Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!!!

Bocsi, hogy csak most írok, csak dolgoztam, és most van ídőm írni. Bogyó: Nekem nem 28 naposak a ciklusaim, inkább 30-32 naposak. A peteérésem 11-én (kedd) volt. De az hogy lehet, hogy 10-én még meg volt Neked és 26-án kellen megjönni? Vagy valamit rosszul értettem? :? Én is nagyon izgulok Lányok!
Azt olvastam, hogy egy orvos írta, hogy az első tünetek a 15-20 nap között jelentkezhetnek, mert akkorra van már tényleg biológiai kapcsolatban a baba és a mama.

Nyuszifülű: mi az a dpo? :oops:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Szia Kriszta!!!

Örülök hogy itt vagy,tényleg valmit félreértettél.nekem 31-én jött meg és 26-27én kell ujra megjönnie.illetve nem megjönnie. :D .ugy gondolom ovu teszt nélkül,hogy nekem a termékeny időszakom kb 10-14 között volt.na de ez volt az utolso találgatos honap,veszek egy két raklap tesztet az tuti..
Köszi a teszted eredményét de ezek szerint nem jo nekem.mMi az első két manónál sem tesztelgettünk és bejött nem gondoltam hogy ilyen nehéz lesz,bár ez a második honapunk.

utálom hogy ilyen lassan telik az időőőő. :(
bogyó77
 
 


Oké, akkor tényleg félreértettem, de Neked akkor jó, mert rövidebbek a ciklusaid. Nekem kb 32 naposak és a 19-20. nap körül van pé-m. (most 19.nap volt). Ami ugye nem igazán a közepe, szóval ez mindenkinél változó.
Hát nagyon kíváncsi leszek, mi lesz Velünk Csajok! Olyan jó lenne, ha mindenkinek összejönne :D

Mondjuk akinek már van Babája annak már azért jobb :!: :wink:

Bennem mindig megvan az a félelem, hogy mi van ha nem lesz gyerekem! Az nagyon szőrnyű lenne, de most inkább nem is gondolok rá :!:

Puszi Nektek

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 

 
 

Kriszta: Ne izgulj. Biztos lesz gyereked. Ne agyalj ilyenen. Meglátod ott lesz az a babó nemsokára.

Bogyó77: Mi is 2hónapja próbálkozunk és tényleg olyan lassan megy az idő. Ez a várakozás nem a legjobb időszak.

Na csak kitartás!! :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Csucsu a bíztatást. Próbálok nem gondolni ilyen hülyeségekre, csak néha eszembe jut!
DE most jobb kedvem lett attól amit írtál. :D Remélem bejön :lol:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Sziasztok Csajok,

Hát ahogy olvasgattam a leveleket, te jó ég mindenki milyen "stresszes" hogy megjön :( vagy sem :lol:

Kriszta; mi ez a pesszimizmus :?: :?: :?:
Naná, hogy anyóca leszel, csak a gólya valahol eltévedt, és éppen téged keres, megy az nyugi :lol: neki nincs GPS.e hihihihihi,
na szóval nyugi, csak optimistán :!: :!: :!:
Pont akkor jön mikor épp nem is gondolsz rá.
Vendég
 


Igen mindenki stresszes de azért valamilyen szinten érthető. Én is mielött megjön azért izgulok. Az egészséges izgulásban azért van valami. De ugyse kell sokáig izgulni csajok mert egyszer mindennek eljön az ideje. :)

Kép
csucsu05
 
 


Jó Reggelt Mindenkinek!!

naná persze, hogy ez természetes.-)))

Nyuszifülű, olvastam többett az ajánlott oldalon, és sztem hasonló cipőben járok mint ott az egyik lány :wink: !!!!!! No azért a jövő hét lesz a döntő, de én annyira de anyira kíváncsi vagyoook!!! Mint mindenki :lol:
Hát holnap nem használom az ovu tesztet(megpróbálom nem használni)!!! Ma speciál nem bírtam ki:D muszáj volt hihihi, és azért ott volt a 2 csík csak halványan de látható volt :!: vélemény :?: :?:
Vendég
 


Nyuszifüllke. Azt mondják a halvány csík nem elég. Úgyanolyan erősnek kell lenni mint a másik csík. De szerintem azért szeressétek egymást , abból baj nem lehet.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,

már túl vagyok a p.érésen, csak fáj az alhasam, mintha megakarna jönni, meg a cickó is de ez is úgy mint mikor megakar jönni,(meg is ijedtem, hogy jaj meg ne jöjjön) és ezért az ovu tesztet használtam, mint terhességi teszt, mert azt mondják, hogy mint jósnak lehet használni!!!!meg sokkal érzékenyebb a hagyományos t.teszteknél.
Remélem van összefüggés azzal hogy baba van, ha nem, akkor meg októberben folyt köv, a babócáig meg sem állok :wink:
Ez volt a 3.hónap és azért már ez olyan sok időnek tűnik, a várakozás miatt no meg a vágy.
Vendég
 


Sziasztok!!

Kriszta már miért ne lenne gyereked,ha most nem jön össze akkor majd a jövő honapban.Bár én is parás vagyok.élvezni kell ezt az időt is izgalmas nem mindennapi.az ember életébe nem sokszor fordul elő.

Fülike:NE tesztelj már ebben a honapban csak várakoznunk kell :) .
már csak 1hét.

Ti nem szoktátok napokkal hamarabb érezni hogy meg fog jönni?Én rohadt sokat eszek és ingerültebb vagyok olyankor.Na de még NEM érzem,HURRÁ. :D :D

Csucsu05:Te hogy is állsz?nálatok most indul az akció?Lehet nem jol emlékszem,ez a második probálkozos honap vagy a marmadik?MÁR AZ IZGULÁS ELVETTE AZ ESZEM :?
bogyó77
 
 


Füli és megtudtál valamit a teszből,baba ügyben?
bogyó77
 
 


Nyuszifüllke: Megértelek persze, hogy szeretnéd azt a babót. szerintem ezzel mindenki igy van. Az Lh teszt jóslásra is jó? Mármint, hogy lesz e babó. Ezt nem hallottam róla. Mindig tanul az ember. De remélem minnél hamarabb babások leszünk.

Bogyó77: Igazából július végétől kezdtük szóval most tellik le a 2hónap. Remélem nem kell sokáig várni már. Ez a várakozás a legrosszabb. Igaz amikor állapotos az ember akkor is olyan lassan tellik az idő. Emlékszem a lányomnál az utolsó hónap olyan volt mintha vissza fele huznák az időt. Nagyon szép időszak a babavárás de az a 9hónap azért mehetne gyorsabban is.
Persze egy szavam se lesz ha már csak a 9hónapot kell kivárni. csak tartanék már ott :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucs05:
Én amugy élvezem ezt az időszakot,minden izgalmával eggyüt :D .Biztos megint nagyon csalodott leszek ha megjön.Bevallom mi sokáig nem terveztünk harmadik babát,a srácok kicsik voltak nem volt könnyű.most jutottunk el arra a pontra hogy jo lenne egy kislány.

Füli várjuk a teszt eredményét!!Miota elterveztétek hogy szeretnétek babát azota veszed az ovu tesztet vagy ez az első tesztes honapoto?

Ja a mensi előtti napokrol is irhattok.

Pusszancs:Bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó77: Kivánom, hogy akkor minnél hamarabb megérkezzen hozátok az a hugica. Azt hiszem el lesz kényeztetve a fiúk révén :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu05:

Én is remélem hogy kislány lesz :D :D .alig várom hogy kényeztessem,tipikus csajszit akarok :).bár mindig azza viccelődtünk hogy ha nekünk lenne harmadik gyerekünk az biztos fiu lesz és ikrek :D .Hát iker lánynak sem örülnék,csak egy picike csajszinak.jóóó fiu is jöhet ,már megvan a kellő tapasztalat. CSAK JÖJJÖN :D :D :D :D

Füli, Kriszta már hiányoztok ti is!!


Bogyó
bogyó77
 
 


Csajok!!

Ti már gondolkodtatok hogy fogjátok elmondani a jo hirt?Mert ugye mint tudjuk lesz jo hir :D :D .

Én az elsönél hivtam a férjecskémet hogy jöjjön megnézni,utána még három tesztet csináltam.A másodiknál meg a kispárnája alá dugtam a pozitiv tesztet.
Csucsu05 nálatok?

Füli,Kriszta, valami jo ötlet?

BOGYÓ
bogyó77
 
 


Mi az első babónál egyszerre csináltun tesztet. Az Anyóséknál laktunk és titokban csináltuk. Elmentünk egyszerre fürdeni. Mig én tusoltam a férjem ott állt a teszt fölött és izgult. Majd bedugta a tusba a tesztet. nagyon örült neki. Majd mikor kimentünk az ebédlőben elkezdet mondogatni egyek gyümölcsöt az kell nagyon. Senki nem vette észre miről beszél. Majd mikor a doki megmondta, hogy igen ott a babó az Apósnak csak annyit mondtunk 6!!! Ő gondolkodott és mondta viccesen 5,5 még. :) Rögtön rájött. Ugyanis a Szabina a 6unoka. Azóta már van 7-dik. Most az a tervünk, hogy egy nyolcas fogunk neki rajzolni a papirrí. Rudni fogja rögtön :)

De a férjemnek nem tudom, majd hogy mondom meg. Lehet megint együtt tesztelünk. Csak lenne már ez a gondom.

Kép
csucsu05
 
 


Na irni nem tudok ma . Bocsi de szerintem rájöttetek mit irtam.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok Csajok,

Itt vagyok máá, csak nyelvórám volt, de alig készültem rá, mert állandóan a netet bújom. :lol:

Na szóval, megpróbálok válasziolni, ha esetleg valami kimarad szóljatok :!:

Júliusban kezdtük a próbálkozást, (jaj de rég volt) és augusztusban vettem először ovu tesztet, hogy hát majd hátha, de nem jött össze brühü.

Nyuszifülű itt ajánlott egy oldalt, de nézzétek meg ti is!!!! Sok érdekes dolgot olvashattok ott, + képek is vannak mint pl.

Az ovulációs tesztet orákelnek is lehet használni. Az orákel tulajdonképpen "jós"-t jelent, mivel az ovulációs tesztet nem terhesség kimutatására hozták létre, de a molekulák (LH és hCG) evolúciós rokonsága és hasonlósága miatt bármilyen ovuteszt képes a terhesség kimutatására (állítólag 70%-os biztonsággal), mégpedig pár nappal hamarabb, mint egy terhességi teszt. Erre itt láttok példát. Az elsö példa tesztjei a Leonóra shop-ból származnak. Az ovuteszt (orákel LH) már 11 dpo-nál pozitív, míg a terhességi 13 dpo-nál.
nyusz.tól kérdeztétek mi aza dpo,- na ha nem jól írnám javíts majd ki Nyus!! - tehát szóval az a peteérés utáni napok.

No és amire sztem kíváncsiak vagytok, hát hmm a tesztet tegnap is meg ma is (ma a reggeli vizelet) két csíkos lett, no de ne erősre gondoljatok hanem pl. mikor várjuk azt hogy két csíkos legyen, tehát halvány de ott van. Szóval nem tudom, mert ez nem 100% az majd jövő héten lesz.
De most sztem akkor is shoppizni fogok egy t.tesztet ami már a beágyazódás követő 3. napban kimutatja, h mizu, remélem összejön. na de hogy mikor fogom felhasználni, azt én sem tudom, mert naon somojú jeszek :cry: de erre nem gondolunk csak arra :lol: .
Vendég
 


http://babatervezok.otthona.net/LH-teszt.shtml

ezt a linket küldte a m.héten Nyus, de azért ti is megnéztétek ugye :?: :!: :?:
Vendég
 


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... segi-teszt

lenti szöveget erről a linkről copyztam ide.-)

Melyik a legmegbízhatóbb terhességi teszt?
Ha szombaton voltunk együtt a párommal, akkor mutathat már reális eredményt valamelyik teszt? Nagyon fontos lenne tudnom a terhességet!!!

A kérdés kiírásának időpontja: 09-11 13:32

A válaszok
MANAPSÁG MÁR MINDEN TESZT IGEN JÓ MINŐSÉGŰ ÉS MEGBÍZHATÓ.LEGALÁBBIS AMIT ÉN VETTEM A PATIKÁBA AZ TELJESEN JÓ VOLT ÉS ELSŐRE MEGBÍZHATÓ EREDMÉNYT MUTATOTT

A válasz megírásának időpontja: 09-11 14:44
Csak azt tudom ajánlani amit én magam is venni szoktam.
A teszt neve:Gabriel ami már 3 napos terhességet is kimutat.Nekem bevált és bátran merem ajánlani!!!:)Nagyon jó és megbízható teszt.Ha furdal a kíváncsiság akkor irány a patikába!
Vendég
 


na most lépek melóba, de 19.h fele jövök, remélem más is itt lesz

cupp 8)
Vendég
 


Fülike!!!!

ne vegyél tesztet,ha nem mutatja ki szomoru leszel,és az idegesség árt a babának.valaki olyan okosan irta 15-20 nap mire biologiailag is kapcsolatba lép a baba meg a mama.Én két gyerkőc után azt javaslom ha egy két napot késik ráérsz a patikába menni.Én is izgulok,de már a lényegen nem változtat legfeljebb marad a következő honap.Ne legyél ilyen görcsös.

reméljük a legjobbakat!!!majd még én is jövök most megyek szülőire,20 fele itt kalózkodom addig is pussz nektek.
bogyó77
 
 


Haliho,

Nem vettem tesztet és nem is fogok majd ha itt az ideje veszek. Megpróbálok nem rá gondolni.
Még annyi lehetőség van életben, de ha akar összejön ha nem nem. Ma estére kicsit átértékeltem a dolgaimat, így nem félek a negatív tesztől, sőt, egy újabb izgalmat hoz majd az október is :lol: Lehet majd a Jézuska hozza hihihihihihi. Optimista leszek, bár eddig is az voltam.

Mizujs van veletek csajok?
Vendég
 


Jo estét mindenkinek!

örülök Füli hogy igy döntöttél!!!!!Valagogy én is igy gondolom bár napjába ezerszer gondolok rá,de ha nem most majd jövő hónapban. :) .ha parázok ezerrel sem lesz másképp.

Hogy fogod elmondani a férjecskédnek?

Kriszta, csucsu05 hol vagytok?A srácaim alszanak a férjem ma későn jön,igy netezek ma este. :)
bogyó77
 
 


Itt vagyok.
Nálunk megvolt a fürcsi most Apa játszika leányzóval. Amúgy így igaz, ahogy írjátok. Nem kell parázni. Ha nem most akkor a következő hónapban jön össze a babó. A fő, hogy mindenki optimista legyen. Amit az agyaddal alkotsz az valósul meg. Szóval semmi negatív gondolat.

Kép
csucsu05
 
 


Hát nagyon jol mondtad,csucsu!

Voltam ma a dm-be és már a kezembe volt az ovu teszt de visszatetem :) büszke vagyok magamra.remélem 1hét mulva nem kell megrohamozni a patikát mert.....

Nálatok mikor megy a mano aludni?én szigorú vagyok legkésőbb 8-kor alvás.mondjuk igy szokták meg nekik ez a természetes.marad magunkra is idő :D :D
bogyó77
 
 


Hát nekem semmi ötletem sincs, hogy hogy fogom elmondani, bár ezen majd akkor gondolkozok, hisz ezt könnyebb lesz kitalálni , mint összehozni, vagy még sem :?: :lol: De olyan jókat írtatok, nekem naon tetszettek :D

és Bogyókirálylány :wink: kiatáltál már valamit?
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak egy csomó időbe telt míg elolvastam a mai termést! :D
Hát csajok én is eléggé izgatott vagyok. Kicsit fáj a cicim, de még egyáltalán nem valószínű, hogy AZÉRT... de reménykedem!!! :D

Már csak kb. egy hét Lányok!!!! Aztán kiderül minden :!:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Ja, és még azt is szerettem volna írni, hogy sajnos én most már csak délután ill. este tudok írni, mert dolgozom... :(

De azért ne hagyjatok ki semmiből légyszi!!! :wink:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


hát ez az egy hét elég hamafr elfog repülni, amilyen hamar majd jön a gólya hehe.

(bár mondjuk nekem lehet azért fáj a pocim, mert felfáztam, legalábbis van egy ilyen gyanúm IS, mert most már elég sűrűn fáj :(

Nyuszifülű is előkerül szerintetek? mert oly rég hallottunk már róla???
Vendég
 


Hát igen egy hét nem olyan nagy idő :!: Vagy mégis :?:

Mindegy, mi erősek vagyunk!!! Majd kiderül mi lesz, de én is megfogadtam, hogy akkor se keseredek el, ha most nem sikerül. És ehhez Ti is erőt adtok ám :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Nincs uj ötletm,hogy mondom el apának,azt gondoltam hallok jo ötleteket tőletek. :)
Kriszta nem hagyunk ki,nade ilyet gondolni...hát már hiányoznátok nekem. :D .jo lenne ha mama tüneteid lennének,én nem akarok még egy darabig semmit érezni nekem az jött be.vártam a görcsöket a cicifeszülést,ingerültséget sok kajálást,mert nekem ez van ha megjövöbe van,semmi nem történt na akkor lettem mama.igy volt mind a két manocskánál. :D

Nagyon kiváncsi vagypk ki irja először csupa nagybetűvel hogy Kismama!!!!!

Bogyó
bogyó77
 
 


na erre én is kíváncsi leszek ki lesz közülünk az első, kiindítja meg a sort.-)
No majd én iis gomdolkozom azon hogy ha igen akkor hogy mondanám el apának, hogy 9 hónap múlva többet leszünk.

jó éjt csajok.
Vendég
 


Sziasztok Csajszikák!

Dobok egy görbét. Érdekes hogy a pé-met a poz.LH teszt elé tette :shock: Aznap amikorra betette a vonalat a teszt Negatív volt. Hm....... Hát nem tudok eligazodni .......:)

Kép


Jó arány lenne ha ebbe a hónapba legalább a banda fele vigyorogva mutogatná a poz terhességi tesztét, és mesélné hogy mondta el apának :):):)

Pusz
Nyusz
8)
nyuszifülû
 
 


Kriszta: Nem hagyunk ki ne félj. Majd este csatlakozol :)

Bogyó77: Büszke vagyok rád. Meglátod így jobb lesz. Nem kell az a teszt, hogy megtudd babód lesz. És még sporoltál is :)

Jajj csajok én tiszta szívből fogok örülni ha valamelyikötök babás lesz. Azért ilyenkor bevallom az egy hét nagyon hosszú idő. De aki türelmes annak meglesz a jutalma.
Mi majd mostantól prónálkozunk mert négy napja múlt el. Szóval nekem még többet kell várni mint egy hetet.

És akkor a körkérdés: Kinek milyen neve van már ?
És a szíve mélyén mit szeretne?

Tudom mindegy csak egészséges legyen!! :)

Én nem bánom ha lány de bevallom kipróbálnám milyen egy fütyissel:)
Lánynév: Szonja, Vanessza, Léna, Liliiána
Fiúnév: Levente, Tamás (a férjem is az), Zsombor, Zalán.

A férjem a lányneveket kineveti szerinte csak Szonja lehet a lány. :)
A fiúnevekből ő meg egyedül a Leventével van kibékülve.

Hát nálunk tegnap bicajozás közben ez volt a téma :)))

Mindenkinek puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!

Mi kislánynak örülnénk ugy igazán,na de a kisfiu is jöhet.Ha kisfiu lezs veszek magamnak egy focicipőt :D .mind a két srácom jár focira+a férjem még ma is aktivan focizik.akkor tényleg ugrana a főzőcske szakkör :) ,na jo ez csak vicc volt.

Kislány nevek:Hanna,Szofi,Petra,
kisfiu nevek:Soma,Zénó

Most én döntök mert az első kettőnél nem igazán voltam harcias.

Még bekukkantok csak most megint sok a dolgom!

puszi nektek :D
bogyó77
 
 


Ha fiú lesz a következő akkor el leszel fiúsítva rendesen :) De gondolom azért nem keserednél el ha a fiúk az egyszem csajszit kényeztetnék :)
Nálunkis a férjem focizik a nagyfia (eslő házasságából) focizik tehát mindig visszük a nagyfiút foci edzésre meg meccsekre. Vannak olyan édes kisfiúk. Olyankor mikor látom, hogy a sportszár a combjáig felér mindig fiút szeretnék.:) Írtó édesek. Bár az én lányom is beszokott szaladni a pályára. Edzsékor nem gáz de meccsen igen :)) Na akkor szoktunk is szaléadni utána de mindig valahogy úgy csinálja, hogy csak betud szaladni. Lehet ő is focizni fog?? Remélem azért nem az nem éppen lányos sport. Bár a tévében is az apjával nézi a focit. Örület!!!

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok,

Nálunk a lánynév; a Hanna +az én nevem, ez fix.
Hát, hmm ha fiú, ezt lesz a legnehezebb kitalálni, viszi tovább a párom nevét sztem, de második névnek mi lesz nem tudjuk. bár a kedvenc fiú nevem; Domonkos (embernek persze nem tetszik)
Vendég
 


Az én kisfiamat Csabikának hívták (tam). :( Ha lesz következő, nem adok nevet, csak az utolsó pillanatban. Csabika már nem lesz, pedig azt szerttük volna. Emma sem lesz, mert ha kislány lett volna ez lett volna a neve. Szóval ez volt az én két nevem.
Én már nem adok nevet, nem szeretném az Angyalkáimat szaporítani. :(
Jajj nem negatívoskodok tovább ne haragudjatok!!!!


Csak adhassuk már igazábol is azokat a neveket!!!!!!!!!!!! És tarthassuk a karjainkban, és bömbőljön világnak csak velünk legyen.

Na, most depressziós vagyok. Sztem majd később benézek.


Puszi Mindenkinek

Nyusz
8)
nyuszifülû
 
 


Nem vagy negatív, de hát itt megosztunk 1mással "mindent"

Emma naon aranyos név :lol:
Vendég
 


Nyuszifüllke: ne legyél Depis. Most az érem jó oldala következik. Hidd el. Hamarosan ott fog bömbölni az a kicsike ember. És meglátod minden rosszat az életben ami történt feledtetni fog. Szóval miért is vagy depis? Hiszen most jön a jó időszak:) Babára fel :))) Meglátod ott lesz az a babó a pocidban hamarabb mint gondolnád. De nagyon szép név az Emma. Szerintem ha lány akkor azért még leheten az a neve. Egy igazi kislány név szerintem. Jó döntés lenne.

Kép
csucsu05
 
 


Na össze vissza írtam. Bocsi. Olyan gyors akartam lenni , félre gépeltem.

Kép
csucsu05
 
 


Semmi gond Csucsu, elég hasonló a "nevünk".

Nyuszifülű; 12.13.14.én volt neked a p.érésed a görbe szerint. De akkor mikor volt a teszt szerint?
Vendég
 


Füli!
A görbusz szerint a 20-ik napon volt a pém.
Az LH teszt szerint meg a 21-en, ami azt jelenti az profik szerint, hogy a két csík után 24-48 óráva lesz pé. :) Szóval a kettő üti egymást.
Sőt a Jónás naptár szerint meg ma lesz. Pedig már vége a pé-nek. Hm....

Na nem morfondírozok.

Csucsu! Melyik Nyusz? :) Ha nekem szólt,akkor köszönöm :oops:


Puszi nektek
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok itt vagyok!!!!

csak a pozitiv gondolkodás visz előre,ezt mindenre értem.

Márcsak 1 hét.remélem nem jön tünet,bár most talán kicsit furi a hasam :cry: .már nem is gondolok erre,már nem is gondolok erre.... :) Vagy becsavarodtam....
azt olvastam itt a neten,hogy a peteérés időszakát ugy kell számolni,hogy a megjövetel időszakábol kell visszaszámolni 14 napot.akinek 28 naposak a ciklusai annak ugye mindegy.Mert én ugy tugtam hogy a menstruácio első napjából kell kiindulni.Na mindegy ezt csak ugy leirtam.
Kiváncsi vagyok aki tesztelt jo e ez a számitás?(egy doki irta)

Bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok!!!

Végre hazaértem (és már itt ülök, borzasztó!) :wink:

Sikerült végigolvasnom a társalgást :D Szóval Nekem tényleg mindegy, hogy mi lesz kisfiú vagy kislány. Igazából egyik perceb az egyik lenne jobb, a másik percbe meg a másik. Szóval elsőre mindegy, majd a következőnél már biztos jobban fog számítani :D

Bogyó ez a 14 nap visszaszámolás nálam nagyjából bejön (+/-2 nap). Ja, és még annyit, hogy nekem ha megjön nem szokott fájni semmim, szóval azért reménykedem :wink:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Szia Kriszta!

Már vártunk(gondolom beszélhetek mindenki nevében).az jo mert akkor mi huncutkodtunk eleget,ahogy igy visszaszámolok. :D .de jo neked hogy nincs tüneted,nekem van bőven....Sőt az utóbbi fél évben még ilyen terhességhez hasonló émelygésem is van.Biztos öregszem.Ugyhogy én émelyegni nem akarok.tudom nem kivánságműsor....

Akkor te leszel az első mami!!Valahogy érzem,azért mert ha nem szokott tüneted lenni akkor csak attól van :D :D

Bogyó
bogyó77
 
 


Jaj Bogyó, a Jóistenke szóljon belőled! :D Nagyon jó lenne! :D

Tényleg és Ti (Bogyó+Csucsu) gyesen vagytok még?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: