Új privát üzeneted érkezett!

Hihetetlen, hogy ez a babanetes óra még mindig nincs átállítva! :?
Nálunk még csak 13.30 van!

Na pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


[b]Úristen!!!!! Laptető!!!! :shock: :wink: :lol:

Na ezt gyorsan átpasszolom a Kismamáknak meg Luca babának![/b]
8) Nagyon jó egészséget Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ren,
Gratulálok!!! Nagyon jó egészséget nektek!!!! :D


Bocs lányok, majd jövök még, de most forrong a lencse a tűzhelyen :)

Boldog új évet mindenkinek!!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

 
 

Hali!

Látom nem ér rá nagyon senki! :oops: :roll:

Ren!

Téged viszont NAGYON MEGDICSÉRLEK! :wink: :D Látom Lucának már csináltál vonalzót! Büszke vagyok Rád, hogy már erre legalább futotta az idődből! :wink: :D

Judy!

Veletek is minden okés? Aztán nem elfelejteni szólni, ha már tudjátok ki lakik odabent! :wink:
Remélem cukroddal továbbra is minden okés!

Sissy!

Hol van az az új vonalzó?! :wink: Lécccciiii!!!! Egyébként minden rendben? Rókák remélem nincsenek! És Tomi apu hogy van? Gondolom Ő is nagyon örül a Kistesónak! :wink: Hajrá! Remélem kislányka lesz! :wink: 8) :D

Borsa!

Ha van egy szusszanásnyid, Te is írhatnál, hogy mi van veletek, hogy vagytok és a Csajok hogy vannak egymással!? :D Esetleg Sárinak egy vonalzó?! 8)

Bárki aki erre jár és van kedve egy pár sort írni, hajrá!!! Én kíváncsi vagyok Mindenkire! Boszi, PoliKata, Kriszti, Valentina, Rólad büdös banya (Tenci 8) ) már nem is beszélve! :lol: :wink:

Szép álmokat és szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Jelentem tegnap voltam UH-n és minden okés :D

Timi,
hát most nagyon úgy néz ki, hogy bejött a megérzésed:
Kép
Megyek, megpróbálom felkaparni az államat a padlóról... Valahogy annyira biztos voltam benne, hogy lányom lesz :roll: :D

Többiek, aki erre jár, írjatok!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!

Én mindig is tudtam, hogy van Isten és hogy nagyon szereti az embereket! :wink: :D 8) Hidd el nagyon jó lesz a kistökös a családban! :D :wink: Ancsa sem fog "nagyobb riválist látni Benne"! 8) HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! :wink: :lol: :D
És akkor most melyik is a favorit neved? És Apa mit szólt hozzá? Gondolom madarat lehet vele fogatni! 8)


Repültem főzőcskézni!

Csodálatos hétvégét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Szia Timi,

Apa nagyon örül, mondhatni végre egy jó hír, mert elég pocsékul indul az évünk amúgy :( De remélem hamar abbamarad a pechszéria...
Nevünk még nincs, lassacskán elkezdünk gondolkodni :) Na meg vásárolni, mert ugyan hozzámvágott a tesóm 4 doboz ruhát a hétvégén, de ugye 90%-ban csajos :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szia Judy!

Álladat megtaláltad már azóta? :wink: Remélem egyben maradt! :D
Miért, milyen pech szériátok van/volt? :shock:
Jaj, de nagy öröm is a vásárlás! :wink: :D Annyi jó fiús cuccot lehet kapni, színben is meg mintákban is, a csajoknak meg csak azokat az..... áááááááááááá rózsaszínt nyomatják! :evil:
És Ancsám mit szól hozzá, hogy kistöki lesz? És szüleid? :D Mondjuk nálatok (is) elfér még egy-két pasi a családban, mert ha jól emlékszem nagy a nőuralom nálatok. :wink:
Nálam is elférne lassan még egy PASI :wink: :lol: , de arra legalább még 10 évet várnom kell! 8) :wink:
Egyébként az én ismeretségi körömben, elég jól indult az év babaáldás szempontjából, mert ugye Rajtad kívül van még két nagyon jó ismerősöm, akik babát várnak (sőt az egyikük február végén-március elején szülni fog!), a harmadiknak január 2-án született a kisfia, Levente :wink: és az egyik barátnőmnek meg a párja karácsonykor megkérte a kezét, úgy hogy valszeg nekem még egy lagzi is dukál az idei évben és náluk is szóba került már a gyerek, mert barátnőm már igencsak "vén", márciusban lesz 30 éves! :shock: :lol: :wink: És azért mondom, hogy vén, mert tudod hogy köszöntött fel a szülinapomon? Hogy, idézem: "Isten éltessen sokáig a 35. szülinapodon, de ne izgulj, mert lassan én is a vén 30-ok táborát erősítem!" :shock: :lol: :wink: Na jól visszaírtam neki, hogy köszi te vénkisasszony :mrgreen: , de te vagy az öreg meg az országút, én tuti nem! :lol: :wink:
Ha már a pecheknél tartunk engem most igazából az bosszant de nagyon, hogy mennyibe kerül az üzemanyag és amit ez maga után vonz meg amit tegnapelőtt hallottam a híradóban, hogy csökkenni fog a Gyed-em is januártól minimum 7.500 ft-tal, mert ugye én nem kerestem bruttó 167 ezret minimum :evil: mielőtt eljöttem szülni! :evil: A többiről inkább meg nem is beszélek....
Na de ez most igazából nem is számít, mert a lényeg, hogy mindenhol, mindenkinél egészséges kicsi babák szülessenek! :D

Most csak ennyi, mert mennem kell Adriért a suliba!
Ha valaki erre jár, írjon már magáról/családról pár sort! :wink:

Sok puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!
Segítsetek légyszi,ha tudtok.Nováky Ritáról tud valamelyikőtök?Dolgozik valahol?Esetleg a mobilszáma megvan?Nagyon köszönöm!
Patrísa
vpatrisa
Budapest II. kerület
 
 


Szia Patrisa,
Vali mondta, hogy valaki keresett, és nézzek be.
Nagyon zajlik az életem, havonta egyszer kukkantok be. Vali, köszönöm, hogy szóltál.
A szent Istvánban vagyok amúgy, ezt mindenkinek mondom, bár azt hallani, hogy az Istvánt is lehet, hogy megszüntetik...de addig is: itt vagyok.
06/20/93 58 394 a számom, ha valakinek kellenék. Patrisa, ha hívni akarsz, akkor ma este 8 - 9-ig telefonálj, illetve pénteken délelőtt. Utána nem vagyok elérhető könnyen.
Szeretettel: Rita
(rohanok tovább)
nováky_rita
 
 


Kedves Rita!

Nagyon köszönöm a gyors választ.Egy ismerősöm fog szülni április elején,ő kért meg,hogy segítsek neki szülésznőt találni.Rögtön Rád gondoltam.Bár nem ismerjük egymást,mégis nagyon sok jót hallottam Rólad a kútvölgyis anyukáktól,(egyébként anno én is a kútvölgyiben szültem).
Felírtam a számod,nagyon köszönöm.
Az ismerősöm egyelőre a Szt.Imrében van,de igazából az orvosához nem ragaszkodik,szóval lehet hogy váltana akár kórházat is.
Ha marad mégis a Szt.Imrében,akkor esetleg tudnál valakit ajánlani onnan?Vagy kivitelezhető-e az,hogy Te legyél vele szüléskor a Szt.Imrében?
Nagyon köszönöm!
Patrísa
vpatrisa
Budapest II. kerület
 
 


Szia Timi,
Már kezdem elhinni :D
Igen, nagyon csini pasiruhák vannak, most voltam a C&A-ban, mert a hugom lányának kerestem valami jópofa szettet, erre szinte csak pasis ruhák voltak :)
Anna nagyon hugit tervezett, de aztán azt mondta, hogy nem baj ha fiú lesz :D Anyukámék is nagyon örülnek, bár anyu megkérdezte, hogy "atyaúristen, mit fogunk kezdeni egy fiúval ennyi lány után?" :D Anyós meg még nem tudja, nem nagyon rohangálok át hozzá, szerintem szilveszter óta még nem is voltunk... Az ünnepek tájékán nagyon előadta magát, és most annyira nem hiányzik... :?
Az üzemanyagárakat ne is említsd :( Teljes gáz... Már vagy 30ezer ha tele akarom tankolni a kocsit... Úgyhogy nálunk most nagyon pihentetve van az autó, gyakorlatilag hétvégén furikázunk csak vele, meg ha nagyon kell menni valahova... Van olyan hogy másfél hónapig kitart egy tank gázolaj... De pl most számoltuk, hogy az hogy lementünk múlt hét végén tesómékhoz Pécsre, 13ezer forintba került kb, csak azért, mert a pályamatricát nem mi vettük. (Laci a mi autónkkal volt vidéken céges úton kedden, meg ment volna ezen a héten is, így a cége megvette a matricát a mi kocsinkra, és mivel már csak 10 napos van, így érvényes volt még a hétvégén) Szóval nagyon durva....
Hogy miért indul szarul az évünk? Bobikutya sajnos elpusztult szombaton :( 11éves volt, valószínűleg a szíve nem bírta már... Nem igazán volt beteg, egyszerűen elaludt. Csak nagyon pocsékul érintett és nagyon hiányzik mindenkinek. Főleg a jelenlegi felborult hormonháztartásommal nehéz feldolgozni... Meg aztán van más is, de azt hagyjuk mert ezerötszáz lesz a vérnyomásom, és azt most nem akarom :?
Ti jól vagytok?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!

Szegény kutymorgó! :( Sajnálom!
Mi jól vagyunk. Adri ma kapja meg a félévi bizonyítványát! :wink:
Mindjárt indulok is érte a suliba!
Írok neked inkább emailt. A karácsonyi emailomat egyébként megkaptad?
Most tényleg robogok Adriért, de megígérem, hogy hétvégén, de inkább vasárnap írok neked mailt. Holnap csak azért nem, mert kerianyám holnap lesz 60 éves és meghívtam magunkhoz ebédre.
Aztán nyáron meg az Apukám lesz 60, jövő hét szombaton Zizi 3 éves, anyósom 70 éves (és ugye nekik egy napon van a szülinapjuk!) :wink: , meg lányok uncsitesója is jövő héten lesz 9 éves, a másik meg 30-án 14 éves, úgy hogy lesz idén "nemulass"!!! :wink: :lol: Ez a január vége, meg főleg szülinapos őrület! :wink: Ja és akkor még a saját uncsitesómat kihagytam, ő is holnap lesz kerek 35. :D

Na téptem Adriért, a többit majd vasárnap mail-on.

Többiek???

Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Szia,
A karácsonyit megkaptam, szerintem válaszoltam is... Vagy csak tervben volt??? :? A mostani mailt is várom :wink:

többiek??? Nem jár erre senki? :shock:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szia Judy!

Bocsi, utána nézem, megkaptam a karácsonyi kétsoros választ! :D
Viszont amit vasárnapra ígértem.....na azt biztos észre vetted, hogy még nem sikerült megírnom. Bocsika!!!!!! 8) :oops:
Most meg ezerrel gyúrok Zizi szombati szülinapjára, úgy hogy inkább nem ígérek semmit, de igyekszem a jövő héten elküldeni a levelet!
Addig is sok puszi a Családnak, pocak simi a Babának! :wink:


Többiek? Lóbálják a lábukat! 8) Naaaaaaaaa, gyerünk már egy-két sorra Csajok! :wink: Főleg kismamik és "frissmamik" , kíváncsi vok, kinél mi a helyzet!!! :wink: :D Tényleg!!!!

Szép estét és szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Most csak egy nagyon gyorsra.....

Sissy!

TOMI BABÁNAK NAGYON SOK BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK! Sok puszi Tomi babának! :D

Tenci!

MIKEY-NAK NAGYON SOK BOLDOG 5. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!
Most már cserélj vonalzót mindkét Pasinak! :D
Sok puszi mindkét Nagyfiúnak!

Judy!

Remélem minden okés! Pusz!


Igyekszem még a héten jönni!
Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!!

Tomi babának és Mickey-nak nagyon boldog szülinapot :D

Timi,
minden okés, csak elhúztunk 3 napra Németországba, tegnap este értünk haza :)
E-mailedet azóta is várom.... Pusz!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Jó nagy a lézengés, mint mindig! 8) :D

Drága Kismamik = Judy és Sissy és Drága Kisanyucik = Ren és Borsa!

Írjatok légyszi pár sort, hogy mi van Veletek és a Csemetékkel! :wink: Tényleg érdekel!!

Tenci Te............! :mrgreen: :wink:

Mi van mán Veletek? Hogy megy Benedeknek az ovi? Mikor mész vissza melózni? Plíííííííííííííííz egy pár sort....akárhová! 8)
És valahogy nagyon megálltak a fiúk vonalzói a fejlődésben! :lol: :wink:

Rég elveszett báránykák is jelentkezzetek!!! 8) :oops:

Gyönyörűséges tavaszt Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
írtam neked mailt :) Azóta semmi nem változott...

De többiek tényleg bejelentkezhetnének egy szóra :D

Véééégre tavasz!!!! 8)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Hali Csajok!

BOLDOG NŐNAPOT MINDENKINEK! :wink: :D

Judy!

Köszi, megkaptam és el is olvastam. :D Csak válaszolni még nem volt időm..... De mindjárt megint eltelik egy hónap és ígérem válaszolok! :lol: :wink:
És fiatalúr tényleg akkora, mint amekkorának a vonalzója mutatja? :D
Úgy látom, hogy akik lányt jósoltak Neked másodjára, most nagyon hallgatnak!!!!! :wink: :lol: Na mégis ki volt a király?! :mrgreen: :wink: :lol:

Egyébként sok puszi Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok csajok!!!

Nagyon boldog nőnapot!!! (mi már tegnap megkaptuk apától a tavaszi virágainkat :D )

Timi,
okés, sejtettem, hogy még nem érett meg az idő a válaszra :D
Igen, fiatalúr pont akkora :D Esetleg egy kicsit nagyobb. Pont ma délelőtt voltam uh-n és 1850g-ra saccolta a gép :roll:
Jóvanna, te vagy a boszi, na most már jobb??? :D
Jól vagytok??

Többiek??? Jár még erre valaki egyáltalán??? :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szia Judy!

Én vagyok valaki és még néha járok erre! :wink: :D És igen, így jobb, hogy én vagyok a boszi! :wink: :lol:
Köszönöm kérdésed, igen jól vagyunk.
Mira "ismét belevágott a fogzásba" :roll: , két hónapja jött utoljára foga, ami a 11. volt a sorban és most várjuk a 12. fogat. :D
Adrim meg "lelki beteg", mert a mostani matek dolgozata "csak" 95 %-os lett. Gondolhatod, hogy mekkora gond is ez.....nekem! 8) De hát hiába, Apjára üt ebből a szempontból, csak az a jó, ami 100%! A Tanító néni gyorsan megvigasztalta Adrit :lol: , hogy ez még bőven 5-ös lenne, ha osztályozni kéne. Na de majd másodiktól már lesz osztályzás, oszt remélem akkor már megnyugszik a lelke! :wink: :D Egyébként minden okés Vele tényleg nagyon jó tanuló.
Zizim meg nagy dumás, mint anyja :wink: :lol: meg egyfolytában az oviba készül. 23-án majd beviszem délelőttre, remélem utána egy kicsit megint békén hagy és nem nyaggat majd, hogy vigyem már be! :wink: Aztán szeptembertől meg hajrá, nyomjuk majd élesben az ovit. :D

Hirtelen ennyi. Most tépek ezerrel, mert jön Horatio Cane Miamiból meg utána Gyilkolnak az elmék! :wink: :lol:
De hogy az óra még mindig nincs itt visszaállítva.... :evil: De most már lassan nem is kell!

Jó éjszakát és Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Íme, itt egy elveszett bárányka... Nemtom, hogy emlékszik-e rám még valaki...

És hát nyilván azért jövök, mert érkezik nálunk Hármaska, szeptemberben. És el kéne döntenem, hol is történjen az érkezése... :? Ugye a két lány a kútvölgyiben született, és nem szívesen adnék alább a "színvonalból". Igazából nem is a színvonalból, hanem a vajúdás-szülés-gyerekágy lehetőségeiből (békénhagyásából). Dokim (Tóth doki) a Sote2-re ment át. Őt még nem kérdezgettem, gondoltam, előbb körbejárom a témát...
Van közöttetek valaki, aki már követte dokiját a sote2-re? Tapasztalat? Mennyire hagynak békében szülés közben? Mi a protokoll? Minden érdekel!

Köszi a válaszokat, és persze üdv mindenkinek! Nem ígérem, hogy mostantól rendszeresen leszek, mert van ugye a 2 gyerek, meg főállásban dolgozom, meg-meg-meg, de azért igyekszem jönni. :)

Zsófi
zsofizsofi
 
 


Szia Zsófi! :) Persze hogy emlékszem, vannak még itt öreg rókák :)

Gratulálok!!! :D

Összehasonlítási alapom nincs, nekem a kútvölgyiben nem sikerült már szülnöm... Ha Borsa jár erre, ő jobban össze tudja hasonlítani... (arról nem is beszélve, hogy ő most szült, én meg ugye 2008-ban, de azóta nagyjából semmi nem változott)

DE: a Sote2 az azért nagyjából futószalag, mivel sokkal több szülés van, mint amit a 4 szülőszoba el tud látni :( Ami azt jelenti, hogy ha korán érsz be, lehet hogy szerencséd lesz a 6ágyas vajúdóhoz is (nekem volt). Engem mondjuk annyira nem zavart, elvoltam saját magammal, a párod ott is bent lehet, csak addig kell kimennie a folyosóra, amíg valamelyik csajszit vizsgálja az orvosa. Hason ctg szerintem többnyire van, legalábbis nekem végig volt, bekötve a nővérpultba, hogy onnan is lássák mi van veled, ha épp nincs senki a közelben. Amúgy engem nem zaklattak, úgy óránként jött a doki, meg a szülésznő a vajúdás alatt megnézni, hogy halad a dolog, azon kívül meg a ctg folyamatosan. A szülőszobába már 3-4 ujjnyi tágulásnál kerültem, onnantól nyugi volt, szülésznő ott volt velem, de békén hagyott. Nekem indított volt a szülésem oxival (ennek oka volt és előre meg is volt beszélve), meg volt burokrepesztés, de ezen kívül hagytak a saját ütememben tágulni, tehát kézzel tágítás és egyéb rémtörténetek nem voltak. Borotválást én megcsináltam otthon, beöntés nem volt. Szülés után megkaptuk a törpét, kb 2 órát otthagytak minket hármasban ismerkedni - nyilván ha épp ezer szülés van egyszerre, ez rövidebb is lehet, mert kell a szülőszoba másnak... Nekem gátmetszés volt, de elég nagy feje volt a kisasszonynak... Szerintem ez nem protokoll, dokitól, szülésznőtől függ... EDA-t nem tudom, én nem kértem, de Tóth doki nyilván tudja :wink:

Gyerekágy: 5ágyas szobák saját wc-vel zuhanyzóval. Hétvégén takarítót nem láttunk, azon kívül jöttek naponta, bár az ágy alatt nem szeretett takarítani a néni. Rooming-in, sőt, örülnek neki, ha nem adod le a csecsemőre, mert rengeteg baba van, nagyon kevés csecsemős nővérre...Látogató a szobába nem jöhet be, csak a folyosón, üveg mögül nézheti meg a gyereket (ez mondjuk engem nem zavart, inkább az állandó jövés-menés lett volna zavaró), te kimehetsz hozzájuk, ha akarsz, de a gyereket nem viheted ki. Babának ruhát adnak, meg köldökápoláshoz cuccot, kb minden mást vinni kell. Ha nincs semmi probléma 3 nap után mehetsz haza (annyit meg féllábon is...) Futószalag-működés hátránya itt is érezhető, ha éppen front van és millióan szülnek,,elképzelhető, hogy nincs hely a gyermekágyon, lehet hogy az első éjszakát a terhespatológián kell töltened, oda meg ugye nem viheted ki a gyereket... És amint van hely a gyerekágyon, akkor hoznak át, és onnantól együtt lehettek...

Alapítványi szoba: 2008-ban 10ezer ft volt /éjszaka, egyágyas. Nem emlékszem hány darab van belőle. Ami engem zavart benne, az az, hogy egy emelettel feljebb van, nem a gyerekágyon, bármiért be kell vinned a babát a csecsemőre, akkor liftezhetsz vele, és tuti rád se néznek 3 napig.. (na jó, a vizit gondolom bemegy oda is, de más arra nem jár az tuti...) Asszem szülésnél kell szólni, hogy te oda szeretnél menni, aztán ha van hely, akkor megkapod...

Hirtelen ennyit tudtam összeszedni, ha van még kérdésed, akkor szólj nyugodtan :wink:



Timi,

na igen, kibekkeltük az óraátállítást.. Látom a válaszmail ideje még nem jött el :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Zsófi
Gratula :)
Én a Margitban szültem Lucát. Az ügyeletes dokinak köszönhetem, hogy gyönyörű szülésem volt! Itt a gyerekágy...hááát...első gyerekesnek nem ajánlanám, de aki már tudja mi a dörgés, annak mind1. Én kiálltam azért, amit akartam (nem adtam le első éjjel és nem negedtem, hogy füdessék, nem negedtem cukros vizet...szal utáltak gondolom :) ) így rámhagyták...
Bnőm is a Sotén szült októberben...nemtom, hogy ott mi esélyed van szépen szülni :roll: Van ott erre idő????????????

Judy
Hűűű, már nagyon a végén vagy :) Mindjárt tényleg a feje tetejére áll a világ :lol:

na ennyire futotta...

Jó dolog a 3 gyerekes lét, de ilyesmire nem nagyon jut mellette idő :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Szerintem ha nem frontkor szülsz, akkor lehet szép... Bár engem sürgetni senki nem sürgetett, de tény, hogy csak 3-4 ujjnyi tágulással mehettem szülőszobára, addig vajúdó...

Ren,
ne is mondd... Már most a feje tetején van :D Most készült el az előszobabútor, ma megyünk még IKEA-ba, hétvégén gyerekszoba-átrendezés... Aztán Laci elutazik 1 hétre az USA-ba, addig még nagyon nem kéne szülni míg vissza nem jön... Igaz, ma reggel a védőnő azt mondta, hogy nagyon nem látja rajtam, hogy szülni készülnék (mármint az arcomon), úgyhogy szerinte 2 hetet még tuti kibírok...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Jó reggelt!

Egy elveszett bárányka :D

Judy!
Hű már 36. hét... Akkor minden oké? Nagyon drukkolok Neked, remélhetőleg megvárja apukáját :D

zsófi!
este próbálok chat-en lenni, hogy beszélhessünk! Grat a bébihez és én az Uzsokiban nézelődök, mert színvonalban ugyanolyan, mint a Kútvölgyi, de majd beszélünk :wink:

Timi!
Mira is már 1 éves múlt? Jesszus még most olvastam, hogy új autót veszel...

Na puszi mindenkinek, léptem dolgozni!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Judy!

Még csak a 36. hét....hol van még a vége?! :wink: Apa bőven hazaérkezik addig, míg Fiatalember "kifárad" a jó meleg zugából! :wink: :D Annát csókoltatom! :wink:
Levél, meg remélem átment! Az "össznépire" ....képekkel együtt.... gondolok! Írjak még?! :) Van valami amit esetleg nem írtam bele az "össznépibe" és még érdekel? Szólj és máris vésem a sorokat! :wink:
De a múltkori kis pletyi azért jó volt! :wink: 8)

Ren!

Jó, hogy beugrottál ide is! 8) Körlevelem remélem megkaptad?! :)
Luca mennyit nyom mostanság? :wink: Nagyokkal is minden okés?
Ha lesz időd, írj egy pár sort a postaládámba! :wink: Tudod, hová, ugye?! 8) :wink:

Zsófi!

Gratula Hármaskához! :D Lehet már tudni, hogy a két Hölgyemény mellé ki érkezik? Csinálsz vonalzókat a Csajoknak meg a legkisebbnek is? Mert akkor nem fogom "folyton" azt kérdezgetni, hogy melyikük mennyi idős, legkisebbel meg hol is tartasz! :wink: :lol:

Steff!

Nézelődsz Uzsokiban? :shock: :D Csak nem jön nálatok is Hármaska?!?! 8) Vagy még titok?! 8)
"Új" autóm, köszöni szépen jól van és imádjuk egymást! :wink: :lol: Igen, Mira is már "bőven" elmúlt 1 éves. És ha azt nézem, hogy Jázmin szeptemberben kezdi az ovit, Mira meg jövőre, akkor már nagyon öregnek érzem.....Őket!! :lol: :wink: :D Gyere azért, néha-néha, ha van egy kis időd! :wink:

Lassan menek aludni. Mindenkinek szép álmokat! Vagyis remélem, hogy Ti már szépeket álmodtok! :wink:

Puszi Mindenkinek, de főleg a Gyerkőcöknek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Köszi mindenkinek a gratulákat! Meg az infókat is, főleg neked Judy, tökjó részletesen leírtál mindent. A jövő héten megyek a dokimhoz, megpróbálom majd kicsit kérdezgetni, hogy mi a helyzet békénhagyás ügyben.

Reni: meg tudod kérdezni a barátnődet, milyen volt neki? 1-esen vagy 2-esen szült?

Steffi: várlak, próbáljunk meg csetelni, én nem láttalak mostanság. Uzsokit egyáltalán nem ismerem...

Timi: csinálok majd vonalzókat, de most inkább aludni megyek. Hármaskával holnap megyünk 19. heti UH-ra, remélem kiderül a neme, egyelőre még nem tudjuk. És akkor a kora is kiderült: kedden töltöttem a 19. hetet.

Borsának meg majd írok privit, neki akkor igazán van összehasonlítási alapja. :)

Kép
Kép
Kép
zsofizsofi
 
 


Sziasztok! :cry:

Lassan akartam magamnak egy vonalzót csinálni. De szerdán az uh-n nem volt szívhang. Csütörtökön megműtöttek. Missed ab. Nem magyarázom mi ez, aki tudja az úgyis tudja, aki nem az meg soha ne tudja meg. 10. héten tartottunk egyébként, nov. közepén született volna.
Próbálok felállni, továbbmenni, de összetörtem.

Mindenkinek csak jót kívánok és mindenki nagyon vigyázzon magára!
S.

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi :( :( :( :( :( :( :( :(

Zsófi,
nincs mit, próbálkoztam :) Pár hét múlva frissebb infóim lesznek...

Timi,
levél átjött, egyszercsak írok majd én is :lol: Tényleg jó volt dumcsizni. Csajokat puszilom!
Apa holnap jön, doki 3 napra elutazik, úgyhogy azt kérte, ha lehet, jövő héten még ne szüljek. De azért megmondta ki a helyettese, ha nem bírnám ki :D

Megyek aludni, ma olyan vagyok mint a mosott rongy... Átaludtam az F1-et is, pedig nem jellemző rám az ilyesmi... :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Steff!

Igazán sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Zsófi!

Remélem sikerült kialudnod magad! Várom a vonalzókat! :)

Judy!

Te Nőci! Hogy számol ez a babavonalzó?! :shock: 37 hetesen majdnem 3,5 kilóra "saccolja" a babát?! :shock: Mekkora lesz vajon a 40. héten? Nem értem..... :roll:
Hidd el nekem, hogy Fiatalember kivárja az idejét! :wink: A pasik különben sem sietik el a dolgokat! :wink: Ha csak nem jön valami eget rengető front....de szerintem nem! :wink: 8)
Úgy hogy lehet, hogy egy ötórai tea még belefér még valahol....?! :wink: :D
Úristen! Május 7-én mehetek és írathatom be Jázmint az oviba! :shock: :lol: Hogy repül az idő és hogy öregszik ez a gyerekem is! :wink: :lol:
Apjuk már hazaért, vagy csak estére várható?

Megyek, mert mintha kopognának.... :roll:

Sok pusz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
doki szerint 4 kiló tájéka, ha kivárja a végét... De valahogy úgy érzem, hogy ő előbb jön... Meglátjuk. Már nincs sok hátra :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Hali!

Judy!

Na most már elkezdheted a centit vágni! :wink: De szerintem megvárja a végét....banyaaaaaaaaaa! :wink: :lol:

Zsófi!

Kiderült pici baba neme? Kíváncsian várom a csodaszép vonalzókat is! :wink:

Mindenkinek sok puszi, de mára ennyi, mert holnap ballagás a családban,megavelejárók! 8)

Szép álmokat!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
jelentem még egyben. Ctg és flowmetria tökéletes, BPD 95mm, becsült súly 3600g ma délelőtt... Szóval kisebb nem lesz mint a nővérkéje, hacsak nem gondolja úgy hogy most hirtelen megszületik :D

Ren,
asszem te kérdezted, hogy mire van idő a sotén. Egy ismerősöm múlt héten szült, 19 órát vajúdott (ebből kb 15-öt a kórházban) mielőtt megcsászározták, szóval ebből úgy gondolom, hogy "forgalom" és orvosfüggő, hogy mire van idő...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Judy!

Látom a Kisember nem siet! :wink: Mondtam én neked, hogy megvárja az idejét vagy ráhúz még 1-2 napot! :wink: Az a büdösbanyaénem..... !! :wink: :lol: Egyébként lehet, hogy tudja, hogy 17-én csütörtökön megyek a körútra fogorvoshoz és azt várja, hogy egyből meg tudjam látogatni! :wink: Szóval, ha nem jönne holnap vagy 16-án, hanem mondjuk 17-én hajnalban, mindenféleképpen dobjál meg egy sms-sel, mert akkor ha nem bánod, még aznap bemegyek. De ha mégis 17-e után születne, akkor is azért visszajövök a városba és meglesem Őkegyelmét, na meg persze az anyukáját is! :D :wink:
Már 3600 g? :shock: :) Miért, Anna mekkora volt?
Egyébként ezen a nyáron szinte "bejáratos" leszek a a II-es klinikára, mert még Rajtad kívül 3 emberke (1 barátnő+ 2 ismerős) is ott fog szülni! :D Lehet a legjobb az lenne, ha odaköltöznék a kórházba és besegítenék ahol tudok! :lol: :wink: Puszi Mindenkinek! :D

Csók a Többieknek is, de megyek, mert jön Gibbs ügynök! 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
megvárt ő mindent... Még a nővérkéje középfülgyulladását is :? Már az egész utca azt kérdezgeti folyton, hogy mikor szülök. Vicces volt, szombaton voltunk szülinapi bulin a szomszédban, kérdezték mikorra vagyok kiírva. Mondom tegnapra. És zárva volt a kórház??? :D
Amit utálok: most már vannak fájások, csak gyengék, nem nyílik a méhszáj. Ettől nekem még ugye nem jó :? Naponta ctg, kétnaponta flowmetria :? grrrr
Doki ma azt mondta, hogy mivel pénteken töltöm a 41.hetet, ha addig semmi, akkor pénteken indítunk. Igaz, ma úgy megvizsgált, hogy majd besz...tam. Úgyhogy legkésőbb pénteken szülök így vagy úgy... SMS megy majd.
Szegény Laci már 2 hete nem mer egy jót sörözni... Remélem most megnyugszik, hogy hétvégén már akár sörözhet is egyet :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judym!

Kitartás! Lehet, hogy "dokivizsgálatból" meglesz holnapra valaki?! 8) Drukkolok ám nagyon!!! Gondolom azért az sem esik túl jól, ha a nyakadra járnak folyamatosan kérdezgetni, hogy mikor szülsz már?
Én tuti bemosnék nekik egyet! :lol: :wink: Jön az a gyerek, amikor szeretné, ha meg kell, akkor kicsit majd "rásegítenek", hiszen a végtelenségig nem lehet a gyerkőc odabent! :wink: Nyugi!! Minden rendben lesz!!! Hátha ez a bazi nagy szél "kifújja" onnan azt a kis lustaságot! :wink: Sms-t epedve várom!!! Komolyan mondom, ha hajnalok hajnalán vagy éjnek évadján érkezne meg, akkor is dobj sms-t! Mindegy mennyi az idő!! Okés?! Remélem ezt a pár sort még el tudod olvasni! Utána akár már indulhattok is a kórházba! :wink: 8)
Most megyek, gyűjtök lány neveket az én kedves barátnőmnek, mert fogalma sincs, hogy minek nevezze majd el azt a gyönyörűséges kislányát, ha majd augusztus elején megszületik! :wink: (szintén majd II-es klinik!) Úgy van vele, mint én. Ha fia lenne simán tudna neki nevet adni, de lány név egy sem tetszik neki! 8) :wink:
Sok pussz és nagyon drukkolok és gondolok Rátok! :wink:

Valakik még pár sorra, hogy kivel mi a helyzet?! Plíz!!! :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Kedves Mindenki!

Örömmel értesítelek Benneteket, hogy Judy már nem tudta elolvasni a mai visszaírásomat! :D :wink:
Ma délután, 4 óra után pár perccel megszületett MOLNÁR ÁDÁM AURÉLIÁN, 4150g és 56 cm. Anya és baba is jól vannak! :D :wink:
Még egyszer jó egészséget és sok boldogságot kívánok az egész Családnak!

Jó éjt Mindenkinek! Szép álmokat!

Puszi!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judytnak!

Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Köszönjük!!!! :D

Már ki is hajítottak, úgyhogy ma délutántól már itthon :)

Kagyló, te hogy vagy? Rég hallottam rólad...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szia Judy!

Hogy neked mikre nincs időd?!! :wink: :D Nagyon jó a kép Ádámról! :D
Gratula még egyszer! Sok puszi! :wink:


Szia Kagyló!


Muszáj egy kicsit aludnom is! 8) Majd jövök.....

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Szia Timi,
alvás helyett bármire van időm... már ameddig bírom alvás nélkül :roll:
Egyenlőre még pocsékak az éjszakák, nagyon várom, hogy beálljon a ritmus... Ádám egyenlőre több körben eszeget, 15 percet bír szopizni max, aztán elfárad és beájul. 10-15 perc múlva rájön, hogy még éhes, és kezdjük előlről... Ebből van úgy 2-3 kör, na ez egy kaja... Ez nappal még hagyján, de éjszaka nem túl mulatságos :? De egyenlőre még engedem, mert nagy a gyerek, és még tuti nem tud egyszerre annyit enni, amennyi kell neki... De ma éjjel gyakorlatilag etettem éjféltől 1ig, majd 3/4 2-től 3ig, és utána is csak 5ig aludt, majd megint éhen akart halni... Azóta 2 körön vagyunk túl, de most a mama büfizteti és mintha megint repetázni akarna... :roll: Úgyhogy megyek is...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok
Tigrincs
Sziiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :wink:
Judyt
Most vettem észre,hogy írtál. :oops: Az a jó ha otthon vagy, akkor nincsen semmi gond!Köszönöm szépen,én jól vagyok.
Hűűűűű,de sok hajacskája van :shock: :lol: Milyen súllyal született?
Nem teszel fel az albumba képet? Szoktam kukucskálni. :oops: De meg tudnám szeretgetni :wink: :lol:

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Szia kagyló :D
Örülök, hogy jól vagy :)
4150g-al született, 4030-al jöttünk haza. Holnap viszem mázsára a védőnőhöz, kíváncsi leszek hogy állunk...
Hmm, az albumba hogy kell? Oda még soha nem próbáltam... :oops: De ide teszek neked egyet, jó? :D
Kép

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok
Judyt
Nem lehetett valami könnyű szülésed.Szép nagy baba!
:wink: Már viszem is haza :oops:
Jaj,nem az az album,hanem ami a profilodnál van. :lol: Ott szoktam nézegetni a képeket. :oops: Mit mondott a védőnő?
Még lesz baba,harmadik? :D

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


:D
Jaaa, értem... még oda se töltöttem soha... De majd megpróbálom :wink:
Védőnő kerek 4 kilót mért... Majd jövő héten meglátjuk :)
Harmadik babát nem tudom... Egyrészt "öregvagyokénmárehhez" :D, másrészt nem volt könnyű a szülés... úgyhogy majd kiderül....

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Hová nem töltöttél? :shock: :lol: :lol: Van a profil oldalad,ott adatok vannak.Ott van neked honlap: és ott van egy fotóalbum.hu.Arra rá megyek és már nézem is. :lol: Érted? :D
Kevesebb lett mint a születési súly? :shock: Eszik sok tejecskét?Öreg vagy? Akkor én milyen öreg vagyok, már nem is szabad vállalnom. :cry: :cry: 3 évvel vagyok idősebb. :( Megyek meg igénylem a nyugdíjt :cry:
De hogy vagy öreg,fiatal vagy! :wink:

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Oké, bocsi, kicsit szét vagyok zuhanva még itt a két gyerek között :oops: De az a nagy helyzet, hogy oda se töltöttem szerintem Anna két éves kora óta :oops: Volt akkor egy időszak, amikor folyamatosan jöttek az e-mailek, hogy megszűnik az oldal, mégse szűnik meg - mégis megszűnik-mégse... Egy idő után nem tudtam követni :? De még mindig létezik, úgyhogy nekiállok, ha lesz egy kis szabadidőm :wink:
Én most nagyon öregnek érzem magam :( De lehet hogy csak nem alszom eleget. :) Ma reggel a fél 7-es szopi után gondoltam még visszafekszem picit... Na a lányom felébredt, mellémbújt és elkezdett csacsogni, úgyhogy ennek lőttek :roll: :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szia judyt
Na,látod csak ott van. :lol: :wink: Valószínű,hogy a fáradság miatt van.Köszönöm, majd figyelni fogom mikor teszel képeket. :D
Sokszor fel kell kelned este? Pedig pihenni azért kellene,egy picit.Párod nem segít?Hát nem lehet könnyű kettő gyerekkel, de mi nők imádjuk a gyerekeket.Ha nincsenek nem élet az élet!Majd be áll minden a régi kerék vágásba,de az még odébb van. :wink:

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: