Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska,
Igen így kell felfogni, hogy a lombik se tragédia lényeg, hogy jöjjön egy egészséges baba vagy kettő :wink: Igen egy baba van a pociban kettőt ültettek be de csak egy maradt ő Dóra :D
Vendég
 


Hát igen, miis így vagyunk ezzel... csak legyen egészséges :wink:

Fantasztikus érzés lehet kisbabát várni..... már idén szerettünk volna a fa alatt többen állni, dehát majd jövőre :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


agisol
 
 

 
 

Szerintem az év dolgozója én lettem idén!!!

Kép
Vendég
 


Nóri, Te kis munka hőse!
Csak nem ma is dolgozol?

Mirci, Bien
Mi újság, hogy vagytok?

Zsuzska,
ha jól látom Neked is megjött?
Vendég
 


Sziaaa Arikon!

Dehogynem, én itt nyomom az irodába, azt sem tudom, hol áll a fejem.Pont most jött meg a futár a kínai ebédemmel...A drágám is melózik, majd jön értem valamikor.
Vendég
 


Nóri Drága! Nem ér ennyit melózni!!!!

Nekem a kicsi fiam beteg, lázas, taknyos, tegnap kaptunk antibiotikumot a dokinéninél, remélem már javulni fog és nem leszünk olyan betegek hétfőre!!!!


NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Nórikám ilyenkor dolgozni :shock: Remélem két ünnep között legalább pihizel.

Krisz szegény gyerkőcöd pont karácsonykor lett beteg. Amúgy veled mi újság, hogy vagy?

Mi most voltunk bevásárolni. Lányok ki mit főz karácsonykor? Nálatok, hogy zajlik a karácsony? Otthon vagy nagy jövésmenés, vagy hozzátok jönnek?

Én görög csirkét sütök szenteste. Akkor csak kettesben leszünk a párommal, aztán az elkövetkező napokban megyünk a családhoz.

Hát engem is szívat a szervezetem. Már tegnap vagy ma meg kellett volna jönnie, de egyenlőre semmi. Csak az a fura, hogy 15. napon volt pém úgyhogy már 18 dpo-nál tartok. De biztos, hogy nem vagyok babás mert a hőm nincs túl magasan. Szóval nem értem...... :shock:

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

Mirci! Szerintem pisilj egy tesztet reggel! Egyébként nem törvény szerű, hogy magas legyen a hőd ,azaz 37 fölött legyen, ha babás vagy! Szóval csuriban a kezem-lábam!

Nálam semmi, szerintem nemsokára megjön, holnap vagy hétfőn, így szokta kezdeni, hogy 37 aztán megy egyre lejebb. De nam bánom, mert akkor januárt dokival kezdem!

Arikon! Veled most mi van? Most megjött már???

Csucsu! Hogy vagytok??? Lánykád? Na és TE???
Vendég
 


Krisz tuudom, tuudom de már az enyémen is látszik, hogy leszállóban van. Amúgy meg nem tartok itthon tesztet mert csak feleslegesen ellövöldözném. Így nincs kísértés.

Te is doki januárban? Nem tudom olvastad-e én is elmentem dokihoz. Februárban átjárhatósági lesz.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok: Itt vagyok én is csk bevásárlás és egyéb munka volt. A lánykám tiszta nátha szegény cudarul van.
Nekem még nem jött meg de már fáj a hasam amolyan mensi szerűen. Ezért ma vettem is tampont meg betétet. Azt hittem nem kell de ez van.

Kép
csucsu05
 
 


Krisz,
nagyjából már kezd meggyünni... Hát ez van, de csak semmi keseredés, mert 2 nap és itt a Jézuska! :wink:
Sajnálom a kisfiad, jobbulást Neki és Szabinának is!

Mirci,
igaza van Krisznek, úgyh. megaDRUKKKKK!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok,

Bocsi, hogy nem jöttem ma, de nálunk már elkezdődött az utolsó őrület kari előtt: ma megvettük a fát, épp most főzöm a töltött káposztát (tudjátok, annál jobb, minél többször forralják fel :wink: ), stb. Arikon, sajnálom a piridet, de januárban az új topikunk majd mindenkinek szerencsét fog hozni :)

Mirci, sztem is tesztelned kellene... :roll:

Csucsu, Krisz, még ne adjátok fel, amíg nincs Niagara, addig nincs baj :wink:

Nórikám, Te kis hős! De vasárnap ugye már nem dolgozol..? :(

Hát, én elkezdtem pöttyözni, sztem ebből holnapra már rendes piri lesz. No, de nem baj, januárban új remény 8)

Csajok, Babsziról tudtok valamit???

Megint lépek, de holnap bekuksizok!

Pussz és jó készülődést, beteg gyerkőcöknek jobbulást!!!

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok!!

Arikon: Szerencsére még nem jött meg, majd csak 5-e körül esedékes :cry: A program szerint PÉ volt, de még nem tudja, hogy nálam már 18-án megvolt :lol:

Ha jól emlékszem, Babsziék elutaztak szülőkhöz. Tegnap céges bulija volt.

Én leszek minden nap, szerencsére szüleimnél is van net :lol: :lol: :lol:

Ha nem találkoznánk, kívánok mindenkinek nagyon boldog ünnepeket, két ünnep között pihit és sok sok zebrás tesztet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mirci, Krisz!
Úgy látom értetek még lehet izgulni! :wink: Drukk-drukk és mennek a pozitív enerdzsik is! :D
Vendég
 


Helló csajok!

Jelentem ma már nem dolgozom...de két ünnep közt fogok, meg 31.-én is délelőtt....
Ma pulykanyakleves rengeteg zöldséggel és fokhagymás sült pulykacomb lesz, délután meg még egy ajesz beszerzése.Aztán én beugrok szolizni, meg elszaladok két barátnémhoz.Este pedig begyúrom holnapra a bejglit.
Holnap pedig délelőtt csomagolás, sütés...délre irány a párom szülei, aztán jövünk haza 5-6 körül és kettecskén szentestézünk!!! :D Nálunk ennyi a karácsony.

Mirci, Krisz:nektek drukkok mennek és Gergőnek jobbulást!
Mindenkinek puszi és már csak egyet kell aludni a jézuskáig.....juhéjjjjjj, én úgy várom, mint egy szaros kölök! :D
Vendég
 


Nagyon szép karácsonyt kívánok nektek,minden álmotok váljon valóra!!!!
Kép
vedresandi
 
 


Ja, azt elfelejtettem, hogy túrós-sajtos pogácsa és töltött káposzta is készül holnap!És nálam a bijgli csak mákos és kakaós.Szóval ezek fényében azt hiszem egyértelmű, hogy 5 kiló plusszal zárom az évet! :roll: :wink:
Vendég
 


Andikám:NEKTEK is nagyon nagyon boldog karácsonyt kívánok (itt is) a lányok nevében is!!!!puszilunk!
Vendég
 


Sziasztok,

Arikon nem hinném, hogy babás lennék, szerintem csak valami hiba csúszott a "rendszerbe". Lehet, hogy mégis anovus ez a hónapom azért nyúlik ilyen hosszúra....nem tudom...de nem érzek semmit...

Nóri: Fantasztikusan hangzik a karácsonyi menü! Én nem próbáltam még bejglit sütni, úgyhogy inkább beszereztem egy jó kis cukiból őket (mákos, diós).

Andi: de jó ez a kis karácsonyi üdvözlet! Remélem jövőre többet jössz közénk. Meglásd neked is szerencsét hoz majd az új topik.

Gondolom már mindenhol megy a nagy karácsonyi készülődés. Azért ha van egy kis időtök lányok adjatok életjelet magatokról!

Én még holnap bekukkantok.....

puszi mindenkinek.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Üdv mindenkinek....

BABSZI: 23.-a van nálatok is????????????????????????????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Nálunk most csak sima kis zöldségleves lesz borsóval, karfiollal, karalábéval és sok répával, a második meg hortobágyi húsos palacsinta lesz.
Közben meg sütöm a muffint.

Holnap francia hagymaleves lesz, meg sültcsirke, almával meg sok hagymával és kumprival.
Mi kedden megyünk az egyik szülőkhöz, szerán meg a másikhoz és nálunk anyuéknál lesz töltöttkápi, meg husileves meg pulyka.
Mivel mi csak 3-an vagyunk és abból 2 fő a nagyobb evő csak nem csinálok annyi féle kajcsit.
DE már készítettem kekszes sütit is, meg még csinálok joghurttortát.
Mi holnap megfőzzük az ebédet meg feldíszítjük a fát, aztán délután lesz az ünnepi estebéd majd az ajándékozás!!!

Nagyon szép Napot Mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Nóri, sajnálom a pirit!!!
Babszi, drukkolok ezerrel!!!!




ELMÚLT A VÉRZÉSEM!!!! Ma 3. napja. Tegnap már alig bírtam magammal. ennyi nap szex nélkül.....


Mindenkinek boldog klarácsonyt!


Nóri, gyönyörű az új családi kocsi!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Olyan jó volt olvasni a készülődéseteket!

Én éppen nagytakarítom a leendő gyerekszobákat-jelenleg vendégszobákat :D szilveszterre a vendégeknek.
Mint ahogy már írtam Nektek mi holnap megyünk ebédre Anyumhoz, ott lesznek a tesókámék gyerekestül, már nagyon várom, h. lássam az arcocskájukat amint az ajándékokat bontogatják. Kb. 5-re hazajövünk és megajándékozzuk egymást, aztán 6 körül lent lesz a vacsi Férjecske szüleivel, tesójával és annak kiscsaládjával. Utána folytatjuk a 2tagú meghitt karácsonyozást. :wink:
26-án meg megyünk uncsitesómékhoz és ott folytatódik az ünnepi hangulat, leszünk vagy 16-an.

Kedveskéim mindannyiotoknak nagyon békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok! Öltöztessétek ünneplő szíveteket és szeressétek egymást. /Kishercegből szabadon/ :)
Vendég
 


Kellemes Karacsonyi Unnpeket kivanok mindenkinek es remelem mindenkinek minden allma varo valik!

En a karacsonyfa ala paromnak egy szep pozitiv tesztet teszek, egy honap probalkozas utan.
Lanyok mindent bele, szoritok ertetek (akinek meg tesztelni kell ezekbe a napokba) es mindent bele (azoknak akiknek ebben a honapban nem jott ossze), mert szent meggyozodesem, hogy vannak csodak.

Puszi mindenkinek
csillag79
 
 


Csajok! Gondolom mindenki nagy készülődésben van már. Én is egész nap megsem álltam és ez holnap is igy lesz. De szívből kívánok mindenkinek BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT!


Ui: mensi sehol. Várok......

Kép
csucsu05
 
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánunk! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!


Mindenkinek nagyon BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!!!!!
Vendég
 


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÉS BÉKÉS KARÁCSONYT KIVÁNOK!
sirkici
 
 


Sziasztok csajok!

Kívánok mindenkinek nagyon boldog ünnepeket, sok ajándékot, szívetek alá babucit :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Drága Csajócák!

Szívből kívánok mindenkinek nagyon boldog karácsonyt!
Millió puszi Nektek! Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Kép


Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek és zebrás teszteket 2008-ra!

KépKépKép
bambika
 
 


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Csillag, jól olvastam? Pozitív lett a teszt????????

Ha igen, akkor gratulálok, és nagyon nagyon boldog karácsonyt!!!!!!!!!


:D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Kép

Nagyon Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Babszika is mindenkinek nagyon sok boldogságot kíván. Sajna nem tud jnönni, három napja nincs otthon internetük :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Hát, megjött...... a tegnapi délutánom szörnyű volt.
Egész jól viseltem pirit (csak magamban sírtam), de anyósom szólt, h nyugodtan hagyjam a karácsonyfát és pihenjek....
nem értettem. Majd közölte, h látja, h dupla ünnepnap van....
kitört belőlem a sírás és inkább lefeküdtem. (egyébként is nagoyn rosszul voltam, mert gondolom túl vastag volt a mnyh-ám)

Este, mikor jött az ajándékozás, elszomorodtam és hiába próbáltam örülni... nem ment.

Ma hajnalban jöttünk haza Gyulára (NÓRI! ÜDV NEKED INNEN A KÖZELBŐL) és végigsírtam az utat.
Valahogy úgy érzem, h sikerült, csak nem tudtam megtartani.... de végülis mindegy is. Tudom, h örülnöm kell annak is, h javulok és már annyit fogytam, h mások is látják.... de egyenlőreitt van piri és most egy része a szívemnek máshol jár....

De ígérem, h 1 hét múlva már összeszedem magam és újra bizakodni fogok! :wink:

Csajok!
az nem lenne elég, ha átíratnánk "apával" a topik címét? vagy ez hülye ötlet? :roll: :oops:

Ja és így utólag is nagoyn boldog ünnepeket nektek!!!!
(rá kellett ébrednem, h csak Zsuzska számát tudom, így nem tudtam másnak smst írni :oops: - vagyis Andiét is tudom, de nem tudtam, h ő is benéz)

babszika
 
 


Babszika:((((ölelés)))) annyira sajnálom és annyira megértem...ismét fej fej mellett haladunk.
Hát lányok nem is tudom, hogy hogy írjam le a tegnapi napot...azt hiszem életem legszebb napja (estéje) volt.Szóval a drága szüleinél voltunk 5ig, aztán itthon kettecskén éééééééééééés, megkérte a kezemet!Térdenállva egy fehérarany karikagyűrűvel, amiben egy valódi gyémánt csillog!Szó szerint, mint a filmekben...Én úgy sírtam, hogy nem is tudom elmondani, még most sem fogtam fel...holnap megint megyünk a szüleihez, mert István napozás (após)keretében ott lesznek a közelebbi rokonok is és ott elmondjuk mindenkinek.Szóval lányok, nekem ez a karácsony felejthetetlen volt és lesz és nagyon nagyon nagyon boldog vagyok!Az biztos, hogy csak polgári lesz, tavasszal vagy nyár elején, csak nem tudjuk, hogy hogy és milyen formában...januárban elkezdünk utánaérdeklődni.Szóval menyasszonyka lettem és fülig ér a szám!!!
Remélem mindenkinek hasonló szépekben volt része, majd írjatok.Puszi
Vendég
 


Nóri:szívből gratulálok neked!!!Könny szökött a szemembe,ahogy olvastam....vigyázzatok egymásra!!!

Babszika,egy perces néma vigyázz!!! Nem tudok más mondani!!! :cry:
vedresandi
 
 


Andi: :D :D :D télleg nem tudok bőrt húzni a fogamra...Azt elfelejtettem az előbb, hogy amikor kinyithattam a szememet és ott térdelt előttem és feltette a nagy kérdést, az első reakció a szájhoz kapás és a "naneeeeeeeee" volt...majd elbőgtem magam és miután láttam rajta, hogy majd kiesik a kezéből a doboz, mert úgy reszket az izgalomtól, gyorsan javítottam igenre...és azóta is ezt mondogatom. Szóval hoztam a formám, össze vissza beszéltem, nagyon zavarba voltam. :roll:
Vendég
 


Annyira édes ez a történet...biztos nekem is a legemlékezetesebb karácsonyom lenne!!!! :oops: :) :) :)
vedresandi
 
 


Nóri, szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!
Majd annyi lesz a szerveznivaló, hogy nem lesz időd a bébire gondolni folyton és pikk-pakk ott is lesz a hasadban!!! :D :D
agisol
 
 


Nóri: Szivből gratulálok :) Ez tényleg felejthetetlen karácsony lesz :) Ezek szerint nem is sejtetted mire készül a vőlegényed?
Látod a babó tudja mi illik. Elöször anya menyasszony lesz aztán jön ő :) Azért a nyárig ne várjatok nagy hassal már nehézkes lesz az esküvő!
Szóval örülök és elhiszem, hogy Boldog vagy :) Van is miért.
Ird meg mit szólt a család a nagy hírhez.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:nem várunk addig, az tuti, valószínű tavasszal lesz az esküvő és mivel nem vagyunk lagzi-pártiak, az arra szánt pénzből elutazunk valami nagyon szép helyre.(Ahol mindig süt a nap és mindig meleg van... 8) )Ötletünk már van...
Vendég
 


Nóri ez annyira édes ahogy leírtad. Ennél szebb karácsonyi ajándékod már nem is lehetett volna. Szóval akkor már hárman vagyunk menyasszonykák, Te, Babszi, meg én. Lehet, hogy ezek a babák meg akarják várni míg férjhez megyünk? És melyik hónapra tervezitek az esküvőt?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Babszika: Fel a fejjel, majdemsokára fogunk mi együtt örülni a zebrás tesztnek :wink:

Nóri: Nagyon nagy gratula nektek :!: :!: :!: :!: :!: Sok boldogságot kívánok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek el, mi történt velem! Ma voltunk Debrecenben apum szüleinél. És megkapam az egyik nagynéném öt évvel ezelőtti karácsonyi ajándékát: egy marha ronda halas étkészletet :cry:
Hát majd megszakadtunk a röhögéstől anyummal. Közben meg olyan de olyan csúnyaságokat gondoltunk magunkban.....hogy lehet ezt megtenni???? Na ez van!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És enyém a laptető :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drukkoljatok nekem, jó????? 5-e környékén kellene megjönnie, de nem kéne neki!!!!! Tudom, hogy még bármi lehet, de olyan jó lenne, ha összejönne.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nórikám, szívből gratulálok...... Komolya, micsoda megható egy történet... :))))

Krisztinka, Bien.... Nagyon sajnálom:( :cry:

Egyébként lányok....Nehéz ilyenkor bármit mondani....
...de....

További kellemes ünnepeket, pénteken leszek gép előtt!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: