Új privát üzeneted érkezett!

Pinkiné örülök hogy jobban vagy!!!!

Köszi a nyaralás hozzászólást,mi is úgy tervezzük hogy csak azért is jól érezzük magunkat!!!!!!
Közben kiderült hogy A. tuti jön csak a tesójáék maradnak :shock:
Kicsit izgulok már,hétfőn viszem be a pénzt Évának és már keresi is nekünk az utat.

Vicky én nem tudtam elolvasni a dokis történetet nem találtam. :roll:

Nyucsinak szorulása volt tegnap szegénykém már sírt de aztán sikerült segíteni neki és hatalmas kemény kaki jött ki.igaz közben lila volt a feje és izzadt ahogy nyomta.
Nagyon jól haladunk a szobatisztasággal és ebben a bölcsiben is partnerek.rövidebb útra kb 1 óra már nem is adok rá pelust itthon is csak alváshoz kap.kiváncsi vagyok a nyaralás alatt mi lesz.(veszek papír bilit hátha a parton jönne a kaki (én sem szeretném ha más lurkó oda tolná az orrunk alá :lol: )

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Esztora, utána jártam és Vicky blogjában olvasható a történet.

Ha érdekkel, priviben elküldöm az elérhetőséget.

Képzeljétek, holnap du. megyünk kirándulni. :) Még régebben Rago említette hogy Isaszeg és Gödöllő között van egy ingyenes vadaspark. Azt megyünk el megnézni :)

Na most megyek mert még elszaladunk auchanba. Délelőtt elfelejtettem megállni a Dm-nél Junior italt venni a gyereknek. :evil: :evil:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Átküldenéd?!
Régebben ott volt nála blog elérhetőség de most nem találtam.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi Flóra nevében is a köszöntéseket.

Pécsről a szállóból jelentkezem. Ugyanis tegnap óta nyaralunk. Éljen. :lol:
Csak most bennt vagyok a szobában mert Flóri alszik és itt vagyok vele.Apája meg fürdik. :twisted: :lol:

Jólérezzük magunkat. Már megvolt alvás elött az első nagy medencés fürdés Flórinak. Kicsit nyöszörgött. Sztem hidegnek találta a vizet. De aztán ahogy betettük az úszógumiba már tetszett neki de látszik rajta hogy fél a nagy víztől.

Pinkiné!

Örülök hogy jobban vagy.

Esztora!

Csakazértis jó nyaralást.

Bocsi de most csak ennyi.

Szerdán este megyünk haza.
csipcsab
 
 


sziasztok,

Marietta, jó pihenést!!!! Várunk majd képeket!!!! Flórának utólag is nagyon boldog névnapot!

Pinkiné, örülök, hogy jobban vagy! Gyerekorvos - hát nem tudom, szerintem biztos, ami tuti keresek egy magán dokit. A mienket úgysem lehet elérni, ha SOS kellene (nem adott elérhetőséget...)
Vadaspark: még mi sem jártunk ott! Na majd legközelebb kirándulunk arra is egyet! :lol: A héten valamikor el tudnánk menni hozzátok, mikor érnétek rá?

Esztora, jó nyaralást!!!! Bizti találtok valami jó utat!!!!!!!!!!!!!!! Blog: mindjárt küldöm!

Vivi, nagyon helyesek a gyerkőcök!

Dorka, szépek a képek! Még sosem jártam arrafelé...jó kirándulást a hétre (is)! 8)

Szeri, gyönyörű pocak és gyönyörű babuci!!!! Az a számom már nem él (céges volt), de szívesen elküldöm a mostanit is, bár látom a csajok már beelőztek...emlékszem Bali híreket is én hoztam :lol: :wink: !

Arwen, remélem jól halad a burkolás!!! Kitartás!!!!!!!

Köszi a szépségversenyes gratulát! Kaptunk egy fischer price tanuló cd lejátszót.

Teszek majd képeket is, ha megint le tudok kicsit ide ülni, Levente nagyon ügyes, egyfolytában áll, már a csupasz falnál is föl tud állni, ügyesen visszaguggol, leül, egyre kevesebbet borul.
És ma reggelre kibújt az 1. fogacskánk!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Pinki
Nagyon örülök, h jól érzed már magad. Ügyi vagy a háztartásos tennivalókban, de azért vigyi magadra. :) Kisfiad biztos most egyre többet bújik a közeledbe, és akarja, h felvedd talán… Hát igen, anya csak egy van!!! :P :P :P Varratszedés!!!! :shock: Ááááá :shock: :shock: , nem jó, de legalább megszabadulsz a damiloktól!!! :wink:

Esztora
Csak így tovább a pelus-levétellel. Én is így kezdtem, még most is cipelem a strandra a bilit, papírt, törlőt, mert bármi adódhat…… :roll: :roll: Néha azért a bugyiba is bemegy…. na az gáz!!! :lol:

Csipcsab
Jó pihenést!!! :wink:

Vicky
Első fogacska? De jó, gratulálok! Édes lehet… :D :D

Arwen
Szépek legyetek ám! Hajrá csempe-járólap pucolás!!!! :)

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

Ma bevittük a pénzt,lehet már péntek felé megtudjuk hova is utazunk pontosan :lol:
Mai ajánlatok,holnapi indulással:5*-os szálloda All inc. ellátással 95e plussz kb 30 e illeték,bizt,vízum.
Jó lenne jővőhétre is egy ilyen. :lol:

Ma kiakadtam ugyanis R. ment Nyunyiért és mondták neki hogy nem aludt délután.Ilyen még soha nem fordult elő.Gondolhatjátok hogy telt a nap további része...
holnap megbeszélem hogy ilyenkor inkább szóljanak és haza hozom aludni :shock:

Éppen bio tejet iszok :wink: hetent 2* hozzák olyan finom!!(pedig én nem is szeretem a tejet)

Benita én ma ilyet vettem:
http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... o=1&whid=6

Remélem bevállik majd!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Esztora
Remélem sikerül nektek egy szupi-szupi nyaralást összehozni jövő hétre! 5 csillagosban én is kibírnám..... :D
Szegény Nyunyi manó, gondolom megviselte a nem alvás! :? Hát én is kiakadnék, ha nem szólnának, h pici porontyom nem aludt el, és még nem is szólnak :evil:
Tutkó a bilike! Nekünk 2 állatfigurás után egy sima Baby Potty-s vált be. Hasonló a tiétekhez formára, de nincs hozzá nylon..... De mindegy, így is úgy is ki lehet üríteni. :roll: :roll:

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

Ragota!
Elöször is Gratulálok a pocaklakóhoz!!!
Nagyon rég még a kezdetekben írtam erre az oldalra, talán emlékszel....
Szeretnélek megkérdezni, hogy meg tudod-e azt az email címet adni, ahol a neveket néztük rég. Beírtuk a teljes nevet jellemezte külön-külön. Valami kártyalap is volt mellette.... remélem tudod mire gondolok.
Minden szépet és jót kívánok Nektek!

Köszi!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk! Képeket majd hozok.

Addig is:

Remélem megismertek bennünket.

Még oklevelet is kaptam. :D

http://estv.hu/news.php?extend.12324

A cikk alján a videót nézzétek meg. Persze csak ha érdekel.
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Eltuntem kicsit,lementunk Furedre par napra,csak beszoritottuk:)
Tegnap jottunk haza,es tegnap volt a hazassag evfordulonk is,szoval egyuttal meg is unnepeltuk:)
Isznyat jooooo volt,welllnesseltem is a hotelban,meg minden:)
Attila vizipocok,reggel be a vizbe este 7kor ki:)Na jo,meg delben ugye aludt:) Irtora elvezte az egeszet.
Szuper volt,na.
Majd teszek kepeket.
A burkolas halad:)

Marietta,
sztarok vagytok:)))Floradat megzabalom!!!!!!!!!!Es Te meg irto csini vaaaaagy!
Orulok,hoyg jo volt a pihiii:)

Vicky,
Levid edes lehet,varjuk a kepeket!!!!!!Bar en mindg olvasom a blogod :wink:

Ragota,Szeri,tessek jelentkezni!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Vivi,
gyonyoruek a gyerekeid!!!!!!!!!!!!!!

Nandorka,
varunk vissza,sok-sok keppel!!!!
Dorka tunderi a kepeken!!!!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Arwen, de kedves vagy, hozok majd kéepekt is. Galériánk működik még? Mert oda még többet raknék. Bocs, h rég jártam arra, pedig szuper ötlet!

Marietta, nagyon édes a kisláényod, hát persze, h megismertünk Titeket! Nagyo nszépek vagytok, médiasztárok!
(Engem meg sem hívtak iylen rendezvényre idén... Biztos nme is feltételezték, h szoptatok még. /Bár a 2 éves adatlapon rajta van. Vagy nincs, Mind1./)

Jól vagyunk, most épp kettesben, Apa elment Nagyfiúval még 2 és fél napra egy kicist kirándulni.

Én meg azzal kínlódok, h a fiamnak szeretnék íróasztalt és széket. nemigen lesz még házijuk egy darabig, de rajzolgatni, ügyeskedni is kell egy asztal. Ami együtt nő meg tutijó, az 100 ezer fölött van az asztal meg a szék is. Most vegyek inkább több kül. méretűt? vagy olyan nicns is? Azt nem szeretném, ami nekem volt, h ebédlőasztal összahajtva és lóbáztam a lábam a székről. Ennél azért jobbat szeretnék. Azt is be kell kalkulálni, h Dorkána kmég át lehet adni egy kisebbet. Lehet, h kisikolásnak való méretűt kéne beszerezni, és majd kap egy nagyobbat, átadja Dorkának, ha 10 év körüli lesz.

Akit érdekelnek a részletek:

Ez az a szuper, de ennyit azért nem adnék érte:
http://www.mollbutor.hu/index.html
Van ilyen, de ez etetőszék:
http://www.stokke-highchair.com/hu-hu/

Most épp egy ilyet találtam, árat még nem néztem hozzá.
http://www.spinalis.hu/ergonomia/deti_a ... fb7cbb183e

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, ha vki tud vmi jót vagy van ötlete, véleménye, szeretettel várom. Azért sürgős, mert most tartjuk a fiam névnapját, és a nagyszülők szívesen vennének értelmes ajándékot. Ez az lenne, de ahhoz jutnom kell vmire.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Nándorka!

Tényleg az első a legszuperebb de brutál árak vannak és sztem sem érdemes túl sokat kiadni érte.

Esetleg ha nagyon az jön be én megkérdeznék egy asztalost ő mennyiért csinálná meg. :roll:

Na az én hozzászólásomtól előrébb nem jutottál de leírtam a véleményem. :lol:

Bár sztem megteszi egy egyszerűbb asztal is székkel nem? :roll:
csipcsab
 
 


Köszi, Marietta. Megteszi, persze, csak nagy szék és nagy asztalk még nem ideális. És szeretnék vmit, mert ami van, kisasztal, az már inkább Dorkának jó. A múltkor is a kanapén rajzolt a papírra tollal, ami senkinek sem jó... :)
Találtam az IKEÁ-ban oylan asztalt, aminek a magasságát 60 és 90 cm közt lehet állítani. Lehet, h az lesz a befutó, állítható székkel. Bár azt kétlem, h 6-7 éveseknek jó a forgószék. Én tuti azzal szórakozgattam volna tanulás helyett, de lehet, h csak én vagyok gyermeteg, h ezt gondolom. Ennek az asztalnak is 30 e fölött van amúgy az ára.
Úgy látszik, nem ez lesz a névnapi ajándék...

Másik nagyszülőktől Micimackó hangoskönyvet kap. Sztem nagyon fog örülni, mert megvan hangoskönyvben, de sokszor bele lett törölve a kazettába, mégis imádja. Sőt, Dorka is szívesen hallgatta az autóban, vmennyit felfogott belőle.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Folytatom az előzőt:
Mindenesetre többet, mint ma este a rádió híreiből. A végkielégítésről volt szó, amit a Villamos Művektől távozó főmuki kapott, erre azt mondja ragyogó arccal: "Benne van a villamos!". Folytatják a témát, említik a BKV-t, erre megint felragyog a csöppem arca: "Béka is van benne!"
Látjátok, milyen vidám, kedves hírek vannak?

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!

Megvan a szállodánk :lol:
http://www.maygardenclubhotel.com/en/

kedden hajnalban indulunk nyaralni!!!!!!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Esztora!

Aztaaaa!

Nagyon szupi helyre mentek. :D
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Marietta, nagyon szépek vagytok :) Flóra tündéri kis csajszi, Te pedig nagyon csini vagy!!! :) :lol:

Esztora, pfuuuuuuuuuu, de irígy vagyok most! :) :lol: :lol: Tesómék rendszeresen Törökországba, Alanyába járnak nyaralni és imádják! :) Minden évben úgy jönnek haza mint a csokik :) és közben még hülyére is kajálják magunkat :) Szóval tuti jól fogjátok magatokat érezni! :)

Dorka, hát, nem egyszerű a dilemma :roll: Ha Peti kinövi a kiságyat, az ágy helyére a sarokba én is szeretnék neki venni kis asztalkát székkel, hogy majd ott rajzolgasson :) (mert én azt gondolom, kisfiam lesz olyan jól nevelt, hogy a lakás egyetlen pontján fogja csak kiélni művész hajlamait :roll: 8) ) :)

Ma délután babalátogatóba megyünk :) Egy baráti pár második kislánya most 6 hetes, hozzájuk megyünk gyönyörködni :)

S íme néhány kép, kicsi Fiamról :)

Teljes életnagyságban :)
Kép

Anyukámmal
Kép

Kemény csávó :)
Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek!

Flórának utólag is boldog névnapot, talán más köszöntésről nem maradtam le.

Marietta, megnéztelek benneteket, szépek vagytok. Tavaly én is voltam szoptatós napon, de idén senki nem szólt. Na nem baj.

Pinkiné, örülök, hogy jobban vagy már! Már akartam kérdezni, Peti maradt az egy alvásnál, vagy visszatért a kettőre. Mennyit szokott egyébként aludni?

Esztora, jó nyaralást! Tuti jól fogjátok érezni magatokat!

Dorka, asztal ügyben nem tudok mit mondani, nekem hiába volt íróasztalom, mindig az ágyon, vagy a füzettel az ölemben tanultam, rajzolni is hasonlóképpen, hason fekve az ágyon. :)

Arwen, drukk, hogy most már minél hamarabb kész legyen.

Nem tudom, még kinek mit akartam, kicsit késő van már , a betűket is alig találom.:)

Mi holnap megyünk nyaralni, szerdán jövünk haza, utána nappali felújításba kezdünk, de megpróbálok minél hamarabb jelentkezni.

Pusz Nikó

Kép
nikóska
 
 


Pinki
Csudaszép a kis Peti baba!!! :D :D Nagy vagány lesz!!!

Nikó
Jó nyaralást, utána pedig sok erőt a "felforduláshoz"!

Ragota
Mi volt az uh-n? és az afp????? Jó lett?

Lányok!
Mindenki eltűnt? Mi ez a sztrájk? Gyertek többet!

Arwen
Megvolt a burkolás? Netán már költöztök??? :shock:

Esztora
Jó nyaralást a törököknél!!! :wink:

Vicky, Angyalkrisz mi újság?

Nán-dorka, tudom te nyaralsz, irigy vagyok, tudod?

Benita

Kép
benita76
 
 


Szeri
Rád is gondolok ám! Pocak nődögél? Hogy bírtad ezt a kánikulát?

Kép
benita76
 
 


Hahó Lányok!

Bocsánat, hogy eltűntem, de nyaralni voltunk... Dunakilitin, de ott kevés időt töltöttünk, zömmel Ausztriában voltunk. Fantasztikusan sikerült, nagyon jó programokkal. Hát Esztora, talán ennyi pénzből "úsztuk" meg mi is...szóval az itthoni nyaralás is tud barromi drága lenni, pedig csak reggeli volt a szálláshoz... no mind1.
Sokat utaztunk...

no de a hírek. AFP tökéletes.
UH...megmutatta Magát Kisbabánk, az első képsoron már ki is nyitotta a kis lábát, ahogy azt előre meg is beszéltük... :lol:

Akkora kukkancsa volt, hogy még összekeverni sem lehetett. Tévedés kizárva, Kisfiúnk lesz!

Az az igazság, hogy nagyon el voltam kenődve. Tökre röstellem magam, mert ugye örülnöm kellett volna, hogy egészséges és minden rendben...mégis, nagyon elszomorodtam. Mára persze már megbarátkoztam a gondolattal, és annyira röstellem, és sajnálom a Kisfiammal szemben ezek nagyon csúnya érzések voltak....de nem tudtam leküzdeni...

Mindegy, majd a 3. kislány lesz...ha lesz harmadik.
Megtaláltam a nevét, Apával megveszéltük, hogy Nála én hozom a név terén a végső döntést (persze olyat nem adunk Neki, ami Apának egyáltalán nem tetszik), de megvan: Lóránd lesz.

Megnéztem numerológiailag, fantasztikus!

Odry, az ezo.hu oldalon van a névmisztika címszó alatt! Látom már két Lurkód is van, két Kisfiú, nagyon gratulálok!!!! Remélem jól vagytok!

No hát ez a helyzet velünk. Azért is nem írtam azonnal, mert kellett persze egy pici idő. Én, a nagy "ezoterikus" tudhatnám, hogy nem mi választjuk meg, Ki választ bennünket, mégis a sors ellen nyavalyogtam.

Szóval teljesen túltettem magam a dolgon, fiús anyuka leszek, legalább jól eljátszanak egymással a Gyerkőcök! :lol:

No most már igazán teszek fel pocakos képet, meg igyekszem nyaralós képet is feltenni...

Mindent elolvasok aztán, majd írok! Pusza

Kép Kép Kép
Szóval a 18 hetes pocim szerényen ekkora. Csongi meg Lutzmansburgban pancsizik.

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Köszi Lányok!!!
már csomagolok :wink:
holnap pedikür,manikür,fodrász :lol:

Ágota hatalmas gyönyörű pocid van!!!!Csongi pedig tündéri!
szerintem érthető ha kicsit csalódott voltál (Anyukám is amikor kiderült hogy Nyucsi kukacos kellett pár nap amíg megemésztette,most bezzeg :lol: )

Nikó nektek is jó nyaralást!

Pinkiné Petid nagyon édes,igazi nagy fiú már ő is.Mi is csupa jót olvastuk a szállodáról a látnivalókat pedig most válogatjuk!

Ha nem jönnék már keddig akkor a szállodából jelentkezem majd :wink:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Ragota
Azta......!!! :D :D :D Milyen szép a pocid!!! És hogy megy az idő.... te jó ég! Hát egy ilyen pocakosodást "lóvágtában" én is elfogadnék, vagyis úgy értem, hogy az első tri-edet szinte átugrottad.... :P
Örülök, hogy jó lett az afp is, no meg hogy kukacos....!!!! :lol: :lol: "csalódást" megértem, de utána az ember annál jobban beleszerelmesedik a fiába, nem? Látom Csongi is nagyon szeret pancsikolni :wink: , tündéri.

Esztora
Jó pihenést "türkis"-be.

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

Nalunk hetvegen megint csaladi nevnapok es szulinap volt,sutottem tortat,buliztunk,jo volt:)
Meg persze a haznal dolgoztunk,de hat azt minden nap.
Burkolok haladnak,de azert meg van sok hatra. A lakoterben mar csak vizes helyisegek vannak,de ott is mar van,ami kesz.De meg ott van a pince,garazs...szoval meg van melo.Es meg a lepcso is hatra van,ezen a heten remelem megegyezunk a lepcsossel,es elkezdik azt is.

Nandorka,
kezdodik a suli!!!De izgiii:)
A Stokke szekben pont az a plane,hogy nem(csak) etetoszek,hanem no a gyerekkel.Tehat pontosan elkiseri nagykoraig,ez a legpraktikusabb,bar a legdragabb is talan...
http://www.stokke-highchair.com/hu-hu/t ... chair.aspx
Szerintem nem rossz otlet am az,hoyg vesztek egy kisebbet,es majd megorokli Dorka,es aztan kap a fiad nagyobbat.
Szekben meg nem muszaj forgosat venni :wink:

Esztora,
jo nyaralast nektek!

Pinkine,
Petdi tunderi:)Ugy megnott,hihetetlen!!!Nagyon nagy csibesz:)

Niko,
jo nyaralast,es utana kitartas a felujitashoz!!!!!

Benita,
dolgozunk,dolgozunk,meg van hatra:)

Ragota,
aztaaaaaa:)Nem semmi:)Szep pocak!Hat nem mondanam meg,hogy felidos sem vagy!
Csongid meg anniyra nagyfius lett,total,mint egy ovodas!
Orulok,hogy jo volt a pihenes!
Na latod,hogy jo lett az afp!!!MOndtuk!
Fius anyuka:)Jooo lesz az!!!!!!En pont tegnap beszelgettem Sogornommel ezekrol a dolgokrol.Az az erdekes,hogy en is mindig azt gondoltam,hogy legyen fiam es lanyom is,mert jo megtapasztalni mindket nemet stb.De miota megvan Attila teljesen ugy erzem,hogy ha meg egy fiu lenne,akkor is de joooo lenne!
Tudod mindig mire gondolj?HOgy majd mennyi ferfi fog a csaladban korulzsongani,imadni Teged!!!!!!!!!!!Mert igy lesz!!
Es ha meg szeretnetek meg,akkor lehet harmadik,az meg hatha:)
De en azt gondolom,hogy barmilyen nemu gyerkoc erkezik,egy kis ideig szokni kell az erzest.
Es tok jo,hogy mar megvan a nev is:))))))

Kép

Kép
arwen07
 
 


sziasztok,

Esztora, hú, úgy látom kollektíven irigykedünk! Nagyon szupi helyre mentek! Jó nyaralást!!!!!!!!!!!!!!!

Arwen, de jó, hogy jöttél! Kitartás az építkezéshez!!! Stokke széket én is néztem, de végül drágának találtam, hasonló stílusúak vannak sokkal olcsóbban is...na meg L. még kicsi ezekbe a fa székekbe.

Pinkiné, nagyon jók a képek!!!! :lol:

Ágota, azta, de csini a pocakod!!!! Gratula a kukacoshoz, biztos jó pajtik lesznek Csongival! Akkor a hármaska lesz Tünde :wink: :lol:

Benita, köszi a hiányolást, jól vagyunk, Levi kis örökmozgó lett, négykézláb bejárja a házat :lol:

Kép

Kép
vickybabe
 
 


Nikó, jó nyaralást! Hová mentek? Majd hozz képeket!!!!!!!!!!!!!

Marietta, megnéztem én is a videót! Nagyon helyesek vagytok! :lol: milyen oklevelet kaptatok?

Dorka, Dorót megzabálom, ez a békás hír sztori nagyon aranyos :lol: Szék: jó kérdés, sajna tapasztalatom nincs a gyakorlatban...talán inkább olyat vennék, ami most jó, később meg jó lesz Dorkának - az ilyen előregondolkodós állíthatós dolgok nekünk nem jöttek be és drágák is...Kíváncsi vagyok, mire jutsz majd...

Arwen, várjuk a nyaralós képeket!!! Hú már én is alig várom, hogy Levi is ilyen vízipocok legyen 8) :lol: mint az anyja 8)

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Ágota!
Köszönöm! Igaz rájöttem, hogy vissza mehetek az első oldalkra és megnézem :wink: Fura volt vissza olvasni azokat a sorokat.
Igen eltelt pár év és nekünk 2 fiúnk van! Hidd el nagyon jó! Mondjuk én az elsőt úgy vártam, hogy mindegy.... de mivel fiú lett én a másodikat kimondottan annak vártam. Apuka elsőnek szeretett volna egy lányt, hogy az majd jobban el lesz a tesóval... mi már rég tudtuk, hogy az első baba, 1 születés napja útán jöhet a tesó. Így is lett, Bálintra nem vártunk annyit, mint Dávid fiamra :wink:
Örülök és nagyon boldogok vagyunk és a szép, hogy ezt mind a négyen így éljük meg. Dávid imádja a tesót és a kicsi is oda van érte. Nagyon várják már mindketten, hogy együtt szaladgájanak!
A pocakod szép nagy! Nekem is mindenki mondta, hogy a 2. baba nagyobb, mint az első. Igazuk lett! Bálint 2 hónaposan jelenleg 6400gramm és 60 cm :shock: A Dávid majdnem fél évesen volt ekkor, pedig mindketten 3900grammal születtek, csak Bálint 4 cm. vel hosszabb lett.
Nálunk nem lesz harmadik. Mi mindig azt szerettük volna, hogy 2 egészséges gyermek legyen és mindegy milyen ' felosztásban" . Hála most már itt vannak velünk és reméljük, hogy boldogok lesznek ők is velünk, mint mi velük. Az biztos, hogy a 30. szülinapomat tényleg át kellett lépnem :wink:

Sok szépet és jót kívánok Nektek!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Ágota! Örülök hogy minden rendben volt az uh.-on. Gratulálok a kis fütyishez! Megértem, hogy nehéz elfogadni, ha lányt vártál, de biztos, hogy nem kell sok idő hozzá! :wink: Én is úgy gondolom, hogy, ha a következő is lány lesz, akkor lehet, hogy bevállaljuk a harmadikat is, hátha fiú. Ha viszont fiúcska, akkor nem valószínű...

Marietta! Megnéztem én is a videót! :wink: Helyesek vagytok!

Peti is gyönyörűséges, és Levente is !

Nándorka! Én is arra szavazok, hogy kisebb asztalt, és Dorka megörökli! Szerintem még így is olcsóbban jöttök ki, mintha állíthatósat vennétek. :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Jaj, már akartam kérdezni... Lehet, hogy már írtátok, csak nem emlékszek. Hogy szobatisztaság kérdésében hogy állnak a gyerkőcök?
Mi próbálkozunk, de nagyon nem akar menni. Balcsin is pelus nélkül szaladgált, és egyáltalán nem zavarta, ha bepisilt, vagy bekakilt... :shock: Ja, és ha rákérdezek, akkor még tagadja is, pedig méterekről lehet érezni a szagot... :evil: Nem tudom mit csináljak, hagyjam őt, mert még nem érett rá, vagy próbálkozzak vele még, mivel itt a nyár... De nagyon reménytelennek látom. Pedig azt hittem, hogy ezen a nyáron leszokik.
Benita! Nálad olvastam, hogy csak éjszakára kell Kevinnek. Hogy csináltátok?

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Vicky,
Levid de edes!Apat meg klonoztatok,mi?:))))Orulet:)

Odry,
orulok,hogy jol vagytok!

Krisz,
latom a vonalzod:)Na akkor drukkolok,hogy mielobb johess a jo hirrel:)
Nalunk detto ez van,mint nalatok a szobatisztasaggal.Pedig akiket en ismerek ilyen idos gyerkocoket,azok mar mind leszokoban,vagy le is szoktak.
Attinal nem megy,ugy ahogy Nalatok sem.Ugyanez a helyzet.Szerintem ez tipikus esete annak,hogy ok meg nem erettek ra.Ez van.Majd megernek.Nalunk is sokat van kisgyatyaban,mindig raultetem a bilire,de pattan fel rola,nem akar semmit csinalni ott.Wc szukito sem vonzza jobban.Pedig tudja,mondja,hogy pisilni wcbe,Attila szol...stb..de aztan nem szol:)
Gatyaba bepisil,siman.Raadasul nalunk a "nem" korszak dul honapok ota,igy meg nehezebb,mert mindenre nemet mond.Meg arra is,amit amugy utana csinal,de elotte mondja,hoyg nem!En mar honapok ota probalkozom,de eddig semmire nem jutottunk.

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Nem nyaralunk ám most már, úgyhogy itt vagyok.

Kösz a válaszokat íróasztal ügyben, olyan jó érzés, h mindenféle dologban segíteni próbálunk egymásnak!

Én pedig megpróbálok bemásolni ide szobatisztaságról szóló cikket, ami jó. Roppant fontos belőle az, h miből láthatjuk, h érett már rá. Ha nem az, nem kell foglalkozni a dologgal, ráérünk, amikor már ott ratunk. A fiam épp 3 éves korára lett az, de úgy voltam vele, h ezen nem múlik semmi. Azon már inkább, ha erőltetem és neadjisten rossz élményeket szerez e téren.
Dorka egy kicsit mintha jobban foglalkozna a témával, talán pont amiatt is, h látja, h a tesó nem pelusos, de lehet, h a szobatisztaság nála is csak 3 éves korra fog elérkezni. Én akkor is elégedett leszek.

Hogyan szoktassuk bilire?

W. Ungváry Renáta
Kismama.hu
2002.11.05
Iskoláskor előtt rengeteg dolgot megtanulnak a gyerekek anélkül is, hogy kifejezetten tanítanánk őket. A szobatisztasággal is ez a helyzet! Három éves korig a legtöbb kisgyerek elhagyja a pelenkát, annak azonban nincs jelentősége, hogy pontosan mikor kerül erre sor.
Saját érdekeinket szem előtt tartva ne akarjuk bilire szoktatni a kisgyereket, amikor ő maga még nem érett meg erre. A kicsik általában kétéves koruk táján jutnak olyan testi, szellemi fejlettségi fokra, hogy maguktól is kezdeményezzék ezt a folyamatot.



Miből láthatjuk, hogy eljött a bilizés ideje?

• Megáll játék közben, leguggol, elvonul, ha kakil.

• Megnevezi (a maga nyelvén) a pelust és annak tartalmát.

• Nem tűri magán a pisis, kakis pelenkát. A textilpelenkában persze érzi a bőrén, mi történt, a nadrágpelenkában kevésbé.

• Széklete rendszeressé válik, a nap ugyanazon szakában esedékes.

• Huzamosabb ideig (egy-két órán át) száraz marad a pelenka.

Ha eljött az ideje, teremtsünk kedvező feltételeket a további fejlődéshez. Pelenkázáskor mondjuk el a kisgyereknek, hogy kényelmesebb az élet bugyor nélkül. Tartsunk a fürdőszobában a vécé mellett egy bilit és mondjuk meg, hogy az övé. Beengedhetjük a WC-be is, hogy lássa, mit művelnek ott a felnőttek.


Használjuk ki a nyarat, és a szabadban vegyük le róla a pelenkát. Hadd tapasztalja, milyen érzés, amikor a lábán végigcsurog a pisi - így könnyebben megérti, miről van szó. Szólítsuk fel játékosan, hogy maga irányítsa vizeletét: Locsold meg azt a kis virágot, nehogy elszáradjon!

Hagyjuk abba a kísérletezést, ha egy hét után sem zavarja a kellemetlen érzés. Vegyünk neki aranyos, mintás alsónadrágot a kedvenc figurájával, hátha arra jobban vigyáz, hogy ne kelljen hamar levenni. Ha egy-két óráig száraz marad, kössük a pisilést egy-egy kellemes eseményhez: "most iszunk egy finom limonádét, de előbb kiengedjük a felesleges vizecskét... most sétálni megyünk, de előbb itthon pisilünk."

Séta közben a szabadban is pisiltethetjük, utazásra, kirándulásra praktikus utazóbilit is magunkkal vihetünk az átmeneti időszakban. Ügyeljünk arra, hogy a kicsi könnyen ki tudjon bújni a ruhából, ha pisilnie kell. A kantáros nadrágot, kezeslábast elfelejthetjük egy időre. Vigyünk magunkkal mindenhova két váltás ruhát. Semmiképp se szidjuk le, ha az áhított siker elmarad! Előbb-utóbb úgyis szobatiszta lesz.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sajnos a lánykészítés trükkjeit nem találom a gépemen. Pedig ígértem Benitának, és Ragotának is írhattam volna, h élvezd csak nyugodtan a második kissrác várását, itt van a recept, és a 3. leány lesz.
Nem adom fel, keresgetem még, ill. megkérdezhetjük majd Szerikát is, ha esetleg megőrizte, amit neki küldtem ez ügyben, h vmikor elő tudná-e venni.
Addig is:
A találtak közül kettő tűnt valamelyest komolyan vehetőnek. Ha a neten kerestek, ezt keressétek.
1. Van egy olyan, h milyen ételeket érdemes fogyasztani. Ráadásul a leánykához egészséges étrend is tartozik, és olyan, amit nyáron könnyű követni - pl. sok zöldség, gyümölcs.
2. Az ovuláció és a szeretkezés összehangolása: lánynál talán ez is egyszerűbb, a vélt ovuláció előtt pár nappal együttlenni, és akkor meg nem.

Ragota, ne legyenek rossz érzéseid, tök jó, h nyugodtan bevallottad őket magadnak. És nagyon jókat fognak játszani a tesók és az unokatesó(k) együtt!

Most csak ennyi, amjdf folytatom máskor.

Ja, most van kutyánk és macskánk egy hétig. arik, jól megvagyunk.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!


Bocsi, h eltűntem, de Balázs melletti szabadidő nem igazán létezik, no meg szeretek is vele lenni az az igazság. A héten viszont elkezdődött a bölcsiszezon újra, így van délelőttönként egy kis szabadidőm.
Hétvégén voltam uh-n, még mindig kislányunk lesz. Minden rendben, a korának megfelelőek a méretei. Olyan fura, hogy ilyen kevés időm van már csak hátra, olyan gyorsan eltelt ez az időszak.

Ragota, megértem az érzéseidet, mert amikor még nem tudtuk, hogy lányunk lesz, akkor bennem is felmerültek ugyanezek a gondolatok és én is csalódott lettem volna, ha kisfiunk lesz. Viszont ugyanakkor azt mondom, hogy Balázs után szívesen fogadnék még egy fiút, mert annyira kis vagány, és tulajdonképpen amiket sokszor hallok teljesen mindegy, hogy mi a neme, csak egészséges legyen! Ez a legfontosabb. Nyilván egy kislány érdekesebb, másabb lenne, mint egy fiú, de úgy látszik neked a sorsodban az van megírva, hogy fiaid legyenek.
Úgyhogy ne legyél elkenődve. Elég gyorsan választottatok nevet, ez már akkor biztos? Nekem tetszik a név. Ésssss… hatalmas pocid van! Azt hittem az enyémnél nincs nagyobb, de mégis… Csini vagy! :) És Csongi tényleg úgy néz ki, mint egy óvodás fiú!

Szobatisztaság: nekünk se megy. Az udvaron kisgatyóban rohangált, vittem a bilit, elmagyaráztam mit kell tennie, látta a vele egykorú kislányok is belepisilnek és ő simán játék közben be a gatyába, még nem is szól, pisisen tovább játszik. A kakinál meg kiküld a szobából és magára csukja az ajtót. Felfogja, tudja, hogy a wc-be kell, vagy a bilibe, mert sokszor játékból ráül és mondja is, de semmi. Azt mondta a védőnőm, hogy amíg nem zavarja, hogy pisis a nadrág, addig nem érett a szobatisztaságra, úgyhogy nem kell erőltetni. Egyébként mindenben utánoz bennünket, de ebben az egyben nem. Hát hiába, nem érett rá és kész, el kell fogadni. Engem mondjuk ez nem is zavarna, ha nem látnám, hogy a vele egykorú szomszéd kislányokon már nappal simán csak egy bugyi van, meg ha a nagyszülők nem csesztetnének emiatt. Úgyhogy csak olyanok írjanak, akiknek nem megy a szobatisztaság, oksi? Mert az legalább nyugtat egy kicsit.

Arwen, nem-korszak nálunk is volt. De már egy ideje elhagyta. Szerintem nálatok is el fogja. És egyszerűen nem akarta mondani még azt sem, hogy igen, pedig ismeri a szót. Mindenre nem volt a válasz, minden nemmel kezdődött… csúcs volt! Azt hittem ez örökre így marad. Aztán mostmár van igen is (mondjuk ritkán) meg van de is.
Tortakép? Mindig rakjál az új tortáidról, mert onnan tudok ötleteket meríteni.
Örülök, hogy halad a burkolás. Ha látványos lesz, akkor rakhatnál képeket!
Nyaralós képek is jöhetnek!

Esztora, jó nyaralást, aztán várunk vissza beszámolóval!!!!!!

Niko, nektek is jó nyaralást és utána hajrá felújítás!

Benita, köszi az érdeklődést! Persze, hogy nő a pocim! :) Már alig bírom és még most jön a java. Már fáj a járás sokszor és hát a melegtől kicsit kivoltam. Igazából sokat szédültem, nem is gondoltam, hogy a nyári terhesség így megterheli a szervezetet.
Én is gondolok rád és drukkolok a kistesó ügyben!

Angyalkrisz, neked szintén nagyon drukkolok tesó ügyben!!!! Csengével mi zu? Mesélj magatokról, olyan rég írtál!

Flórának nagyon boldog névnapot!!!! (bocsánat, kicsit el voltam maradva).

Pinkiné, Peti olyan helyes fiú! Nagyon vagesz ebben a sapiban!

Vicky, Levi is helyes kissrác! És tök jó, hogy megnyertétek a szavazást! Valamint gratula az 1. fogacskátokhoz!!!

Odry, én emlékszem rád. Nem akarsz esetleg többször írni?

Nán-dorka, köszi a szobatisztaságról az infókat. A leírás szerint nálunk eljött a bilizés ideje, azt mégsem… Nálunk a két váltás ruha nem volt elég. Amikor levittem az udvarra és lent voltunk 3 órát, akkor legalább 5-6 kisgatyát elfogyasztottunk… És azt is hallottam, hogy a fiúk később lesznek szobatiszták, mint a lányok, ez is nyugtat.
Milyen volt a nyaralás?

Lánykészítés trükkje: én abban hiszek, mert ez pár barátnőm is megerősítette, hogy a peteérés késői szakaszában készült babák lányok lesznek, akik pedig a peteérés első részében fogannak, azok fiúk. A párom viszont a „pózra” esküszik. Hát nem tudom… De még az is biztos, hogy a sorsnak is van ebbe beleszólása.

Na mennem kell, kihasználom ezt a nagy nyugit.

Meri nagyon régen jelentkezett, remélem minden oké velük. És táblácskánk sincs... MERI GYEEEEEEEERRRREEEEEEE!!!!
szerika
 
 


Ja, még arra nem reagáltam, hogy köszi a tel. számokat, Arwen, Nán-dorka. Nektek fogok küldeni smst, aztán aki hamarabb jut gép elé, az nyer! :)
Vicky, kitörlöm akkor a régi számodat, nyugodtan megadhatod az újat, ha gondolod. Az enyém nem változott.
szerika
 
 


Szeri, Arwen! Megnyugtattatok szobatisztaság ügyben! Ezek szerint Csenge sem ért meg rá. Nem zavarja egyáltalán... Ő is rohangászik vidáman pisis, kakis bugyiban... :shock: Na mindegy, egyszer csak elhagyja. :D
Ja, és úgy beindult beszéd terén... :D Mond ám vicces dolgokat.
Amikor dokinál voltunk, apa vigyázott rá, és ültek kint a kocsiban, elment mellettük egy nő, Csenge megszólal: Néni. Erre apa: anya is néni? Csenge: Nem néni, anya Kriszti. :lol:
Egyszer, mikor valami olyat csinált (már nem emlékszek), megkérdeztem tőle, hogy kisbaba vagy? Erre Csenge: nem kisbaba, ....kislány. :lol: Már lehet írogatni kéne ezeket.

Arwen tényleg tegyél képet a tortáról! Én kipróbáltam ám a receptedet! Július 30án volt a házassági évfordulónk, és sütöttem páromnak titokban egy szív alakú formát. Azzal a piskóta recepttel amit leírtál, és a krémbe őszibarackot tettem. Tetejére piros marcipánt, és az oldalára vágott mandulát. Isteni volt... Pedig nem vagyok az a nagy tortasütögetős. :oops: A barack meg tök jó kis pikáns ízt adott neki. :D Megpróbálok róla képet keresni, de az nem adja olyan jól vissza. (Nem én fényképeztem, mivel mással voltam elfoglalva.. :oops: :D )

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Íme a művem:
Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok! Nem vesztem ám el én sem, csak nincs időm írni.
Múlt héten megkaptuk a 2 hós oltást, + a prevenált is. Levi nagyon jól viselte, nem is sírt, és utána sem volt semmi gond.
Hét közepén egyik éjjel megfájdult a fogam, így másnap el kellett mennem fogászatra. A doki húzni akart, mert tömött fog lyukadt ki, de rábeszéltem egy próbatömésre. 30% esélyt adott arra, hogy jó lesz, de eddig (KOPP-KOPP-KOPP) semmi gond vele. Ha így marad akkor kb 2 hét múlva tesz végleges tömést a gyógyszeres helyett.
EGyik este leolvadt a fagyasztószekrényem, amit tudtam menekítettem belőle anyuhoz. Ami nem fért el nála sem, azt sajna kénytelen voltam kidobni. Szerencsére nem volt nagy baja a gépnek, másnap megcsinálta a szerelő.
Hétvégén megkereszteltük Levit, és megtartottuk Enci szülinapját is. Szóval zajlik nálunk az élet, majd hozok képeket is.

Dorka : aranyos vagy, hogy aggódsz értem, próbálok néha pihenni. Több kevesebb sikerrel. Sajna egítségem nem nagyon van, így ki kell használnom Encizéshez míg Levi alszik. Anyukámra számíthatok általában, de Ő a szomszéd városban van, és még dolgozik. Amiben tud segít, de neki is ott a munka mellet a háztartás. De pl: amíg fogászaton voltam, nála volt a fodrászüzletben mindkét gyerkőc. Vittem üvegben lefejt tejet, így nem volt ordítás mikor Levi megéhezett.

Arwen: örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok, és az építkezés fáradalmai közben volt idő egy kis kikapcsolódásra.Nekünk is most volt a házassági évfordulónk, az ötödik. Kreativitásom egy tepsi almáspitére korlátozódott, amit kivágtam ötös formára.

Pinkiné: nagyon édi fiacskád. Hogy sikerült a babanéző? Milyen a kislány?

Nikó: jó nyaralást Nektek, a felújításhoz pedig kitartást.

Ágota: gratula a kukacoshoz. Megértem a pillanatnyi elkeseredésedet, de gondolj arra, milyen jól elleszek együtt a fiúk. NEm kell a sok kék-zöld ruhát rózsaszínre cserélni. Én Enci után újra kislányt szerettem volna, kicsit csalódott is voltam először, de aztán megszoktam a gondolatot, és már nagyon örülök Lelének. Csongi gyönyörü gyermek.

Angyalka: pelusról mi sem vagyunk hajlandók leszokni. Ráülünk a bilire, hol ruhában, hol az nélkül, de nem történik semmi. NAgyon nem is erőltetem, úgy gondolom még kicsi hozzá, és Levi mellett nekem is kényelmesebb így.

Keresek képeket, aztán ha nem ébrednek fel addig a gyerekőceim, akkor fel is rakom őket. Ha nem sikerül, akkor majd máskor.
vivi79
 
 


Nán-dorka
Teljesen szuper, amiker pelusleszoktatásról írtál. Ez így van. Addig nem is szabad erőltetni, amíg pici agyuk nem érett meg rá. Mindegy hány évesek..... Kevin is fokozatosan fogadta el a bilit, de inkább a wc-be pisil. Ráültetni ugyan nem tudom, még szűkítővel sem, ezért nálunk a kaki-téma volt cikis. Sajna inkább visszatartotta, mert bilibe nem mert a wc-re meg nem ült fel. Sokszor az ölemben tartottam a wc felett hogy ne féljen, de nem ment. Ezért csak a pelusba merte.... de mikor aztán megvolt az első sikerélménye a bilibe kakilással, onnantól megy neki oda is. Azt azért ne higgyétek, hogy nincsenek balesetek, mert bizony vannak, és baromi ciki átmosni az egész gyereket!!! :lol: pláne, ha nem itthon vagyunk.... :lol: :lol: Ja, és elég ügyesen meg is mondja, de néha már csak utólag szól. Tehát összességében jól haladunk, de azért sokszor csintalan és nem szól előre....

Vivi
Jó lehetett az ötös formájú almáspite..... :) tényleg fincsi, én nagyon szeretem, de hogy így kivágtad? Írtó jó! :D :D

Ágota
Én is kislány párti vagyok, de miután Kevin a szerelmemmé vált, nem bánnám ha a köv. is fiúcska lenne! A ruhák terén egyetértek Vivivel.

Krisz
Drukkolok és örülök, h indulhat a projekt! :P :P :P Szép a tortád, nekem is szívalakú volt, de nem én sütöttem!

Benita

Kép
benita76
 
 


Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép


:oops: Bocs, hogy így lefoglaltam az oldalt, de nem tudtam melyiket hagyjam ki. :oops:
vivi79
 
 


Vivi, akkor kellene bocsánatot kérned, ha kihagytad volna vmelyiket!! :wink: Édesek!!! És olyan szépek és harmonikusak vagytok!
Nem könnyű akkor, de legalább időnként szusszanj egy nagyot, amikor anyukád besegít!

Krisz, Vivi, szuperek ezek a torták. Én sosem sütöttem még évfordulóra tortát, de most majd fogok! Mi mindent tanulok Tőletek!

Szobatisztaságra nevelés: Ungváry Renátát illeti a dícséret, ő írta a cikket.
Nálunk ugyan van jel rá, h indul a szobatisztaság alakulása, de én nem kockáztatok. Úgy értem, akkor fogom bugyiban vinni bárhová, amikor már nagyon megy. Szóval ránk nyugodtan hivatkozhattok a türelmetlen nagyszülőknél. :D :wink: Amúgy nekem be szokott válni az ilyesmi, ha ilyet mondok: "Persze, tudom , h x-ecske és y-ocska már szobatiszta, de én nem vagyok türelmetlen, én is azt gondolom, h meg tudom várni, míg megérik rá." Azzal talán kevésbé szívesen azonosítják magukat az emberek, h ők türelmetlenek és nem várják meg. Persze van ,akinél ez sem használ.

Most búcsúzom, talán majd képekkel jövök még.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Nahát, nem látom, a vonalzómat. Ti sem az enyémet?

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


A kislányom azt játssza, h a vidra a kisbabája, és van egy kiscicájuk.

Kép

Ilyen a macska:

Kép


Kaptak egy táblát, erre Dorka le akarta rajzolni a cicát, ehhez a macseknak modellt kellett lógnia. Nem bánta! Hiába, a hiúság! :lol:

Kép

A kutyussal kevesebb kép készül, mert ő kint van. Itt ő vizezte össze magát:

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


off
Szeri, nem tudom, szereted-e még a Ghymest. Itt van egy koncertfilmjük. http://videotar.mtv.hu/?k=ghymes
on

Tényleg ,hozok koncertnézős képeket is.

A fiam:

Kép

A lányom:

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Nahát, senki sem járt itt két napja. :(

Mi meg rokonlátogatóba megyünk holnapután, akkor meg én nem foglak tudni olvasni Tietekt. Mert aztán anyukáméknál is időzünk egy kicsit, a férjem is hátha utol udja érni magát. Amúgyúgysem, de legalább próbáljam, hozzásegíteni...

Holnap kerti parti lesz a fiamnak névnapja alkalmából, kíváncsi vagyok, hányan leszünk. az egész ovit meghívtuk. Visszajelzést nem sokat kaptunk, sztem sokan nem is olvasták, nincsenek ithon. De pár jóbarát már lesz, úh. tuti jó lesz. majd mesélek.

Puszi, írjatok, holnap még olvasok! :wink:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


sziasztok,

Dorka, látom tetszett a picúroknak a koncert! :lol: jó kertipartizást mára! És jó időt!!!! AZta az egész ovit elhívtátok? Na kíváncsi vagyok, hogy sikerül a buli!!! Boldog névnapot a kisfiadnak! Hogy hívják?

Vivi, gyönyörű család vagytok! :lol: Sugárzik rólatok a boldogság!!!! Az 5-ös süti nagyon ötletes!

Krisz, nagyon szuper lett a tortátok! Nekünk is nemsoká évforduló (a 7. :shock: ) Drukkolok nagyon, úgy látom mostanában kell belehúznotok! :wink: :lol:

Szeri, azta tényleg nem sok időd van már hátra, repül az idő! :lol: Még mindig kislány? :lol: :lol: pocifotót kérünk!!!! Küldöm majd a telcsiszámomat!

Arwen, ja klónoztuk :lol: mindenki ezt mondja, h tiszta apja...én nem bánom, mert gyönyörűséges szerintem :lol:

Benita, nem csinálsz tesós vonalzót, csak hogy tudjuk, hol tartasz a ciklusban?

Nem semmik ezek a lánytrükkök...és úgy látom többőtöknél be is váltak :lol: én most úgy vagyok, hogy nem akarok beleszólni a természet dolgába, jó lenne persze egy kislány 2.-nak, de jó lenne egy kisfiú is, Levivel remek párost alkotnának :lol: ideálisan olyan 1-2 év múlva :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!
Hát tényleg nem volt nagy a forgalom az elmúlt napokban.

Dorka: gyönyörűséges a kislányod. MIcsoda fürtök.
Szegény macsek, nem volt kímélve úgy látom.
Jó partyzást. Remélem Nálatok jobb az idő, mint itt Veszprém megyében.

Vicky: egyetértek Veled a "nemválasztás"dolgában. Én is a természetre hagyatkozom inkább, mint egyéb trükkökre.
REmélem sikerül akkor érkeznie a kistesónak, amikor szeretnétek. Kicsit nem ijedtél meg, hogy máris érkezik? Igaz, könnyebben összeszoknának ilyen kis különbséggel, de azért Neked biztosan nehéz lenne az első idő. Néha még a 22 hónapot is keveslem.
vivi79
 
 


Vivi! Nagyon édesek a gyerkőcök a képeken! És az 5-ös almás is nagyon ötletes! Biztos örült neki a párod! :D

Szeri! Van már nevetek? :D

Nándorka! Remélem nálatok jobb idő van mint itt. Nálunk esik az eső. Még jó, hogy reggel lementünk Csengével vásárolni, és meg is főztem. (Brokkolikrémlevest és túrós tésztát). Rég evett ilyen jóízűen... azt hiszem ízlett neki.
Koncertnézős képek nagyon tutik :wink: És az a tábla is szuper! Biztos nagyon szereti Dorka! Csengének is vannak olyan színes krétái, múltkor kidekorálta a linóleumot (nem a lakásban, hanem egy ilyen közös társalgó-dohányzó helyiség van minden emeleten, és ott, persze a takarítónő örült)
Csenge mostanában újra felfedezte a mágneses rajzolóját, úgyhogy az a kedvenc. És a karácsonyra kapott sátor.... :D

Nekem meg tutkó ma van peteérésem... Úgy fáj a hasam, hogy csak na. Nem tudom nálatok, hogy van, de én mióta szültem azóta érzem, de most a márciusi dolog után meg még jobban, van hogy fájdalomcsillapítót is be kellett rá vennem. Este elkapom majd apát... :lol: :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Képzeljétek, 29én megyünk lagziba. És most fog Csenge először mással aludni, ugyanis nem visszük őt. Egyrészt 150 km-re megyünk, másrészt tuti nem tudnánk kikapcsolódni, és hiába kapunk szállást, ha Csengét lefektetjük, akkor már nem tudtunk volna visszamenni, mert egyedül nem hagyhatjuk. Úgyhogy anyósom jön hozzánk, és ő fog rá vigyázni. Azért kicsit izgulok, hogy mi lesz... :?
És rá egy héttel lesz a keresztelője Csenge uncsitesójának, elvileg mi leszünk a keresztszülők, legalábbis felkértek minket, de a pap azt mondta, hogy én nem lehetek a keresztanyja, mert evangélikus vagyok. :shock: Milyen marhaságok vannak a katolikusoknál.... (Bocsi, ha megsértettem valakit) Úgyhogy nem tudom mi lesz...
angyalkrisz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: