Új privát üzeneted érkezett!

-------
vnbeni
 
 


Szia Vbeni!

Ez most akkor mi? Jársz még vagy nem jársz, vagy mi van?

amugy egy kalappal ahogy mindig

kispatak
Vendég
 


én mindenkinek továbbra is drukkolok és szeretném ha az a jó kis csapat együtt maradna mint ahogy írtam is , remélem nem tart sokáig ez a hülyeség ami ismét felütötte fejét.
béke és nyugalom a kismamiknak is ez kell :)

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 

 
 

Erika most szólt erről a topciról. Ha átjönne ide a csapat, akkor én szívesen maradnék együtt a Többiekkel ...... nem csak babásokkal, pocakosokkal, hanem a leendő utánpótlás csapattal is... hátha a sztorizásokon kívül valami hasznukra is lehetnék.... :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Én is jelen...

Kép Kép
estrella22
 
 


Sziasztok!
Jó ötlet, nem tudom én miben segíthetek de jönnék!
köszönöm Evo

evolet
Szolnok
 
 


ha átjövünk, és is jövök :D :D :D

Kép
carla1227
 
 



Én itt is. :lol:



vicky79
 
 


Jó lesz ez csajok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ide már jöhetnek "büntetlenül" a pocis, babás, gyerek-szobás, babakocsis képek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Engem érdekel!!!!!! :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


üdv itt mindenkinek, remélem itt már nem lesz támadás senki ellen, mindenről lehet beszélgetni, babára várva és babásan is kocsiról, meg kiságyról meg minden gyerekbajról, és aki nem akarja olvasni gyorsabban teker legfeljebb, de nincs senkinek BESZÓLÁS, a mi jó kis csapatunk egy összetartó és nem veszekedős.
várom a talit és egy jó délutánunk lesz az biztos :)

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


Vagyok én is :)
Megkésve bár,de törve nem.... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ezt Nektek küldöm,beszúrni nem tudom,túl nagy ;)

http://www.demotivalo.com/az-igaz-baratsag/
Vendég
 


Béku, ez most nagyon találó és stílszerű... :)

Benkiém, köszi hogy létrehoztad ezt a helyet.... !!!!

Lányok örülök, hogy itt vagytok! :wink:

Evolet:bármivel, amivel eddig...... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Én is várom, hogy lássalak Titeket :D

Kép
carla1227
 
 


És hát ugye lesz is ma mit ünnepelni!!!!! Hisz Vikus megadta mára az alaphangulatot!!!! :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Andi: jaja,ezt már ünnepelhetjük!! :)
Nagyon megtetszett az a kép,és nagyon illik a jelen helyzethez! :)

Lányok,nekem fontosak vagytok,úgyhogy szeretném,ha a barátságunk megmaradna!! :D :D
Mióta legtöbbeteket megismertem,nem fórumozóként,hanem barátokként tekintek Rátok,és szeretném,ha a többiekkel is megismerkedhetnék végre,pl. Ildivel,aki mindig olyan szépeket írt nekem,drukkolt ezerrel,és ezt nem felejtem el!!

Maját Nektek köszönhetem,annak a légkörnek,amit még nekem volt szerencsém megtapasztalni,kapni Tőletek! :)
(No meg a szerencse szuriknak.. ;) )
Vendég
 


Én is várom már a délutánt. Barbust levitte az apja délelőtt a játszóra azok után, hogy negyed 8-kor kelt. Szóval kialudtam magam, tiszta vagyok és üde, a lakás ragyog és már a kis asszony is alszik, úgyhogy remélem idejében el tudunk indulni. BKV-zunk a Deákig, aztán a többi meg majd alakul. Remélem nincs messze gyalog a Deéktól (kivéve ha az ellenkező irányba indulok el, ahogy néha szoktam). De már beizzítottam a GPS-t a telefonomon, most már az Isten sem ment titeket tőlünk. :lol: :lol: :lol:



vicky79
 
 


Sziasztok!!!!

Véletlenül én is ide találtam és ha nem bánjátok idöként én is bekukkantok ide!!!!

Üdv.
Zsuzska!!!

Kép

Kép
zsuzska2007
 
 


szép jó napot mindenkinek
vikusnak itt is gratula ha idetéved közénk

andikám
örülök hogy itt vagy és hogy tegnap dumcsiztunk egy kicsit....

csajok
gondolom nem baj ha azt írom és kérem hogy mivel Apák is lesznek ezért ezt a kialakult helyzetet nem igen kellene kivesézni délután, mert ugye nem mindenki tud róla, jobb ez így örüljünk egymásnak és inkább hanyagoljuk ezt mára ha lehet.....

várom a talit megyek összedobok egy kis ebédet aztán mi is nemsokára indulunk majd.

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


Erika: Igen, nekem is jó volt a tegnapi beszélgetésünk.... amúgy elmondtam Rajónak.. szóval tudja, ha esetleg erre akartál célozni... :shock:
Ha elkerülni nem is lehet a témát a fő ok a találkozásra nem ez lesz, az biztos , hanem hogy végre megint láthatjuk is egymást és a kis kölköket is :) hisz olyan régóta készültünk erre a délutánra!

Zsuzska: nyugodtan... innen talán nem lesz kiútálva senki, semmiért... :wink: És szerintem ugyanúgy egyként fogjuk a beültidet és a várakozásodat végigizgulni, és a pozitív tesztedet megörömkönnyhullatni..... mint bárki más volt és leendő kismamijét!!! Hisz Te leszel az egyik következő!!!! :wink: :wink:

Vicky: Bartus akkor teljesen rendbejött ugye..... ? örülök Neki!!!! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Andi:
Köszi!!!
Nagyon remélem,hogy egy hónap múlva én is berobogok egy pozitiv tesztel!!! :lol: :lol:

Üdv.
Zsuzska!!!

Kép

Kép
zsuzska2007
 
 


Jujj,akkor itt most megoszthatom Veletek,hogy kapott Maja egy löket koffeinmentes tejeskávét,és olyan buli indult meg a pocakban,hogy itt kacagok magamban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eddig apró bokszolgatások voltak,de ennyire hosszú,egybefüggő valami még nem :D :D :D

Pocakosok,anyukák!
Lehet a reakciókból következtetni valamire,vagy egyelőre csak mindenre ugyanaz a rugdosás a reakció? :D

Annyit nevettünk a 4D-n,mert Maja pocakkal felfelé (!!!) becsusszant egy szűk helyre,és azon igyekezett,hogy onnan kijöjjön :lol: :lol: :lol:
(fejjel lefelé van ugye,úgyhogy furi volt,hogy fölfelé csúszott be arra a szűk helyre).

Persze sikerült neki,de könnyesre nevettem a szemeimet :D :D :D

Majd felrakom a videót is,amint szét tudom szabdalni,vannak rajta érdekes dolgok :D :D :D
Vendég
 


Zsuzska: itt mindenkit szívesen látunk :)

Nagyon várjuk mindannyian,a pozitív tesztes berobogásodat!!!! :D
Nemrég még nekem is hihetetlen volt (most is az),és most itt bulizik bent egy kiscsaj a pocakomban :D :D

Szóval hajrá!!!!!! :D
Vendég
 


Béka: nem érkeztél semmi kellemetlent, amikor beszorult Maja? Amúgy mekkora most?

Mi tegnap este nem bírtunk a vérünkkel, és a szívhang-hallgatóval megkerestük a pocaklakókat:) Tudom, hogy nem szeretik, nem is vagyok híve, de Apa annyira kérlelt. És amikor meglett a második szívhang is, csak hallgattuk nyitott szájjal, könnyekkel...Ja gyerekek egy csoda volt.

Kép
carla1227
 
 


Sziasztok!

Andi:-) irok nemsokára választ a pü-re

Carla :-) azt szeretném megkérdezni hogy ki nem szereti a szívhang figyelőt ??? Barátném 24 hetes terhs és a 14 héttől kb minden nap meghallgatja vele. Szted??

Üdv!
Andi
kisborso
 
 


Carla: jajj,azt is olyan jó dolog hallgatni!!!! :D :D :D

Nem fájt,mikor beszorult szerencsére :D
Inkább az kellemetlen egy picit,hogy irányba helyezkedett,és a méhszájnál elég erős nyomást érzek csak. :)

Nehéz elmagyarázni,miket is érzek,nekem eléggé menstruációs jellegűek ezek az érzések,mikor teljes testével vándorol jobbról balra,vagy föl-le,azaz olyan "mindjárt megjön" érzés.

De mázlim van egyelőre ezen a téren is,mert a mocorgása csupán vicces,itthon kacagok rajta,de tegnap a buszon is rákezdett, ilyenkor mindig követem a kezemmel,mit csinál,de ruhán keresztül még nem igen érzem,úgyhogy ezeket a pillanatokat a reggeli kelés utánra,meg a lefekvés előttire szoktam hagyni :))
Vendég
 


Kisborsó: én is nézegettem az elején,hogy kéne,de az még a parázós időszakomban volt,és rájöttem,hogy még többet paráznék,ha lenne olyanom,mert egyrészt én is mindig hallani akarnám,másrészt nem mindig sikerül megtalálni a szívhangot,no és akkor én tuti szívrohamot kaptam volna,hogy valami gáz van! :shock:

Így meg havonta 2X hallhatom,egyszer a dokinál UH helyett,aztán a védőnőnél,mert ő is feljegyzi,hogy okés-e :)

Na jó,tegnap kaptunk egy kis ráadás szívhangot a 4D-n,hát csodaszép volt! :)
Vendég
 


Borsó: én úgy tudom, hogy a babák nem nagyon szeretik ezt a pocakban.
Sógornőm is minden nap használta. Ő is mondta, hogy menekült előle pici Gergő :D :D Tőlük kaptuk kölcsön, de eddig nem használtuk egyszer se, most is rövid ideig. Magamtól nem vettem volna meg. Drágállom is, meg én nem nagyon vagyok parázós kismami, bízom benne, hogy minden rendben lesz ezután is, vigyázok nagyon magamra, és mindent megadok nekik, amit lehet. Ennél többet nem tudok tenni.

Kép
carla1227
 
 


hah,
én is itten :-)
hajrá, remek ötlet !

mondtam már hogy barátosnémat ha minden okés két hét múlva kirúgják BMC-ből ? :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Carla: ja,arra nem válaszoltam... :)
Szóval Maja most 541 grammos,husi,de picurka,az ábra szerint ha ilyen ütemben nő,akkor kb. annyival születik majd,mint az anyja,én 2750 g voltam,mondjuk ahogy írtam már korábban,nálunk mindenki előbb született 3-4 héttel.

Viszont!! Nagy a talpa állítólag :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
az én 36-osom és anyós 35-ös (!!) lába után nem tudom,kitől örökölhette :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kubu: de klassz!!! :D
gratula!! :)
Vendég
 


Na Béku, innentől rohamosan fog ez az 541-es szám változni!! :)... Gondolnád, hogy Iza ahogy saccolom kb. 2 kilóval több most? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kubu: nem mondtad, legalábbis valahogy most nem rémlik nekem...csak annyi hogy ment..... :shock: :shock: :shock: :shock: !!!! Lehet részleteket tudni??? :wink:

Szívhangos cuccot annó én is szerettem volna, de aztán elvetettük az ötletet.. és a gyerek útálja is... A védőnő mikor csinálta menekült előle..... a mostani alkalmat el is kummantottam, mondtam hogy majd a 36 hetes labor eredmények ha megvannak akkor találkozzunk.... és Zoli is idáig összvissz 1 alkalommal tette rá a nagygépre is a hangot, most legutoljára.... lestem is hogy mi baja??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Képzeljétek jövő kedden már megkezdem a ctg-t....na ott aztán lesz zakatolás :shock:

Jajj lányok Nórikám tett fel a szépséges Milosról képeket a FB-ra.... elolvadtam totál!

Amúgy tudja valaki a sorrendet, hogy a még nem pocakosoknál kikért fogunk mostanság durkkolni a jövőben? Ez picit elsikkadt az utóbbi napokban, de ugyanolyan fontos, hogy szem előtt tartsuk mint azelőtt.... :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Mi elindulunk lassan, mert még elmegyünk Barbus cipőjéért. Lehet, hogy mi leszünk ott először. Puszy



vicky79
 
 


Andikám
az enyém uram sem tudja mert kiakadna az biztos és letiltott volna a fórumról.....
lehet hogy ő is beesik még nem tudom nem döntötte el.
mi is megyünk nemsokára fiuk fociznak én meg megyek egy gyors hajmosásra.

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


Mi már itthon. Nagyon örülök, hogy újra találkozhattam veletek, illetve az új tagokat is örülök, hogy megismerhettem. Gyönyörűek a babák és a pocakok is. Barbus délben csak egy órát aludt, úgyhogy már elég nyűgös volt. Meg én is, mert egész idő alatt a kisasszony után rohangáltam. Állandóan a lépcső felé ment, ami vagy 20 lépcsőfok volt lefelé. A játszósarkot is kipróbáltuk, kiöntötte a ceruzákat és megpróbálta megenni. Egy párszor le lehetett foglalni a fotómasinériákkal, de nem sokáig sajnos. Szóval csak csorgattam a nyálam a kajákra, amiket a lányok/fiúk ettek, Béku meg is jegyezte mennyit fogytam. Hát így nem nehéz. Nagyon kíváncsi vagyok a képekre, jó sok fotó készült.



vicky79
 
 


Sziasztok Lányok! Jaaj nagyon nagyon féltem a mai naptól, hogy hogyan fog reagálni a lelkem a sok pocakos kismamára és a sok pici gyerekre. De jelentem semmi rossz nem történt bennem, meg is vagyok lepődve. Hátha ez azt jelenti jó, vagy jobb úton haladok, hogy nem fakadok sírva vagy nem önt el mélységes szomorúság, hogy közben arra gondolnék, hogy nekem még mindig nincs és már megint nem sikerült. Hát egész fura érzése hogy jól vagyok...és mindenki nagyon nagyon aranyos volt!!!!!És még babákat is fogtaaaaam!! :wink:
ann74
 
 


Sziasztok!

Jó volt ma látni a csapatot újra! :P :P :P :P CSak egy a kár, hogy az időt nem lehetett ott lassítani kicsit... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Ann: ölellek..... elég jól ismerem azt az érzést, amiről írsz.... úgyhogy szerintem is jó úton haladsz!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: Októberben a következő talin pedig a pocidat fogom simogatni, benne a babóval/babókkal!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Ann drága,nekem az előző fórumtalálkozó adott nagyon sok energiát,még nem voltam babás,de olyan jó volt látni a pocakokat is (akkor még alig látszódtak),meg a babákat is,és rá két hétre már ott volt nekem is Maja :)

Ez a mai ad Neked is erőt a továbbiakhoz!!! :)
Kívánom,hogy így legyen,és most mi hozzunk szerencsét Neked,és a többi próbálkozónak is! ;) :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Vendég
 


sziasztok
mi is jól éreztük magunkat örülök hogy jól éreztétek magatokat.
jó volt látni a sok pocakos kismamit és nagyon örültem annak, hogy sok baba is volt.
ildiékkel Hanna lányom jól elvolt, és hát ahogy a férjedhez ment, hát az cuki volt nagyon.
szoritok mindenkinek aki most fog akcióba lendülni vagy még csak vizsgálatok várnak rá.
és hát persze nemsokára szülő kismamiknak könnyű szülést kívánok, Andinak és Oroszlánnak elsősorban ha jól emlékszem ők a következők nálunk......

jó pihenést mindenkinek :)

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


Arik vagytok csajok!! Amúgy minden kismama úgy ragyogott! Mindenkinek egytől egyig nagyon jól áll a kismamiság!

Meséltem páromnak is, hogy nem buktam ki, és ő is nagyon örült.
Voltam múlt héten pszichonőnél, hétfőn megyünk ketten párommal egy lelkész pszichológushoz. Elkezdtem újra sportolni, és április végén megyünk 3 napra a Bakonyba!! Szóval elkezdődött a testi, lelki, szellemi töltődés:-)
VNBeni, fél évig tök jól csináltam az ir diétát, és egy hete nem megy! :((
Ma hazajöttem, tésztát ettem, meg epret, meg epres joghurtot.
Lányok, akinek volt a diétájában holtpont, lécci lécci írja le nekem, hogy jutott túl rajta. Ugyanis egyre többet kilengek és ez nem jó.
ann74
 
 


Jelentem képek feltöltve,holnap dobálok linkeket,ha kéri valaki :)
Vendég
 


Ann
kilengés ügyben én most nem vagyok nagy tanácsadó...
Nem segít, ha ilyenkor valami szénhidrátmenteset eszel? Sajt, tojás, valami?
Én még este gyártottam holnapra desszertet, ananászt aprítottam a konyhai robotgépben, kis citrom, édesítőszer, ment be éjjelre az Ikeás jégkrémkészítőben a mélyhűtőben, holnapra kiderül, milyen lett...
Mostantól nagyon odafigyelek, az biztos.
Bár pénteken ellógtuk a tornát, elmentünk, de a helyettesítő csaj volt, aki múltkor is olyan gyakorlatokat csináltatott, amit már nem lenne szabad...

Vicky
nagyon köszi mégegyszer a kütyüt, sajnos fel is avattuk a Vakvarjúban...

Kép Kép
estrella22
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt tegnap a tali. Nagyon jól éreztük magunkat. Bocsi, ha valakivel nem tudtam/tudtunk beszélgetni.

Megpróbálom a linket feltölteni ahova a képeket töltöttem, remélem nem bánjátok:

https://picasaweb.google.com/gyoreneild ... D5l_zttwE#

gyoreneildi
 
 



sziasztok,

jó volt találkozni veletek tegnap, Balázs is teljesen jól érezte magát. :lol: mindenkinek köszi a pocak dicsiket az ő nevében is. :wink:

a babák/gyerkőcök tüdériek élőben is nemcsak a képeken!!! :D :D

remélem és kívánom, hogy a következő talin amire mi pocakosok már babával megyünk, a várakozók meg már kisebb-nagyobb pocakkal jöjjenek! :lol:

kilengős csajok!
nekem az a tapasztalatom, hogy a durumtészta és a jó fajta krumpli az amikkel nincs gond, ezek nem emelik az egekbe a cukrot. ezt tegnap is jól bizonyította, hogy még az éttermes penne tészta sem emelte meg a cukrom, pedig nagyon paráztam miatta. najó, persze a kihozott óriási adag kajának csak a felét ettem meg :-) kábé az volt az engedélyezett 30CH közelében!
édesség gyanánt kilengésnek nekem elég jól bevált tízóraira a fehér zsömle diétás lekvárral (ez utóbbit a DM-ben veszem, nincs benne aszpartám). 1 zsömle 30CH, így elég könnyű számolni vele.

Ann,
epret lehet enni mértékkel, csak számold a CH tartalmat! az epres joghurtot azért jól nézd meg, mert annak a diétás változatában általában aszpartam van, ami sajnos egészségtelen! :-( :-(

Ildi,
köszi a képeket, jó hogy feltetted.

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


A durum tésztát már én is akartam írni. Terhesen az volt az egyetlen olyan CH, ami nem vitte fel a cukromat. Szóval szerintem az mehet. Ki kell tapasztalni kinek mi az, ami nagyon rosszul hat a cukrára. Nekem a fehér liszt volt ilyen. Egyébként elhajlásra én javaslom a diétás csokikat és sütiket. A csokik közül a milkás nagyon finom és a sütik is isteniek, egyáltalán nincs édesítőszeres ízük. Így jobban ki lehet bírni. Mondjuk én most nem viszem túlzásba a diétát, de rá kellene állnom megint.

ildi: Nagyon aranyosak a kölkök a képeken. Köszönjük

béku: Nekem jöhet link.



vicky79
 
 


Sziasztok!!!!!!!! Távirati stílusban egyenlőre :oops: 8) :lol:
Köszönöm, hogy ilyen sokan gondoltatok rám és drukkoltatok, mindent biztosan nem tudok vissza -és elolvasni, mert látom volt itt egy kisebb palotaforradalom :evil: Azt sem igazán értem, hogy most ki hol társalog? Darabokra szakadtunk? Valaki majd homályosítson fel!!!
Azt láttam, hogy Andi feltette a kórházban lőtt képeket, aki a továbbiakra kíváncsi, az FB-on még 5 darabot talál (priviben szívesen felfedem magam). Szülésről később, szerintem komoly menet volt, S. tökéletes választás, profi volt, mosolygós, figyelmes, közvetlen és ami a legfontosabb, megcsináltuk, pedig a terhesség vége felé és a szülés alatt is szerintem többször császárgyanús volt az ügy... Nekem pedig az volt az egyik kérésem (nem volt sok :wink: ), hogy amig nincs senki végveszélyben, dolgoznék az ügyön, nem szeretnék cipzárt a hasamra. Továbbiakat később, de természetesen próbálok addig is esetleg felmerülő szüléssel és Jánossal kapcsolatos kérdésekre válaszolni.
A találka miatt meg bánatos vagyok, de talán a következőn már mi is ott lehetünk, képeket én is kérek, legalább megnézlek magamnak titeket! :lol:
UH képek helyesek, Maját már megdícsértem az anyjának, druszám Nóri is cuki 8)
Megyek, lassan felébresztem a kiságyában alvó csodát. Szerelmes vagyok és elfogulatlan :D
kpn
 
 


Kpn: jujj,várom majd a beszámolót! :)
Klassz lehet menni a kis alvó csodádhoz!!!! :D :D :D

Találkás képek linkjét küldöm priviben :)

Darabokra szakadásról annyit,hogy ahogy tegnap láthattuk,nincs szakadás,csak pár fővel csökkent a fórumos létszám,de sokan voltunk az étteremben,nagyon jó volt látni :)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: