Új privát üzeneted érkezett!

Zozo Kép
Igen, elég félemetes amiket Dévai mond. Végigmondja, hogy mikor mi sérülhet meg és midet veszítheted el, mibe halhatsz bele, milyen bajai lehetnek a gyereknek. Nagyon kemény végighallgatni, bár tudtam mire számítsak. Ha nem tudom előre, hogy ez lesz tuti elbőgöm magam.
De mindezek mellett nagyon korrekt és nem azért csinálja ezt, hogy megijesszen, elijesszen, vagy ilyesmi, hanem, hogy tényleg tudd, hogy ezek a dolgok megtörténhetnek.
Nagyon-nagyon rendes a Doki, és bár tudom, hogy ti is megbíztok a ti orvosotokban és ők is jó orvosok én csak azt tudom mondani, hogy abszolút elégedett vagyok vele és biztos kezekben érzem magamat Kép Örülök, hogy hozzá fordultam Kép
Bár nálunk a családban sajnos/szerencsére van két "referencia" kislány, akiknek a világra jötte szintén Dévainak köszönhető Kép Úgyhogy amikor a Doki sorolta a szörnyűségeket, akkor végig azt mondogattam magamba, hogy ott van a keresztlányom és a tesója és szép, kedves, okos gyerekek, nálunk sem lesz semmi baj Kép

wish
 
 


Zozo, Zsu,

Már lehiggadtam, pillanatnyi elmebaj volt Kép
Rózsaszín minden Kép
Te se parázz, Zozo
erősek a skacaink

köszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Wish!
nekem nagyon tetszik az amit elmondanak nektek. nagyon korrekt dolognak tartom, bizti én is halálra rémültem volna, így is volt bennem egy kis félsz, pedig csak olvastam h. minek milyen hatása lehet.
szívesen meghallgattam volna én is egy ilyet.
azt h. milyen bajai lehetnek a gyereknek leírod nekem?
hátha van amit még nem hallottam, majd ha írsz levelet akkor, ha nem felejted el.
köszi.

Dzsúd!
per.pill én is rózsásan látom a világot.
örülök h. te is.
Vendég
 

 
 

Dzsúd!

Nem vagyok hajlandó tovább részletezni a témát hiszen nem fog senkivel megtörténni!Kép Tessék hátradőlni és nem ilyen hülyeségeken gondolkozni! Már bánom hogy leírtam a történetem!Kép A szép dolgokra tessék koncentrálni!Kép Ott van és várja a simit minden második percben! Tessék inkább vele foglalkozni!Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Dzsúd!
Szeretném megkérdezni hogy te kaptál a beültetés után Choragon szurit? Meg hogy neked hányat szívtak le és hányat kaptál vissza? Ez utóbbit lehet hogy már írtad akkor bocsi!
Mikor mész UH-ra?

A babók pedig jól vannak ahogy Zsu is írta tessék pihenni és babusgatni őket.

Wish!
Holnapra egy nagy kalappal az uh-ra!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


BZsuzska
Neked mikorra fog esni a lombik? Mi a különbség a protokoll és az között amit nálam csinálnak.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Zsu,
igenis Kép Kép Kép

Zsebi,
Igen, beültetés után kaptam Choragon szurit a popsimba, ha jól emlékszem 4x, másnaponta. Meg szednem kell azóta is napi 3x2 Duphaston tablettát - ehelyett sokszor kúpot adnak, meg szedem a napi 1 Elevitet, mindkettőt a 12. hét végéig. 5 petesejtet szívtak le tőlem, ebből 4 meg is termékenyült, és 2 lett gyönyörű, 2 pedig közepesen szép, így a 2 legszebb lett visszaültetve. Az UH márc. 29-én lesz, 2 hét múlva, akkor tudom meg, hogy szólóban nyomja-e bent a Bébi vagy duett Kép sztem szólózik.

ne izgulj,
Neked mikor lesz a 2.lombik?

Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok LányokKép
Nagyon örülök, hogy végre feléledt a topic, alig tudom visszaolvasni, annyit írtatok!
DzsúdKép
Először is gratula a Babóhoz, boldog pocakosodást kívánok! Na és köszi a sok hasznos infót, de ez a többieknek is szól!!!
Sajnos én még nem vagyok boldog kismama, ahogy remélted; én is a második lombik elején vagyis a fogigátló utolsó néhány szeménél tartok. Volt egy fagyibabás transzfer is, de ahogy nem sok reményt fűztünk hozzá, sajnos hozta is a statisztikát, nem sikerült. Annyiban volt más az első transzfernél, hogy csúnyán becsapott két teszt is, mert halvány kétcsíkosak lettek és egy kicsit beleéltük magunkat, de most már megtanultam a leckét, ezután no teszt, csak vérvétel!!!
Hú lányok, én azt hittem, velem nem történhet ilyen (de hogy miért hittem ezt???), szépen alattomosan felmászott rám öt kiló az első lombik alatt!!! Nem hittem a szememnek, mikor a mérlegre álltam. Ezzel vigyázzatok, mert észre se venni és már ott figyelnek a fölös kilók! Gondolom, nem mondtam ezzel újat, csak én naiv azt gondoltam, ha eddig sosem híztam, most sem fogok...Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok!
Meg volt az UH, van egy csomó tüszőm, mind a két oldalon, olyan 8-13 miliméteresek. Kb 8-10 mind a két felén, olyan kis béna vagyok, nem bírtam megjegyezni, annyira izgultam Kép
Viszont, megint azt mondta a Doki, hogy bal petefészkem annyira a méhem mellett van, hogy abból nem fogják tudni leszívni őket, ami a növeli a hiperstimuláció kockázatát is.
Úgyhogy most beszélgetek a bal petefészkemmel, hogy vagy ne növelje tovább a tüszőket, vagy mésszon kicsit odébb. Remélem szófogadó lesz.
Kaptam egy új szurit is, amit már esténként kell beadni.
Holnapután újra kell menni. Gyorsan haladunk Kép

Hajni Kép
Ne ijeszgess, én így is kövér vagyok, ha még 5 kilót felszedek gurulni fogok. Gyorsan rá is álltam a mérlegre, de eddig nem híztam Kép

wish
 
 


WishKép
De jó ilyet hallani, ennyi tüszőt! Drukkolok, hogy szófogadó legyen a baloldal és ne legyen semmiféle hiperstimu!!!
Hogy tovább ijesztgesselek, a poén az, hogy nem stimu alatt, hanem utána, a pihi alatt jöttek a kilók, de mivel mindannyian máshogy reagálunk a beavatkozásokra, lehet, hogy téged ez messze el fog kerülni! Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz,

Köszönjük a jókívánságot, kedves vagy Kép
A kilók miatt ne izgulj. Én sem vagyok hízós típus, de a hormonszuriktól felpattant 2 kiló (a pihi alatt jött elő nekem is), de már előre megnyugtatott egy lombikos barátnőm (mára egy gyönyörű kisfiú boldog mamája), hogy a sok tüsző miatt tele leszek folyadékkal, aminek idő kell, hogy kiürüljön. Többek között ezért is kell a beültetés után sok vizet inni, hogy kitisztuljon a hasüreged. Én fel voltam a végére már puffadva pocakilag ott lent, de már lement azóta magától (monjuk a sok folyadéktól kb. negyedóránként látogatom a budit - lassan beköltözöm), kimentek a szurik belőlem. Egy kg maradt, de az meg kell Kép
Meg hát Lányok, nem erre vágytunk már mióta? Viszont amellett, hogy a hűtőt óránként látogatom (mindig azzal az érzéssel, mintha aznap még nem ettem volna semmit), nem kívánom az édeset - remélem, ez így is marad KépKép

Wish
gratula a sok tüszőhöz.
A hiperstimu miatt ne izgulj: 1.) szófogadó a bal petefészked, 2.) ha mégis megtörténne -barátnőmnek is volt, tele volt folyadékkal, fekvéskor jobbra-balra mozgott tőle a pocija, picit szenvedett, de pikk-pakk leszívták (ami egyáltalán NEM veszélyes a babára!!!), és utána minden rendben ment tovább. Szóval no para!

pá,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Wish!
Ez nagyon jó. SZépen nőnek tovább majd meglátod! A hiperstimura csak annyit, hogy állítólag aki hiperstimus jobbak az esélye, szóval hajár!!!!!

Hajnesz és a többiek!
A hízásal én is így vagyok jött rám három kiló plusz de szerintem a nem a szuriktól hanem a kajálástól. Hol szoktam én ennyit enni mint most nyakra főre zabálom a fehérjedús kaját és azért azok hízlalnak. A hasam meg ahogy jön a stimu nőni fog mint egy terhesnek, az egy kicsit nehezen ment le de eltűnt.

Dzsúd!
MÁr folyamatban van a 2. lombik vasárnap óta kapom a Suprefactot.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Csajok,

Együtt hízunk? KépKép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Hurrá, nem vagyok egyedül!!!Kép Hát ez már nekem is eszembe jutott, hogy talán nem is a szurik a ludasok, hanem a folyamatos hűtőlátogatás, de olyan jó a szurikra fogni. Kép Jaj, mi lesz ebből?!
hajnesz
 
 


Sziasztok Lányok,

Már régóta olvasgatlak titeket, tegnap nálunk is beköszöntött a rossz hír, hogy az ICSI az egyetlen megoldás. A párom 4 hónappal ezelőtti andrológiai vizsgálatán még 5millió/ml volt a spermaszám, ez mostanra 4db /látótérre csökkent Kép
Mit jelent ez szerintetek? Azt mondták, hogy annyira kevés, hogy nem is tudják megszámolni, hogy mennyi van 1 ml-ben... ezt nem nagyon értem... szegénykémet azzal is riogatták, hogy lehet, hogy 1 hét múlva már egyetlen darab sem lesz, úgyhogy le kellene fagyasztani spermákat... Nem tudom, hogy ez csak üzleti fogás -e (mert ha az, akkor nagyon gusztustalan) vagy tényleg van alapja. (A meddőségi intézetből, ahová járunk a Krió nevű intézetbe küldtek minket andrológia vizsgálatra, aminek az elsődleges profilja a spermatárolás.) Van valakinek tapasztalata ebben a témában?

Köszi,
Tralllala
tralllala
 
 


Üdv Trallala,

Sztem nem üzleti fogás, vágjatok bele minél hamarabb, menjetek a biztosra. De vigasztaljon az a tudat, hogy egyetlen spermácska is elég ahhoz, hogy teherbe ess. Ha meg végképp nincs sperma, akkor meg tudják oldani, hogy herébél vesznek ki sejtet. Amikor nálam volt a beültetés, akkor is volt ott egy lány, akinek a párjától a heréből vettek le sejtet, és minden jól ment - tehát ne izgulj, ma már a helyzet magaslatán áll az orvostudomány. És nem hinném, hogy csak a pénzre mennek, nekem eddig jó tapasztalataim voltak (mi a Kaáliba járunk), segíteni akartak mindenhol. A férjem is a Krióban volt először spermavizsgálaton, ott egy dolgot felejtettek el megnézni (?!?), amit aztán a Kaáli rögtön magától megnézett - éspedig, hogy meddig élnek a spermák. Mert nálunk az is csökkentette a spontán teherbeesés lehetőségét (többek között - mert nálam volt két gond is), hogy a férjem spermái nem élnek 24 órát - de ez sem jelentett gondot, mert erre figyeltek a leszívás után, hogy rögtön megtermékenyítsék a petesejteket.

Egyszóval hajrá és fő az optimizmus!
Dzsúd
dzsúd
 
 


Tralllala Kép
Elösször is nyugi!
Nálunk is alacsony volt a spermaszám, de igyekeztünk egy csomó okot kizárni ami ronthatja és szépen javulgat is.
Ki kellene a párodnál zárni azt, hogy nincs-e valami gyulladásos góc a szervezetében.
A páromnál az is gond volt, hogy nagyon belázasodott egyszer, ami után drasztikusan lecsökkent a spermaszám. Nálatok nem volt ilyen?
Mi ezen kívül lecseréltük az összes alsógatyáját hosszúszárúra, nem fürdik meleg vízben, csak zuhanyzik, a mobiltelefont nem a nadrágzsebben hordja, igyekszik nem csöves monitor elött ülni. Plusz etetem vitaminokkal (főként E vitamin). Maca növény kivonattal (serkenti a spermaképződést, a Maca Vibe gyógynövényboltban kapható) és rengeteg fehérjével.
Mindez nagyon sokat használt!
Az andrológus nem mondott semmi okot, ami miatt csökkenhet a spermaszáma? Mindenképpen menjetek el egy jó andrológushoz.
Melyik meddőségi intézetbe jártatok.
Remélem minden rendben lesz! Drukkolok nektek.

wish
 
 


TrallalaKép
Spermafagyasztásban nincs tapasztalatom, de a páromnál is hasonló eredmények születtek.
Az első vizsgálaton 1-2 db / látómező, a másodikon 3-4db/látómező.
Aztán elkezdett Maca Vibet szedni és 1-1,5 hónap múlva,. egy másik dokinál 0,8 millió/ ml lett.
Nem tudom minek köszönhető a változás, ehhez a dokiknak kell érteniük!
Viszont az a véleményem, hogy egyáltalán nem biztos, hogy folyamatosan csökken a párodnál a darabszám. Sajnos ez ilyen rapszódikusan változhat.
Az én nőgyogyászom egyáltalán nem javasolt spermafagyasztást, pedig nála született az két rossz eredmény. Simán elkezdte a stimulálást és minden további spermaszámolgatás nélkül csinálta végig a lombikot. A "nagy napon" is minden simán ment és meg tudták termékenyíteni a petesejteket, és életben is maradtak.!

Ne essetek kétségbe! Menjetek el a vizsgálatra, talán ott kiderül valami. Hormonképet néztek a párodnál?
És kezdjen el Macát szedni a párod, vagy Ginseng kapszulát!
És persze semmi forró fürdő, szauna és szűk naci!
Drukkolok nektek!
Puszi
Stella

Kép
stella9
 
 


Trallala,
igen, igen, az én férjemet is eltanácsolták a meleg fürdőtől, fecskenacitól (nála is alacsony volt a spermaszám, de nem vészesen)- helyette csak szexi boxer (bőszárú) - ennek egyébként az a tudományos oka, hogy a spermák a herében - mivel a here a testen kívűl helyezkedik el - hűvösebb hőmérsékleten vannak, mintha a testben magában lennének (nem tom értehtően írtam-e le), és a szűk alsónacik azonkívül, hogy szorítják a heréket, melegítik is azt, így a spermák nem tudnak boldogan lubickolni a nekik megfelelő hőmérsékleten.

Ezt a Maca Vibet mi is kipróbáljuk - gondolva már a köv. bébire.

puszi Nektek,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Stella,Dzsúd,
Köszi lányok a biztatást! A forró fürdőt már 1 éve leépítettük, szűk nacit sosem hordott, maca vibét és clostit 3 hónapja szed... szóval nem értem, miért romlik az eredmény... de azért aggódom..
Még nem volt hormonvizsgálaton, majd jövő héten.
Stella, a te párodnál találtak valami bibit hormonok terén?
Most meg a dokim nem elérhető, pedig jó lenne megbeszélni vele, hogy hogyan tovább Kép
pussz
tralllala
 
 


Wish,
Köszi neked is a vigasztalást. A Forgács Intézetbe járunk, vagyis még csak egyszer voltunk, előtte a nőgyógyászom vizsglágatott minket, illetve az István kórházban egy andrológus. A Kriót a Forgácsban ajánlották, de nem nagyon jött be, nem volt túl készséges a doki... Egy kis visszeret talált, de azt mondta, nem ez okozza, nem kell műteni.
Az nem kétséges, hogy belevágunk a lombik prgramba, az sem hogy tovább vizsgáltatjuk, mi okozza a problémákat, csak azt nem tudjuk, mi legyen a fagyasztással, ha nem sikerülnének a lombikok, ha esetleg évek multán, mikor már 1-2 picuri rohangál körülöttünk szeretnénk még egyet... szóval ilyen kérdések kavarognak bennünk... gondolom nem vagyunk ezzel egyedül...
pussz
tralllala
 
 


TrallalaKép
Nálunk nem találtak semmi rendellenességet. Fizikalag nincs semmi elváltozás (visszér, elzáródás meg ilyesmi), és a hormonok is tökéletesek voltak.
A doki szerint születési rendellenesség. A szervezete úgy értékeli, hogy minden rendben és ennyi számára a csúcsszuper spermaszám és ezért nem termel többet.
Mi teljesen függetlenül csináljuk a lombikot és járunk urológushoz. A párom most éppen egy 10 hetes injekciókúrát kap, de én nem sok értelmét látom, mert arra semmi esély, hogy tartósan 50-100-szorosára növeljék a spermaszámot Kép!

A problémádra visszatérve - szerintem megérné fagyasztatni spermiumot, pont azért, mert nem lehet tudni, hogy folytatódik-e ez a tendencia a párodnál. A dokid fogja csinálni a lombikot? Ha igen, akkor nyugodtan hagyatkozz az ő véleményére, mert ezek mögött az orvosok mögött általában rengeteg tapasztalat és egy profi csapat áll, akik úgy mondva láttak már karón varjút! az én dokim is rögtön megmondta, hogy felesleges vizsgálódni a páromnál, inkább vágjunk bele!
De minél elöbb kezdjétek el a lombikot, legalábbis szerintem és ne várjátok meg, amig az andrológus vizsgálódik, mert az iszonyú sokáig tud tartani.
Én már rég kardomba döltem volna, ha nem kezdtük volna el a lombikot, hanem az urológusra várnánk... 4hét a laboreredmény, 3 hét múlva kapunk időpontot, aztán elkezd egy 10 hetes kúrát! Hát kinek van erre ideje és ki bírná ezt idegekkel. Én nem!
Stella

Kép
stella9
 
 


Trallala Kép
Igaza van Stellának. ha nem megterhelő anyagilag nektek, akkor fagyasztassatok le egy adagot és vágjatok bele a lombikba. Nem tudom a Forgács intézetben milyen előzetes vizsgálatok kellenek, amiket a Dévaiban kértek azt két hét alatt le lehetett zavarni, és a következő ciklusban (azaz most Kép)indult is a lombik.
A mi andrológusunk is nagyon tökölödős, november óta vizsgálgatja/kezelgeti a páromat, úgyhogy arra semmiképpen se várjatok.

Stella Kép
Hogy vagy? Látom a segítőkészséged a régi Kép
Sokat gondolok Rád, remélem hamar helyrerázódsz és visszakapjuk a régi, optimista Stellát Kép

wish
 
 


WishKép
Nem bírom ki, hogy ne írjak, ha látom valakin a kétségbeesést és a tanácstalanságot!
Ez talán nekem is segít majd felállni, ha lassan is!
És persze ki tudna élni Babanet nélkül?!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Kedves Stella és Wish Kép
Igazatok van, mindent a cél érdekében!!! Kép Remélem jövő hónapban kezdhetjük a lombikot! Az andrológusok meg vizsgálódhatnak tovább.
Wish, nagyon szorítok, hogy minden okés legyen és gratula a sok tüszőhöz!!! Kép
tralllala
 
 


Zozo,

eltűntél..
vérvétel rendben volt?

Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok!
Dzsúd!
igen rendben volt, köszi 653a hcg szintem, most azon filózok h. hány baba lehet.
neked mennyi volt?
holnap megyek újra vérvételre.
Vendég
 


Zozó Kép
UH-t nem csinálnak? Te mire tippelsz, hányan vannak?

Beszéltem a háziorvosommal, készséges volt a táppénz dologban. Kép

wish
 
 


Zozo,

ez szuper hír.
nekem, ha jól emlékszem 250 körül volt (de lehet, hogy hülyeséget mondok). Ebből arra következtetek, hogy egy egész ovi van a szíved alatt KépKép

Wish,
UH-t csak 3-4 hét múlva készítenek, akkor látják a szívhangot, és abból tudják megállapítani, hogy hány picurka fészkelődik ott bent.

üdv,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok!
Voltam Uh-on, A dokim nagyon aggódik, hogy túlstimulálodóm. Most 13 tüszűt számolt 13-18 mm-ig. Azt mondta holnaptól pihenjek, ne menjek sehova csak reggel egy vérvételre és hívjam fel ha túl magas a hormonszintem.
Szóval most bejöttem a munkahelyemre elrendezgetni a dolgaimat, aztán holnaptól pihi. Hétfőn meg punkció.
Nagyon izgulok.
Légyszi szorítsatok, hogy minden rendben legyen és ne stimulálódjak túl.

wish
 
 


HajneszKép
Csatlakozom hozzád, már ami a fölös kilókat illeti!
Én most 33-nál tartok a lombik kezdete óta.
Ez nem sok, de sajna centiben is majdnem ennyit jelent. Ez nem is érdekelne, ha a ruhatáram nem kezdene furán viselkedni, ha föl akarok húzni valamitKép!
De most úgy vagyok vele, hogy remélhetőleg hamarosan úgyis teljsen más ruhák kellenek majd!
Na elég optimista vagyok?

ZozóKép
Hányadik napon volt ennyi a hcg szinted?
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
Ugye nem 33, csak 3,3???? Kép
És teljesen optimista vagy Kép

wish
 
 


Bocsi Wish, igazad van +3-at akartam írni, de nem nyomtam shift-et Kép!

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
Akkor örülök, hogy nem gurulsz el Kép

wish
 
 


StellaKép
33..KépKépKép Ez jó, kicsit megijedtem!
Na ezt az optimizmust már szeretem!!!

WishKép
Tudod, Dévai minden miatt aggódik, mert olyan kis elővigyázatos. Nem lesz semmi baj, ez még egyáltalán nem túlstimu gyanús. Nekem ilyenkorra már 20-22 mm-esek is voltak és 10-12 tüszőm volt. Azért a pihit fogadd meg, mert az amúgy is jó!Kép Ja és sok fehérje, folyadék, ha nagyon izgulsz, de hát ezt te is tudod!Kép
Szorítunk!!!
hajnesz
 
 


Sziasztok!
Nekem 16-án volt a beűltetésem.3babocát kaptam vissza.Ugy szeretném tudni mit tehetnék,hogy biztosan velem maradjanak?!Akinek sikerült az milyen praktikákat csinált??)(:
nikosz
 
 


Hajnesz Kép
Azért aggódik a túlstimu miatt, mert nagyon valószínű, hogy a bal oldali petefészekből nem fogják tudni leszívni őket. Ha meg ottmaradnak, akkor csak bekavarnak a hormonoknak.
De én is remélem, hogy nem lesz baj.

wish
 
 


NikoszKép
Sajnos nincs tuti recept!
Fekvés, semmi idegeskedés, esténként egy-egy pohárka vörösbor!
És persze beszéld meg a babókkal,. hogy kapaszkodjanak!
Pihi-pihi!!!
Drukkolok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Jaj, ne haragudj, WishKép, erre nem gondoltam, pedig emlékszem, hogy "beszéltünk" róla! Viszont akkor is azt mondom, hogy nem lesz semmi baj, ne félj!!!KépKépKép
hajnesz
 
 


Sziasztok!
írtam tegnap este is, csak eltűnt.
Wish!
fáj a hasad? hétfő punkció? ez jó hír, szorítok.
pihenj sokat.
nem merek tippelni hányan lehetnek. ( ezt írtam tegnap)

Dzsúd!
azért remélem nincs egy egész ovi. max. kettő babóka.

Stella!
a 16.napon volt 653, ma a 18.-on 1000 feletti, de pontosan nem tudom.

Nikosz!
nálam nem volt semmi praktika, én mindent úgy csináltam mint előtte.


jöv.héten megyek UH-ra, és kiderül minden.
Vendég
 


Voltam az eredményeimért, 2300 lett az estradiol a doki azt mondta akkor hívjam el ha 4000 fölött van, úgyhogy megnyugodtam Kép

Meglátogatott a keresztfiam (fél éves), úgyhogy begyűjtöttem annyi babahormont, amennyit csak bírtam, remélem kitart a transzferig és jut belőle az én babáimnak is Kép

Egyébként pihenek és várom a hétfőt. A petefészkeim már nagyon feszítenek, úgyhogy remélem hamar itt lesz Kép

wish
 
 


Zozo!
Hogy érted azt hogy mintt előtte,ezek szerint te nempihentél meg ilyesmi és mégis sikerűlt?
Lányok!
Mikor érdemes elősször tesztet csinálni?
Néha azért lehet űldögélni,vagy legjobb ha mindig vizszintben vagyok??
Wish!
Jővőhéten akkor együtt pihizhetünk.!
Talán egyszerre is szűlűnk??
nikosz
 
 


Nikosz
Nyugodtan üldögélj! Nem muszáj vízszintben tölteni a két hetet. Azt mondják az okosok, hogy az első két napot érdemes fekve tölteni, utána lightosan lehet mozogni, sőt jobb mint a szigorú fekvés, mert így jobb a méh vérellátása.
Egyébként én kipróbáltam a szigorú fekvés változatot is az első lombiknál, nem jött be.
Az orvosod nem adott erre vonatkozóan tanácsot?

Nagyon drukkolok minden babavárónak!

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Nikosz!
Hát az elsőnél, nem nagyon feküdtem ill. mikor itthon voltam, az utrogestán dugdosása után 1 órát. amúgy dolgoztam. három babából három megtapadt.
most a másodiknál egy-két nap pihenés volt, de itthon tettem -vettem, utána munka, azt tegyük hozzá , hogy a munkaidőm kötetlen, nem szakadtam bele.
Viszon inkább feküdj, ezen ne múljon, nekem is azt tanácsolták h. 2 hétig ne szálljak ki az ágyból, csak én nem bírtam, de megpróbáltam.

nagy adag szerencse is kell szerintem h. sikerüljön. nagyon sok ismerősöm van akik végig feküdték mégsem sikerült.
Vendég
 


ZozoKép
A hcg szinted alapján ez minimum két baba!!!
Nagyon jó!!!
Közben visszaolvastam és látom, hogy kettőt kaptál vissza!
Izgalmas lesz a pénteki uh!!

DzsúdKép ZozoKép
Ne tesztelgessetek már, mert felesleges. Nem lesz semmi baj a babákkal! inkább beszélgessetek velük!
A hcg sajnos nagyon lassan ürül csak ki a szervezetből.
Nálam épp, hogy csak megtapadt a baba az első lombiknál, aztán elment Kép, de még három hét múlva is 20 fölötti volt a hcg szintem.
Remélem minden rendben lesz nálatok!!!

WishKép
Csak ügyesen és várjuk a híreket!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok,
Stella, megkérdezhetném, hogy a párodnál biopsziát alkalmaztak, vagy "hagyomános" módon nyertétek ki a kisfickókat? Csak mert egy másik fórumon írta egy lány, hogy az ő párjánál kis spermaszámnál is biopsziát alkalmaztak. Ugye ti a Kaali-ba jártok?
Egyébként én azzal vígasztalom a párom, hogy a sexet mi meghagyjuk az élvezeteknek, a "babagyártást" mi nem ilyen "elavult" módszerrel intézzük, kihasználjuk a technika vívmányait high-tech-ebb Kép

Wish, nagyon szorítok! és persze mindenkinek!!!

Pussz
tralllala
 
 


TrallalaKép
Nálunk a spermanyerés hagyományos formáját alkalmazták. Igaz arról nem mesélt a párom, hogy pontosan mi is zajlott az "intim szobában", amíg én punkción voltam Kép!
Érdekes módon a dokim nem is említette a biopsziát.
Olyan kis optimista.
Nem Kaálisok vagyunk (csak vendégként irogatok a Kaális topikba és a Dévaisba is). Az én dokim Tapolcán dolgozik a Pannon Reprodukciós Intézetben és hetente egyszer jár le hozzánk Pécsre, mert nem akarja cserbenhagyni az itteni betegeit sem, gondolom én!
Nagyon jó ez a high-tech duma!
Ti melyik babagyárat választjátok?
Stella

Kép
stella9
 
 


Hol van a kaális topik??????????????????????????????????????????????????????????????????
Vendég
 


Szia Stella Kép
A Forgácsba járunk. Majd csak április elején megyünk megbeszélni a menetrendet, akkor majd rákérdezek erre a biopszia dologra, addig inkább nem idegesítem magam fölöslegesen.
Hidd el, biopsziáról bizti beszámolt volna a párodKép
Punkciónál mennyi időre altattak, utána éreztél valami fájdalmat?
tralllala
 
 


VikimiKép
Szülészetek, kórházak - Kaális párok fóruma

TrallalaKép
Nem tudom mennyi időre altattak, de azt tudom, hogy elvileg fél óránként csinálták a leszívásokat. Mikor végeztek, akkor felébresztettek, állítólag én másztam át az ágyamra, aztán kitoltak a pihenőszobába. Ott megint bealudtam, de nem mennyi időre. Arra sem emlékszem, hogy a műtőben felébresztettek volna.
A többi lány azt mondta, hogy sokáig voltam bennt (lehet, hogy azért mert 29 tüszőt szívtak le).

Utána egy napig nagyon fájt minden, petefészek, petevezető, méh... Körbe tudtam volna rajzolni mindegyiket. Kocsival jöttünk haza Tapolcáról Pécsre. Iszonyatos vol a legkisebb döccenő is. Félúton megálltunk enni, de alig tudtam járni.
Egyik csiga a másik után húzott el mellettem Kép!

De ki lehet bírni, nem akarlak ijesztgetni. Mindenkinél más. Rengeteg ásványvizet ittam és így másnap reggelre egész jól voltam.

Nem a biopszára gondoltam, hogy azt nem mesélte el, hanem az egész spermanyerést Kép! Ki tudja milyen extra szolgáltatásokkal ösztönzi a leendő kispapákat az intézetKép!
Nálunk pl. extrajóképű pasi volt az embriológus. Mielőtt b

Jól teszed, hogy nem stresszeled magad feleslegesen.
Rengeteg dolog miatt kell majd izgulnod, a dokik pedig tudják mit hogyan csináljanak, hogy nekünk minél kevesebb fájdalmat okozzanak. Tudják, hogy egyáltalán nem könnyű ez az egész!
Április mindjárt itt van! Majd elmeséled ugye?
Stella

Kép
stella9
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: