Új privát üzeneted érkezett!

Edi: Az emberekkel ne foglalozz. Inkább ne mond senkinek, hoyg próbálkoztok. Vagy mond azt , hoyg lassan már elkezditeka próbálkozást. Talán most , hoyg szeretnél kistesót jobban észre veszed, hoyg körülötted mindenki várandós. De leszel te is ne félj:)
Amúgy az én lányom is összejött elsőre. Most meg mi is a kistesóval szenvedünk.


Móni-. a tiszta levegő jó is a migrénre. Csak Mo-on az nem nagyon van:(

Kép
csucsu05
 
 


gnemoni!
Igazad van menni kell, na majd januárban:)
Nem mondta neked a doki, hogy mi lesz a köv. lépés???
ha minden rendben van?? de hátha addig sikerülni fog neked, tudod ahova én lépek ott mindenki babaás lesz, még az is aki nem akkar :lol: Drukkolok neked!!
ediii
 
 


Köszi csucsu aranyos vagy,remélem még leszek :D
Ti mióta próbálkoztok a kistesóval??
ediii
 
 

 
 

Csucsu!

Igazad van! A jó levegő aranyat ér, dehát itthon............. :?

Ediii!

Nem, nem mondta hogy mi lesz a köv. lépés.
De jó!! Akkor tárt kapukkal várlak. (hátha akkor én is babás leszek) :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Edi: Mi 2007 július óta. Igaz 2007 októberében terhes lettem csak 6hetes elment a baba. Majd pihi s újból próbálkozás és 2008 áprilisán terhes is lettem. De méhen kivüli lett sajnos. Utána volt fél év szünet amit várni kellet. És most kezdtük el 2hónapja. Várjuk a csodát mostmár.

Kép
csucsu05
 
 


Én is vagyok. Csinátam tesztet, (lh), negatív. De van nekem az a bizonyos csodamikroszkópom, az viszont olyan páfrányos, hog csak na...))Ki érti ezt? Mondjuk azt hiszem, az lh-nak talán jobban kellene hinni, nem?
Na mindegy, mi megteszünk mindent...

edii: hajrá neked is!

tary
tary
 
 


Sziasztok!

NAgyon szépen köszönöm a karácsonyi üziket!

Csucsu!
Még mindig imádom a kis (már nem is olyan kicsi) lánykádat!
Szabina egy csodaszép tündérmanó!!!!!!!!!!!!

Móni!
Köszönöm!
Azért meglepődnék, ha ebben a stresszes hónapban összejönne, de legyen igazad! :wink:

Futok is alukálni!
Jóccccakát! Kép

babszika
 
 


Babszika: Hát igen már nem is oylan kicsi a lánykám. Szombaton lesz 3éves:) Azt hiszem szombaton megint sirni fogok:)
Eddig minden szülinapján sirtam:)
És amúgy a stresszes hónapban vana legnagyobb esély a babára . :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Babszika!
Nagyon aranyos a karácsonyi üzeneted, köszönjük szépen!
Sok-sok türelmet és kitartást kívánok a következő pár naphoz! Én veled vagyok! :wink:
És Csucsunak igaza van, akkor van a legnagyobb esély a babára, amikor abszolut nem számítasz rá! Úgyhogy nagyon nagyon szurkolok!

Tary!
Érdekes ez az Lh-teszt, nem igazán tudok hozzá mit mondani, csakhogy azért használjatok ki minden percet!!! :wink:

Csucsu!
Én is akartam írni, hogy milyen szép ez a Te kislánykád, a jövő évi karácsonyi üdvözlődön ott fog mosolyogni mellette a tesója! :wink:

Móni!
Pocakom még mindig fáj, de ma reggel már "piris" fájdalmat éreztem, úgyhogy felkészülten jöttem ma dolgozni!

Többieket i sokszor puszilom, de most rohannom kell!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Hát nagyon remélem , hogy igy lesz. Ha igen akkor imába foglalom a neved is:)

Kép
csucsu05
 
 


Jaj, Csucsu!
Nagyon remélem, hogy igazam lesz, és ha imába folalod a nevem, akkor utána már tuti nekem is lesz babám! :wink: :lol:
Amúgy a másik topikban láttam Szabináról a Mikulásos képeket, nagyon tündéri! És felfedeztem azt is, hogy egyforma szönyegünk van, csak a miénk bordó! :)
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: tényleg van abból a szőnyegből bordó is? Na ezt nem is tudtam.
Na akkor ide is betszem a mikis képet.
És nagyon szeretném ha neked is jönne a gólya. Talán egyszerre is jöhet nem?? :)
Kép

Kép
csucsu05
 
 


A csúnya Mikulás bejött cipővel:9 azt nem is irtama lányom előszőr nézte a Mikulást miért nem veszi le a cipőjét. Hiába a megszokás nagy Úr. De a Mikulást megsajnáltam hisz öreg ne hajolgasson inkább:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok!

Csucsu!

Nagyon édes a nagylányod. :D

Edit!

Remélem elkerül piri.

Babszika!

Lehet hogy tényleg most fog összejönni a babóca. :wink:

Tary!

Nekem is van ilyen "csodamikroszkópom", de nem nagyon tudok hinni benne. Én ma vagyok a 6. napon és full páfrányos volt. :? Meg amúgy az egész mensi alatt is, meg előtte is az volt. Ki érti ezt? De lehet én csinálom rosszul. :?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csucsu!
Sajnálom,ami veled történt,biztos nehéz volt,de ezek után már csak jó dolog történhet veled, remélem hamarosan babás leszel :D
Tary! köszi, próbálkozunk :D én már nem használok LH-tesztet nem vált be.. pl. mondták,hogy josló tesztnek is jó,nos én kiprobáltam mensi előtt 5 nappal .mindennap egyre erősebb lett a csík és mégsem voltam babás,de hát minden szervezet más, azért hajrá!!
Tudtok ajánlani valami gyorsan elkészíthető finom süti recepteket karácsonyra??
Pedi! Az jó ha felkészülsz rá, mert ilyenkor nem fog megjönni,vagyis remélem,hogy neked sikerül :)
ediii
 
 


Kép

Itt a friss táblázat!

Ediii!
Beírtalak téged is. Majd a hiányzó adatok megadnád nekem? Ilyenek kellenek hogy: hány naposak a ciklusaid, hányadik napon vagy ma, szedsz-e valamilyen gyógyszert vagy vitamint.
Köszi előre is. :wink:

Kiscica!
Mi van veled? Nagyon hallgatsz. Csak nem babás vagy? :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: sok embertől hallottam hogy a csodamikrószkop nem jött be neki.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Hát az Lh teszt sokkal megbízhatobb az tuti.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csucsu! Köszi, én is remélem, hogy hamarosan leszáll a gólya a kéményünk fölé, és akkor az én férjem is lehet végre Mikulás! :lol:

Edii! Én is bízom benne, de valahogy mindig úgy vagyok vele, ha eddig mindig megjött, miért pont most ne tenné?! A múlt hónapban nagyon megviccelt piri, 38. napra jött meg :roll: , minden tünetem babás volt és mégsem! Szóval, nem tudom minek kellene történnie ahhoz, hogy elhiggyem babás vagyok!

Nita!
Veled mizu? Lassan Te is a ciklus végéhez érsz!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: majd mosta Jézuska teljesíti az álmod és vágyad. aztán januárban megveheted a férjedneka Mikulás jelmezt féláron. Hisz jövőre úgyis kell neki:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Ez tényleg jó lenne, ha ez bejön, én imába foglalom a neved! :lol: :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Moni: Igen, a csodamikroszkóp nekem is sokat páfrányos, szerintem sem megbízható. Nekem az lh teszt bevált, tegnap is csináltam, még mindig negatív:(, de már volt rajta legalább második csík, a múltkorin még az sem volt. Ma is csinálok, remélem erősödik :roll:
Jóslónak még nem használtam, úgy vagyok vele, hogy ha késik pár napot, akkor hcg tesztet csinálok, feleslegesen nem akarom magamat idegesíteni..

tary
tary
 
 


Tary!
Az nem semmi, hogy mégcsak most van pé., amúgy szerintem ma már tuti pozitív lesz, ha tegnap ott volt a két csík, ma már erős lesz a másik is!

Nita!
Veled mi a helyzet?

Encike!
Te hogy vagy? Gondolom, a lányaid nagyon lefoglalnak, azért nem tudsz jönni! Azért vigyázz Magadra és pihenj amennyit csak tudsz!
pedi
Kalocsa
 
 


pedi velem semmi kül......nem figyelem magam.....nem akarok megbolondulni......ha késik csak akkor tesztelek....előbb nem.....elég a negatív tesztekből....

amugy én már becsomagoltam az ajándékokat,így már csak a sütés,főzés marad....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


gnemoni!
28 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 17 napon.
barátcserje kapszulát szedek, C vitamint.
ediii
 
 


Sziasztok!

Megy a drukk mindenkinek!!

Itt a friss táblázat:

Kép

Ui.: Nálunk esik a hó! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Tényleg?? Jajj remélem ide is jön hó:) mert akkor mehetünk szánkózni. De te Móni hol laksz??

Nita: Igazad is van , hogy nem tesztelsz hamarabb. Ajik nálunk is be vannak csomizva:) Nekem is sütés főzés marad. Na meg némi takaritás amit a főzés alatt teszek majd tönkre:)
Mi vettél a családnak??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Igen, esik! Bár szerintem nem fog megmaradni. :? Amúgy Tatán lakom.
Ajándékok nálam is menetkészek. :lol: Hétvégén nagytakarítás, aztán sütés, főzés nálam is. (ezt a részét utálom nagyon)Aztán jön a szenteste, amit már nagyon várok! :wink:
Nálatok ki mit kap a jézuskátol?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Tatán??? Imádom Tatát. Régena barátnőmmela Pletykafészekbe jártunk bulizni. Ő Tatabányai és igy kerültem Tatára:)
Férjem kap egy farmert és egy pulcsit.
A lányom kap egy baba szettet, egy főzőkonyhát, és egy fodrász szettet amibe van egy babafej és azt tudja szépitgetni.
Keri gyerekek játékot a keriszülők pezsgős pohr kszlt-et.(nincs nekik ezt most teszteltük le)
Pótnagyink kap egy pulcsit és egy gyertyát.
Tesóm két gyereke játékokat. A tesóm és a neje kap egy ajándék kosarat.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nem vagyunk törzsgyökeres tataiak, csak a férjem munkája miatt kerültünk ide kb. 6 éve. Lassan már kezdem megszokni. :D
Hűha! Nem semmi! Mennyi szép ajándék!!! Elég volt végigolvasni. :wink: :lol: Szép karácsonya lesz Szabinának.
Nálunk a férjem egy villanyborotvát kap, hugomék turmixgépet, anyukám egy szép tálat, apukám kozmetikai csomagot, sogórnőm könyvet, anyósom citrusprést, nagyszüleimnek meg különleges teaféléket válogattam össze. Hát ennyi! A kisfiamét már leírtam a múltkor.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Én is szeretnék havat látni!

Csajok, Ti nagyon ügyesek vagytok ajándékok terén, nekünk még holnap lesz egy nagy körünk!

Viszont már sütöttem két adag mézeskalácsot! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


csucsu....ezek az ajik:
anyukám:kap egy pingvintálat..hozzá zenélő pingvinnel....plusz kap még gyönyörűszép terítőket...
apu:kap egy márkás piát poharakkal.....
hugom:ágyneműt kap/ezt kért/plusz smink készletet....
öcsém:elektromos borotvát+tusfürdő,sampon,spray
mamám:meg nagyonszép fügönyöket..
zoli meg mp3+mp4 lejátszó egyben.....ő ezt kapja......
máté meg a hintapacit+autópályát....

moni kérek ide is havat!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok!

Szívesen küldeném a havat nektek, de sajnos nem maradt meg, elolvadt. :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


dekár!!!!
bezzeg ott ahol nemkéne annyi esik..... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIta: Pingvin tál a zenélő pingvinnel milyen??Én nem láttam még olyat.

Kép
csucsu05
 
 


nem egybe vannak.....a zenélő pingvin az egy kis plüss...a tál az meg pingvin formáju ... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát látom mindenkinek szép gazdag karácsonya lesz.

Nálunk annyira nem, mert mindenki megmondta, hogy a babára spóroljunk. :oops:

Rod nem kért semmit, azt mondta neki ajándék, ha jól vagyok és babánk lesz. Ennek ellenére azért kap sapka-sál-kesztyű kombinációt, ne fázzon, ha terepen kell dolgoznia.

Sógor vett magának egy új monitort, neki abba adunk egy kis kiegészítést. (Egy csomó mindent vett Pocok/Emma babának karácsonyra)

Mindenki más kézműves ajándékot kap. Saját öntésű és festésű angyalkás karácsonyfa díszkészletet(nem fotóztam mindet, mert 6 féle van), saját készítésű dobozkában. Apró csokigolyókkal kiegészítve. Remélem senki nem bántódik meg, egy kicsit izgulok is miatta.
Egy pár fotót csináltam, csak sajna ezek a takarékos égők nem igazán adják vissza a csillogást és a színeket.
Kép

Kép
Vendég
 


anuk nagyon szépek!!én tuti örülnék neki!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Jelentem ma pozitív lett az lh.. :oops:
Megteszünk minden tőlünk telhetőt, és reménykedünk ismételten.
szép gazdag lesz a karácsonyotok)
Nekem még van egy köröm holnap, unokaöcsémnek kell vennem ajándékot, a többiek nagyjából megvannak.

Nálunk csak havas eső esett..azt viszont úúúúútááálom!!

tary
tary
 
 


hát az esőnél és a hvasesőnél nincs rosszabb.....inkább semi ne essen akkor........
jó munkát apival... :) :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary: na akkor hajrázzatok. De ne feledd az első negativ nap a legfontosabb.

Nekem is fáj a hasam. tegnap majd leszakadt a méhem.10napon voltam.Csináltam LH-t és még nem elég erős a második csik. Azért tettünk érte hogy rajtunk ne múlljon. Viszont hétfőn jutok csak el Uh-ra. remélem addig azért nem érnek meg a petéim. Mert jó lenne tudni, hogy mekorrák és mennyi van.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Szabinának Nagyon Boldog szülinapot kívánok!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy az előbb, csak Csucsuhoz szóltam, de ma nagy nap van ugye náluk! :lol:

Tary!
Azorítok nagyon , hogy a Jézuska besegítsen Nektek, "jutassa célba" párocskád "katonáit"!

Móni!
Sajnálom, hogy nálatok is elolvadt a hó, de legalább nálatok esett, és talán, még fog is. Nálunk meg csak az eső, és egyet értek Nitával, utálom az esőt, sőt ma a másik "nagy ellenségem" a szél is "megérkezett"! :evil:

Pusz Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Köszönjük szépen :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!!

Újra itt vagyok,nagyon belehúztatok ahogy látom. Próbálom leszűkíteni a gép előtt töltött időmet,mert nagyon felkavarodik a gyomrom ahogy bámulom a képernyőt. Sajnos még elég rosszul vagyok,bár most azt vettem észre,hogy 2 napig úgy ahogy jó,utána megint rossz. Kedden már belelépek a 10. hétbe.
Bocsánat,hogy nem reagálok mindenkinek név szerint az eddig leírtakra,de nagyon rég voltam,nem győzöm visszaolvasni.
Olgi! Üdv köztünk!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Drága Csucsu!

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK SZABINÁNAK!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Köszönöm:)

Kép
csucsu05
 
 


sok boldog szülinapot szabinának!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Hogy sikerült a buli? Majd teszel fel képeket?

Nagyon csend van, gondolom, mindenki készülődik. Kicsit irigyellek Benneteket! Remélem, jövő ilyenkor már nekem is lesz időm a "Karácsonyra"!

Szép napot Mindenkinek!
Pusz
pedi
Kalocsa
 
 


pedi lesz időd idén is a karácsonyra!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: