Új privát üzeneted érkezett!

Szisztok!
e a kis hölgy nagyon szép!

Átjárhatósági: még gondolkodom, hogy hol legyen. vagy a II-.sz N.K, vagy a KAáliban 30000F ért. Attól függ, hogy tudunk e most ennyi pénzt kiadni!

:oops:
Vendég
 


Boniko!
Lehet, hogy nem a kaáliban kellene, mert fogtok még eleget költeni ott.

Bocsi! Tapasztalatból tudom. Én is a helyi kórházban csináltattam (igaz laporoszkópia volt), de a doki így is kapott egy kis kp-t a zsebébe.
20150601134430
 
 


hát igen, én ierre gondoltam, hogy 10 percért 30000F?
Vendég
 

 
 

köszönjük a dícséreteket Anna nevében is :)

boniko:
nekem a Sote II-n csinálták az átjárhatóságit.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boniko
Én is sima korházban csináltattam a nőgyogyimmal. Igy is maszek alapon volt, de "csak" 10000-be került, mert igaz nem kért, de mi is adtunk neki lóvét.
Igaza van DesVikinek, szerintem se a Kaáliba csinátasátok meg.
Vendég
 


Rendben lányok, akkor viszont felhívom a másik dokit :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, még teljesen új vagyok itt, bár egy ideje már olvasgatlak titeket.
Jövőre szeretnénk babát párommal, az a második hónap hogy próbálkozunk. Ő lenne az első gyekőcünk :)
kistiggrincs
 
 


Szia kistigrincs!
Vendég
 


boniko:
megvan már az időpont?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! megbeszéltük, hogy megvárjuk a mensit, és akkor egyeztetünk!

MA megyünk Parádsasvárra a KAstélyszállóba! :lol:
Vendég
 


Boniko!
Érezzétek jól magatok! :wink:

Lányok!
Ti hogy vagytok? Ki hogy áll a ciklusban?
20150601134430
 
 


Szia Viki

az enyim látszik :wink:

ja! tudtad, hoyg a katica horvátországban szerencsét hozó szimbólm?
Vendég
 


Nekem megjött... Pedig egy hetet késett, kezdtem titkon reménykedni, dehát ez szülés óta csak a második volt.. Azért annak örülök, hogy legalább magától megjött, régen nem tette :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági!
Sajnálom a Pirit!

Nálam még mindig semmi.

Mi hétvégére elutazunk! Jó hétvégét Mindenkinek!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam,és mit látok, teljesen felpörgött a topic :D
Nagyon jó hír.

Lassan-lassan én is csatlakozom ismét. Az újak kedvéért írom (vagytok jó sokan :lol: ): van egy 2 éves kisfiam, spontán jött össze 6 hónapi próbálkozás után. Most 2 hónapos "nempróbálkozás" (nem védekeztünk, de nem is néztem se hőt, se pét, se nyákot, semmit, csak szeretgettük egymást apájával) jött össze Babácska, aki 8 hetesen ment el :cry: Most 3 hónapot kihagyunk, aztán újra próbálkozhatunk. 3 hete volt a műtét, most várom, hogy megjöjjön :roll:

Nah, mindenkinek gyors babásodást, jövök még !!!

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


minyu:
sajnálom a babátokat, Anna előtt nekem is elment egy baba 8 hetesen. Mi sokat küzdöttünk érte, remélem most nem így lesz majd.
Nekem műtét után 6 héttel jött meg.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


minyu: Rég hallottunk rólad. Nagyon sajnálom a babád. :cry:



vicky79
 
 


Minyu!
Sajnálom, hogy ez történt!

Töltődj fel!!
20150601134430
 
 


(((((((((((((((((Minyu))))))))))))))))))))))

Jó reggelt és Szép NApot!
Vendég
 


Minyu... nagyon sajnálom... de nagyon erős nő vagy, hogy így állsz a dolgokhoz! Meglásd, nemsokára te is babás leszel...
És ha jól számolom, remélem közel egyidőben fogunk próbálkozni...

Ölellek!
Vendég
 


Pöttye :)
Igen, én is ezen filóztam tegnap, hogy egyszerre kezdünk majd kb próbálkozni. :) Szoritok lakásprojecthez.

Lányok!
Nagyon aranyosak vagytok, hogy igy biztattok. Sajnos nagyon beleéltem magam a dologba, és nagyon megviselt a műtét lelkileg. MInden nap gondolok még Babácskára, félek kicsit, hogy ez majd lelkileg visszahúz (nem tudom elengedni), de bizom benne, hogy a hátralévő 2 hónap alatt a lelkem is regenerálódik, nem csak a testem.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


minyu:
sajnos idő kell, hogy el tudd fogadni. Mindig eszedbe fog jutni, de egy idő után már nem fog fájni, hidd el. Fontos, hogy próbűlj sok programot szervezni magatoknak!
Aztán meg a következő baba kicsit gyógyír lesz

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na itt van az én vonalzóm is végre. Remélem lassan még egy vonalzóm lesz :lol:

Kép
csucsu05
 
 


Minyu: Az természetes, hogy megvisel a dolog. De úgy veszem ki, hogy te egy nagyon erős nő vagy. Szóval fel a fejjel és hamarosan össze fog jönni. Csak bizni kell. De megy ez neked. Majd a baba feledteti veled a bánatod. Meglátod hamarabb mint gondolnád babás leszel :lol:

Kép
csucsu05
 
 


Nekem megjött közben, igaz 10 nap késéssel.

Holnaptól szurik és hajrá inszem!!! :D
20150601134430
 
 


viki :cry: de hajrá inszem!
Vendég
 


Boniko!

Túl szép lett volna, ha spontán összejön. De majd most! :wink: [/b]
20150601134430
 
 


Desviki : Hajrá!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
csucsu05
 
 


Viki majd együtt jól bebabásodunk! :lol:
Vendég
 


Boniko!
Úgy legyen!

HSG-re bejelentkeztél?

Én már 3 szurin vagyok túl.
20150601134430
 
 


Desviki: Tudom nem könnyű de van egy mondás: 3a magyar igazság....
Szóval biztos minnél hamarabb össze jön az a baba :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Én is hasonlókba panaszkodom! :lol: :lol: :lol: Vagyis inkább már mindenbe!

De holnap délután UH, és már okosabbak leszünk!
20150601134430
 
 


Desviki: írd meg mi volt az UH-n? Kiváncsian várom már.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nagyon felpörögtek a hormonjaim, és a bal petefészkem 2 16-17 mm-es van, a jobban én 4ig számoltam 16 mm-ek, de van még ettől kisebb is ott. Az endom 8 mm.

Holnap reggel mennem kell vérvételre, ösztradiolt néznek, a további ettől függ. A dokim a túlstimut is emlegette. Sokat ráncolta a homlokát.

Megijjedtem kicsit. Hisz máskor is ennyi szurit kaptam, és akkor csak max. 3 tüszőm volt. Az előző hosszú eredménytelen ciklus után, ez a felpörgetett....
20150601134430
 
 


desviki: Cél a nyégyesikrek? :D



vicky79
 
 


Kettes, hármas vagy négyes mindegy csak legyenek :))) Igaz Desviki?
Na kiváncsi vagyok mi lesz :)))

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Ez sajnos komplikáltabb, mert túl stimunál, ha teherbe esem, akkor akár életveszélyes állapotba is juthatok a hormonok miatt.

Szerencsére a mai hormon eredményem jó lett, holnap szuri, és hétfőn csinálják az inszemet.

Asszem egy ikerpárt bevállalnék, 3-tól má azért elég bonyolult lenne az élet sztem.
20150601134430
 
 


Persze Desviki. Mi is csak vicceltük. Nekem még néha az egy szem lányommal is nehéz , nemhogy néggyel. Bele sem merek gondolni mi lenne ha 4gyerek születne egyszerre. Á az valami írtó nehéz dolog lehet.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

szeretnék hozzátok csatlakozni. Mi is 2008-ra tervezzük az első baba születését.
nálam nincs pé,s ezért gyógyszeres kezelésben kell részesülnöm :oops:
léni
 
 


Csucsu!
Tudom én, h. vicceltetek. :wink:

Léni!
Üdv itt! Milyen gyógyszert szedsz? Mióta próbálkoztok?
20150601134430
 
 


Léni: Sok szerencsét és mielöbbi babásodást :)

Desviki: Akkor megnyugodtam. :))

Kép
csucsu05
 
 


léni: Üdv köztünk. Kérdezted a clostys fórumon, hogy mit csinálj. Én is PCOS vagyok és csak tanácsot adhatok, de szerintem keress egy endokrinológust a PCOS.hu-ról és kérj egy időpontot. Ők nagyon értenek a hormonokhoz. Ha rám hallgatsz, nem engeded magad kivizsgálások nélkül stimulálni. A clostyt is csak kivizsgálások után és UH követéssel lehet végezni. Elég könnyen nyúlnak ehhez a nőgyógyászok, de van, akinél egyáltalán nem használ.



vicky79
 
 


Léni!
Ha tényleg clostizol, akkor tényleg csak Uh mellett csináld. Az én meddőségis dokim nem használja, mert véknyítja a nyálkahártyát, és cisztákat okozhat.
20150601134430
 
 


Kukk be én is.

Csüt déelőtt megjött, ennek most nagyon örülök, mert azt jelzi, hogy a vetélés után kezdi összeszedni magát a szervezetem. (legalábbis én ennek fogom fel most)

MIndenkinek sikeres összebújós napokat!

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

desviki:

most nem szedek semmit,de tavaly 6 hónapig szedtem a clostit,de nem használt semmit,s az orvos nem nézett uh-t sem,ezért is váltottam dokit.
próbálkozni 2006 január óta próbálkozunk.
léni
 
 


Léni!
Nem csodálom, hogy dokit váltottál. Sok a sarlatán, aki csak gyógyszerrel tömi az embert.

Nem gondoltál arra, hogy felkeress egy meddőségi központot vagy szakrendelést?

Nekem ma megcsinálták az inszemet, drukkoljatok, hogy 2 hét múlva zebrás legyen a tesztem. :D
20150601134430
 
 


Desviki: Drukkolok ezerrel. Milyen hosszú idő 2hét ilyenkor! Nem? Na de hamar eltellik és ott lesz az a babó :)

Kép
csucsu05
 
 


desviki: Drukkok mennek 1000-rel!!+++++++++++++++++++++



vicky79
 
 


léni:
szió! nálam sem volt peteérés, clostiztam meg bromoztam és Choragon szuriztam. Az én nyálkahártyám szerencsére gyönyörű vastag volt a 2 év closti mellett is. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


desviki:

drukk,drukk!!!!!!!!!
egy meddőségi szakemberhez járok a pécsi nőgyógyászati klinikán,most jó kezekben vagyok :-)

mágnes:
nekem 12 cn volt a mnyh 8mm! az jó????
léni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: