Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Várok mindenkit, akik most készülnek a baba összehozására.

Szép Napot!
tita1
 
 


Magamról csak annyit hogy 26éves vagyok és a párommal már nagyon szeretnénk egy kis ördögöt.-)
Bár már 2 hónappal korábban elkezdtük, de eddig sajnos sikertelenül:-( Majd remélem ez a hónap szerencsés lesz, és nektek is.

Szép Napot!

Nyuszifülke
nyuszifülke
 
 


Sziasztok tömeg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szia Drusszám! :) :) :)

27éves vagyok, egy Angyalka anyukája akit 21hetesen veszítettem el, már egy hónapja lehet "élesben próbálkozni", az augusztus nem jött be, de majd a szeptember!!!!!!!!!!
Szeptember a mi hónapunk lesz :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Jó ötlet ez a topik! :)


Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 

 
 

Sziasztok!

Szerintem is jó ez a téma!
Mi 2 hónapja próbálkozunk már, de eddig még semmi. Szedem a vitaminokat, volt LH teszt is, de nem volt egyértelmű az eredménye.
:cry:
page
 
 


Sziasztok,

Igen a szeptember a mi hónapunk, és reméljük így is lesz.

Én is szedem a vitamint a béres gravidát, no meg majd lassan számolgathatok, hogy mikor kell a tesztet (LH) csinálni.-)))

Page,

Akkor mutat biztosat a LH teszt ha mindkét vonal erős. Vagy miért nem volt egyértelmű?

Szép Napot!

Nyuszifülke
nyuszifülke
 
 


Hallihóóó!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nyuszifülke Nyuszifülű szájából vette ki a kérdést :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap csináltam LH tesztet! EGyik csík erős, a másik halványabb, de látszik konkrétan. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Szerintetek????

Fülke! amit vettem a dobozára rá van rajzolva, hogy a halvány csík negatív. Néztem egy oldalt ahol LH tesztek vannak, ott pedi a halvány abb csíknál pedig pozitívat ír. Hm.... Érdekes ez.

Ja! A DM-es tesztet is simán szét lehet darabolni!!! Kipróbáltam működik. :lol:


Csók!
Nyusz
nyuszifülû
 
 


Sziasztok :)

Én Era vagyok, 33éves és van egy 20hónapos kislányom. Neki szeretnénk kistesót. Mi augusztus közeptől próbálkozunk. Remélem ez a hónap sikeres lesz mindenkinek.
puszi

Kép
csucsu05
 
 


Szia Nyuszifülű,

Két erős csíknak kell lennie az a biztos. De ha másnap csinálsz még egyet akkor annak már erősebbnek kell lenni.
A számításaid alapján mikor van a p.érésed?

cupp

Nyuszifülke
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Szia Csucsu!!! A jós beszéljen belőled!! Legyen így! :):):):):)


Füli! Számításaim? Hi hi . Hát ....... Ez mellbevágó kérdés, mert fogggalmam sincs. Sacc/kb-ra jön a mensim 32,33 nap, de legutóbb a 38-on jött. Már azt hittem baba, de tévedtem.
Szóval lehetett ma is, vagy csak a jövő hét végén.....de biztos ami biztos alapon rájárok apára. :)
Megint csináltam egy LH tesztet, gondolván ha reggel hirtelen az első mérés szerint leesett a hőm, akkor jön a pé, de csak gondoltam, mert negatív, ma is tök halvány a csík. Legközelebb majd vasárnap csinálok egyet. De valahogy be kéne osztani. Már csak 6 fél csíkom van. Elpocsékolom itt az elején....... :x

Hol vagytok csajok! Mi ez a pangi langyi hangi??? :lol: :lol: :lol:

Vagy talán már mindenki gimnasztikázik? :shock: :shock:


Puszi mindenkinek!!
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Haliho,

Hát hajrá, mert vasárnap kezdem el én is nézegetni, hogy mikor van az a bizonyos nap :D
Viszont amikor először kimutatja az Lh.t onnantól +2 nap van arra, hogy valamit összehozzunk ugye? :?: Én már tök para vagyok, hogy le ne csússzunk róla. Ami itt van a neten kalkuláció, az nekem azt hozta ki, hogy a p.érésem 8-14.e között van.
Remélem a szülcsinapomra beköszönt a gólya hehe, ez lenne az igazi ajándék. Na jó megyek megnézem az ember bélyeggyűjteményét:-)

Legyetek jók, vagy inkább rosszak :P

Cuppp :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék a témához!
Nekem sajnos már volt vetélésem, aminek az okát nem tudták megmondani, elvileg nálunk minden rendben van.
Most újra próbálkozhatunk és szeretnék csatlakozni a lelkes táborhoz. :) Én már csinálok ovu tesztet, ami eddig negatív, de remélem hamarosan pozitív lesz.

Puszi :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Nyuszifüllke: Miylen volt a bélyeggyűjtemény??, :) :)

Kriszta00: Mielöbbi babásodást neked és persze mindannyiunknak :)

Kép
csucsu05
 
 


Nyuszifülke!

Egyik nap majdnem pozitív lett az LH teszt, azaz csak picit volt halványabb a teszt csík a kontrollénál, a következő napon meg megint teljesen halovány csíkom lett, pedig pozitívnak kellett volna lennie, vagy legalábbis erősebb csíknak?!
Szóval összevissza ugrál az LH szintem, vagy most mi van?

Page
page
 
 


Sziasztok,

Vasárnap csináltam ovu tesztet de csak halvány volt, viszont ma reggel meg csak egy csík volt, hát ha érteném, hogy miért volt ez így, hogy az egyiknap halvány a másiknap meg semmi .... :(

Csucsu05; Hmmm naon jó volt. Tegnap meg még jobb :lol: Elvittem a páromat egy masszázs szalonba, ahol kértem romantikus fürdőt, hát ez nagyon jóó volt, rózsaszírmok mindenhol, kókusztejes fürdő, és csak mi ketten, hát kipróbáltunk mindent amit csak lehetett :D Remélem összejön ebben a hónapban. Hogy őszínte legyek, én ezt soha nem gondoltam, hogy egy babócát ilyen nehéz összehozni.

Valakinek van valami infója, hogy a béres Gravida az jóóó :?: érdekel mindenféle tapasztalat.

cuppp

Szép Napot!!

Fülke 8)
Vendég
 


szijja Page,

Hát ezaz , amit most én sem értek. De az időjárásra sem foghatunk mindent.
Én is arra számítottam ma reggelre, hogy a 2. az már erősebb lesz, ahhoz képest....
Vendég
 


Nyuszifüllke: Milyen romantikus vagy? Tök jó. Mi sajna a kicsi mellet nemigen tudunk elmenni ilyen helyre. De próbálunk mi itthon romantikázni. De bevallom én is azt hittem egyszerübb dolgunk lesz a kistesó elkészítésével. A kislányunk elsőre összejött lehet ezért fura, hogy most már 2hónapja nem jön össze. De ez tudom nem is nagy idő. És n türelmes vagyok. Reméljük mihamarabb összejön mert utálatos az egy csíkos tesztet nézni.

Kép
csucsu05
 
 


Haliho,

Olvastam a neten, hogy nem jó a reggeli vi..et a teszthez, mert nagyon tömény, de a teszt elvégzése előtt meg kb. 2-3 órával előtte ne igyunk. Kérdem én, ki az aki ki bír ennyi időt folyadék nélkül, mert én nem. Már ezen is gondolkodtam, hogy lehet hogy ezért volt az egyiknap kettő a másiknap meg csak egy csík. Ami miatt borul az elméletem :roll: azaz hogy mindegyik a reggeli. Már lassan ott tartok, hogy egy ovu tesztet sem tudok csinálni. Jaj de jó lenne ha a terhességit kellene csinálni:-) Na de reméljük októberben már kismamák leszünk:-)
Mindenki romantikus lélek :lol: így ti is Csucsu azok vagytok hehe. Inkább irigykedek hogy ti nem tudtok a kicsi mellett elmenni, hisz ti egy babával előrébb vagytok mint mi :!:
Na megyek, és "jó munkát" mindenkinek.

cuppp

Fülke 8)
Vendég
 


csucsu05: Köszönöm az üdvözlést. :D

Én is csináltam ovutesztet, ami elvileg pozitív lett. Nekem sem teljesen egyforma a két csík, de azt olvastam, hogy nem mindegyik elég érzékeny, és a "csík" teszteknél már az is jó ha a 2. csík kicsit halványabb. A "kazettás" tesztek érzékenyebbek azt hiszem. Ahol olvastam ott úgy tesztelték, hogy ugyanabból a vizeletből két féle tesztet csináltak, az egyiknél halványabb lett a 2. csík, a másiknál meg ugyanolyan erős a kettő, szóval nem 100%-ok ezek a tesztek azért. Szerintem amikor már megjelenik előszőr a második csík is, akkor mehet a hajrá... :lol:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Na nekem ma megjött sajna. pedig már késett is. Megcsinltam a tesztet és negatív lett. Rá pár órára meg mgjött. Na mindegy majd a következő hónap sikeres lesz.
Ti szedtetk vitamint? Arra gondoltam, hogy kéne. Ajánlották az Elevitet. Mert azt terhesség elött is lehet szedni. Illetve jó.
Szerintetek?

Kép
csucsu05
 
 


Én szedek Béres Gravidát. Azt is el kell kezdeni a terhesség előtt. Állítólag csak annyi a különbség az Elevit és a BéresG között, hogy a Béresbe jód is van. Ne keseredj el, majd legközelebb jön az a baba :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Haliho,

Csucsu05; Így van a köv. hónap sikeres lesz :D Vagy attól függ hogy neked mekkora a ciklusod, mert még szept. elején vagyunk :lol: !!! Na hajrá.

Én is szedek vitamint azt amit a Kriszta. Fogamzás előtt ajánlják az orvosok, a barátnémnak doki ajánlotta és össze is jött nekik a baba. Így mikor ezt meghallottam, célba vettem egy patikát.

Ma csináltam megint ovu tesztet és csak halvány :(

cupp
Fülke
Vendég
 


Köszi csajok akkor írány a patika!! Megyek veszek én is Bérest. Kicsit felturbozom a szervezetem vitaminnal :) és hajrá :)))

Kép
csucsu05
 
 


Haliho,

Ma megint csináltam ovu tesztet és megint csak halvány az az izééé. :(
Ti is a corax.ot használjátok?

cupp 8)
Fülke
Vendég
 


Én most nem a corax-ot használtam, de az jó, úgyhogy szerintem maradj annál!

Sokkal halványabb, mint a kontroll vonal? Mert ha csak kicsit halványabb az már vehető pozitívnak :wink: Én már túl vagyok a peteérésen, kíváncsi leszek sikerül(t)-e. :P De megígértem magamnak, ha nem sikerült akkor se keseredem el :!:

Írjatok!!! :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


SZIASZTOK.NEKEM VAN KÉT GYÖNYÖRŰ KISFIAM,5 ÉS 8, ÉVESEK.DE NAGYON VÁGYUNK EGY KISLÁNYRA.1 HONAPJA PROBÁLKOZUNK,MÉG SEMMI.OLYAN IZGATOTT VAGYOK MINT AKI MÉG NEM SZÜLT.BUJOM A NETET ÖRÖKKÉ.A KÉT SRÁCCAL HAMAR KISMAMA LETTEM,AMUGY SOHA NEM TUDOM HOGY AZ ELSŐ BARNÁS VALAMITŐL KELL SZÁMITANI A MENSTRUÁCIO ELSŐ NAPJÁT,VAGY AMIKOR MÁR RENDESSEN MAGJÖN.
kiritimi@citromail.hu
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Krisztaaa!! Kicsit halványabb vehető pozitívnak???? :shock: :shock: :shock: Mármint LH tesztre gondolsz vagy Terhességire?
A doboz hátulján van egy ábra, miszerint a halvány csík is negatív. Akkor pozitív ha a két csík azonos színű, vagy a TEszt csík erősebb :shock:
Már a 9-ik Lh tesztet csináltam ebbe a hónapban, és kétnaponta van halvány csíkom. Azt olvastam hogy az LH szint a szervezetben ingadozik, ezért lehet egyszer halványabb, máskor semmi.
Hát nem tudom :shock:
De holnap veszek még egy adaggal, már a 20-ik nap, és nincs poz.lh teszt :cry: :cry: :cry: Két erős csíkocskáig meg sem állok : :) Vagy nem is lesz pé-m :(

Fülke! Akkor mi kb egy időben lehetünk (tesztelésileg :lol: ) :lol:
Hőd hogy áll?

Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Szia!!!

Először is gratuláloka két gyerkőchöz :D Bárcsak nekem is lenne már... :cry:

A ciklust pedig a rendes mensitől kell számolni, nem barnás pecsételő vérzéstől (pont nemrég olvastam). Szóval akkor reméljük nemsokára örülhetünk :wink:

És te csinálsz ovu tesztet vagy hőmérőzől vagy ilyesmi?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Nyuszifülű: Én az egyik oldalon egy orvosnő teszteléseit olvastam, aki azt írta, hogy vannak tesztek, amik nem elég érzékenyek ezért ha csak kicsikével halványabb a 2. vonal az már lehet pozitív. Egyébként is befolyásolhatja egy csomó dolog. (mennyit ittál előtte, meg ilyenek).

Hőmérőzöl? Ha igen, az hogy áll?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


SZIA KRISZTA.NEKÜNK AZ ELSÖ SRÁC RÖGTÖN SIKERÜLT A MÁSIK MEG 2 HONAP ALATT.BEVALLOM ÖSZINTÉN HOGY AKKOR UGY NEM NÉZTEM UTÁNA ELTERVEZTÜK ÉS LETT.MOST ÖRÖKKÉ BUJOM A NETET,ÉS EGYRE PARÁSABB VAGYOK SIKERÜL E VAGY SEM.TI MIOTA PROBÁLKOZTOK.
kiritimi@citromail.hu
 
 


Hát sajnos Nekem volt már egy vetélésem. Igazából rögtön terhes lettem, csak sajnos valamiért nem sikerült. :cry: Nem tudták megmondani, hogy miért! (Egyébként ez a legszőrnyűbb) Megvizsgáltak minket, és a leendő magzatból is vettek mintát, és azt mondták, hogy véletlen...

Azóta pedig nem lehetett próbálkozni, most kezdjük újra, remélem sikeresen.

Nektek akkor nagy szerencsétek van és biztos most is hamar összejön :D Az első kettőnél is izgultál, vagy akkor nem?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


igen izgultam,de nem igy valojában nem is tudom mitől félek.a szomszéd csajnak nem lehet gyereke valojában az apával van agond de lehet emiatt aggodom én is.joban vagyunk de nincs szivem vele a babavárás izgalmairol beszélni. tök jo hogy van egy ilyen oldal és dumálhatunk ilyenekröl.most megyek fodrászhoz,de még ezt elmondom.a barátnöm is elvetélt pedig évekig probálkoztak,utana amikor akcioba lendültek hamar sikerült nekik.mikor kell megjönnie ,neked.szoritok hogy 9 honapig ne.timi
kiritimi@citromail.hu
 
 


szijja Nyuszifülű,

Hát lehet, hogy egy időben járunk :lol: nekem aug.29.én jött meg. A neten ami van kalkulátor az azt dobja ki, hogy 8-13 között van a p.érésem. Viszont ami a dobozban van tájékoztató, azon van egy olyan kis táblázat, hogy mikor kezdjük el a teszt használatát, mivel nekem 29-30napra jön meg így 12 és 13.án kell elkezdenem. (bár én vasárnap kezdtem el) Hőmérőzni nem hőmérőzők, mert azt mondják hogy azt már korábban el kell kezdeni. Bár nem is tudok sok mindent róla. (na mindegy ez hosszú megfigyelések eredménye lenne, de ez kimaradt).
Clorax izét használom, és vasárnaptól a mai napig:
09.én; halvány
10.én; semmi :(
11.én; halvány
12.én; halvány
Lehet a tájékoztató jobb tanácsot ad, mint a kalkulátor. Az is rajta van ja, hogy a halvány az negatív :(
Hát próbálkozok vele, egyszer csak 2egyforma vagy erősebb lesz az egyik, remélem a T.ben.:-)
Eddig a reggeli vizelettel csináltam, csak tegnap meg ma csináltam meg a tesztet úgy, h nem az elsővel. A két órát amit javasolnak hogy ne igyunk az nekem nem megy. Lehet emiatt lett halvány, no de most még iszok jó sokat, és most 14.h.kor megpróbálom megint a tesztet, szoríts nekem hogy két csík legyen. Na majd jövök 14.h.után, hogy mit jelzett.

cupp 8)
Fülke
Vendég
 


Timi:

Nekem kb. két hét múlva kell megjönnie (majd kiszámolom pontosan). Addig izgalom!!! És Neked, meddig kell izgulni még?

Fülke: Kíváncsi vagyok mi lesz a 14 utáni bejelentkezésedkor!!! Izgulok, hogy pozitív legyen!! :wink:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


nekem ne is mond én akkor fogok a legjobban izgulni mikor a tesztet csinálom, de nem is jól írtam, mert a teszt elvégzése előtt 2.h.val előtte ne igyunk, így nem 14.h hanem 15.h.- ekkor csinálom a pozitív tesztet remélem :D
bár azt nem tudom, hogy az mennyire fontios, hogy a tesztet mindig ugyanabban az időpontban kell megcsinálni? :roll: - erre tudja valaki a választ :?: :!:

cupp 8)
Fülke
Vendég
 


Füli ! OKés!!! Szorítok!!!! Simán próbálj hőmérőzni, legalább az látszódik hogy a ciklus második felében fenn marad-e a hőmérséglet stb, onnan is lehet egy csomó mindent megállapítan. :) +ha babó van az is látszik (elméletileg :9 )

Kriszta! Én a Corax-ot használom. Elméletlieg ez nagyon jó érzékenységű. Én a babatervezők otthonán olvastam , ez nagyon jó oldal, minden van ott amire csak kíváncsiak lehetünk. Ovu teszt, Hőmérségleti görbék, minden és minden csupa hasznos dolog. Azt olvastam itt, hogy az ovulációt mindenféleképpen megelőzi a cervix-nyák (remélem jól irom) tojásfehérjés lesz. Ez után várható a pé. Hm.....:)

Hőmérőzés: hát.... :evil: Nem igazán az álmaimnak megfelelő a görbuszom :evil: ( de gondoltam is. ) Ciklus kb 35 nap ( Eddig: 30, 31,32, 39 (!) napos volt, átlag 34-et számolok.
Csináltam egy ovu tesztet a 14-ik napon : neg. 15-nap: hőm reggel leesett, ekkor este még egyet csinltam: negatív. Pé sehol.
Tegnap előtt neg. ovu teszt. Tegnap hőm zutty le megint, ovu teszt ismételten negatív.
Már csak egy darabom van :cry: Úgyhogy megyek és veszek még egy csomaggal, remélem még elég lesz 10 napra. Mostantól minden nap nézem, hát nem hiszem el hogy ne legyen, ilyen nincs.
:evil:


Puszilok Mindenkit!!!!

Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


pl.ha holnap reggel hőmérőzök, mennyinek kell lennie a hőmnek, hogy peteérésem legyen? (bár nem vagy doki csak tapasztalt, de még is kb.)
..és a nyálkahártya, fehér és ennyi? - foggalmam sincs.

cupp 8)
Fülke
Vendég
 


nekem sem ártana még egy dobozt shoppizni, mert elég fogyóban van :(
kitartás, a teszthez, olyan erős lesz majd a 2.csík, hogy te sem fogod elhinni :lol: Nyugi, lesz peteérésed, csak várat magára.
Vendég
 


Drága Nyuszikák!!! :D

Látom nagy az izgalom :lol: (Nálam is)

Biztos lesz peteérés ne aggódjatok! Én amikor először csináltam ovu tesztet a 19. napon lett pozitív (32 napos ciklus volt). Szóval jön az csak lehet kicsit később...

Én már lehet csak holnap tudok visszanézni, de addig is mindenkinek jó tesztelést, és izgulok mindenkiért!!!

Puszika

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Haliho csajszik,

Elkészült a tesztem, és hát hmmm :lol: :lol: :lol: :lol: két csíkom van. Majdnem olyan erős mint a c.csík. Sztem egyforma. :wink:
Vendég
 


szia KRISZTA.NEKEM IS KB 2 HÉT MULVA KELL MEGJÖNNIE,PONTOSABBAN 26 ÁN.REMÉLEM NEM FOG....OLVASGATTAM FÜLIÉT IS,EZEK SZERINT POZITIV LETT A TESZTJE ÉS KISMAMA.ESTE RÁÉRTEK MERT SZIVESEN DUMÁLNÉK,MOST VISZEM FOCIRA A SRÁCAIMAT.JA MEG TUDNÁD MONDANI HOGY VÁLTOZTATHATOM MEG A FELHASZNÁLOI NEVET.JA ÉS KÉRDÖJELET SEM TUDOK IRNI.MÉG NAGYON KEZDŐ VAGYOK....REMÉLEM EGYSZERRE LESZ POCAKLAKONK.TIMI
kiritimi@citromail.hu
 
 


Szijja Timi,

A felhasználónevet a profilban tudod megváltoztatni, pontosabban a segédleteket legörgeted.

------------
Nem kismama lettem sajnos :( , hanem az ouv tesztemen lett 2csík :lol: de remélem majd az leszek, ja azaz minél hamarabb.
Vendég
 


kriszta.elolvastam füli irásait és magamtól is rájöttem hogy nem kismama még.azért szoritok neki.na majd csak belejövök.timi
kiritimi@citromail.hu
 
 


szia füli.köszi az infot.akkor neked is kb 2 hét izgulás van még hátra.nekem 26 án kéne nem megjönnie.most indulok a srácaimmal foci edzésre.izgulok érted.timi
kiritimi@citromail.hu
 
 


Sziasztok!!!

Hát Nyuszifülke, gratulálok!!! Mondtam én, hogy lesz itt peteérés!!! :D

Timi: Úgy látom, minden infot, megkaptál, mire én géphez kerültem. Tudjátok még nem egyszerű Nekem, mert a Férjecskémmel közös a gép és hát Neki is kell adnom időt a gépnél. :wink: De hamarosan kapok saját gépet :lol:

Nyuszifülű, Te hogy állsz???

Timi, Neked milyen terhességi tüneteid voltak az első két gyerkőcnél? (még az elején)

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Jó reggelt Csajok!

Na én tegnap elmentem venni Béres Gravidát. Nem volt a gyógyszertárban mert elfogyott. Na akkor most itt mindenki vagy kismami vagy csak az akar lenni. (mint én)

Aztán a férjemmel elmentünk ovulációs tesztet venni és az sem volt. Mondom ilyen nincs!! Itt tényleg mindenki kismama akar lenni. Ma bemegyek a Camponába. Hátha azon a környéken nem gyúrnak a babára ilyen nagy hévvel :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok,

Hát meglátjuk, hogy majd, hogy megjön vagy sem, de remélem majd csak jövőre jön meg legközelebb :D
ma is csinálok azért ovu tesztet kíváncsi leszek, hogy most mi vaaaan

csucsu05; Ovu tesztet a DM.ben próbáld meg, de sztem itt bérest is találni fogsz.
Vendég
 


sziasztok csajok.szerencsés voltam nem volt tünet,csak annyi hogy nem jött meg.talán a másodi mamiságnál enyhe hányinger de csak miután kiderüt hogy összejött.amugy ugy tudom hogy miután sikerült és beágyazodott a kis petesejt utána jöhetnek tünetek kb 10-12 nap mulva.mellfeszülés is lehet.szerintem az a jo ha mielőtt meg kéne jönnie nem érzel semmi erre utalo jelet. kriszta neked mikor kell nem megjönni.fülinek is szerintem kb 2 hét,ha jol számolom.
kiritimi@citromail.hu
 
 


szia Timi,

igen, jól számolod kb 2hét múlva jönne meg, de remélem nem fog.
Vendég
 


haliho. ugy látom nekem van a legtöbb időm.. nyuszifülke csináltál ovu tesztet,mi lett.ha nekünk nem jön össze akkor én is veszek,de remélem nem kell.ja nem mondtam én a férjemnek is vettem vitamint,sima bérest elvileg ő is kell a babához.csucsu05,megvan a tesz? SZÉP NAPOT NEKTE!! és sok meghitt pillanatot..még este visszanézek.TIMI
kiritimi@citromail.hu
 
 


Sziasztok!!!

Végre újra itt!!! :D

Na, szóval én a nyák vizsgálatom alapján is túl vagyok a peteérésen, úgyhogy higgyetek nekem, hogy ha nem tökéletesen egyforma a két csík akkor is pozitív :D Persze ez nem azt jelenti, hogy amikor csak nagyon halvány az pozitív lenne...

Azt akartam kérdezni Tőletek, hogy Ti ismeritek az E-vitamint? Egy csomószor olvastam, hogy az is jó a babprojekthez, de miért, mit csinál? Férfinek vagy a nőnek kell szedni stb.?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: