Új privát üzeneted érkezett!

Igen, sajnos. Bár még szeptember elején lehet jó idő. Jön a vénasszonyok nyara. :lol:
Amúgy az őszt, nagyon nem szeretem.
p__lilla
 
 


Lilla: sebaj ha nem szereted az őszt viszont laptetőd van:) Lehet ha most babás leszel az őszt is megszereted:)

Kép
csucsu05
 
 


Lilla:
Csucsunak igaza van! :D

Ne legyetek elkenődve lányok. Ez az élet rendje! Nyár után az ősz jön, aztán meg a tél. De annak is vannak előnyei! Nincs kánikula, és jön a karácsony, amit én nagyon szeretek! :D Én igazi gyerek vagyok még ilyen téren, kezdve azzal, hogy halálosan komolyan veszem a "nyomozást",hogy ki mire vágyik, bezárva addig, hogy villogó égők vannak az ablakomra felszerelve! :D

Kép
anda81
 
 

 
 

Sziasztok!

Annyit íratok a tanyára, hogy nem tudom visszaolvasni. Majd apránként.

Tegnap mi Cegléden voltunk strandolni. Bátor voltam, mert én is fürödtem. Na jó nem sokat. :) Inkább csak lemártottam magam.

Anda: jó pihit a szabi alatt. Utaztok valamerre, vagy otthon lesztek végig?

Ildi, Csucsu: tök jó, hogy taliztatok. Jó lehetett az állatkertezés.

Lilla: neked nemsoká vége a ciklusodnak ugye? Mikor mész dokihoz?

Csucsu, Ildi, Jenny, Anda: ti hol álltok a ciklusilag?

Az ősz jó évszak. Borongós napokon jó apával összebújni ;) Remélem értitek a célzást :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Benéztem a tanyára. Ma már esélyem sincs végigolvasni. Ha valaki kérdezett tőlem valamit, légyszi írjon most ide, mert nem tudom mikorra tudom visszaolvasni a több, mint 5 oldalt :shock: :shock: :shock:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Szerintem nincs még vége a nyárnak, mára, holnapra is nagy meleget mondanak. Én akkor szoktam sajnálni a nyarat, amikor már az őszi napsütés van. Én még nagyon nyárinak érzem most. :D
Virág: Én is így voltam az anyatanyával. csomó ideig csak olvastam, mert jól lemradtam vele.
Ciklusilag: Valamikor a jövő hét második felében jön meg.
Tényleg jó volt Eráékkal találkozni. És még az volt a jó, hogy egyből tudtunk úgy beszélgetni, mintha nem először találkoztunk volna. Persze ezért jó, hogy itt beszélgetünk, mert ismerjük egymást, és van témánk, ha először látjuk is egymást élőben.

Szép napot Nektek!
Ildi
brumm
 
 


Viri
Nekem mostanában van vége a ciklusomnak, bármikor jöhet. Hétfő, kedd. :cry: Aztán a 8-10. nap körül megyünk.

Csucsu
Igazad van, meg fogom szeretni az őszt, tuti. :wink:

Ildi
Nálunk már ősz van... Hűvös, szeles, és nem süt a nap. Tegnap még nagyon meleg volt délután.

Viri
De jó, hogy strandoltatok. Biztos nem ártott a bébinek. Van valamilyen babás tüneted?
p__lilla
 
 


Viri: nekem most múlt el 3napja. Várom a PÉ-met:)

Kép
csucsu05
 
 


Ildi: drukk, hogy ne jöjjön meg ;)

Lilla: figyi ha jól emlékszem clostizni fogsz ugye? Mert azt a mensi 3. napjától kell elkezdeni szedni és 5 napig folyamatosan, és utána doki. Ugye van recepted már és elkezded szedni és nem csak a 10. napon írja fel a doki. Bocsi, de aggódok, nehogy lecsússzatok erről a hónapról.
Tünet: néha rám tör a mindjárt elalszom érzés, meg pisilek sokat, meg a cicijeim olyanok, mint a dinnyék és fájnak nagyon, meg néha rám tör az adjatok rögtön kaját érzés. :) Más egyenlőre nincs.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csucsu: akkor nektek hajrá ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Igen, a 3. napon kezdem 2x1-et 5 napig. Már múlt héten ki is váltottam. :lol: Nehogy ne legyen a gyógyszertárba. :wink:
Örülök, hogy más tüneted nincs. Amíg csak ezek vannak, az tök szuper. A róka kerüljön el jó messzire.

Csucsu
Drukk nagyon neked erre a hónapra. Mindent bele.

Hú, csajok, most megy a vízilabda döntő. Úgy izgulok.
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Viri, nekem a vonalzómról mindig leolvashatod a ciklusom. :)
Még egy hetem van mensiig, mert most előbb volt pé-m, 13 vagy a 15. napon. Nem tudom pontosan, mert minden program vagy ide, vagy oda teszi a vonalat. 15. napomon volt pecsételgetés, abból gondolom, hogy akkor volt. Műtét előtti hónapokban nekem sokszor volt ovulációs vérzésem.
Csajok, nem akartok ti is feltenni ovus vonalzókat? Meg az aláíráshoz berakni az uh, orvos időpontokat,így mindig tudnánk, mikor kell szorítani a másiknak. Nekem nagy könnyebbség lenne.
Ja igen, a tanyán felvetette valaki a tel.számos táblázatot, az is jó ötlet! Ugyanilyenből lehetne szülinapos, gyerek szülinapos tábli is, mint a többi topicban.
Itt is szar idő van, vége a nyárnak... :(
Apa ma már éjszakásban kezdi a hetet, nem alszunk együtt egy hétig. :cry:
Na megyek főzni, husileves lesz+apának rántott sajt, nekem meg gombapöri. :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Lilla: helyes, hogy kiváltottad a gyógyszert. :) Annyira szorítok, hogy az inszem sikerüljön. Annyira szuper lenne!

Jenny: hú de ciki, de mostanában nem nagyon látok ovus vonalzót, és így nem is néztem, hogy neked van :oops:
Ez a telcsiszámos dolog jó ötlet. :) A tanyán egyébként van egy naptár, ha te az adatlapodra beírod a szülinapi dátumokat akkor azt a naptárban a többiek is látják.
Most itt is vacak az idő, de állítólag még lesz idén nyár. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Most már nem akarok vonalzót feltenni. A ciklusom 3. napján kell telefonálnom időpontért, akkor rakok fel ovust, meg akkor tudok uh időpontot is.
A tábla szerintem is szuper ötlet. Van önként jelentkező a megszerkesztésre? :lol:
p__lilla
 
 


NYERTÜNK :!: :D :D :D :D :D :D
Megvan a 3. aranyérem.
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Tényleg elég csúf idő van. Nem tudom a férjem hol hallotta, hogy meleget mondanak..... :oops: De én még remélem, hogy lesz jó idő.
A táblázatot én is jónak tartom, de inkább valaki más csinálja meg, aki jobban ért hozzá nálam, ha lehet, mert annyit kínlódtunk az aláírással is a múltkor. Nem vagyok valami profi az ilyenekben. :P
Hát, nekünk elég nagy meglepi lenne, ha nem jönne meg a piri, mert nem nagyon voltunk a dolgon ehóban. Nem is erőltettem, mert ha kell menni tüdőszűrőre a munkaalkalmassági miatt,akkor nem nagyon reckírozom.
Viri: Tényleg jó, hogy látni, hogy mikor van vizsgálat. Már majdnem kérdeztem, hogy mikor mégy dokihoz, amikor megláttam, hogy ki van írva. Jók ezek a vonalzók.
Szorítok.

Holnap jönnek az óvónénik családlátogatni. Nem tudom, mit néznek ilyenkor, de ugye mi anyuéknál vagyunk összenyomorogva, dobozok itt-ott...Mondjuk ugye átmeneti állapot, de emiatt kicsit parázok.
No, mentem.
Szép napot, sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Én vetettem fel az ötletet, hogy csinálhatnánk mi is egy táblázatot. Ha gondoljátok,akkor én szívesen megszerkesztem, akár a szülinaposakat, gyerkőcöket is! :D
Kérnék mindenféle adatot priviben elküldeni részemre, és máris nekilátok táblicsku gyártásnak! :D Viszont szeretnék e-mail címeket és telefonszámokat is kérni (kizárólag belső használatra!) :D

Viri:
Én most voltam a közepén a ciklusnak. Ha minden igaz, akkor szeptember 3-4-5-én NEM KELLENE MEGJÖNNIE! :roll:

Jenny:
az ovus vonalzómat dirket szedtem le. Nem akarom, hogy még az is idegeljen, hogy a program szerint mikor van pé. Ezzel is igyekszem a saját görcsösségemet felengedni.

Kép
anda81
 
 


Anda
Szuper lenne, ha megcsinálnád a táblát. Azért jó lenne, ha leírnád, milyen adatokat küldjünk priviben, így egységes lesz. 8)
p__lilla
 
 


Sztem kellene szül.dátum, mióta próbálkozunk, mit szedünk, van-e gyerek, gyerek szülinapja, neve, valami ilyesmi volt a novemberi is, amit én csinálGATTAM. :oops:
Lusta voltam, meg irigy, szégyellem is magam miatta....
Pedig naprakész ám, csak nem tudom, értékelnék-e a novemberiek, ha feltenném, hiszen nem nagyon irogatok már oda, csak priviben tartom a kapcsolatot néhány emberkével...

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!
Mi szerdán megyünk vérvételre és megbeszélésre,a dokink most jött vissza a szabijáról ezért ki kellett hagyni egy hónapot.Sajnos az első próbálkozás sikertelen volt és már nagyon várom a következőt
sztimcsi
 
 


Szia Sztimcsi!

Üdv itt. Mesélj magadról kicsit. Első babára gyúrtok?
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Timcsi, üdv itt!
Az első próbálkozáson azt érted, hogy elment a baba, vagy hogy az első éles hónap nem sikerült?
Hány évesek vagytok, mióta próbálkoztok? Írj magadról valamit!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Timcsi: Örülök én is, hogy jöttél. A Többiek már feltették a kérdéseket,írj még magadról bővebben, légyszi.
:D

Era? Mi újság Felétek? Én is holnap veszem fel az aktuális aloe adagomat, igaz csak fogkrém és folyékony szappan, sampon. Az első kettőt szeretem, az utóbbira kíváncsi vagyok. :wink:
Jó éjt!

Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Halihó!

Táblicsku kész! Tudjátok, hogy hol kell keresni! :D

Timcsi:
Üdv. közöttünk! Csatlakozom az előttem szólókhoz! Írj magadról egy picit! :D

Kép
anda81
 
 


Csajok!
Kihal a topic?

Timcsi
Írjál valamit magadról!

Era
Veled mizu?
p__lilla
 
 


Az van, hogy gyakorlatilag e topic lakói már mind az anyatanyán vagyunk :)
Vendég
 


Igen, Gioia, ez így van. Na de majd holnap. :lol: :lol:
p__lilla
 
 


yesss! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Pedig én ezt is szeretem! :roll:
Holnap úgyis itt talizunk csak. :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Ide írok, mert beléptem a tanyára egy pillanatra és láttam holnap nem lesz tanya.
Persze megint jó sokat írtatok :lol: Teljesen kimaradok az életből, nem bírok lépést tartani veletek. De igyekszem :)

Na szóval voltunk ma dokinál. 12 mm-es petezsákot láttunk, és jó helyen van. 2 hét múlva megnézzük látjuk-e a babát, mert most őt még nem láttuk.

Lilla: fél szemmel olvastam, hogy rosszul vagy a gyógyszertől :( Próbáld úgy bevenni, hogy reggel felet, délbe felet és este az egészet, hátha nem nyomja le annyira a szervezeted.

Bocsi, de a többiek írását nem tudtam elolvasni, mert már így is hullajelölt vagyok így 11 óra körül

Ja és 2 napig tanfolyamon leszek. :( Nem nagyon van hozzá kedvem. De ez van.

Jó pihit!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Nekem működik az anyatanya. Sikerült belépnem, és írnom is! Akkor most mi van? :roll:

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!
Én még a tanyát nem próbáltam. Annyi a melóm ma, hogy csak na...

Viri
Szépen növöget a babuci, legközelebb szívhang is lesz biztosan. :D
Tegnap este már erős fejfájáson kívül semmi nem volt a gyógyszertől. Meg a ma reggelitől sem. Fáj a fejem már 2-3 napja, de nem akarok algopirint bevenni, nehogy összekeveredjenek. :? Kibírom valahogy ezt a pár napot. Kicsit olyan, mintha be lennék kábítva, de ma már nem szédelegtem, és jól is látok.
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Én 28 a férjem 26 éves.Sajnos még nincs babánk.3 éve volt egy méhen kívüli terhességem sajnos a jobb oldali petevezetékemet eltávolították a bal oldali pedig el van záródva.Ez év júniusában kezdtük a lombikprogramot.Megkaptam a hormon injekciókat,gyógyszereket vitaminokat,mindent úgy ahogy kell,és a nyolcadik napra lett 5 érett tüszőm.Két nap elteltével megtörtént a punkció(az 5petesejtet sikeresen megtalálták),majd az ötödik napon megkaptam közülük kettőt,kettőt pedig lefagyasztattunk,sajnos egyikőjük a harmadik napon nem osztódott tovább így tőle megváltunk.Teljesen jól éreztem magam a két hét alatt amit otthon kellett tölteni,pihentem,olvastam,és vártam azt a bizonyos napot mikor mehettünk a vérvételre.Hatalmas nagy csalódás volt számomra mikor megtudtam,hogy a ßHCG szintem nem mutat terhességet.Ez július 22-én volt,aztán 2 nap múlva megjött a mensim.A dokink egy hónap szabi után a héten kezdte el a rendelést,szerencsére kaptam is időpontot,szerdán(tegnap) voltunk,de nem igazán tudtunk sok mindent tenni,ugyanis 6 napja késik(velem ilyen nem fordult még elő),a doki megnézett uh-on,de csak annyit látott hogy elég vastag a méhnyálkahártya,elküldött vérvételre,de az ismét nem mutatott terhességet.Úgy váltunk el,hogy várjunk egyenlőre és ha a jövőhét szerdáig sem jön meg akkor ismét vérvétel stb.Szerintetek van esélyem hogy kismama lettem így természetes úton?A doki elmondta,hogy a hormonok is okozhatják a késést,de azt is hogy míg nem jön meg addig reménykedhetek.Szerintetek?Annyira szeretném!
(Bocsi ha egy kicsit hosszúra sikeredett ez a kis beszámoló)
Puszi mindenkinek!
sztimcsi
 
 


Sziasztok!
Én 28 a férjem 26 éves.Sajnos még nincs babánk.3 éve volt egy méhen kívüli terhességem sajnos a jobb oldali petevezetékemet eltávolították a bal oldali pedig el van záródva.Ez év júniusában kezdtük a lombikprogramot.Megkaptam a hormon injekciókat,gyógyszereket vitaminokat,mindent úgy ahogy kell,és a nyolcadik napra lett 5 érett tüszőm.Két nap elteltével megtörtént a punkció(az 5petesejtet sikeresen megtalálták),majd az ötödik napon megkaptam közülük kettőt,kettőt pedig lefagyasztattunk,sajnos egyikőjük a harmadik napon nem osztódott tovább így tőle megváltunk.Teljesen jól éreztem magam a két hét alatt amit otthon kellett tölteni,pihentem,olvastam,és vártam azt a bizonyos napot mikor mehettünk a vérvételre.Hatalmas nagy csalódás volt számomra mikor megtudtam,hogy a ßHCG szintem nem mutat terhességet.Ez július 22-én volt,aztán 2 nap múlva megjött a mensim.A dokink egy hónap szabi után a héten kezdte el a rendelést,szerencsére kaptam is időpontot,szerdán(tegnap) voltunk,de nem igazán tudtunk sok mindent tenni,ugyanis 6 napja késik(velem ilyen nem fordult még elő),a doki megnézett uh-on,de csak annyit látott hogy elég vastag a méhnyálkahártya,elküldött vérvételre,de az ismét nem mutatott terhességet.Úgy váltunk el,hogy várjunk egyenlőre és ha a jövőhét szerdáig sem jön meg akkor ismét vérvétel stb.Szerintetek van esélyem hogy kismama lettem így természetes úton?A doki elmondta,hogy a hormonok is okozhatják a késést,de azt is hogy míg nem jön meg addig reménykedhetek.Szerintetek?Annyira szeretném!
(Bocsi ha egy kicsit hosszúra sikeredett ez a kis beszámoló)
Puszi mindenkinek!
sztimcsi
 
 


Sztimcsi
Szerintem is reménykedhetsz, amíg nem jön meg. A megvastagodott méhnyálkahártya nagyon jó jel. Drukk, hogy baba legyen.
Csak azt nem értem, ha az egyik petevezetéked el van záródva, másik meg nincs, hogyan lehet, de vannak még csodák. Lehet, hogy megnyílt a bal oldali. Ilyen biztosan lehetséges.
Mérsz amúgy hőt? Ha igen, jó lenne ha feltennéd, és kielemezzük. :lol: Azt tudod, hogy mikor volt ovud, és hogy hányadik dpon vagy?
p__lilla
 
 


Szia Lilla!
Tudod,mikor volt a méhen kívüli terhességem, a doki a műtét után felvilágosított,hogy mi vár majd ránk ha babát szeretnénk.Én 25 éves voltam egyáltalán nem akartam elfogadni ezt az egészet.Sokáig úgy gondoltam,hogy talán mégis sikerül összehozni a babócát,úgy éreztem időben vagyok még,dolgoztunk mind a ketten a párommal és csak úgy teltek a hetek és a hónapok.Aztán mégis csak rá kellett jönnünk nem megy ez természetes úton.Közben összeházasodtunk,építkeztünk és a költözés után éreztük,hogy nagyon vágyunk egy kisbabára.Májusban voltam dokinál,aki a régi zárójelentéseket átlapozva ugyanazt mondta,csak lombikkal lehet babánk.Felkerestem a debreceni Kaáli Intézetet május végén ahová ismerős segítségével sikerült június közepére időpontot kapnom.És innentől már minden olyan gyorsan történt,igazából időm sem volt hőmérőzni,mert a találkozó után 1 nappal megjött a mensim és már kaptam is az injekciókat.
Szerinted kezdjem el azért a mérést?Most hallottam a gynevac injekcióról egy ismerősöm ajánlotta,Ti ismeritek?A doki egy szó után már írta is a receptet.Kíváncsi lennék a véleményetekre.
Előre is köszi!
Puszi:Timcsi
sztimcsi
 
 


Sziasztok!

Timcsi: Hidd el, hogy rendben lesz minden.
Nekem van egy ismerősöm, akiknek csak lombikkal lehetett gyereke,ugyan nem tudom, hogy mi volt a problémájuk, de mire a lombikra mentek, már összehoztak egy babókát, de attól még betettek mellé egy kistesót, így lettek ikrek, és utána spontán összejött egy harmadik is. (Jó hosszú mondat lett. :oops: )
Szerintem érdemes reménykedni, pláne, hogy az orvos is azt mondta.
A Gynevac-ról jó tapasztalatai vannak a többieknek, majd Virág biztosan leírja, én annyira nem értek hozzá, de a szórólapot láttam, nagyon jónak tűnik.

Mennem kell, ébredt a Bercus.
Puszi mindenkinek!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!
Ildi:Köszönöm a biztatást,nagyon jól esik.Kedves vagy.Nagyon örülök,hogy leírtad az ismerősöd történetét.Ha ilyet hallok vagy olvasok,mindig erősödik bennem az érzés,hogy nekünk is sikerülhet.Még egyszer köszi!

A gynevac injekcióval kapcsolatban szívesen fogadok minden információt.

:lol:


Puszi mindenkinek!
Timcsi
sztimcsi
 
 


Szia Timcsi, van egy könyv, a címe Babaprojekt - elég hülye cím, de itt a természetes "gyógymódokra" esküsznek, vannak benne történetek, pl. egy barátom feleségéé, akivel szintén közölték 2 éve, hogy csak lombik, mert endometriozisa van, nagyon nagy, alulműködik a pajzsmirigye és el van záródva. Ő elment arwen tornára, itta a málnalevél-palástfű teát, mérte a hőt és kismama lett félév után:-) Az orvos azt mondta, hogyha nem ő kezelte volna, nem hinné el.
Szval tényleg vannak csodás történetek és ezek igazán erőt adnak, főleg ha a közvetlen környezetben vannak.
Azt nem értem, hogy vajon a lombik miért nem jött össze? Ilyenkor nem vizsgálnak tovabb. Úgy tudom egy hormon okozhatja ezt is, mármint hogy nem tapad meg. Nagy kitartást! Hál'Isten tök fiatalok vagytok , még lehet sokat próbálkozni és akár egy egész focicsapatot összehozni :wink:
Vendég
 


A gynevacot én is ki szeretném próbálni, majd szept. végén kérdezem meg a nődokim mit gondol róla.
Vendég
 


ja, a Babaprojekt könyvet itt találtam és innen rendeltem, egyéb hasznos info is van: www.babatervezok.otthona.net
Vendég
 


Sziasztok!

Timcsi: Vannak ilyen történetek. :D Egy másik is van, azt Lillának mondogatom inszem előtt. Ismerősöméknek első inszem sikerült, aztán meg váratlanban spontán a tesó. Így kis korkülönbség van a gyerekek között. :)
Sőt, még van két ismerősöm, ahol megjött a várva várt baba, de nem tudom, hogy végül inszem,vagy lombik, vagy spontán, de ha látom őket biztos megkérdezem, mert jól jönnek ezek a történetek, ha valaki hasonló cipőben jár.
Gio:Most mikor altattam a Bercikét, eszembe jutott, hogy reagáltál valamire az anyatanyán amit írtam, és meg akartam köszönni, és még valami eszembe is jutott róla, de mire idejutottam elfelejtettem mindent. Azt is hogy mit írtam, hogy Te mit írtál. De ott visszakeresni nincs erőm, úgyhogy ha majd megint eszembe jut, majd leírom. :) :oops:
Megyek sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Timcsi
Nem teszteltél még???
Drukk, hogy csodababa legyen a dologban.
Tényleg bármi lehetséges, ahogy a topictársaim is írták. :D
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Ildi:Most olvastam az újabb történeteket,nagyon köszönöm. :) Tényleg jól jönnek most ezek,és igyekszek minél többet erről olvasni.Annyira bízok benne.De még a férjemen kívül senkinek sem mondtuk,csak nektek mondtam el.

Lilla:Még mindig nem csináltam tesztet,nem mertem.De szerintem nem sokáig bírom,igazából itthon nincs tesztem,úgyhogy holnap elsétálok a gyógyszertárig,és veszek vagy 3at,mert ha pozitív lesz szerintem kipróbálom mindet,ha meg esetleg negatív,hát elrakom a későbbre. :) Ha tudok valamit jelentkezem.És köszönöm a biztatást.


És köszi mindenkinek aki szorít nekünk! :D



Puszi mindenkinek!

Timcsi
sztimcsi
 
 


Timcsi
Várunk a teszteredménnyel. Zebrásat kívánok. Szorítok nagyon holnapra.
p__lilla
 
 


Timcsi: Nagyon-nagyon szorítok én is!!!!
:)
brumm
 
 


Sziasztok!

Gio, azt a könyvet már én is rég kiszúrtam magamnak!Szülinapomra fogom megkapni anyuéktól egy hónap múlva! :lol:
Ja igen: most le van árazva asszem olyan 500-600 ft-al!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Lilla: örülök, hogy már nem vagy rosszul a clostitól :) Remélem meglesz az eredménye ;)
A gyógyszertől is fájhat a fejed, mert hormont nyomsz magadba, és a megemelkedett hormon szint fejfájást okozhat.

Timcsi: azt hiszem még nem üdvözöltelek. :) Szóval üdv :)
Szerintem van esélyetek. A természet csodákra képes ;) Mikor nekem a fiam előtt kimondta a doki, hogy minden eredményem ok, és mégse jön a baba akkor mehetünk inszemre. Na abba a hónapba bebabásodtam (1,5 év után) Lehet pont ez a mondat hiányzott, hogy megnyugodjak :)
Én gynevac-oztam :) A gynevac.hu – n olvashatsz róla. De írok privit.

Majd megyek a tanyára is 7végén. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Gioia:Köszi mindent,Megrendeltem a könyvet(reméljük nem nagyon lesz már rá szükség),de azért megrendeltem.Arra a kérdésre még én sem kaptam választ,hogy a lombiknál miért nem sikerült megtapadniuk.Sajnos a dokim akkor volt szabin mikor letelt a 2 hét és a másik dokihoz kerültünk és nem igazán mondott semmit,csak azt,hogy addig minden ok volt míg meg nem kaptam őket.Na gondoltam köszi,kedves vagy,eléggé össze is törtem mert igazából napokig magamat okoltam,hogy biztos valamit nem jól csináltam.Most pedig,hogy visszajött a mi dokink,teljesen ki ment a fejemből,hogy megkérdezzem az ő véleményét.De valószínű,hogy megyünk jövőhéten ismét hozzá és mindenképpen megkérdezem. :)


A tesztet holnap reggel csinálom,ugyanis a drága férjem kívánsága,hogy ő is szeretne jelen lenni.És ő ma dolgozik :( ,nagyon korán ment és nagyon későn jön :cry: .Úgyhogy marad a holnap reggel.
De feltétlenül jelentkezek ha megvagyok az eredménnyel! :lol:



Puszi mindenkinek!Timcsi
sztimcsi
 
 


Timcsi, drukkk!!! És várunk!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: