Új privát üzeneted érkezett!

Köszi aranyos vagy !
Belgyógyászom vatt vért és aszerint minden ok !
most tartok a 46.napon és semmi!
Csak - tesztek!
Mi az msn elérhetőséged?
holnap már okosabb leszek!
Este érek haza akko r írok !
Ha nem olyan lesz amilyennek én elképzelem akkor otthagyom a dokimat.
Ti hogy álltok?
Írjál bővebben !
Drukkolok!
Ja és Tunéziában voltunk, azt hittük majd ott sikerül, de hát nem......
pusza
hukmuk
 
 


hukmuk,
msn:jucakukacgalambpontnet
figyi,de egy belgyógyász honnan tudja kiszámolni a hormonvizsgálti indexeket??????????nálunk semmi baba ügyben,mi még várunkKép Kép Képamúgy meg ugye el kellett kezdenem szedni a fogigátlót...begombásodtam tőle ezerrelKépúgyhogy hullik a hajam isKépna de este megdumizzuk msn-enKép

cupp
Vendég
 


Szia!
Nem ment napokig eza sz...net !
Vmit még a férjemnek be kell állítani h használni tudjam!
Voltam dokinál és val h nem vagyok babás, ma jön meg a kórházi hcg teszt!
Sajna erre számítottam.
Ma 49. nap és még semmi kaptam norcolutot, closty-t , bromo-t!
Pontosan ezek mire hatnak? Nagyon meg voltam rémülve a gyogyiktól?
Főleg a bromotól félek nagyon!
Puszka
hukmuk
 
 

 
 

Szia!
Vmit még bekell állítani h tudjuk használni!Addig is :
Idáig nem ment a net. Voltam dokinál és val h nem vagyok babás, ma jön meg a kórházi hcg teszt!
Sajna erre számítottam.
Ma 49. nap és még semmi kaptam norcolutot, closty-t , bromo-t!
Pontosan ezek mire hatnak? Nagyon meg voltam rémülve a gyogyiktól?
Főleg a bromotól félek nagyon!
Szia
hukmuk
 
 


hukmuk,
norculut-tól megjön,mestreséges mensit csinál.
closty amit én is szedtem pé-t csinál mert ezek szerint nincsen.bromo pedig leviszi a magas prolactin szintet.ne hari,de ezek a gyogyók alapján marhára nincs rendben a hormonháztartásod ki mondta neked múltkor hogy minden oké??????????????
és mit mondott még a doki?ponosan?

cupp
gigi
Vendég
 


Sziasztok!

Olvasgattam a leveleket és hasonló problémám van. Szeretnénk kisbabát, de egyenlőre nem sikerül. Így élkezték kivizsgálni, mi is lehet a baj. Egyenlőre ott tartunk, hogy a prolactin szintem magas. 22 ng/ml. Olvastam nálatok, hogy a felső határ 25, de akkor miért mondják, hogy kórosan magas? Még csak csütörtökön fogom visszavinni az eredményt a dokinak, csak izgat a dolog. Erre az értékre kell szerintetek gyógyszer, illetve mekkora az esélye, hogy csökken az érték a gyógyszer hatására és nem daganat okozza? A segítségeteket előre is köszönöm!!

Adrienn
adrienn_100
 
 


Adrienn
Nem tudom,mit mond majd a dokid.Nálam ez a helyzet a tesztoszteronnal:határértéken belül van,a dokim szerint mégis magas.
Hát ők tudják!!
Egyébként nálam is magas a prolaktin,de más rendszer szerint mérték:783,ha jól emlékszem,és 511-ig jó.
Én bromocriptin szedek rá,jó kis ütős gyógyika.

Sajna a csökkenő prolaktinnal egyenes arányban csökken a mellbőségem,de ez már más lapra tartozik.Kép
Pussz:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt, és nagyon tanácstalan. Nálam is emelkedett prolaktint állapított meg az orvos (29,3 a 22. napon) és peteérésem sem volt UH alapján. Felírta azt a borzalmasan erős bromochryptint, de nem küldött MRI-ra. Azt mondta, hogy a magas prolaktin miatt gyakorlatilag leállt a ciklusom, nincs peteérés sem. És ha nem akarok gyereket, akkor ne szedjem a gyógyszert, és ez az állapot teljesen normális.
Én szeretnék gyereket, de jó volna valami kevésbé brutális gyógyszert szedni, vagy alternatív megoldáshoz folyamodni. Ráadásul most egy másik orvos meg azt mondta, hogy mérjük meg a prolaktint a 3. napon és akkor beutal MRI-ra. Ha valaki hasonló problémákkal küzd, kérem írjon, vagy itt a babaneten van másik élő topik erről? Esetleg egy profi, jól bevált orvos megtalálásában is segítséget kérnék!

S.O.S

[url=http://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Szia Boróka!
Vannak homeos bogyok,és más gyógyszer is.Mindjárt bemásolom neked.
Norprolac ,Mastodynon cseppeket,Holmer S cseppek,
Agnus castus
Ezek közül az első gyógyszer,csak nagyon drága,a többi homeos .Én ezeket most ,nemrég találtam egy fórumon.
Sajnos a dokimmal még nem tudtam beszélni azóta,úgyhogy egyenlőre én is bromozok.

KépKép

KépKép
okr
 
 


boróka,
nekem a 3 napon lett 28 a prolactin és nem küldött mri-reKépigaz bromo-t sem írt fel!!!!!!!
hogy melyik gyógyszer miyen brutál sztem nagyon változó,mindenkire más hatása van.én pl closty-t szedtem és semmi bajom nem volt tőle,pedig azzal is riogattakKépegyszer azt mondta a dokim ha eltalálják az adagot nem lesznek kemény mellékhatások.ő nekem eltaláltaKép

cupp
Vendég
 


GIGI
Engem sem küldött a doki MRI-re.
Ha daganat okozza a prolaktinomat ,ahhoz más egyéb tünetek is társulnak:visszatérő,lüktető fejfájás.szemészeti problémák:látási zavar,Látótérkiesés stb.
Gondolom ezeket megkérdezte a doki,van-e?Vagy nem?
Nekem nem az általad írt mértékegységben van feltüntetve,úgyhogy nem tudom mennyivel is magasabb a szint,mint a normál érték.Persze ha magasabb,akkor nem értem,miért nem kell a bromo?!
Csók:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


kriszti,
24 a felső határ,de nekem magas a tesztoszteron isKépés azt mondta hogy az én hormonszintemet figyelembe véve már a 14-nél gyanakodna.....és azért nem kell egyenlőre bromo mert kettecskét még nem tervezzük...tesztoszteron miatt szednem kell fogigátlót,így meg is jön vmitől...tejem meg annyira nem folyik hogy zavarna...és nézzük folyamatosan és ha megy feljebb akkor bromo....de ha szerencsém van akkor nem is kell majd csak akkor szednem ha nekiállunk a tesónakKép

viszont most van egy kérdésem hátha tudsz nekem válaszolni:2 hónapja szedem most a fogigátlót,mint amit a terhességem elött.eddig kétszer jött meg tőle de mind a kétszer amíg szedtem a 10-15 nap környékén véreztem...tudom hogy ilyen lehet de nekem soha nem volt pedig nem egyszer kezdtem már el szedni és szülés után is most másodjára kezdtem el.....összefüggés hormonszinttel lehet??????????????????????

nálatok mi a helyzet baba téren?

cupp
giggancs
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a gyors válaszokat és a gyógyszerneveket.
Már kicsit higgadtabban fogom fel ezt a dolgot, hétfőn megyek el egy harmadik dokihoz - biztos, ami biztos...

Egyébként az első orvos,aki kivizsgált nem kérdezte az egyéb agydaganatra utaló tüneteket egy szóval sem. És most derült ki, hogy az egész prolaktin dolgot a 3. napon kell mérni nem is a 22. napon, úgyhogy én már tényleg nem tudom mit gondoljak, ha egy MÉREGDRÁGA gyakorlott magánorvos ennyire nem alapos.
És akkor én meg addig halálra aggódom magam.
Úgyhogy tervem: még egy orvos véleménye után valószinűleg újra meg kell mérni, s addig NEM agódni!

Annyira jó, hogy nem vagyok egyedül a problémával!

És van aki esetleg nem Bromot szedett, hanem a fenti alternativ szerek egyikét magas prolaktinra és használt?

Ciao,

Boróka

[url=http://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Gigi
Nálam a magas prolaktin okozott PCO-s szindrómát.Ezért nagyon fontos a bromo.A tesztoszteronom is magasabb picit,bár még hatértéken belül van,de a dokim szerint nem jó.
Ez a PCO egyik tünete.Plussz az LH-FSH arány sem kielégítő.Ettől nem jön meg a mensi rendesen
Szóval összetett a probléma.
Írd már meg légyszi a hormonleleted,mert nekem gyanús,hogy esetleg nálad is ez lehet.

Boróka
Sztem keress egy olyan dokit,akiben 1000%-an megbízol.
Másik fórumon van olyan aki szedi.
www.csaladinet.hu - magas prolaktin
Nézz be ide.Én is oda járok tanácsért!

Kellemes ünnepeket!!!

Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Okr!

Esetleg tudsz ajánlani megbízható, profi orvost?
Te/ti hova jártok?

Esetleg magán e-mailemre is írhattok.
csutora@freemail.hu

[url=http://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Boróka
Mi nem Pesten lakunk,hanem úgy 110km-re tőle.
Így ott nem tudok dokit ajánlani.Kép
Mióta próbálkoztok a babával?Mert a Budai Meddőségi Központot sokan jónak tartják.A tb által támogatott,tehát nem fizetős,mint a Káli.Csak sokat kell várakozni.
Ha konkrét dokira vagy kíváncsi,sztem kérdezz körbe,a babát szeretnénk,a ma megint megjött....topikokban.
Puszika:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 



KépKép

KépKép
okr
 
 


okr,
először is buékKépaztán:nekem minden értékem jó,kivéve a prolactint ami 28,és a tesztoszteron ami 2 és félszerese a normálisnak(számot nem tudok írni mert nem jegyeztem meg,csak ez maradt meg bennem...)
miből gondolod hogy pco?nem kéne ahhoz hogy cisztás legyek?vagy van pco ciszta nélkül isKép?nagyon jó dokim van és soha egyszer nem vetette fel azt hogy pco gyanús lennék,úgyhogy ettől nem félekKépez pedig nálam nagy szó mert hipochonder vagyokKéppco-t hogy kezelik amúgy?

cupp
gigi
Vendég
 


Gigi
Csak a magas tesztoszteron miatt gondoltam rá.De ha a prolaktinon ás a tesztoszteronon kívül más hormonnal nincs gondod,így ötlet elvetve!!!

Ha jól tudom,mertformint adnak a PCO-s betegeknek kezélként.

Szedsz vmit a fogigátlón kívül? Esetleg Diane 35-öt ?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Most ezt elég hülyén írtam le!Azt akartam kérdezni:Diane 35-t szedsz fogigátlónak?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ma volt labor:Prolaktin méréshatár alatt.KépKép
Most nem tudom sírjak,vagy nevessek ?!

KépKép

KépKép
okr
 
 


kriszta,
femodent szedek és mást nem.ja és nálam úgy volt hogy tesztoszteron mindig magas volt és a prolactin egy újkeletű dolog,olyan fél éve magas.....
a méréshatár alatt az az hogy a határértéken belül(szégyenlős szmájli)
mert sztem sírjál és nevessél egyszerreKép
Vendég
 


Gigi
Határérték alatt.72-511 -ig jó.Ez van a papíron.
Na most egy kicsit megzavarodtam.
A tesztoszteron nálam kicsit kevesebb lett!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hát lányok,az sem jó,ha nem mérhető a prolaktin.Kép
Most ababhagyom a bromot,remélem örökreKép

Boróka? Gigi?Merre vagytok?

KépKép

KépKép
okr
 
 


kriszta,
vagyok csak kissé behavazvaKépna akkor most mesélj,mi van ha a prolactin a határ alatt van?mit csinál?????vagy inkább mit nem csinál????és ha abbahagyod a bromot és felmegy az jó????
Vendég
 


Gigi
Nem jó,ha mérhető szint alá esik.Gondolom túl nagy volt a bromo adag.
Most ott tartok,hogy fogalmam sincs mi lesz a prolaktinnal.Még ciklus végén megkontrolláljuk majd.
Egyébként lerövidült a ciklusom 30 napra,és a vérzős napok száma is 6.A ciklusom 34-50 nap volt eddig,a vérzés pedig 8-9 napig tartott.Sztem ez jó!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


kriszta
és van pé-d?azt lehet tudni?hova jársz dokihoz amúgy?drukkolok ezerrel nektekKépnálam semmi,majd márciusba kontroll,akkor meglátjuk mi történt a prolactinnal....
Vendég
 


Gigi
A hőmérőm szerint van p.é.-m.Uh-n mostanában nem voltam.
Vidéki vagyok,nem Pestre járok dokihoz.
Remélem a controll laborod már teljesen jó lesz.Köszi a drukkot!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Okr, írtam neked a "megmaradt gyógyszerek"-ben, ill. kérdeztelek a Mastodynon cseppel kapcsolatban, légyszi nézd meg. köszi
andisuti
 
 


Andi
Én nem kezdtem el a Mastodynon cseppeket,mert közben szépen lement a bromotol a prolaktinom.Aki szedi,az dícséri!Ha a dokid felírta(mert vényköteles)Sztem szedd be nyugodtan!
Egyébként magas a prolaktinod?Mesélj kicsit magadról!
Puszi:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Kriszti,most tudtam gépközelbe jutni.Most csak megköszönöm hogy válaszoltál, holnap mesélek magamról, bár sok mindent még nem tudok mondani, a vizsgálatok csak ezután kezdődnek...
Jó éjt!!!!
andisuti
 
 


okr,

tudom hogy nagyon eltűntem de jó okom volt ráKép
a segítségedre lenne szükségem......az van hogy prolactin ellenőrzésre kell mennem a 3-5 nap között.na most olyan hülyén jön meg nekem hogy beleesik a hétvége és pénteken nincs hormonvizsg a laborban....szted mikor menjek a 2.vagy a 6.napon????????????????hogy van ez a prolactinnal hogy változik a mértéke a ciklus alatt????????
köszikösziköszi

gigi
Vendég
 


Gigi
Nem változik sztem a ciklussal a mértéke.Inkább a 2. cn-n menj.Egyrészt előbb lesz eredményed,másrészt a 3.cn-t szokták favorizálni a hormonvizsgálatoknál,és ahhoz ez közelebb esik!
Sok szerencsét,és jó eredményt kívánok!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


szia,
köszi,akkor hallgatok rádKépveled mi van?
még vmi szted lehet magnéziumot szedni a terhesség eljén is......helyzet:az első terhességemnél nagyon görcsölt a vádlim és magne b6-ot szedtem a 16.héttől kb a 35.ig.azóta már terhes nem vagyokKépde a helyzet nem változott és én azóta megint szedem a megne b6-ot mert különben 5X is felkelek éjjel arra hogy beleállt a görcs a lábambaKépKépKépszted mielött jön kettecske abba kéne hagynom??????????mert én úgy gondolom hogy nem,végtére a magnézium görcsoldó vagy mi és az jó az első 12 héten is,nem?

gigi
Vendég
 


Sztem a magnézium nem árt.Főként,ha megszünteti a görcseidet,kifejezetten jó is.KépSzedd bátran!

Én még mindig bromozok+ez az első clostys ciklusom,és kaptam a PCO-ra merkformint.Lassan több gyógyszert szedek már a szívbeteg öreg nénikKép
Amit még ajánlani tudok neked,az az Agnucaston tbl,vagy csepp.Csökkenti a prolaktin szintet,szabályozza a ciklust.Én ezt is szedemKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


én is erre gondoltam,hogy lehet hogy még meg is előzi hogy esetleg begörcsöljek vmikor az első 12 hétben.akkor nem hagyom abbaKépamúgy szetm lement magától a prolactinom....nem folyik a tej a cicimből már és ha megjön nem is barnázok már elötte 3-4 napot.vagy szted attól még lehet magas?
ha neked lement miért kell mégis bromo még?
mennyi clostyt szedsz?
basszus most hogy eldőlt jön kettecske egyre jobban dilizek azon hogy mi lesz haKépKépKépmár jó lenne ott tartani mert addig bedilizek a sok pesszimista gondolatoktólKép
Vendég
 


A bromot szedni kell a terhesség 12.hetéig,és fokozatosan elhagyni.Sajnos,amint abbahagyja az ember visszaugorhat a prolaktin.
Clostyt 5 naponát ,felet szedtem.
Ne izgulj,menni fog,és méghozzá simán!

KépKép

KépKép
okr
 
 


lsdligj
pihi
 
 


Sziasztok !Eladó

BéresFITTFORMAtablaetta :eredeti ár 2850 én 2000 ft ért adom.
Bőveb infó házipatika.com

BROMOCRIPTIN INGYEN
CORAX ovulációt állapítja meg egy bontatlan csomag +1 2000 ft ért.
06209355564
Janikrisztina@freemail.hu
hukmuk
 
 


Sziasztok,

Nagyon sok hasznos dolgot olvastam, ezert gondoltam en is leirom a problemamat. Parommmal mi is kozel 2 eve vagyakozunk egy babara. Mar orvosnal is jartunk, ahol a petevezetek atjarhatosagi vizsalattol kezdve a spermavizsgalatig mindent megneztek nalunk. S ekkor derult ki, hogy a prolaktin szintem sokkal magasabb az elfogadott erteknel. A nover egybol megnyugtatott, semmi gond, ez orvosaggal beallithato. S en is megkaptam az orvosomtol a "bromociptin"adagomat, amit azota is szedek de ez idaig nem tul sok eredmennyel. :(
Szivesen fogadnam az ezzel kapcsolatos tapasztalataitokat. Kinek mennyi ido utan sikerult ettol teherbe esnie, ill. van e valami mas mod amivel esetleg ez a szint csokkentheto. Olvastam a baratcserjerol, melynek prolaktin csokkento hatasa van. Esetleg van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?
Nekem a ciklusommal ill. az ovulaciommal nincs gondom. A Big Ben orajat ehhez lehetne igazitani, olyan pontos. :)
Ennek ellenere a honapok s az evek meg csak mennek s en egyre jobban veszitem el a remenyt, hogy valaha is lesz kisbabank. Tudom nem kellene gorcsolnom, s nem kellene allandoan a babara gondolni, de ha valaki nagyon ahitozik mar egy picurirol akkor ezt hogyan tudja kiverni a fejebol.....????

Andi
molnar
 
 


Andika,
én is prolaktin gonddal küzdök, én is Bromót szedek, jó rég nézték így nem tudom mennyi sikerrel, DE én úgy tudom hogy a magas prolaktin szint a peteérésre van hatással! Mivel azt írod neked rendszeres és pontos peteérésed van, nem lehet hogy más a baj? Van itt lány, orvos (igaz fogorvos) ért a hormonokhoz, Rambóka a neve a PCOs topikban találod. Én a helyedben írnék neki egy privit, részletesen és eredményekkel (minden hormont írj le és mértékegységekkel!) biztosan szívesen segít, én is őt nyaggattam épp a napokban a prolaktin gondommal.
Vendég
 


Koszonom a valaszodat. S miota szeded a bromot? En is reg voltam mar vervetelen, s most mivel kulfoldon vagyok majusig nem is megyek. De mondjuk mikor votam ellenorzo vervtelen akkor nem hogy csokkent volna a szintem, hanem nott. Erre megemeltek a dozisomat s megnyugtatott a doki, szedjem nyugodtan, meg ha terhes lennek akkor is.
Az hogy mas lenne a baj, nem tudom. Dokim szerint minden ok a prolaktin szintet leszamitva. S eppen ezert nem ertem miert kell szednem, ha az ovulaciom rendben van.
Koszi a tippet, majd irok Rambokanak.

Andi
molnar
 
 


Andi,
jó régóta. Pontosan nem tudom mióta szedem. Több mint fél éve az biztos, eleinte 2x 2,5mg, de már jó ideje 2x5mg.
Megkérdezhetem mennyi idősek vagytok a pároddal? Meg még az érdekelne hogy ha megnyomod a mellbimbódat tejcseppek buggyannak ki? És koponya MRI-t csináltak neked? (Jó nagy gép amibe fekve betolnak és 20 percen át úgy kattog zörög hogy a fejed belefájdul)
Vendég
 


en fel fellel kezdtem, de most mar az esti adagom egy egeszre emelkedett. Koponya MRI-t nem csinaltak nekem ill. tejem sincs ha a mellbimbomat megnyomom. Nekem semmi ilyen problemam nincs. Amikor untana olvastam a prolaktinnak, akkor megtudtam, hogy ezt stresszhormonnak is nevezzik. S hat en sajnos eleg stresszes vagyok. Valoszinu ezert magas az ertekem s ez gatolja a foggantatast.
Parommal iden leszunk 3 eves hazasok. O 36 en meg 30 eves.

Andi
molnar
 
 


Andi,
valamit félreolvastál! A stresszhormon a kortizol!!! A prolaktin a tejtermelésért felel szülés után, szoptatáskor, akkor gátolja a peteérést is. Sajnos néha "csak úgy" is termelődik, vagy kiválthatja agyalapi mirigy mikroadenóma is, ezt szokták koponya MRIvel keresni. Szükséged volna egy ilyen vizsgálatra! De én továbbra is fenntartom, a prolaktin a peteérést gátolja, ha neked biztosan van peteérésed, akkor más gond lehet.
Vendég
 


Andi

Fenntebb,biztosan olvastad mennyi volt a prolaktinom.Nos nekem 1 hónap alatt mérhető szint alá csökkent a 2x5 mg-s adagtól. :) Babás pedig majd egy évre lettem,hogy elkezdtem szedni,de nálam más gond is volt/van.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Bár elég kihalt ez a topic,azért egy próbát megér!

Nekem is a pprolaktin szintemmel van probléma és a cortisollal is.
Kicsit több ,mint másfél éve volt egy spontán vetélésem,azóta nem sikerül teherbe esnem.Peteérésem van rendesen,mégsem történt még semmi.A múlt hónapban végre sikerült vérvételre eljuttnom és kiderült,hogy a prolaktin szintem majdnem háromszorosa a normálisnak(1351mU/l) és a cortisol szintem is magasabb.(649mU/l).
Igazából nem tudom mit jelenhet ez,az orvoshoz még nem sikerült visszajutnom és a régihez nem is akarok menni.

Van valakinek tapasztalata a Kecskeméti Meddőségi ambulanciáról?

Előre is köszi és további szép napot kívánok nektek!
móni28
 
 


Szia Móni!

Sorstársak vagyunk. A terhességem előtt engem is magas prolactinnal kezeltek. 3 hónapig szedtem a gyogyit és összejött, de sajnos elvesztettem. Nem derült ki,hogy miért.

Már két hónapja szedem megint, bár az előző laboreredményem jó lett.


Én Pest környékén lakok és a Pestimrére járok dokihoz, illetve a Pestlőrinci sztk-ba. Kecsekemétről nem tudok semmit.

Szia Hilda


Kép
tancsi
 
 


móni,
prl miatt ne aggódj,azt gyönyörűen leviszi a bromo két hónap alatt és nekem pl sokakkal ellentétben nem volt nagyon mellékhatása sem :wink:

hilda,
ez velem is megtörtént :cry: :cry: :cry: :cry: azt írtad hogy már két hónapaja MEGINT szeded......mi az hogy megint?miért hagytad abba meg mikor?mert azt ugye tudod hogy ha létrejön a terhesség szedni kell a 12.hétig mert ha egyszer gyógyszerel levitték akkor ha abbahagyod megint megugrik :roll:

cupp
gigi
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi az infókat!
Közben kiderült,hogy jó nagy méhszájsebem is van!

Nekem sem mondta az orvos,hogy szedni kell a 12.hétig,bár azt olvastam,hogy vetélést is okozhat!
Nem árt ez a babának????


Gigi
A bromo elkezdése után mennyivel lettél kismama?

Hilda
Hány hetesen ment el a bébid?Nekem 10 hetes volt. :cry:

További szép napot nektek!
:lol: :lol: :lol: :lol:
móni28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: