Új privát üzeneted érkezett!

Nos a lényege annyi, hogy már pár napja fájdogált a pocak és a cici, de végülis ez lehetett a rengeteg hormontól is amit belémnyomtak szóval nem teszteltem, kibírtam az eredményig úgyhogy csak sejteni mertem, hogy baba okozza a tüneteket. Dél körül jöttek meg a hcg eredmények, és azt vártam mikor érkezik a biológus de nem jött. Elsőként hívtak be, én halálra vált arccal indultam a szobába mert tudtam, hogy a biológus nincs ott és akkor az azt jelenti nem sikerült.
Erre mondták, hogy várjak egy percet, üljek még le. Hát akkor már tudtam, hogy kire várunk, hihetetlenül boldog voltam amikor megláttam Erikát aki a babákat csinálta. Végig csak vihogtam, a mufurc doki hírében álló orvosom is tök aranyos volt végig nevetett velem, én mást sem tudtam nyerítettem mint egy ovódás, vagy egy hülye kis bakfis. Aztán miután kibeszéltük, hogy én milyen tájékozott vagyok, azért kijelentette, hogy terhes vagyok! A hcg-met meg sem kérdeztem annyira örülök, de sztem egy baba van, mert mondta volna hogy ha magas a hcg! Szerdán úgyis megyek Bogyónézőbe és akkor kiderül!

Kszi a drukkokat a gratulákat, nagyon jól esett! Rena Rajtad a világ szeme! :)

dita75
 
 


Dita!Annyira örülök nektek!Végre sikerült!!!!!!
Remélem tényleg együtt leszünk majd Fváron a kórházban mert hát csak röpke 1 hét lesz közöttünk,legalábbis nagyon remélem,hogy nekünk is sikerült!

Kép
rena85
 
 


RENA
ÉN IS REMÉLEM. NEM SZERETNÉK EGYEDÜL LENNI :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 

 
 

Dituli!!!!
Hatalmas gratula!!!
Annyira örülök!!!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Rólunk csak pár szóban, mert lassan mennem kell:
Megvolt szerdán a 4D uh. Nagyon szép élmény volt. Olyan kis eleven a mi kis babánk, hogy a dokinéni azt mondta, olyan mintha magyar táncot járna. Adott okot a neveteésre is, állítólag rögtön megmutatta, hogy KISLÁNY :) , aztán még többször is volt alkaloom ellenőrizni. Szóval mondta dokinéni, hogy erről a magamutogatásról gyorsan le kell szoktatni. :lol: . Mindene rendben van hála égnek.
Én is jól vagyok, a P3-ra kúpot kaptam egy hónap múlva lesz kontroll. Ma annyira bánt a lelkiismeretem, kénytelen voltam pár percet cipekedni, mert természetesen annyira bunkók az emberek, hogy segítőkészségük az nulla. De azért remélem nem csináltam ezzel bajt. El is gondolkodtam rajta, hogy akinek két gyerkőc van, mondjuk két év korkülönbséggel, azok a kismamik emelgetik a nagytesót amikor a kisebb a pociban van? Gondolom, hogy néha muszáj. Csakhát én mint első terhes mindentől f.s.k, hogy baj lehet.

Ditu, még egyszer szívből gratulálok!!!! Látom türelem kisbabát terem. :lol:

Puszi lányok!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA
Vigyázz magadra, ha teheted pároddal menjetek vásárolni.

Kép

irigy mirigy lettem én is csajt szeretnék! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Katerina!Gratulálok a kiscsajhoz! :D
Nem hiszem,hogy gond lenne ne izgulj.Amikor a tesóm kismama volt egyedül emelgetett kartonszámra vizet meg mindenfélét és most egy egészséges gyönyörűsége van!

Dita!Jó ez a vonalzó!Tök jól mutatja,hogy most milyen a picurid!

Kép
rena85
 
 


Mórning

Most én is ki vagyok bukva, tegnap elkezdett fájni a torkom. bevettem egy homoegene 9-et. ittm csáját. aztán már az orromat is éreztem, hogy dugul el. Na mondom király most leszek beteg. Elmentem lezuhanyozni, felvettem egy bundazoknit, algo be, hogy reggelre kiizzadjam. Most jön még a legjobb. Negyed óra múlva úgy éreztem kiszakad a hasam, olyanokat görcsölt hogy csillagokat láttam. Ilyet még életemben nem éreztem, már sírtam a fájdalomtól és attól, hogy valami baja lehet Bogyónak odabent. Végül kimentem a fürdőbe és jött belőlem mindenhonnan. Ugyanaz a szindróma amikor zsírosat eszem, már egyszer meséltem nektek talán h. akkor is milyen rosszul voltam. Most hogy kijött minden jobban lettem, reggelig aludtam folyamatosan. Apa szerint a borsófőzeléktől van, és biztos csak felfújt, Bogyót ez nem bántotta, de nem tudja hogy mennyire görcsölt az egész hasam. Nagyon aggódom miatta. Eddig éreztem ahogy feszíti a pocakot most nem érzem. Ha baj lenne véreznék, nem? Jajj én megőrülök még egy hétig. :roll:

dita75
 
 


Dita!Biztos,hogy nem lesz semmi baj!Ne idegeskedj!Pihenj nagyon sokat és ne egyél főzeléket,szerintem is az lehet a bűnös!

Kép
rena85
 
 


Dituli!
Ne aggódj, bár bagoly mondja... Nekem is volt nemrég egy egész éjszakás hányásom, meg két nap alatt -2kg. De az orvos azt mondta a kis bogyónak nem lehet baja, csak inni kell sokat!!!! Te is tedd ezt. Lehet hányos kismami leszel. :) Párom, ha rosszul voltam mindig örült, hogy akkor tutira rendben vagyunk. Ja és szuerinte már akkor kiderült, hogy kislány, mert két dudás egy csárdában... Hátha nálad is ez van. :lol:

Van már képem:

Kép 20. héten

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


És egy pocakkép:

Kép ma reggeli poci

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA
Jajj de édi baba és a pocak is! Irigy-mirigy hogy már itt tartasz.

Én egy lombik stimus pocakkal tudok szolgálni nektek.

Kép :lol: :lol: :lol:

én nem is a hányás stb. inkább a nagy görcsök miatt izgulok, baromira fájt a hasam de az is leht hogy tényleg csak a borsó kínozta! :?

dita75
 
 


Dituli,

no para, Kismami vagy! :wink:
Sajnálom a rosszullétet! Monnyon le!!!! :oops:

Ditu, Kat,
gyönyörű a pocitok! :D
Rena, itt lesz a minta! :wink:

Kat,
csodálatos Babód van! :D

tillidian
 
 


TILL
Aranyos vagy hogy megkerestél az inszemes lányoknál.
Igen oda írok a legnagyobb rendszerességgel, és ez már nem fog változni, nagyon jó kis csapat gyűlt ott össze! Imádom az inszemes topicos lányokat! Persze ezalól ti sem vagytok kivételek :wink: :D

Hú te is már lassan átlépsz a 2. trimeszterbe, tök jó! Mintha csak tegnap derült volna ki a babátok! Érdekes másnál látom hogy telik az idő magamnál kicsit ólomlábakon jár! :roll: De 3 nap múlva szerencsére már én is mehetek uhu-ra annak ellenére hogy nem sokat fogunk látni már nagyon várom! A szívhangig meg még lassabban fog telni az idő, de hát nem sürgetem a kicsikémet, hisz mindennek megvan a maga ideje! 8)

Köszi hogy bíztattál a gyerekneveléssel kapcsolatban. Én úgy érzem jól csinálom (csinálnám) csak hát egyedül elég kevés vagyok, páromnak még nem jutott el a szürkeállományáig hogy csak jót akarok! Nagyon makacs ember! Remélem Bogyónál már másképp alakulnak majd a dolgok! Addig még tanítom, idő van!

Na és mesélj magatokról! Mi újság van a Futrinkában?
Hogy viseled a terhességet? Dolgozol, vagy otthon vagy? Manócskád?

dita75
 
 


Ditu,
köszi, hogy írtál! :P

Hidd el, az idő itt is ugyanolyan ólomlábakon cammog :oops: :lol:
(épp 1 hét van a genetikai UHig és a kombinált tesztig, és kicsit félek, de reméljük, minden ok! :oops: )

Nálam hetente 1 rókakoma van csak, de az akkor félnapos :oops:
Igen, dolgozom egészben, hál isten, bírom, így nem akarok itthon lebzselni - egyenlőre! :P

Gyere az UH után (át is másolhatod nyugodtan, amit az inszemesbe ezzel kapcsolatban írsz, akkor nem kell 2x fáradni! :wink: )

Rena,
mesélj, Drága! Nálatok mizu? :P

Kat,
puszillak! :P

tillidian
 
 


Sziasztok!

Tilli!Sajnálom,hogy kerülget róka koma!Remélem hamar elmúlik!Ne izgulj biztosan minden rendben lesz az uh-n!

Velem annyi van,hogy ez az inszem sem sikerült,ugyhogy lombik lesz!Még semmi konkrétumot nem tudok mert még nem hívtam fel a dokim,de majd írok,hogy mit mondott.

Kép
rena85
 
 


Dita!Mi volt az uh-n?

Kép
rena85
 
 


RENA
Sajnálom, de hidd el a lombik neked is sikeres lesz majd, hamarosan kismami lehetsz!

TILL
Sajnálom a rókakomát remélem engem elkerül! Nekem hasmenésem van inkább, de nem mindennnap!

UHUN:
Nos úgy néz ki hogy egy édes pici babánk van, egész pontosan 1 cm!
Orbitális méretek!
Azt mondta a dottore hogy nagyon szépen látszik a terhességem, és minden nagyon tuti, mához egy hétre kell menni szívecskeahangot nézni!
6+2-n már lenne? Remélem hogy látunk pulzálást!

dita75
 
 


Dita!Gratulálok!!!!!!biztos,hogy lesz szívhang majd írj,hogy azon az uh-n mi volt!
Remélem nekem is elsőre sikerül a lombik!

Kép
rena85
 
 


Naná hogy sikerül!

Bogyiszló második sztárfotója:

Kép

dita75
 
 


Dituli,
gratulaaaaa!!!!!!!!!! :lol:
Istenem, ez is elkövetkezett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
6+2-n nálam most még nem volt szívhang, viszont Manónál 6+4-en anno már igen. Nagyon szurkolok!!! :D

Rena,
akkor hajrá lombik!!!!! :D :D :D

tillidian
 
 


Nem értem miért hívnak ilyen korán vissza!
Aztán mehetek megint ha nem lesz még! :roll:

dita75
 
 


Dituli!
:) Ne aggodalmaskodj, neked most boldognak kell lenni és kész!!! :lol:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Ime Miss Bogyó:

Kép

4,5 mm és a Szívecskéje 140-et ver, imádom!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

Apának mondtam hogy hasonlít rá, mert olyan nagy feje van mint neki, ő meg visszavágott hogy a pöcsikéje is akkora lesz majd! :twisted:

(de végülis jogos volt, mert én kezdtem a csípkelődést! :oops: :lol: )

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Bogyó nagyon édes! :D

Kép
rena85
 
 


Ditu,
hatalmas gratula a dobogó szivecskéhez! :D

Rena,
mesélj, mikor kezdtek?

tillidian
 
 


Sziasztok!

Tilli!Ti,hogy vagytok?
Mi majd csak nyáron tudjuk elkezdeni a lombikot anyagi gondok miatt. :cry: :evil: Remélem kifogom bírni ezt a 2-3 hónapot.Úgyhogy most egy ideig pihi van!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok! FEbruár végén kaptam meg az utolsó szurit. Helyre is állt tőle a hüvelyflórám, de sajna most megint kezd kiújulni. Valakinek volt már hasonló??? :(
isen
 
 


sziasztok!

Isen!Sajnálom,hogy kezd visszajönni.Nem tudok neked segíteni mert én nem jártam így.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Előre is boldog nyuszit mindenkinek ha esetleg hétvégén nem jönnék:

Kép

Kép

dita75
 
 


Sziasztok!Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok! Kép

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Ti még nem tudjátok a híreket:

Április 11-én 2.15-kor megszületett kicsi fiam Csanád baba! 3120 g és 53 cm-vel. A kórházba nagyon-nagyon cinkesen értünk be. Iszonyat villám gyors szülés volt. :) Éjjel fél 1-kor indultunk itthonról (40 percig autóztunk a kh-ba). 1.15-kor vettek fel a szülőszobán, és 2.15-kor kezembe volt a baba. :lol:

Remélem mindenki jól van és jól fejlődnek a pocilakók!!!!

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


VIRÁG
Kép

Képet, képet, képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Kisvirág,
hatalmas GRATULA!!!!!!!!!!! :D :D :D
Jó egészséget, rengeteg tejcsit!!! :D

Dita,
hogy vagy? :D

Rena,
mizu Nálatok?

Kat?

Nálunk semmi különös, dagadok :lol:
Jövő héten AFP, 4-es teszt, házidoki...

tillidian
 
 


Kép

Mi jól vagyunk Bogyival.
Még egy hét és belépünk a 2. trimeszterbe! :D

dita75
 
 


Sziasztok!

Virág!GRATULÁLOK!!!!!!Ha lesz időd rakj fel képet a piciről!

Tilli!Már biztosan nagy pocid van!Jól vagytok?

Dita!hogy megy az idő,ha jól néztem a vonalzód holnap leszel 12 hetes.Nem semmi.Gondolom most fogsz majd menni uh-ra.Tudom,hogy még nem lehet tudni a nemét de ha már tudsz valamit megírhatnád.

Nálunk nincs semmi,egy jó ideig nem próbálkozunk most elég sok dolog összejött,pl.a párom nem nagyon akar menni orvoshoz,pénz meg a munka.Így egyszerre minden a nyakamba zúdult.Mire mi újra kezdjük a próbálkozást ti már javában nevelitek a manókat.

Mindenkinek jó egészséget kívánok!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok! :P

Na, jól "kihaltunk", mint topik :roll:

Mizu Nálatok, Lányok? :P

Rena, Drága!!!
Kitartás!!!! Még annyira fiatal vagy!!! :D (mondhatnám, "szemtelenül" :lol: - én a jövő héten leszek 35 :P )
Leszel Anyuka, ez tuti!!!!!

Ditu,
mizujság?

Nálunk annyi, hogy Kislányunk lesz! :D

tillidian
 
 


Sziasztok!

Tilli!Gratulálok a kislányhoz! :D :D :D :D :D :D

Reménykedem benne,hogy egyszer tényleg anya leszek!

Kép
rena85
 
 


Rena,
naná, hogy leszel!!!!!!!! :D

Adjon erőt a mi példánk is: 6 év küzdelem, és úgy tűnt, nincs vége, de lett! :D

Nagyon drukkolok, addig is, míg folytattok, hajrá spontán baba! :wink:

tillidian
 
 


Tilli!Köszönöm,aranyos vagy! :D

Kép
rena85
 
 


Van itt még valaki? :roll: :P

tillidian
 
 


Szia Tilli!Hogy vagytok?Mi újság?Én Kép

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Kicsit kihalt a topic! Én is vagyok itt-ott! :)

TILL
Te már 22??? :shock:
Csak nálam megy ilyen baromi lassan az idő??? :)

Mi újság minden rendben van mamával és babával?
Megvettétek már a kelengyét ami kell?

Én ezerrel vásárolok ha egy kis pénzhez jutok, és sokmindent kaptunk is szerencsére.

RENA
Veletek mi újság? Mikor kezditek újra a babaprojektet?

VIRÁG
Milyen kétgyerekes anyucinak lenni?

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Hogy vagytok?A helyedben én is vásárolnék,jól teszed,hogy apránként gyűjtöd össze a Bogyókátok holmiját,legalább nem egyszerre kell majd.Már nem írsz a blogodba?Csak mert már nincs itt a hozzászólásaidnál.
Mi majd csak jövőre térünk vissza a baba kérdésre addig pihi van.

Tilli!Virág!?Hogy vagytok?

Kép
rena85
 
 


RENA
Jövő héten fogok írni, mert akkor megyek ultrahangra és remélhetőleg kiderül az is hogy kislányunk lesz, vagy kisfiúnk.
Nagyon szeretnék kislányt, de a lényeg hogy egészséges legyen. Ez egy nunusnál és a vágyaimnál ezerszer fontosabb.

Amúgy itt a címe: www.dituli.blogspot.com
az aláírásomban azért nincs kint mert a vonalzók elfoglalták az összes helyet.

Sajnálom, hogy így alakult, de újult erővel majd sikerülni fog az első beavatkozás ha jövőre újra belevágtok. Addig is jó pihenést.
Mentek valahová nyaralni??

dita75
 
 


Szia Dita!
Remélem teljesül a vágyad és kislányotok lesz!De fő az,hogy egészséges legyen.Majd írd meg,hogy megmutatta e a babócátok,hogy fiú vagy LÁNY!Fogadsz dokit?Majd megnézem a blogod,kivi vagyok mi történt veletek.
Sajna ez így alakult nálunk de majdcsak történik egy kis csoda.Nem megyünk sehova mert a párom teljesen más időben kapott szabit mint én.De azért 1-1 napokon azért elmegyünk kirándulni.Ti mentek valohová?

Kép
rena85
 
 


RENA
Sajnos nem megyünk idén sem. Tavaly sem voltunk mert a házon dolgoztunk, meg inszemeztünk..... idén is vannak még munkák, de talán jövő nyárra már csak a parkosítás marad. Bogyónak is kell venni egy csomó mindent, úgyhogy nyaralásra már nem futtya. Szabit sem kap nagyon a párom, meg ha kapna is nálunk nem fizetik mert maszek a cég és bármit megtehet. Szóval ez most sehogy sem jön össze. MAjd jövőre elmegyünk Bogyival ha máshová nem is de ide a Balcsira.

Talán nem is kell majd orvosi beavatkozás, hátha összejön spontán mint Kat-éknek! Drukkolok! :)

dita75
 
 


Dita!Jobban is teszitek,hogy a Bogyókátokra költitek a pénzt,most ő a legfontosabb!Köszönöm a drukkot!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok! :D

Ditu,
mindjárt kiderül, Ki lakik odabent!!! :D

Rena,
folyamatosan gondolok Rátok és drukkolok!!!!! :P

Nálunk semmi extra, növekszünk, hál' Istennek! :D

tillidian
 
 


Sziasztok!
Hát nem lettem sokkal előrébb ma sem. :(
Sanszos hogy csajszi mert nem nagyon akarta mutatni magát.
Törökülésben nem libbent ki a lába alól a herezacsi. A csajszi egyszer csak mondta hogy na ott van valami kukira utaló árnyék, erre csak a köldökzsinórt csapta a lábai közé! :(
Haránt fekszik a köldököm alatt és keresztben a lábai.
Azért teszek fel néhány képet, videot nem tom hogy kell.

Amúgy mindkettőnkből van benne, mert makacs mint az apja, juszt se mutatom meg nektek hogy mi van a lábikáim között, és lustika mint én mert nem nagyon aktívkodott. Bezzeg tegnap este 22-23 óra között meg pörgött mint a motor.

Én meg juszt is vettem neki egy rózsaszín kiskabátot.

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: