Új privát üzeneted érkezett!

Bien: Hogy áll a prolactinod????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


a vonalzódat mi alapján csináltad? vmit elronthattál, ha azt írja ki, h még 2 nap a pé-ig

babszika
 
 


Ja....... beírtam a kezdő dátumot és hogy hány napos a ciklusom és ezt adta ki..... ezért akartam én is leszedni róla, de megint ez lett belőle :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Babszika,

Nem fogok. Mondtam a dokimnak is, hogy szerintem esélytelen. Ő is azt mondta, hogy csapnivalóan ronda a görbém, de több mint 30 éve van a pályán, és látott már sok furcsaságot - ezért kéri, h teszteljek... Amúgy a görbuszom ingadozása utal sárgatest elégtelenségre, azt mondta. Ja, és azért volt szerinte a 16. napon a PÉ-m, mert akkor volt több napon át pöttyözés és tojcsi egyszerre, és a hőm is akkor esett a legalacsonyabbra. Szerinte statisztikailag igaza van a Fertynek, de a kórképem ismeretében Őszerinte a 16. nap a PÉ, és csak a hormonproblémáim miatt ilyen a görbém :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Zsuzska, na és mi volt a dokkernél? Kell tovább szedned a Norprolacot?

Ja, és azt is mondta a dokim, hogy még 2 havi görbét kell vezetnem, és ha a 2 hónap alatt sem jön össze a baba, akkor beutal meddőségibe... Kérdeztem, miért nem Ő kezel tovább (HSG, immunológia, stb.). Erre azt mondta, hogy megtudná csinálni, de szeretné, ha a legkorszerűbb eszközökkel és szerekkel kezelnének tovább, hogy mihamarabb visszamehessek hozzá terhesgondozásra :shock:

Kép
bienvenue
 
 


de a sárgatest elégtelenség gyorsan gyógyítható :D

a Leonak is az volt/van azt hiszem. fog tudni segíteni

babszika
 
 


Hát nekem most 646 volt és 628-ig lett volna normális. Úgyhogy azt mondta, hogy próbálkozzunk bőszen, mert ebből akár karácsonyi baba is lehet. Vissza kell mennem, ha piri meglátogat vérvételre és megnézzük, hogyan alakul a prolactinom. Ha nem megy lejjebb, vagy feljebb megy, akkor 3 hónap gyógyszeres kezelés. Ha erre sem lesz babó, akkor irány a lombik.... elkezdjük a protokolt...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, nekem 639 volt.... Akkor ezek szerint nekem is határeset?????

Kép
bienvenue
 
 


csajok!

én most el
Kép

babszika
 
 


És akkor most kell szedned tovább a gyogyit, vagy pihi van?

Ja, és bocs, ha tájékozatlan vagyok, de ebben az esetben mi az a protokoll? A szót értem, csak ebben az összefüggésben nem :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Babszika: Jó vásárlást, költsetek sok sok pénzt és vegyetek sok szépet és jót.... és töltsétek hasznosan az estét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Babszika, sok-sok puszi, én már valszeg csak kari után leszek hosszabban, mert Joci holnaptól szabin van. De reggelente lesem majd a teszteket és a hőket :wink:
Szép karit Neked és Bálintodnak is :D

Kép
bienvenue
 
 


köszi Zsuzska, de pénzünk az nincs :oops: :lol:

na pusza!!!!!!!!! Kép

babszika
 
 


Zsuzska?

Kép
bienvenue
 
 


Hát igazán azt gondolom, hogy azzal kezdünk, hogy kapok sok hormonbogyót vagy injekciót.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De rendi volt nagyon a dokim ,mert azt mondta, hogy ha három hónapon belül nem történik semmi, akkor kihagyjuk a beültetést és inszeminációt, és rögtön lombikra küld....

Igazából én sem tudom, hogy mi ilyenkor a hivatalos protokoll.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


MEg kaptam egy lázgörbés naptárat, de nemkmondottan értem a kitöltését :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien, te milyet kaptál?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gyogyit? Nekem marad a Bromo, mert a dokim szerint jó nekem, illetve a sárgatestre Norcolutot.

Örülnék, ha mi is előrelépnénk már végre :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Gyógyszert márnemkaptam semmit egyenlőre.....

Ha rendbe teszik a sárgatestedet, akkor biztosan könnyebben fog menni a dolog,nem?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát... Remélem...

Szerintem én is elköszönök mára, Apa fészkelődik :oops:

Kari után leszek bővebben, addig csak bekuksizok majd reggelente, kivel mi történt :wink:

Pusza és Jó éjt :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Nektekis szép álmokat és nagyon boldog ünnepeket kívánok :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt csajok!

Jó korán elrontom a hangulatot, jelentem a testem megszívatott és megjött...de tök vicces volt, pont hőmérőztem a kedvetekért (!!!) csak valami nem stimmelt...kicsit röhögtem is magamon.Kis szomorkodás volt meg pityergés, de ennek azért kellett így lennie, mert úgyis valamikor mostanság, nemsoká, év elején költözünk és az veszélyes üzem, így a babánk megvárja míg odaköltözünk és rend lesz körülöttünk.És emiatt nem vagyok szomorú, mert még más feladat áll előttünk mostanság.
De Babszi neked most aztán még jobban szorítok, rajtad a világ szeme!
Vendég
 


Szia Nórikám,

Én hiszem, hogy mindennek megvan az oka, és az a babó tudja, hogy mikor kell jönnie. Jobb is, hogy nem költözés elött, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan beköszönt hozzátok.

Remélem a 2008-as év mindannyiunknak nagyobb szerencsét hoz!

Babszi....Babszi jelentkezz!!!!!! Várjuk a híreket tőled is.

Kép
Kép
mirci74
 
 


De van egy jó hírem is, tegnap átvettünk a vadi új, szép nagy családi autónkat! :lol:
Vendég
 


Nóri,
:cry: nagyon szomorú vagyok! De ha valamennyire pozitivan fogod fel, akkor már jó!

Babszi,
:?: :?: :?:

Bien,
te csináltál tesztet?
sirkici
 
 


Nóri,
gratula az autóhoz!
sirkici
 
 


Sirikici:Elég ha én vagyok az! :roll: De tényleg, most a költözés a legfontosabb, lesz ott annyi meló meg festés meg minden, hogy el leszek én foglalva rendesen.Előkészítjük szépen a házunkat és majd utána jön a bébink.(van esze... :wink: )
Most a kocsinak örülök, legalábbis próbálok...az a szó, hogy "családi", valahogy megnyugtat.
Vendég
 


Nóri,
igazad van, beköltöztök, meg minden, és aztán jöhet a családi autóba a család is! :lol:
sirkici
 
 


Igen, családi ház, családi autó....oszt majd megtöltjük lurkókkal! :D
Vendég
 


Nóri: milyen autókát vettetek?

Kép
Kép
mirci74
 
 


sziasztok, nem olvastam vissza... bocsi

köszi a drukkokat!
öngyi lett a hőm..... ennyi volt..... :cry:

Nóri!
sajnálom és ölelés neked is!!!!!!!!!!


ma nem tudok jönni, mert Győrbe utazom kari partyra az üzletkötőimhez. csak holnap leszek.

pusza nektek!

babszika
 
 


Mirci:ezt vettük meg, csak matrica már nincs rajta.Illetve bevittük a két kocsit ami volt és abból csináltunk egyet.

Kép
Vendég
 


Nórikám: nagyon dögös kis jószág :wink: és tágas is! jó vétel volt :wink:

Babszi: a francba :evil: jövőre indítunk új topikot, hátha az több szerencsét hoz mindannyiunknak. Én érzem, tudom, hogy 2008-ban sok kismami lesz itt közöttünk!!!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Nórikám!
én is nagyon sajnálom azt a hülye menszit, de mint ahogy írtad lehet, h. "jobb" ha még várat magára. Nemhiába okos szülőknek okos gyerkőc dukál! :wink:

Babszi,
azért még drukkolok, mert sose lehet tudni!

Nekem még mindig nem jött meg, de most már nagggggyyyyon idegesít a dolog. Minden nap pöttyözök, már kb. 1 hete, úgyh. remélem most már megjön. :twisted:
Vendég
 


szerintem nekem is nemsokára megjön

Kép
Kép
mirci74
 
 


Igazad van Mirci!!!! Én is biztos vagyok benne, h. a 2008-as lesz a mi évünk lesz!!! :wink:
Vendég
 


Arikon: nem lehet, hogy azért nem jött még meg neked mert baba van a dolgoban? A pöttyözés is utalhat arra.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Szerettem volna elmesélni Nektek valamit, amire egy kicsit (nagyon) büszke vagyok!
Az egyik kolléganőm 6 hónapos kismama és most volt a "búcsúztatója". Egy aranyos kiskönyvet vettünk és a főnök nagyon megható szavakat (búcsúztatót) mondott. Persze egy kicsit összeszorult a szívem, DE nem éreztem egy csepp féltékenységet sem, inkább örültem, mert nagyon aranyos volt a kolléganőnk és hiányozni is fog és arra gondoltam, h. talán majd egyszer nekem is lesz egy ilyen búcsúztatóm...
Vendég
 


Mirci,
sajnos tuti, h. nem!
Vendég
 


Arikon:nagyon kis ügyes voltál akkor!!!És naná, hogy lesz!
Mirci:igen, piszkosul megy...(170le) :shock: :oops:
Vendég
 


Jóóóó reggelt Csajok!

Nóri, nagyon sajnálom... :cry: De a babád tényleg tudja, hova tegye be a kis popsiját - megvárta a csodaszép új verdát, és kell még a kecó is :lol: Ki vezetett hazafelé, Te vagy a párod? Mert nálunk ezt ki kell érdemelni, annyira szerelmesek vagyunk a kocsinkba :lol:

Arikon, ez a pöttyözés tényleg furi, nem akarsz tesztelni egyet?

Sirki, én nem fogok tesztelni, mert ilyen ocsmány hővel felesleges. Ma feljebb ment ugyan 2 tizedet, meg persze, a dokim is azt mondta, látott már sok csodát, de nem hiszek benne... :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Babszikám-műtyúktársam-piritársam:(((((ölelés))))))
Vendég
 


Babszikám, Te hol jársz ma reggel, nem látlak...

Kép
bienvenue
 
 


Bien:én még nem vezettem, tegnap még be voltam sérülve...olyan rossz érzés volt bevinni a kocsimat.Egy nagyon aranyos új swiftem volt, két éves sem volt...majdnem megsírattam.Szóval még nem barátkozok az újjal, egyenlőre gyászolom a régit. :?
Vendég
 


Óóó, megvagy, csak túl gyorsan olvastam :oops:

Csajszi, ez még sztem nem leesés, még várd ki a végét :roll:

Érezd jól magam ma, legalább gyorsan elmegy így ez a mai nap! :D

Kép
bienvenue
 
 


Nóri: :( Nagyon sajnálom de dicséret ahogy hozzá állsz. Nagyon szép az új CSALÁDI autótok. Hidd el új autó, új ház azaz környezet és jön az a baba is.

Arikon: Hidd el neked is lesz ilyen búcsúzatod :)

Babszi: Lement a hőd :( de nem jött meg még úgye? Na amig nem jön meg nem keseredünk.

Tegnap megtartottuk a lánykám szülinapját. Olyan édes volt de estére lázas lett és csúnyán köhög. Szóval most nyügösködünk. Éjjel alig aludtunk. És úgy érzem meg fog jönni. Hasam mensi elötti görcsöket produkál.
Na de a 2008-as év az szerencsés lesz. !!!! :)

Kép
csucsu05
 
 


Na, úgy látom össznépileg elvérzünk itt karácsony előtt... :roll:
Vendég
 


Nóri, annyira megértelek :!: Nálunk a Róka (ő az autónk) szerelem volt első látásra. Lassan cserélnünk kellene, de nem bírunk megválni Tőle. Mi is majdnem egy ilyen Skodát lőttünk mint a Tiétek (vicces, mi), de nem volt szívünk otthagyni érte. A kereskedő teljesen hülyének nézett :(

Kép
bienvenue
 
 


Kurva laptető... :evil: :roll: (nem is igaz, amit mondanak róla...)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: