Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Judy!

Ne is mondd! A bicajt nekem is elő kellett venni Adrinak! Csak Apának emelni kell az ülésen, mert ősz óta nőtt a Gyerek és most elég alacsony Neki! :D De azt hiszem, hogy Adri szülinapjára kell majd egy nagyobb bicajt venni! :wink:
Zizi meg tolta a kocsibabát! :lol: Így hívja a babakocsit! Egyébként be nem áll a szája, egyfolytában dumál, kérdez.....én meg a hajam tépem néha! :lol: :wink:
"Melódiában" minden okés? Mikor mész Madridba? Hozhatnál nekem egy sálat! 8) :mrgreen:
Ancsa továbbra is bírja az ovit? Nálatok nincsenek nyavalyák az oviban? Adriéknál van influenza, kötőhártya, meg hányós-fosós. :?
Két hete a 29-ből csak 9-en!!!! :shock: járnak oviba, abból is 4 gyereket hazavisznek ebéd után.
Én is már nagyon várom a tavaszt, bár a téllel sincs túl sok gondom! :wink:

Sissy!

Nincs mit, máskor is! :wink:
De tessék a Fiatal úrnak új vonalzót csinálni, hogy lássam hogy halad a 2. éve felé! :wink: :D

Most csak ennyire futotta, mert Adri felébredt, így a délutáni műszakom indul. :wink: De a 3-ból még 2 alszik, úgy hogy egy szavam sincs :lol: na de majd kb. fél óra múlva, mikor kb. ébrednek a Többiek is....!!!! :shock: :lol: :wink:

Sok puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
Nálunk is kinézte már a kiscsaj a kétkerekű (na jó, támasztókerekes) bicajt a madarasban, gyanítom szülinapjára meg kell vennünk majd :roll: egyenlőre a triciklin nyomul, de még csak lejtőn lefelé tud vele menni :D Ja, és nála is mostanában az a csoda ha csönd van :D És eljutottunk a Miért?-korszakba, néha már a hajam tépem :roll: :D

Melóügyileg minden oké. Végre van új főnököm december óta, úgyhogy most már elég a saját melómat intéznem... Madridba egyenlőre sajna nem megyek, úgy volt, hogy februárban ki kell mennem 1 hétre, de lemondták. Valamikor kimegyünk majd, de még nemtom mikor. Majd szólok és lövök neked egy sálat :wink: ha a külvárosban is kapni, mert az iroda persze nem a belvárosban van :D

Oviban múlt héten volt influenza, csak 4-5 gyerek volt bent - Ancsa is :D - viszont az anyjának hazahozta, úgyhogy én fetrengtem itt 40 fokos lázzal, ő meg virult. Így jártam :D

Na menek, mert pénteken vizsgázom és tanulnom kéne... Tán utána több időm lesz... :roll:
Pusza

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Ren!

Itt egy kicsit lemaradtam, de..... 8)

LINDÁNAK NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT! :wink:

Judy!

Igyekszem írni...... :roll: 8)


Büdös Banya! :lol:

Told már ide a kééééééépeeeeeeeeeeed!!!!! Ne csak "arcozzál"!! 8)

A hetem egy kicsit zsúfolt, de igyekszem a képekkel meg az irományokkal is! 8)

Puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Na kérem szépen, Tigrincském, elkészült az új vonalzó! :)

Mi most egy kicsit betegek vagyunk, Tomika szülinapja után elkapott valakitől egy kis náthát, azt kúráltuk, most meg én még jobban lebetegedtem, mert hörghurut- és torokgyulladásom lett. Hogy most tőle kaptuk e el (mert anyumnak is vírusos torokgyuszija lett), annak ellenére, hogy neki egyenlőre még nincs ilyen komoly baja, azt nem tudom. De nagyon remélem ő megússza, s nem kapja el tőlem, úgyhogy most itthon maszkban rohangálok.

Remélem azért mindenki jól van!


Puszi

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Na csak idetévedek én is... :oops:

Sissy,
aranyos az új vonalzó :)
Amúgy simán előfordulhat, hogy rajta nem jött ki annyira, más az immunrendszere... Nálunk is volt már, hogy Anna csak hazahozta...
Jobbulást nektek!!!

Timi,
várom :wink: :D

Mi most megint itthon, gyermek benyalt valami jó kis vírust, úgyhogy most neki volt 39 fokos láza... Mára már csak hőemelkedése van, de ugye ki nem mehet, bent meg már megőrülök tőle... csilláron van folyton. Pedig a nagypapa igyekszik lefoglalni... De ma már biciklizett is a lakásban... ennek csak azért örültem nagyon, mert szombaton nem mostam le a bicaj kerekeit, úgyhogy el tudjátok képzelni a lakást utána :roll: namindegy, már kitakarítottam... :D

Szép napot mindenkinek, aki még jár erre....

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!

Hát nektek is akkor jobbulást! Már egyébként én is kivagyok ettől az időtől, meg hogy be vagyunk zárva. Már megőrülök! S azt mondják, hogy megint jön a hideg. Elköltözöm.....

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre és gondoltam gyüjtök egy kis erőt mielött műtétre mennénk Viktorral.
Sajnos a manduláját ki kell venni :cry: és nem örülök neki. Jővő héten megyünk kardiólogiára és már előre félek, hogy milyen lesz.
Sajnos még mindig nem válltunk el a férjemmel, pedig már jó lenne. 1 éve külőn élünk és nem fizet egy kanyit se a gyerekre :evil: :evil: :evil:

Remélem mindenki jól van és próbálok jönni, de most is megyek dolgozni.
Puszi mindenkinek

valentina
 
 


Valetina!

Nagyon drukkolok nektek, s szorítok Értetek. Minden rendben lesz. Én sem örülnék neki, de ha nincs más megoldás, akkor sajnos bele kell törődni. Hamar túl lesztek rajta, s ezek a gyerkőcök olyan erősek, hamar fel fog gyógyulni.
Sok-sok ++++++++

A válás témát is nagyon sajnálom, remélem mihamarabb pontot tudtok tenni már a végére, mert így lenne jó mindenkinek. Drukkolok az ügyben is.


Nálunk minden rendben van! Tomika jól van, igazi kis huncut! Szét szedi a lakást pillanatok alatt! Kis rosszaság, de imádnivaló.
Úgy néz ki hétfőn elkezdik végre az építkezést, csak ezen legyünk túl, de jó lenne már!!! Kicsit félek tőle, a sok idegeskedéstől, veszekedéstől, s remélem a pénzből is kijövünk. Azért szorítsatok nekünk is.

Mindenkinek nagyon szép hétvégét, bár asszem szar időt mondtak!!!

Puszi

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Valentina,
Sajnálom, hogy műteni kell! Drukkolok nektek, minden rendben lesz!!!
A válás téma meg tényleg jó lenne, ha már le tudnátok zárni :( Nem jó ez így senkinek... :Roll: :(

Sissy,
Jó az új kép a vonalzón!! Tomika is nő mint a bolondgomba, úgy látom :) Nekem is már kéne képet cserélnem, mert a vonalzón levő kép lassan már egyéves :oops: Na majd mostanság... Főleg, ha megint járunk erre néhányan, mert már egy hónapja nem járt itt senki megint :(

Mi jól vagyunk, Ancsa ovis, iszonyúan élvezi, minden ragad az agyába egyből, hatalmasat fejlődött. Olyan dumája van, hogy hanyattesek tőle :)

Legyetek jók, és ha valaki erre jár írjon már egy sort!!! Szép napot!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy
Én néha bekukkantok :wink: Dobhatnál Ancsáról egy képet! Tök jó, hogy szereti az ovit!

Valentina
Viktor klassz kissrác! Meglátod gyorsan túl lesztek a nehezén! Bízni-bízni-bízni és csak jó dolgokra gondolni! Drukkolok :wink:
A férjed.....no comment Legalább látogatja a gyerekét vagy hoz neki ilyenkor vmit? Na nem csokira gondolok, hanem vmi hasznosra :roll:

Timi
Imádom a képeket a csajokról!!!!! Zizi....észbontó a csaj! Adri meg minnyá 6 :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Szia Ren,
Örülök, hogy van még aki benéz :) Tudom, hogy én voltam az egyik aki eltünedezett, mióta dolgozom, de nagyon hiányoztok :(
Hogy vagytok? Rólatok is régen láttam képet :wink: :D
Ancsáról rakok egyet, nem a legfrissebb, karácsony táján készült (az újabbak még nincsenek a gépen...)
Kép
Szereti az ovit nagyon, szerencsére :) Ennek én is örülök, hogy nem kell vele harcolni minden reggel. Remélem lassan a dackorszak nagyján is túlesünk, mert borzalmas tudott lenni néha... most már mintha kezdene szelídülni, de azért még mindig vannak orbitális hisztik... :roll:

Szép napot!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok Csajok!

Hú, de rég jártam erre.
:oops:
T-home-t lemondtuk, így csak Apa mobil netje van!

Nem tudom megköszöntem e, de ha nem, akkor most megteszem.
Aranyosak vagytok hgoy köszöntöttétek Larát.
jól esett, köszönöm

Tigrincském!
Mi van veletek???
Már olyan rég hallottam rólatok.
Hívtalak, de nagy a csend. :roll:
Nekem szólt a büdős banya? vagy Tencinek?

Valentina.
Jaj szegénykém!
Sok sok erőt nektek!
Nagyon ügyes vagy!!!
Viktor hogy van mesélj! hogy éli meg a helyzetet?
Anyósék remélem még mindig melletted?
Miért mentek a kardiologiára.

Judy,
Nagyon édes Ancsa!
Még nézegettem volna több képet is róla.
Mi volt a Farsangon?
Tök jó hogy szereti az ovit.
Mi már nem szeretjük, vagyis még oda nem érünk....

Sissykém,
Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok a nagyfiúnak.
Megnéztem még régen, az összes képet,
Nagyon édesek, de már nem volt erőm reagálni.


Mindenkinek sok puszi

Szép tavaszt!!!

ancsaboszi
 
 


Timikém!!!

Adrinak nagyon, nagyon boldog szülinapt kívánunk!!!Mit kap? Godnolom Ő már igencsak kér dolgokat!
MIlyen tortája lesz? mit találtál ki? mikor lesz a nagy családi buli?
Oviba mit visz?
Nagyon szép napot nektek!!!!

ancsaboszi
 
 


ja, várjuk a képeket! :wink:

ancsaboszi
 
 


Adrinak Boldog 6. Szülinapot!!!! 8)

Majd jövök :)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Reni: Mostanában nem látogatja, de el sem viszi mint régen. Gyerektartást se fizet :evil:

Ancsa: Azért voltunk kardiológián mert pitvari sövényhiánya van Viktornak és csak ellenőrzésre mentünk. Évente egyszer megyünnk.
Viktor nem nagyon szeret oviba menni, de mostanra rájött ez így fog menni. Néha emlegeti az apját, hogy mért nem jön vagy hogy mért hagyott el minket. De szerencsére a vlaszt sose várja meg. A kis csaj szokott zaklatni meg fenyegetni,de nem foglalkozok vele, van nekem jobb dolgom is. Anyósék még mindig mellettünk vannak, de néha összekapok anyóssal.
Ti jól vagytok?

Timi: Adrinak Boldog Szülinapot kívánunk.

Judy: Ancsa milyen édes, majd én is rakok fel képet nektek.

Szép napot mindenkinek
V

valentina
 
 



Sziasztok!

Tigrincs!
Adrinak nagyon-nagyon boldog születésnapot!!!!!

A csajokról a képek szenzációsak voltak. Zizi gyönyörű göndör fürtjeit azért sajnáltam, de biztos pikk-pakk megnő.


Judy!
Gyönyörű a nagylányod. Örülök, hogy élvezi az ovit.

Ancsa!
Köszönjük szépen a jókívánságokat, s ne viccelj, nem gond, hogy nem reagáltál. Lényeg, hogy a képek odaértek. :)

Valentina!
Csak kitartást tudok kívánni.
Viktor nagyfiad meg nagyon helyes. Nem is értem az apját, hogy miért nem látogat egy ilyen csodaszép fiút.


Mi jól vagyunk, Tomika nagyon rossz!!! :) :) Huncut, de nem lehet rá haragudni. Tud ám hisztizni is, de még hogy.
Na végre valahára múlt héten elkezdődött az építkezés. Volt ám bonyodalom az egész körül, meg még lesz is. De egyszer csak a végére jutunk.

Mindenkinek szép napot.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Ancsa,
köszi :) majd ha feltöltök frisseket a gépre, akkor rakok még fel...
Pillangó volt a farsangon :)
Az ovival úgy vagyunk, hogy hét közben reggel nem akar menni, délután nehezen jön el az oviból és hétvégén mindig kérdezi, hogy "ma nem megyünk oviba??":D Valószínűleg ősztől más lesz a helyzet, sajna át kell raknom másik oviba, és ez biztos megviseli majd (engem is :( ), de ez van, muszáj lesz megszoknia :(

Valentina,
Viktor is mekkora már!!! Kész nagyfiú!! :) Látom egérke volt a farsangon :)
A kiscsaj meg no comment, nagyon primitív lehet...

Sissy,
akkor hajrá építkezés!!! Nehéz időszak az biztos, de ha végre beköltöztök az már nagyon jó lesz!!! Merrefelé építkeztek? (biztos írtad, de nem emlékszem :oops: )

Timi,
köszi a csajokról a képeket szenzációsak!! Majd írok mailt, amint levegőhöz jutok!!

Szép napot!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!
Rég voltam erre, legutóbb nagy búcsúzkodás volt itt, de azért látom, hogy az élet nem állt meg :D
Örülök.

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Jó volt látni a képeket, mindenki hatalmasat nőtt, hihetetlen, hogy szalad az idő.

Viktornak kitartás, biztos minden rendben lesz!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a műtéten és Viktor nagyon ügyes volt.
Mindenkinek ilyen ellátást és ilyen tündéri nővérkét kívánok mint amilyen nekünk volt. A dokibácsink is nagyon rendes volt és kedves.
Ma engedtek haza minket és kicsit fáradtak vagyunk, de az a lényeg,hogy itthon vagyunk.

Viktor apja is bejött a kórházba látógatóba, de sajnos a kis lányt is hozta magával :evil: Viktor egy szót se szolt hozzá csak nézet az apjára.
Remélem mindenki jól van.
Szép hétvégét kívánok mindenkinek.
V

valentina
 
 


♥♥♥Boldog Anyák Napját Csajok!♥♥♥

Kép

Borsa
Klassz az új vonalzód :wink: :D Nagyon csajos :lol:

Valentina
Nekem is van egy ilyen apám, mint Viktornak :roll: Jobbulást és sok erőt kívánok Nektek!

Judy
Te most tuti elhavazva....Ancsa nagyon édes a karácsony körüli képen, de azért dobj majd nyárra valami frissebbet :lol:

Timi/Tenci
Nemtom mennyit jártok erre...Ha mégis akkor :lol: Majd összeszedem magam és írok :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni!
Pedig próbáltam uniszexre csinálni :D ;)

Viktornak, jobbulást, könnyű lábadozást kívánok!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok csajok!

Vagyunk ám mi is.....olvasni benézek :roll: csak mire ideérnék,h írjak is......most épp itthon nagyon esik/beszorultunk a lakásba/ :P
Srácok remekül,nagyonnagyonnagyon elevenek,mondhatni kiakasztóak-rám nézve :lol: :lol: :lol: persze nekik ez nem tűnik fel :D :D kis levegőhöz délelőttönként jutok mikor Mikey oviba nyomul,amit nagyon de nagyon un már:)elfogadja de soha sem fogja megszeretni....,pedig imádja mindenki-és tök sok új dolgot tanul és élvezi is-csak valahogy mikor indulunk az oviba -na az nem fekszik neki :roll: :lol: persze ebéd után tipli haza:,)
Benedeket holnap iratom és január végétől ovi,,,,,egyre többet dumál,és tökéletes másolata Mikeynak :lol: :lol: szóval remekül vagyunk és már nagyon várjuk a nyarat!!!!!!!!

BORSA-Nagy nagy gratula!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D uniszex vonalzó 8) :D
Gondolom dolgozol.....és meddig tervezed a melót?
Dokid?-maradt Tóth???
Emma is tök sokat nőtt-néztem faceen :D helyes kis csaj!!!!!
ééééééssssss amúgy vagy?/vagytok?????????????

REN-Te gyerkőceid is valami csodásak!!!!! :D :D Ivánod komoly nagycsávó,Linda meg.....nagyasszony!!!!!csodaszép!!!! :D
Mailt megkaptam-komolyra fejlesztetted kreatív képességeidet!!!-nagyon ügyes vagy,de ezt már eddig is tudtuk!!!
ide is dobhatnál pár képet!!!! :wink: :lol:
és amúgy hogy vagytok????????????

VALENTINA-örülök,hogy minden rendben zajlott-Viktor nagyon ügyes volt!
Szóval ovit Vikó sem szereti???-és hová jár?-írod,h dolgozol....merre és mit csinálsz??? :roll:
jól értelmezem,h férjed vitte a kislányt :roll:van már baba az új csajtól??????? :shock: :roll: mintha írtad volna...de olyan régen voltam már :oops:
a képeken Viktor nagyonnagyon helyes!!!! :D látom van ovis kép is :wink:

JUDY-akartam sms-t dobni,Boldog szülinapot...jóóó nem ma van,sőt már május,és több mint 8 nap...de akkor is :D :D :D
Jó olvasni,h Ancsa szereti az ovit :lol: :lol: végre valaki :wink: :lol:
Spanyolba mikor mész???
Tesódék hogy vannak????nem írtad,hogy mi volt.....lassan a kicsi tesó is 4-5hós?????kislány ugye?????????????? :D
Ancsa is tök sokat nőtt----igazi nagylány:)édeshelyes :D

SISSY-remélem jól vagytok!!!!
építkezés halad???-és most mit is csináltok???-ha jól emléxem egy teljesen új házat építetek???-ha igen kitartás hozzá...de a végeredmény :D :D :D :D legyen úgy ahogy elterveztétek simán és zökkenő mentesen!!!!!!!!!
majd Tomika odamegy és rendezkedik!!!!! :D :D :D és odacsap ha valami nem úgy müxik!!! :wink: :lol: :wink:

TIMI-merre vagy????-néha néha nem nézel be?????????????én meg csak égek......mikor is érek oda :oops: :oops: pedig annyiszor vagyok Érden......vagyis átmegyek .....
Amúgy hogy vagytok???-lányaid csodaszépek.....ADRIZIZIMIRA....komolyan :D :D
ADrisuli.....Ziziovi....Mira?????????-pár szót kérnénk :D

ANCSA- mizujs???????minden okés????csajok?????és TE????
napjaitok hogy telnek???

ORSI???,,BRIGI?????-veletek mi van??????????ezer meg egy éve nem voltatok...mint én :roll: :lol: és még akik tényleg régen voltak.......


BOLDOG ANYÁK NAPJÁT!!!

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


VERÓ-pár szóra jöhetnél!!!!-és köszi a mailt,olyan jó olvasni:)

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Boldog Anyák Napját Mindenkinek!

Tenci: Vikó csak akkor szeret óviba menni, ha a kedvenc óvónénije van. Van neki szerelme, bár a kislány 2szer szélesebb mint Ő, de imádja. Azt mondta, hogy "aki Anyát szereti azt én is szeretem."
Törökbálinra jár a Bóbita Óviba. Igen dolgozom a Budaörsi McDonald's-ban és apósék segítenek nekem. Náluk is lakunk.
Ja igen az a terhesség csak kamú volt, azért csinálta a lány, hogy lássa após mit szól hozzá :twisted: Nem normális az biztos!
Örülők hogy a srácok jól vannak.

Köszönjük a jó kívánságokat, már jobban van mert nagyon csibészkedik.

Szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


Borsa
Hááát, a rózsaszín pillangók nem annyira uniszexek :wink: De látnád a naplót, amit uniszex címen vettem, mikor megtudtam, hogy várandós vagyok (Ivánnal) :lol: :lol: :lol: És csak otthon, mikor kibontottam lehetett látni, hogy még a lapok is rózsaszínek benne :roll: :lol:

Valentina
Nagyon jófejek az exférjed szülei!!!! Tudod az a fura, hogy ott laktok a fickó szüleinél és nem jár haza sem???? Értem, ég a képe meg beszari meg.....namindegy, hogy veletek találkozzon, de a szüleivel sem....Persze gondolom nem tetszik neki, hogy melletted állnak, de ez már az ő baja :wink:

Tenci♥
Videót is meg tudtad nyitni? Anyu miatt csináltuk (csak húsvét után jött haza), de olyan édes volt Iván, hogy ezzel el akartam dicsekedni a fél világnak :oops: :lol:
Óóóóóóóóóóó, köszi az elismerést :oops: Most kidolgoztam magam, pihi napok vannak, de már jár az agyam. Ha Linda kicsit nagyobb lenne, akkor belefognék egy újabb babába :lol: Vannak ötleteim :wink: Nagy vágyam egy fekete bőrű waldorf baba készítése...az olyan különleges :wink: És persze egy szép királyány babát is szertenék, több féle ruhával.
Tök jól vagyunk :D Iván se rajong az oviért. Ő ugyan bent alszik, de csak kedd-szerda-csütörtökön jár :) A maradék 4 napon meg itthon van :wink: Így jó mindenkinek. A porontyok még mindig imádják egymást. Tök sokat játszanak együtt. Azért is szeretem mikor Iván itthon van, mert Linda is jobban elszórakozik. A játszón is együtt játszanak. Életveszélyes a csaj, de mindenhová megy Iván után, Iván meg általában pátyolgatja :D Ugyan van emeleteságy, de most is lent alszanak összecuppanva :lol: Ez mondjuk nem mindennapos, de heti rendszerességgel van rá igény. Nem fényezek, természetesen össze is kapnak olykor a játékokon, de nagyon lájtosan nyomják. Linda erőszakosabb.
Zsolti itthon volt kényszerpihenőn 2,5 hónapig. Annyira jó volt!!!! A gyerekeknek is. Mióta megint dolgozik a gyerekek szomorúbbak. Én már belátó vagyok, de nagyon élveztem, hogy egész nap itt van velünk :D
Hát nagyjából ennyi van.
Húúúúúú, naggyon durva, hogy Benedek már januárban oviba megy :shock: Jó, jó még csak 2,5 éves lesz, de akkor is....Várnak vissza a munkahelyeden? Mit csináltál fiúk előtt?

Timi
Egy egysoros letolósra jöhetnél :wink: Értem, a csajok szívják a véred :D És közeleg az eperszezon, a befőzés :wink: :lol: Mira is olyan "rég" született már és ha Tenci Benedekje oviba, akkor gondolom Zizi is...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Linda ébredt, így gyorsan elküldtem....
És akkor Tencinek fotók :) Más is megnézheti :lol:

Kép
Még "hosszú" hajjal

Kép
Művésznő :) Nagyon ügyes a keze! Olyan finommotorikája van, amilyen még Ivánnak sincs majd' 5 évesen :shock: A rendes Legot már simán összerakja. Mondjuk az 1-es, 2-es kockákat, sapkákat, hajakat feltesz....

Kép
Már rövid hajjal. Szerencsére azóta sokat nőtt és végre bekunkorodott, nem ilyen hülyegyerekesen néz ki :roll:

Kép
Kép
Kép
Ilyenkor olvadozom :oops: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Azért fura ez az uniszex dolog, mert igazából el sem tudom képzelni, milyen lehet egy fiú... persze tuti örülnék neki, csak most fura elképzelni...

Amúgy jól vagyok, túl a nehéz hányós időszakon.... dokim maradt Tóth, és a 2-es női, épp ma megyek hozzá vizitre.... hátha mond valamit uniszex témában :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok,

Na tessék, eltűnök pár napra aztán nem győzök olvasni :D :D :D

Borsa,
nagy-nagy GRATULA!!!!! :D Ennek külön nagyon örültem :D
És házvásárlással hogy álltok? Vagy most megint jegelve a téma??
Majd gyere a hírekkel!!!

Valentina,
Örülök, hogy jól viselte a műtétet és már jobban van... Exedet már nem kommentálom - a kiscsajt meg végképp nem, ez már nagyon gáz :( :roll:

Ren,
Köszi a virágot :D
Igen, elhavazva, de nem bírtam megállni, hogy be ne nézzek, és tessék, volt is miért :D :D
Oké-oké, lassan dobok valami frissebb képet is :D Holnap lesz anyák napja az oviban, majd fotózok :wink:
A tieid viszont nagyon szépek, és mekkorát nőttek.... :shock: :D

Tenc,
köszi!!! utólag is jólesik :D :D
igen, szereti, bár nemtom mi lesz, valszeg szeptemberben oviváltás lesz :( Nem örülök neki de ez van... Majd megszokja azt is, és remélem ott már tud maradni sulikezdésig...
Spanyolba nem megyek sajna :( Így alakult...
Tesóék jól vannak, január 13án született a kiscsaj, 1 héttel a kiírás előtt, de majd 4 kilóval és 56 centivel, szóval ott valami el volt számolva az tuti :wink: Van egy jó közös kép a 3 csajról, majd megkeresem és felrakom.... csak levegőhöz jussak...
Atyaisten, már Benedek is ekkora??? :shock:

Na rohanok a dolgomra, kivagyok kicsit most, kijött az allergiám plusz még meg is fáztam, úgyhogy levegőt se kapok, torkom is fáj, szemem is viszket, aludni se tudok normálisan, pedig dögfáradt vagyok :( Szóval sehogyse jó :(
De a kölök egyenlőre jól van, remélem ez így is marad, mert most nagyon nem hiányzik, hogy még ő is beteg legyen.... :roll:

Szép napot nektek!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok Mindenkinek! :D

Naaaaaaaagy bocsánat Mindenkitől, de én amióta utoljára írtam...február 15...... azóta még kukkolni se voltam. :oops: Egy héten egyszer, ha bekapcsolom a gépet és elolvasom a leveleimet, akkor már örülök! :roll:
De most végig olvastam mindent! :wink:
És mivel a két Kicsim alszik, most van időm "egy sorosakat" írni Nektek! :D


Borsa!

Gratulálok nagyon! :wink: Mondtam én, hogy sikerülni fog, csak nem kell nagyon "rámenni a témára"! 8)
Még hogy unisex vonalzó! Szerintem inkább anyai megérzés! :wink: 8) Örülök, hogy rókák odébb álltak! :wink: Jó egészséget az egész Családnak! :D Egyébként mikorra vagy kiírva?

Boszi!

Jól vagyunk, köszi. Csak sokan :lol: :wink: de ez most nem panaszkodás! :D
A "banya" Tencinek szólt, tudja hogy miért. 8)
Lara és Szofi hogy vannak? És Te?
A képeket amiket a Csajokról küldök "Össznépibe"... egyszerre küldöm kb. 20-25 embernek....., azokat nem szoktad megkapni? :shock:
És mikor hívtál? Mert nem volt nem fogadott hívásom Tőled. :shock: Vagy új számod van? Bár én mindig felveszem a telómat, kivéve, ha vezetek akkor nem, de ha célba értem és látom, hogy ki hívott, akkor visszacsörgök. 8)

Ren!

Letolás csak annak jár, aki kiérdemli! :lol: :wink:
Mindent köszönök, amiket átküldesz, legyen az írás vagy kép(ek).
Fantasztikusan ügyes vagy, és nagyon jók a "cuccok" amiket csinálsz! :wink: Ha boltot nyitsz vagy hasonló, szólj és jövök segítek, akár árulni is! :wink:
Csókjaim a Zsiványoknak! :wink: Na jó, a Szüleiknek is! :wink:
És én is köszi a virtuális virágot! :D

Judy!

Bocsánat! :oops: Tudom, megígértem, hogy írok, de...... inkább nem mondok semmit! :roll: Küldöm a képeket amint vannak újabbak. Akkor legalább egy pár sort is tudok mellékelni hozzá.
Ancsát meg miért kell elvinni az oviból? :shock: És akkor hova fog járni?
Sajnálom, hogy Spanyolország kimaradt.....már csak magam miatt is! :mrgreen: 8) :lol: :wink: De ami késik, az egyszer eljön! :wink: :D

Sissy!

Csókjaim az egész Családnak! :wink: Építkezés hol? Ott ahol eddig is laktatok? Kicsit le vagyok maradva, bocsi! :roll: :oops:
De kitartást hozzá, a végeredmény meg csodálatok lesz! :wink:
Egyébként Mirának Zsumi maci nagy szerelme! :wink: :D
Tomika meg egyszerűen......na majd beházasodunk! :wink: :D

Valentina!

Ha nem baj én az exedet inkább már nem kommentálom! :?
Viktor meg nagyon ügyes volt a mandula műtétnél. És ha ki kellett venni, akkor az az Ő érdekeit szolgálta. Én már csak tudom Adriból és Ziziből is kiindulva! :wink:
Nagyon helyes kis pasi Viktor! :wink: És hogy hogy anyósnál laktok? Mi van a saját házaddal?
És a budaörsi mekiben dolgozol? :shock: :D A játszóházasban? Márciusban voltunk ott ovis szülinapon. Na ezek után majd jobban figyelek. Hol lesselek? A pult mögött? Délelőtt vagy inkább délután? 8) :D

Tencikém!

Neked meg csak annyit írnék, hogy NYEKK! :mrgreen: :wink: 8)
A többit majd megdumáljuk! 8)

Vero!

Katának és Zsófinak utólagosan is SOK BOLDOG NÉVNAPOT! És tiszta hülye vagyok, hogy nem mondtam ma a telóba, mikor beszéltünk! :( :?
Hajrá Kata+suli! :wink:

Rólunk:

Adri: alig várja már az ovi végét, iskola kezdetét. :shock: :wink: Sőt, még nagyobb a boldogsága, mert a legjobb barátnőjével egy osztályba fognak járni. (na ezt nagyjából nekem meg egy másik anyunak köszönhetik, de pszt! :wink: 8) ) Nekem meg azért, mert felvették abba a suliba, ahhoz a tanító nénihez, akihez akartam! :wink: Szóval, ha Adrit kérdeznétek, Ő már holnap suliba menne! :wink:
Jázmin, alias Zizi: na Ő az én "kisfiam"!!! Hét fiú veszett el Benne, az tuti! :lol: :wink: Jön-megy, mászik mindenhova. Utánozza Adrit :) istápolja Mirát, meg néha "beledöngöli a földbe", mert azt hiszi, hogy majd úgy jó lesz Neki! :shock: :wink: De imádni való, mert egy nap többször is elmondja a család minden tagjának, hogy SZERETLEK! :shock: :D Oviba idén még nem megy, majd csak jövő szeptemberben, de azért holnap meg pénteken beviszem az oviba nézelődni. A héten van a beíratás a nyílt héttel együtt, úgy hogy "előnézőbe" bemegyünk. A leendő Óvó nénijével, már "leboltoltam a jelét is" katica lesz majd, mint az anyjának volt. :wink: Egyébként már Ő is alig várja, hogy megnézhesse az ovit, meg persze a halakat! Ugyanis abba a csoportba, ahova majd Ő fog járni, van egy akvárium tele aranyhalakkal! :D
Mira Kicsim: Na Ő eldöntette velem, hogy tuti nem lesz több gyerekem! :shock: :roll: Apa legnagyobb örömére. 8) Egyszerűen csak "Ordítógépnek vagy Hobbiordítósnak" hívom. Ha meglát engem az anyját, nem ismer se Istent, se embert úgy rázendít, hogy csak na!!! :shock: :roll: 8) A két nagy nem sírt/ordított annyit a 6 év!!! alatt, mint amennyit Mira már összeordított eddig. De hangsúlyozom, NAGYON IMÁDJUK A GYEREKET! :wink:
Két hete eldöntötte, hogy akkor Ő nem alszik többet napi másfél óránál, azt is délelőtt ebéd előtt. :shock: Na ebben is teljesen más,mint a Nagyok. Adri még most is alszik nekem hétvégén ebéd után másfél órát! :shock: :D Egyébként most is lementem megnézni, hogy végre elaludt-e már, de még mindig nem! :shock: És már reggel fél 8 óta fent van! :shock: Nem értem én ezt a gyereket! :roll: Egyébként már szinte mindent csinál. Ül, áll, dumál, négykézláb mászik és két lábon is közlekedik a rácsos ágyban vagy a kanapéba kapaszkodva vagy ha fogom a kezét! :shock: :D Viszont a menést előbb kezdte, mint a Nagyok. 8) Valahogy nem bír ülni, ki nem állhatja! 8) Ezek után gondolom mondanom sem kell, hogy előbb állt, mint ült. 8) Szóval növöget szépen Ő is!

Köszönjük szépen Adri köszöntését is így utólag. :wink:
Nem mondom, hogy sűrűbben fogok jönni, de azért igyekszem majd többet benézni és írni is pár sort.

Szépeket és jókat kívánok Mindenkinek Kicsiknek és Nagyoknak egyaránt! :wink:
Sok puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Dobok egy képet gyorsan még a Csajokról. Nem olyan friss, február végi, de összeterelni Őket egy közös képre, hát nem semmi! 8)

Kép

És akkor még egy-egy képet külön Róluk, nehogy szó érje a házam elejét.

Adriról egy szülinapos....ez elég friss! :wink:

Kép

Zizi manó....ez is februári, de ezt imádom! :D

Kép

És végül, de nem utolsó sorban, Mira baba.....ez is friss! :D

Kép

Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy!
Ház téma toppon lenne ha lenne vevő, nagyon jó lenne! De hát nem lehet mindent egyszerre :D

Timi!
november 15 a céldátum, majd meglátjuk mi lesz.... Iskola? te jó ég, röpül az idő!

Hétfőn voltam a Tóth-nál, minden méretünk és értékünk ok, neméről nem nyilatkozott :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


kár, hogy ennyire nem megy ez a topik :(

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!

Borsa!

Örülök, hogy minden rendben! :wink:
Aztán, ha majd már lehet tudni a nemét és megosztod velünk.... 8) Nagyon várom már! Szóval miattad tuti, hogy egy héten egyszer benézek! :wink:
És igen, Adri szeptembertől már sulis! Hogy rohan az idő!!! :shock: :D

Boszi!

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT! Sok puszi külön is! :wink:

Most csak ennyire futotta. Robogtam vacsiztatni!

Puszi Mindenkinek!
A kukkolóknak és az írogatóknak egyaránt! :wink: :D

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!!!

Bevallom én a kukkolók közé tartozom, annyiszor van, hogy csak olvasgatok, de nem írok egy sort sem... :oops: Lám, már Timi is kétszer írt mire én megjelentem... :)

Borsa,
Hát igen, a lakáseladás nehéz dolog manapság... Nem irigyellek :( Ott nálunk viszont nagyon felmentek az árak, és tartják magukat... De azért drukkolok, hogy sikerüljön!!! ;)

Timi,
Hogy Anna miért vált ovit??? Na ezen húztam fel magam nagyon, és emiatt nem is írtam, mert le kellett higgadnom, hogy ezt kultúráltan le tudjam írni... ehhez kellett majd 2 hónap :evil:
Szóval Ancsa most egy alapítványi oviba jár, a belvárosba, amivel a cégemnek szerződése van, és a fele díjat a cég fizeti. Így fizetek havi 40ezret kajával együtt, ami önmagában nem annyira kevés, de azért még elbírható. Na a cégtől kaptam egy e-mailt április elején, hogy a támogatás jövő januártól megszűnik, ha akarom járhat oda a gyerek továbbra is, de mostmár a teljes díjat nekem kell fizetnem - azaz havi 80at+ bejárás, ami autóval télen kb havi 40... Na ez az amit sajna nem tudok fizetni :( Pedig jó ovi, meg szeretjük, meg jó lenne ha nem kéne váltania, de akárhogy számolom nem megy... Úgyhogy beírattam a tarcsai oviba, ha minden jól megy felveszik abba a csoportba, ahova az utcában lakó gyerekek járnak. Persze ez csak június végén derül ki, akkorra igérték a határozatot a felvételről...
Még 3-4 évig ovis lesz, úgyhogy lesz ideje megszokni, remélem nem kell még egyszer váltania...
Szóval ezen kicsit felhúztam magam... na jó, nem kicsit :twisted:

Spanyolország amúgy még összejöhet, de már semmit nem hiszek el... Most épp nagy átszervezés van (már megint) úgyhogy semmi sem biztos, de még annak az ellenkezője sem... na mindegy, majd lesz valahogy :roll: olyan még nem volt, hogy sehogyse legyen :D

Na megyek, dolgozom... Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Én is a kukkolók közé tartozom :D Most viszont meg volt az oka a hallgatásomnak :lol:
Borsa
Be-benézek, hogy esetleg írsz, hogy mi újság, ki van a pocakodban!
Judy
Ez az ovis dolog elég gáz tényleg! Értem én, hogy szűkült a költségvetés, de hamár egyszer vállalták ezt a dolgot, akkor legalább azt mondták volna, hogy akik kijárják, azok az utolsók....
Timi
Mira tényleg alaposan kihasználhatja az energiatartalékaidat :D Tudod...sose mond, hogy soha :wink: Látod...egy gyerekes anyukának indultál és mi lett belőled :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Ren!


Jóóóóóóóóóól átvágtál!!!!! :lol: :D
Hívlak ezerrel, de nem veszed fel, csak a rögzítőőőőőőőőő... :cry:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na az előző valamitől jól elküldődött, pedig még nem is végeztem.... 8)

Ren!

Egyébként naaaaaaaaagy gratula Nektek! :wink: Nevek vannak már? Bár én inkább csak a fiú neveket böngészném! 8)
Na és Drága Hölgyem, Magácska hol fog szülni és kinél?
Akkor szilveszterkor bulizunk!?!?!?! :wink: :D 8)

Borsa!

Kukkollak ezerrel, hátha írod már, hogy kit is vártok, de hiába. 8) Sok még a munka? Mikor zár az ovitok? Egyébként minden okés?
És akkor szülni a Sote II-n fogsz a Tóthnál?

Judy!

Ovi nem semmi! Nem csodálkozom, hogy idő kellett hogy "anyázás nélkül" tudjál róla beszélni/írni! 8)
Remélem az új oviba minden okés lesz, bár szerintem kár aggódnod a Csaj miatt :wink: talpra esett kis hölgyike, én nem féltem. Biztos gyorsan talál magának új barátokat, főleg, ha az utcából járnak oda többen is! :wink:

Bocsi, most csak ennyi, mert Adri után Zizi is felkelt a délutáni szunyóból és Neki is adnom kell uszit!

További minden szépet és jót a nyárra Mindenkinek, de főleg a Kismamiknak! :wink: :D

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Drága Judy!

Szégyellem magam, de tegnap elfelejtettem...... :? :roll: A Kismamák teljesen elvették az eszemet...!!!! :lol: :D

NAGYON BOLDOGSÁGOS 3. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK ANNÁNAK!
A mai napra pedig Hannának is boldog 2. szülinapot!
Lesz a hétvégén buli? Együtt buliznak majd a Csajok? Ajándékot mit kap(nak)?
Aztán új vonalzót se tessék elfelejteni csinálni a Nagylánynak...idővel meg a kistesós vonalzót se! :wink: 8)

Borsa!

Veled mi a helyzet? Babuci megmutatkozott már, hogy ki lesz? 8)

Robognom kell tovább. További szépséges napot Mindenkinek!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Megint bekukk, főleg Borsa miatt, de látom sehol senki! :roll:

Eper-meggy és sárgabarack lekvárok elrakva! :lol: :D

Kismamáinknak, Rennek és Borsának :wink: szépséges babavárást kívánok! És amint van híretek arról, hogy kik laknak odabent.....:wink: :D Szóval nagyon várom az infókat mindkét Anyucitól! :wink:

Többieknek is nagyon szép nyarat kívánok! Amint tudok jövök!
Szép álmokat! :wink:


Puszi!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Itt vagyok, és hát az uniszex vonalzó tényleg lányosra sikerült, hát bejött :D
Amúgy minden ok, ovinak vége most táboroztatok ezerrel, aztán irány a Balaton, Riviéra... :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok,

Hát én jól eltűntem az tény :oops:

Ren,
Hát te aztán jól megleptél :D :D Nagy-nagy gratula nektek!!!!

Timi,
köszi a köszöntést! :D Mindkét lány nevében :D

Az elmúlt hétvégéken nagyon belejöttünk a szülinapozgatásba, Anna bulija 18-án volt, persze unokatesókkal meg szomszédgyerekekkel, úgyhogy nagyon élvezte :) Múlt hétvégén meg az egyik szomszéd kislánynak volt bulija szombaton, vasárnap meg Hannának Pécsett :D úgyhogy szülinapi bulizás és tortázás bőőőőven megvolt :D

Ajándékba társasjátékokat kapott (Bogyó és Babócásakat), futóbicajt meg bukósisakot hozzá :D Ja meg anyóstól egy kimondottan gyerekeknek való digitális fényképezőgépet. Meg ugye az apróságok, amiket a szomszédgyerekek hoztak - aszfaltkréta :roll: mesekönyv, plüssfigura, ilyesmik....

Kölköt felvették a tarcsai oviba, abba a csoportba ahova a fél utca jár :D Ebből egy gyereket ismerünk úgy-ahogy, most a szombati szülinapi bulin már meg is volt a közös hang, úgyhogy nem félek :D

Nálunk a kistesó egyenlőre nem akar sikerülni, szerintem azért mert mostanában sokat veszekszünk férjurammal :roll: De azért remélem sikerülni fog :) Úgyhogy kistesós vonalzó még vár egy kicsit, Annáét lecserélem amint levegőhöz jutok, ígérem :wink:

Bocs lányok hogy csak magunkról írtam most, de éves zárásban vagyunk, úgyhogy csak ilyen füstjelekre futotta :oops: Ha túl vagyok rajta, akkor jövök, ígérem :oops:

Szép nyarat mindenkinek!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Kedves Fórumtagok!

Először is elnézéseteket kérjük, hogy így "betörünk" hozzátok, de úgy gondoljuk olyan hírt hozunk, aminek talán sokan örültök. Egy különleges felajánlást hoztunk, speciális a fórumotoknak szóló "közös kedvezményt" szeretnénk felajánlani Nektek, íme a részletek:

Ruhafalva webáruház tulajdonosaként kerestük fel fórumotokat, és egy igazán kedvező ajánlattal érkeztünk hozzátok. Ruhafalváról tudni kell, hogy az egyik legnagyobb outlet és újszerű használt gyerekruhákat forgalmazó webáruház, de emellett gyerekcipőből, outlet Mexx női ruhából és Gap illetve Old Navy kismamaruhából is nagy készlettel rendelkezünk.
Szerdán indítottunk egy akciót, melynek keretében a webáruházban található termékek rendkívüli, 25%-os kedvezménnyel vásárolhatóak meg a készlet erejéig. Ebben a percben több mint 13.000 db szabad termék van még, érdemes hozzánk benézni, mert a készlet folyamatosan fogy.

De ha csak ennyi lenne az akció, biztosan nem keresünk meg Titeket. De ennél sokkal többről van szó! A közös kedvezményetek így néz ki:
Amennyiben összefogtok, és együtt leadtok egy legalább 100.000 Ft értékű rendelést, 50% kedvezményt kaptok minden egyes termékre!
A 100.000 Ft lehet, hogy elsőre picit soknak tűnhet, de ha 50% kedvezménnyel nézzük, már csak 50.000 Ft-ot kell fizetnetek, és ha összefogtok többen, akkor ez már nem is lesz sok személyenként.
Mit szóltok?

Az 50% igénybevételének feltételei megegyeznek a 25%-os kedvezményével, az egyetlen kitétel, hogy a kosár értékének 100.000 Ft felett kell lenni. A kedvezményes vásárlási lehetőség részleteiért katt ide: http://ruhafalva.hu/index.php?option=co ... Itemid=201 :)

Az 50%-os kedvezményt nyújtó kupon: JOLJARUNK50
Akciózni ritkán szoktunk, ez most egy kivételes alkalom, amire nyilván nyomós okunk van. Aki ismer már minket azért, aki még nem, azért maradjon velünk a következő hónapra, nagy változásokat, izgalmas dolgokat lehet majd tapasztalni :)

Ha bármi kérdés merülne fel bennetek, írjatok nekünk az info kukac ruhafalva pont hu e-mail címre, szívesen segítünk.

Reméljük találtok szép ruhákat és különleges cipőket a babáknak, gyerekeknek, Mexx ruhákat magatoknak vagy akár Oldnavy, Gap kismamaruhákat ha éppen aktuális ;-)

Üdv,
Dorka és Rita
ruhafalva
Budapest
 
 


Sziasztok!

Borsa!

Gratulálooooooooook!!! :D :wink: Lám a kislányra vágyó kívánságod ismét valóra válik!!!! :D :wink: Azért Apának is küldöm a dicséretet! :wink: Neve van már a Kishölgynek?
Látod, én megmondta/megéreztem, hogy kislány lesz! :wink: Idén nem állok rosszul a megérzéseimmel, ha gyerekről van szó. Mármint, hogy kinek milyen nemű gyerkőce lesz. Eddig 5-ből 4-szer már tutira betaláltam! :wink: :D Kíváncsi vagyok, hogy tudok-e 100%-ot! :wink: Jajj, de izgulok emiatt!!!! :lol: :D :wink: 8)
Emmának meg NAGYON SOK BOLDOG 4. SZÜLINAPOT!
Balaton, Riviéra?! Nem semmi! :wink: És hol, melyik részre mentek?
Jó táboroztatást és vigyázz Magatokra! :wink:
Lakás eladás projekt hogy áll? Gondolom még mindig nem nagyon kapkodnak érte! :roll:


Judy!

Neked meg jó zárást! Nekem már csak sejtéseim.....na meg emlékeim..... vannak az éves zárásról....!!! 8) :lol:
Örülök, hogy Ancsát felvették az oviba és hogy barátokat is szerzett már! :wink:
Remélem férjeddel nem komoly a veszekedés. Bár lehet, hogy a sok meló sem tesz jót a "Tesóprojekt" beindításához, nem?! :roll:
Bár én biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog, csak várja a "jobb/hűvösebb időt".... a telet! 8) :wink:
Várom, hogy füst jelezzél, amint vége a nagy melónak! Felén jöttök valamikor? 8)

Tenci!

NAGYON SOK BOLDOG 3838. SZÜLINAPOT!!! :lol: :wink: :D
Képeket azért a buliról dobjál majd a mélemre! :wink: Na meg a Srácokról is, mert tuti meg sem ismerem már Őket! :D :wink:
Apa köszöni és Ő is csókoltat Tégedet! :wink: :D
Na mit szólsz, milyenek a megérzéseim idén gyerekekkel kapcsolatban?! 8) :wink: Ha nem értenéd miről hablatyolok itt, akkor olvasd el, amit Borsának írtam, a 3. sortól! 8) :wink: :lol:

Ren!

Hívlak amint tudlak! 8) Remélem "Borsóka" is megmutatkozik kb. 4-5 hét múlva! :wink:

Most csak ennyi, vár az ágyam! :wink: 8) Amint tudok jövök!

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


És....UUUUUUUUUUUUUTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLOM EZT AZ IDŐT!!!! :evil: :x :cry: :(

Pussz Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Reggel nem is tudtam, hogy most akkor július van tényleg???? Az idő tiszta október :twisted:
Tegnap Ivánnal közösprogiztunk. Elmentünk az állatkertbe elfántot etetni :D Ivánnál az elefánt a szent állat mióta csak él :lol: Mázlink volt, mert már lemondtunk az állatkertről, meggyőztem egy játszóházazásról és mikor indultunk volna elállt az eső és kicsit már a naps sütött, szal mégis állatkerteztünk :) Egyzser mondjuk eleredt az eső, de az inkább csak szemerkélés volt, szal mázli :D

Gondoltam, hogy lesz meglepetés az új vonalzóm miatt :D
Timi kedvéért csajosítottam :lol: Szerinte a borsós nagyon fiús. meglátjuk, hogy mit hoz ez a virágos :lol:

Judy
Szerintem is! Majd ha egy kicsit lenyugszanak a kedélyek, kistesó is beköszön ;) A perpatvaroknak biztosan köze van ahhoz, hogy le vagy starpálva a melóhelyen is :roll: Jön a nyugisabb időszak, meg egy kicsit fel is adod, hogy "na mostmár nem is érdekel a dolog...." és ekkor majd.... 8)

Borsa
Mondtam, hogy csajos az a vonalzó :lol: Balcsi, de jó! Remélem mi is megyünk augusztusban! Nem merünk lefoglalni :? Tavaly is áldottuk az eszünket, mert nagyon vacak idő volt, amikor eredetileg mentünk volna.
Ez a táboroztatás ez napközis tábor? De ugye nem ovisokat???? Vagy már oviban is van ilyen???? :shock:

Timi
Most akadt meg a szemem azon, hogy sárgabari lekvár??????? Dehát nem most jön még csak a szezon? :shock: Eperből én is befőztem 10 kg-t :wink:
Várandós topicban arra jutottunk, hogy az alacsonyabb AFP is fiút jelent :) Ivánnál is az alsó határon mozgott és több anyuka is írta, akinek fiai vannak, hogy ők is ezt tapasztalták :) Szal 19-én megyek AFP-re. Majd tippelünk az eredményből :lol: Megpróbálom visszakeresni Linda AFP-s eredményét, csak a kíváncsiság miatt ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni! De ovisok és igen napközis, de iskolába menő 7 éves gyerkőcök... hulla is vagyok tőle...

Timi, megérzés bejött :)
Balatonon Fonyódra megyünk és nagyon várom, jövő szombaton startolunk :D
A Kisasszony Sára lesz, már változni sem nagyon fog, mert Emma már így szólítja :D

Judi!
Szorítok a tesóért, tudom milyen akarni, várni... de hidd el összejön tapasztalatból mondom!

Tegnap voltam 20 hetes UH-n minden ok megerősítették a csajos vonásokat :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: