Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Keresek olyan anyukákat,akik ezzel a beavatkozással estek teherbe.Most várandósak vagy már megszültek.Beszélgessünk,azt hiszem lenne miről,sőt segithetnénk(tanácsokkal,tapasztalatokkal) olyan babára vagyó nőknek is akik nem tudják,hogy hová forduljanak(orvos,vizsgálatok stb.)
Én még ilyen topikot nem találtam,ezért inditom,de ha lenne ilyen jelezzétek!

Kép
sapé
 
 


A ma megint megjött topikban van most egy inszemes friss kismamánk, illetve vagyunk 3-an, akik most voltak inszemen.

Kép

Kép
pkagi
 
 


 
 

Szia Kandi!
Örülök,hogy irtál!Nekem a 4.-re jött össze,a lányom most 9 hónapos.Azt ugye tudod,hogy elsőre nagyon ritkán sikerül?Tesót terveztek?Mi szeretnénk másik babát,remélem az spontán sikerül.
Hol csinálták?
Ha erre jársz,irj!Csak remélni tudom,hogy többen irnak ide!Néha benézek"A ma megint megjött"topikba,erőt adni az inszemeseknek.Remélem sikerülKép

Sapé

Kép
sapé
 
 


Szia Sapé
Igen tudom,hogy ritkán sikerül elsőre!...de hála a Dévainak (Nyírőben)elötte mindent kivizsgált, (kb.:3/4 év)és csak azok után vághattunk bele. Lh-Fsh abnormális műkődésem van és PCO-m, sok-sok UH-után, azt mondta a doki....most vagy soha,holnapután insem. 2 nap után már éreztem,hogy valami történik,a kötelező 3.heti UH-ra ,már a tesztjeimmel mentem....tudtam,hogy terhes vagyok,csak azt nem,hogy hány manó bújt belém!
Szeretnénk tesót,de már rég orvost váltottam,mert a Dévait nem tudnám kifizetni!!!
A Schöpf Méreibe járok a Kósához!Majd jelentkezek,hogy mi újsi....a folytatást illetőleg...
Te megpróbálod mégegyszer?Jó anyának lenni-ugyi?Megért minden szenvedést!
na pusza Kandi72

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
Remélem,hogy spontán sikerülni fog(a dokim szerint is igy kéne lennie,de meglátjuk)Az élet úgy hozná,hogy ismét igy sikerülne,hát akkor újból belevágnék,igaz annyival nehezebb lenne,hogy már van egy manócskánk.Csudijó anyának lenni,leirhatatlan érzés,ezt csak az tudja akinek babája van.Ezért gondoltam inditani ezt a topikot,hogy aki erre jár,ezekből a hozzászólásokból erőt meritsen,és ne adja fel!!!
Ahogy irtad minden szenvedést megért!!!!

Üdv.Sapé

Kép
sapé
 
 


Szia Sapé
....Ti mivel szeretnétek elérni,hogy spontán sikerüljön????-vagyis mit tesztek most máshogy????
-kiderült mi volt a bibi...miért insem?
...hova jártatok dokihoz?...és most?
pusza Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
Debreceni klinikára járok,itt csinálták az inszemeket.A dokim szerint a szüléssel megváltozott a szervezetem(hormonálisan stb.),igy elvileg spontán is sikerülhet.Annyit csinálunk,hogy nem irt fel semmi féle gyógyszert,vagyis nem védekezünk.Igy ha 1 éven belül mégsem jönne össze,akkor jelentkeznem kell a dokimnál és megnézi,hogy mi a bibi.
Sokan biztattak azzal,hogy beavatkozások után a második baba hamarabb,spontán sikerül!!!Hát meglátjuk!!!
Végül is hormonális problémám volt,ezért nem estem korábban teherbe.
Tehát 1 év alatt kiderül minden,reménykedek abban,hogy nem kell majd addig várni a második babára.Kép
Irtad,hogy a fiad 6 éves.Eddig nem jött össze a második,vagy mostanra tervezitek a tesót?


Pusz:Sapé

Kép
sapé
 
 


Szia!
Eddig sem védekeztünk....de ha 5x megvolt ez idő alatt-akkor még sokat is mondok! PCO-m és Lh-Fsh abnormális műkődésem van....hormon támogatás nélkül,lehetetlen lenne terhesség!
Egyszer mikor Nati majdnem 3éves volt,próbálkoztunk...de sajna sok hormon injekció hatására se jött össze peteérés...feladtam-kiborultam...férjem nem engedte a folytatást.....majd most!....jó lenne!
pusza Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
Ha ilyen gondjaid vannak,mivel Bp.-en élsz,miért nem mész el a Budai Meddőségi központba?Vagy fizetni kell ott?Ha nem vagy megelégedve a dokival ,váltsál!!Nem szabad abba hagyni hamár rászántad magad.Nekem a kitartásom volt nagy,ezért is sikerülhetett.No meg jó orvost választottam,akinek rengeteget köszönhetek!!
Arra esetleg nem gondoltál,hogy más kórházba,városba próbálkozzál?Mondjuk a Budai Meddőségiről jókat hallottam!!!!
Kitartás!!!!!!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé
Nem váltok orvost,mert szupi jó a mostani...akkor nem voltam normális és semennyire nem jutottunk el,nem volt komoly 8 injekció és feladtam....
Majd most kitartó leszek!
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
Na igy kell!!Kép
KITARTÁS,meg lesz az eredményeKép
Az a 8 injekció tényleg kevés volt,nálam kb.ennyi 1 adag volt.
Sok sikert,irj a fejleményekről!
Sapé

Kép
sapé
 
 


Szia Sapé
Na szóval csütörtökön délután találkozok a dokival és megbeszéljük....a "megbeszélnivalót".
Szoritok Neked is!!!!Jelentkezek csütörtök este!
Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
Nagyszerű!!!!Csak igy továbbKép,ez az első lépés.
Mi majd most kezdjük a"próbálkozást"(most jelentkezett szülés óta először a mensim.)
Úgy gondolom,hogy kell majd nekünk egy pár hónap.De ki tudja?
Csütörtökön jövök!

puszi:Sapé

Kép
sapé
 
 



Sziasztok!
Bocsánat, hogy férfiként belekotnyeleskedek ebbe a fórumba, de a pozitív hozzászólásommal szeretném erősíteni azokat, akik inszem előtt vannak.
Szóval nekünk elsőre sikerült a Kaáliban, 2004 szeptemberben. ICSI módszerrel, mert lassúak a "katonáim" és gond van a mozgásukkal. A feleségemmel minden rendben volt/van. (Közben megszületett a kislányunk a 27. hétre és jelenleg is inkubátorban van.)
Sőt ezelőtt kb. két héttel derült ki, hogy egy távoli ismerőséknek (feleségem cégének üzleti partnerénél dolgozott a lány) is elsőre sikerült! Szintén Kaáli és ugyanaz az orvos, aki nekünk is segített!
Úgyhogy hajra! Drukkolok mindenkinek!
csini75
 
 


Sziasztok!
Kandi!

Na mi újság?
Mivel biztatott a doki?
Milyen kúrába kezdtek?

Csini!Örülök,hogy férfiként irtál ide a topikba,hiszen nem csak nőgyógyászati problémák miatt végeznek inszeminálást.Gratulálok a kislányodhoz,remélem jól van.Jó egészséget nektek!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé
Na szóval norcolut(31.napon vagyok és ez kitolódhat 120ig is ha várunk)ha megjön closty 2.naptól és UH 5.nap ,majd akkor jön a többi!
Majd írom foly. mit kapok még....lazán!

Csini75
Gratulálok és szeressétek nagyon-attól majd jó nagyra nő és hamar haza is vihetitek!!!!

Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!
Na akkor hajrá!
Csak semmi idegeskedés,csak lazánKép

Sapé

Kép
sapé
 
 


Kandi!
Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Pihizétek ki magatokat,de jól!!!Kép
Elutazunk,ezért irok most!

pusz:Sapé

Kép
sapé
 
 



Kandi!

Hát persze, hogy NAGYON SZERETJÜK!!! Ha ebbűnn vagyunk nála be sem áll a szánk. Sem a feleségemnek, sem nekem. Folyamatosan beszélünk hozzá, becézgetjük, mesét, verseket olvasunk neki. Feleségem néha énekel is neki. (Ezt én inkább kihagyom, nehogy megrémüljön Kép))) Simogatni is lehet(ne(, ha már engedélyeznék. Ugyanis még mindig tilos az influenzajárvány miatt. Remélem lassan feloldják.
Hála Istennek jól van a mi KIS DRÁGÁNK!!!
csini75
 
 


ebbűnn=benn
nem tudom, hogy sikerült így elírnom Kép
csini75
 
 


Csini75
KELLEMES ÜNNEPEKET!
Jövőre már minden zokszó nélkül meglocsolhatod majd Húsvét hétfőn a kishölgyet!
Elárulod a nevét?
Mennyi gramm most?
Hidd el a lányod olyannak fogadja el a hangod-ahogy van!Férjemet annó előszőr akkor hallottam énekelni,mikor Natinak énekelte a "Bob herceget".Nem mondhatnám,hogy minden stimmelt,de csodálatos volt,ahogy volt!Fiam meg nagyra nyílt szemmel csodálta!
Ha nem szülhettem volna....soha sem tudom meg,hogy a férjem tud énekelni,még ha nem is tökéletessen!
Nőljetek nagyra!!!!
Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi72
Köszi a jókívánságokat és Nektek is és mindenkinek itt a fórumon Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Persze, hogy elárulom. Emesének hívják és tegnap voltunk 1 hónaposak. 990 grammal született és tegnap 1200 gramm volt! Remélem ma már kicsit megint nőttünk! Napi 8*12 gramm anyatejcsit kap és még infúziót is.
Már most is próbálunk neki húsvéti hangulatot teremteni odabenn. A feleségem festett üvegmatricákat (nyuszi, kiskacsa, tojás), ezt beleraktuk egy bugyiba (de nem abba, hanem tudod az az átlátszó fólia Kép és ráragasztottuk sebtapasszal az inkubátor oldalára! Nagyon aranyos!
Be is fejezem, mert indulunk be hozzá a kórházba!
Sziasztok!
csini75
 
 


Csini75
Nagyon édi lehet a kis "lencsibaba" és szép neve van nagyon!Most már csak gyorsabban fog gyarapodni és hamar eléri a 2...grammot,azért írtam pontokat,mert nem tudom mennyivel hozhatjátok haza majd?!
Mond meg a feleségednek,hogy egyen jó kis kajcsikat,hogy jó sokat tudjon fejlődni tőle.KépÉdesség-húsi stb. nem tudom ,de a vitamin az fontos tuti.Szedi még a terhesség alatt szedett vitaminokat?Fejitek a tejcsit-fagyasztjátok?
Minden jót! Kép
Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi72

Bocs, hogy kicsit későn reagálok, de hát az állandó rohanás...
Ma már kereken 1300 gramm volt a kiscsaj. Jön fölfelé, mint a talajvíz Kép Ja és éppen ma 5 hetes!
Elméletileg 2000-2500 gramm körül engedik haza őket, de ez kórház- és gondolom állapotfüggő. Még orrszondánk van (sajnos), most kapunk hörgőtágítót, hogy végre el tudják venni tőlünk. Eléggé ragaszkodik hozzá. Asszem ha ez meglesz, át fognak minket rakni másik kórházba, mert hát kell a hely a többi kis korai jövevénynek.
Vitamint nem szed külön, de most mondtam neki amit írtál és azt mondta, hogy nem rossz ötlet. Újra elkezdi az Elevitet szedni.
Tejcsi hál' Istennek van és fagyasztjuk is serényen. Már lassan kiírhatom a lakásajtóra, hogy TEJIVÓ! A fagyasztó egyik fiókja szinte már tele van vele. De hát ez legyen a legnagyobb bajunk. Még mindig jobb, mintha nem lenne!

Üdv:
Csini75
csini75
 
 


Csini75
De édi lehet a kis Emese.Már tartottam 950g-os bébikét a kezemben!Sok szülésen voltam és sajna volt néhány kora baba.Tisztázatlan okokból lettek korák...nállatok kiderült miért????Na ha már 1300g-akkor még 3/4 kg kenyér a popsija alá és már vihetitek haza Kép
Melyik kórházba mennétek-mi van közel hozzátok(lakásotokhoz)?
Tejcsit fagyasszátok!Barátnőm úgy járt,hogy 27.hétre szült(asztma roham után) és 2 hónapig csak fejt-fejt,hűtőt vettek,majd elkezdte eladni,mert sok teje nem fért sehova.Bébije hazajöhetett, a sok aggodás miatt(lelki) elapadt a teje....és vennie kellet neki az utolsó 3 hónapra!Ha nem adott volna el 50litert,kicsit jobban járt volna!Tanuló pénz volt neki-szegénynek!
Na befejezem-SOK EGÉSZSÉGET-Gyarapodj MESIKE!
Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
CSini!
Örülök,hogy jól vagytok,szépen fejlődik Emese.Az jó hatással van rá ha beszéltek hozzá,érzi a biztonságot.Kép
Kitartás,hamarabb otthon lesz mint gondolnátok!

Kandi!
Na mi újság?Tegnap este jöttünk haza,keresztelőn túl vagyunk.Ágota fogzik,de rendesen,az éjszakáink pocsékak voltakKép.Ragyogó időnk volt,csend,nyugi.Csak apuka hiányzott,mivel neki dolgozni kellettKép
Képzeld!23 napra jött meg,várok még 1 hónapot,ha akkor is igy lesz megyek a dokimhoz.Igaz szülés óta ez a 2.-dik alkalom volt.Fájt végig az alhasam,na majd meglátjuk.....


Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé
Na szupi,hogy már 2x volt!10 hónapja szültél még csak!Nekem csak másfél év múlva jött meg elsőre!
Csütörtökön megyek Uh-ra!Majd akkor kiderül-mi újsi!Majd jövök jelenteni!Clostyt szedek 2x1-et!-de ez nekem annyi mint egy "déli szellő", meg se fog érinteni!
Ágotának mielöbbi fogasodást,hogy ne fájjon!

Pusza:Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!
Na mi volt?Milyen lett az UH?
Az éjszakáink rosszak,Ágota sokszor felsir,fent vanKép,de majd csak túl leszünk ezen!
Engem az zavar,hogy 23napra jött meg.NEm tudom,hogy fog változni?Remélem a baba könnyen össze fog jönni.A szülés előtt kb.30napra jött meg,ingadozott.

Puszi:Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé
Na:-kicsik nagyon a tüszők Kép!!!!Kaptam Puregon szurit azt kell beadnom magamnak(Hasfalba napi 50 egységet/6napig...Kedden Uh-ismét...aztán meglátjuk!
Kép !!!!
Szerintem lényeg az,hogy müködsz...majd belejön a ciklusod....nekem még 30-40es sincs...nem,hogy 23!!!!
Na majd jelentkezz,hogy mi a helyzet középidőben! :-)
Pusza Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sziasztok Lányok!

Remélem nem haragszotok, hogy írok ide 3 inssszeminácionk sikerült, babát várok. Egy kicsit görcsölök de remélem semmi rosszat nem jelent.
gbarbi
 
 


Szia Gbarbi!
Gratulálok itt elsőként!
Miért haragudna bárki????Azért nyílt ez a hely!
MagneB6 vitamint szedsz?Az nagyon jó izomlazító és megnyugtatja a táguló méh izmait!Én majdnem 38.hétig szedtem,pénteken bevettem az utolsót és hétfőn megszültem!Mi lett volna ha nem szedem?!Sokat pihizz!Hova jársz?Hány hetes vagy?
Irj ha erre jársz!
Pusza Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


KANDI,

Másfél évig próbálkoztunk mire sikerült, BMC járok még három hónapig utána vissza megyek a saját nőgyógyászomhoz. Még nagyon friss a dolog körübelül 3-4 hetes terhes lehetek.

Gratulálok a babához, te hol szültél, elmesélhetnéd ha lesz időd!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi
Rólam annyit,hogy 4-szer vetéltem,5.terhességemből(ikreim voltak) született egy fiam:Nátán,aki 6 éves volt novemberben.Majdnem 7 év volt mire kezembe foghattam a saját gyermekemet!Hosszú kivizsgálás után-hormonkezelés és az első insem sikerült!10.héten vérezgettem,11hetes Uh-on már csak egy szív vert!Hormonokat kaptam és 38.héten megszületett Nati 3600g és 57cm-rel!Végig görcsöltem,keményedett a hasam,nem tornázhattam ill. szülésfelkészítőn se csinálhattam semmit!MagneB6-ot szedtem 3x2 tbl.és Maternát!
Röviden ennyi!
Sok egészséget!Pihenj sokat!Hol van a saját nőgyogyid?
Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi,

Nem mondom hogy nem rázott ki a libabőr miközbe olvastalak, sajnálom. Kicsit én is félek hogy minden rendbe legyen, próbálok piheni és nem gondolni arra,hogy mi van ha mégse akkar ott maradni.
XVI.ker lakom és itt van a nőgyógyászom is és ha mindenki úgy akarja akkor a kistarcsai kórházba szülők.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Ahogy Kandit és Csinit olvastam, a könnyeim kijöttek..
Mi a párommal tavaly kezdtük 1 év sikertelen próbálkozás után a kivizsgálásokat. A BMC-ba jártunk. Rövid időn belűl HSG vizsgálaton kiderült, hogy mindkét petevezetőm el van záródva. Saját orvosom laparascopos úton az egyik petevezetőmet átjárhatóvá tette, majd októberben az első inszemináció után várva várt bébink bekopogtatott hozzánk... Kép
Azóta már azt is tudjuk, hogy kisfiúcska Kép Most vagyok a 28.héten. Így aztán főleg érdekelne, hogy Csiniék Emeséje tudható-e hogyhogy megszületett a 27. héten? Olvasom, hogy jól van, és szépen fejlődik. Nagyon gratulálok hozzá, s egyetértek Kandival, hogy a feleségednek az Elevit biztosan csak jót tenne. Reméljük mihamarabb hazavihetitek..
Zbarbi! Ne is gondolj arra, hogy mi van ha mégse! Ez nem is történhet meg! Én sose gondoltam erre az elején, aztán már a 20. héten járhattam mikor felötlött bennem, hogy Jézusom bármi történhetett volna.. Kép
Az mondjuk igaz, hogy rengeteget gondolok arra, hogy egészséges lesz-e?!
Örülök, hogy nyitottátok ezt a topikot!
káni
 
 


Sziasztok!
Örülök,hogy halad a topik,egyre többen vagyunk.
Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Gratula a babához!KépVigyázz magatokra,pihizzél sokat.Ugy már nem dolgozol?Első baba?
Mi 3 évet vártunk a lányomra,ti gyorsabbak voltatokKép
Gyere,itt szivesen látunk,csevegjünk!

Káni!
Gratulálok,neked is a fiúcskához!Kép
Jó erőt,egészséget kivánok!Pihizzél sokat,kiméld magad.Én ahogy már irtam,3évet vártam a lányomra(4.inszemmel sikerült).23.héttől veszélyeztetett terhes voltam,feküdnöm kellett a 36.hétig(1 hetet töltöttem kórházban)Végül,1 nap hijján majdnem 41.hétre szültem.Debreceni vagyok,itt szültem a klinikán.És te hol laksz,hol fogsz szülni? Első baba?
Látod pont ezzel a céllal inditottam ezt a topikot,hogy segitsük egymást.szerencsére én már a nehezén túl vagyok,már a tesót tervezzükKép
Remélem,még jársz erre,irsz magatokról!Kép

Kandi!
Bocsi,de nem tudtam irni a babanetre,nemtudom,miért?Na mindegy,itt vagyokKép
Hogy vagy?Nekem tegnap+előtt fájt a hasam,lehet,hogy peteérésem hamarabb van?Már most nem érzem,de van itthon olyan mikroszkóp,amivel ezt megnézhetem,a köv.hónapban elenőrizni fogom.
Puregont adod magadnak?

Csini!
Mi van veletek?Emese jól fejlődik?Anyukának van teje,tud fejni?Irjál magatokrólKép

Puszi:Sapé

Kép
sapé
 
 


Szia Sapé!

Persze, pihenek.. Kép na jó ez nem igaz teljesen, mert most jöttem be a virágos kertem rendbetételéből..
Én fehérvári vagyok, és orvoshoz is ide járok már a 4. héttől. Hogyhogy veszélyeztetett terhes voltál a 23.héttől? Állandóan feküdni, nem semmi. Én már régebben is ezt mondtam, hogy persze feküdnék én 9 hónapot is ha kell, de nem semmi lehet végigcsinálni.. óó
Én is abban reménykedek mint Te, hogy a következőnél már a szülés ill. terhesség a hormonháztartásomat renberakja annyira, hogy nem lesz gond. Mert nálam ez is gond volt, hogy sok petécske akart egyszerre megérni, így egysem érett meg rendesen..
De ez még a jövő titka, akkor sem leszünk elkeseredve, ha kicsi fiúnk egyke marad, csak legyen makk egészséges!
Nekem is volt PG53 mikroszkópom, de semmit nem láttam rajta sose Kép Baránőimnek működik.
Neked is és Kandinak is nagyon szurkolok, hogy sikerüljön a kistesóka mielőbb!!
káni
 
 


Káni üdvözöllek!
Köszönöm a szurkolást!
Na a helyzet az,hogy holnap is megyek Uh-ra...szurom magam(hasba)a Puregonnal!Azzal a Puregon Pen-nevezetű kütyüvel, hát ezerszer jobb,mint fecskendőzni!
Nem semmi,már 45880.- ba kerültek a szurik!
Kéne egy új rovatot is inditani,hogy felesleges gyógyszerek új gazdát keresnek!-Sapé?megcsinálod?
Most rohanok dolgozni!1/2 10-re megyek!5-kor itthon vagyok!Irjatok!
Pusza Mindenkinek!!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sapé,peteérés....az nagyon jó hír!Én azért küzdök,tegnap két 13mm-volt csak...ezért harakirizek tovább!Irigyellek!

Barbi pihizz sokat!aludj,sétálj nagyokat,vitamin,MagneB6!!!!

Káni tutira pihizz,sajna az ember mindig későn jön rá,hogy mit kéne csinálni okosan!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Nekem van még egy pár csepp :/ maradék Puregonom. Én kb. 10 napig adtam magamnak - asszem - és az 18E Ft-ba került megközelítőleg. Bár az igaz, hogy az egységre nem emlékszek.. Lehet, hogy nem volt olyan nagy adag. Nagyon drukkolok Nektek, biztos minden oké lesz. Lehet, hogy közhely amit most írok, de én nagyon hittem benne, hogy sikerülni fog az első. Ha olyannak mondtam akinek a 4. inszem sikerült, akkor megmosolygott, hogy "persze...". Eszembe se jutott, hogy nem sikerülhet - pedig akkor már nagyon el voltunk keseredve az ellátás miatt.. Kép A lényeg, hogy minden negatív gondolatot üzzetek el, tuti sikerülni fog, vagyunk már itt is többen akiknek az első sikerült!! Sőt Sapé, lehet, hogy Neked inszem sem kell!! ;)
Csajok/Csini, arról nem beszéltünk, ill., nem is találtam még olyan topikot ahol beszélnének róla, hogy a férjeink /ill. Csini Te/ , hogy viselték a kivizsgálásokat? Nálunk a férjem nagyon nehezen viselte, és meg is értem maximalisan.. Vannak olyan dolgok, ami nem pénz kérdése, mint pl. az úgymond "Andrológiai szoba" vagy "Kabin" ne egy ajtóval lenne elválasztva a zsúfolásig telt várótól, hanem teljesen elszeparált rész lehetne.. stb. Nektek mi a véleményetek ezekről a dolgokról - azaz a meddőségi kivizsgálások, -beavatkozások férfiak szemszögéből...
káni
 
 


ja, azt el is felejtettem írni, hogy egnap este megfogadtam, hogy ezennel befejezem a megterhelőbb fizikai munkákat és tényleg többet pihenek, mert estére nagyon fájt a derekam is és a hasam is kőkemény volt. Igen , igazad van Kandi, az ember mindig utólag okos .. Kép
káni
 
 


Kandi,
Nem korai még a MagneB6 vitamin szedése, az nem a has keményedés ellen van!
Nekem maradt egy puregon patronom amiből csak 50 egység hiányzik nagyon szívesen oda adom valakinek sajnálnám kidobni, mert elégé drága gyógyszer.Egy jó tanács a 300 puregonba kb. 420 egység van, én már többször kipróbáltam és tényleg így van.


Sapé,
dolgozom még nincs semmi baj hogy otthon kellenne maradnom, görcsölés is elmúlt teljesen.

Holnap megyek uh. igazából akkor fogom elhinni hogy babát várok ha láttom a kis pöttyömet.Félek egy kicsit hogy minden rendbe lesz-e.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy írok nektek, de lenne egy olyan kérdésem, hogy val.színű nekünk is inszeminációnk lesz. És azt akarom kérdezni /ne nevessetek ki, ha hülyeséget kérdezek/, hogy mennyire lehet érezni, ha a katéter felvezetik. Mert nekem a HSG-nél nagyon fáj még el is ájultam. Tudni szeretném, hogy mire számítsak.
Barbi!
Most látom, hogy te is XVI.kerben laksz. Merre? Mert én is ott lakom, igaz csak 1 éve.
Gratula a babádhoz, nagyon vigyázz magadra.
Köszike
Sziasztok Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Barbi, én is görcsöltem az elején. Amíg nem tudtam, hogy ketten vagyunk teljesen menstruációs görcsnek hittem. Azt mondják, hogy a stimulált peteérés után, azon az oldalon leginkább, ahol az utolsó peteérés/ek volt/ak, még a 3. hónapban is lehet görcsölgetést érezni.
A Puregon már rémlik. Tényleg 300-ast kaptam én is , de több volt benne, mert már az elején azon izgultam, hogy a megadott egység és a napok száma nincs arányban a kapott mennyiségemmel. Magyarul Kép attól féltem, hogy nem lesz elég, de még maradt is valamennyi, amit babonából /pedig nem vagyok babonás/ még mindig a hűtőben tartok. Azért nem ajánlom fel, mert nagyon nagyon kevés van benne, lehet még egy adag sincs.
káni
 
 


Sziasztok!
Na szóval most tudtam csak bejutni ide...
A Puregon 300-at 50 egységenként adtam és hát 8x sikerült és egy kicsi...na ez se 300....hanem valóban majdnem 9-szuri(és csak 6xlehetett volna belőle)...ha tudtam volna...nem veszem meg tegnap a 600-ast 30412.-ért!Hanem megvettem volna Tőletek....ezért lenne jó egy ilyen topik nyitása!Nem?Mert ha Nekem marad...és másnak meg jó lenne????
Na szóval a MagneB6 mindenkinek jó....és bármikor...főleg ha tágul a méh...főleg ha nővőfélben van!!!!Én a 21.naptól kezdve szedtem 3x2 tbl-t,mert a Dévai esküdött rá,hogy jó....be is jött!
BgyöngyiA rákszűréshez tudnám hasonlítani...és még szerintem ill. nekem nem is tartott annyi ideig ,mintha egy doki jó alapos vizsgálatot csinált volna!Kép
KániÉn a Natinál a Metrodint nem adtam oda senkinek,míg meg nem mozdult!1700.-/db 3db-ot bevittem a kórházba 1998-ban!Tudod,hogy örültek neki!Pihizzzzzz!.)
ZbarbiMár szivecskés pöttyöd lesz!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: