Új privát üzeneted érkezett!

Délutánra megyek melózni-délben indulok-végső esetben ha baj van tudok dokit a rendelőben,a saját dokinőt csak telefonon tudnám kérdezni....
Bekészítem a No-Spát azért....
Kaptam egy kis ízelítőt a fájdalmakból :? :shock: Csak itt nem 5-3-2 percesek voltak,hanem vagy 1 órán át döglődtem,szó szerint.Csak szokjam,igaz? :roll:
Mindenesetre utánajárok,mert nem tetszik a dolog.
Na köszi lányok, pusz:Szilvi
szyszqo
 
 


sziasztok!


Hosszú kalandok után itt! Minenkitől elnézést kérek az eltünésért, még csak a 96. oldalon tartok. akinek nem válaszoltam és aktuális még dobja rögtön és én válaszolok. A babásokank gratulancia!
mir
 
 


103. old
mir
 
 

 
 

Most lehúzok Lellére, valami nyanyesz 80. szülinapja lesz, még sosem láttam, de mennem kell mert após puffog, aztán folytatlak Benneteket...
addig is csiasztok
mir
 
 


'sztok :D 'zujs?
krumplis pogácsa
 
 


Szia Pogi! :)

Olvass el ha van időd a hites topicon, és írdd meg a véleményed, jó? :)

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia Mir!!

te kis csavargó!! :lol:
Nálad minden rendben?

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat :oops: .

OkrKriszti, örülök, hogy megint vagy :D és még egyszer köszönöm az sms-eket, nagy erőt adott :D

Kincs :D , igazad volt, nálam a 100Ft-os gyógyszer bevált.
Van egy kis aggodalmam azért nem tudom láttad-e amit írtam, hogy terhesség alatt az első kontrol TSH érékem 0,02 lett, ami meg kicsit túlműködöttnek tűnik nekem. A doki azt mondta,hogy ez így okés. Ami fura még, hogy mióta szedem a pm bogyót kb 3-4 hónapja fogytam már 9 kilót. Persze ennek örülök, de most annyit eszem hogy csak na és még mindig fogyok :?

Alice :) , sajnálom ami veled történik :( , nagyon sok erőt küldök Neked és kitartást a babásodáshoz.

Kavics :)
Én ott leszek a találkán!
nóra1
 
 


Nóra!

Uzsgyi dokihoz, mert a hypotireózis is átfordulhat hiperbe, ha a gyógyszer nincs megfelelően beállítva ( v. a delikvens közben teherbeesik és megborul az anyagcseréje :lol: )!!!!!!
Inkább nézzenek rád többször PM ügyben!!!!
rambóka
 
 


Szia Mir!

Örülök, h. látlak!!!
De nem igazán arra lennék kíváncsi, h. a visszaolvasásban hol tartasz, hanem h. a babával hogy vagytok!!!!!!!! :?: :?: :?:
Mesélj már, mert kilyukad az oldalam!!! (Belülről már úgyis dolgozik az ügyön Mütyűrke!!!!! :lol: )
rambóka
 
 


Sziasztok!!

Nóra igen olvastam,mikor nézik megint??? ha túl alacsony lenne a doki biztos csökkentette volna a gyógyid!Jól vagy??terhestünet?? Talira jössz??
már én is kiváncsi vagyok a tsh-ra de nem tudom mikor nézik,mert a pm-re 6 hónap múlva kell mennem ,én nem fogyok :( pedig lehetne
Vendég
 


Rambóka :D , valahogy én is így érzem, hogy átfordult, bár hasmenés, felpörgés meg ilyenek nincsenek. Csak a fogyás (mondjuk rám fér) nem is tudom hova lesz ez a sok kaja :shock: . Holnap hívom az endokrinológust azt mondta most az elején 2 hetente ellenőrzik az értéket.

Kincs :D ! Megyek a talira :D , ott legalább megismerkedünk :D , nagyon várom :lol: Jól vagyok :) néha émelygek, mellem feszül és napi 11-12 órát alszom. Azt hiszem az álomkór a legjellemzőbb tünet, ami nálam előjött.
A pm értéket nem 3 havonta kell ellenőrizni? Elég sok az az 6 hónap nem? Diétázol is? ( én nem eszek lisztet és cukrot amúgy minden másból rengeteget)
nóra1
 
 


Nóra az én TSH-m is 0,02. És túlműködik! Szóval vigyázz vele!
Nézesd meg minél gyakrabban.

Sajna én már híztam 2 kg-ot. Most jöttem a nyaki UH-ról. Meg van nagyobbodva a pm-em, de nem göbös, kóros elváltozás nincs. A doktornő szerint egyelőre terhességig elég a gyógyszer, utána lehet elgondolkozni az izotópos kezelésen.

Kép
babancs
 
 


Babancs!
Ne izgulj, olyan vékony vagy!
Ezek szerint mehet a babaügy, ugye? Korábban azt írtad, nem biztos! Ha jól emlékszem! :oops:
backa
 
 


Norka, koszi a tanacsot !!! :D Megfogadom :D …mi is erre gondoltunk, hogy jobb most a lombikkal egyutt elinditani az oribabas procedurat. A dokim is ugyanezt mondta, hogy szerinte nem a pcos miatt nincs meg baba, hanem ismeretlen eredetu meddoseg…Most neztem meg a statisztikakat a lombikbaban…biztato. :lol: Egyre pozitivabb vagyok a lombikkal kapcsolatban…bar en ugy erezm, hogy nekem nagyon nehez lesz lelkileg. A parom egy angyal, mindenben mellem all…de sajnos csodakra o sem kepes. A pszihologusnal nem a szemelye kavart fel, hanem a problemak, amit felszinre hozott…es vannak, meg akkor is, ha az ember hajlamos eltusolni oket. A paromnal is, es nalam is, meg az egyuttes eletunkben is…Szerencsere nagyon hasznos az egesz, mert mar a legutobbi beszelgetes ota rengeteg valtozotak a dolgok nalunk…csak ugye, minden valtozas nehez…es valoszinuleg inkabb ez kavart fel…Meg nalam olyan gyermekkori problemak jottek elo, amiket eddig sikerult felretennem, ugymond elfelejtenem, de sajnos nagyon nehez veglegesen felulkerekedni rajtuk. Szoval kell a szakember segitsege, ezt elismerem.

Alice
alice27
 
 


Lányok!

Megvan az asztalfoglalás!
11-től, 15 személyre! Leroy nevű étteremhez tartozik.

Következő képpen zajlott.

Tegnap hívtam a tudakozó pluszt, akik nem tuzdták a számot.
Campona honlapján találtam infos számot.
Felhívtam őket , ma másodjára felvették
Aztán elmondta a nő, hogy melyik az a hely, de teljesen bizonytalan lettem, mert azt mondta, hogy nincs palacsintázó, csak olyan hely ahol lehet enni! De adott egy számot.
Felhívtam Rejokat, hogy adja meg Rambóka számát, hogy beszéljem meg vele, arról van e szó!
Rejoka azt mondta, hogy Norka jobban tudja, de megadja mindkét számot.
Írtam smst Norkának és vártam a választ.
3 percet bírtam várni :shock:
Felhívtam Rambókát!
Ő sem volt biztos benne.
És végre felhívtam a megadott számot!
Kiderült, hogy igen ez az a hely, tulajdonképpen van palacsintázó, csak az az étteremhez tartozik.
Meglett a foglalás.
11-től nyitnak, mi már ott is leszünk :lol:
Mondtam, hogy legyen meleg palacsinta!!!!!! 8)
Azt mondták, hogy lesz :lol:
Jött az sms Norkától, hogy az az a hely!!!

Ennyit a körömről :)

Most mennem kell, mert megyünk csavizni az urammal. :lol:

MIR!!!! Végre!
Vendég
 


Sziasztok!
Lányok kérlek segitsetek:
Előző héten elmentem a háziorvoshoz h hulik a hajam,nagyon elvékonyodott,elküldött teljes vérképre..ma lett meg az erdmény!
3 érték lett rossz..gyulladás van a szervezetemben:
C reaktiv fehérje 30,93mg/l <6,00
Eo 0,70 2-4
VVt sülledésautomatával 25mm/h <15

Felhivtam a nőgyógyászomat,a házidoki csak holnap du. rendel,aszonta h nem jó mert elég magas az értékek..kérjek beutalókat és járjak utána mitől lehet?!
Mennyire veszélyes ez a babára nézve???????Gondolom h nem jó ,de lehet belőle baj???????
Kamillateát iszom,de eddig csak fél bőgrével...mennyit lehet inni belőle?????????????????????
Az a baj h annyi mindentől lehet,E.coli,
a derekammal régebben jártam reumatológiára akkor az izotópon az egész gyulladásba volt,néha most is bedurran,
a fülem...azt már látta doki kezeljük is!!
Volt vizelet is abba nem találtak semmit...igy gondolom nem lehetek felfázva??!
Eléggé kivagyok,vki tudd vmi okosságot,megköszöném!

Ui.:Bocsi h nem reagálok semmire...
Vendég
 


Ella! én sajnos nem tudok segíteni, csak a kamillateás kérdéshez: én már hónapok óta szinte mindennap napi két liter kamillateát iszom meg. Élek. Nyugodtan ihatsz többet fél bögrénél. Drukkolok hogy kiderüljön mi a baj.
krumplis pogácsa
 
 


Ella (Gabika?)

Lehet izületi gyula, de lehet a fogad is!!!

Izületre keress lézeres dokit, nekem decemberben 4 kezeléssel rendbetették a hüvelykujjamat, amit korábban 9 hét fixálással és egy bőrönd gyulladáscsökkentővel sem tudtak meggyógyítani!!!!!

Fogaddal kapcsolatban nehezebb az ügy!
Gyulladásos vérkép elváltozásokat a krónikus gyulladások okoznak, pl. ha gyulladás alakul ki egy elhalt fogad gyökércsúcsa körül!
Kopogtatással és hidegsray-vel meg lehet nézni, h. van-e elhalt fogad, de azt, h. ez egy korábbi sikeres gyökérkezelés, v. egy sikertelen gyökérkezelés, gyulladással , v. csak simán elhalt és még nincs gyökérkezelve, azt csak rtg-en lehet elkülöníteni! Mindenesetre, ha nem érzed vele a hideget, ugyanakkor ráharapásra v. kopogtatásra érzékeny, akkor nagy valószínűséggel megvan a ludas!!!!! Ilyenkor célszerű gyökérkezeltetni a fogat (Ne félj ilyenkor ált. nem fáj, mivel már nem él!!!!!! Nem is kell hozzá szuri!!!!!De ne várd meg, míg bedurran!!!!)
A másik krónikus gyulladással járó fogászati probléma a fogágybetegség, ez ált. ínyvérzéssel, ínygyulladással jár, okozhatja fogkő, de van akinek családi hajlama van rá! Idővel a fogak mozgathatóvá vállnak! Szólj a fogorvosnak, h. nézze meg ezt is!
rambóka
 
 


Sziasztok lányok!Bár megígértem hogy nem mondom el senkinek csak ha biztos lesz, dehát ti kivételek vagytok!Ma reggel csináltam egy tesztet és nagyon nagyon halványan volt egy második csík is!!!Mikor érdemes újból tesztelni??????
niki26
 
 


Ella!

Fogaid?? Azok nagyon allattomosan be tudnak durrani. De ezt rambóka jobban tudja.

Torkod? Vakbél?

De ha jól tudom, ezek az értékek terhesség esetén kicsit magasabbak, nem?
Bár ha nőgyógyi azt mondta nem jók...

mikor nekem a torkom 3 hétig be volt durranva, aztán a szemem is begyulladt tőle, mert nem kezelték ki (háziorvos és szemdoki nem akart/nem mert antibiót adni), a nógyógyászom azt mondta, az veszélyesebb a babára nézve, ha hosszú ideig gyulladás van a szervezetemben, mint az antibiotikum szedése.

Kép

Kép
rejo
 
 


Niki!

nahát!!!

megint van új kismamánk!!!!!

Hányadik cn-n vagy?

Kép

Kép
rejo
 
 


Niki!!!
Hatalmas Gratula :D :D :D
Szerintem két-három nap mulva érdemes csak ujra tesztelni, és akkor már tuti sokkal erősebb lesz a csík :D

Rejo, válaszoltam ám a másik topicban :wink:
krumplis pogácsa
 
 


Rambóka

NEm a fogamra,hanem a fülemre panaszkodtam,pedig olyan kimeritő választ kaptam :oops: ,elraktározom! :wink: :)

Többieknek is köszi,kicsit már megnyugodtam,holnap majd mond az orvos is vmit!

Niki
Nagyon halkan gratulálok,2 nap múlva ismételd meg!!!!!! :lol: :)
Vendég
 


Niki szuper!

Gratula! Tesztelj 2 nap múlva is!

Kép
babancs
 
 


Niki!
Nagyon örülök! Állítólag másfél nap alatt megduplázódik a hcg! Tehát remélem csütörtökön egy nagyon-nagyon erős második csíkot fogsz látni! :)

Ella!
Remélem, holnap kiderül, mi a baj és sitty-sutty "rendbehoznak"! :)
backa
 
 


Sziasztok!

Rejo!

Szia neked is. igen remélem minden rendben ma vagyunk a 18. hétben, ja nem holnap leszünk. Nálad?

Rambóka!

Most csüt. megyek a dokihoz 18. heti AFP és UH. Hátha meg tudom lány or fiú. Várom már. előtte voltam 12. hétben az Istenhegyin génklinikán, az nagyon jó lett. Remélem itt is a legjobbakat. Ti hogy vagytok?

Niki!

Az a legjobb sosem fgom elfelejteni, ahogy ide írtam Neketek a 2. csíkomat. A mai napig megvannak a tesztek mert nem hittem el és mentem jó tezsteket venni és csináltam sorra és napról-napra erősebb lett azaz 1,5 napont mondhatni.
Nagy öröm és gratula.... :P
mir
 
 


Gabika!

Már írtam, hogy nem találtam olyan finomságot :( , lehet, hogy elkerülte a figyelmedet!

Ami a gyulladást illeti... valóban zajlik valami a szervezetedben. ÉS bármitől lehet, amit felsoroltál... Az E.Coli és a derékfájdalom között akár kapcsolat is lehet, kiváncsi volnék mely területen mutatta az izotópos vizsgálat a dúsulást. (vagy priviben, vagy személyesen megbeszélhetjük).
A legfontosabb, hogy a nőgyógyászod tudjon mindenről. Mert tényleg, nem sok doki meri felvállalni egy ksimama gyógyszerezését. Bár már a második trimeszterben vagy :wink:

Niki!!!!!
Hatalmas gratula!!!! Óriási, még egy kismama!!!!!
Tudod mi már úgy szoktuk ebben a topikban, hogyha valaki pozítívat tesztel elmeséli a történetét mégegyszer :)
Olyan nagyon örülök!!!!!!!!!

Ma elmentünk az Alexandra könyvesboltba!
Hol álltam meg??? a kismama kisbaba könyveknél. Néztem a terhességi naplókat! Annyira cukik! :)

Mir!
Jól csirippelték a madarak, hogy sikerült az összes vizsgád????
Hatalmas gratula neked is!

Olyan nagy hévvel ültem a gép mellé de a kovászos uborka(Kandika :wink: ) evés közben teljesen lelazultam és elfelejtettem mit akartam :roll:

pussz!!!
(8cn.-még ma is volt barnás folyás :shock: )
Vendég
 


Köszi lányok!Akkor 2 nap múlva tesztelek!Nem is nagyon akartam elhinni mert nagyon kellett nézni hogy látszódjon,de a férjem szerint is látszott.
Délutánra akkora herpesz jött ki az orrom alá mint a ház!!

Volna még egy kérdésem az orvos csajokhoz:szombaton írtak fel a parlagfű allergiámra Nasonex orrsprayt mert rohadtul szenvedtem,nem tudom használhatom -e?
A betegtájékoztatón ugyanis az áll hogy terhesség esetén csak egyedi orvosi elbírálás esetén alkalmazható.
niki26
 
 


Kavicska!úgy érted a legeslegelejéről??????
niki26
 
 


szia !

Kavics!!!

Ja de rég láttalak Téged is :lol:

Igen Norka madár csippegget: :)

Nálad mi van?
mir
 
 


Niki!
Akár ott is kezdheted, hogy mikor volt az első mensid! :wink:

Mir!
Én produkáltam a 80-81-ik napon egy spontán PÉt és mivel plusz minusz három nap nem volt akció, lett egy hosszú niagaraszerű havim. Hurráááááá!!!!

Úgy örülök neki, mint más a pozítiv tesztjének. :D :lol: :lol:
Vendég
 


Kavics!

Mettel igaz? Az igen!!!! Ha beindul a motor...... :lol: csak berugni nehéz.

Rambóka!

105. oldal milyen rendes vagy, hogy a genetikaira figyelmeztettél....látod nem voltam itt de meghallottam :lol:

Csakegy!

113. old. éllati a pozitív tesztikéd, az bizony az volt az enyém is ilyen volt, bár mostanra már biztos tuti :lol: , de még olvaslak
mir
 
 


Kép
Niki26!
Nagyon gratu!De ma még csak ?-et tettem oksika???
2nap múlva beírom a dátumot is!!!
Kavicska!Még jó,hogy Én a koviubit szeretem és erről jutok az eszedbe....és nem esetleg valami másról! :wink:
Kincsecske!Semmi extra nem történik Velem...szó szerint,most csak úgy vagyok.
Backa!Most látom,hogy nem javitottam a 2,5-öt 3-ra.....holnap már jól fog szerepelni,javitom!
Anita!Részemről is okés,a hsz-eim idézése.....bár Én nem túl okosságot tettem ill.írtam!De ,ügyi vagy,hogy ezt megcsinálod!
Többiek....akiket nem említek névszerint.....szép estét!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Niki26!
Nagyon gratu!De ma még csak ?-et tettem oksika???
2nap múlva beírom a dátumot is!!!
Kavicska!Még jó,hogy Én a koviubit szeretem és erről jutok az eszedbe....és nem esetleg valami másról! :wink:
Kincsecske!Semmi extra nem történik Velem...szó szerint,most csak úgy vagyok.
Backa!Most látom,hogy nem javitottam a 2,5-öt 3-ra.....holnap már jól fog szerepelni,javitom!
Anita!Részemről is okés,a hsz-eim idézése.....bár Én nem túl okosságot tettem ill.írtam!De ,ügyi vagy,hogy ezt megcsinálod!
Többiek....akiket nem említek névszerint.....szép estét!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Kavicska

Jaa,láttam h nem kaptál..köszönöm h megnézted! :)

Holnap megnézem pontossan,hol mutatta ki a gyulladást!Középen pont a "seggcsontomnál",ill. mindkét irányba volt piros a képen!Voltam kezeléseken,de nem lett jobb..elküldött vizitornára,,fertőzéssel :shock: ,persze nem mentem el!!!!!!Mostanába már nem érzem,csak frontnál,v. ha ideges vagyok,terhelésre!
Egyébként összefüggésbe van az tuti,mert mikor elkezdődtek a bacik, rá pár hónapra jött a derék fájás...!
Na megyek szunyálni!
Jó éjszakát!
Pusszancs

Mig el nem felejtem,visszamondanám a talit,több okból is,de inkább mert megfogadtam többet nem megyek Pestre,hacsak nem az életem függ tőle! :roll:
Vendég
 


Szia Andika!!! :)
Neked is szép estét :)
Holnap összehozunk egy msn partit??? 8)
Vendég
 


Kavicska!

Ügyin leszervezted a talit!! :)

Mir!
Azért nem lehetett semmi koraterhesen államvizsgázni!! (igaz én szülés előtt két nappal szigorlatoztam :lol: ) Stramm csaj vagy! :)

Kiváncsi vagyok ki lakik benned, ha fiú biztos meg tudják már mondani!

Én próbálom túlélni ezt a hidegfrontot, keményedek rendesen. meg ki vagyok nyílva egy ujjnyira. De a szonográfuscsaj szerint egyvujjnyival simán ki lehet hordani egy terhességet. Hát remélem igazat szólt!

Alice!
mail ment! :)

Kép

Kép
rejo
 
 


Pogi, Backa megnéztem a válaszokat, köszi, csak nagyon fáj a hasam, nem tudok rá válaszolni!

Kép

Kép
rejo
 
 


Szóval Kavicska !A történetem:2005.febr.2*500 Merkformin indul, majd 3 hónap múlva 3*500 de előőtte áprilisban volt sp.PÉ majd mensi.Ezek után megjött2* 40 napra majd 2* 35 napra aztán tavaly novembertől 2*850Merkformin ezt követte egy 49 napos ciklus majd februárban egy UH-val nem igazolt terhesség ami nem maradt meg!Azóta júniustól 3*850Merkformin és most egy halovány 2. csík na meg az aggódás mert nem szeretnék a februárihoz hasonlóan járni!!!Egyépként kismamik ti mindannyian szedtetek progi pótlót?????
niki26
 
 


Andika!köszi és épp elég a kérdőjel még!!!
niki26
 
 


SOS! CSajok!!!

Tudtok abban segíteni, hogy manapság egy fiatal pár mennyit pénzt ad az esküvőn???? Jó barátnak! De Inkább havernek!!!
Nagyon fontos lenne!
Másik kérdés!
Milyen ötletetek van nászajándékra???
Priviben kérem inkább a választ ne offoljuk szét a topikot. Bár ettől színes az életünk! :)

Niki!
Köszönm a tömör összefoglalót :)
Aranyos vagy!!!
Megy a drukk ezerrel+++++++++++++++++ ++++++++++++++


LÉefekszem.
Puszika!

Gabika!
Olyan szomorú vagyok, hogy nem jössz.:( De meg tudlak érteni!!!

Anita!
Sajnos nem jött az ihlet!
Vendég
 


Köszi Kandi! Annyira nem lett volna sürgős, aranyos vagy! :D Látom vagyunk néhányan ilyen brutális mennyiséggel! A doki azt mondta, ez a max adag! Hát, kipurcanok! Épp, hogy megszoktam a 2 és felet, most nesze nekem! Megint 4 hét agónia! De legalább nem bírok enni! Hogy valami haszna is legyen!

Rejo!
Pihizz, a válaszok magvárnak! Nincs ott valami egetverő forgalom! :)

Niki!
Nekem is volt egy ilyen terhességem, de nem szabad arra gondolni, hogy újra az lesz!! Most minden oké lesz és kész!
Egyébként én minden akció (sima stimu, lombik, fagyibaba) után kaptam jó sok Utrogestan-t. Lehet, nem eleget?! :)
backa
 
 



Backa!Igyál többet 1-2 pohárral,hogy híguljon a véredben a dózis......Nekem ez bejött mindig! :wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok :-) Szép napot mindenkinek :-)

Rejoka, hogy van a pocid? ugye nem fáj már? pihend ki magad, annyira nem fontos az a válasz :-)

Kavicska, nem baj majd legközelebb :-)

Most szaladok, mert ma érkezik a Dani anyucija, sok dógom van

puszi mindenkinek :-)
krumplis pogácsa
 
 


Niki :D , halkan, de azért GRATULÁLOK :D , pár hete éltem át én is, meg tudom érteni milyen izgatott vagy. De jó :D :D
Amúgy herpesz... , én is nagyon érzékeny vagyok rá, nálam beválta a jegelés (egy kis zacsiba rakjál jeget és tedd rá amíg csak bírod), plusz a teafaolaj nagyon hamar megszűnteti a tüneteket. Ezt bármelyik drogériában megkapod, elég rá egy-egy csepp 4 óránként.

Kincs :D , Babancs :D ,
Ma reggel voltam endokrinológusnál. Teljesen meglepődtem azon amit mondott, hogy terhesség esetén a TSH0,02 jó érték, mert ilyenkor mindenkinek gyorsul az anyagcseréje és a baba agyának a fejlődéséhez ez elengedhetetlen. És hogy jó az érték ennek ennyinek kell lennie. Csak azért írtam le, mert titeket is érinthet (remélem minél hamarabb) és hogy legalább Ti ne ilyedjetek meg a lelettől :)
nóra1
 
 


Nóra!

Ennek örülök, megnyugtattál!

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

90% hogy én is ott leszek a szombati palacsinta randin :wink:
(Bár a Camponáról most rossz élményeim vannak, mert a múltkor busszal mentem ki és annyira felkavarta a gyomromat a rázkódó busz, hogy utána vásárlás közben 10 percenként le kellett dőlnöm egy-egy padra. A biztonsági őr pedig nem túl kedvesen közölte velem, hogy nem itt kéne heverésznem, hanem otthon.... Hát majdnem lehánytam dühömben :evil: )

Niki, drukkolok én is, hogy erősödjön az a második csík! :!: Nagyon jól beleillik majd a táblázat sormintájába :D :D

Pogi, tőlem is idézhetsz, ha van mit. Bár én leginkább csak kérdezni és tanulni járok ide..........

Mir, örülök, hogy te is előkerültél. Az afp nem a 16. héten van? Jól értem, hogy te még csak most mész erre a vizsgálatra?
espero
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: