Új privát üzeneted érkezett!

Angel!
Szépen cseperedik a kislányod!
Örülök, hogy szépen mennek a dolgok!
Mikor lehet otthon ő is? El kell érni a 2.500 g-ot vagy nem a súly a kitétel?

Monyo!
????????????????????

Junko!
:wink: :wink:
Aranyos vagy, hogy hiányolsz! Vagyok és olvasok, de nem vagyok túl jó hangulatban. Még mindig lelkiismeretfurdalásom van a bölcsi miatt, küzdök a munkahelyemmel....és ez az új Gyed/Gyes szabály is.....

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


sziasztok.

hom nem esett le,14dpo,ez jo jel eddig.Mindjart megyek veszek patikai tesztet es ha az is normal ketcsikos(olyanom meg ugy sincs)akkor megyek vervetelre.
a tegnapi tesztet kettevagtam,ez befolyasolhatja az eredemenyt?

angel,Dio baba nagyon ugyi,grat az elso szopizashoz.

zsazsoka bocs nem emlekszem,ti most probalkoztok?hol tartasz?

anyapoc,gondoltam hogy apa miatt tuntel el. :wink:

Kép
monyo83
 
 


Monyo, nem befolyásolhatja az eredményt :wink:
Ezermillió drukk !!!
mniki
 
 

 
 

na itt vagyok.

ezt el sem hiszem,ilyenem meg sose volt,kicsit nagyon elkezdtem remenykedni.
14dpo 25os teszt
Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyo :lol:
Irány a dokihoz vérvételre !!!!
Ez gyönyörű erős + teszt ! wow
mniki
 
 


Angel
Sziaaaaa :)úgy örülök hogy jól vagytokés szépen cseperedtek :) Én benne vagyok a lájtos estében is :)

Monyokám
Menjél orvoshoz!
kokusz
 
 


Sziasztok!

Monyó!
Kicsit nagyon nem baj, hogy elkezdtél reménykedni. :) Szép, egyértelmű, ehhez nincs is mit hozzá fűzni. VV-re menjél és jó lesz ez. Progit pedig nyomasd alul-felül ahol éred. :) (palástfű ha más nincs egyenlőre)
Naugyehogyugye hat az előző ciklus hormonja, meg mindene.
Jujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.
És a pesszumimzusnak nem most van ám itt az ideje. :)


Angyal!
Már szopizik egyedül? Ez nagy szó ám. Jajj de édes cuppogos. És a súlya, lassan duplája születésinek. :)

Zsazsókám!
Bölcsi miatt ne legyen. kisifiú tuti jól érzi ott magát. Munkát meg elkezdted? Most lemaradtam...

Katám!
Majd én is küldök ám fotókat nem feledtem el. Csak jussak túl a szerdai leadáson. (egyszerűen őrületbe kergetnek a határidők...)Tegnap előtt egy néni jött be hozzánk, hogy megdicsérje az új kerítést. Mondta hogy még nemigen látott ilyet és ahányszor erre teker, mindig megcsodálja. Tök jó. :)
(mondjuk kutyák majd leszedték a mamát a keróról :) )
Még 5 vizsga, a gyakszigorlat és államvizgsa júni 30-án.
Meg fogok purcanni.
Na és nem jó fej a főnök? Nyaralást nem tervezel? Pasival szóba sem jöhet?

Kokuszka!
Azért azt a tüszőt ne hagyjátok magára. :) És most már nagyobb a lelkesedésed? Az "elvileg 7-én indul" még nem biztos?

Na pussz, megyek

Junko
junko
 
 


sziasztok!

Zsazsó,
ne legyen furdalásod, így majd könnyebb lesz az oviba menet!
munkahely :? támogatások :? :roll:

2kilóval hazavihető (elvileg) + megfelelő állapot, és stabilan tudnia kell enni napi 7x ciciből/cumiból.

Monyó,
de szééép! :D
a félbevágás tökmindegy! :wink:

Kókusz,
amíg nem hozzuk haza, addig összehozhatjuk! :wink:

Junko,
jajj, mennyi tanulnivaló :roll: minden tiszteletem!
láthatnám a kerítést? :)


Diu ma 30ml-t evett belőlem! :D kb negyed óra alatt.

ami nem annyira jó hír, lehet hogy lesz egy kis lézeres szemműtétje :( már egyszer felmerült, hogy kellhet, de aztán rendben volt... csütörtökön megtudjuk :roll:
angel37
 
 


Monyo :)
Kép Kép Kép Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok,

Kókusz,
Örülök, h megvolt a konz, és h nincs semmi gond az uhun! És hajrá szép tüsző! :D Doktornőt látatlanban is csípem! :wink:

Monyó,
Régen én sem szerettem a muskátlikat, de azóta megöregedtem :lol:
Nagyon széééépek ezek a tesztek! :D Nagyon-nagyon drukkolok!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mikor tudsz dokihoz menni?

Anyapoc,
Sejtettem, h nem unatkozol, de ez azért nem semmi! :shock: Hogy bírod energiával?! 8) Minden elismerésem!

Angyalom,
Tudod, h én nem vagyok semmi jónak elrontója! :wink: Tőlem bármikor mehetünk! 8)
Ja, Veszprémet is becéloztuk Kókusszal, szóval Anyapoc is jól meg lesz látogatva egyszercsak! :D
Szóval ki ne hagyjatok a buliból! :wink:
Kicsi Diónak itt is drukk!

Zsazsó,
Sztem Zsombi könnyebben fogja viselni az elszakadást, mint Te! :D És kell nekik is a saját korosztályból a társaság!
Miért kell küzdeni a melóhellyel?

Junkom,
A határidőket ne is emlegessük! ... :?
Muti az a szép kerítést! :D Kuttyok édesek lehettek! 8) De a néni is jófej! :wink:
Huhhh, azért van még vizsgád! :shock: Részemről le a kalappal minden meló mellett tanuló előtt! 8) Én nem bírnám rávenni magam... :? (de én lustadisznó vagyok... :D )
A főnököm egy idióta! De most egészen meghúzta magát - eddig még. :D (fél tőlem... :oops: :lol: )
Nyaralásra nincs pénzem... :cry: Pasival mást tervezek :wink:

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


monyóó!!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Junko
Ja de már biztos a 7-e, csak utána majd attól függ mikor jön mensi. De belevágunk.
Tüszőm remélem még nem reped, emberem külföldön van ... és nemtom mikor ér haza lehet még Horvátországba sem tudunk menni ... elvileg pénteken mennénk de ahogy most a helyzet kinéz lehet nem érnek haza .... :twisted:
Szép lehet az a kerítés .... kép?

Angel
Biztos várjátok már nagyon hogy otthon legyen :) drukk hogy ne kelljen a műtét.
Taliba én benne vagyok .... Kata?

Kata
Doktornő jó fej :) egyszer volt rossz passzban még tavaly na akkor durva volt, de amúgy nagyon kedves.
Minden főnök idióta ..... kitartás!
Azért remélem szép nyarad lesz :wink:
kokusz
 
 


Kókusz,
Jajjmááár, mivan azzal a jóemberrel? :roll:
ÉN IS BENNE VAGYOK A BULIBAAAAAN! 8) :D
Ámen! :wink:

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Monyo!
Irány a doki! Ez aztán csík!!
Próbálkozunk, de sikertelenül. Elszomorít.... :(

És ezek a törvényi változások...Dühítő és kétségbeejtő....

Junko!
Nem unatkozol ezekkel a vizsgákkal!
A férjem szakdogáját is össze kellene hozni... Ha valaki vállal ilyet.. :wink:
Én szabin vagyok jelenleg. Próbálom utolérni magam az itthoni teendőkkel és megszervezni az életünket, ha már melózom.

Angel!
Nem sokára otthon lesztek és minden rendben lesz!
Kívánom, hogy ne kelljen a szemműtét!
Szépen cseperedik a kislányod! Úgy néznék egy fényképet róla!
Anno én úgy hittem, otthon leszünk Zsombival és megszűnik az aggódás. Hát.... azt mondják, az aggódás életünk végéig elkísér! Ez így igaz! Egy anya mindig aggódik a gyermekéért, csak az okok mások az idő múlásával!

Kata!
A melóhely nem egyszerű... Eddig minden visszatérő anyát kirúgtak nálunk. Ez így egyszerűbb nekik. Velem is így akarták, de a törvény jelenleg mást mond: gyermekem 3 éves koráig védett vagyok. Vagy alkalmaznak az eredeti munkakörömben vagy fizetik a béremet. Gazdasági válság van. Bűn, hogy ragaszkodok ehhez???

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Kata
Hát a tornyos teherautó forgalmija Párizsban van az autó Németországban és ezt elfelejtették egyeztetni .... ma egész nap kergették a francát aki elvitte a papírokat de csak délután 4-kor érték utól, a papírokat nem találják .... úgyhogy a mai napjuk ugrott .... este beszéltünk, lehet holnap hazajönnek .... meglátjuk. Jó a szervezés.

Na akkor megbeszéljük mikor menjünk majd :)

Zsazsóka
Látom neked sem egyszerű .... meglátod sikeülni fog tesóbaba :) Még szerencse hogy így mdosították a törvényt ... engem is dühít egyébként az egész ahogy a gyerekes nőkkel bánnak néha. Kitartás!
kokusz
 
 


hali.

kokusz azert ez durva,remeljuk a ferjed hazaer mire indulnatok horvatokhoz :wink:

zsazsoka drukk a kistesohoz.

Kata en a muskatlik szagat nem birom,olyan fura szagu nekem.

angel drukk kicsidionak hogy ne keljen a mutet.

Dokihoz jovoheten megyek.

Kép
monyo83
 
 


Monyo köszi vigasztaló szavaid, tegnap nem igazán volt "kivel" beszéljetek de mégis erőt adott a teszted annyira örülnék ha most végleg minden rendben lenne, főleg, hogy nagyon szomorú lettem mikor írtad, hogy válni akarnál, mert nem tudsz babát adni a párodnak. Nem írtam akkor mert én megértettelek. mikor még azt gondoltam velem van baj decemberben én is megmondtam a páromnak, hogy jó volna külön költözni kicsit lássuk igazán tudunk együtt élni tovább. Aztán nem lett belőle semmi. Mikor végül is nála lett gond és nekem volt pé-m akkor jöttem rá milyen marhaságot akartam csinálni. Most, hogy a másik oldalon vagyok tudom nem tenném én sem meg, hogy elhagyom emiatt. Valószínű most már muszáj volt ez a baba, hogy nehogy újra erre a marhaságra gondolj. Nagy ölelés neked!!!!!! Tuti a vonalzód nagyon tetszik!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Monyó!

De szép vonalzó!
Igazad van így kell (ene :oops: ) ezt csinálni. Akkor jövő hétig egy kis izgalom. Azaz mégsem, mert ez most jó kell hogy legyen. :)

Kokuszka!
Én most ezt nem értem. mit is csinál a te hites urad????? Ha ma hazajön akkor el tudtok utazni, nem? mennyi időre egyébként? Ez már az idei nyaralás lesz?

Zsazsó!
Ha szakdoli készítéssel rám célzol akkor noooooooooooooo. Elég volt az a kettő amit eddig megcsináltam. (egy csoporttársam is megtalált ezzel, de hát azért na. ) De tudom hogy viccelsz. :)

Angyal!
Ilyen picinek szemműtét!!! Remélem nem kell majd neki, de ha mégis biztos nem lesz semmi gond.
Kilóban is szopiban is ügyeskedtek, meglesz hamarosan a hazamenetelhez szükséges minden.

Kata!
jaaa, azért nekem könnyű. Tavaly felmondtam a rendes állásom (idegeim nem voltak már toppon) és most szabadúszó vagyok vagy mi.
Vagyis van egy hajcsár főnököm, aki mindenhol ellenőriz, ustorral ver, alig győzöm a melót, de mindegy. :twisted: Valahogy csak kibírom. (tudom, hogy olvasol te buggyantott tojás :) )
Na szval maszek munkákat csinálok és így a suli is egyszerűbb azért.


Megyek is vissza a pályázataimhoz, lassan itt az éjféli leadási határidő.
pusssz

UI. ja megjön a tromboizé eredményem röpke 3 hónap alatt, de legalább ingyé. És nincs is semmi bajom persze.

Junko
junko
 
 


Bocsánat tele vagyok helyesírási hibákkal, de már marhára elegem van az írásból..... :oops:

Junko
junko
 
 


Bocsi de nincs idom, gyerekek szetszedik a lakast meg egymast. :lol:

Monyo: szuper jo a vonalzod!!! Ismered ezt a filmet? The secret, ha nem nezd meg vagy feltetlen olvasd el a magyar szoveget (MOST), hosszu de megeri elolvasni! Pozitiv gondolkodas, meg csak veletlenul se furakodjon be egy "ketelkedem" gondolat!!! Nevezd el a bebit, beszelj Hozza, mond el Neki mit hogyan kell csinalnia, almodozz ebren Rola, kepzeld el milyen lesz, hogy Te milyen anya leszel hogy milyen lesz az elet Vele! Hidd el mukodik!!!!!!!!!! Kerlek higyjel benne!!!

Angyalkam Te nagyon jol csinaltad, csak igy tovabb, kicsi Lanyod csodallatos es milyen jo sulyban van mar! Nemsokara hazaviheted! :D

Tobbiek, nem csuggedni!!!! :wink:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Hali csajok

Emberem hazajött, így hajnalban indulunk Horvátországba. Jók legyetek majd hétfőn vagy kedden jövök.
kokusz
 
 


Monyó!

hatalmas puszi!!!

tjuca
 
 


Monyó!
Csak kamillázok :shock:

Angel!
De jó,hogy ilyen szépen gyarapodtok! Nagyon beindultatok!
Nekem volt szemműtétem. Strabizmusom van. 50%,hogy örökölni fogják.

Junkó!
Én is szerettem volna egy kislányt. :wink: . Így most lesz két vagány fiam! Igaz Tonti?
Végül mindegy is nem?
Majd jönnek a csajok!

Kokusz!
Jó utat!

Zsazsó!
Én is attól tartok,hogy mostmár mindíg lesz aggódnivalóm!
Nektek is első lombikkal jött Zsoma ugye?

Kata!
Hát a mustkátlijaid valami fantasztikusak! Nekem is van a balkonon muskátli,díszdohány,petunia,verbéna mindegyik rózsaszín árnyalatú. Tényleg,ha fiú uralom lesz milyen színeket kell vennem? :lol:
nárciszka
 
 


Kamillázok mi?!
Tényleg

Kamilla! Ha jársz erre!!!!!
Végül nem kellett aminó.
Ma voltunk magzati szívuh-n. Rendben találták a fiúkat. Harántból átfordultak fejvégűbe. És szépen hátat fordítottak nekünk. Befelé focinzak.
nárciszka
 
 


Na ugye, hogy milyen férfiasak lettünk? :D
nárciszka
 
 


Nárciszka! :D
Első inszem volt.

Nem lesz semmi az ikrekkel biztosan...
Én mindig azt szerettem volna, hogy ikreim legyenek, így egyszerre két baba és egy szülés.... ( kicsit hülye voltam..)
Ma megértettem, miért óvott ettől a barátnőm, akinek ikerfiai vannak...
De persze a szépsége is dupla a dolognak :D

És ti később terveztek egy kislányt?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsazsó!
Első inszem?! :) Erre nem is emlékeztem. :oops:
Hát? 2 hónapja még azt, mondtam;ha fiúk lesznek akkor jövőre megyünk egy kislányért :wink: . Most,hogy már komolyodik a dolog eléggé elbizonytalanodtam. Sztm. egyelőre lesz dolgom a srácokkal is. :lol: És mi van ha maradék fagyik is fiúk? Icsinél nagy az esély. Mindegy is csak egészség legyen. :wink:
nárciszka
 
 


MINDIG ELTŰNTÖK! :roll:
nárciszka
 
 


Csáó!

Monyókám!
Gratulálok az atompozitív tesztjeidhez. Tessék ide is feltenni!
Pontosan mikor mész dokihoz????? Valami érzet? Ha úgy gondolod mesélj!

Tonti!
Nem csüggedünk. Csak azért sem. :)

Kokusz!
Már nem olvasol, de jó utazást. Szuper hónap lesz ez a június, meglátod. :)

Nárcisz!
Nem is tudtam, hogy ICSI volt nektek. Naná hogy jó a két fiú. Nekem olyan mindegy lenne, de tényleg. Gratulálok a jó eredményhez. JÓ focizást a fiúknak. :)
Mennyi virágod van. De ügyes vagy!!!

Zsazsó!
Nem győztél meg. Én még mindig szeretnék ikreket. :)

Juca!
Szia. :)

Angyal!
Hajrá kis Dió! :)

Na pussz, szerdai meló leadva, jöhet a tanulás. :?

Junko
junko
 
 


sziasztok itt vagyok am.

Kokusz kellemes pihenest :wink:

narciszka,huha ket fiuval bizti izgi lessz az elet,egyebkent en is nagyon angyon kisfiut szerettem volna a probalkozasunk kezdeten,most elbizonytalanodtam,anyira edesek a lanyok is. :D
(bocs nem emlekszem de neketek a spontan kizart?)

zsazsoka nagyon szoritok hogy osszejojjon ZSombi teso :wink:

junko daraga mennemk a drukok neked,sokat gondolok am rad.
kedden megyek dokihoz.Hogy mit erzek?testileg hasam faj,mellem faj,estere felpuffadok mint egy vizilo.ejjel rosszul alszom mert ha hasra fekszem akkor kontraban hol a hasam hol a mellem faj.
Mintha kezdenek emjegni de erre nem vennek merget mindenesetre nem vagyok mindiga toppon.
erzelmileg nagyon angyon erzekeny lettem,szinte a parom minden mondata banto szamomra :? ez igy gaz mert surun vagy boghetnekem de remelem ez idovel elmulik.

ja a teszt hat jo de nem ez az utolso,kedden ujra tesztelek.
Kép

tegnap nezegettem masok gorbeit erre mogem all a parom es kerdezi hogy ez az enyem,mondom nem majd nagy orommel megmutattam az enyemet,erre o azt mondja nem valami szep,na ezen kezdtem el pityeregni hogy lefikazza a gorbemet,aztan bocsit kert es visszaalllt a rend.na ilyen a hangulatom mostanaban.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Most is csak kutyafuttában, mert kedden még lesz egy vizsgám :? (ráadásul egy idióta nőnél, aki úgy gondolja, csak ú tudja 5-ösre...ez nem is érdekel, csak menjek űt :D)

Monyo

A teszted óriási!!!De még nem gratulálok, csak ha már biztonságban vagytok :wink:!Hangulatod pedig megfelel az elvárhatónak :wink:!

Junko

Államvizsga, miegymás :).Hát drukkolok és együttérzek :).

Kokusz

Jó utat és jó nyaralást :).

Tildi

Gratulálok a fiúkhoz, szt szuper lesz! :) Na de ez nem is kérdés :wink:!

Kata

Hááát,energia az van :).Na de Apa azért sokat leszív :lol:!

Tontica

Szemed gáz volt :?... De méznek örülök,majd hozzál ám :wink:!Spanyol mézet még nem ettem :roll:....
Fiúk-lányok édesek, evészetnél én is csak apátokat hallottam kiabálni a háttérből :lol:!

Kriszti????

Olvasok ám,csak reagálni nincs időm :(...
Levették az anyajegyemet, szövettan jó lett. Pont akkor,amikor Bükre mentünk :?...Sebaj
Anyumat most műtötték epekővel, a dokikat ki tudnám nyírni.A feje felett anyázták egymást,hogy megműtsék-e vagy sem,mert megcsúsztak a műtétekkel és később vitték le, az altatódokinak meg mehetnékje volt....Végül műtötték,de anyum sírva aludt el és sírva kelt :?....Aztán 12 óra után kiesett a cső a hasából :shock:!Amikor meg megkapta a zárójelentést,megkérdezte,hogy a kanült hazaviheti-e :?... azt is elfelejtették kivenni....

Na megyek tanulni!Pusszantás!!!!

anyapoc
 
 


Ja,és ami kimaradt!!!

Angel

Nagyon örülök,hogy ilyen gyorsan gyarapodik a lánykátok!!!!
Remélem,hamar jössz a jó hírrel,hogy végre otthon :):)!

anyapoc
 
 


sziasztok!
köszönjük a ránkgondolást!

pénteken megvolt Dióbabácskánk szemműtétje, megjártuk Cernyékkel a szemklinikát, gyerekklinikát (ott műtötték). jóval hosszabb volt, mint amire számítottam, 11:20-kor vitték be a műtőbe, 12:10-kor kijött az anesztes, és mondta, hogy még kb háromnegyed óra... na de 2-ig nem jött ki senki, addigra már mindent el tudtam képzelni :roll:
a műtéthez visszkerült gépi lélegeztetésre, és nem nagyon ment neki az altatás miatt a szuszogás, így még néhány óra segítség kellett neki, de tegnapra jól lett, vissza is küldték a Péterfybe kora délután.
szemész néni azt mondta, amit akart, el tudta végezni, Diócska látni fog, de kisebb lesz a látótere. a szemüveget nem tudni, kelleni fog-e v. sem, de már az legyen a legkevesebb.
szegénykém tegnap annyit sírdogált, hogy majd a szívem szakadt meg :( , bedagadt, piros szemhéjak, nem is nagyon nyitogatta, de már már nem nyűgi, megevett 30ml-t is belőlem :) 1550g.

bocsánat, hosszú lettem...

Monyóka,
nagyon szép a teszted! :) a tünetek se rosszak! :wink:
csak így tovább!

Nárciszka,
kitartást a dupla fütyköshöz! :) tartsd bent őket minél tovább!!

Junko,
azé tanulásmérgezést ne kapjál! :wink:

Anyapoc,
szegény anyukád :? jobbulást neki!

Kókusz,
érezzétek jól magatokat!!
angel37
 
 


Angel

Belőletek ez egyáltalán nem SOK :D!
Örülök,hogy minden rendben ment :).Szemüveg meg,tudod, öltöztet :wink: (én mindig szerettem volna :wink: ) .
Nagyon ügyesek vagytok, Dióbaba meg aztán főleg :).Nagyon szeretnék már képet látni róla,remélem,hamarosan tényleg otthon lesztek :).Pláne,ha ilyen ütemben nődögéltek :).

anyapoc
 
 


Junko!
Nem is akartalak meggyőzni ám!
Ahogy a sors hozza, csak egészség legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Angel!
Azt hittem, mégsem kell a műtét. De biztosan minden rendben lesz!
Szépen gyarapodik a kislányod!
Mikor mehettek haza? Kérdezted már? ( én ezt anno nagyon sokára mertem megkérdezni. Csak akkor , mikor a kisfiam neve mellett a CSH feliratot láttam. Azt hittem, valami új betegség. Kiderült, azt jelenti: Csütörtökön Haza....)

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsazsó,
elvileg 2 kilóval vihető, és tudnia kell napi 7szer belőlem v. cumiból enni. és persze állapotfüggő is. szerintem júni vége felé...

csh - ez jó! :)
angel37
 
 


Angel, szep suly :!: Es gratula Neked, hogy ennyi heten keresztul szepen megtartottad, fejegetted a tejed, sok munka lehetett :!: Gyarapodjatok, erosodjetek :!:

Monyo, atyavilag :!: Jaj, nagyon drukkolok :!:
katavirag
 
 


sziasztok.

lanyok en ugy orulok....remelem holnap is fogok doki utan.
Kép


angel,sajnalom hogy vegul meg kellet muteni Dio babat de a lenyeg hogy mostmar minden rendben.

katavirag te mikor tesztelsz?

Kép
monyo83
 
 


Helló Lányok

Mejöttem, majd reagálok, de csak később
kokusz
 
 


Monyó!
Ez brutál!!! Alig várom a holnapot. :)))))) (de semmin ne aggódj majd kérlek, még nagyon fiatal várandós vagy!)


Zsazsó!
Tudom, hogy nem akarsz meggyőzni, viccelek ám. :)

Angyalom!
Azért mérgezést nem fogok kapni, ebben biztos lehetsz.
Csak előadom itt mennyi dolgom, aztán meg mindent utolsó pillanatban vakernyászok össze.
És igen, sosem elég belőled.
Sok grammot küldök a kislánynak. :)

Kokusz!
No, mesélj!

Anyapoc!
Szegény anyukád. nem jó sírva kelni altatásból. Nekem is volt már ilyen. És én is azért mert rosszul aludtam el. (leszidtak a nővérek, mert késtem picit)

Junko
junko
 
 


kokusz udv "itthon"hozzal kepeket.

junko,en is varom a holnapot.doki utan tudok jonni mert apa kesoig dolizik en meg megyek be a munkahelyere netezni :wink: legalabb nem uncsizok majd.

Kép
monyo83
 
 


Na itt vagyok

Angel
nagyon örülök nektek, a műtétet sajnáálom ... de biztos job így. Tovbbra is drukkok.

Anyapoc
Látom még mindig rohangálós vagy :)

Junko
nemtom hogy álltok de drukk, bármihez is :)

Én hulla vagyok. Nagyon gyorsan eltelt ez a pár nap. Nem igazán volt jó idő, ennek ellenére totál leégtem, remélem hamar bebarnulok majd. Most még húzódik a bőröm mindenhol. Peteérést kihasználtuk :oops: de már készülök a lombikra. A kutyunk nagyon örült nekünk mikor hazaértünk :) Szép volt amúgy és jót döglöttünk :) ja és megfáztam, fáj a torkom
kokusz
 
 


Sziasztok :!:

Monyo, gyonyoru a teszted :!: Igy tovabb :!: Es ha mar igy kerdezed, en ma ET+11 es pozitiv. Meghozza sokkal pozitivabb, mint tegnap. De nem akarok semmit elkiabalni :wink: VVt penteken.

Kokusz, akkor kovi ciklus :?: Hajra :!: Azert a spontanra is drukk, tudod, sosem lehet tudni...

Junko, neked is nagyon drukk. De Kata miatt nem kerdezoskodom tovabb... :wink:
katavirag
 
 


Hellóbelló!

Monyó!
Áááá úgy olvastam késő du mész. Addig kinő a szakállam.
Azonnnal írj, amint tudsz!!

Katavirág!
Na, hajrá. Ez azért biztató. :)

Kokusz!
Úgy érzem kellett ez a ki kikapcs. Kutyák már csak ilyenek. Nem is értem miért szeretnek minket ennyire. :)
Azért tudtatok fürdeni? Merre voltatok?

Köszönöm a drukkokat.

Junko
junko
 
 


sziasztok.

katavirag drukkolok,ha erosodik a csik az nagyon nagyon jooooo.

junko.kb 18:30kor jovok a hirekkel,beleszamitva a doki kesest meg a sokkot amit kapni fogok,barmi lessz az eredmeny.

hat tegnap kicsit rosszul esett hogy a februari babasok fogyatkoznak.
2lany is verzik :cry: plusz a pcos zebraparom is elkezdett verezni.eszembe jutott hogy mindig ugy jon ki hogy en is csatlakozok azokhoz akiket veszteseg er :roll: de kozben belul erzem hogy most minden okes.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!
Én ezért nem mernék csatlakozni egyik babavárós topikhoz sem.
Sok a rossz hír, főként így az elején. Aztán meg jönnek az összehasonlítgatások kinek mekkora, milyen, hol fáj hol nem. Szval biztos kikészülnék a végére.
Ilyen erős csíkkal sztem elég biztonságban vagy. És vérzés sincs, úgyhogy hajrá jó lesz ez. :wink:

Hát akkor estig muszáj vagyok tanulással elütni az időt. :)

pusssz

Junko
junko
 
 


junko tudom hogy ugy nez ki vakmeroseg amit csinalok az elozmenyek utan,gondolok itt vonalzora babas topikba valo csatlakozasra.
Olvastad hogy mit irtam a pcos topikba,ezt ugy is gondolom.elore nezek es nem hatra.most ugy vagyok mintha eloszor teszteltem volna pozit,akkor is ezt tennem,orulnek neki es kesz.
ha baj lesz megtortenik attol fuggetlenul hogy van-e vonim vagy nincs.
A babas topikba pedig azert fogok irni mert vannak olyan dolgok amit itt nem szivesen irnek le nehogy megbantsak masokat.
ja es kepzeld pont a februari topiban van egy lany aki vajdasagi,ez kulon orom nekem,egy nap kulombseggel menzisztunk:)

szoval ez van,bizom benne hogy most rendben leszek,majd egyszer elmeselem hogy miert sikerult most es ki kuldte nekem ezt a babat.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!
Nem azért írtam, hogy ne írj, mert vakmerőség. Én azért nem tenném, mert félnék, hogy beparáztatnak/nám magam. Nem most, hanem végig a terhesség alatt.
Nekem tetszik a te mostani hozzáállásod. De mindenki érzi neki mi a jó. Van aki visszabújik a csigaházba és vár, van aki ahogy te bátran vállalja. Én most már mind a kettőt megértem.

puszi

Junko
junko
 
 


Helló csajok

Azlrt ha mindenki babás lesz már rajtam kívűl ugye nem hagytok itt egyedül a topikban ... :(
kokusz
 
 


Junko
Egyébként jó volt a kikapcsolódás, bár még tudtam volna pihenni. Fürdés nem volt, csak napoztunk. Fújt a szél és inkább nem mentünk be a vízbe mondván rossz lesz kijönni :) jól leégtünk helyette. A hasam olyan vörös .... :oops: még a bugyitól is fáj :lol: Biograd-ban voltunk, lent van délen Zadarhoz közel. Azért jó volt :)
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: