Új privát üzeneted érkezett!

Mona, Sleepin,
Ágnes 2évesen kiugrott a rácsosból, azóta az emeletes alsó ágyán alszik. Kétszer huppant a takarókra az ágy mellé, de azóta semmi. Nagyon hamar megszokják az új helyzetet!
Viszont azóta ha éjjel felébred egyszerűen átjön...

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!

Mona :)
Majd jó lesz a kiságy a kistesónak :wink:
Mutizz képet az ágyikóról, lécciiii, nagyon kiváncsi vagyok rá :oops:
Jól vagytok amúgy?


Sleepin :)
Ti miket csináltok napközben, amikor Bende ébren van?
Most,hogy napokig esett az eső, be voltunk zárva a lakásba. Az ilyet nagyon nem szeretem, mert nem mindig kötik le a játékok Albertet, és nyüszög :P Bár ő még napi 2szer alszik, másfél-2 órákat...
Holnap megyek vissza a dokihoz, adigra meglesz a laborom eredménye :roll: Ma már megkaptam az első adag szuri koktélomat,és a hétvégére való tekintettel holnap is kapok :P


Lányok :!:
Ti meddig használtátok a légzésfigyelőt?
Én annyira félek likvidálni, pedig tudom, hogy fél éves korig ajánlják. De ha anyum nem mondta volna, amit mondott, akkor nem lenne ennyire bennem a para :oops: Néha még autózás közben is azt lesem, lélegzik-e alvás közben :oops:
Vendég
 


Kép
Kép

Kép
mona76
 
 

 
 

Mona :)
Ez a 1,5 év tényleg vízválasztó :lol: Már nem olyan kcsik, de még nem olyan nagyok, hogy ne lehessen őket, a szokásaikat alakítgatni. Én még a rácsos ágyba szoktattam vissza, mert ő még elvan benne. A két nagy is elaludt benne 3 éves korukig, uténa meg simán beleszoktak a másikba. Nálunk is apa kiszorult a beépített erkélyünkre.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nagyon szuper az ágy. :) Én először szivacsra gondoltam, hogy azt le a földre, arról legurul, nem üti meg magát, de ez az ágy tetszik. :D Mondjuk még odébb van, még egyenlőre kell, hogy legyen rács, mert nem akar rögtön elaludni Bendus. :D

Haga, hát nálunk is megy a szenvedés, ha nem tudunk kimenni. Hát megpróbálom lekötni játékokkal, szétszedi a lakást, mosunk együtt, teregetünk, mosogatógépet pakolunk... "besegít". :d Csak főzni ne főzzek, mert abban nem tud segíteni és engem sem hagy. :?
Jó sokat alszik még Albert. Mi ilyenkor már kb. kezdtünk átállni az 1 alvásra, mert ha 12 körül elaludt, a jóégnek sem akart délután elaludni de estig nem bírta volna, így kellett egy megoldás. Ez lett. :D
Ja, nekünk még megy a légzésfigyelő, nem oszt nem szoroz alapon. Ha áll-ül-akármit csinál, akkor is érzékel, egyszer sípolt be nekünk összvissz az is nagyon régen volt és nem történt semmi. Ha megnyugtat, akkor hagyd. :D
Jajj, most látom, hogy kis A-val írtam Albertet az előző hszemben!!! BOCSÁNAT!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Amica! Kiugrott a rácsosból???? Atyaég!!!!! Tuti szívgörcsöt kapnék. Megértem a döntést! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


ALVÁS:
zalán is 13 hónapos koráig aludt napi 2x1,5 órát, azóta 1x2,5let
Én ragaszkodom a kiságyhoz, sokkal egyszerűbb abban altatni. Olyannyira, hogy kistesónak veszünk kiságyat, nem túrjuk ki Z-t az övéből

Kép
Kép
emma1976
 
 


Alvás: Brigi 17 hónapig kétszer aludt. Egyet lent a babakocsiban, ez rövidebb volt, egyet meg itthon.
De a 3 már tényleg sok 1 év után. Lehet, ez is baj.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Alvással kapcsolatban: minden gyerek más. Nálunk Gergő pár hónapos korában került heverőre, mert nem maradt meg a kiságyban. Aztán amikor külön szobába került, kipróbáltuk ismét a kiságyat, de nem sokat értünk vele. Így a heverőnél maradtunk.
Dani elmúlt 1 éves, amikor kikerült a kiságyból, de csak azért, mert egyszer kimászott belőle.
Bence eleinte nem maradt meg benne, most meg jókat alszik a kiságyban.
Arra, ki mikor, mennyit aludt, nem tudok válaszolni, mert az már nem most volt.

Légzésfigyelő: nekünk nem volt, de ha téged Haga megnyugtat, használd, amíg szükségét érzed.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Lehet ám, hogy félreérthető voltam, összesen alszik Marci 3-at, azaz 1-et éjjel :lol: 2-öt nappal 8)
Már több helyről is hallottam/olvastam, hogy elvileg ilyenkor egyet kéne aludniuk, de az én Marcimnak még nem elég :roll:
Mondjuk ez a kiságyból kiesés ijesztő egy kicsit :shock: hogyan lehet ez??? Ráállnak valamire?? MÁr a másik topikban is megtörtént :roll:

Mona :D
Tündéri kis csodagombóckátok van :lol: annyira cuki Dani baba, olyan igazi kis vasgyúró :wink: Szép ágya van :wink:

Emma :D
S egy szobában lesznek a fiúk? Írtál már lehetséges neveket?? Publikus?

Légzésfigyelő - nálunk is van, s marad is, engem is megnyugtat :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Emma, minden gyerek más, nálunk igy egyszerűbb az altatás :D
Légzésfigyelő? Dani 1 éves volt, mikor apa véletlen leejtette, és el is romlott. Egy darabig nagyon éreztem hiányát, aztán megszoktunk nélküle aludni.

Kép
mona76
 
 


Szilvi, nem Te, hanem én voltam félreérthető, én is így értettem, hogy 2 nappal, 1 éjjel. :) Csak a 2 nappal-ra gondoltam, hogy sok, de ez teljesen gyerekfüggő, ha igényli, akkor persze, hogy kell, hogy aludjon. :D Gyereket ébrentartani, ha álmos... :lol:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szilva :)
A kettő alvás még Briginek is kellett olyantájt, mint most Nektek, csak arra figyeltem, hogy a délutáni már ne húzódjon nagyon sokára.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Emma,
nekünk is két kiságyunk volt az első két gyereknél. Szerették, aztán az emeletes is nagyon tetszett mindegyiknek.

Sleepin,
Ágnes talán másfél lehetett mikor átmászott a pelenkázóra és onnan lemászott. Azt eltoltuk az ágy mellől, de hamarosan átlendítette a lábát és ugrott. Hiába, nagy húzóerő a két nagy testvér...

Légzésfigyelőnk nem volt, a kicsik mindig a mi szobánkban aludtak és később kerültek egymás mellé.

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Szia Mindenkinek

Anna nálunk is már esett ki majdnem a kiságyból. Az volt a szerencséje, hogy marha erős, és fejjel lefelé lógott a kiságy rácsain, úgy, hogy kapaszkodott a rácsokba, a lába meg beakad egy keresztbe lógó játékba. Így ki nem esett, csak lógott a szeren :D Na, innentől fogva nem mertem betenni a kiságyba, és egyedül hagyni ott. Úgyhogy mi úgy oldottuk meg, hogy az ágy utolsó két rácsát kiszedtük, és most szabadon mászkál ki-be a kiságyába. Szereti és élvezi. Majd ha nagyobb lesz, mi is veszünk neki körbetámlás ágyat. Én mondjuk eddig csak fenyő bútorboltban láttam ilyet. Nálunk ez a másik azért nem jönne be, mert Anna össze-vissza vándorol álmában, és azon a lyukas helyen szerintem simán kiesne. Ez a fenyő-ágy meg körbe támlás végig, és csak pont akkora a támla, hogy átesni nem tud rajta, de kimászni meg simán ki tud mászni, ha akar. Mindjárt teszek fel képet.

Az alvásról meg annyit, hogy ahány gyerek, annyiféle napirend. Szerintem minden gyerek saját maga alakítja. Anna egyik napről a másikra, egyszercsak áttért a napi egy alvásra. Mármint a nappali 1 alvásra. És érdekes módon amíg kétszer aludt napközben, addig este 9-kor már elaludt. Amióta meg egyszer alszik, ami általában délután 2-től 4-ig tart, azóta van hogy 10-kor még fent ugrál. És nem tudok vele mit csinálni.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1233483663.6124.jpg[/img] [/img]

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Tímea,
az ugrás után én is kiszedtem két rácsot. Az eredmény az lett, hogy mindegyik nagy ki-be mászkált egy napig az ágyba, csak Ágnes nem akart bent maradni :lol:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Csajok!

Alvás:

Lencus 15 hónapos koráig 2x aludt, de és du 1,5-2 órát. Nem szabad befolyásolni az alvásigényt, még felnőtteknél is erősen eltér, a gyerekeknek meg köztudomású, hogy alvás közben fejlődik az idegrendszere. Most egyszer alszik másfelet. Ha babakocsiban van, vagy autóban, ami elringatja, akkor van, hogy elalszik már délben, egyébként 1 fél kettő fele zeszem le. Ha leteszem kétszer, már nem tud aludni, tehát már nem igényli.

Még kiságyban alszik Lencsibaba is, de néha már úgy ugrál...
Én sem tudnám szegélyezett ágyba sem rakni, mert nagyon forgolódik, lekavarna ő is.

Haga :P

A vacak idő nagyon rossz, Lencus nagyon kívánkozik ki, mondja ia, hogy hinta-hinta...

Pussz Mindenkinek

Kép
bogáncs
 
 


3adszor fogom leírni ezt a bejegyzést a saját hülyeségem miatt... :evil:

Bogáncs! Édes lehet Lencus, ahogy mondja, hogy hinta-hinta. :D Gondolom, most kihasználjátok a jó időt! :D

Lányok, lenne egy kérdésem, már megint. :D Ugyebár GYED jár 2 éves korig. 2-3-ig GYES. Nade, mi van, ha terhes leszek GYED alatt, de GYES alatt szülök? Akkor mi szerint számolját a TYGÁS-t és a GYED-et utána? a régebbi GYED-em 70%-a? vagy hogy van ez? Az a baj, hogy én nagyn nem értek hozzá. :( Amúgy tesót költözés utánra tervezzük, de 1. a szervezetem sem egy tökéletes ugyebár, ki tudja mikor sikerülne, 2. házeladás, na ez talán még "nehezebb" mint az első... Csakhát nem árt mérlegelni ezt is (sőt!). Előre is köszönöm a válaszokat!

Amúgy látom, mindenki kihazsnálja a jó időt a gyerekkel! :) Mi is egész délelőtt sétáltunk, kiszellőztettük az agyunkat! Hol babakocsiban, hol babakocsit tolva. Imádja. Kiveszem, fogja, tolja, megy. :D :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


sleepin
a 2.gyerek gyed-énél az a lényeg, hogy még meglegyen a munkaviszonyod. tehát nem rugtak ki az elsö terhesség alatt, nem szünt meg a munkahely, nem járt le a szerzödésed. ha gyes alatt szülsz, akkor is ugy kapsz gyedet (a tgyás-t sajna nemtom, de gondolomn, az is jár) mint ha melobol jönnél szülni: tehát a megelözö 2 évben kell 180 napos munkaviszonynak lenni, amit a te esetedben kivált a gyed. és az tuti a gyes elött két éven belül van. értelmesen irtam? szoval a fizetésed után kapid majd a gyedet a tesoval, mert van munkaviszonyod.
Vendég
 


Kata, hát itt a bibi, ugyanis a munkahelyem csődeljárás alatt van. Valaki megvette, azt sem tudom, ki hol merre... Semmit sem tudok. Elvileg a munkaviszonyom megvan. És minden pénzt most is úgy kapok, mintha a cég ugyanúgy menne tovább. Elég bonyolult egy helyzetben vagyok. Azt sem tudom, ha visszamegyek majd melózni (persze máshova), hogy fogok kilépni az előző munkahelyemről. Azt sem tudom kit ho keressek... Bámulatos... Köszönöm a segítséget!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :)
Én ma voltam a mep-nél érdeklődni. Más miatt persze :evil:
De az a lényeg, amit Kata leírt. Az a helyzet, ami Nálatok van, nos, azt nem tudom, azt nem kérdeztem, mert engem nem érint.
DE menjetek be a mep-hez, és járjatok utána!!!
Amúgy nekem is azt mondta az ügyintéző, hogy a JELENLEGI JOGSZABÁLYOK szerint... De mivel júniusban ül össze a kormány ezeket a dolgokat megbeszélni, még változhat a dolog, és akkor már nem érvényes az,amit eddig mondtak a mepnél... És van egy olyan gyanú, hogy nem jó irányba fog változni ez a gyed, gyes, családi pótlék dolog...
Lényeg a lényeg, menjetek be érdeklődni!

Nekem már tele a hócipőm a munkáltatómmal... :twisted: Rajtam kívül mindenki megkapta a tavalyi évről az adóbevalláshoz az igazolást, mindenki nyilatkozhatott hogy kéri-e az adójóváírást, és hogy önadózó akar e lenni. Na, én nem kaptam semmit! Sőt, tavaly is hiába kértem az adójóváírást, nem vették figyelembe :!: Pedig járna, mivel a br.fizum a béka segge alatt van! Már elegem van a munkáltatómból, pedig ha iwiwen megnézitek, nem egy kis cég alkalmazottja vagyok :evil: :evil: :x :x :evil:
Vendég
 


Haga, de ha nem vették figyelembe és nem kaptad meg havonta, akkor most megkapod egybe. Vagy nem jól tudom?

Kép
mona76
 
 


Mona :)
Elvileg megkapom... Gyakorlatban meg ki tudja :roll:
De sajna itt nem csak erről van szó :?
Vendég
 


Én ezt komolyan nem hiszem el, hogy a cégeknek miért kell ennyire semmibe venni a munkavállalóikat?? Remélem ki tudod sajtolni belőlük!!! Én meg majd megpróbálok utánajárni, hátha, igazából még nem aktuális. Asszem... :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Na, már a pumpa fent van :evil:
2napja hívok több ügyintézőt is a melóhelyen. Nem veszik fel! Foglaltat jelez többször, utána meg sehol senki :evil:
Hiába küldök emailt, nem kapok rá választ sem :evil:
Úgy érzem, összeesküdött ellenem mindenki :cry:

Az lesz a vége,hogy felmondok, és elmegyek 6órába dolgozni. Még úgy is többet kapnék,mint most... Férjem is állástalan, így nagyon nehéz. Főleg,hogy karácsony előtt kapott utoljára munkanélkülit, azóta meg egy kanyi vasat sem. Pedig már meg kellett volna kapnia, mert más még januárban is kapott, ő meg még akkor sem! És éljünk meg hárman az én 30 ezremből :evil: ááááááááááááááááá :cry:
Na nem nyavajgok :?
Vendég
 


Haga! Nincs valami munkaügy vagy hasonló? Ilyen tényleg lehetséges, hogy ennyire semmibe vesznek? És el tudnál menni melózni Albert mellett? Vagy Apa maradna Vele? Otthoni munka? Vagy párod ennyire nem talál melót? Hát havi 30E-ből nemigen lehet megélni 3an!!! Munkatársadon keresztül nem tudsz a céghez bejutni? Hátha valaki tud szólni, hogy esetleg vegyék fel azt a drága telefont... Remélem sikerül valamit kicsikarnod!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :)
Sajna itt eleve nem nagyon van meló. Most meg még a válságis betett :evil:
Az anyukám maradna Alberttel, mert ő már nyugdíjas ovónéni, rá is merném bízni :) A helyi abc-ben kérdeztem ma, hogy hogy lehet bejutni. Bár nem vagyok eladó,de van kereskedelmi gyakorlatom, és az tán elég is lenne. 6órában 50ezer. Nos,amíg dolgoztam, 8órában kaptam ennyit, és távol voltam 12 órát, mert olyan jó volt a közlekedés... Még töröm a fejem... Viszont,akkor nem mostanság lenne kistesó, aminek viszont nem örülnék :?
A jelenlegi melóhely nem egyszerű. Hiába Tatabánya a munkahelyem, ha a központ Pesten van, és ott foglalkoznak mindenféle bérrel kapcsolatos dolgokkal. Én pedig már egy ideje a Balcsiparton lakom, szóval elég messze van minden.
Van egy munkatársam, aki segít, ő adta meg a telefonos és email elérhetőségeket is. A másik munkatársam, akivel még együtt is dolgoztam, folyton alámtett régen is, mostmeg véletlenül elkeverte a papírjaimat... Van egy parancsnokom, de hát telefonos elérhetőségen kívül ő sem tud segíteni, hisz minden Pesten zajlik :x




Holnap hivatalosak vagyunk az ovodába, farsangi bál lesz :lol:
Albert is beöltözik... Még az ősszel túrtam neki egy rucit, mondván itthonra jó lesz... Hát most kapóra jön :lol: Majd mutizok képet :oops:
Vendég
 


Megvolt a jelmezbál :) Mindjárt teszek képet :wink:
Viszont utána megvolt otthon az első hányás is :twisted: Mániája pelenkázás közben lenyúlkálni magának. Eddig csak öklendezett. De ma már sugárban kijött minden, amit ivott eddig. Fel sem fogta, meg sem ijedt, én meg majdnem követtem :roll: Nem bírom a hányás folyamatát nézni sem :oops:




Az ígért kép, ekkor már a többi gyerek tízóraizott :)

Kép
Vendég
 


Haga! Nagyon édes Albert! :D És látom élvezte is! :) Munkahely, szerintem válts. Ez így nem maradhat! Kár, hogy nem rúghatnak ki, úgy legalább egy kis pénzhez is jutnál... Ha közel van az ABC, miért ne?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :)

Úgy látom, pár napja csak ketten vagyunk itt :o
Vajon a többiek hol lehetnek?

Boboka is rég járt erre, a többiekről nem is beszélve :(


Hahóóó! Legalább kis életjelet adjatok :wink:
Vendég
 


Haga :P

Adok életjelet :wink: :wink:

Édes a jelmezes!!!
Melóval mi lett?

Most be vagyok sózva, mert holnap elmegyünk Eplénybe egy pár órát síelni. Lencust addig felváltva szánkóztatjuk, havazunk egy kicsit. ÚÚÚÚgy várom.

pussz

Sleepinke :P

Ég az képem, nem feledkeztem ám meg rólad, csak lassú vagyok... 8)

Tényleg, TÖBBIEK :?: :?:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Bogáncs :)
Jó síelést és szánkózást holnapra :)
Eplény nincs messze tőlünk :) Már mi is voltunk, de akkor annyian voltak, hogy a szánkót elő sem vettük Albertnek, nehogy fellökjék. Persze ez hétvége volt, ti meg hétköznap mentek, biztos kevesebben lesznek.
Jó szórakozást :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk, csak nem volt időm jönni.

Haga, aranyos kutyusod van :wink:

Nálunk is a héten lesz az iskolai, utána meg majd az ovis farsang. Márton Bob lesz, Janka pillangó. Ágnes meg azt mondja, hogy cica, pedig az az ovis jele lesz, de neki még egykutya :lol:
A három kölyökből kettő itthon is hányt a napokban, minden együttérzésem...

Bogáncs, jó havazást! Itt is dolgoztat már Holleanyó :D

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Amica :)
Jó farsangolást a hétre :wink: Te csinálod a jelmezeket?

Albert nem kutya, hanem a Szörny Rt-ből a Sully, egy szőrmók szörnyecske :)

Nálunk nincs hó, de ez már megszokott. A Balaton elnyomja a havat :cry:

Ma voltunk tanácsadáson, minden oké. és ahhoz képest,hogy mostanság nem nagyon eszi meg Albert a neki főzött kaját, 30 dekát hízott. Bezzeg ha mi eszünk, akkor ott sorakozik :P kocsonya, rakott krumpli, palóc leves és társai... Amit ehet, azt persze adunk neki, és örömmel ugrándozva csámcsog közben :D
Sajna elfelejtetttem megkérdezni, hogy vajon miért nyúlkál le a torkán megint... De a gabimamiklub védőnője válaszolt, hogy nem e piros, gyulladt a torka, és azért nyúlkál. Adjak neki több folyadékot. Na igen, nem nagyon hajlandó inni, csak a nagy ásványvizes flakonokból :twisted: Hiába van 2féle csőröspohár, cumisüvegáradat, kifelé perdülő szélű pohár, sima pohár, csak a flakonokból hajlandó inni, de abból sem egy nagy mennyiséget. Már a kiskanalazás sem működik :twisted:

Vasárnap voltunk fóka és papagáj shown :P Albert a papagájokat nem díjazta (persze érthető, van itthon is 5), bezzeg a fókák nagyon lenyűgözték :D
Vendég
 


Jajj, Bogáncs, ne viccelj! Válaszolsz, ha van időd és kedved! :D Remélem jót síeltek! Kicsit irigy-irigy... :D Jövőre szerintem felmegyünk a Mátrába! Vagyis idén... jövő télen... na... :D

Haga, ez a kajálós dolog nálunk is hasonló. Bár Bendus megeszi a sajátját is, de rendszerint kell a mienkből is ennie. :) Azt a pici fajta Jana babyvizes palackot nem próbáltátok? Tudod ilyen szipóka van rajta. Hátha... Bendus imádja. Sok folyadék kell Nekik!!!

Amica, képeket hozol???

Lehet mindenki farsangol??? :)

Amúgy Bendus ma végérvényesen is elindult. Megy és megy és megy és bumma és vissza és megy és megy... :D Persze a hosszabb távokra még marad a négykézlábozás, de nagyon tetszik Neki, főleg ha odaér a kiszemelt célponthoz! :D Látszik rajta, hogy olyan büszke magára! Öröm nézni!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :)

Hatalmas gratula Bende babátoknak az elinduláshoz :!:
Gondolom nemcsak ő büszke magára, hanem ti is őrá :wink: :lol:


A Jana palackot nem próbáltuk még,de köszi a tippet, megpróbálok beszerezni egyet :)
Vendég
 


Haga :)
Én is pont az ilyen szopokás üvegeket szerettem volna tanácsolni, szeretik a gyerekek.

Sleepin :)
Gratula a járáshoz!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Haga :P

Megjöttünk!!! Ollyan nagyon jó volt, úgy élveztem! Lencus egy tündér volt, meg apa is. Inkább hagyta, hogy én csúszkáljak, ő épp, hogy felfedezte a terepet.
Szép nagy hó van, kultúrált, de sztem is csak hétköznap szabad menni. Vannak, de nem sokan.
Tényleg, az nincs is messze tőletek!!! Merre vagytok pontosan?(szita agy...)

Szépen gyarapodik Albert is!
Nem vagyok a teáztatás híve, de ha egy kis barnacukros, citromos teát próbálnál, vagy bébiknek való almalevet jól felhigítva???

Sleepinke :P

Nagyon nagy öröm, mikor így elindulnak!!!Ugye? Erre a büszke arckifejezésre még úgy emlékszem! Most gyorsan fotózz, kamerázz, ha van, mert villámgyorsan elmegy ez az időszak is és már magabiztosan fog szaladni.
Sztem próbáljátok ki Ti is Eplényt, sokkal közelebb van , mint a Mátra(1,5 óra volt tegnap, nagy havazásban) és hát gyerekkel nem mindegy és tényleg modern, szép.


Amica :P

Jó farsangolást! Tényleg, Te varrod a jelmezt???

Csajok!

Ma Lencust megint megtépte a kis barátnője(14 hós). olyan kellemetlen ez nekem. Majd megszakad anyai szívem a gyerekem miatt, már könnyekkel sírt... Először most szeretgetésből indult a dolog(az isnagyon vehemens volt), de aztá sajnos efajult a dolog. Mit lehet tenni??? Tippeket kérnék!

Pussz mindenkinek, az olvasó üzemmódnak is

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok!
Sajnos az én távollétem igazolt: idén állandóan betegeskedik a drágám, ami sajnos abba torkolt, hogy múlt héten a tbálinti tüdőszanatóriumban kötöttünk ki - krupp :( Azóta kint vagyunk, viszont most ő is én is lázas betegen :(
Elég nehéz mostanában....

Kép
Kép
emma1976
 
 


Bogáncs :)

Örülök, hogy jól sikerült a síelés :lol:
Biztos szép nagy hó esett arrafelé, bezzeg nálunk semmi :evil:
Ez a megtépés dolog nem hangzik jól, de én sajna nem vagyok járatos ilyen dolgokban, de az a véleményem,hogy a kis barátnő anyukájának kellene valamit tennie. Elvégre ő tép...


Nelli :)
Vettem sportkupakos flakont, holnap teszteljük. Bár ma elég szépen ivott a mamától kapott csőrösből.
Amúgy én nem hiszem,hogy azért nyúlkál a torkáig,mert fáj neki. Nem piros neki abszolút, de annyira élvezettel nyúl a szájába, aztán lejjebb, hogy csak na! Ma már evés közben is csinálta, és végig vigyorgott! Tudja a kis bestia, hogy a szívbajt hozza rám olyankor :twisted:
Lánykáid jól vannak?


Emma :)
Zalánnak mielőbbi jobbulást. A minap olvastam az egyik kedvenc oldalamon a kruppról. Mindjárt belinkelem Neked, hátha sikerül hasznosítani pár dolgot.
Neked is jobbulást, gondolom az influenzát kaptátok el. Babócának nem lesz semmi baja, próbálj pihizni és csillapítsd a lázad!
Jobbulást mindegyőtöknek!
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

Hát még jó hogy mi is büszkék vagyunk!!!! :D Csináltam videokat, de elég nehéz, merthát ugye hozzám jön rendszerint, és úgy elég nehéz videozni is... De van pár pár másodperces, majd összeszedek Nektek egy kicsit...

Emma, nagyon nagyon sajnálon Zalánt!!! Mielőbbi jobbulást Nektek!!!

Bogáncs, örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :D Utánanézek mindenképp Eplénynek! Olyan ismerős, mintha párom mesélt volna már róla... Na majd megkérdezem, csak éjszakás... Hát ez a megtépés dolog nagyon nagyon nem kellemes. Egyszer volt ilyesmiben részem, Bendus még jóval kisebb volt és egy 3 éves gyerek tépte ki a kezéből a játékokat meg arrébb lökte Őt, meg hasonlók, én elvittem onnan. Nem is engedtem a közelébe. Igen, mindenképp a kislány Anyukájának kéne lépnie és rászólnia, mert így a kislány is azt hiszi nem baj, ha ilyet csinál. Mellesleg ez Neki nem jut magától eszébe??? Ja és a kislánynak is valahonnan szednie kellett... Utálom az erőszakot! Én tuti rászólok Bendusra majd, ha ilyet csinál. Persze magát védje meg, de tanulja meg, hogy erőszakkal nem megy semmire. :evil: Na jó hosszú lettem. :)

Haga, remélem bejön a szipókás üveg! :) Majd számolj be! Ez a lenyúlkálás... Hát tényleg lehet viccnek fogja fel. :roll:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :)

Kiváncsi vagyok a videjóra :wink: a pár másodpercek is sokat érnek :lol:

Szipókás üveget ma még nem próbáltuk.
Én lebetegedtem, Albert is nyűgöske, elég sokat meghagyott a reggeliből.

Tényleg, mire figyeljek, honnan tudhatom, hogy esetleg fáj a torka???
Vendég
 


Bogáncs :)
Sajnos ez az agresszió a kicsikben is megvan, így én minden lépését figyelem Briginek még a játszón is. Szerintem az anyukájának kéne kezelni a dolgot, és valahogy még időben közbelépni, és folyamatosan magyarázni neki. Én még egész pici korában mindig amikor meg akarta marni a tesót, mondtam neki, hogy simisimi, így az a mozdulat a legtöbbször átment simogatásba. Most is ezt alkalmazom. De minden gyereknél előjön ilyen olyan formában.

Haga :)
Örülök, hogy bejött az üveg.
Betegek a kicsik, elég nehéz itt bezárva.

Emma :)
Krupp nagyon nem hangzik jól :( Jobbulást neki! És Neked is!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Most kaptam az sms-t, hogy...
ma 13 órakor 3800 grammal és 57 cm-rel megszületett Szilva kisfia, Koppány.


Gratulálok!!! Sok boldogágot és tejcsit!

Emma, most már Te jössz!! :)
gtünde
 
 


Szilva :lol:

Szívből gratulálok, szép méretes baba lett Koppány baba
:lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Akkor már tudom hol volt a dokim, amig a zárójelentést vártuk!
Nagy gratula Szilvának és Koppány babának!
manda
 
 


Manda :)
Te biztos nem emlékszel rám, de én jól emlékszed Rád.
Most hol tartotok? Milyen zárójelentésre vártatok? Ugye nincs baj?
Vendég
 


Szia Haga!
Én is emlékszem ám rád!
Fagyis beültetésem volt csüt-ön, és annak a zárójelentését vártuk majd 3 órát.
De Szilva szülése volt akkor! :P
manda
 
 


Haga :)
Gyönyörű a kisfiad!
manda
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: