Új privát üzeneted érkezett!

[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/115.html?1011002517" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/115.html?1011002517[/url]#POST57431
Névtelen
 


Sziasztok!

Babaprojekt elott allunk, es nagyon erdekelnenek olyan tudomanyos es kevesbe tudomanyos modszerek, amivel szerintetek lehet befolyasolni a leendo gyerkoc nemét. :-)
Barmi johet az az orvosi javaslatoktol a nagymama modszereig. :-))

Koszi szepen,
Gombóc
Gombóc
 


Koszi szepen, mindjart atnezek. :-))
Gombóc
gombóc
 
 

 
 

Gombóc,
vmelyik nyári vasgy õszi Kismamában volt egy kínai fogamzási naptár vagy minek hívják. A lényege, hogy a mama bizonyos életkorában (mondjuk 31 éves) júniusban csak fiúgyermeke születhet. Nálam mindkélt gyerekre stimmelt (nem eszerint terveztük, csak leellenõriztemKép), és még négy embernek bejött. A papír szerint vmi 60-90 %-os találati aránya van. Kérdezz rá az ismerõsök között, hátha vkinek megvan még...
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Nos, alighanem rosszul emlékeztem... Amirõl az elõbb írtam, a fentebbi linkben írtak szerint az áprilisi kismamában volt...

Zsóka
zsóka
 
 


Szia Zsóka!

Koszi szepen, de azt hiszem, azt a Kismama ujsagot nem tudom beszerezni. Van ismerosom (egy), akirol tudom, hogy olvassa ezt az ujsagot, de mi az egesz babaprojektet szeretnenk titokban tartani, ugyhogy az o megkeresese nem nagyon mukodik...:-(

De azert koszi, megprobalom valahogy mas uton beszerezni. :-)
Vagy esetleg nem emlekszel arra, hogy 29-30 ev kozott az anyuka milyen idoszakaban mi a varhato "eredmeny"? Nem tudom erdekes-e a naptarhoz, hogy en julius kozepen szulettem. :-)

Koszi szepen,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok

Azt hiszem amit Zsoka mond az indexen is keringet. En onnet kimasoltam itthonra most megprobalom betenni.
Ezenkivul volt egy weblinkem is de most epp nem talalom ahol szinten ezzel a modszerrel szamol a weblapon levo program. Azt talan valaki chaten ajanlotta anno nekem.

NApocska

Es akkor a szoveg es a kep remelem sikerrel jarok


Egy osi kinai titok! Egy tablazat, ami segit, hogy meghatarozd a meg megsem szuletett gyermeked nemet. A
tablazatot, egy sirboltba temettek el, 700 evvel ezelott, Beijing-hez kozel. Az eredeti a Beijing-I Tudomanyos
Intezetben talalhato. A vizsgalatok szerint, 99%-os a megbizhatosaga! Amire szukseged van, az a gyermek
megfoganasanak honapja, es az anya eletkora a szules idopontjaban. Tehat, megnezheted, hogy az anya egyes
eleteveiben, melyik honapban, milyen nemu gyermekkel fogan meg.

Kép
napocska
 
 


Sziasztok!

Egy kérdés a táblázathoz: a szüléskori életkoromnál hova közelítsek? A betöltött évekhez, vagy ahhoz, ami közelebb van?
Egyébként mindkettõ szerint a nagyfiam lány... az ikrekre pedig függ attól, melyiket kell néznem, de hát kétnemû ikrekre amúgy is eleve 50%-os a dolog... (ennyit a 99%-ról, úgy látszik itt (is) én vagyok az 1 %)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Hali!

Vili is lány (Kép) akárhová közelítek. Mi legyen a majdani tesóval?

Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Jeee, tenyleg lanyom van! Kép

Erika
Erika
 


Sziasztok

Na Akkor en is leirom rank mennyire telitalalat a tablazat. Szoval Biankara es Szabinara igaz tenyleg lanyok. Liannam meg tablazat szerint fiu.

En anyosom szerint viszont egyezo vercsoportu csaladokba egyforma nemu gyerekek szuletnek. Nala 5 fiura bejott. Nalam 3 lanyra bejott. Ha valakinek van eziranyu tapasztalata akkor kivancsi lennek kinek hogy viszonyul vercsoportazonossag vagy kulonbozoseg gyerekek egynemusegehez.

Napocska
napocska
 
 


Sziastok!

A módszer ránk nézve igaz, kislányunk van (a táblázat szerint és "kézzel fogható" valójában is). Kép
Ezek után kíváncsian várom milyen lesz a kistesó neme.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Nálunk az elsõ két gyermekre igaz,de a harmadiknál van egy kis bibi.A mi kis Tomink a táblázat szerint lány.


Estike
Névtelen
 


Sziasztok Lanyok!

Nalunk is teljesen bejott a tablazat ( megvizsgaltam le-föl menö rokonaimat kb. 10 embert es minden stimmelt!)

Gond szerintem csak akkor adodhat, ha valaki nagyon a hónap elején vagy végén született, merthát ugye bárki lehet koraszülött vagy túlhordott is és lehet, hogy ekkor mar nem igaz a táblázat!

Mar csak azt lenne jo kivarni, ha valaki e szerint a tablázat szerint betervezné a baba nemeét, és kilenc hónap múlva az eredmény is stimmelne!

Vagy netan van is ilyen közöttünk?

Kati
Névtelen
 


Halihó!
A táblázat szerint én fiú vagyok, az öcsém meg lány. Nahát, mik vannak!
Leevi viszont tényleg fiú. Szerintem a fogantatáskor vagy fiú, vagy lány lesz! Kép Hajrá!
Kadri
 


Sziasztok,
az a helyzet, hogy szvsz ez nem a Kismamában közölt táblázat. Aszerint ui. nekem mindkettõ megfelel a nemének Kép, eszerint pedig a fiam lány Kép. Szóval próbálj kismamás táblázatot szerezni vhonnan...
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!
Nekem meg a Kismamas tablazat szerint nem oke a fiam neme! Kép
Errol ennyit. Mi masodikra kislanyt akartunk, en is inditottam annak idejen egy ilyen topicot, minden lehetseges oraktikat bevetettunk, amit olvastam, es osszejott.
Moni
Moni
 


Moni!

Mik voltak ezek a praktikák? Mi most próbálkozunk a másodikkal, az elsõ fiú. Ha az azonos vércsoportos dolog igaz, a követzkezõ is fiú lesz. Viszont õ a kínai naptár szerint lány...
Köszi: Rita
ritasol
 


Sziasztok!

A táblázat szerint nekem is és kislányomnak is fiúnak kéne lennie. Ti tényleg hisztek ezekben a dolgokban?! Akkor lehet hogy az is müködik, ha bal kézzel megfogod a jobb füledet és közben kétszer hátraköpsz a hónod alatt :-)

Na jó, félre a tréfát. Gombóc, nekem volt ilyen táblázatom a Kismamából, csak eldobtam valahova jó messzire. Megkeressem Neked?

Egyébként vannak olyan módszerek is amik azt sorolják fel, hogy mit egyen a leendö kismama ha lányt és mit ha fiút akar. Illetve ez állítólag függ a hüvely savasságától is, mert másképp engedi át az x-es és az y-os spermiumokat. Sajnos részleteket nem tudok, mert engem soha nem foglalkoztatott a téma.

Azt megkérdezhetem, hogy milyen nemü babát szeretnétek? Van úgy hogy a nö annyira rákoncentrál, hogy példaul lányt szeretne, hogy végül az is lesz neki.

Én amikor megtudtam hogy terhes vagyok, megbeszéltem a babámmal, hogy nekem mindegy fiú lesz vagy lány, csak hermafrodita ne legyen. Nem is akartam elöre megtudni a nemét, de persze minden szakavatott ismerös és ismeretlen megjósolta a "tünetek" alapján, hogy biztos fiam lesz. Annyira gyönyörü kislányom született! :-)

Cappuccino
Cappuccino
 


Szia Capuccino,

Igen, legyszives, keresd elo azt a tablazatot, nagyon orulnek neki. :-)
Illetve, ha az is erdekel, hogy mit egyen a mama, ha kisfiut szeretne. :-))
Az elso babaprojekt elott allunk, termeszetesen mindegy a neme, csak egeszseges legyen, de azert megprobaljuk, hogy az elso fiu legyen, a masodik lany. Aztan, ha nem jon be, hat az sem gond, de lagalabb mi mindent megtettunk. :-)))

Koszi szepen,
Gombóc
gombóc
 
 


Azért azon gondolkodjatok el, mégis hogyan fogannak a különbözõ nemû kétpetéjû ikrek!!! Mert én ugyan állítottam a dokimnak, hogy szerintem jópár nap különbséggel fogantak (és akkor szerintem a lányom elõbb, a fiam késõbb), de a doki szerint az ilyesmi nem valószínû!!!! Viszont minden más meg azonos kellett legyen, nem?

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

Meg egy link [url=http://www.babapont.hu/babavar/calc/fiulanych.html" TARGET="_top]http://www.babapont.hu/babavar/calc/fiulanych.html[/url]
Nekem a tavalyi bejott. Sot mind a ket sogornomnek is. A legerdekesebb mondjuk az volt, hogy egyik sogornomek a tablazat fiut mutatott, de az orvos vegig lanynak mondta az UH alapjan, aztan megiscsak fiu lettKép Viszont a sogoromeknak nem mukodott. (Csaladunkban az elmult 4 honapban 4 baba szuletett.)
En ugy tudom a taplalkozas is befolyasolja a baba nemet. Vegetarianus noknek inkabb lanya szuletik. Ezen kivul a stresszes ferfiaknak is inkabb lanya lesz.

Bianka
Névtelen
 


Sziasztok,

Ezt is ott talaltam. Van benne etrend is. [url=http://www.babapont.hu/babavar/fert/fiulany.html" TARGET="_top]http://www.babapont.hu/babavar/fert/fiulany.html[/url]

Bianka
bianka
 
 


Koszi szepen, mar olvasgatok szorgalmasan. :-))
Gombóc
gombóc
 
 


Szevasztok!


A baratnomek 2 lany utan fiut akartak es ezert a ferje 6 honapig nem evett voros hust (marha, sertes, barany) csak feher hust (hal, csirke). Most 3 eves a nagy fiu.
Remelem neked is sikerul.
Megjelent egyebkent ezzel kapcsolatban egy amarikai konyv ami allitolag nagyon jo es tuti 98% valoszinuseggel. Meg magyar forditasban nincs ha erdekel a cime megirom neked.
bagolyka
 


Sziasztok!

Van egy újabb ötletem a próbálkozáshoz.
Valahol régen azt olvastam, hogy a hüvely kémhatása befolyásolhatja a jövendõ bébi nemét. Vagyis lúgos kémhatás a lányoknak, savas kémhatás a fiúknak kedvez. A megoldás pedig a következõ: Ha fiút szeretnétek, akkor szeretkezéskor legyen orgazmusod (mármint neked, a Nõnek!), ha lányt, akkor ne legyen.
Nálunk ez már két alkalommal bejött, és mivel tudtam a fogantatás idõpontját, tudtam a bébik nemét is, és úgy is lett.
Szóval szerintem ez elég kellemes próbálkozás lehet.

Sok sikert!
Ágota
Ágota
 


BAGOLYKA!

MEGIRNAD NEKEM A KONYV CIMET?
ELORE IS KOSZI
MAMMA
mamma
 


Sziasztok!

Az itt leírtak alapján nekem a fiamnak , lánynak kéne, hogy legyen:-))
florka
Göd
 
 


Sziasztok!

Mi ebbol a konyvbol keszultunk a hugicara, es sikerult Kép :

Landrum B. Shettles, David M. Rorvik: How to choose the sex of your baby

A lenyeg: Aki fiut szeretne, annak a peteeres idopontjahoz minel kozelebb kell egyutt lenni a parjaval, aki lanyt, annak minel tavolabb, de meg termekeny idoben (2-4 nappal ovulacio elott vagy utan). Ehhez nagy segitseg az ovulacios teszt.
Egyeb tippek fiuhoz: koffein fogyasztasa novelheti a fiusejtek sebesseget, igy nagyobb esellyel jutnak el a petesejthez a lanysejtek elott. De ez csak akkor igaz, ha az egyuttlet elott kb. feloraval fogyasztja a leendo apa, a hosszutavu koffeinfogyasztasnak ugyanis pont ellenkezo hatasa van. Hasznos lehet meg ha a nonek orgazmusa van, ez valahogy a huvely kemhatasaval fugg ossze, illetve a konyv javasolja a ferfinak a no hatulrol valo megkozelitseset Kép, mint leginkabb kedvezo poziciot.
Tippek lanyhoz: A misszionarius avagy hagyomanyos pozicio ajanlott, hogy a lassu lanysejteknek is legyen eselye elerni a petesejtet. A noknek ajanlott kerulni a koffeinfogyasztast. Kerulniuk kell az orgazmust is.
Allitolag a banan magneziumtartalma segit a fiu fogantatasaban, tehat akik fiut szeretnenek, egyenek sok banant, aki lanyt, azok keruljek. Persze ennek van a legkisebb jelentosege. Kép A legfontosabb az idozites es a pozicio.
Ez csak egy tomor kivonat, a konyv tartalmazza a magyarazatokat is.

Ez a modszer 75%-os sikert biztosit azoknak akik lanyt szeretnenek, es tobb mint 80%-ost azoknak, akik fiut.
Mon
 


Sziasztok!
En Czeizel konyvet olvastam, o is hasonlot irt, es mi masodikra lanyt szerettunk volna es bejott!!! Valahol az origo csalad rovataban is van errol a temarol, azokat is alkalmaztam!
Mindenkinek hasonlo sikert!
Moni
Moni
 


Szevasztok!

Kedves Mamma!

A kert konyv cime es iroja.

How to choose the sex of yuor baby.
Landrum B. Shettles, H. D., Ph.D., and David M. Rorvik

www.babapont.hu is talahato kulonbozo otlet.


Bagolyka
Bagolyka
 


Igazan nem akarok megbantani senkit, de miert van az hogy barmelyik modszert valasztja is egy par, az eredmeny nagyjabol 1:1? Ismeretsegi koromben kikerdeztem jonehany part, es ez az erembeny jott ki. Mi egyebkent most hugit szeretnenk a kissracnak, de meg kell vallanom, elegge szkeptikus vagyok.
Timea
 


Timea, szerintem a 75-80 %-os siker sokkal jobb az 50%-nal....Tuti modszer nyilvan nincs, es senkinek nem is szabad magat beleelni semmibe, ezek a modszerek csak novelik az eselyt, de nem biztositanak semmit.
Moni
Mon
 


Legyen igazad!
(En is azt szeretnem!)
Timea
Névtelen
 


Sziasztok!

A kinai naptarhoz, csak annyit tennek hozza, hogy a hasznalatahoz meg a kovetkezot is figyelembe kell venni:
1. Mikor szuletett az anya. Aki januar-februarban az az eletkorahoz adjon ket evet, aki nem, egyet es igy nezze a naptarat.
2. A honapnevek nem igazan szerencsesek a legfelso sorban, ugyanis itt kinai honapokrol van szo, ami nem esik egybe a "mi" honapjainkkal. Akit erdekel, hogy esnek a holdhonapok az iden nezzen at a [url=http://www.babapont.hu/babavar/calc/fiulanych.html" TARGET="_top]http://www.babapont.hu/babavar/calc/fiulanych.html[/url] cimre.
Moni
Névtelen
 


Sziasztok!
Most néztem meg: Nekünk a kínai naptár szerint fiúnk született és az is!Kép De legközelebb lányt szeretnénk, majd alkalmazzuk az itt található módszereket. Bár az én párom azt mondta, ha nekünk 3 gyerekünk lesz, mindegyik fiú lesz, mert hogy én annyira "fiús" anyuka vagyok. Nem mintha rajtam múlna!KépDe én azért szeretném megtréfálni a természetet másodszorra!
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Szia mindenkinek,

En hasznaltam a tanacsaitokat, foleg ami "a peteres elott leany utana pedig fiu lesz hozzaszolast". Nem pontos az idezes elnezest, de sietek.
Szoval majd ertesitelek benneteket, milyen eredmennyel.
Udv
Névtelen
 


En is nezegetem a tablazatot, de eszerint Sara lanyunk fiu lesz... Kép szoval nem vmi megbizhato Kép

kamilla
kamilla
 


Sziasztok!
Nalunk bejött a tablazat:Aaron fiu es rebecca lanyKép!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok!
En inditottam ezt a topic-ot tobb, mint egy eve, es gondoltam, ugy tisztesseges, hogy visszajelzek a probalkozasunk "eredmenyerol". Nos, O 3 napja mult 3 honapos, es most a szomszed szobaban hortyog. Kisfiu a lelkem. KépKép

Es a tanacsok kozul:
1. a kinai tablazat nem jott be
2. A Mon altal javasoltak kozul viszont van olyan, ami valoszinuleg igen. Kép

Tovabbi kellemes probalkozast mindenkinek! Kép

Sziasztok,
Gombóc
gombóc
 
 


Nalunk sem jott be a kinai

-Afonya
Névtelen
 


Hali!
Nekünk bejött a kínai tábla, bár nem aszerint fogant a fiam!

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

2002 februárban írtam ide, akkor terveztük a hugit a kisfiunknak. Örömmel jelentem, hogy napra pontosan az utolsó jelentkezésem után egy évvel mentem be a szülõszobára, és megszültem a LÁNYOMAT! Nekünk bejött a táblázat (mindkét gyerekre), az idõzítésre is ügyeltünk. Ami még érdekes: kaptam egy naptárt amit a születési adatainkból és az elsõ baba fogantatásának napjából számítottak (pontosan tudtuk azt is), és az alapján is akkor csúszott bele a ciklusom a naptár szerint "lányos" idõszakba, amikor a kínai szerint is lányt kellett várnunk. Márpedig a kínaiak nem valószínû hogy hozzám igazítják a naptárukat. Szóval nekünk bejött.

Timea, egy kisfiú és egy kislány határtalanul boldog mamája
Névtelen
 


sziasztok

Kisfiús praktikát tudok, nekünk kétszer is bevált elsőre!!!

Csak a váladékot kell figyelni. A termékeny napokon ugyanis, ha megfigyelitek hirtelen nagyobb mennyiségű lesz a váladék, azért hogy megkönnyítse a spermiumok útját. Ha az első olyan napon vagytok együtt mikor észreveszed a nagyobb mennyiséget tuti fiú születik. Nekünk is és ismerőseimnek is bevált a dolog.

Liza
Liza
 


Sziasztok,

Nekünk a kínai módszer nem jött be. Ajánlok két oldalt, amelyek alapján jobban megismerheti magát az ember:
http://www.communio.hu/meh/billings.htm
http://estee.mode.hu/konyv/termeszetes.shtml
Ezek ismeretében talán sikerül: a tüszőérés előtti szeretkezéssel kislányt, tüszöéréskori és az utáni szeretkezéssel pedig kisfiút "csinálni".
Névtelen
 


nézzetek át a jónás módszeres topicba, hátha vkinek az jön be!
én vhol azt olvastam, hogy a szódabikarbónás hüvely öblítés és a sex hátulról fiút,a borecetes öblítés és a missionárius pozició lányt eredményez.jó kiserletezést mindenkinek!
nyetus
 


Sziasztok!

Hát nekünk 3x sem jött össze a fiúpraktika. Pedig volt szódabikarbóna és ráadásul Profasival repesztették a tüszőt, és rá 36 órára kellett akcióba lépni. Szóval mindent de mindent bevetettünk, de úgyis olyan nemű lesz a baba,amilyen akar lenni. Persze akinek bejön, azt hiszi attól.
3 hét múlva születik a 3. kislányom. Persze nagyon várom, és örülök neki, csak Kispapi van kicsit elszonytyorodva.

Kitty
kitty123
 
 


Ja, és a Kínai módszer szerint is fiúnak kellett volna lennie. (De a magzatvízvizsgálat eredménye XX, azaz kislány)

Kitty
kitty123
 
 


Kitty,
Sebaj, majd a negyedik! Kép
Zsuzsi- akinek meg harom fia van
zsuzsi74
 
 


Sziasztok lányok!

Nekem két lányom van, most próbálkozunk a harmadik babával. A férjem nagyon bízik benne, hogy kisfiú lesz!!!Nekem igazán mindegy, csak egészséges legyen. Fiús praktikánk nekünk sincs, és a kínai táblázat szerint Ritának is fiúnak kellett volna lennie.Majd beszámolok az eredményről.
Kitty,
sok szerencsét a szüléshez, és minden jót a lányoknak!

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: