénteken már 15 hetesek leszünk, s még talán 3 hét míg megtudjuk a nemét :oops: ... Alig várom már hogy megint a Margitban legyünk az uh-n, s lássam mit csinál odabent :oops: .
1 hete voltunk a Buriknál, s végig aludta az egészet :( . Háromszor megmozdult egy pillanatra, s ennyivel le is zárta a várva várt napunkat :) .
Rég beszéltünk!!! Remélem minden ok!
Puszi!
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!

2011. szeptemberben szültem Dr. Burik Zoltánnál és elfelejtettem a szülésznőm nevét, tudna valaki ebben segíteni, ha jól emlékszem a kereszt neve Andrea volt. Alacsony, kicsit molett sötét rövid haja van és a főbb ismertetője, hogy magas szárú kismama cipőben szokott dolgozni. :)

Előre is köszönöm!

Üdv., Enikő
eniko78
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Enikő!
A szülésznőt, akiről írtál Andreának hívják, nagyon kedves és figyelmes. :)
krisztinasz24
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Január 27-én megszületett második "kislányom" (4450g-mal)! Burik dr az orvosom, a szüléshez is felkértem. Nekem fontos volt, hogy ő legyen mellettem.
A nagyobbik lányom nem nála született, hanem Szentkirályi dr-nál a Jánosban. Szentkirályi magasra tette a lécet, így kicsit aggódtam, amikor orvost kerestem a terhesség elején. Ezen a fórumon olvastam Burik dr-ról és kerestem őt meg. Egy percig nem bánom, SŐT!!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom őt!
A terhesség során is végig lelkiismeretesen végezte a munkáját, és a szülésnél is. Nem gondoltam, hogy valaha a szülőszobán oldott hangulatban fogok nevetgélni és beszélgetni. De így volt. (Na nem a fájások alatt. :) )
Betty szülésznővel együtt egy csodás élménnyé tették ezt a szülést is! És ezért örökké hálás leszek nekik!
Ja, igen, nálam szombat reggel megjelent civilben, hogy megnézze hogy vagyok!!! Mondanom sem kell, hogy ez akkor milyen jól esik az embernek!

Köszönöm az ajánlásaitokat és én is csak ajánlani tudom őt mindenkinek!!!

Üdv!


bilimb
 
 


Szia Bilimb!

Gratulálok a Kicsihez :) !!!

Nem tudom, hogy tudod-e, de Szentkirályi tavaly meghalt.
Én is a Buriknál fogok szülni :) . Mióta az sztk-ban dolgozott, azóta hozzá jártam, s alap volt hogy nála is fogok szülni.
Nagyon jó orvosnak tartom, s a "betegeiért" mindent megtesz. És van egy kisugárzása, amitől én mindig megnyugszok.
Üdv.
nn86
Herceghalom
 
 


BILIMB
szivbol gratulalok!

Meg egy info azoknak, akik gondolkoznak rajta, hogy ot valasszak e: en most voltam nala nogyogyaszati vizsgalaton, a kisfiam mar fel eves, de mikor bementem teljesen kepben volt, gondolom van egy "adatbazisa" hisz az o feje sem kaptalan, de mielott bementem bizti atfutotta. Nagyon jo erzes volt, hogy igy all a pacienseihez! Volt egy masik nogyogyaszom anno a szt imreben, aki akkor nagyon jo fej volt, eletmento mutetet hajtott vegre rajtam, tobb napig fekudtem az osztalyon, boritekot is kapott, egy ev mulva mar azt sem tudta, hogy ki vagyok :shock: :roll: ezek utan oriasi minosegi kulonbseg egy olyan nogyogyasz paciensenek lenni, akinek lelkiismerete is van a szakmai tudasan tul ;)

KépKép

KépKép
boo
 
 


Sziasztok!

Kandi! Merre vagy :) ???

Boo! Ezt már én is észrevettem a Burikon :D . Mikor bemegyek hozzá, mindig "képben" van. Egy szavunk se lehet rá, hihetetlen jó orvos :D !

Kép
nn86
Herceghalom
 
 



Sziasztok!

33 hetes kismama vagyok, a segítségeteket szeretném kérni.
Terhesgondozásra egy Szent imré-s orvoshoz jártam, már a szülésznõt is kinéztem, amikor - pontosabban 2 hete- kiderült, hogy a Szent Imre kórház nem igazán biztosít semmilyen gyógyszeres fájdalomcsillapítást ( bódító gáz, EDA).

Mint ahogy minden kismamának, nekem is megvannak a magam kis aggódalmai, én a fájdalomtól tartok nagyon. Sajnos alacsony fájdalomküszöbbel "súlytott az ég", ezért - noha nem tervezem, hogy az elsõ görcsök után- valószínûleg kérni fogom a gerinctájéki érzéstelenítõt. Csakhogy a Szent imrében ezt nem biztosítják :(

Miután már napok óta nem alszom, arra az elhatározásra jutottam, hogy kórházat/orvost váltok. A fórumon nagyon sok pozitívumot olvastam úgy a Margit Kórházról mint Dr. Burikról. Viszont sehol nem találom, hogy hol van magánrendelése.
Tudnátok ebben segíteni nekem?

Elõre is köszönöm.
szelcsend
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Szélcsend!
http://www.margit-szuleszet.hu/szulesze ... saink.html
5.kép
-itt a magánrendelő száma szerepel,amin időpontot tudsz hozzá kérni!
Ha szeretnéd a mobilját,írj....és kérdezd meg,hogy így a végén átvenne...
Amúgy az a fájdalom-nem olyan fájdalom...ennek van értelme.... stb.!

Boldog babavárást és szép szülést!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Szélcsend!
http://www.margit-szuleszet.hu/szulesze ... saink.html
5.kép
-itt a magánrendelõ száma szerepel,amin idõpontot tudsz hozzá kérni!
Ha szeretnéd a mobilját,írj....és kérdezd meg,hogy így a végén átvenne...
Amúgy az a fájdalom-nem olyan fájdalom...ennek van értelme.... stb.!

Boldog babavárást és szép szülést!
Andi



Kedves Andi!

Köszönöm szépen a segítséget és a jókívánságot, már fel is hívtam a rendelõt és kaptam idõpontot szerdára.

Tudom, hogy ennek a fájdalomnak lesz értelme és már nagyon várom, hogy a kis csillagomat a kezemben tartsam :). Az epidurális érzéstelenítés lehetõsége viszont nyugtatólag hat rám, hogyha minden kötél szakadna akkor kérhetem....
Amúgy a bódító gázról lehet tudni valamit? Mennyire csillapítja a fájdalmat? Jól tudom, hogy kérhetem ezt is a Szent Margitban?

Szép napot,
Brigi
szelcsend
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Brigi!
Mivel még senki nem írt Neked....írok pár sort...
Mindkét gyerekemnél elleneztem mindent...így nem tudok nyilatkozni Neked....semmit-de semmit nem kaptam...vagyis véleményezni se tudnám Neked.....
Valaki olyannak kéne nyilatkoznia,aki szült így is és úgy is!
Na ezt jól leírtam...
....lényeg,két fiam között eltelt 11év....és tudom az első fiam szülésénél is nagyon fájt,de utána azt mondtam...a kicsi fiam 100x jobban fájt.....mindaddig,míg lett egy szájsebészeti műtétem...
Na akkor éreztem a különbséget....
Inkább szülök még 10 gyereket,mint még egy szájsebészeti fél órás műtét.....
:)
....de kérhetsz bármit....sőt felkínálják,nem is kell Neked szólni....ma már minden szülész szúr epidurált is,nem úgy mint régen...
Lényeg epit,csak az elején szúrnak...a végén már nem....szóval ha eldöntötted,hogy kérsz,még az elején kérd...különben lecsúszol róla!
:)
Homeos szereket is szedhetsz-azokat is ajánlják!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Brigi!

Én nagy fájdalomcsillapítás ellenes voltam. A nagyobbik lányom anélkül született. Most a kisebbik lányom születésénél is úgy mentem be, hogy nem kérek semmit, hisz az első szülést is túléltem, ezt is végigcsinálom. Amikor felajánlották az EDA-t, elsőre nemet mondtam, de aztán végül mégis kértem. Úgy voltam a dologgal, hogy ha van lehetőség arra, hogy ne legyek önkívületi állapotban a fájdalomtól, akkor miért is ne. Kértem. Kaptam. Ha szülök még életemben, kérni fogom. A fájdalmak átvészelése helyett arra tudtam koncentrálni, hogy biztassam a kislányom, hogy ügyesen bújjon ki, el tudtam lazulni, hogy minél könnyebben világra tudjon jönni. Nekem ez a szülés így 1000x könnyebb volt, mint az első, ahol nem kaptam epit. De mondom, azt is túléltem és szép emlékeim vannak arról a szülésről is.
Szerintem az, hogy hogy viseled a fájdalmat, ott fog kiderülni. És itt a Margitban eldöntheted, hogy kérsz-e. Egyébként Burik doki adja be és ebben is nagyon profi volt!

Üdv!


bilimb
 
 



Sziasztok!

Nagyon köszönöm a válaszokat, úgy döntöttem, hogy kérni fogom az epidurált.

Sajnos Burik doktor már nem tudott vállalni, sőt már orvost sem tudott ajánlani, aki ilyenkor még szabad :(

Beszéltem egy szülésznővel, ő még elvállalt, de úgy tűnik, hogy ügyeletes orvosnál fogok szülni.

Ahogy olvastam a fórumot úgy vettem észre
, hogy szinte mindegyik orvos rendes. Persze azért szorítok majd, hogy Burik doktor legyen az ügyeletes.

Szép napot ,
Brigi
szelcsend
Budapest IX. kerület
 
 


Szelcsend!

Gyere mesélni, ha megszületett már a kicsi!

Kép
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!
Megtöröm itt a nagy csendet!
:)
Sajna úgy esett,hogy műtétre szorultam és el kell mesélnem,hogy ismét nem csalódtam...sőt még 100%-osabb,hogy tökéletes orvos!
A szobában ahol feküdtem....csak hozzám járt be az orvosom...akkor gondolhatjátok,hogy szóvá is tették a többiek... :)
Szóval ajánlom Őt bátran,akár milyen esetre kell!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok!

Nekem a Burik dr. a fogadott orvosom, én is nagyon elégedett vagyok vele. :)
Ha valaki megírná- ha nem is itt- hogy mennyi a "tarifája", és mennyit illik adni a szülészőnek, azt nagyon megköszönném.

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

Üdv, Kaszablanka
kaszablanka
Budapest XIV. kerület
 
 


Kaszablanka
ha a fogadott orvosod, akkor nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy mennyiért vállalja most a szülés levezetését :wink:
én is anno megtettem, és semmi kellemetlen nem volt benne, fel van készülve a kérdésre, hiszen ezért választott orvos! :wink: ugyanez érvényes a szülésznőre is! :)

KépKép

KépKép
boo
 
 


szia Boo,

Köszi a gyors választ! :)
A dokival még nem sikerült beszélnem, ellenben a szülésznővel igen.Nem lettem okosabb, nem mondott konkrétumot, csak annyit, hogy rám van bízva. :shock:

Na most akkor mennyi az annyi?- gondolom, a határ a csillagos ég, de mi az az összeg, amivel már ki tudod fejezni az elégedettséged? :o

köszönöm, Kaszablanka
kaszablanka
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni, hogy mennyibe kerül Burik dokinál egy vizsgálat? 7 hetes terhes vagyok és bejelentkeztem hozzá jövõ hétre, de sajnos az árakról nem találtam semmit.
Az elsõ kisfiamat is a Margitban szültem és nagyon jó élményként maradt meg bennem. Sajnos az akkori orvosom már nyugdíjba ment, így nem vállal szülést.
Még az lenne a kérdésem, hogy mennyire felszerelt a magánrendelõ? Mármint van uh + ilyesmi? Lehet, hogy buta kérdés, de pl. korábbi orvosomnál "csak" a szívverését tudtam mindig meghallgatni (ami persze szuper volt), csak azért jó lenne idõnként látni is a pocaklakót. :-)

Köszi a válaszokat elõre is! :-)
kuglofka
Gödöllő
 
 


szia Kuglofka,
ment a válasz pü-ben! :roll:

Üdv, Kaszablanka
kaszablanka
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia Kaszablanka,

köszi a választ! És teljesen igazad van, mert valóban korrekt!
Úgy tervezem, hogy megkérdezem és akkor majd megírom! :wink:

Üdv,
Kuglófka
kuglofka
Gödöllő
 
 


Sziasztok!

Kandi! Beszéltünk valamelyik nap, s tudom mi a helyzet. Mielőbbi gyógyulást :D !!!!!!!!!!!!
Kuglofka, Kaszablanka! Írtam mind a kettőtöknek, remélem tudtam valamennyit segíteni! Egy biztos, Burik nagyon jó orvos, csak ajánlani tudom!!!! Én hozzá járok már évek óta, s soha nem csalódtam benne.

Kép
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy a Dunamedes magánrendendelésen a vizsgálat díját el lehet számolni egészségpéztárra? Akár úgy, hogy ep kártyával lehet fizetni, akár úgy, hogy számlát adnak.

Köszi:
Niksi
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Niksi28
hívd fel a recepciót, biztosan meg tudják mondani! :wink:

KépKép

KépKép
boo
 
 


Köszi boo, az lesz. Csak gondoltam rákérdeztek, hátha valakinek van infója róla.

Niksi
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Még februárban szültem a doktor úrnál, de azt hiszem még nem írtam le a tapasztalataimat. Nagyon meg voltunk elégedve, nagyon lelkiismeretes, úgy jött be hozzám korán reggel, hogy előtte pár órával ment haza egy másik szülés után.

Na a lényeg, mindenkinek nagyon ajánlom, tényleg lelkiismeretes, meg minden.

Zsófi
Kép
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam erre a topicra. A Margitban szeretnék szülni, van egy magánorvosom, akihez terhesgondozásra járok. Ő viszont nem vállal már szülést, csak magánban (500 ezer), ezért most nagy dilemmában vagyok. A Margitról csak jót hallottam, ismerősöm is ott szült febr-ban. Szerettem volna orvost választani, de sokan azt mondták, hogy 7 hónapos terhesen már egy doki sem vállal majd el...de én nem szeretném lecserélni az orvosomat, aki most kezel. Végül arra jutottam, hogy az ügyeletes orvosnál fogok szülni, de szülésznőt szeretnék választani. A Margitban tudtok mondani egy pontos teljes nevet? Egy olyan szülésznőt keresek, aki kedves és megbízható, és akkor őt hívnám ha megindul a szülésem. Tudtok abban is segíteni, hogy ez ilyenkor hogy működik? Felkeresem a szülésznőt a kórházban? Sajnos a kórház oldalán csak az orvosok neve van fent.

Esetleg, ha mégis választanék orvost, Burik vajon elvállalna így is, hogy nem hozzá jártam? Most vagyok 25 hetes.


Köszönöm előre is a segítséget! Nagyon aggódom emiatt.

Szilvi
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Van egy Margit kórházas topic, ott említik a szülésznőket név szerint is.
Meg olvastam, hogy szoktak tartani szülésfelkészítőt, esetleg, ha az lesz mostanában, akkor képbe tudsz kerülni. Hívd fel őket.

Szerintem, hogy ki tud elvállalni, az attól függ, hogy mennyire vannak betáblázva, de ezt csak tőlük tudod megkérdezni.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Ha jól emlékszem szülésfelkészítő minden hónap első és harmadik hétfőjén van.

Zsófi
Kép
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Szülésfelkészítőn hétfőn a Burik doktor úr szokott lenni. Mi voltunk, s azt tudom mondani, hogy nagyon jó volt, hogy elmentünk rá. Nem úgy megyünk be a kórházba, hogy azt se tudom mi miután következik :oops: , meg nagyon sok fontos információt tudsz meg.
Noé

Kép
nn86
Herceghalom
 
 


Ha még aktuális, Rehák Andrea, én is nála szültem :)

Sziasztok!

2011. szeptemberben szültem Dr. Burik Zoltánnál és elfelejtettem a szülésznőm nevét, tudna valaki ebben segíteni, ha jól emlékszem a kereszt neve Andrea volt. Alacsony, kicsit molett sötét rövid haja van és a főbb ismertetője, hogy magas szárú kismama cipőben szokott dolgozni. :)

Előre is köszönöm!

Üdv., Enikő

Kép Kép
estrella22
 
 


Nagyon szépen köszönöm, igen ő az, most a facebook-on is megnéztem a képét. :)



Ha még aktuális, Rehák Andrea, én is nála szültem :)

Sziasztok!

2011. szeptemberben szültem Dr. Burik Zoltánnál és elfelejtettem a szülésznőm nevét, tudna valaki ebben segíteni, ha jól emlékszem a kereszt neve Andrea volt. Alacsony, kicsit molett sötét rövid haja van és a főbb ismertetője, hogy magas szárú kismama cipőben szokott dolgozni. :)

Előre is köszönöm!

Üdv., Enikő
eniko78
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

26 hetes kismama vagyok és sajnos még mindig nem sikerült eldöntenem, hogy orvost vagy szülésznőt válasszak. Anyagi szempontból a szülésznő gondolom olcsóbb lenne.... Sajnos nem túl hosszú az a bizonyos "takaró".
Már sok helyen nézelődtem és szimpatikusnak tűnik a Burik doktorúr, bár kérdés hogy meg tudom-e engedni magamnak, hogy felkérjem dokimnak, vagy esetleg ha tudtok a Margitban szülésznőt ajánlani, azt is megköszönném. A Dr. úr mennyiért vállal mostanság szülést? Vagy ha nem is mond összeget, mennyi az a min. amit illik adni? És a szülésznőknek mennyit szokás adni? Nekem elég fontos a gátvédelem és az hogy választhassam hogyan(milyen pózban stb.) szeretnék szülni, ha lehet ilyet a Margitban + a szülés után ne rögtön elvigyék a bébimet, szeretném minnél hamarabb a kezemben fogni, cicire rakni stb. ezért gondolom érdemes legalább az egyiket választani ha nincs is mind a kettőre keret. Melyiket lenne érdemesebb? Úgy tudom a szülésznő az többet van ott veled, mint a doki....
Remélem tudtok nekem segíteni egy kicsit, aggódom, hogy kifutok az időből és végül egyik sem vállal.
Válaszotokat előre is köszönöm.

Kriszti
krinnyi
Budapest III. kerület
 
 


Akinek Krinnyi kérdéseire van infója, az nekem is megírhatná privibe.
Nagyon megköszönném.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Krinnyi/Niksi
Burik doki nagyon aranyos, és alapos, de ha csak az egyikre van keret, akkor szerintem inkább szülésznőt válasszatok! Szinte mindegyik doki jó a kórházban, de nekem majd az egész szülésemet a szülésznőt vezette le!
Viszont:
a dokinak 2 elengedhetetlen szerepe van:
1. ha van rá képesítése (és Burik drnak van), akkor Ő adja be az epidurált! Ha nincs választott dokitok, akkor ha van a kórházban éppen altató orvos, akkor Ő beadja, ha nincs, akkor nem kaptok! Tehát azt előre kell tudni a kérdés eldöntése szempontjából, hogy akartok -e esetlegesen vagy mindenképpen kérni fájdalomcsillapítást!

2. a szülés végeztével a doki pucol ki, és varr össze (gátmetszés esetében), illetve majd Ő szed varratot.

A szülés oroszlán része viszont a szülésznőé! De ez spontán szülés esetében van így! ha valamiért császárra kerül a sor, akkor megint a doki szerepe kerül előtérbe, ott a szülésznőnek nem sok teendője marad.

Nekem a doki ugyanannyiba került, mint a szülésznő! :wink:
Ezeknek az ismeretében döntsetek, sok sikert! :wink:

KépKép

KépKép
boo
 
 


Köszi. Én mondjuk a dokit is fel akarom fogadni. Csak azért akarok tájékozódni, ha nem mond konkrét összeget.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Köszönöm a segítséget, ez tényleg nagy dilemma. Csak ugye előre nem lehet tudni, hogy hogyan fogok szülni. Gondolom az is inkább a doki felé billenti a mérleget, hogy mi őssejtet akarunk levetetni. De igazából ha fogadott, ha nem akkor is kötelessége a mintákat levennie. Csak kérdés, hogy mennyire lesz alapos és figyelmes ezzel kapcsolatban ha nem fizetek neki!? :?
Igazából megnyugtatóbb lenne orvost fogadni, de épp elég az őssejtre előteremteni az összeget, de ha tényleg nem sok a kettő között a különbség, akkor inkább a dokit választanám. Csak hát olvasni, hallani sokmindent. Azért szerettem volna érdeklődni, hogy mégis mik a tarifák és ha azt mondja "Amennyit gondolok" az mit takar? Mégsem rakhatok a borítékba 5000-et.... Na jó, ez volt a vicc helye... :D De mégis jó lenne tudni mi az a minimális összeg, amit illik berakni a borítékba és nem ciki....
Ez ügyben szeretnék tőletek segítséget kérni.
krinnyi
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Én eddig még csak olvastalak titeket és épp nagy dilemmába vagyok orvosválasztás ügyében...

Szóval röviden, lombikkal sikerült a babó, most kb 3+4 napos, de orvosi számitás szerint 5 hetes az utolsó mensim után.

A lényeg, hogy nem maradok magánba anál a dokinál, főleg anyagi okok miatt, mert kb 3-4 szerese a tarifája, (12ezer/alkalom), igy a Margit kh-on gondolkodtam, és Dr.Magyar Attilán vagy Dr. Burik Zoltánon. Azt tudni kell, hogy a lombikhoz kért clamidia és rákszűrásemet Magyar doki csinálta, meg egy kis fertőzés miatt is hivtam, és őt értem el előbb, nem Burik dokit. Szóval, most nem igazán tudom mi legyen...

Az tuti, hogy nem szeretnék EDA-t, ha lehet, meg jó lenne gátvédelemmel szülni, mert az első szüláésemnél alkalmazott gátmetszésem a mai napig érzékeny!! (ez 14 éve volt)

Nagyon jó lenne, ha tudnátok nekem tanácsot adni, mert nem szeretnék senkit megsérteni, de szeretném a legjobb dokit és / vagy szülésznőt, mert nagyon nehezen jött össze ez a manó!!!
Köszönöm

Holdacska
holdacska2014
Budapest III. kerület
 
 


Én nemrég voltam nála rákszűrésen,általános vizsgálaton. Nagyon szimpatikus és alapos volt,és mivel a 3. babát tervezzük(jó lenne,ha már sikerülne:)),így elgondolkodtam,hogy talán őt választanám. Mindkét lányomat másik dokinál,másik kórházban szültem(ez lenne a 3.)...nem én vagyok nehéz eset(remélem),de ha nem érzem magam biztonságban,vagy több negatív dolgot tapasztalok,akkor nem szívesen megyek vissza ahhoz az orvoshoz.
Olvasgattam ezt-azt,de sajnos több rosszat is Burik doktorról,kicsit tanácstalan vagyok. Szerintetek,ha alapos,odafigyelő dokit szeretnék,akkor ő jó választás? Úgy érzitek,maximálisan megtett mindent a terhesgondozás/szülés során?
Előre is köszönöm a válaszokat! Tudom,hogy szubjektív,de jó lenne a megerősítés! :wink:

Bumburka
bumburka
Budapest IX. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Holdacska! Látásból ismerem a Magyar doktort. Mikor jártam ctg-re, akkor a többi kismamával beszélgettem, s állítólag Ő is nagyon jó orvos!

Bumburka!
Burik doktort én 1000000 %-ig ajánlom!!!! Az első terhességem sajnos elveszítettem, a második terhességnél elég sűrűn voltam a magánban, mert Burik nagyon alapos volt, ezért "szemmel" tartott minket. A 38. héten kiderült hogy kevés a magzatvizem, ezért minden nap be kellett mennem ctg-re, uh-ra. Minden nap találkoztam vele. A szülés alatt nagyon sokat segített, a varrás alatt pedig próbált vidítani :D .
Én már azóta hozzá járok mikor az sztk-ban kezdett dolgozni. Az se tegnap volt már.

Kép
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok! Olvasgattam idáig a hozzászólásokat én egyszer voltam terhes még 2010ben de sajnos valami miatt meghalt a magzat de nem vetéltem el így meg kelet műteni és Burik Zoltán volt az orvosom nagyon megvoltam vele elégedve! És most ismételten kisbabát várok..:) nagyon szeretném ha elvállalna és érdekelne hogy milyen árban dolgozik a doktor úr? vizsgálatok és maga a szülés mennyibe kerül nála? nagyon köszönöm a segítséget!!
lexike23
 
 


Sziasztok! Olvasgattam idáig a hozzászólásokat én egyszer voltam terhes még 2010ben de sajnos valami miatt meghalt a magzat de nem vetéltem el így meg kelet műteni és Burik Zoltán volt az orvosom nagyon megvoltam vele elégedve! És most ismételten kisbabát várok..:) nagyon szeretném ha elvállalna és érdekelne hogy milyen árban dolgozik a doktor úr? vizsgálatok és maga a szülés mennyibe kerül nála? nagyon köszönöm a segítséget!!


Szia!

Most voltam nála, a vizsgálat ultrahanggal együtt volt 9000 ft, a szülést még nem kérdeztem.
Dorka
ddorka
 
 


Szia nagyon köszi hogy vàlaszoltal ez nem is draga.. :-) ezt minden alkalommal ki kell fizetni? Akkor is ha mondjuk kontrollra mesz vissza?
lexike23
 
 


Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: