Új privát üzeneted érkezett!

Panka
Próbáltam csinálni, de egyelőre nem jött össze :(
Feltöltöttem valahová a képeket, aztán az hipp-hopp eltűnt és többé nem jutottam oda vissza :? De nem adom fel :D


Móni

Kép
babus2005
 
 


Móni!
Én is vért izzadtam vele, ha ez vígasztal. :lol:
Szóval előbb albumot kell csinálni:
1:manage photos
2:itt lesz egy üres album>create another album>címe, meghatározása(milyen jellegű képeket tartalmaz, pl.Kristóf képei)>album cover style(mellette van egy gomb, arra katt, és ki tudod választani a keretet)>alatta lévőnél pedig a hátteret.
>password protect:ha ide beírsz egy jelszót, akkor csak azok fogják látni az albumodat, akiknek megadod ezt a jelszót.>végül update.
Ha ezek megvannak, akkor lesz egy kocka, amiben lesznek gombok:pics, edit, tell a friend.Legfelül az oldalon vannak gombok, ott katt az upload pix-re.Itt megadhatod, hogy egyszerre hány képet akarsz feltölteni, és hogy melyik albumba(ha több van)
utánna tallózás, és kiválasztod a képeket, majd alul a feltölt gom, 1x katt.Sokáig tölt, addig véletlenül se kattints ezen az oldalon sehová, különben megszakad a töltés, és kezdehetd elölről!!!! :twisted:
Bár én is így csináltam, de amikor a legelső albumot csináltam, akkor vhová máshová is kattintottam, és akkor be lehetett írni a képek mellé a címeket is. :?
Utánna ha akarsz flicket is csinálni(ezek a mozgós kéepk), akkor az oldalon jobb oldalt van egy create flick, arra katt.
Ha az album címét akarod elküldeni vkinek, vagy pl, ide betenni, akkorkatt a tell a friend gombra, és lesz egy szöveg középtájban, benne egy url cím. Csak azt másold ki, és tedd be ahová szeretnéd.
Így tudod emaliben is elküldeni.Érdemes a végén kilogolni az oldalról.
Flick:van egy olyan hogy flick designe, ott látod az összes flicket, meg is tudod nézni, léesz hozzá demó, ha rákattintasz.Ha ez mevan, akkor add photos, majd rákatt a képekre, amiket bele akarzs tenni.Van olyan flick, amibe cvsak pár kép fér, vhol mutatja is, hogy mennyi.Meg van olyan, ami levág belőle, pl. a kör alakú kéepnél.
ha ezmegvan, akkor add selected photos.>a customize flicknél tudod a flicket beállítani, hpgy hogy nézzen ki.Majd save!Utánna ha visszajössz erre az oldalra, akkor lesz jobb oldalon egy my saved flick, arra katt, és email!!!Mert a get code-al nem lehet megnézni,hiába másolod, csak pl. blogba lehet beilleszteni, vagy honlapra.Ide nem.Szóval az emailnél lesz egy sor http cím, azt kell bemásolni ide, vagy levélbe el tudod küldeni.
Ha van még kérdés próbálok válaszolni, és bocsi, ah már rájöttél közben. :wink: :D
Kellemes szórakozást! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka
Köszi :lol: Este meg fogom próbálni :lol: Remélem sikerül :lol:
Most viszont sietek, mert 2-kor ébresztem Titót, mert megyünk cirkuszba :lol: :lol: egy kis barátnőjéékkel, páholyba van jegyünk :D (na persze csak egy kis vándorcirkuszi páholyba), de biztos tetszeni fog Kristófnak :lol:
Majd dobok fel utána képeket :lol:

Móni

Kép
babus2005
 
 

 
 

Egy pónilovaglós cirkuszi képet felrakok gyorsan, a többi nem sikerült túl jól:

Kép


Móni

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


Sziasztok!
Hát Én is rég jártam erre :oops:

Aktuális témába cseppentem, mert most éppen a megyei kórház intenzív osztályán vagyok Atikával, mert befulladt.
Laryngitise lett.Kedden a déli alvás közeben jött rá a roham (reggel köhögött egy kicsit, fel is hívtam a dokinkat, hogy délután megyünk).
Ne tudjátok meg milyen rossz érzés volt az a tehetlenség, hogy nem tudok neki segíteni.Remegett és már vörösödött (későb lilut)
, hogy nem tud levegőt venni.Kiszaladtam vele az udvarra, de semmivel nem lett jobb.A szerencsém az volt, hogy ott volt Anyósom nálunk, és éppen jött Anyukám (aki elvileg Anyósomat vitte volna az állomásra ), és rögtön indultunk vele a kórházba.
Nem is tudom mit tettem volna ha egyedül vagyok velük otthon.
Így utólag végig gondolva hívtam volna a mentőt.
Egy örökké valóságnak tűnt amíg beértünk.Egész úton mondogattam Atikámnak, hogy mindjárt ott leszünk vegyél levegőt.
Szörnyű érzés volt, főleg, hogy már a szeme is forgott, teljesen kimerült.
Szerencsére sikerült a gyors puffok és inhalálásnak köszönhetően enyhíteni a levegővételt.Két napon kersztül kapott infúziót, antibiotikumot, hörgötágítót.Tegnapra már szép tiszta lett a légzése, de még most köhögi fel a váladékot.
Hétfőig tuti bent kell lennünkÁkos Anyósommal volt kedden és szerdán, majd hazahozta a párom és a húgom vigyázz rá.Olyan édesek ahogy hiányolják egymást..

Amúgy szeptemberben kezdtük a bölcsit.Hamar beszoktak, csak az első pár napban volt pityegrés.
Eddig nem is voltak betegek.Hétfőn kezdetem volna a munkahelyemen, de ez így tuti csúszni fog egy hetet.
A fiúk most kezdtek el csak igazán beszélni, nagyon kis huncut srácok.

Pár kép róluk, ha nem bánjátok:

Kép

Kép

Kép

Kép


Judit!
Nekünk előző este, és délben is mnet alvás közben a hideg párásító, és látod még is befulladt Atikám.
Ha javasolhatom, akkor vagy inhalálót vagy gyógyszer porlasztót szerezzetek be.Só oldatot és/vagy gyógyszert kell belélegeztetni.

Móni, Mea, Nikol!
Sajnálom, hogy nem úgy alakult a párotokkal az életetek ahogyan elképzeltétek.

Tündi!
Nagyon erős csaj vagy!!!!
Minden elismerésem a tiéd!!!!
Nagyon drukkolok nektek!!!!


Puszi mindenkinek

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szia Judyt!

De jo, hogy irtal! Ezer eve nem hallottunk feloletek.
Nagyon sajnalom, hogy ilyeneken mesz at Te is! Remelem mar minden rendben.
Hatalmasat nottek a fiuk. Nagyon helyesek!
A bolcsibe gondolom azert nem volt nehez beszokniuk, mert ott is egyutt voltak :)
Milyen ez az inhalalo meg a porlaszto? Hol lehet venni?

Jo ejt!
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
A gép lényege, hogy biztosítjaa legkisebb hörgőkbe történő eljutásukat is. Az aerosol hőmérséklete néhány percen belül testhőmérsékletűvé
válik. A gyógyszerporlasztás igen takarékos, a gyógyszerporlasztó tégelyből az utolsó cseppig elporlaszt
Hát nem olcsó, de szerintem nem is drága:
Itt van egy például:
http://www.mediker.net/index.php?topic_ ... 2Fshop.php

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Most csak gyors leszek, egy kérdésem lenne:
Kérdés:
Ha vkinek van ehavi Bababmagazinja, és nem tart igényt a Brendonos kuponra, a zoknira, akkor megtenné, hogy elküldi nekem? :oops:
Köszi.
Amúgy jól vagyunk , pakolászok, főzőcskézek,holnap vendégek jönnek.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok

Judit
Örülök, hogy jelentkeztél :D
Nagyon helyesek a srácok :D
Sajnálom, ami Attikával történt :( , elhiszem, mennyire megijedtetek :(

Panka
A vastag szilikontalpú zoknira gondolsz?
Nekem ugyan nincs kuponom, viszont mi is vettünk ilyen zoknit Kristófnak, csak nem a Bredndonban, ahol ugye 1700Ft körül van, (tavaly én hülye még ott vettem), hanem a Kenguru Gold-ban (a Buy-Way-ben, kb. 1 hónapja) és ott csak 990Ft volt, dettó ugyanaz, mint a Brendonos, ezernyi méretben és színben, mintában, és tényleg pont ugyanolyan, csak épp féláron.
Nem tudom akkor épp akcióban volt-e, nekem nem tűnt fel, de szerintem a Brendonosnál mindenképp olcsóbb :D


Most csak ennyi, piszokul nincs jó hangulatom, sőt, szétrobban az agyam az idegtől, de nem terhelek ezzel senkit...
Egyetlen jó hír azért van, úgy néz ki, január 15.-től dolgozom, Titó pedig ugye ovis lesz, és fagyi lesz a jele:)


Móni

Kép
babus2005
 
 


Móni!
Köszi, én is most láttam a katalógusukban.Én még ezt a 800 ft
ot is sokallaom, de cipőt ugye nem adhatok rá, és ez a zokni elég jó ezzel a talppal.De lehet veszek majd a Kenguruban.
Örülök a jó híreknek, a fagyit könnyű lerajzolni. :wink: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Már én is jó rég írtam. :oops:

Judyt!
Sajnálom amin keresztül mentetek. :( Én is bepánikoltam volna.
Nagyon sokat nőttek a fiúk. :lol:

Móni!
Gratulálok az új állásodhoz. Remélem ha dolgozol majd jobban fogod érezni magad, talán egy kicsit kevesebbet fogsz gondolni a magánéletre. :) Kristóf is már ovis.... rohan az idő.

Judit!
Ha ebből a náthából kimásztunk, akkor rádcsörgök, hátha össze tudunk hozni egy talit. Eddig sajnos elég zűrös heteim voltam, nem volt időm rá, de már kezd beállni a nyugi a munkák terén is, így könnyebb lesz.

Mi megvagyunk, Vivi ugyan egy kicsit megfázott, de nagyon jól viseli, és már szinte nem is kell lefogni az orrszíváshoz, szépen hagyja. Lehet hogy még korai a kérdés, de nem tud valaki olyan helyet Budán ahol dec 5-6 környékén mikulással lehet találkozni? Vivi már nagyon várja, még emlékszik rá hogy tavaly is eljött hozzá a mikulás. :lol: Mióta látja a csokimikulásokat a boltba állandóan szóba hozza és már vagy százszor megnézte a karácsonyis Noddy mesét.

Nikol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Tündi Rolijáról: http://tundi30.blogol.hu/ :cry:
kóbor
 
 




Tündi.

Fogadd őszinte részvétemet.
Nem nagyon tudok most mást, irni.....
Ülök,és sirok
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok,


Tündi, folyamatossan olvastam Rolika sorsát, most itt ülök és sírok.
Öszinte részvétemet küldöm nektek.

Kriszti

Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Én most elköszönök - megint. Úgy látszik, nekem ez jutott itt, picit jövök, aztán megyek.
Köszönök nektek mindent!!!!!!!!!!!

Mindannyiótoknak sok boldogságot kívánok az életben, legyetek erősek, szeressétek egymást, és adjatok hálát minden percért, amit gyermekeitekkel tölthettek...

Tündi
tündi30
 
 


Tündi!!!!

Neeeee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
fogadd őszinte részvétemet, ezt nem hiszem el :cry: :cry: :cry: :cry:
szörnyű..............................................Istenem miért???? :cry:

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Remélem nem baj, hogy csatlakozok a csapathoz. Párommal tavasszal tervezzük, hogy megpróbálkozunk a babázással, vagyis akkor hagynám abba a gyógyszert. Nektek van valami jó tippetek, hogy mire ügyeljünk? Elég kezdők vagyunk a témában. Sajna.

Évi
eva81
 
 


eva

Szerintem most jobb lenne,ha másik topikba tennéd fel a kérdéseidet,pl..ma megitn megjött ,babát szertenénk 2008-ban,nagyon szeretetel fognak fogadni....itt ,gyászolnak a lányok.

köszi
Gabi
Vendég
 


nagy szeretettel :oops:
Vendég
 


Tündi!

Fogadd őszinte részvétemet! :cry: Én is csak sírok a történteken, nagyon sajnálom a kis Rolit és titeket is. Legyetek nagyon erősek!
És a gyertya nálunk is égni fog! :cry: :cry: :cry:

Nikol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Drága Barátosném!

Szóhoz sem tudok jutni, csak órák óta sírok. Ezt egyszerűen nem is tudom ellhinni. Őszinte részvétem! Lelkiekben mind Veleted, Veletek vagyunk. Én most gyújtok gyertyát. Annyira sajnálom! Nagyon szeretlek, és ezt nem hiszem el!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tündi!
Fogadjátok őszinte részvétemet!!!!!
Nagyon sajnálom!!!! :(
Nem is tudom mit mondjak.......egyszerűen nem találom a szavakat annyira megviselt ami veletek történt.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok

Megpróbálom feléleszteni a topikot, hátha sikerül!

Tündi
Olvasom ám a blogot...nagyon szép Rolika sírja...
Továbbra is sok erőt kiívánok!

Nicol
Vivinek nagyon boldog névnapot kívánok!
Kép


Amúgy, hogy vagytok? Még mindig külön? Ha igen, Vivi hogy viseli?

Edina
Itt válaszolok a msn üzidre :D , ha nem baj :D
Nagyon örülök a jó eredményeknek :D , mondtam én, hogy csak pozítívan :D
Majd írd meg a fejleményeket :D
És természetesen nagyon drukkolok:D


Többiek! Tessék ám jelentkezni!

Rólunk kicsit:
Suli megyeget, volt már egy kémia dogánk, csapatmunka+puska eredményeként fél pont híján 4-es lett:D , meg múlt héten egy gyógyszertan, az tuti 5-ös lesz :D (fő az önbizalom :D ), mert olyan csapatmunka volt megint, hogy ihajja :D

Hetenként 1-szer gyakorlatra is járok a gyógyszertárba, jövendő munkahelyemre, ami most már úgy néz ki, nagyon biztos :D , január közepén kezdek.
Ovit pont 1 hónap múlva kezdjük, január 3.-án fél 9-kor :D , velem együtt egyelőre, egyelőre csak pár órára, aztán majd meglátjuk.
Fagyi lesz a jele :D

Holnap pedig jön hozzánk a Mikulás:D , unokatesóm haverja öltözik be, akit Titó nem ismer, így kizárt a lebukás :D
Már nagyon várja :D, de gondolom mégis iszonyúan meg fog lepődni.
És hogy teljes legyen a boldogság, apája is itt lesz.
Csütörtökön pedig Mikulás-vonatozni megyünk, a kisvonattal, oda már csak ketten, Mátrafüredre meg vissza :D , úgyhogy lesz sok izgalom a héten:D


Többiek, tessék írni! :D


Móni

Kép
babus2005
 
 


Még egy kép gyönyörűségemről:
Kép

Kép
babus2005
 
 


Móni!
Hi! 8) Aranyos a kép!
Örülök, hogy jól megy suli 8) Puskázunk, puskázunk? :twisted: :lol:
Gratula a jó jegyekhez :wink: :D
Mikulás party lesz nálunk is, vagyis a férjem cégénél.Majdnem ő lett aMikulás, de szerencsére volt egy testesebb vállakozó :lol: :lol:

Mi jól vagyunk, Emili sokat rosszalkodik dehát ez a dolga :twisted: :lol: Most hallgatjuk a Zeneovi-t, nagyon táncizik rá.

Mától pdig újra járunk a tornára, 2 hétig minden nap.
Nem szerti, sírt ma is. :cry:

Az én térdem meg tropára ment, ma voltam reumatológián, kontrollon.Porckopás. :cry: Most nem fáj, de kell szedni egy porcpótló/növesztő tablettát. :?

Röviden ennyi.Blogban vannak a részletek.Bocsi, örülök, ha egyszer leírom egy nap :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Edina itt egy kép Lívcsimről :)

Annyira rossz ez az év mindenkinek,e gyébként a Szaturnusz éve, aki hisz vagy ismeri az asztrológiát tudja hogy egy nehéz év volt, tele szakítással, válással stb. mert szétválasztja az olyan kapcsolatotkat amik rosszak de meg is erősíti amik jók.mindenesetre nagyon sok helyen van gond.

Nicol!
Sajnálom, hogy nálatok is :( :( :(

nálunk sem javul a helyzet, csak be kéne végre mindkettőnknek látnunk, dehát nehéz gyerek esetén már szétválni, vagy csak mi fújjuk fel.
Fáj, hogy nem így terveztük, mégis ez lett....

Ahogy Babus is írtaí, mi is 3 évig együtt éltünk lagzi előtt és 4 év után jött Lívi mégis......... :cry: :cry: :cry:

De szegény Tündiéknek milyen, ilynekor arra gondolok, hogy mi itt szenvedünk párkapcsolataink miatt és sokkal rosszabb dolgok is történhetnek :cry: :cry: :cry:

Örüljünk, hogy egészségesek a gyerekeink és mi is!!!

Puszi mindenkinek!!!!

Kép

Mea
mea
 
 


Babus!

Olyan édes helyes Kristóf!

Beszéltem párommal és remélem mihamarabb megyünk Mátrába és akkor végre talizhatunk!!!
Úgy örülnék neki, ha személyesen megismerhetnélek titeket végre!

Pussz

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Babus!

Gratula a sok jó eredményhez, és nagyon szuper hogy már biztos az állás is. Így biztos sokkal könnyebb lesz neked is. :lol: Titó nagyon helyes a képen, már olyan nagyfiú! :D
Köszönjük a névnapi jó kívánságokat! :lol: Sajnos még Vivi nem nagyon értette mi az a névnap, pedig próbáltuk elmagyarázni neki. De azért az ajándékoknak nagyon örült. :lol:
A párommal még együtt vagyunk, talán maradunk is. Amikor felfogta, hogy komolyan gondolom a szétválást akkor pánikba esett és azóta egész normálisan viselkedik. Rájött mennyire szereti a kicsi lányát és persze engem is. Azóta sokkal többet játszik vele, állandóan apró ajándékokkal bombázza, amit én ellenzek, de azért jólesik.

Mea!
Sajnálom, hogy nem javul a helyzet. :cry: Lívi nagyon szép kislány. Jól áll neki a coffi. :lol: Vivi nem hagyja csak a fürdéshez összegumizni a haját. :?

Edinka!
Írj pár sort, hogy halad a babaproject?

Judit!
Jövőhét szerdán egy talihoz mit szólsz?

A mikulás hozzánk ma este érkezik, de látni csak holnap fogja egy mikulásünnepségen. Már ő is nagyon várja, sőt megigérte hogy az egyik cumiját ajándékba adja a mikulásnak. Kiváncsi vagyok megteszi-e. :lol: Ha igen akkor a Jézuskának és a Húsvéti nyuszinak is adunk egyet - egyet és akkor megszabadulunk az összes cumitól. :lol:
Majd teszek föl Mikulásos képeket a hét vége felé.

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Sziasztok!

Mea!
Aranyos nagyon a lányod!

Fnikol!
Örülök, hogy megint "összejöttetek" a pároddal!
Jó 5let ez a cumis-miki dolog :wink:

Kérdésem lenne:
Ti adtok cipőt/szandált bentre agyerekekre?Ha igen, mikortól?Mikor már tudott járni, vagy már előtte is?
Ma mondta a gyógytornász, hogy kéne,még járárs előtt, hogy abban tanuljon járni.Én viszont úgy gondoltam, hogy majd csak akkor veszek, ha járni tud. :roll:
Köszi előre is.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Nicol!Panka!

Köszi

Én akkor adtam mikor már járt, addig nem
De végülis rá lehet adni már előtte is:)
Na most légy okos:)

Mea
mea
 
 


Panka!
Mi is csak akkor adtunk rá cipőt amikor már próbált felállva lépegetni. Addig kis anyag papucsot hordott. Szeintem könyebb megtanulni járni nekik cipő nélkül. Bár sok anyukától hallottam hogy ő adott a gyerekre, hogy tartsa a bokáját.

Ma reggel benézett hozzám is a Mikulás és ezúton küld Neked is sok ölelést, boldogságot egy ajándékokkal teli puttonyt!!!

Kép

Kép

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Hoopsz, elírtam:
Ma reggel benézett hozzám is a Mikulás és ezúton küld Nektek is sok ölelést, boldogságot egy ajándékokkal teli puttonyt!!!

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Sziasztok

Panka
Én éppen ellenkezőleg úgy tudom, bentre nem kell cipő a gyerekekre. Nekünk védőnő, stb. mindenki ezt mondta és én is ezt olvastam mindenhol.
Sőt, mi voltunk Kristóffal ortopédián, 1 éves kora körül, mert csámpásan állt az egyik lába, és ott külön kihangsúlyozta a doki, hogy MEZÍTLÁB legyen, mert 3 éves korig alakul ki a talp boltozata, és ennek feltétele, hogy a talpat érjék ingerek, minél többet álljon lábujjhegyen, menjen göröngyös felületen, szóval mindegy, csak ne a cipő mesterségesen kialakított talpa.
Úgyhogy azóta itthon mindig csak abban a vastag szilikontalpas zokniban van.

Térded sajnálom, reméljük a gyógyi hat...


Nicol
Örülök, hogy rendeződtek a dolgok :D
Mikulásos képeket várjuk!

Mea
Sajnálom, hogy mégsem alakulnak jól a dolgaitok :(
Livi nagyon cuki :D
Természetesen áll még a tali, szólj, hogy mikor majd! :D

Sok mindent akartam még írni, meg képeket is feltenni, de Titó felébredt, úgyhogy talán majd este!

Móni

Kép
babus2005
 
 


Köszönöm a acipős válaszokat!
Én is úgy gondolom, hogy nem lesz cipő, max. ha már jár, de idebentre akkor sem akarok. :? Mi is zokniban járkálunk, meg néha papucsban. :wink:

Én most kivasaltam, Emili aludt sokat! 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok

Már nagyon régen irtam ebbe a topicba :oops: :oops:

Na,de most itt vagyok és hoztam magammal pár képet a mi nagylányunkról :wink:

De előbb....

Nicol

Örülök,hogy rendeződtek a gondok közted és a férjed közt.
Láttod rá jött ő arra,hogy a család mégis csak többet ér,minden másnál. És imádja a lányát,és persze téged is :wink: vigyázatok egymásra.

Mea

Livi nagyon szép nagylány lett :lol: És azok a kis cofik,tündéri :D
Sajnálom,hogy közetetek még nem javult a helyzet :cry: :cry:
De lehet,most a Karácsony közebb hoz benneteket egymáshoz :wink: Én,kivánom,hogy rendeződjön.....minnél előbb.

Móni

Köszi szépen a multkori bizatást,nagyon jól esett :wink: :wink:
Kristóf is már nagy fiú,és nagyon csinos :wink:
Örülök,hogy megy a suli,és a munkahelyed is meglesz ha levizsgázol :wink:
Ügyes,talpra esett csajszi vagy :wink:

Panka

Szerintem akkor kell cipő,ha már biztosan tud járni.
Odabennt szerintem megteszi csak a zokni,hisz abban a legkényelmesebb.

Rólam:

Hát rajta vagyunk a "kistesó projekten" már juniustól.
De nem akar jönni :cry: közben kiderült hogy pcos vagyok.
Nehezebben fog menni a teherbe esés.
Most kaptam először ebben a ciklusban Clostit,mert nem volt peteérésem,most úgy néz ki volt,és el is kaptuk :lol:
Most várunk 2hétig,aztán kiderül ,hogy mit hoz a Jézuska nekünk karácsonyra. Viktória is nagyon szeretne már egy kisöcsikét, próbáltam neki el magyarázni,hogy lehet még sokat kell rá várni,de nem értette meg. Minden kisbabát haza akar hozzni :oops:
Már mindenét oda adja neki,csak neki is legyen. Meg igérte,hogy jó kislány lesz. Olyan rossz nekem,ki tudja mikor fogom neki megadni a kistesót :cry: :cry:
láttom,hogy mennyire szeretne.

na,megyek nem fecsegek annyit
majd jelentkezem 8)
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok

Edina
Nagyon csini nagylány lett Viki :D
És ő is nagyon bátor, hogy oda mert menni a Mikihez :D

Amit még tegnap akartam:
Nálunk is járt ám a Mikulás, személyesen :D Kristóf egy pillanatra meglepődött, mert nem rá számított :D , de aztán már le is kezelt vele és invitálta be a szobába :D
A Miki az előre megüzent szöveggel jött, miszerint hallotta, hogy este sokára alszik el (pontosabban 1-másfél órán át kuporgom az ágya mellett és simizem, mesélek vagy épp énekelek, és kb. este 10, mire kijövök tőle. Ez tavasz óta van így, amikor elkezdtek jönni az utolsó rágófogai és jöttek a hisztik, hányások, aztán szépen hozzászokott, holott előtte ő világéletében egyedül aludt el.) Na szóval Miki megígértette vele, hogy ezentúl egyedül alszik el, gyorsan ügyesen, mint a nagyfiúk, meg a szokásos szöveg, hogy jó fiú legyen, meg hasonlók.
Titó nagy komolyan állt ott előtte vigyázzállásban :D , és mindent megígért, aztán megkapta az ajándékokat, még a Miku ölébe is beleült :D
De a lényeg a lényeg, hogy eljött az este, a lefekvés ideje, ami kész rémálom számomra, úútálok másfél órát guggolni az ágya mellett, minden porcikám fájni szokott, zsibbad a kezem a sok simitől, dehát nem volt mese, ezidáig semmi se hatotta meg, amint kiléptem a szobájából, visított, sőt, hányt is volna, ha hagyom.
Na szóval, este van,megynk a szobába, ülnék le mellé, erre rám szól, hogymenjek ki, mert ő EGYEDÜL alszik, mivel a Télapó azt mondta :shock: , köpni-nyelni nem tudtam, de persze húztam kifelé. És láss csodát, 15 perc alatt álomba énekelte magát, egyedül :D :D
És a plussz csoda, hogy másnap délben is. Pedig délben még SOHA életében nem aludt el egyedül, akkor mindig altatni kellett. De most délben is :D És este újból :D És ma délben is :D :D :D
Annnnnnnyira örülök :D :D :D
Tudtam én, hogy képes ő rá, hisz születésétől kezdve 2 éves koráig egyedül aludt el este, csak aztán hozzászokott ahhoz, hogy ott csücsülök és elfajultak a dolgok. Ígérhettem én bármit, semmi se hatotta meg. Na de ez a Miki csodát tett :D :D :D Imádom :D

Rögtön dobok fel képeket is :D

Móni

Kép
babus2005
 
 


Kissé bátortalan kézfogás:
Kép

Nagy komolyan:
Kép

Anyával:
Kép Kép

Titóvigyor: Kép

Másnap délelőtt, útban Mátrafüredre a Mikulásvonattal: Kép

Ott egy másik Mikulással: Kép

Végül csücsüke egy padon:
Kép

És irány haza, nagy fáradtan:
Kép

Kép
babus2005
 
 


Kiírtottam a topikot a sok képpel... :(
Szegény topik haldoklik, sose lesz már a régi :cry:
Olyan kár, van két babás fórum, ahová írogatnék/írogatok, de az egyikbe olyan sokat írnak, hogy reagálni se tudok rá, ezért nem írok, csak ritkán, a másikba pedig alig ír valaki, így ezért nincs kedvem írni :?
Nincs köztes hely :?

Móni

Kép
babus2005
 
 


Móni!
Dehogy írtottad ki!Csak hát itt már sokmindenkinek nagyobba ygerkőce, és talán ezért nincs idejük annyit írni, mint előtte.
Nagyon aranyosak vagytok a képeken!!!És hát ez a Miki, tényleg csodát tett!!!Kívánom, hogy így is maradjon Titó alvókája! :wink:
Suli?Mindjárt kezdődik a meló is!

Emili megint taknyos, szerintem a múlt heti tornán szedte össze, mert minden játékot meg kellett kóstolni :evil: De szerencsére nem lázas, csak szívom az orrát. :(
Étvágya is jó.
Pénteken anyóséknál disznótor lesz, ott lesznek anyáék is, meg az amcsi rokonok.Már várom, de csak ez miatt, régen láttuk őket.Na meg lesznek fini kaják is. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Babus!
Nagyon ari Kristóf a képeken. Ügyes volt a mikulásos trükk. :wink:

Edinka!
Nagyon drukklok ezért a hónapért neked. Remélem sikerülni fog. :)

Nálunk nem túl fényes a helyzet. Vivi elég beteg, lázas, köhög, taknyos. Nem viseli túl jól. A hétvégén elutaztunk a párommal Sárvárra pihenni 3 napot. Nagyon jó volt, csak a Viviért aggodtam egész végig. Szombaton anyám vigyázott rá, ő is jól elkapta a bacit, vasárnap és hétőn anyós, hát már ő is beteg. :( Anyu megfertőzte apámat és az öcsémet is, így most mindenki lázasan fekszik otthon. :( Fogadásom van rá hogy holnapra rajtam is kijön. Eddig még mindent elkaptam a lányzómtól.

A mikulás nálunk is nagyon jól telt. Sőt, hősiesen kitette a cumiját az ablakba, a Mikulásnak adta ajándékba. Így már lassan egy hete nem cumizik. Csak néha alvásnál hiányolja, de mindig emlékeztetjük milyen nagylány már, és a Mikulás mennyire örül a cuminak így elfogadja, hogy nincs. Mondjuk még néha magában beszélget a Mikulással: "Mikulás hozd vissza a dudusomat, az kell nekem, sírni fogok ha nem hozod vissza". Nagyon aranyos ahogy mesél neki, de sírni nem sírt érte egyszer sem.

Képeket majd teszek fel, de nagyon nincs otthon rá időm.

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Nikol!
Jobbulást kívánok az egész családnak!
Emili is taknyos, de szerencsére én még eddig nem kaptam el tőle sosem!(kop-kop-kop)
Nagyon aranyos Vivi, hogy elajándékozta a cumiját!Jódolog ez a Mikulás! :wink: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


sziasztok :D

Nekünk is beteg Viktória,épp most jöttem vele a dokitól.
Nagyon csúnyán köhög, meg a orra is folyik. Éjszaka 38.5 fokos láza volt. :cry: :cry: alig birtam neki leverni,nagy nehezen.

Nicol,Móni

Köszönöm a drukkot.

felteszem a hőgörbémet,elég biztató számomra.
Fájnak a cicijeim is. Ha nem jön meg, és ilyen szép lesz a hőm akkor hétfőn reggel tesztelek :wink:

olyan jó lenne tesztelni egy pozitivat
Kép :lol: :lol:

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
ez tényleg jól néz ki!Drukkolok!Piri nálam tanyázikhétfőig itttartom :wink: :lol: (de utánna se menjen hozzád! 8) )

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok :D

Nicol
Örülök, hogy nálatok is sikeres volt a Miku :D
Kristóf is néha azért bepróbálkozik, hogy vigyen vissza mindent a Télapó, mert ő nem alszik, de végül mindig az sül ki a dologból, hogy inkább elalszik, szépen egyedül :lol: :lol:
Vivinek jobbulást! Na meg az egész családnak!

Edina
Drukkhegyek továbbra is!!! :lol:
Vikinek isjobbulást!

Panka
Suli megyeget, holnap kiosztják a gyógyszertan dogát (múlt hétre nem javította ki a tanár), de biztos nem lesz rossz :lol:
Tegnap megvolt a munka vagy egyelőre még nevezzük gyakorlatnak, egyre jobban tetszik, egyelőre még inkább csak kotyvasztok a laborban, kúpokat, kenőcsöket, ilyeneket, kicsit néha monoton, pl. 100 kúpot kiönteni, egyenként kézzel becsomagolni, vagy 60 ajakírt ugyanígy formába önteni, egyenként összerakni, vagy épp fél kiló sűrű krémet 20 percig keverni és kutyulni hozzá mindenfélét, igazi boszorkánykonyha :lol: , na meg jó kis karlefárasztó, tegnap már alig éreztem a jobb karom :lol:
Na meg naponta 2-szer érkezik egy tonna gyógyszer, 3 láda minimum, ezeket persze nekem kell kipakolni, de nem ám csupán logikusan ABC sorrendbe, hanem különböző csoportok, fiókok vannak, recept nélküliek, erős szerek, "mérgek", stb. és mire megtalálom (ha megtalálom), mi hová való, hát beletelik kis időbe.
De tényleg tetszik :D


Annak meg mi oka, hogy néha pang a topik? Hát én se tudom.
A januári babás topikba, a Babafalván, a Kristóffal egyidős gyerekeken kívül már szinte mindenhol van tesó, de hogy ott mégis mekkorra forgalom van???? Követni se tudom.
Itt meg valahogy nem megyeget a dolog...kár...


Na megyek, mert elképesztően rosszul alszom manapság, Remotiv Extra + este Valeriána (erősebbik) mellett is hajnali fél 1-ig minimum virrasztok, ma épp fél 2-kor is még ébren voltam :shock: és reggel 5-6 között kipattan a szemem és már nem tudok visszaaludni, holott Titó min. 9-ig alszik, én meg csak kínlódom itt. Kimerítő így nagyon...Nem tudom mi van velem, pedig mostanság épp nem is idegeskedem annyit, klinikai eset vagyok szerintem.
Hiába minden csodaszer, 2-3 napig alszom tőle, utána semmit se ér, holott állítólag ezekhez a gyógynövényes cuccokhoz nem lehet hozzászokni. Nem a fenét! Végigszedtem már HOVA-tól SEDATIF PC-től,Valeriana-nán át a Sedacur forte-ig mindent, mindhez hozzászoktam max. 1 hét alatt.
Ezért nem akarok rendes altatót se szedni, mert ahhoz meg tuti hozzászokik az ember, és mi lenne velem 50 éves koromra? 1 doboztól aludnék csak el??
De így se jó, fáradtan, kimerülten tenni-venni, dolgozni, tanulni egész nap, egyedül Kristóffal...hát nem semmi... :?

Na nem panaszkodom, megyek inkább :D

Móni

Kép
babus2005
 
 


Móni!
El is hiszem, hogy izmosodsz karra! :lol:
Másik topik sem megy már annyira mint régen(alattunk lévő).Vszleg az itteni topik lakók nem érnek rá annyira, másikban meg igen. :roll: (de ha azok egész nap neteznek ,akkor ki foglalkozik a gyerekekkel? :twisted: :D -mondom é, aki most is itt lóg, és egész nap dumál :oops: -d most Emili alszik :wink: )
Altató:hát igen, gyorsan hozzá lehet szokni.Szerintem a lelkedet kéne rendbe rakni, és akkor megoldódna a probléma.Persze ha ez csak ilyen egyszerű lenne... :? .
Talán majd most a munka meg a suli lefáraszt jobban.
Na felébredt kicsi mókusom, mennem kell.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Látom megint nagyon üres a topic. :(

Mi lassan gyógyulunk, Vivi mondhatni már nagyon jól van, én még köhögök. De azért igértem képeket teszek fel párat.

Kép

Kép

Kép

Kép

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is.

EDINA!
TESZTELTEL?????
Mi az eredmeny????

Nikol!
Mi most szerdán elutazunk, de ha visszajöttünk feltétlenül találkozunk. Jó lenne! Mi is picit betegek voltunk, szerencsere nem komoly

Babus!
Orulok, hogy elvezed a gyakorlatot :) Jo munkat! Nekem meg igy 3ev utan sem hianyzik a munka :) Talán mert utáltam amit csináltam :)

Csajok, hogy mekkorát nőttek a gyerekek, gratulálok!

Mea!
Veletek mi újság?

hát nálunk Andris egy kis hisztigép :) Kiharcolja, hogy szakítsak rá időt. Utál a székben, hintában ülni, csak menne. Most azt csinálja, ha lerakom, utánam jön, megkapaszkodik a nadrágomban, és felhuzza magát :) Attika nagyon szereti. Jó nem mondom, van olyan is, hogy jól megtépi, de ez a ritkább :)

Hát én nem gondoltam volna, hogy kettővel ilyen nehéz :) Sosem alszanak egyszerre, este felébresztik egymást :) De azért amennyire neháéz annyira jó is :)

Na megyek

KELLEMES ÜNNEPEKET ELŐRE!
puszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Nicol!
Nagyon szépek vagytok! :D Jó sok mindent hozott a Mikulás Vivinek! :D

Judit!
Ügyes a kis Andris!

Emilim megint beteg, de most "csak" lázas.Este kezdődött, 39 volt, reggelre lement.Elvittem dokihoz, de csak a torkát látta pirosnak(mint mindig :? ).Antibiot még nem javasolta.Talán a foga jön, nem tudom, de ilyen magas lázat az szerintem nem tud csinálni.Egyébként étvágya jó, alszik is ahogy szokott.Remélem hamar elmúlik ez a kórság!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Kellemes Karacsonyi Unnepeket kivanunk a fiukkal

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: