Új privát üzeneted érkezett!

Én is lassúnak érzem,de ha meg arra gondolok, hogy most csináltam szinte a pozitív tesztet :wink: szal akkor meg elröpült az idő :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


na ,már megint én vok a laptetőn :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Te mindig tiszta lappal indulsz... :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 

 
 

Hát igen!
Nemtom, Te hogy vagy vele.. én ezt a második terhességet már nem élvezem annyira, mint az elsőt, egyszer jó volt, mostmár eltelhetne!!!
Na jó nem türelmetlenkedem :oops: :oops: :oops:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Hát igen,nekem is ez a terhességem a legaggódósabb :? én is már azt várom,hogy a kezembe tartsam a kisfiam :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok Tapasztalt Kismamik!

Tegnap elkezdtem összerakni a kórházi csomagot. Szerintem a fontosabb, egyértelmű dolgok bekerültek: pizsama, törölköző, papucs, stb.

Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan dolog, ami kevésbé egyértelmű, nem fodul elő az ilyen-olyan kórházi listákban, de nektek nagyon hasznos volt?

Azt mondták, hogy a babának csak pelust kell vinni. Ennek ellenére Ti visztek valamit neki, ami hasznos lehet? Pl. én arra gondoltam, hogy 1-2 textil pelust viszek, meg popsitörlőt. Vagy ez is felesleges? Mit gondoltok?

Köszi a segítséget: Rita

mpuma
 
 


Rita!

Amik hírtelen eszembe jutnak....
neked:
-WC ülőkére papír(lehet kapni csomagba)-nekem valahogy bizotnságosabb volt így...
-papírtörlőkendő(én ezzel törölköztem ott lennt...hogy ne legyen véres a törcsi,és talán így higiénikusabb is)
-én vittem szoptatóspárnát is a kórházba,mert nekem azzal megy a szoptatás jól
Babának:
-én vittem be saját takarót és azzal takartuk be
-picike zokni,amit a kezére tudsz húzni ha nagy a körme ne karmolja össze magát(mivel csak 2 hetes korától ajánlott levágni)

Ha még eszembe jut valami,feltétlen megírom :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Rita!

Szerintem a hálóing praktikusabb mint a pizsi, tapasztalatom nincs, mert én Lilinél csak hálóinget hordtam,és nem császár volt szerencsére.... de ahogy hallom itt más kismamiktól, pl császár esetén (reméljük nem az lesz) nem kényelmes a pizsi, esetleg nyomhatja a sebet. Illetve, ezt viszont már tapasztalatból, ha az orvos meg akar kukkantani, hogy mi a helyzet, sokkal egyszerűbb a hálóinget felhúzni.... ez az én véleményem. :D

Ahogy Panni is írta, a WC ülőkére papír, az nagyon fontos, mert szülés után egy esetleges gátsebbel, vagy vágással a hason nem fogsz tudni guggolva pisilni... :roll: Meg WC papír is, jó puha :)

Textil pelust is feltétlenül vigyél, én raktam Lili feje alá is, meg ha bukik is jól jön.

Popsitörlő, popsikrém elvileg van a csomagban ,amit szüléskor adnak, legalábbis 3 éve még volt...

Most egyenlőre ennyi jutott eszembe!

Gabi

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok!

Köszi a hasznos tanácsokat. Én is hálóingeket raktam be (minden napra egyet), csak rosszul írtam.

A WC ülőkére nem gondoltam, de így hogy írtátok tényleg hasznosnak tűnik, majd beszerzek még.

A többi hasznos ötletetet is köszönöm!

Rita

mpuma
 
 


Egyébként ma jártam bent a MÁV-ban (labor+CTG). És meglepődve tapasztaltam, hogy a dokink még ott is rendel. Szóval valahogy most "kétlaki" életet élhet. Én ezt nem egészen értem, de végülis mindegy, csak meglepődtem rajta. A lényeg, hogy ha majd beindulnak a dolgok, akkor a Klinikákat vesszük célba! :-) Addig meg most már majd hetente járok a MÁV-ba a CTG-re.

Szerencsére egyébként nagyon ügyes volt Marci, mert egy csomószor mocorgott, így gyorsan sikerült végeznem a CTG-vel. Meg is dícsértem utána, hogy milyen ügyes kisgyerek! :-) Remélem legközelebb is tudja majd a dolgát, hogy ne kelljen sokat várnunk! :-)

mpuma
 
 


Rita!

Sztem úgy lehet ott még a dokink,hogy az az SZTK és nem a kórház,nem?!Igaz ,hogy a kórházhoz tartozik,de mégis különálló rendelőintézet,szal így rendelhet ő még ott.

Ügyes volt Marcika :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Ha nem baj, én is néha "bepofátlankodnék" hozzátok, mivel én is a Sote II-n fogok szülni (de nem Kisfalvi dr-nál). Szőlőt, és Gabcikát "ismerem" a másik topicból (üdv innen is csajok)
Szóval, első babánk lesz, aki kisfiú, és április 6-ra vagyok kiírva (bár az UH szerint 1 héttel idősebb a baba). Jól vagyunk, és jövő keddtől már szeretnék mindegyik szülésfelkészítőre elmenni. (Az elsőn voltam, azóta nem. Ott hallottam én is u.azokat, amiket vmelyikőtök már nagyon pontosan leírt)
Üdv,
Timi

Kép
tim27
 
 


Szia Timi!

Nyugodtan "pofátlankodj" ide :lol:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Ja, Timi, Te hogy állsz a szülésznőválasztással? Hallottál valamit a tarifákról?
Gondolom olvastad itt, hogy a mi dokink 30 ezret mondott... :roll:

Amúgy ki az orvosod?

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Üdv.Timi :wink: és persze hogy "pofátlankodj"nyugodtan :wink:

Én is voltam az első felkészítőn a férjemmel(szembe nézve jobb oldalt a 3.sor legszélén ültünk.)És te?

Tényleg,ki az orvosod?

Úgy látom akkor te leszel a soros utánam :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Az én dokim dr. Tahy András. Lehet, hogy nem nagyon hallottatok róla, mert nem annyira "ismert" a klinikákon.
Én is 25-30 ezret hallottam a szülésznők tarifájáról, én azt hiszem nem választok külön. Tudom, sokak szerint még fontosabb a dokinál, meglátjuk.
Panny, én is kb. a 3. sorban ülhettem szül. felkészítőn, én egyedül voltam csak szembe nézve baloldalt, a széle felé-de nem a legvégén). Látom, nektek is fiúcska várható?
Voltál az előző (2? előadáson) ha igen, volt vmi érdekes?
Timi

Kép
tim27
 
 


Timi!

Igen,fiúcskánk lesz megint :wink:

Sajna nem voltam a többi előadáson,és nem is valószínű, hogy megyek..egyrészt mert annyira nekem már nem érdekes(vagyis érdekes csak már sokszor hallottam és ismerős dolgok :wink: )másrészt meg a gyerkőcökre nekem kell délután vigyázni,nagyfiamnak különórái vannak és anyum meg a férjem is melózik...szal bonyolult innen Gödöllőről bejutnom.

Múlt héten megnéztük a szülőszobát is(írtam is ide)szal a lényeget már hallotam és láttam is.
Te tervezed hogy mész valamelyikre még?

A szülésznőválasztásról:sztem pedig nagyon megéri választani,ez tapasztalat!!Álatlában a dokik nem igazán tudnak több órát ott lenni és végig figyelni rád(főleg első babánál elhúzódhat a szülés)és a szülésznő pedig végig ott van veled ha épp kell.(meg tud vizsgálni..stb..)De ez csak tanács,természetesen te tudod,nem beleszólás :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


A Sote-n nagyon nagyüzemben mennek a szülések???
Mert mikor Lilit szültem, akkor ugye nem volt választott szülésznőm, de az ügyeletes végig ott volt és törődött velem, igaz akkor épp nem szült rajtam kívül senki..

És arról tudtok valamit esetleg hogy a kislányoknak kiszúrják a fülét a kórházban?
Én Lilinek nem szúrattam ki, mikor megszületett és utána fél éves korában hetekig vaciláltam, hogy kilövessem-e vagy sem, jobb lett volna akkor túlleni rajta. Aztán végül csak kilövettem és abszolút nem volt problémás, szóval sztem érdemes már a kórházban...
Persze itt főleg fiús anyukák vannak :oops: :lol:

Asszem írok a Sote-s topicba is, akik már szültek ott bizti tudják.

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabi!

Csak nem kiderült már, hogy lányka lapul a pociban? :wink: 8vagy ha már írtad bocs :oops: )

Sajna fülkilövés nálunk nem aktuális :wink: Sztem is kérdezd meg a másik topicokból a lányokat.

Azért van nagyüzem,az biztos(nekema doki mondta).Ezért is van az ,hogy igazából nem mindig lehet kivárni a szülés utáni 2 órát a szülőszobán mert kell másnak a terep.Meg ezért is kell a vajúdóba menni az elején...
És hát ha valakinek több órás a vajúdása akkor aközben lejárhat a szülésznők ügyelete is,szal váltás is lehet,meg ha egyszerre többen szülnek(ami általában itt előfordul sokszor)akkor sem tud az ügyeletes szülésznő állandóan mindehol késznlétbe lenni...Én csak erre írtam, hogy sztem nagyon ajánlott a fogadott szülésznő(és tényleg igaz,hogy szinte fontosabb mint a doki :? )de senkire nem akarom rábeszélni :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nem Panni, még nem derült ki, hogy mi lesz, ez csak afféle anyai megérzés... :lol:
És jobb ha felkészülök előre az ilyen dolgokra is :)

Végülis teljesen igazad van a szülésznővel kapcsolatban, de még vacilálok :oops:
Nem panaszkodni akarok, de most eléggé ránk jár a rúd anyagiak terén, és hát minden forintot meg kell gondolnunk! A párom "maszek" ács, asztalos, és ha nincs meló, pénz sincs :( Márpedig ilyenkor télvíz idején nincsenek elárasztva munkákkal :(:(

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabi!

Teljesen megértelek,mi is így állunk az anyagiakkal... :?
Házitel,kocsihitel..rezsi..különórák..gyerekek...stb..szal van hely a pénznek és sajna mi se vagyunk milliomosok :? A férjemnek így is két állása van hogy jól meg tudjunk élni....de valahogy kinyögjük a dokit meg a szülésznőt(meg remélem lesz egy kis segítség aputól :wink: eddig minden szülésem hálapénzét ő fizette :lol: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hát igen, mi is csak arra számíthatunk egyenlőre, hogy anyuék meg anyósék segítenek... nélkülük nemtom hogy csinálnánk :(

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Voltam ma a dokinknál nagy UH-n:

BPD:85mm
OFD:106mm
THT:89mm
AP:90mm
FL:66mm

becsült súly:2 kg felett

Azt mondta dokibácsink szép nagy babuci lesz :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

Gratula a szép nagy babához!!!! :D
A fiúkat mekkora súllyal szülted?

Gabi

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Márk 3870gr volt,Krizsi meg 3550gr,szal annyira nem voltak nagyon nagyok(bár ez is relatív :wink: )Nyilván lánynál már ez nagynak számít :lol:

És Lili mennyivel született?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Mi is tegnap voltunk dokinál. Marci kb. 2800-2900 gr, szóval ő sem lesz pici baba. A méhszáj még teljesen zárt, szóval nem valószínű hogy nagyon ki akarna már bújni. Szerdán ctg, remélem megint gyorsan végzünk majd! :-)

Ha jól emlékszem korábban itt volt szó a mentő kérdésről, hogy hova visz be, ha esetleg úgy alakulna a dolog, hogy mentőt kell hívni. Megkérdeztem tegnap, azt mondta a Kisfalvi, hogy elméletileg be visz oda ahova kérem, de azért írt a kiskönyv hátuljába egy "szerelmes levelet" a mentősöknek, mondta hogy így biztosabb a dolog.

Rita

mpuma
 
 


Rita!

A méhszáj zártsága egyébként nem mérvadó...
Én az első fiammal előző nap voltam vizsgálaton és full zárt vol,másnap meg megszültem :wink:

Jó, hogy mondod ezt a mentős dolgot,a bizti kedvéért én is beiratom majd a kiskönyvbe(úgyis már csak egyszer talizok a magánrendelésén a dokival)

Szép nagy babuci lesz nektek is :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Rita, nektek is gratula a babó méreteihez :)

Panni, sztem teljesen normális méretekkel születtek a fiaid :)

Lili 3250 grammal és 53 cm-vel született :) És én már kb 1 héttel előtte 2 ujjnyira ki voltam tágulva :wink:

Igen, a mentő kérdést én feszegettem, ez jó hír, akkor ha eljön az ideje majd én is szólok a Kisfalvinak!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok! Andi vagyok!

Néhány napja olvasgatom a fórumot és szeretnék csatlakozni hozzátok.
Nekem is Kisfalvi a dokim, én is a SoteII fogok szülni (májusban), ugyhogy sok, használható és főleg "első kézből" származó infot szedegetek össze tőletek.
Bár, első babás kismamaként inkább nagyokat "hallgatok" és informálodok.
Ha, nem gond!
Üdv mindenkinek!
p.andi
 
 


Szia Andi!

Üdv.itt :wink:
Persze csatlakozz hozzánk!!
Nem csinálsz magadnak egy vonalzót??
Gabival kb egyidőben szültök,nem?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Üdv Andi!

Én is májusban szülök, 26-ára vagyok kiírva.
Te mikorra?
Tudjátok, hogy mi lesz? Nevek?
Mi még semmit nem tudunk.... :roll:

Gabi

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Ma voltam cukorterhelésen, hát kellemesen csalódtam :)
Vittem citromlevet, így egész iható volt, szóval végre ezen is túl vagyok!! Kedden lesz eredmény. Légyszi drukkoljatok, hogy rendben legyen, utálnám ha diétázni kéne.... :(

Ja és bejelentkeztem Kisfalvihoz, 18-án megyek, alig várom... :)
(dec. 27-én voltam utoljára :( )
Talán kiderül, hogy ki lakik a pociban :lol:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabcika!

Biztos nem lesz semmi gond a cukroterheléssel!!! :wink: :wink:

De hogy-hogy csak kedden lesz meg az eredmény??Nekem aznap megvolt.

Há ttényleg jó rég voltál a dokinknál...

Nekem anno sajna a mi dokink nem látta a lényeget :oops: a 4D-n derült ki a 22.héten.Aztán valamikor a 29-30.hét körül lett a dokink ekőtt is világos a sziru :wink: :wink:

Drukk hogy neketek lássa a lényeget!! :wink:

Én legközelebb febr.28.-án megyek valszeg utoljára.Utána már csak CTG a Csillával.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves üdvözlést.

Képzeld, Gabi én máj. 25-re vagyok kiírva. :lol:
Hááát,ha a babák is úgy akarják, ahogy a dokik mondják, akkor még akármi is lehet! A dokink nem unatkozna az biztos!
Nálunk fiucska lesz!! Ez már tuti. Már amennyire az lehet, amíg meg nem születik, mindenesetre 3 különböző doki és szonográfus állítja ezt. És mi is Marcinak hívjuk, ugy mint ti, Rita.

Ja, és én is ma voltam terheléses vércukorvizsgálaton. Csak én nem mentem el a MÁV-ig, hanem megcsináltattam a kerületi SZTK-ban.
Nekem is "kellemes" csalódás volt. Sokkal rosszabra számítottam. Kibírható volt. És legalább ez is megvan.

Helyesek a vonalzók. Majd én is megküzdök 1-el.

Érdeklődve olvasgattam a "szülésznőt fogadni vagy nem" beszélgetéseteket. Azt már több helyről hallottam, hogy talán többet van ott a szülésnél, mint az orvos.
Bár, a tarifa borsos, nem mondom!
De a nagy kérdésem, hogy a felmerült 2-3 név közül, mi alapján válasszak? Csak ugy menjek oda, és mondjam " Szeretném, ha maga segédkezne a szülésnél!" Vagy, hogy? :?:
Ti, mi alapján választotok?
Andi
p.andi
 
 


Panni, a cukoreredmény már holnap-hétfőn meglesz, de azon kívül még nézetett a védőnő (merthogy én is inkább a terülteti sztk-ba mentem, sokkal közelebb van) vizeletet, ellenanyagot, meg mittudoménmégmit.... szal kedden lesz meg minden, és akkor nem szaladgálok külön érte... :)

Úgy szeretnék menni én is 4D-re, de sajna most annyira nem futja rá... :(
Ha nem derül ki a neme, úgy is jó, végülis a lényeg, hogy egészséges legyen!!

Húú, Andi, ez nem semmi, hogy 1 nap van köztünk, Kisfalvi felkötheti a gatyáját... :lol: :lol: :lol:

Én még mindig nem döntöttem szülésznő ügyben, de már kezdek kiakadni, a másik topikban már arról beszélnek, hogy csecsemőst is lehet fogadni... meg lassan takarítónőt is, aki felmos az ágyad körül... :roll: Röhej... :roll: :roll: :roll:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Andi!

Szülésznőt úgy szokás fogadni(ha akarsz-én ajánlom ha megteheted,mert tényleg ő van veled végig,a doki "csak"szinte a végeredménynél van ott-ez tapasztalat :wink: )szal a dokit kell megkérdzeni,hogy kivel szeret együtt dolgozni.Egyébként van 3-4 akokkel szokott8én már beszéltem vele erről)Szal ő megkérdezi az adott szülésznőt ,hogy ráér -e akkor és ő közvetít köztetek,majd te megkeresed a kórházban.Ne félj,ez már nekik nem olyan cinkes :wink: hozzá vannak szokva.

Gabcika!

Micsoda??Még csecsemős nővért is fogad valaki???Ez már tényleg vicc...Sztem az már túlzás...

És egyátalán ne bánkódj ha nem derül ki a babaucikátok neme,annál nagyobb öröm és meglepetés nem is kell,mint a szülésnél megtudni a nemét!!!Én kicsit irígy is vagyok az ilyen eseményekre!!Olyan jó lehet... :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Nektek is már alig van hátra..... :wink:
Hogy álltok az előkészületekkel? Kész van minden Olika érkezésére?

Ugye, hogy durva ez a csecsemős dolog???!!!!
Én, ha csak bírom, azt szeretném, hogy végig velem legyen a csöppség, nem nagyon akarom a csecsemősökre bízni. Bár, nem tudom, hogy fog menni, mert mikor Lili született, őt csak napközben kaphattam meg, de este már alig vártam, hogy elvigyék, annyira ki voltam merülve. :(

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabcika!

Figyeld meg ,hogy most másodszorra már profi leszel és minden megy majd a babával kapcsolatban mint a karikacsapás :wink: Biztos vagyok benne ,hogy sokkal határozottabb és bátrabb leszel!!!

Előkészületekkel úgy állunk hogy a szobácskája teljesen kész van(bár az első 3-4 hónapban úgyis velünk fog aludni,csak esaetleg napközban lesz a szobájában,vagy ha szoptatom,pelenkázom)

A kórházi cuccom még sehol..Ahhoz úgy gondolom még van 2-3 hetem össszekészíteni.(már csak hálóinget akarok venni egyet és minden megvan)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csajok!

Rakok fel képet ha nem baj... :? :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni, nem semmi, mekkora pocid van :D

Bírod még az iramot? Én már biztos kidöglenék 2 lurkó mellett, néha már most lefáraszt ez az egy... :oops:

ALvással hogy állsz? Én mikor Lilivel már ilyen nagy pocakom volt, alig bírtam aludni, zsibbadt a kezem, sehogy sem volt jó. Azért azt az utolsó hónapot szívesen kihagynám :?

Nagyon cuki Olika szobája, igazi kispasis :lol:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabcika!

Alvás..... :? hát már rég nem megy rendesen...

Igen,az utcsó hónap már gáz...
Ma is pl.leültem a földre mert Krizsikének orrszívás volt( mi ott szoktuk fekve neki)szal utána nem bírtam felállni... :wink: Apának kellett felhúzni..na ez már gáz... :wink:

Hát elég nehezen bírom már a strapát a lurkókkal...főleg a reggeli rohanás az oviba...Utána egy kis nyugi van mert anyunál van Krizsikém 2-ig,aztán folytatódik az iram estig :wink:

És ti hogy vagytok??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Panni! Ez nem semmi!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Mi is kezdünk kerekedni, nade ti!!!!!!!! :o :o :o
Látom a jövőm!!!!!
Jó neked, hogy a 3. babát, már ekkora lelki nyugalommal tudod várni. Irigylésre méltó.
Köszi az infót a szülésznővel kapcsolatban. A legközelebbi találkán megemlítem a dokinknak.

Csecsemős nővért is fogadni?
Az egész osztálynak ne adjak esetleg hálapénzt, amiért ellátják a munkájukat?? Kezd eldurvulni a helyzet asszem.
Nem akarnék politizálni, és megsérteni sem senkit, de kezd sokkolni az a tény, hogy kinek mindekinek kell még pénz adnom.

Mindenkinek jó pihit kivánok!

Üdv: Andi
p.andi
 
 


Andi!

Teljesen egyet értek veled!!!!!!!!

Ez az egész egészségügy egy kalap sz@r....ezzel a mostani Egészségügyi Deformmal( :? :wink: )együtt...... :( :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Szombaton voltunk találkozni a szülésznővel. Egyenlőre úgy érzem, hogy jó döntés volt, hogy legyen választott szülésznőnk. Nagyon szimpatikus, segítőkész volt, mindent átbeszéltünk. Persze néhány dolgoról már a Kisfalvival is beszéltünk, de ő is most részletesebben elmondott mindent. Megadta a telefonszámát, mondta hogy nyugodtan bármikor hívhatom ha kérdésem van.

Szóval nekem ez így még megnyugtatóbb, bár lehet hogy azért is mert első baba. Így jobb hogy tudom kik lesznek ott a szülésnél, mire számíthatok tőlük.

Egyébként persze ez az irány valahol nagyon gáz, hogy már mindent pénzért kell fogadni, de sajnos annyi rossz dolgot is hall az ember, hogy inkább ezt az utat választja. Persze a szép az lenne, ha minden orvos/szülésznő/nővér, stb. rendesen elvégezné a dolgát és nem kellene ilyen utat választanunk. Csak hát ezt egyenlőre eléggé kilátástalannak látom... :( :( :(

mpuma
 
 


Rita!

Sztem jó döntés volt a szülésznővélasztás :wink:

És megkérdezhetem,hogy hívják?Nekem is a következő alkalommal mond nevet a Kisfalvi,már nagyon kivi vagyok :wink:
Milyen korú,milyen habitusú??

Köszi. :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Tigyi Zsuzsannának hívják. Fiatalos, szerintem olyan 30 körüli lehet, bár én az ilyen tippelésekben nem vagyok jó! Nagyon pörgős, és emelett határozottnak tűnik. És még este 7-kor is tök jó kedvű, nyitott volt, pedig már reggel 8 óta dolgozott. Épp egy szülés után volt, de egyáltalán nem látszott rajta! Türelems volt, minden kérdésünkre válaszolt. Plusz adott egy kórházi listát, amit ő állított össze, hogy miket kell vinni, ez elég hasznos!

Most így előre ennyit, majd a szülés után többet tudok mondani! :-)

mpuma
 
 


Rita!

Köszi szépen az infót!!

Ahogy így leírod,nekem is bejönne :wink: Reméljük valóban baválik.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok!

Panni, köszi, jól vagyunk, bár már néha nekem is kezd elegem lenni abból, hogy mostanában inkább egy bálnához hasonlítok... :?
Már lassan semmi nem jön rám, a kabátomat is alig bírom begombolni (pedig még pár hétig szükség lesz rá, ezért vegyek újat???!!!) és hol van még a vége??? :?
Rakok fel én is pocakképet:

Kép Kép

Rita! Örülök, hogy sikerült a szülésznőválasztás, és hogy szimpi is... Mostmár bármikor eljöhet a nagy nap... :lol: Nagyon drukkolok!!!
Esetleg a kórházi listát megosztanád velünk, hátha valamit mi is elfelejtünk :oops:
Te hogy bírod még cipelni a pocakot?

Ti hány kg-t híztatok?

Én 63-ról indultam és most vagyok 73, szóval érzem azt a +10 kg-t... :roll:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Ja, nem néztétek tegnap este a discoveryt?
9-től volt: A látványos test (A fogamzástól a születésig)
Nagyon érdekes volt, a végén szülést is mutattak :)

Biztos fogják ismételni, ha esetleg nem láttátok és érdekel...

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabi,

Köszi a drukkolást! Már egyre inkább izgulunk. Most már bármikor kibújhat Marci ha ő is úgy gondolja!

Én egészen jól bírom, bár azért már egyre lassabb, kényelmesebb vagyok. Én 15 kg-t híztam (50-ről 65-re) és azért ezt már egyre inkább érzem! :-) De egyébként az egész babavárás "pofátlanul" problémamentes volt nekem, így még most is egész jól bírom a végét.

A férjem épp a napokban mondta, hogy ő azért sokkal rosszabbra számított amikor belevágtunk. :-) Igyekezett felkészülni minden rosszra, és hogy milyen büszke rám, hogy ilyen jól bírtam a 9 hónapot! Na ez azért igazán jól esett, jót tett a lelkemnek! :-)

mpuma
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: