Új privát üzeneted érkezett!

Mea!

Tegyel fel magadrol mostani pocis kepet legyszi, olyan kivancsi vagyok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ok teszek fel egyet, de a fejem nincs rajtaKép
Múlt hét elején készült.
Akkor voltam 37 hetes.

Kép

Mea
mea
 
 


Mindenki ki van akadva mekkora labda van a pocimbanKép

Mea
mea
 
 

 
 

Az biztos, hogy nagy Kép
Ezt lattam az oldaladon. Azota nott a pocakod?

Kulonben a levelben amit kuldtem a melleklet atment?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!Kép

Átjött és nagyon hasznosKép

Nincs még újabb kép de hamarosan csinálok és felteszemKép

Hát szerintem nagyobb de nem sokkal.
Így is elég márKép

Voltatok sétálni ma ilyen szép időben?

Mea
mea
 
 


Mea:
Kb nekünk egyforma pocink "volt"
Kép
Ez a kép a 38 hetemen készültKép
Jaj ,milyen jó volt terhesnek lenni,
csodálatos 9 hónapot éltünk átKép
Megbeszéltük a párommal hogy Vikinek
1-2 év mulva lesz kistesójaKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina!Kép

Tényleg hasonlóKépNekem is csodálatos de így a vége már nehézKép

Mea
mea
 
 


Mea!
Csini nagy pocid van! Kép

Voltunk tegnap oltáson. Komoly 2 centit nött 4 hét alatt a lányzó. Megemlítettem a dokinéninek a Babus által írt oltást és azt mondta, hogyha az anyuka azt szeretné, hogy a picur azt kapja akkor azt adja be neki. Úgy örültem neki. Kép Kaptunk is receptet és jövőhét szerdán be is adja neki. Így tegnap megusztuk a szurit. Kép

tegnap anyukám főzött a csajszimnak répafözeléket. Hát nagy fintorral fogadta. Nem izlik neki. Végül úgy evett egy kicsit, hogy tápszerhez kevertünk egy két kanállal és cumisüvegből. Úgy már csúszott.

Babus!
Melyik fajta bébiételt veszed a fiadnak?

Nicol

Kép
nicol
 
 


NicolKép

Igaz nem engem kérdeztél de én is válaszolok ha nem baj?!!!
Mi probáltuk már a hipet, és a kecskemétitKép
Ízek: Alma-burgonyával,sárgarépapüré,paradicsom-burgonyával,
De ennél vigyázni kell mert, ha kakil előfordul hogy kicsípi a pici fenekétKép Ezt nekem is csak tanácsolták!!!
Ívólevekből: Alma-banán-körte, őszibarack italokat probáltuk
Ma turmixoltam össze banánk Vikinek,láttni kellett volna mennyire ízlett nekiKép
Azóta alszik isKép

na puszi gyorsan megyek megebédelek amií a lány alszik

Kép

Kép
edinka
 
 


Nicol
De irigyellek, és persze örülök is, hogy nektek ilyen könnyen sikerült elintézni az oltástKép
Csak ezen a maradi Gyöngyösön lehetetlen ilyesmi.

Bébiételek közül mi mindenfélét vásárolunk, Hipp, Kecskeméti, Nestlé, Univer, amiből éppen találunk megfelelőt.(a Kecskemétiek olcsóbbak, bár elég sok kajájuk tartalmaz hozzáadott cukrot, míg pl. a Hipp-é nem)

Szerintem egyébként nagyon fincsik ezek az üveges bébikaják, a sárgarépapüré is (talán próbálj meg ilyet adni Vivikének, mert ez nagyon finom édes répából készült), a sütőtökről ne is beszéljünk, az az egyik nagy kedvenc.

Én paradicsomot még nem adtam, mert az állítólag könnyen allergizálhat, de lassan már kipróbáljuk mi is, hisz már elmúlt 7 hónapos.

Mi hétfő óta már a husit is kóstolgatjuk, egyelőre csak a csirkehusit, sárgarépapürével, és persze még csak egy pár kanállal, de nagyon bejön a srácnakKépMondjuk ő mindenevőKép
Vele csak az a baj, hogy minden kéne neki, akármit adok, minden kell neki, viszont hamar megúnja a kanalas étkezést,(kivéve egyszer, amikoris egyszerre megevett egy teljes üveg sütőtökpürétKép), de általában 10-15 kanál után már inkább bohóckodik, nevetgél,(ez a gyerek mindenen röhög, elég ha rámnéz és már dől a röhögéstőlKép), a kezével nyúlkál a szájába, utána pedig szétkeni mindenhová a kaját,(ha rászólok, még inkább röhögKép), nem egy ruhánk bánta már, így manapság már védőöltözetben eszünkKépÉn isKép
És így sose lakik jól tőle, max. 1 óra múlva még bevág egy nagy cuclisüveg tápszert, mert igazán csak attól tud jóllakni, neki a kanalas étkezés csak játék.

Edina
A banánért Kristófka is odavanKép
Még a tápija is banánosKép

Mea
Jó nagy pocid vanKép
Érdekes, nekem a babavárás vége sem volt nehéz, én olyan energikus voltam végig, mint még soha.
Emlékszem, a szülés előtti napon Pesten voltunk,(végigkajtattuk az egész napot és szinte el se fáradtamKép) és az Árkádban fölszaladtam a mozgólépcső tetejére, apuci meg egy csomó ember meg csak bambult, hogy mit össze rohangászok ekkora hassalKép

Ja, és a múltkor kérdeztem, csak bizti nem vetted észre, hogy végül melyik kórház mellett döntöttél? Hol fogsz szülni? Csak mert egyszer régen érdeklődtél a MÁV-ról isKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Nicol,
tok jo, hogy sikerult nektek is beujitani ebbeol az oltasbol. Neked is meg kellett rendelni vagy volt azonnal? Nekem 1 napot kellett varnom ra, de tenyleg siman beszereztek.

Kaja ugyben nem tudok meg hozzaszolni, de nagyon jo olvasni, hogy mivel jo kezdeni, mert gondolom hamarosan el jon az ido es nekunk is kell majd valami mas a tejcsin kivul.

Kepzeljetek, Mate 3 napja atalussza az ejszakat. El sem merjuk hinni. Este 8-tol reggel 7-ig durmol egyhuzamban, ami csak azert extra furcsa, mert kevesebbet is eszik igy valamivel, mint eddig. Normalis esetben 700-750 grammokat kajalt naponta, most meg olyan 600-650-et, es megis. Ki erti ezt?

Vanda
vanda72
 
 


Teszek fel 1-2 kepet, remelem sikerul.

Kép

A kis konyvmolyom Kép

Kép
vanda72
 
 


Es meg nehany...

Kép

Kép

Bocs lanyok, de feltortek belolem a buszke anyai erzesek...
vanda72
 
 


Vanda!
Nagyon ugyes Mate, hogy igy tartja a buksijat!
Szuper, hogy atalussza az ejszakat! Utana ebren van?

Nalunk az Atti most este 9tol alszik kb 10-11ig Kép, hogy felkel 5korul, 8korul szopizni. Ez valtozo, minden nap maskepp, de megprobalom mindig visszaaltatni. Nem huzom fel a redonyt, szopi utan vissza a kisagyba, es kijovok. De ezt csak a heten kezdodott, es az is csak egyszer-ketszer. Nem merem elkiabalni. Lehet, hogy megis van remeny Kép
Mire szegenyem megszokja, majd elindul a foga, es azert nem fog rendesen aludni Kép Kicsit pesszimista vagyok Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vanda
Nagyon kis szép MátéKép
Amúgy Kristófka is ilyen könyvmolyKép

És gratula a jól alvó srácokhozKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Koszonjuk a dicsereteket Kép

Judit,
Matenal a nappali alvas teljesen valtozo, altalaban semmit nem alszik napkozben, max 2x 1/2 orat, de a mult het ota valahogy tobbet alszik, osszesen kb 2-3 orat, de nem egyhuzamban.
En sem tudom, hogy ez beall-e majd valami allando hosszusagra es idopontra. Nekem a legtobb simerosom azt mondja, hogy az o gyerekuk pl. delutan 1-4-ig alszik minden du. Hogy ezt hogy csinaljak, nem ertem, de jo lehet fixen tudni, mikor van egy kis szabad ideje az embernek pl. rendberakni a lakast, e-mail-ezni, nea adj isten fozni...

Hu, ezt a fogzas balhet ne is mond! Lehet valahogy enyhiteni a kint?

Babus, Kristofka nagyon megszenvedi a fogacskait?

Holnap megyunk 1/2 11-re a Deveny Anna alapitvanyhoz elso vizsgalatra. nagyon nagyon izgulok es meg inkabb kivancsi vagyok, mit mondanak majd.

Vanda
vanda72
 
 


Babus!Kép

Végül maradtam a II.nőin de egy másik dokihoz járok már és nála is szülök majd.

Ma voltunk CTG-n és minden ok, meg is vizsgált a dokim és azt mondta teljesen zárt méhszáj, tehát még nem szülök ezek szerint.

Uh is volt, kb. 3600-3700-ra saccolta egy másik doki, aki csinálta a vizsgálatot.Kép

A feje meg olyan 10 körüli lehetKép

Mea(38+4)

Mea
mea
 
 


Huha Mea, akkor tenyleg nem lesz egy picuri Livike. Ugyes vagy, hogy ekkora babocat novesztettel a pocakodban!

Mar szeptember van! Erzel valamit, hogy hanyadikan fogsz szulni?

Babus,
nincsen keped Kristofka eveseirol, ahogy vedooltozetben probalkoztok?
vanda72
 
 


Vanda!Kép

Hát igazából nem tudom mikor akar kibújniKép
Szerintem kihúzzuk 12.-ig.

Bár én örülnék egy 6.-ának isKép

Majd meglátjukKép

Izgi az biztos!

Te megérezted a dátumot?

Mea
mea
 
 


Judit!KépÉs akit még esetleg érdekel!Kép
Tettem fel újabb 38 hetes pocakképeket az albumomba(Mea albuma).

Jó éjt mindenkinek!!!

Mea(még 38+4)

Mea
mea
 
 


Vanda!
Az oltást nekünk is rendelni kellett és másnapra hozták meg. Én az egyszerűség kedvéért rögtön az 5.havit is kiirattam, ne kelljen rohangálni érte. A hűtőben eláll.

Babus, Edinka!
Köszönöm az étkezésekkel kapcsolatos tanácsokat, azt hiszem 2-3 hét múlva kipróbálok néhányat.
Mióta adom Vivinek az almás-vaniliás tejpépet azóta kész hiszti a kajáltatás a tápszerrel. A tejcsi még bejön neki, de a tápot kiköpi. Tegnap már kinomban tettem a tápba vaniliás cukrot egy picikét, utána mint a kacsa befalta. Szerintetek árthat neki a vaniliás cukor?
A dokinéni írt Humana Ha pépet, ez olcsóbb, de viszont semmi íze. Kell hozzá adni gyümölcslevet hogy íze legyen. Tök macerás...
A kanál nálunk is csak játék! Egy falatot sem eszik vele. Kép
Babus, a 4. és 5. havi oltás ugyanaz???

Mea!
Hatalmas lesz Livike! Drukkolok a 6.-ához. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Vanda!
Már majdnem elfelejtettem: GYÖNYÖRÛ szép máté, és nagyon ügyi! Kép Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Jó reggelt!!!

Lányok, nektek a szülés óta megjött már???
Nekem tegnap óta nagyon fáj a hasamKép
Előfordult már korábban is hogy csak pecsételtem!!
Lehet ez a Cerezette nevű gyógyszertől??
Vagy amig viki anyatejes addig nem lesz mensi???
Azért örülnék ha már megjönne rendesen azért az a természeres nem??

Mea:
Már nagyon közeleg a szep12Kép
Szerintem megérkezik előbb LivikeKép
ne izglj, nekem is többre sacolta a gép a sulyát
és hát 3500 született?)
A gép 3800 "dobott ki"

Alvás:
Nálunk is változó
de ami tuti az, minden este 8 kor kidől alszik hajnal fél3 ig,utánna reggel 7 kor kellKép
A délelőtti és a délutáni alvsok egyre ritkábbak

Kép

Kép
edinka
 
 


SziasztokKép

Nicol
Nem hiszem, hogy árthat a vaníliás cukor, gondolom úgyis csak egy picit teszel bele.
A dokinéni által felírt tejpépet Kristófka se ette meg. Nála a csúcsmenő a banános tejpépKép

A 4 és 5 hós oltás ugyanaz, mindkettő DiPerTe oltás, csak egyszer egyik, másszor másik combba adják.

Edina
Nekem 6 héttel a szülés után jött meg először, akkor eltartott vagy 10 napig. Utána elkezdtem a Cerazette-t és azóta teljesen megbolondult a szervezetem, hol barnázgattam, hol nem, hol megjött rendesen egy fél napig, aztán 2 napig semmi, aztán megint egy fél napig, aztán 2-3 hétig semmi. Besokalltam és 4 hónap után abbahagytam.
De sokaknak volt már gondjuk ezzel a Cerazette-tel, egy barátnőm is azt szedte (manapság szinte mindenkinek ezt írják föl) és folyton vérezhetett tőle, ő is abbahagyta.

Erről jut eszembe, Judit, ha olvasod, melyik az a hüvelykúp vagy zselé, vagy micsoda, amiről a múltkor írtál? És milyen? Mert ha jó, én is kipróbálnám, mert ezekből a hormongyógyikból már kicsit nagyon elegem van.

Egyébként, ha valakinek van bőven teje, teljesen normális, hogy akár fél - 1 évig se jön meg a mensije.

Vanda
Védőöltözetes képünk nincs, csak malackodósKép
Kép
Kép

Ezek még az elején készültek, sárgarépapüré illetve spenótevés közben, védőruha nélkül.
Manapság már úgy néz ki egy evés, hogy Kristófka ruhájára ráadok még egy kispólót, ami már kopott meg foltos, így azt le het enni, arra még rá egy minél nagyobb előkét (lehetőleg belebújósat, mert a kötőset leszedi magáról), a lábára rátekerek egy textilpelust, és én is veszek fel egy rossz pólót.

Ja, és kérdezted még a fogakat.
Még nincs egyetlen foga sem Kristófnak, és a dokinéni szerint még a kanyarban sincsenek. Pedig már 2 hónapos korában azt hittük, hogy nő a foga, vettünk is neki hűsítő zselét meg rágókákat, azóta nyáladzik, gurguláztatja a nyálát, minden ruhája elázik, néha már fuldoklik a saját nyálától, mindent a szájába vesz, megrág. Dokinéni akkor, 2 hónaposan azt mondta, hogy még kb. 2 hónap mire kinő, nahát azóta eltelt 5 és fél, mégse lett még egy foga sem.


Mától egyedül fog aludni Kristóf a szobájában.
Besokalltam tőle. Eddig öröm volt vele egy szobában aludni, hallgatni, ahogy édesen horkizik. Ráadásul olyan mélyen aludt éjszaka, hogy bármit lehetett tőle csinálni.
Viszont az elmúlt hetekben már egyre éberebben alszik, rendszeresen felsír este ha pl. mosogatok, fürdővizet engedek, de ez még hagyján, ezeket kénytelen megszokni.
Viszont éjszaka ahányszor felébredek és kimegyek WC-re, ami nálam nagyon gyakori, folyton majdnem felébred, befordul féloldalra, csápol a kezeivel, kapargatja a lepedőt, lerúgja a takarót, ha viszont betakarom, merthát nem alhat egy szál bodyban takaró nélkül, akkor méginkább felpörög. Persze mindezt csak félálomban csinálja, kb. 10 perc kínlódás után magától folytatja az alvást.
Ráadásul most, hogy allergiás vagyok, folyton tüsszögnöm kell és orrot fújni, de nem merem a szobában, nehogy felébresszem, így állandóan rohangálok át a másik szobába tüsszögni és nózit fújni, ettől méginkább felébredek én is, amitől persze Kristófka is, mert hallja, hogy állandóan mozgolódok. Szóval ez egy örök körforgás.
Na és persze reggel fél 6-kor, amikor Apucinak szól az ébresztője, megjegyzem tök hallkan, csak sípol egy picit, arra is fel akar kelni a srác.
Úgyhogy elegem van, mától visszaköltözünk a mi szobánkba, ő pedig uralhatja a szobácskáját.
Eleinte biztos szokatlan lesz, mármint nekem, dehát már nagyfiú, van légzésfigyelője, bébiőrző, közel van a szoba, itt az ideje, hogy különmenjünkKép

Na megyek, mert Törpém már nagyon nyomja a dumát, előbb hallottam, hogy bekakizott, valszeg az a problémájaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Nem talalom a papirt, amire fel van irva a kupnak a neve, de ha felebredt Atti megkeresem.
Nalunk az Atti lassan egy honapja egyedul alszik (az egy honapban nem vagyok biztos, osszefolynak a napok Kép) Nagyon elvezi. Szeret egyedul aludni. Amikor vele aludtunk egy szobaba o is minden neszre felebredt.
Mit szedsz az allergiadra? En semmit, de mar aligbirom. Kifolyik a szemem is. Nagyon oda vagyok. A sterimar nem segit, sot meg jobban tusszogok utana. Mikor lesz mar vege? Hala Istennek iden kesobb kezdodott.
nem emlekszel mar mennyiert vettetek az overalt Kristofkanak? Emlekszem vilagoskek volt talan.

Mea!
Meglestem a kepeket. Hatalmas a pocakod! Majd kivancsi vagyok, mit mondasz majd, ha kijon Livi, es a pocakod osszezuhan. Engem elkapott a nevetes a szuloagyon, mert nagyon furi erzes.

Edinka!
nekem kb a 7.heten jott meg,de azota semmi. A sogornom, es unokatesomnal is igy volt. nem szedek gyogyszert, remelem nem azert nem jott meg, mert megint babat varok Kép Fura lenne, hisz Atti egy evig nem jott ossze

Vanda!
merre kaphato ilyen konyvecske?

Megint van olyan tornaztato csak most a Brendonban 4eft.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Az overállt unokatesóméktól kaptuk kölcsön, így sajna nem tudom.

Allergiára semmit se szedek, ez már a 2.allergiaszezon, amit gyógyszerek nélkül kell átvészelnem, mert tavaly ilyenkor meg ugye pocakos voltam.
Bár, most közel sem szenvedek annyira, mint tavaly, persze így is rossz, a szemem már szétdörzsöltem, alig látok, a sok tüsszögéstől már fáj a torkom, az orromat már vörösre fújtam, de legalább nincs bedugulva, kapok levegőtKép

A kúp nevét majd váromKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


És még egy csomó jó akciós cucc van a Brendonban és a Megatoys-ban:
http://www.megatoys.hu/index.php@menu=01.htm
és http://www.brendon.hu/kupon.html

Kép
babus2005
 
 


Szisztok!

Allergia: nekem idén csak pár napig volt, ez az időjárás sokat segített. Kép
Fogigátló: Én is a Cerazette nevűt használom, nekem semmi bajom vele eddig. De nem is jött meg. Még barnázgatás sem volt.

Alvás: Nálunk is hasonlóképp zajlik mint a Edinkáéknál. Este 7-8 körül elalszik általában fél4-ig, utána eszik és alszik 7-ig. Általában még délelőt is alszik és délután 3 körül is. Ez nekem nagyon jó. Kép
Kajálás: képzeljétek úgy néz ki a lányzó átáll a napi 4 evésre + 1 éjszakai gyors szopi. KépEgyszerűen nem hajlandó többször enni.

Ti szoktátok éjszaka lefejni a tejcsit? Vivi mostanában nem ébred fél négykor, már többször csak ötkor ébredt, én meg nem tudom eldönteni fejek vagy ne fejjek, mert mi lesz ha fejek és utána hamar ébred. Így meg a duzzadt cicimtől nagyon szarul alszom 3 után.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Olyan jó nézni hogy itt megint együtt van a régi csapat Kép De szivesen jönnék már én is... Kép
Gyönyörűek a babáitok! Kép

Mea
Nagyon szoritok neked az óriásbébi születéséhez! Kép

Puszi mindenkinek!

Tündi

Ui.: bocs hogy betolakodtam!
Vendég
 


TündiKép

De aranyos vagyKép
KösziKép

Én is nagyon remélem, hogy hamarosan Te is itt leszel közöttünkKép

Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Anyukák!KépKépKép

Még mindig semmi, se nyákdugó, se nyitott méhszáj, csak néha görcsölés.

Ami érdekes, hogy éjjel szoktam görcsölni, de csak akkor ha bal oldalamon fekszem.
Ez miért lehet??????

Szóval kiváncsian várjuk LívikétKép

Szerintem jövő hét végén lesz meg kb. 10-11 vagy 12-én.

Jól kihúzzuk végig, nem is gondoltam volnaKép

Mindenki hamarabb szült mostanában körülöttemKép

Szép hétvégét jó babázást Nektek!!!Kép

Mea(38+6)

Mea
mea
 
 


Babus!Kép

Hát eza z édes kis vidám JKrisófka, megzabálom még mindig őtetKépKépKépKép

Nagyon kis életvidám, mindig ilyen???

Én is vidám babát szeretnékKép

Mea
mea
 
 


Vanda!Kép

Nagyon édes Máté és ügyes!!!Kép

Mea
mea
 
 


Mea
Mi rengeteget hunctkodunk, mosolygunk Kristófkára, valszeg azért ilyen kis vigyoriKép
Mostanra már odáig jutottunk, hogy ha csak rám néz, már attől nevetKép Etetés közben pl. nem nézhetek rá, el kell fordulnom, különben a röhögéstől nem tud enniKép

Rengetegen mondták már, hogy ritkán látni ilyen örökké vidám kisbabátKép
Bár, mostanság már kezd tartózkodóbb, félénkebb lenni az idegenekkel szemben, ilyenkor vagy elbújik a kezében tartott csörgő mögé vagy pedig néz rám nagy bambi szemekkel, hogy ugyan ki ez a néni/bácsiKép (de olvastam, hogy ez így 6-7 hónapos koruk körül normális)

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Először nem hittem a szememenek, hogy mi van, hogy nyílt egy új topic, de aztán rájöttem, hogy itt már egy másik szférában folyik az eszmecsere, és én nem nagyon tudok hozzászólni, a miért fújta a spnótot a falra, miért mászik visszafelé...Kép dolgokhoz.
Persze, én még csak türelmesen várok, hogy nálunk is legyen egy ilyen kis manó, s azután én is ide jöhessek. Egy valamiért egy picit mégis szomorú vagyok, a képek hiányozni fognak. Ha van kedvetek és időtök, annyit tegyetek meg, hogy a régi indító topicba is dobtok képeket, annál is inkább mert nekem sincs időm rendszeresen olvasgatni, de a képeknek mindig nagyon örülök, és azok mindennél beszédesebbekKép

Juca

UI: Mea én nagyon szorítok, hogy Lívia szept.11-ei legyen, mert én is szeptember 11-én születtem, és ez egy nagyon jó nap ámKép

tjuca
 
 


Szia Mindenki!

Eltuntem, nehez volt a tegnapom.

Voltunk Deveny Annanal, elegge kettos erzelmekkel jottunk haza. Dontes ele allitott, hogy hozza jarunk vagy csinaljuk tovabb a tornat, amit a Tuzolto utcaban irtak nekunk elo. Nagyon nagy dilemma, irto rossz erzes, meg mindig nme tudom, mi legyen?!

Delutanra meg 38,6 lett a lazam, sikerult a mellemet begyullasztanom, irto sz@rul ereztem magam, mert en meg soha eletemben nem voltam lazas, a max 37,5 volt. Igy, hogy Mate atalissza az ejszakat este 8-tol reggel 7-ig, nem tudok mit csinalni a tejemmel, valszeg ez az okozoja. Ilyenkor mit kell tenni? Felkelni hajnalban es kifejni? Nagyon gaz es iszonyat modon faj.

Edinka,
nekem meg nem jott meg es nem is szedek semmit, de pont ma gondolkodtam el rajta, hogy vajon mikor kell megjonnie?

Babus,
tunderi Kristofka kajalas kozben is, tenyleg hihetetlen, hogy mindig szeles mosoly van a pofijan!
Mi ez a kup, amirol eszmecsereltek?

Mea,
mi megereztuk a 23-at, a ferjem nem tudom miert egyszer kijelentette, hogy 23-an szuletik majd, en meg viccbol mondam, hogy 23, mert van a csaladjukban egy juni 3-ai es egy 13-ai szuletesu is, ezert mondtam, hogy jo lenne, ha Mate 23-ai lenne. De nem gondoltam, hogy tenyleg az lesz, meg 23-an sem.

Nicol,
nem hinnem, hogy gond a vanilias cukor, ha igy eszi meg, hat igy kell Vivinek felszolgalni a kajat. Nem csodalom, hogy ezeket az izetlen tapokat nem szivelik a babak, hiszem meg az anyatej is edes, akkor a tapszer miert nem?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Sajnálom, hogy nem vagy jól.Kép
A hajnali fejés mindenképpen segítene.
Bocsika, de lehet, hogy Én vagyok le maradva egy kicsit Mátéval kapcsolatban, de miért kell tornáztatni, és miért kellett Dévényhez vinni?

Mea!
Mi is szerencsések vagyunk, mert 13-án szerettük volna, hogy megszülessenek a fiúk és 14-én meg is lettek.KépBeszéldd meg Livivel, hogy 23-án már szeretnéd látni.Kép

Edinka!
Nekem pl. már megjött a császár utáni 9 hétre, pedig kaptam fogamzásgátló injekciót, ami 3 hónapig hatásos.

Lányok!
Csak hallkan mondom, hogy úgy néz ki, hogy Attilámnak elmúlt a hasfájása.KépAnnyira örülök, hogy már nem kell szenvednie.Kép

Puszi:
Judyt

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda!
Én minden este lefekvés előtt (10 óra tájt) lefejem az összes tejcsit, és éjszaka fejek fél négykor egy picit, csak 30-40 grammot. Ez egy kicsit könnyit a cicicmen, amíg Vivi ébred. Mostanság átállt, hogy csak reggel 6 körül ébred és addig nem bírnám ki. Én is a mellgyulladás elkerülése miatt teszem. Sajnos a Dévény Anna féle dologhoz nem tudk hozzászolni. Én hallottam jót is és rosszat is róla. De azt hiszem van valahol ílyen topic. Oda érdemes lenne benézned.

Edinka!
Nekem sem jött meg még. De egyenlőre nekem nem is hiányzik.

Tegnap voltunk anyuméknál és utána családostul elmentünk a Római partra fagyizni. Utána sétáltunk a Duna parton egy hatalmasat. Kép Olyan jó volt egy kicsit kikapcsolodni és nem otthon ülni.
Mostanában Vivi egyre jobban szeret babakocsizni, sokat járunk sétálni is. Mindig felnézünk a játszótérre, mindig vannak utcabeli anyukák a lurkókkal és jókat dumcsizunk. Vivi pedig órákig képes nézni a hintázó és sikongató gyerekeket. Kép
Ti milyen programokat szoktatok csinálni?

Nicol

Kép
nicol
 
 


SziasztokKép

Viki ma megakarta "rágcsálni" a lábát,és a takatóján a macikatKép
"Haláli volt" mejd megszakadtam a nevetéstől.
Sikerült pár képet készíteni róla ha nem baj megosztom veketekKép?
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka,
nagyon edes lehetett Viki, ahogy kalimpalt es igyekezett. Olyan viccesek ezek a babak, hogy mikkel "utik" el az idot!

Judyt,
Matenak agyverzese volt ami a szules kozben keletkezett valoszinuleg, ezert elete elso 2 hetet a Tuzolto utcai ujszulott intenziven toltotte. Ezert kell tornaztatnunk, hogy ne maradjon vissza neki semmi, ne legyen mozgasserult. Szerencsere nagyon ugyes, 5 hetesen megfordult es azota is rengeteget szamit ez a torna dolog nala, de erdekelt az alternativ gyogymod is, es ezert mentunk el Deveny Annahoz.

Orulok, hogy Attilad jobban van, annyira szornyu, amikor faj a pocijuk es nem sokat tehet ellene az ember.

Nicol,
mi eleg sokat jovunk-megyunk Mateval. Vittuk ot mar kerteszetbe, amikor tujakat vettunk, tegnap a parom cegenek volt csaladi napja, azon vettunk reszt, de gyogyszertarba, cukraszdaba, Brendonba, vagy ajandekvasarlas celjabol a Mammutba is vittem mar. Babakocsizni pedig minden nap szoktunk kb 1 orat. Nagyon elvezi o is a csatangolast.

Hogy alltok a hizassal? Eszik mar jobban Vivi? Mered meg hetente vagy mar nem stresszelsz azon, hogy mennyit eszik es mennyit hizik? Hany kg most?

Vanda
vanda72
 
 


Olyan jó nézni a képeketKépKépKép

Nálunk még semmi változás.

Kedden 11-kor CTGKép

Jó lenne ha a héten jönne LívikeKép

Jó éjt!!!Kép És köszönöm a drukkokatKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

A topiktalis táblában a 2x azt jelenti - Nicol kérésének megfelelően Kép - hogy jön a férj is Kép Bocsi, csak hármótoknál emlékeztem erre, ha valaki másnak is tehetek 2x-et, légyszi szóljon!

Tündi

Kép
Vendég
 


SziasztokKép

Ez a kúp egy fogigátló kúp.
Csak Judit elfelejtette megírni a nevétKép

Edina
Nagyon édi VikikeKép
Kristóf is imádja a lábát a szájába gyömöszölniKép


Teszek fel én is egy pár képetKép:

Én is szeretek ám olvasniKép, most épp a háziállatokat tanulmányozom:
Kép Kép
Kép


Labdázni is imádok:
Kép


Ez a kép kicsit viccesre sikeredettKép:
Kép


Vagány vagyok az új napszemüvegemben?
Kép


Ne nevetess már anya!!!Kép
Kép


Néha ilyen kis bambi is tudok lenni:
Kép Kép



Babus

Kép
babus2005
 
 


És még egy:

Már egyre jobban eljátszadozom a járókámbanKép, ennyi rengeteg játékom van:
Kép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Babus!
Bocsi, hogy nem irtam eddig a kup nevet, de elhagytam a papirost, es meg nem talalkoztam a baratosnemmal, aki ezt ajanlotta. Kulonben, ha bemesz barmelyik patikaba tudni fogjak a nevet. Ket fele is van, mind a kettot ajanlottak

Ma megyek a 6hetes kontrolra Kép

Voltunk ma doki neninel, Atti 6,4kg es 64cm 11hetesen Kép Nagyon megdicsertek.

ugy aludt, hogy este 8tol reggel 5ig, aztan vissza majdnem 9ig, es utana meg egy oracskat szundizott Kép
Imadom

Nagyon edesek ezek a fenykepek!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Jaj Babus!Kép

Annyira édes Kristófka!!!!!!!!KépKépKépKépKépKép
Cuki a kis vigyori!!!Kép

Judit!Kép

De jó nagyra nőtt AttiKép

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

De kihalt ez a topik mostanságKép

Mi ma voltunk védőnéninél, Kristófka 8600gr, 2 hét alatt csak 140 gr-ot hízott. A védőnéni szerint ez nem túl jó, de a gyerekdoki szerint jó. Most kinek higgyek?!
Tény, hogy ilyenkor már nem híznak úgy a babák, mint az elején. De akkor se értem. Összevissza hízik ez a srác. Egyik alkalommal 2 hét alatt 200 valahány grammot hízott csak, utána viszont ráturbózott és 1 hét alatt 360gr-ot, most viszont megint csak ilyen keveset.
Viszont valóban nem eszik már olyan sokat, pontosabban nagyon össze-vissza eszik. Reggel (12 óra nem evés után) van úgy, hogy 80-100gr-ot alig tudok beleerőltetni. Utána viszont délben bevág akár 350-370gr tápit is,(ha nem kapná meg, amennyit kér, iszonyú balhét csinálna), utána viszont délután megint alig eszik, estére pedig benyomat megint vagy 350-et.
Tegnap délután pl. kihányt, sugárban egy teljes adag (kb. 200gr) főzeléket, pedig a kedvence volt, alma-banánpüré csirkehusival. Szerintem csupán azért, mert nem volt éhes, nem esett neki jól, hülye anyja pedig megetette vele. Akarata ellenére megtömni se tudom. Ennyit eszik, mit csináljak vele?! Manapság már ezernyi fontosabb dolga is akad, mint az evés, pl. megrágni Fülesnek a farkát, szétszerelni a kiságy rácsait, ki ér rá ilyenkor holmi kajálásra?

Egyébként pedig megindult az egyik fogacskája KristófnakKépKépKép Alul, középen. A dokinéni szerint max. 1 hónapon belül elő fog bújniKép Lehet, hogy a talira már foggal megyünkKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


[color=#ff0000]
"Megszületett délben Lívia 3950 grammal, 56 cm-rel! Nagyon édes!"
Vendég
 


Jujj, nagyon örülökKépKépKép

Hatalmas gratula nekik!!!!!KépKépKép
Jó egészséget és sok-sok fini tejcsit kívánok LivikénekKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


MeaKép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Hatalmas gratula
jó egészséget kívánunkKép

Kép

Kép
edinka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: