Új privát üzeneted érkezett!

Kzsuzsanna, drukk ezerrel neked!!!!
Vendég
 


Babszi,
nagyon sajnálom, de fel a fejjel, nem tudok mást mondani!

Nóri,
ez fantasztikus! Hogy a te párod milyen romantikus! Szerencsés lány vagy! HATALMAS GRATULA!!! :lol:

Zsuzska,
drukk!

Csucsu,
nálad mi a helyzet? Megjött már?
sirkici
 
 


Sirkici: nem nem jött meg. Reménykedek ezerrel.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Nóri: Jól is teszitek ha a nagy lagzi helett inkább magatokra költitek a pénzt és elmentek egy szép helyre. Azt az élményt senki nem veheti el. És addig menjetek utazni amig ketten vagytok mert utána már nehézkesebb. De izgi hisz tavasz mindjárt itt is van :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
akkor mennek a drukkok ezerre! Mikor tesztelsz?
sirkici
 
 


Sirkici: a két ünnep között. Szerintem holnap.

Nóri: Tudod mit akarok mindig irni neked? csak mindig elfelejtem: Szóval kívánom, hogy olyan esküvőd legyen mint nekem anno. 4hónapos terhesen tartottuk. Fantasztikus volt és azótais mesélem a lányomnak,hogy a képeken már ő is ott van :)

Kép
csucsu05
 
 


Csak gyorsan bekukkantottam és nem is nagyon tudtam végigolvasgatni, de azt láttam, h. kedves szülinaptársam NÓRIKÁM menyasszonyka lett! Annyira örülök!!! GRATULA!!!

Akinek még kell megy a drukk!

Most rohanok, mert megyünk rokonokhoz!!

Pussz Mindenkinek!!!

Andi jó, h. itt vagy!
Vendég
 


Csucsu,
akkor remélem zebrás lesz, és holnap reggel gyere, ahogy csak tudsz a hirekkel! :)
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok,

NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!

Babszikám, sajnálom, így voltam én novemberben, amikor a szülinapomon jött meg :evil: De biztos vagyok benne, hogy most már hamar összejön az a baba, meglátod - a 2008 szerencsét hoz majd mindannyiunknak :wink: Mirci, látom a Te vonalzód is váltott... Sajnálom :cry:

Andi, örülök, h benéztél :D

Csillag, gratula! :D

Nóóri, hát a Te karid meseszép lett, egy tünemény a párod :cry: Csak meghatódottságomban sírok :wink: Annyira szép emlék az esküvőnk, nekünk márciusban volt (jó rég, 2002-ben). Szóval a tavaszi esküvő sztem nagyon szuper ötlet :wink:

Zsuzska, az én apai nagymamám csinálja mindig ezt :roll: Őrület! De pár éve rájöttünk erre, azóta olyat veszünk neki, amit szívesn kapunk vissza, így nincs gáz :idea:

Csucsu, nagyon drukkolok!!!!!


Csajok, lépek, mert megyünk anyósékhoz - nem voltak nálunk a 24-i nagy partin, mert apósom belázasodott influenzával...

Benézek majd a napokban, de sztem csak az új évben leszek intenzívebben...

Pusza mindenkinek!

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok!

Nórikám!!!!
Ugye milyen csodás dolog a karácsony??? :wink: :lol: Én mondtam ám!!!!!!
Kívánom, h nagyon boldogok legyetek! És látod, tuti, h szeret!!!!! :wink:
Egyébként amikor Bálint megkérte az én kezem, akkor is az volt, h össze-vissza beszéltem :D De csak kinyögtem azt az igent :lol: 8)
Azóta már lassan 3 év telt el, de végre megvan az időpontunk is az esküvőre :wink:

Csillag!
Gratulálok én is neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csucsu!
Ezt lassan nekem is kívánhatnád!!!!! :wink: :lol:

babszika
 
 


Babszi: Neked is szívből kívánom, hogy babás legyél az esküvőn és majd a gyermekednek mesélheds ő is rajta van a képeken:)
Mikorra terveztétek az esküvőt?

Kép
csucsu05
 
 


Nóri, gratulálok!!!!!!! Annó nekem is karácsonykor kérték meg a kezem! Így el tudom képzelni milyen csodálatos lehetett!!!!!! De jó, de boldog lehetsz most!


Babszi, sajnálom a menszit. :(
Piri monnyon le!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Köszi Csajok mindenkinek!
Amúgy csak hogy lássátok milyen rendes vagyok, nektek mondtam el először, a barátnőimnek is majd csak személyesen mondom el.
Most jöttünk haza a drága szüleitől, (István napoztunk) és bejelentettük....na volt ott sírás meg minden, nagyon örültek.Azt hiszem szerencsés vagyok velük, az első perctől kezdve nagyon jóban vagyunk.Ja, az ajándék az anyukájától tegnap előtt, még a nagy hír előtt mi volt?"Szülők könyve..."hmmm, ez valami célzás....?! :wink:
Holnap csavargunk, ügyet intézünk, irodázunk...stb, de majd jövök délután.
Vendég
 


Sziasztok!

Csucsu!
az időpontunk: 2008.05.24. 16h :D

Már megint dolgozom..... 2 perccel ezelőttig egyes egyedül ültem az irodában. :shock: Most jött meg az egyik külsős besegítő.... szóval, valójában egyedül vagyok.... mert még a nevét sem tudom; de nem is akarom, mert nem szimpi a srác.

Zsuzska!
nem semmi az "öreglány" :wink: de gondolj arra, h amikor legszívesebben tányért törnél, akkor nem fogod sajnálni! :lol: :lol:

babszika
 
 


Babszi: Szép májusi esküvőtök lesz :)

Nóri: ezek szerint uncsira vágynak az anyósék is :) Tök jó, hogy szeretnek. Na ezek után már tényleg a baba jönni fog :)

Kép
csucsu05
 
 


Nóri!
most látom, h neked is hóembered van!
remélem, szerencsét hoz nekünk :wink:

egyébként tegnap integettem neked mikor jöttünk hazafelé! remélem, láttad :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu!
naná!!!!!!!! 8)

babszika
 
 


Na, eljött a 9 óra...

Legyen nagyon szép napotok!!!!!!!!! :roll:

babszika
 
 


Szisztok csajszikák!

Mindenkitől köszi a drukkokat, remélem, bejön... ha nem, az sem baj, jöhet a stimulálás :cry:
De legalább történik valami!!!

Babszi: Mikor lesz a nagy nap???

Szilveszterre mit terveztek????

Drukk mindenkinek ezerrel :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu,
megjött? vagy mi ez a nagy hallgatás? :D
sirkici
 
 


Sirkici: nem hallgatok csak nem tudok biztosat. Most megyek venni tesztet de a mensim hálistennek elkerült eddig. Remélem 9-hónapig biztosan nem jelentkezik. Amint megcsináltam jövök. Még ma megírom :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: Hát kezem, lábam, hajszálam keresztben :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, az jelent valamit, hogy: bugyborékoló pocak, egy kissé fájó pocak 4-5 napja (piri csak 5-e környékén várható). furi érzés a hónomnál, és a mellem tövétől az egész mellemig.....és már 4. napja 36.6-on a hőm :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu,
ok, nagyon nagy drukk!!!

Zsuzska,
nemtudom ezek jelentenek-e valamit, de akkor kezdj el tüneteket figyelni, ha nem jön meg az adott napon, és akkor is fent van a hőd... Akkor a biztos! :D
sirkici
 
 


Szia Sikici!!

Köszike :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sirkici: Hogy érzed magad? Milyen uh lesz? Tudjátok már a nemét?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
:lol: , tényleg hidd el jobb, ha nem éled bele magad, aztán meg úgyis váratlanul fog érni, ha a mensi napján nincs mensi, meg magas a hőd...
Én köszönöm jól vagyok, egy kicsit fáradtan ezektől az ünnepektől, de majd kipihenem. Ez most komplett uh lesz, megnézik megvan-e mindene, mekkora, stb., plusz remélem, hogy a nemét is meg fogják tudni majd mondani... :wink:
sirkici
 
 


Az az igazság, hogy nem élem bele annyira magamat, mert a prolactinok még mindig nem az igazi, de a dokim szeint azért összejöhet magától is.... és akkor nem kellene egy rakat gyógyszert beszednem és utána lombikra mennem.... szóval inkább reménykedem.... hátha... de ha nem, sem leszek elkesereve.... mert 2008-ban tuti anya leszek!!!!! így vagy lombikkal :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tök izgalmas ez az ultrahang.... amikor a barátnőm terhes volt, mindig elküldte nekem az uh képeket.... olyan jó volt látni, hogy növöget és látni a fejlődését :lol: :lol: meg ahogy ráncolta a homlokát.....hát attól majd betojtam 8) :lol: 8) :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziiiiaaaasztok Csajok! :D

Na, most már itten vagyok teljes egészében, és mint a jó diák vissza is olvastam. :D

Nóri,
nagyon örülök, h. ilyen szép, sőőőőt gyönyörű lett a karácsonyod! Ezt a napot sosem fogod elfelejteni! Aranyos a VŐLEGÉNYED :wink: , hogy ilyen szépen megtervezte a lánykérést, és az időzítés szuuuuper! Felidézted bennem amikor az én kezemet kérte meg a Férjecske... :cry: én is csak a meghatottságtól sírok. :oops:
Ha bármilyen tanács kell esküvő szervezéssel kapcsolatosan szívesen segítek, én imádtam csinálni. :D

Bien,
hogy hogy csak miattunk teszed fel a vonalzód? Remélem nem keseredtél el nagyon?

Babszikaaaa,
sajnálom a pirit! Remélem megnyugodtál és soha fel nem adni!

Csucsu,
megy a megadrukkk!!! :wink:

Sirkici,
biztos minden oké lesz az uh-on! De majd kérünk beszámolót!

Rólunk (rólam) annyit, h. szerintetek mikorra jött meg, naaa? Hát, persze, h. 24-re virradóra. Olyan sz@rul voltam megint, h. csak na. Férjecske meg lázas beteg lett Szenteste előtti napokban, úgyh. jó kis csapat voltunk. De szerencsére eltudtunk menni Anyumhoz, mert addigra összeszedtük magunkat és nagyon jól sikerült! A gyerkőcök annnyira édesek voltak...
Tegnap meg az uncsitesóméknál voltunk, degeszre ettük magunkat, jókat beszélgettünk, igazi karácsonyi "fíling" volt! Az unokatesóm szakács, úgyh. isteni kajákat készített!
Tehát összességében minden jól alakult és szép meghitt karácsonyunk volt! Most viszont kezdhetem a készülődést a szilveszterre...de sebaj, mert imádom ha vendégek jönnek hozzánk! :D
Vendég
 


Sziasztok!!!

Nóri! Hatalmas gratula az eljegyzéshez!!! Nekünk Mikuláskor volt 4 évvel ezelőtt. De nagyon megható lehetett, még az én szemem is teleszaladt könnyel!

Babszi! Látom te is új hónapot kezdtél! Én szombaton voltam magam alatt, mert már akkor éreztem, hogy meg fog jönni, persze csak 25-én ajándékoztam meg magam a privel! Nagyon szar volt, úgyhogy tudom mit éreztél! Nagy-nagy pusszncs Neked!

Arikon! Bien! Nektek is nagy-nagy ölelés!!!

Lányok! Szerintem csak elég lenne átiratni a topik címét!

Csucsu! Nagyon várom a teszteredményed! Megadrukk!!++++++++++

Nálunk betegesen telt a Karácsony, mert a kicsifiam még mindig beteg, lázas, így ma is megyünk a dokinénihez vissza.
De egyébként nagyon szép Karácsonyunk volt, nagyon szép ajándékokat kaptunk, meg szerintem adtunk is!

Puszi
Vendég
 


Zuszka,
:lol: :lol: , igen, 2008-ban biztos mindenki anya lesz!!!

Úgy nézem mindenki betegeskedik, vagy a gyereke beteg, vagy férjecske, vagy bárki. Mindenkinek gyors jobbulást!
sirkici
 
 


Sziasztok Csajok,

Gyors bekukk, mert megint úton vagyunk Apácskával :)

Csucsu, nagyon drukkolok érted, várjuk az eredményt 8)

Krisz, Arikon, Babszika, még egyszer sajnálom a piriket :evil:

Zsuzska, sztem is az a biztos, ha nem jön meg, de persze álmodozni addig is jó :wink:

Sirki, mindenképp gyere majd az UH után :)

Pöttye??

Ja, Arikon, nem szontyolodtam el egyáltalán, erre számítottam. Csak azért írtam a vonalzómra ezt a szöveget, mert úgy döntöttem, "leszarom" hónap lesz, nem görcsölök, és csak a Ti kedvetekért teszek ki vonalzót :lol:

Most viszont lépek, indulnunk kell bevásárolni, holnap jönnek a paksi unokatesómék :D Szombaton a férjem gyerekkori barátját várjuk, hétfőn szilveszteri buli a középső tesóméknál... De nem panaszkodom, imádom ezt az időszakot - majd még bekuksizok :wink:

Pussz mindenkinek!

Kép
bienvenue
 
 


Sirkici: Én is remélem, hogy azért közölünk sokan lesznek babások 2008-ban :!: :!: :!: :!: Az annyira jóóóóóóóóóóóóóóóóó lenne :wink:

Bien: Hát igen.... álmodozni olyan jó..... de azért maradunk a Földön.... legalábbis igyekszem nem elszállni :wink: Jó rohangálást és előkészülést szilveszterre :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na itt vagyok csajok! Hát megcsináltama tesztet és negativ. Lehet a szervezetem játszik velem de sokat járok pisilni fáj a cickóm és eres is. Néha hányingerem van. De mint tudjuk a tüneteket lehet produkálni a bagyon akarással. Most egy kicsit mellbe vágott a dolog de pár nap és újra jó kedvem lesz. Most még azt is érzem, hogy megfog jönni.
Én most ünnepéjesen megfogadom legközelebb semmit nem figyelek csak ha a doki látja uh-on akkor élem bele magam. Pedig ma vagyok a 34. napon. Mindegy ez van. Túl szép lett volna az biztos. Majd 2008-ban úgye csajok???

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
:cry: , de hátha még nincs minden veszve, és a te szervezeted nem mutatja ki olyan korán a hcg-t? A lányodnál hogy volt?
sirkici
 
 


Sziasztok!
Csucsu, még semmi nem biztos. Nézd, nekem sem mutatta meg még a teszt a 34. napon.
És szigorúan reggeli pisi!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sirkici: a lányomnál a mensi elötti napon már erős kétcsikosomvolt esti vizeletből.

Gabi: Tudom reggeli pisi de gondoltam talán már kimutatja a nem reggeli is. Tévedtem. Most ez azért van mert nem vagyok babás vagyazért mert korai volt azt nem tudom. Várok pár napot ha addig nem jön meg akkor csinálok még egy tesztet.
Addig meg nem élem bele magam mert akkor nagyon esek.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Megint én nyitom a reggelt?? :( :shock:
Csak éééééén dolgozom??? :shock: :shock: :shock:

babszika
 
 


nem, én is... :(
De szia Babszi...

Én azért vagyok ám ennyire csendes, mert otthon nincs net... de KÖLTÖZKÖDÜNK Anyósékhoz, ott már lesz, és esti forumozó lesz majd belőlem ám:))))

Puszi Nektek!!!

Piri monnyon le!!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok, én is dógozok, csak most tudtam ideérni hozzátok!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Én is m.helyen vagyok! A dógozást hagyjuk, inkább csak traccsparti a csajokkal. :D

Kis menyasszonyka, hogyan tetszik lenni? :wink:

Krisztinka,
Javulgat már a kisfiad? Dokinéni mit mondott?
Vendég
 


Sziasztok!

Arikon! Sajna még mindig piros a torka és az amit az orrából szívok ki az se se semmi ám, így még 1 hétig antibiotikumon élünk.

Nálunk csak apa dolgozik.

Csajok nagyon szomorú ám, hogy majdnem mindenki mensizik már megint. Én már alig várom, hogy elmúljon. Aztán legyen valami.

Ja a Fertitől kaptam 5 VIP napot, de persze megint mensi alatt, sokat tudok így kezdeni vele!

Ti mentek Lányok valahová szilveszterezni?

Mi azt hiszem itthon punnyadós bulit tartunk apácskával meg Manócival 3-asban. Apa nagyon kifáradt a Karácsonyi hajtásban, mindennap dolgozott és elég sokat kelt korán, mert volt egy csomó intézni valója is. Szóval most csak pihenésre vágyik a drágám. De én sem bánom, hogy most nem megyünk sehová, de azért csinálok finomságokat, meg egy kis bólét meg pezsgő is lesz meg ilyenek.
Vendég
 


Szisztok!!!

Én is dógozom ám, apácska meg csak kicsikét dógozik, de azért java részt otthon van 8)

Csucsu: Biztos ott van a kis drága a pocidban, csak bújócskázik kicsikét :wink:

Krisztinka: Jobbulást nektek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csatlakozom Pöttyéhez: Piri monggyon le :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hali!

Túl vagyok az uccsó kontrollon. Minden rendben van. Várható menszi:2-6hét múlva.
2 hónapig védekezés szigorúan gumival.
És szigorú diéta!!!!!!!!!
Remélem tudok fogyni 2 hónap alatt 10-15kg-ot.

Elevit hetente 1x-2x.


:D :( :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Szia GAbi!

Ezek nagyon jó hírek ám, örülök, hogy jól vagy. Nem tudom, hogy ismered-e a MIAOMEI módszert? Ugyan 65000Ft az alap kezelés, én 135000-re jöttem ki a végére, de 2 hónap alatt sikerült 18 kg-tól megszabadulnom.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Shol senki?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi: És szerinted ez teljesíthető 10-15kg fogyás? baromi sok az 2hónap alatt.

Csajok: Megjött:(((
Mostmár tényleg át kell irni vagy uj topicot kell nyitni ami mindenkinek szerencsét hoz jövőre.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Már úgy unom, h nincs netünk otthon.... egész nap izgulok, h kivel mi történt....

Csucsu!
ez a december........... :evil: :x :evil: :x :(

Sztem is irassuk át a topikot/vagy kezdjünk újat, mert már úgyis csak pár nap van ebből az évből.

Gabi!
Nagyon vigyázz magadra!!!!! És remélem, h diétázni fogsz és nem fogyózni!!!!!!!!!!!! Mert a 15kg 2 hónapra nagyon durva!

Pötty!
Jó is az a költözés! Mit nem adnék én is már érte! :wink:

babszika
 
 


Szép napot mindenkinek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: