Új privát üzeneted érkezett!

panini, nagyon köszönöm a bíztatásod, kedves tőled! :D

te hogy vagy, mi újság? ne haragudj, de viszonylag újként nem nagyon vagyok képben. neked hányadik lombik sikerült?

te legalább ezen a napon egy halvány pozitívat teszteltél, de sajnos nálam csont negatív volt ma reggel a teszt. :(
azért még tesztelek, aztán majd meglátom.

nálad hogy volt a negatív teszt után, teliztél a forgácsba, és mit mondtak? mentél megbeszélni a továbbiakat, vagy csak később?

nagyon köszi az infókat! :D
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


kgir,
Nem baj, nyomasd a teszteket! Engem egyébként "leszúrtak", hogy miért kezdtem el olyan hamar a tesztelést, ők nem véletlen mondják a 14. napot...
Ja, és igaza van Szilvának: a Clearblue nagyon egy "érzéketlen" teszt. Nekem az egyik a nagyon sokból ez volt, és míg a többi teszt mutatta már vígan a terhességet, ő képes volt egy nagy kövér negatívat mutatni.
Na de, hogy kérdésedre válaszoljak: az első lombik sikerült (szombaton lesz egy éve, hogy megfogant a mi kis drágánk :) ), előtte 5 inszemet csináltunk végig. Inszemek után mindig az volt a mondás, hogy akkor abban a hónapban nosza rajta, tovább. De az más...lombiknál sajnos, nem tudom, hogy mi a menet. Na de erre még ne is gondolj! :)
panini
 
 


rendben, nyomatom! :D

a clearblue tesztet még nem használtam, de így nem is fogom.

hú, hatalmas gratula nektek! szuper, h rögtön az első sikerült!!! :D
kisfiad van, ugye?
megkérdezhetem, h nálatok mi volt a gond, miért kellett a lombik?
te a 2 hetes várakozási időben észleltél valamit magadon, milyen tüneteid voltak?

nagyon köszi! :D
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 

Igen, kisfiú. Van már egy lányunk, ő 12 éves. Amikor ő fogant, nem volt semmi gond nálunk. (sőt...még nem terveztük, 22 voltam, mikor született)
Most pedig nem tudni, hogy mi a problémánk. Egy kis IR-t állapítottak meg, fél évig diétáztam, és szedtem a gyógyszert, aztán indult a program. Ezen kívül semmit nem találtak, így ez X akta. Ja, és persze, éltünk nemi életet is. :wink:

Nekem semmi tünetem nem volt, és ez így is maradt végig a terhesség alatt. Emiatt paráztam is rendesen az elején.
panini
 
 


még egyszer gratulálok nektek, és nagyon jó egészséget, minden szépet és jót kívánok! :D

nálunk még nincs gyerkőc, de már nagyon-nagyon szeretnénk!!! :D

érdekes, h neked semmi tüneted sem volt. dehát gondolom, ez is totál szervezetfüggő, mindnyájan máshogyan reagálunk a változásokra.
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


kgir,
Hasonló jókat nektek is! :) Jön az a baba, ne add fel! :)
panini
 
 


panini, nagyon köszi! :D
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Kgir: Ne add még fel azért! Valakinek később mutatja ki a teszt!

Nekem az első lombinál telefonáltam az ET+14 napon az intézetbe és mondtam hogy negatív és kérte Tanár Úr hogy 2 nap múlva ismételjem meg és megint telefonáljak szedjem tovább a gyógyszereket. 2 nap múlba megint negatív volt akkor mondta hogy sajnálja és hagyjam abba a gyógyszereket. Rá 3-4 nap múlva jött meg. Ez egyénfüggő.Valakinek megjön utró alatt is valakinek nem.
Azért mondja hogy 2 nap múlva tesztelj még mert volt már rá példa nem egyszer hogy akkor már pozitív volt teszt! Csak később mutatja ki valakinél!
Nincs az intézetben hcg kimutatására vérvétel,jól írta Szilvi!

Ha nem sikerül a lombik újra felkerülsz a várólistára automatikusan ezt elmondja a Tanár Úr a telóban és megmondja mikor menj el konzultációra.

Nekem a második lombik elött kellett már IR vizsgálatra mennem és a férjemnek egy részletesebb sperma vizsgálatra. Ez az első lombiknál nem volt.
Mikor kiderült hogy jó az IR akkor volt csak biztos hogy kezdhetjük a második lombikot. ha nem lett volna jó az IR akkor kellett volna kb fél évet amíg gyógyzerrrel kezelik.
nem lett valami fényes az IR eredményem,épp hogy átcsúsztam vele,de azt mondta Tanár nem kell gyógyszer elég ha lombikig diétázok (persze nem tartottam be)!!!


Én nagyon szorítok neked!!!

Szilvi: Megpróbálok többször menni és olvasni téged :D
meg majd kommentelek is :D


Jó éjt!!!









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


kgir, azért írtam a vasárnapot, mert ET után 14 nap, aztán a teszt, amit reggelre szoktak javasolni, és így jön ki a vasárnap. de igazából 1 napon semmi nem múlik :)

panini, hogy vagytok? dobsz képet Zsombiról?

lojcika, várlak :)
felújítással hogy álltok? vagy már kérdeztem? vagy csak akartam? áh, megyek inkább aludni, meg előtte teregetni :)

puszmák Nektek!

Kép

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok!

lojcika, nagyon köszönöm a részletes tájékoztatást és a drukkot, jó képben lenni a folyamatokkal! :D
veled mi újság?

rítá, te ma mész az intézetbe? jelentkezz majd a fejleményekkel!
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


sziasztok lányok :) háááát, nem is tudom hol kezdjem. szóval, úgy mentem be ma az intézetbe, hogy bárhogy lesz, úgy lesz a jó és én nem fogok ellenkezni.
a doki megvizsgált, mondta, hogy minden ok, nincs ciszta. tehát akkor kezdünk.....meg se tudtam hirtelen szólalni :lol: de úgy voltam vele, hogy nem érdekel, nem húzom tovább, kezdünk és kész. eleget tologattam már, már 4 éve folyamatosan erre készítem fel a testem, szóval a mai nappal kezdem a szurikat.
nem tudom, hogy milyen sűrűn fogok bejelentkezni, mert elhatároztam, hogy nem akarok netezni túl sokat....nem akarom magam feleslegesen idegesíteni. de igazából úgy vagyok vele, hogy ha a babánk jönni akar, akkor most jönni fog.
úgyhogy most nagyon izgi időszak jön nekünk is. :D

kgir, mi újság? holnap reggel tesz? :)
rítá
 
 


lányok, elmondanátok nekem, hogy hogy zajlik majd ez az egész? ahogy így számolgattunk, arra jutottunk, hogy a férjecském sajnos pont a punkciókor lesz éjszakás. ami elég gáz, ha fáradtan kell neki produkálnia :(

aspirint kell majd szednem? olvastam pár helyen, hogy lombik program része szokott lenni. egyelőre csak a gonalf-et kaptam meg, meg doxiciclint.

szép hétvégét mindenkinek :)
rítá
 
 


Sziasztok!


Szilvi: Lassan de haladunk a felújítással! Úgy néz ki október 15-én tudunk költözni! Szabin lesz a férjem 2 hetet!

Kgir: Teszteltél azóta? De jó lenne ha két csíkos lenne a teszted!!!!!


Ritá: Nekem nem mondta a Tanár úr hogy szedjek aspirint,de hallottam róla hogy valakinek mondja hogy szedjen!
Nem tud kivenni arra az éjjelre szabit? Hogy kipihent legyen?
Bár long protokolnál (neked is az megy most) nem lehet előre kiszámolni a punkció napját! Nekem is az ultrahangokból derült ki hogy mikor is lesz! Tanár úr később akarta. Úgy volt hogy szerdán lesz és végül hétfőn volt!

Jó éjT









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Szilvi: Képzeld el pénteken megjött 27 napra :(
DPO 9. napon :(









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


lojcika, köszi:)
szerintem nekem most nem long protokollom van, hiszen csak a 4.naptól szúrom magam. vagy ez a long? jó, hogy még ezt se tudom:D szerdán megyek ultrahangra, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy állunk.
hm..nem tudom mi alapján adnak valakinek aszpirint és valakinek meg nem...azért szerdán rákérdezek.
sajna nem tud a férjecském, szabit kivenni...de mindenesetre majd előbb elkéredzkedik. szerencsére a főnöke is forgácsos volt hosszú évekkel ezelőtt.
:lol:
rítá
 
 


sziasztok!

kgir, mizujs? ++++

rítá, nem szedtem én se aszpirint.

Szilva, kérésedre, íme egy friss fotó Zsombiról. :) jól vagyunk, növöget szépen. Sokat dumál, mosolyog, kacag...imádnivaló!

Kép
panini
 
 


sziasztok!

köszönöm az érdeklődést, aranyosak vagytok!

sajnos nem sikerült, ez van. :(

nektek továbbra is drukkolok, és mielőbbi babásodást kívánok!
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


kgir, :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
rítá
 
 


sziasztok,

rítá!!!!!! 'sunyi módon' beelőzöl itt nagy csendesen? :)
elhiszem, hogy köpni-nyelni nem tudtál... hát hajrá! Te is magadat szúrod? hogy megy?
szerintem is short megy Neked most, a long az, amikor a ciklus végén kezded a szurikat, mensi, aztán jön a stimu.

lojcika, majd kérünk az új házról fotókat, jó?
rítának szerintem short protokoll van, a ciklusa elején van (1 nap eltérés van köztünk).
ne keseredj el a 9 napos luteális fázison, 1 ciklus nem ciklus! ezt lehet, gyógyteákkal, barátcserjével ki tudod nyújtani (vagy mesterséges progi pótlással). fel a fejjel!

panini :lol: :lol: :lol: :lol: mi keltette fel ennyire a fiatalúr figyelmét, hogy ennyire elkerekedett szemekkel figyel? gyönyörű!

kgir :cry: :cry: :cry:
azért ne tűnj el, jó?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


tündér, bocsika :lol:
igen, én szúrom. semmi különös, nem fáj, nem is érzem. :)
egyelőre csak a derekam fáj, majd leszakad :lol:

mi a véleményetek a fehérjeporokról? nem eszem valami sok húst, tejterméket. gondoltam veszek fehérjeport. mit tanácsoltok, ez jó ötlet?
rítá
 
 


rítá, fehérjepor szerintem jó ötlet, kell a sok fehérje. arra vigyázz, hogy ne legyen tele cukorral.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


kgir: :( :( :( Sajnálom!!!!!!


Szilvi: Igen ha ciklus elején kezdte Ritá a szurizást akkor rövid protokoll!
Arra gondoltam hogy csinálok 3 hónap hőmérőzést ahogy ajánlottad és elviszem a dokinak! És ha tényleg rövid a luteális fázisom akkor kérek rá utrogestánt vagy hátha ad magától is...









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


panini: Ugyanilyen játszószőnyegünk van! Brendonba vettük! :)









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


lojcika, ha most 3 ciklust végigmérsz, lehet, érdemes lenne első körben természetes dolgokkal próbálkozni, és ha ezek 3 ciklus alatt nem javítanak a helyzeten, akkor gyógyszer.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok :)
megjöttem az ultrahangról. csomó petécskénk van :D kaptam új szurikat, ezt reggel kell szúrnom. volt vérvétel is. pénteken megint uh. és vérvétel. nagyon izgulok :)
rítá
 
 


rítá, szuper hírek :) drukkolok, és várom a pénteki híreket :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Ritá: De jó!! csak így tovább!! Gyere majd mesélj ám!!!









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


sziasztok,

rítá, mi volt ma az uh-n?

lojcika, kicsi fiadnak boldog 10. hónapfordulót (igaz, 1 nap késéssel, de nézd ezt el nekem, kérlek :))
Kép
méred már a hődet?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok :)
az ultrahangon minden rendben ment, sok petécske van...bár remélem, hogy nem túl sok. a méhnyálkahártya is szépen alakul.
elvileg úgy volt, hogy hétfőn leszívás, de most a telcsibe mondta a doki, hogy mégsem. tovább kell vinnünk a dolgokat szerdáig. úgyhogy holnap megyek vissza az intézetbe reggel újabb receptekért. most egy kicsit elszomorodtam, de csak egy picit, hiszen úgyis sikerülni fog :D szóval hétfőn még egy uh, aztán remélhetőleg szerdán leszívás. :)
rítá
 
 


Sziasztok!

Ritá: Hétfőn jelentkezz ám :)

Szilvi: Nagyon aranyos vagy ! köszönjük szépen :D :D :D

Igen mérem :lol:

Íme:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4711d4066a45cca39074fc2f132ed3a4_110916_110925_1316908800_.png









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


sziasztok :)
szerda reggel 6.15-kor punkció :D nagyon izgulok.
a 11mm-es nyálkahártya jó? (mindenesetre növesztgetem még egy kicsit :lol: )
rítá
 
 


sziasztok,

lojcika, hol mérsz?

rítá :) hurrá :) 10es mnyh-t már szeretnek a dokik, úgyhogy jó! hajrá!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Ritá: Az tök jó! Szerdáig lesz még vastagabb! nekem a punkció napján 14es volt ha jól emlékszem!

Szilvi: Hüvelybe! Miért?









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 



Kedves Mindenki!

Szeretném a tanácsotokat kérni, pontosabban, hátha már találkozott közületek valaki hasonló esettel. A Kaáli-ban embriótransferem volt 09. 08-án. Két hét múlva kellett a teszet megcsinálni. Ez halvány pozitív lett. Másnap csináltam egy másikat, ez már olyan "szabályos volt. Aznap elmentem vérvételre, délután a doktornő közölte, hogy '0' a hcg-m. Kétszer is visszakérdeztem, hogy biztosan '0' az eredmény, azt mondta, igen.
Ezután még csináltam 3 egymás utáni napon tesztet (3 félét), ügyelve arra, hogy szabályos legyen minden. Mindegyik pozitív lett. Ezt egyszerűen nem értem, hogyan lehetséges, hogy a vérben nincs hcg, mégis pozitív a teszt.
Az első hármat lefényképeztem, az utolsó kettő is szép, egyértelmű jelet mutat.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 9.1867.jpg

Ma elmentem egy privát laborba hcg-t nézetni. Délutánra várom az eredményt. Volt már valakinek hasonló esete????

Zsóka
zsóka1113
 
 


szia Zsóka!

Én itt még nem hallottam ilyenről!
De a képeid alapján egyértelmű pozitív,sőt egyre erősebb a második csík! Lehetséges hogy összekeverték a véredet valaki máséval?
Dokid mit mondott erre?

Írd meg légyszíves majd a mai labor eredményed!

van olyan hogy tévesen pozitív egy teszt ha túl hamar csinálod,de embriótranszfer után 2 héttel már nincs korán! Szóval érthetetlen számomra is!!!!









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Ritá: Az tök jó! Szerdáig lesz még vastagabb! nekem a punkció napján 14es volt ha jól emlékszem!

Szilvi: Hüvelybe! Miért?


csak kérdeztem :)
tündérlétra
 
 


Zsóka, a Kaáliban mit mondtak arra, hogy ennek ellenére két csíkos a teszted?
én is kíváncsi vagyok a mai eredményre, jelentkezz majd, hogy hogyan alakult!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Kedves Tündérlétra!

Tudták, hogy 2 pozitív tesztem van, de ez nem hatotta meg őket. Én meg annyira leblokkoltam az "abszolút 0-tól", hogy nem is erősködtem nagyon. Ekkor még én sem gondoltam, hogy valami nincs rendjén, hisz annyi kudarc ért már az elmúlt 18 év alatt....

Nemsokára remélem, megtudom az új véreredményt és akkor minden világos lesz.

Zsóka
zsóka1113
 
 


Sziasztok!

Sajnos a laborból nem küldték át az eredményt, annak ellenére, hogy 4 órakor ezt megigérték. Szóvel holnap reggelig izgulhatok tovább..

Köszönöm az észrevételeiteket.

Zsóka
zsóka1113
 
 


szegénykém izgulhatsz még tovább reggelig :(



Szilvi: azt hittem már nem jól alakul a görbém :)
Nagyon várom már hogy lássam egy egész havi görbém hogy fog kinézni!!!









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


sziasztok,

lojcika, most még nincs mit nagyon alakulnia :) szép egyenletes :)

zsóka, megkaptad a leletet?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!


Megkaptam az eredményt (ma reggel) 790 lett a hcg-m. Szeptember 08-án volt a beültetés, így akár egy későbbi beágyazódással még jó is lehet..... :lol:

Persze tavaly volt egy hasonló esetem, akkor nem nőtt eléggé a hcg és missed ab lett belőle. A sors nem teheti ezt velem mégegyszer....

Most még azt sem tudom hogy mit csináljak... :roll:
zsóka1113
 
 


Zsóka, hány napos embriót kaptál vissza?
ha meg tudod oldani, holnap menj el egy kontroll vv-re, mivel másfél naponta duplázódik a hcg, ezért érdemes lenne megnézetned.
az intézetben mit mondtak erre az eredményre? nem lehet, hogy elcserélték a leletedet náluk?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Kedves Tündérlétra!


5-én volt a punkció, 3 naposak voltak az embriók, amit visszaültettek 8-án. 6-8 sejtesek, nagyon szépek voltak.

Arra is gondoltam, hogy lehet egy későbbi beágyazódás is...

Zsóka
zsóka1113
 
 


akkor ha jól számolom, most kezded a 6. hetet. tényleg lehet késői beágyazódás is, de ebből az egy értékből nem lehet túl nagy dolgokat levonni... én a helyedben csináltatnék még egyet legalább. ha kb. duplája az új eredmény, akkor szuper, ha nem, akkor viszont nagyon oda kell figyelni, nehogy méhenkívüli legyen, vagy egyéb gond legyen, és nézetni rendszeresen. én legalábbis ezt tenném :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Most beszéltem a doktornővel, aki nagyon ledöbbent, hogy fordulhatott ez elő. Mondta, hogy utánanéz a leletemnek, de számára is érthetetlen volt. Egyébként egy teljesen jó értéknek mondta ezt a szintet.

Jövő héten szerdán megyek ultrahangra. Tudom, hogy egy kontroll vérvétel sok mindent elárulna, de most hajlok a struccpolitikára - egyrészt, mert abszolút jól érzem magam (tegnap az utcán hangosan énekelgettem a vérvétel után, pedig nekem az a legnagyobb megpróbáltatás) mástrészt már annyi stresszes napon volt, jó lenne egy kis nyugi..

Ha az élet élni akar, akkor még a 0-s hcg-t is túléli :D

Mindenesetre köszönöm a sok biztatást.


Zsóka
zsóka1113
 
 


Zsóka: De örülök! Biztos minden okés! Ha van időd többször írhatsz magatokról,szívesen olvasnálak :)

Ultrahang után is gyere mesélni :)









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Zsóka, nem lesz kicsit korán ez az uh? értem én, hogy kíváncsi vagy, de talán még szívhang sem lesz, és csak elbizonytalanít...
mindenesetre drukkolok én is :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm, hogy ennyien drukkoltok nekem. 18 éve szeretnék kisbabát. Két kapcsolatomból nem sikerült, de most három éve újból férjhez mentem és egy fantasztikus, jó ember a párom.

Ez az utolsó lombik próbálkozásunk, mert a tb. csak ennyit finanszíroz+ novemberben leszek 45 éves. 5 embriót raktak vissza, még 7 fagyibaba van.

Már elkezdtük az örökbefogadást is tavaly augusztusban. A sors fintora, hogy a lombik kellős közepén ajánlottak fel egy kisbabát, de hosszas vívódás után nem fogadtuk el.

Most nagyon dühösnek kellene lennem a Kaáli-ra, de magam sem tudom miért, nem tudok az lenni.
Nagyon sok akadály van még előttem, ahol bármi történhet, de olvasva a topikokat, a különböző sorsokba belepillantva, tulajdonképpen szerencsésnek kell éreznem magam, hogy ennyi pozitív dolgot kapok/kaptam az élettől.
Már az is csodálatos, hogy idegen emberek gondolnak rám, drukkolnak a sikeremért.
Volt olyan időszak az életemben, amikor minden összeomlott pl. 40. születésnapomra elvetéltem, majd utána kegyetlenül elhagytak, akkor azt hittem nincs tovább. Lefogytam 2 hónap alatt 12 kilót a 62-ből... stb. Pedig mindíg van tovább....Kívánom, hogy mindenki így érezze, akinek most fáj a szíve, bánata van.... :)

Zsóka
zsóka1113
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: