Új privát üzeneted érkezett!

mia: Nahááát! Akkor te vagy Magnólia párja. A gólyák párban járnak, de hogy bírnak el 5 babát egyszerre? :wink: Nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg 3-an vannak-e.



vicky79
 
 


Laptető már megint, pedig most egészen biztosan nincs tesó. De a laptető az ikreké. Mind a két kismamánké.



vicky79
 
 


hát az 500-as hcg tényleg hátom babóra utal, eszter neked is valahogy 500 körűl volt.
magnolia77
Gyöngyös
 
 

 
 

a gólyák pedig majd lassabban és alacsonyabban repkednek,hogy elbírják majd a babákkat, és akkor jön még eszter is ám a magas hcg-vel :)
magnolia77
Gyöngyös
 
 


Aztaaaa, micsoda hírekre jön az ember :shock: :D :shock: :D

Eszter,
gratuládé a felvételihez!!! Innentől már minden megy majd mint a karikacsapás, hiszen csak be kellett indulnia a nyerő szériának :wink: :wink: :wink: De hát tudod Te ezt, hiszen folyamatosan kapod a jeleket is :D

Magnólia,
tök jók a méretek, két gyönyörűséges babuci lesz ott :wink:
Tesónak anno mi is hamar megmondtuk, bár akkor spontán kistesóról volt szó. De mivel kisfiam még három éves kora után is imádta magát cipeltetni, muszály volt valahogy megmagyarázni neki hogy miért nem veszi fel anya.

Mia,
hát ez csúcs :shock: :shock: :shock: Gratula!!!

Andikám,
naná, hogy Iza tökéletes, látjuk az összes fotón :wink:

Anyucik,
anyatejes kiütésekre valami tipp???
Móci két-három napja tiszta pulykatojás :roll: Anyós és a védőnő azt mondták elmúlik magától, de ez nem hogy múlna, több van belőle mint eddig :shock:

Kép
judit0713
 
 


Ancsi,
így már értem a "látogató-undort", ennek így én se örülnék. Mondjuk Jancsiban jól jött a házikoszt, mert brutál car kaját adtak. De ahhoz meg elég ha napi egyszer bemegy anyud, vagy méginkább ha beküldi a pároddal és kész! Úgyis csak 3 napról van szó, aztán majd otthon csodálhatja testközelből a babát mindenki, akit odaengedsz :wink:

Kép
judit0713
 
 


Köszi,hogy mostmár így értitek,hogy miről is beszéltem! :wink:

Mia!!!Azt a betyár mindenségit!!!!!!Húúú de jóóó hírek!!!!Halk gratu! :wink:

Na!!!Tudja itt a Jóisten....vagy a mi Sz dokink a dolgát!!!Béku+én lebabázunk....aztán jönnek itt az utánpótlások!!!Hallod Eszter!Mindjárt Te következel.....meg persze a többiek! :lol: :wink:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Eszter,
sulihoz gratula!!!
sikerszéria indul! :-) :-)

Judit,
tejkiütésre nekem két doki is azt mondta hogy semmit ne csináljak vele, elmúlik magától. aztán egyre rosszabb lett, átment a nyakára, aztán a kezére, én meg csak vártam türelmesen és tényleg elmúlik...
szóval kitartást, nekünk pár hét volt, még kicsi mindig maradt, de az már nem olyan vészes.
Móciról teszel képet?

Magnolia,
gratulálok!!!! biztos nem véletlen kislányod változása a tesók irányában. :-) :-)

Mia,
én is lemennék a helyedben alfába :-) de minden oké lesz.
hatalmas gratuládé nektek is!!!!

Estrella,
nálunk van külön bejárat a gyerekdokinál a beteg és az egészséges babáknak. nálatok nem így van? lehet hogy ezért hívott oda. engem mindig leszúrnak, ha a betegek bejáratán megyek be.

Vick,
Szikora engem Sz-re emlékeztet. :-) alig mondott valamit, de abból ahogy vizsgálta a gyereket meg ahogy elmondta mi a szitu, abból az jött le hogy jó helyen vagyunk. tárgyilagos, nem egy cimbizős, de ugye nem is haverkodni megy az ember.

Kubu,
fb-n nem tudtam reagálni, de a vonatos sztorin jó mosolyogtam. bocsi!!! benne lenni nyilván nem volt vicces, de mivel SZUPERANYU vagy, ezt a napot is tök jól megoldottad. és persze a gyerkőcök nem arra fognak emlékezni, hogy szétáztatok, hanem hogy milyen szupi napjuk volt Anyuval. :-D :-D

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Mia!
Gratulálok!
Ez szuper :)
tényleg sorra jönnek az ikrek :D
szuper szuper szuper szuper :D
Mikor lesz a petezsák számolás??? :D

énisénisénisénis :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


kicsit 500 alatt maradtam én annó!!!
ez aztán tuti jó sok baba :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


de zárójelben megjegyzem, hogy annó én 4 babával indultam, és végül egy felszívódott, így három maradt!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

eszter82
Budapest
 
 
 
 


HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ MIA!!!!!!!!!!!!! Szóhoz sem jutok. Én is valami hasonlóról álmodozom. Egyre többször képzelem el ezt a pillanatot..
Hány babót kaptál vissza beültikor?
ann74
 
 


Azta lányok,micsoda hírekkel vártok!!! :D :D :D

Mia,HATALMAS GRATULA!!!!!

A mi Sz-ünk ismét alkotott!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Voltam húgom diplomaosztóján,szép volt! :)

Aztán jött,amire nem számítottam,és patakokban folytak a könnyeim... 1 hónapja vizsgáztak,és most osztottak a posthumus diplomát is.... utána szinte csak a Szózat maradt hátra,no akkor tört el a mécses,nem bírtam tovább...

Bocsi,hogy erről írok,de kicsit még mindig a hatása alatt vagyok :(
Tanultam latinul,de hirtelen nem gondoltam bele a szavak jelentésébe, meg se fordult a fejemben,hogy valamelyik diploma gazdája már nem él....... hisz 1 hónapja vizsgázott le miatta....

Amúgy velem minden okés,se vizesedés,se más,csak már nagyon éhes vagyok :shock:



A kórházról annyit,hogy nekem is majd ki kell tolni babócát a kis toligával,hozzánk se lehet a szobába bejönni,de legalább nem üvegen át kell nézni,csak nem szabad a toligából kiszedni ;)

Asszem a szülészetes ajtón se szabad bejönni,legalábbis mikor vizsgálatra mentem,mindig kivitték a szülészeti osztályról a babát a toligával megmutatni a családnak :)
Vendég
 


Köszi a gratulákat! :shock: :shock: :D :D


Most már kezdek visszatérni a normál kerékvágásba.

3 embriócskát kaptam vissza, és augusztus 2 vagy 3 a kukucska.

Egyébként Sz úgy kezdte, hogy mennyi babácskát is kaptam vissza? 3-at? Mert nagyon magas a hcg és szerinte mind a 3 megmaradt, de jobban örülne a 2-nek, mert fél a 3-as terhességtől! Hozzáteszem Én is!

Megyek pihizek tovább, ez nagyon brutál jó érzés egyébként!!!!!

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


Mia,de klassz!!! :D :D :D
Jó pihit,utána megint rácsodálkozhatsz a valóságra,hogy mekkora ajándékot adott az élet :D

Én még most is mindig úgy ébredek,hogy rámosolygok a pocakra... :)
Vendég
 


magnólia, mia
gratula nektek az ikrekhez.
Mia
szóval nagyon terhes vagy , hát ez már csak így van,
Eszterkém
még jó hogy te is hétfőn indulsz szurizni és ugye a mi Szűcs dokink is kezelésbe vesz majd téged??????????? hát itt sem kizárt az ikrek ugye brutál magas HCG-vel???? Lacnak gratula ügyi nagyon.

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


Magnólia, Mia!
Gratulálok nagyon nektek. Hajrá ikrek!!

Eszter!
Tudtam Én, hogy felvesznek! Na most ezt kipipáltu és jöhetnek hozzátok is az ikrek!!!!

Ancsi!
Bocsi, de lehet összetévesztelek valakivel, de Te nem Szolnokon szülsz??

gyoreneildi
 
 


Ancsikám,a hidegfront nagyon vonzza a babákat,egyik ismerős befeküdt indított szülés miatt a kórházba,és írta,hogy a 2 orvos még nem nagyon volt kint tegnap óta a szülőszobákon kívül,megrohamozták őket a szülő nők :D :D :D :D :D

Szóval necces ;) :D :D :D
Vendég
 


Béku,
köszi a válaszokat.
diplomaosztó :-(

Magnolia,
hmmm tényleg sietett lánykátok Hozzátok.
de szép pillanat lehetett ahogy megtudta hogy nővérke lesz.
édesem, a tavalyi beültetéskori viselkedése :-) most pedig milyen nagylány már.

Carla,
yes, reál + tagdíjkieg.

Ancsi,
üvegajtó nekem is megvan, Marcigörccsel bekerültem egyik éjszaka a dújvárosi kórházba, párom csak az ajtóig kísérhetett, aztán másnap reggel miután doki megvizsgált és elöntött a vér, fél pillanat alatt apa ott volt és irány Jancsi....
szóval add meg a látogatási időt amikor majd erődet összeszedve kimész az üvegajtóhoz és talizol kiccsaládoddal :-)

Vicky,
"rendes" volt a szomszédsrác.
Marci kb. 1 éves volt amikor Liza beköltözött..... amikor megerősítést kaptunk (7-10 hét kb - már nem emlékszem :-) ), sőt mivel együtt mentünk a kórházba, amikor kijöttünk akkor mondtuk neki, és utána folyamatosan minden este, volt közös pocisimi és felelős nagybátyó dicsérgetés :-)

Lukácsné,
hát ja, emlékszem hogy M pelenkázás közepette annyiszor kaptam hasba rúgást, kis tökös tényleg alig múlt 1 éves.... más helyzet mint egy nagyobb gyerekkel közölni a tesóérkezést.
újabb befőzés ? télen mit fogsz csinálni ? :-)

Mia,
nagyon gratula a nagyon terhességért :-)

Judit,
Simon 3 éves kor utáni cipelés, megnyugodtam akkor hogy nem kóros a dolog :-) M is állandóan viteti a popinkáját.
tejkiütést nagyon sajnálom, elméletileg idővel elmúlik, mennyi tejet, tejterméket fogyasztasz ?

Zsuzsó,
sajna nem minden gyerekorvosi rendelőnél van egészséges és betegrendeléses szeparáció :-(
köszi vonatos feedbacket :-)

Ildi,
Ancsi Dújvárosban fog szülni :-) kivel kevered ? :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Jó reggelt :)

Mi még egy testben :D :D :D

Ancsi,Te és Dorka?? :) Kissé eltűntél.... :roll: Csak nem én nyerem a fogadást?? :D

Elég nagy a kihaltság erre... Azért ha mégis lesz esemény,remélem még időben fogjátok olvasni ;)
Vendég
 


Lényeg a lényeg,hogy most már biztos hogy oroszlán kislányunk lesz,tegnap még volt esélye "rákként" születni :D
Azt hiszem jobb is így ;)

Éjfél-tájt előrekerült a vekker, de 20 percen belül el is tettük,sűrűn jövő,de elmúló fájások voltak,így még mindig csak edz a testem a nagy pillanatra... :)

Most a hétfő vagy a szerda a célom,addig jó lenne 2in1 lenni,persze pár nap ide vagy oda nem számít!

Hétfő reggel UH,talán kapok közelebbi képet arról,milyen méretekkel születik majd a kis csöpp,aki egyre kevésbé tűnik kicsinek,pocak napról napra nő :D
Szegénykém már alig bír mozogni,érezhetően nem fér már a kuckójában,de este megérkezett a hordozója!!!! :D

Nagyon szépséges,a mintája lekopóban van,mert a csaj kényszeresen mosta,de higgyétek el,ez érdekel legkevésbé!!!! :D
Boldog vagyok,hogy végre megkaptam,és ebben jön haza velünk a kis manó a kórházból,ez nagyon boldoggá tesz :)

Estrella,köszi a képet az adapterről,minden rendben ment,9 hónap garancia is van még rá :D :D :D :D :D
Vendég
 


Szépjóreggelt mindenkinek!

Itt még a nap is mosolyog :D

Breki,
hordozó klassz!!! Mi is szeretjük, bár most még a mózes a favorit! Akkorákat durmol benne napközben :D

Kubu,
és akkor Esztert még nem is meséltem :lol: :lol: :lol:
Már sulis volt, még akkor is az volt a program amikor hazaértem, hogy rámcsimpaszkodott (iszonyat erős lábizmai voltak, átölelte vele a derekamat, és gyakorlatilag a kezeivel nem is kapaszkodott) és vagy egy órán át csak úgy tettem-vettem a lakásban, hogy ő lógott rajtam mint egy kismajom 8)
Elvált szülők gyermeke...Kicsit nehéz volt már 8-9 évesen, de nagyon szerettük mindketten ezt a közösséget :D
Hogy mit fog csinálni Lukácsné télen? Megeszi amit nyáron eltett :lol:

Lukácsné,
hajrá befőzés!!! A barack itt is kedvenc, holnap hazajönnek anyumék a nyaralásból, és szerintem hétfőn megyünk is Szobra barackot venni, aztán anyum-nagyim nekilátnak!

Kép
judit0713
 
 


Carla: Jól írja Kubu, a reál hozamot és a kiegészítést fizetik.

Kubu: A szomszéd sráccal tök jól el voltunk utána, mi is egy idősek voltunk és a tesók is. Annyi volt a különbség, hogy őt az anyja 18 évesen szülte, nem 28 évesen, mint anyu engem. És egyébként a gyerekeink is fél év különbséggel születtek.

Mi el vagyunk, utálom ezt az időt. Tegnap délután lementünk és nagyon jó volt, mert végre nem esett.



vicky79
 
 


Judit: sajna erre nagyon szomorkás az idő,bár én amúgy is ágyban maradok többnyire,csak enni meg mosdóba kelek fel,és inkább filmeket nézek,kikapcsolódok,olykor páromat ijesztgetem a telefonban,hogy TALÁN.... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

csak viccelek,ez utóbbit estére hagyom :)

hordozót máris imádom,rá is csatlakoztattuk egyből a vázra,szerencsére páromnak is nagyon tetszik,először biztos nem értette,minek,de szerinte is nagyon jó ötlet volt,imádja! :D

Alig várjuk a kis csomagot bele ;)

ez azért mindjárt más,mint amit csak úgy muszájból vettem,azt vissza is dobom a netre mindazzal együtt,amik nem kellenek :)

Kapunk újabb Móci-anya képet? :D


Vicky: szerencsés eset,itt tegnap de. és du. is esett,aztán még este is :(
Nem baj,essen csak hétvégén,de hétfőre legyen szép idő,mikor megyek az UH-ra :D
Hát nem gondoltam,hogy aznap még egyben leszek :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Mia! Gratulálok!

Akkor maradnom kellene Sz-nél!? :lol: :lol: :lol:
Andikám te mit gondolsz,olvastad amit írtam a dilemmámról?Lányok írjátok meg mit tennétek! annyira bizonytalan vagyok!
Sz. aug.ban lesz szabin?

Kép
Kép
ritabmc
 
 


rita:
szerintem beszéld meg Sz-el,hogy mi volt F-nél és,hogy mit kell szedjél,és hogy mit mondott Z-vel kapcsolatban, megbeszélitek aztán majd meglátod,hogy mit fog mondani. Biztos elfog látni jótanácsokkal. Augusztusban lesz Sz szabin,hogy meddig hány hétig azt nem tudom.
magnolia77
Gyöngyös
 
 


Rita: én már írtam,maradnék SZ-nél mindenképp,és rábíznám a döntést,ha másképp látja jónak! ;)

úgyhogy itt 1 szavazat mellette ;) :D :D :D
Vendég
 


Rita,
én megbeszélném Sz-szel. lehet, hogy nincs még annyi tapasztalata mint Z-nek, de alapos, megbízható doki többek véleménye szerint (én csak egyszer kerültem hozzá helyettesítéskor, így saját véleményt erről nem mondhatok). Szerintem van annyira korrekt, hogy ha nem túl jártas IVIG témában, akkor megmondja, és ajánlja valamelyik kollégáját.
Bizony, aug 20-ig lesz szabin ha jól emlékszem! Szóval lehet hogy amúgy se ő venne kezelésbe most, de a jó kapcsolat végett érdemes ezt átbeszélni vele!

Vicky,
nem csodálom hogy utálod ezt az időt, nincs is annál "jobb", mint gyerekkel bezárva a négy fal közé :? :? :?
De itt már sütöget (na jó, nem hétágra, de nem esik és néha előbukkan a napocska), talán megy felétek is :)

Breki,
pihengess, és vizualizáld a könnyű, szép szülésélményt :wink:
Móci-anya kép talán holnap, mert apa ma dódozik :? Cserébe jönnek ugyan anyósék, de az nem ugyanaz, még akkor sem, ha nagyon rendesek és segítőkészek :roll:

Kép
judit0713
 
 


Judit: így is teszek,jó sokat pihengetek,és azt vizualizálom,hogy szép lesz,és nagy boldogság a vége :D

Persze izgulok is picit,elvégre első baba,de próbálok a végére koncentrálni,az majd erőt ad :)
Vendég
 


Most itt sem esik, apa levitte Barbust. Én meg vizilabdát nézek és várom hogy elmúljon a fejfájásom. Mikulásos napjaim is vannak, szerintem amiatt is fáj. De remélem nem fog esni délutén sem és le tudumk majd akkor is menni.



vicky79
 
 


Sziasztok!!!!
Meg vagyok Én is!!!!!

Magnolia:
Gratula az ikrekhez!!! Lánykád aranyos lehetett!!!! :lol:

Mia:
Gratula a nagyon terhességhez!!!! Nem csodálkozom,hogy lementél alfába a hír hallatán. :D :D :D

Békú:
Gratula a hordozóhoz!!!! Képet majd kapunk róla?????

Rita:
Én megbeszélném Sz-el,lehet,hogy Ő is vágja a témát csak F. nem ismeri annyira!!!!

Lukácsné:
Hajrá befőzés!!!!!

Carla:
Huhh,ez aztán pocak méret!!!! Nagyon csini kismami vagy!!!!!

Ann:
Veled mizus??? Mikor kezdtek?????

Eszter:
Gratula a felvételihez!!!!!! Hajrá hétfői szuri!!!!!

Andi,Zsuzsó,Estrella,Judit:
Hogy bírják a gyerekek ezt a fincsi hidegfrontot????? Képeket kérünk!!!!!!!!

Vicky:
Sajna ez az idő nem nagyon kedvez a játszóterezésnek!!!! :shock: :shock: :shock: Kitartást,lassan itt van a jó időőőőő!!!!!!

Ancsi,Békú:
Annyira izgi,mindjárt szültök!!! Hajrá könnyű és gyors szülés!!!!!!

Kubu:
Rohan az idő rendesen,most nézem,hogy Liza 13 nap múlva 1 éves lesz!!!! Neki milyen tortát találtál ki??????

Nálunk a helyzet változatlan,minden a régi,meló ezerrel!!!!! Jó lenne a lombik előtt összematiszolni egy gyereket,most erre gyúrunk!!!!! :lol: :lol: :lol: Na majd kiderül!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

Üdv.
Zsuzska!!!

Kép

Kép
zsuzska2007
 
 


Zsuzska,
hajrá, hajrá! Tudod, nem egy csodababa van itt már akit épp lombik előtt hoztak össze :wink:

Kép
judit0713
 
 


Zsuzska: igen,nagyon izgi :D

itt vannak a képek a hordozóról,cicum egyből meg is leste közelebbről,imád fotómodell lenni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Vendég
 


Békú:
Ez nagyon pöpec kis cucc!!!! Jól néz ki nagyon,azt hiszem első látásra én is beleszerettem!!!!!!

Üdv.
Zsuzska!!!

Kép

Kép
zsuzska2007
 
 


Zsuzska: nagyon drukkolok a csoda-babához!!! :D
Itt SEMMI se lehetetlen ;) :D :D :D
Vendég
 


Judit: FB-on kit köszöntöttél,milyen Dorkát??
Tudsz valamit,amit én még nem? :)
Vendég
 


Béku!
Gratula a hordozóhoz :D
csini nagyon :D

nyugiiii!
tuti hogy mind itt fogunk nyűzsizni mikor beindulnak a dolgok nálatok :D
olvasó mód nagyon van :D
de azért sms-t is küldesz, ugye???? :D

Zsuzska!
Hajrá a matiszhoz!!!!! :D simán összehozhatjátok még azt a kis csoda babót :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Persze,írok Neked is,Andinak,Juditnak :)
Remélem nem a rögtön kórházba-rohanós változat lesz,akkor akár ide is bevésem,ha indulunk :D

Köszi,szerintem is nagyon szép a kis hordozó,nagyon rülök neki,mert ezt rácsatolva a vázra könnyebb lesz azért jópár dolog!

Ebben már rendesen tud feküdni a babó,van bele az a deréktámasz és újszülöttnek való szűkítő is :)
A váz meg 1 mozdulattal összecsukható,így könnyen befér a kocsiba is,ha megyünk vásárolni mondjuk :)
Vendég
 


Sziasztok!

Vicky: sajnálom a fejfájást, meg a nagylányságot. Jobbulást Neked...!!! :wink: :wink: :wink:

Rituskám, ugyanazt mondanám, mint a lányok, felkeresném Zolit, és átbeszélném Vele amit F. mondott. Szerintem is van Ő annyira korrekt ember, hogy ha ebben nem annyira jártas, máshoz irányít! Tudod mennyit beszéltük, hogy mennyire biztonsági játékos, úgyhogy a jövő héten még lesz, én mennék még a szabi előtt Hozzá a helyedben. Szabin augusztus 1-től 20-ig lesz, a hét második felében tuti elhavazott lesz, úgyhogy hét elején meglátogatnám... vagy ha ráér akkor 20-a után... :wink: Én majd kedden megyek Hozzá, de délután a magánrendelőjébe.

Béku: nagyok klassz a hordozó, de a kis cicmareknek az a kétségbeesett tekintet!!!!!!!.. .megzabálom.... biztos érezte rajta az idegen szagot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ő is egy félős cica ugye?
Hú hallod, Iza 7 hete itthon van már, de ha rázendít, akkor Milikénk ugyanilyen tekintettel, laposkúszásban menekül a lakás túlsó végére... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska... hú de jó lenne, ha nálatok is bejönne ez a nyárvégi, lombik előtti matiszolás... Iza nálunk is augusztusi patron volt, úgyhogy ez mindenképp egy jó időszak lehetne úgy gondolom!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nem beszélve egy májusi szülésről... ami az egyik legideálisabb, mert ott van az ember előtt az egész nyár, ki lehet vinni hamar... imádom ha épp nem ilyen ragyiva idő van, mint most.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Izu nem szereti a hideget, 4 fokkal van hidegebb a lakásban mint eddig, úgyhogy mivel Ő amúgy is egy fázós baba, ma még itt bent is beöltöztettem.. a bodyra (rövid ujjas) még ráment egy vékony felső pluszba. Amúgy nyűgös eleve ettől a buzi időtől biztos ... és ugye a napi dolgai is meg vannak kavarva azzal, hogy kivinni nem tudjuk.

Tegnapi napunk egy katasztróva volt. A mi kis Drágánk egész nap szenvedett, nem tudom hogy tőlem-e, merthogy lecsót ettem és esetleg valami átment a tejbe ami bántotta, vagy a másik fajta tápszer, amit kaptunk (bár az is jófajta) lényeg, hogy este már Rajó hajszárítóval fújta a hasát, arra lecsillapodott, de egész nap nem tudtuk letenni, úgy sírt, mint még soha.
Este amúgy elaludni jó nehezen sikerült Neki, de végigaludta az éjjelt, reggel szopott + kapott még valamennyi tápit, mert éhes volt... 1 óra múlva keserves sírás, ugyanolyan mint tegnap :( ... Cicin lenyugodott, aztán betettem magamhoz az ágyba (most először, mert nálunk elv hogy nem altatjuk magunk között!!!..... na most volt a kivétel... :roll: :roll: :roll: :roll: ), én simogattam az arcát, apja meg fújta-lehellte Neki jó melegen a pocakját, szépen bealudt tőle úgy 5 perc után. Én meg mellette :lol: Ez volt reggel 8-kor, 12-kor ébredtünk... :wink: :wink: :wink:
Hát nem tudjuk mi legyen, mindenesetre most megint csak a régebbi fajta tápiból fog kapni, aztán figyeljük hogy az lehetett-e a gond?

Csajok, más is járt így, hogy ha másmilyet adott így reagált volna a gyerek?? Ugyanúgy újszülött kortól adhatós mindkét cucc, ugyanúgy HA.. csak amit eddig evett az a Milumil Start Optima, ez amit meg kaptunk Hipp-es. Létezhet hogy esetleg ezt nem bírja a kis pocakja?

Képet majd csinálok, csak most alszik (megint hála ég)... szerintem pótolja a tegnapi napját, apuci az előbb elringatta ... :wink: :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Eszterkém,Nektek is már csak 2 nap!!!! :D :D :D
Szuper lesz újra kezdeni :)
Vendég
 


Andi: azt a fejet azért vágta,mert "lebukott" :D :D :D
imád minden babaillatú dolgot,amit hazahoztunk,bár ezek még idegen babák illata,én nem is érzek rajtuk semmit,de ő mindent úgy szaglászik, hogy se lát,se hall! :D :D :D

Hiába ciccegtem neki,rám se hederített,pedig nem őt akartam fotózni :D

Amúgy besz*ri kis dög,a babát kerülni fogja szerintem ;) :D :D :D
Vendég
 


Andi: Lehet a gond a táp, nekünk is volt, hogy egyik-másik nem jött be. Próbáld ki a régi táppal és ha nyugodtabb Iza, akkor marad a milumiles. De a meleg biztosan jó, én gondolkozom hogy veszek mikróban melegíthető plüss figurát. Lehet itt kapni a patikában és később is jól jöhet még.



vicky79
 
 


Andi!
Ha a meleg jól esik a pocijának, akkor nem könnyebb az a kis magos párna, mint a hajszárító??? az legalább nem zúúúúg :D :D :D :D :D

Béku!
Ne viccelj, méghogy jó újra kezdeni :) a legjobb :D :D :D
Alig várom már :D
Meg azt, hogy lássam a két kis pöttyünket és a pulzáló kis szívüket az UH-n, meg jövő tavasszal a kis pihegésüket a pocakomon kívül :D :D :D
komolyan mondom, könnyes lesz a szemem, ahogy rájuk gondolok :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Vicky: nekem melegítőpárnám van,az már most jól jön a derék-pocakfájásra :)
Ez a változat elektromos,de többféle hőfoka is van :)

Még a lombik előtt használtam utoljára,mikor mensikor nagyon fájt a hasam,arra is szuper volt :)
Vendég
 


Eszter, minden jó nekik ám, ami zúg!! és monoton.. ez az úgynevezett fehér zaj, és megnyugtatja a babákat!!! :) Le is lehet tölteni.... Rajó természetesen már hetekkel ezelőtt utánanézett :))))))))....... hajszárító zaj, porszívó zaj, mosógép zaj... sőt olvastam neten már nem tudom hol (lehet pont magunknál???) hogy a gyereket a konyhai elszívó hangja nyugtatta meg!!! Lényeg hogy jó mondoton hangzavar legyen.... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Vicky: amúgy megint nyűglődik, újra..... pedig most délben a Milumilest kapta, kaka is volt, tehát pocak elméletileg rendben kéne legyen .... szóval lehet szimplán csak az idő, midnenesetre most inkább nem kísérletezünk tovább Vele, a Milumilest fogja pár napig megint kapni, aztán max. 1 újabb próba majd jóidőben, de lehet Rajó még azt se fogja akarni, kockáztatni a lányunk pocakját.... :shock: :shock: :shock: :shock:

Most épp felváltva vagy sír, vagy játszik. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..így:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


azt hittem, hogy

Vagy sír


állapotról is teszel képet :)

mindenesetre a "vagy játszik" változat nagyon éééédi :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Andikám!
A monoton cuccokra még jó, hogy buknak a minik, de a szülők????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ha letöltöm a zajokat és folyton azt nyomatom, nem lesz harmadik babánk, mert Lac világgá megy :)
...bár a család maradéka, akik zaj függők, a monotoniától biztosan kiegyensúlyozottak lesznek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Rita!

Én is az Sz-el való egyeztetésre szavaztam ám! :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: