Új privát üzeneted érkezett!

Sucer!

Nálatok, veletek minden okés?
Pocaklakó, Ilongocska?

HÁt igen ez az év eleje ilyen. Remélhetőleg ha lassan, akadozva de azért beindul a gépezet! Én is gondolok rátok a melóhely miatt!

Pont azon gondolkodtam hogy basszus azért a szüleink idejében ebből a szempontból mennyivel egyszerűbb volt!Ha jól dolgoztál a meló biztos volt és nem a pénztől függött hány gyereket vállalnak. Ja és nem volt 1 csomó hitel a nyakukban. Legalább is az én szüleim így voltak! Albérlettel indultak, de végül az önkormányzat csak kiutalt 1 lakást, amit most ügye meg is vehettek és bár sokat dolgoztak de nem volt ez a nagy bizonytalanság.

Na mindegy nem vagyok negatív! CSak a pozitív dolgokra koncentrálok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


A laptetőt szívesen átengedem Csajok!!!!

Kép
pamilla
 
 


Succer
Nagy gratula neked es drukkolunk 8) :D

Pami
Hat Japanban mashogy volt az idoeltolodas...en akkor keltem mikor ti meg aludtatok javaban :wink: igy volt idom irogatni es amikor nalam este volt akkor is meg csak kora delutan volt otthon.

Itt meg mire kelek 12ora van otthon az mar este 6 :shock: eshat mire gepre jutok neha csak delutan mire mindenki alszik...na meg amugy sincs idom...parom is csesztet mert mindig gepen ulokazaz ultem japanban :oops:

A beszelgetosarokba jarok meg egy masikba ha van idom de oda se mindig a beszelgetosarokban mindig olvashatsz rolam vgy van a naplom amit mar tobb mint 2hete nem irtam mert ugye nem ulok gepen :twisted:

www.bridget0801.blogspot.com :wink:

Megneztem iwiw-en a kepeket szepek vgytok Maja meg tiszta te :P :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Köszi a biztatást Csajok! Aranyosak vagytok!

Sucer
Igen a dokim mondta, hogy reggel szedjem de a papírra már nem irta rá, lehet félrebeszélt :? De mindegy, lehet hogy majd áttérek estére.

Pamilla
Igen én is olvastam arról, hogy sokaknak 1-4 hónap után sikerült a picurka. Remélem nálam is így lesz, köszi.

Nektek is sok sikert és sok egészséget!

Ma bevettem életem második bromó bogyóját :) reggel egy negyednél kicsit többet mert hülyén tört össze a tabi. De nem is baj, mert holnap már felet fogok szedni 2 hétig. Most kicsit elmosódnak néha abetűk meg kicsit szédülök, de más nincsen. Bent vagyok amúgy melóhelyen, és sokat kell számítógéppel dolgoznom, úgyhogy lehet ez is rásegít.
Tegnap vettem egy naptárat (kis rózsaszín női naptárt) abba fogom irogatni hogy mikor mennyit szedtem, meg az egyéb adatokat, meg a picurka eseményeit, ha esetleg sikerülni fog :):)

Abban még segítenétek nekem, hogy a naptárba akarok irni adatokat, ami majd a dokinak segít a picur ügyben. Ébredési testhőre gondoltam, ti irogattatok ilyeneket?

Nagyon nagy bennem a lelkesedés, bocsi, hogy ennyit írok. Már várom a pici Rebit :) (Rebekának fogják hívni, ha kislány lesz, ha kisfiú azt még nem tudjuk :? ) :)
missgemini
 
 


Sziasztok,

Detti,
na hogy haladsz a bogyóval? Hogy vagy? Én anno a kislányunk előtt mértem az ébredési hőmet minden reggel fél 7-kor, ágyban fekve de aszerint soha sem volt peteérésem. 3 hónapig csináltam, majd sutba vágtam, bár lehet, hogy én rontottam el vmit. A lényeg, hogy tök spontán összejött a kislányunk, így felhagytam vele. Vannak amúgy jó kis LH tesztek is, azt most csináltam először pár hónapja, de aszerint se sikerült "belőni" a peteérést, így megint a spontán dolog jött be, legalábbos remélem. Amúgy vannak még teák, mint palástfű és cickafark, amiket a ciklus egyes szakaszaiban érdemes inni, a tevezett babavárás előtt, de pontosan nem tudom ezeket hogy kell alkalmazni, talán a lányok tudják.

Pami,
köszi a kérdésedet, jól vagyok, a hányingert, hányást és az émelygést leszámítva. Kritikus a délutáni és az esti időszak, akkor nagyon tudok émelyegni, még éjjel is fel tudok ébredni a hányingerre :( aztán jön a reggeli rosszullét. A délelőtt nyugisabb, de aztán jön a délutáni nyüglődés. Igazad van abban, hogy régebben nem volt ez a nagyfokú bizonytalanság mint most. Manapság semmi sem állandó, csak a változás :( , persze ez lehet jó is :wink:

Bridget,
de jó, hogy jelentkeztél! :D Megnéztem a blogodat, nagyon szép kis otthonotok van, biztos menni fog mostmár a kis babóka oda hozzátok!! :)

Rodina,
merre vagy, hogy állsz a vizsgálatokkal?

Holnap reggel megyek orvoshoz, majd du. mesélek, hogy mi a helyzet.

Szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!
Szió Sucer!

Már 5 napja hogy szedem a Bromo bogyót, most már reggelente egy felet szedek. Hááát mit ne mondjak, fitt az nem vagyok... mindig koválygok... de munkámat el tudom végezni, néha néha megszédülök. Most is bent vagyok melóhelyen, úgyhogy nagyjából minden rendben eddig.

Várom a picur pocaklakót!!! Főként hogy megnéztem egyik barátnőm babuját neten vannak róla videók. Kicsit türelmetlen vagyok, de hát majd kiderül én is a 2-4 hónap múlva teherbeesők között vagyok-e vagy kicsit bonyolultabb lesz :?

Azért vagyok gondba a kiszámolgatásokkal meg mindennel, (ezt nem irtam eddig), mert nekem eléggé rendszertelen a ciklusom, azaz félévente egyszer megjön. Na most ez a dokik szerint a prolaktinos dologtól van. Most pedig még a bromo (5 nap) óta nem jött meg... és nem is tudom mikorra várható :?

Szép napot!
Pusszpussz
missgemini
 
 


Sziasztok,

Voltam tegnap UH-n, minden rendben, bár a hematóma még megvan, de talán felszívódóban :) . Még van 2-3 kritikus hét aztán bizakodjunk.

Picurka több mint 2 centis, úgy kalimpált, hogy csak na. :D

Kontroll UH 2 hét múlva, addig további pihire vagyok ítélve.

Detti,
hááát ha ennyire szabálytalan a ciklusod, akkor elsőként azt kellene rendbe tenni, nem? Mit mondott erre az orvosod? A bromótól sztem nem fog megjönni, menstruáció meghozatalára a norcolutot szokták adni. Lehet, hogy segít majd, hogy rendeződjenek a dolgaid, de ez biztos hosszabb távú dolog. Örülök, hogy amúgy jól viseled a bromót, sokan nagyon megszenvednek vele.

Többiek?

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok,

Voltam tegnap UH-n, minden rendben, bár a hematóma még megvan, de talán felszívódóban :) . Még van 2-3 kritikus hét aztán bizakodjunk.

Picurka több mint 2 centis, úgy kalimpált, hogy csak na. :D

Kontroll UH 2 hét múlva, addig további pihire vagyok ítélve.

Detti,
hááát ha ennyire szabálytalan a ciklusod, akkor elsőként azt kellene rendbe tenni, nem? Mit mondott erre az orvosod? A bromótól sztem nem fog megjönni, menstruáció meghozatalára a norcolutot szokták adni. Lehet, hogy segít majd, hogy rendeződjenek a dolgaid, de ez biztos hosszabb távú dolog. Örülök, hogy amúgy jól viseled a bromót, sokan nagyon megszenvednek vele.

Többiek?

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


bocs a duplázásért :oops:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Halihó!

Nagyon örülök Sucer, hogy minden rendben van veletek! Meglátod ez a 2-3 hét is eltelik, és minden rendben lesz! Ha majd lesz kis képecske, rakd fel mindenképpen! Nagyon szurkolok!!!!
Pulzálás volt már?

Nekem vagy 51. napig nem jött meg, így elmentem dokihoz. Ő elküldött uhura, ahol mondták, hogy kimaradt a menzim, de a következő ciklus elindult, és ott van egy 27x27 tüszőcském. Az endómra 10 mm mondott. Hát ebbe már belenyugodtam, de úgy néz ki, hogy estére meg fog jönni! Szóval nem tudom, hogy mi van. Mindegy, de így legalább a jövő héten el tudok menni hsg-re, és az utáni ciklusban indulhat a következő próbálkozás.
Elkezdtem szedni a metet, éppen beszoktatóban vagyok!

rodina74
 
 


Sucer!

Örülök hogy minden okés a bébivel! Hidd el ez így is fog maradni a továbbiakban is!
Az a ronda hematóma meg szépen fel fog szívódni! Ha nem akkor felszólítjuk a lemondásra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és akkor bizti eltűnik!!!


Detti!

Tényleg furcsa hogy ilyen szabálytalan a ciklusod! Sztem azt be kéne állítani! Bár ha arra gondolok hogy pl nekem volt 1 barinőm akinek szintén ilyen volt és pikk pakk terhes lett akkor meg azt kell mondjam hogy csak mi akiknek vmiért nehezen jött össze a baba bonyolítjuk túl a dolgokat.
Az tök jó hogy ilyen jól bírod a bromót! Ügyi vagy!
Amilyen ügyesen haladsz hamar megjön az a baba!

Egyébként én is hőmérőztem annak idején. Nekem elég magas volt a hőm. NÁlam elég jól látszódott a pé csak a mensinél volt furi. Reggel mértem 1 alacsonyabbat és 1-2 órán belül meg is jött!
DE miután nem hozott sikert ez a módszer sem abba is hagytam.

De én azt vallom ki kell próbálni mindent a cél érdekében
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok! :)

Sucer, örülök, hogy minden rendben van nálatok, és kívánom hogy így is legyen. :)
Nem tudom igazándiból nem mondták hogy szedjek Norcolutot, de majd rákérdezek. Remélem ez nem befolyásolja a babyprojektet :)

Pamilla, igen nekem is pont így volt a sógornőm, ő is nagyon könnyen esett annak ellenére teherbe hogy nem jött meg neki. Én is már letettem a hőmérőzésről mert nagyon sokan irják hogy nem jött be nekik.

A bromó most sem vészes, kicsit be van gyulladva a szemem, és be van dugulva állandóan az orrom már azóta hogy szedem, de nem tudom hogy véletlen egybeesés vagy a bromótól van. Meg látászavaraim vannak néha, de csak annyi hogy egy pillanatra elhomályosodik minden és nem tudok apró betűket olvasni, utána meg semmi.
Van 2 hullám egy 12 órakor másik olyan 18 órakor hogy csak vízszintes kellene és elaludnék. De tűrhető...

Most viszont két napja tüneteket produkálok (de én úgy hiszem csak tudatalatt beképzelem magamnak) most is lementem a konyhába, múltkor pedig a hűtőt nyitottam ki, és szimpla kajaillatra olyan erős hányingerem támadt... meg van még egy pár dolog, de szerintem sajnos nem terhesség :( csak ennyire szeretném :)

Hétfőn megyek laborba leveszik a vért a hormon (prolaktin is) méréshez meg néznek teljes vérképet, jó lenne ha úgy adnák oda az eredményt hogy bocsi de kismama vagy :)

Na mindegy! Próbálkozunk és nem adjuk fel! :)

Jók legyetek csajok és egészségesek! Hajrá babaprojekt! :)

Pusszpussz
missgemini
 
 


Sziasztok,

bocs, hogy nem jöttem eddig, de nagyon ramatyul vagyok az utóbbi időben, így túlélem a napokat. Sokat vagyok rosszul, mostanában már éjjel is, így kialvatlan és fáradt vagyok. Inni változatlanul nem nagyon tudok mert hányingerem lesz tőle, így már arra is gondoltam, hogy azért vagyok annyit rosszul mert dehidratált vagyok/leszek.
Sajnos pár napja újra barnázgatok, ami miatt aggódom pöttyet, így már nagyon várom az UH-t 1 hét múlva. Mához 2 hét múlva töltöm a 12. hetet, így nagyon bízom benne, hogy lassan elmúlnak a veszélyfelhők.

Bocs, hogy önzőztem, de nagyon fáradt és nyűgös vagyok, igyekszem pihenni. A lakás szalad, semmivel se haladok, de most muszáj ezt tennem, nem állhatok neki a nagytakarításnak.

Szép napot nektek és remélem mindenki jól van!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer!
Nagyon vigyázz magadra! Nagyon várjuk a híreket rólad!
Nagyon szurkolunk, hogy minden rendben legyen!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Sucer!
Igen szurkolunk Nektek! Meglátod, jobb lesz hamarosan! Vigyázzatok magatokra!

Én most voltam vérvételen, de mivel nincs szerződése a kórházunknak azzal a céggel, akik a hormonvizsgálatot csinálják így fizethetek 7500 Ft-ot :D És kb. egy hét míg megkapom a prolaktin eredményt. Meg még egy furcsaság volt a vérképemen, 50 kg vagyok 170 cm, nagyon sovány, és magas a koleszterinem :? úgyhogy figyelhetek erre is :)
Úgyhogy most várom a prolaktin eredményt, meg a többi hormont is. ...ez lesz az első amikor megnézzük a bromo után.

Rodina
Olvastam a blogod, neked is hajrá! Milyen lett a hsg ereményed?
Drukkolok, hogy te is minél hamarabb bejelenthesd itt nekünk, hogy babás vagy :):)

Pussz nektek
missgemini
 
 


Sziasztok,

Rodi,
nagyon kedves vagy köszi! Időközben kiderült, hogy sikerült vmi kórságot benyelnem, mert a brutál hányást, hasmenés és fejfájás is követte, teljesen lemerültem. Szerencsére lázam nem lett, és már látom az alagút végét. Tegnap voltam vérvételen és vizelet vizsgálaton, kiváncsi leszek, ebből a a nyavalyából látszani fog-e benne vmi. Te hogy vagy? Mikor kell menned a hsg eredményéért?

Detti,
én is elég vékonykának számítok az 170 cm-mel és az 55 kilómmal, de nekem ehhez mérten anno, az első terhességemnél szinte mínuszban volt a koleszterinem. Most biztos megnézték azt is, hát kiváncsi leszek, ma 13 óra körül megyek az eredményért. Mikorra lesz meg az eredményed? Nagyon kiváncsi vagyok! Én ma veszem be az utolsó negyed bromót és befejeztem, remélem örökre! :D

Kedden lesz a genetikai UH-m, szerdán megyek nőgyogyi vizsgálatra is, nem is baj, hogy nem dolgozom, ennyi helyre munka mellett elég nehéz lenne elmenni. Nem is nagyon vágyom vissza, tegnap be kellett mennem dolgozni, és nagyon rossz a hangulat odabent sajnos és ez alól nagyon nehéz kivonni magam. Így talán könnyebb, hogy nem vagyok bent nap mint nap, de egyszer vissza kell mennem, így nem tudom az milyen hatással lesz rám. Sajnos a cégnek nagyon komoly pü-i nehézségei vannak, elmentek már kollégáim, a vezetés pedig egymásra mutogat. Egyelőre a fizetés is kérdéses, ami azért nagyon aggasztó a mai világban. na mindegy, biznom kell abban, hogy minden megoldódik, nem igaz?

Szép napot nektek és írjatok!!!

Pami, Bridget merre vagytok?

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer!
Nagyon drukkolok, hogy továbbra is minden okés legyen!
Estére javultál egy kicsit? Kezd visszajönni az erőd?

A hsg-n minden rendben volt, átjárható vagyok! Szóval örültem, nagyon. Kaptam bromót, felet kell szednem. Tegnap még csak negyedet vettem be, még ma is annyit fogok, csak holnaptól szedek felet.


Lányok szed valaki bromót és metet is egyszerre? Ugye ezek nem akadnak össze?

LÁnyok, lehet, hogy eltűnök vasárnap egy hétre, mivel megyünk síelni. Viszem a lapitopit, de nem tudom, hogy lesz-e internetes kapcsolat. Ha lesz, mindenképpen jövök, hiszen esténként több időm lesz!

missgemini!
Szurkolok, hogy baba legyen a dologban! :wink:

rodina74
 
 


Szép napot! :)

Sucer,
eredményem valahogy most hét vége fele lesz, vagy jövő hét eleje, de amint lehet jövök (remélem dicsekedni :? ) hogy mennyi lett a szintem. De jó, hogy te már befejezhetted a bromo-t, nincs vele semmi bajom, de azért sokkal jobban voltam és fittebb voltam előtte :):)
Teljesen ugyanabban a cipőben járok mint te, az én munkahelyem dettó ugyanígy. Nem mondom milyen nevetséges összegért dolgozunk itt mint a robotok, de emellett még ugye a pénzhiány és a rakás probléma miatt mindenki feszült, itt is sorba küldik el az embereket, és sajnos nem a legjobb és legokosabb emberek vannak a felső körben :S
Már jobban vagy amúgy? Remélem minden rendben :)

Rodina,
Na milyen a bromo neked? Okoz valami változást?
Jó sielést akkor, és vigyázz magadra!
Köszönöm a drukkot ezt viszont kívánom :) :wink:

Jelentkezem az eredményekkel csajok!

Mindenkinek hajrá! Pussz
missgemini
 
 


Sziasztok :D

megjöttünk az UH-ról. A hematómám felszívódóban van, a babuci nagyon édes volt, megvan mindene, de a 12. heti UH-t a doki még nem csinálta meg, még inkább várunk egy hetet, mert ahhoz még picike. Nagyon édesen rugkapált, integetett, a doki azt mondta, hogy nem szokott ilyet mondani, de eléggé úgy tűnt, hogy van vmi a lába között, persze ez nem biztos, de 30 év tapasztalattal, azt mondta, hogy nagyon fiúnak néz ki. Persze tudom, hogy erre még azért ne vegyünk mérget, de azt mondta, csináltatunk úgyis genetikai vérvételt, így abból ez is ki fog derülni. Hát kiváncsi leszek. Azt mondta, hogy pár héten belül tudni fogjuk Very Happy . Ilangocskának ma mondjuk el, majd mesélek mit szólt. Hétfőtől mehetek dolgozni. Holnap megyek nőgyógyászati vizsgálatra, meg megbeszélni a továbbiakat. A doki szerint a veszély elhárult, de azért még csak óvatosan, vigyázzak magunkra.

Rodina,
de jó, hogy jó lett a hsg!!!!! Ma nem hánytam reggel, csak egy picit volt hányingerem, de az nem volt vészes. Remélem lassan kikupálódok :lol: Síelés, de jó, remélem 1-2 év és mi is mehetünk végre, utoljára 2005 telén voltunk :roll: . Februárban indulhat az éles hónap ezek szerint? Én a bromót "csak" magában szedtem, mással együtt nem, így nem tudok ebben segíteni sajnos.

Detti,
várom az eredményt, biztos jó lesz!!!! :D Nagyon drukkolok nektek! Mint Rodinak is írtam, talán alakul a helyzet, de nem akarom elkiabálni, mert ma reggel ugyan nem hánytam, de tegnap meg nagyon szarul voltam. Szóval vmi elkezdődött, így bizakodó vagyok. Csütörtökön megyek a munkahelyemre, hogy megbeszéljem velük, hogy miként megyek hétfőtől dolgzni. Mert visszaengedett a doki, de szte a 7-7,5 óra bőven elég a munkából, semmi emelgetés, no stressz. Hahaha, könnyű azt mondani. Engem sokkal jobban izgat az, hogy megkapom-e a fizetésemet, mert jelenleg az is kérdéses, ingyen meg nem szeretnék bejárni melózni...Jó lenne, ha ez a kérdés megnyugtatóan megoldódna, mert jelen helyzetben nagyon frusztrál az a helyzet, hogy bizonytalan a megélhetésünk :cry: :cry:

Többiek?
Vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok !

Jajjj képzeljétek el :) :) :) :) győzelem! mármint a prolaktinnal csak :D jó eredmény, pont a határértékek között középen... úgyhogy nem is emeltem az adagomat egy egészre, mert már egy hete kellett volna 1 egészet szednem :oops: de nem akartam emelni, és most az eredmény miatt szerintem nem is fogok.
Dokival majd konzultálok, csak még nem értem utol.

Úgyhogy most örülök, most remélem így már szabadabb az út a kis picurnak... az összes eredményem jó lett...

Sucer,
remélem most már minden rendben veletek, rosszullétileg. Igen, nálunk is a fizetéssel van a gond, hisz ugye nálunk is megszorítások vannak meg pénzhiány.
De nem is gondolok most erre, csak a babára egész nap :):)
Mondjuk nehezebb a dolgod, mert nálatok úgy látom kicsivel rosszabb a helyzet, de meglátod minden rendben lesz, drukkolok hogy valami kedvező változás legyen.

Megkérdezhetem, hogy most hogy jó a prolaktinom, vajon lesz-e valami teendőm a babaprojekt ügyében, vagy csak várjak türelmesen.... :)

Vigyázzatok magatokra!

Pusszpussz
missgemini
 
 


Sucer!

Nagyon örülök, hogy minden okés van veletek! Nagyon helyes, hogy a hematoma felszívódóban van! Gratulálok nektek!

missgemini!
Elárulnád, hogy mennyi volt a prolaktinod? Mennyit szedtél, és meddig? CSak azért kérdezem, hogy összehasonlítsam a saját eredményemmel!
Remélem nálatok is hamar beköszönt a baba!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Szia Rodi, milyen volt a síelés? :) Remélem vigyáztál magadra!
Prolaktin: 305 mlU/L (határértékek 40 - 530)
LH: 15,6 U/L
FSH: 7,82 U/L
Ösztradiol: 212pmol/L
Progesztergon: 1,4 nmol/L
Tesztoszteron: 1,6nmol/L
Csak tudjátok ezekkel az eredményekkel mia gondom, hogy meg van adva a határérték follikuláris, luteális, ciklus közepe fázisban, (kivéve a prolaktint, úgyhogy azt pont tudtam hogy jó helyen áll)
de a többi értéket nem tudom, mert nekem ugye nincs rendes ciklusom és nem tudom melyik időszakban voltam pont akkor :S
Amúgy január 7 óta szedem mindennap reggel egy fél tablettát... ( mondta a doki hogy emeljem 2 hét után 1 egészre de nem tettem :) )
Remélem igen, hogy hamar jön a pici kis édeske. :)
Nálatok mizujs? Hogy vagy a gyógyszertől? és mik a hírek?

Sucer,
Remélem jól vagytok! Hajrá! Sok egészséget!!!

Pusszpussz Csajok
missgemini
 
 


missgemini!
Ahogy nézem az eredményeidet - bár nem értek hozzá- inkább a ciklusod első felében lehetett a vv, de ha nincs rendes ciklusod, akkor szinte bármikor tudsz ilyen eredményt produkálni. Kösz, hogy leírtad, a 305 tényleg nagyon jó eredmény! Mennyi volt a gyógyszer előtt?

rodina74
 
 


Rodina,
majd beszélek dokimmal ő csak tudja, hogy a féléves ciklusomba 21 évesen hol jártam akkor éppen :):)
A gyógyszer előtt 694 volt.
Neked mennyi volt, hogy el kellett kezdeni szedni? és mennyi volt eddig a legmagasabb?
missgemini
 
 


Nekem a legmagasabb az 572 volt. Tudom épp csak határérték felett van. Nálam érdekesen alakul, mert a ciklusom elején kicsit magas a prolaktinom, majd lemegy, és az ovu után 7 nappal lesz ismét magas! Még volt 562 is, a többi értékem határon belül van. Szóval ez kicsit érthetetlen! De napi felet kell szednem, és kb. 2 hét múlva indulna az inszem, ha minden rendben lesz. Azért is kérdeztem, hogy ennyi idő alatt vajon leviszi-e egy kicsit nekem. Köszike, hogy megírtad! Remélem érthető voltam, mert közben a párom beszélt hozzám, és rá is figyeltem, bocsika! :oops:

rodina74
 
 


Igen érhető volt :):):) Szerintem le fogja vinni ennyi idő alatt... ha nekem ilyen kis idő alatt levitte, mert ugye jan. 7 óta szedem és jan. 19.-i vérvételen már ilyen jó volt az érték. Úgyhogy szerintem simán :):)

Jajj lehet hogy kicsit hülye kérdés, de mi az az inszem? lehet hogy így még nem hallottam valamit :)
És hogy vagytok?

Sucer,
veled minden rendben? jól vagytok?

Pusszpussz
missgemini
 
 


Missgemini!
Az inszem = inszemináció! Így hallottad? Ez az, amikor a kivállogatott(?) spermiumokat felhelyezik a méhbe az ovulációt követően. (Nagyon egyszerűen!) A megtermékenyülés a méhben történik.

rodina74
 
 


Sucer!

Tényleg régen voltál!
Gyere, és hozz jó híreket!
Pocilakóról mikor raksz fel képet?

rodina74
 
 


Sziasztok,

bocs, hogy nem jöttem, de meg voltam fázva, meg újra dolgozom, most a kislányunk beteg, meg ilyentájt nagyon sok vizsgálat van, amire rohangálnom kell.
Ma voltam UH-n, minden rendben, de azért nem volt annyira jó, mert a dokimon kívül bent volt egy medika, még egy orvos 2 nővér, így nekem nem nagyon magyarázott a doki, hanem inkább a medikának. Most nézték a nyaki redőt a babánál, ami 3 mm-ig jó, nekem 2,3 mm lett :). Csütörtökön megyek kombinált vizsgálatra ami 4D genetikai UH-ból és vérvételből áll. A bébike amúgy már majd' 7 cm-es, az UH szerint is pont 12 hetes :D . Végig háttal volt, nem nagyon ficánkolt, szerintem alukált volna, és nem vette jónéven a bizergálást. Náha érzem már a mozgását, apró pici kapirgászás, nagyon jó érzés!!! :D :D Kislányunk lázas volt tegnap, meg ma reggel, a torka gyulladt be, holnap viszem vissza a dokihoz, szerencsére ma már jobban van.

Lányok,
nagyon örülök a jó eredményeitekenek, nagyon drukkolok nektek, hogy mielőbb baba költözzünk mostmár hozzátok is!!

Az én prolaktinom amúgy egy másik skála szerint a max 23-as érték helyett 211 lett, ez csapta ki nálam a biztosítékot anno. Ehhez képest a ti értékeitek lópikulák, sitty-sutty rendben lesztek!!! :D :D

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek!
Csupa jó hír, ahogy kértem! Helyes! Nagyon jó, hogy jó a redőmérés eredménye, és hogy a korának megfelelően nődögél!
Nagyon jó érzés lehet, hogy valaki lakik odabent a pocakodban!

Pocakfotó vagy pocaklakó fotót nem raksz fel? Én nagyon kivi lennék!

rodina74
 
 


Raknék én, de olyan kis bénákat kaptunk eddig...amit ma kaptam azon nem sok minden látszik :? . Abban bízom, hogy csütörtökön kapunk 4d-s képet és azt majd felrakatom Apával :wink: .

Szép estét!

Ja és pocakfotó lesz, már alakul :wink: , mármint a pocak :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


SZiasztok!


Ma megvolt a kombinált tesztem, kár volt aggódnom. A ma végzett 4D-s uh eredmények szerint ezek jöttek ki, a nyakiredőt 4x ellenőrízték :wink: :

Magzatvíz menny: átlagos
Szívműködés: szabályos
Placenta helyzete: mellső fali
Ép koponya
jól telt gyomor és hólyag
Zárt hasfal és mellkas
Normál hasi echogenitás
Négy végtag

orrcsont (NB): látható
CRL: 59 mm
BPD: 19,5 mm
NT (nyaki redő): 1,6 mm

Biometriai adatok alapján a grav. s: 11 hét 6 nap.

Számított kockázatok:
Down kockázat: 1:10 577
Edwards: 1: 124 831
Patau: 1:293 858

A szűrés eredménye: Negatív

Képet is hoztam és megnyugodtam. Most majd aggódhatunk az AFP miatt :wink:
Kép

Kép

Merre vagytok?
Szép estét!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer!
Jaj, de édes ezen a kis képen!
Már mennyire baba formája van! Hihetetlen!
Ez egy nagy csoda!
Nagyon gratulálok a jó eredményekhez!
Hidd el az AFP-nél is minden rendben lesz!

Majd jöhet a pocakfotó is! Puszi

rodina74
 
 


Rodi,
köszi, nagyon aranyos vagy!!! :D Tényleg tiszta baba formája van és elképesztő, hogy alig 8 cm-es kis manó, megvan minden ujjacskája és úgy táncolt, boxolt össze-vissza, hogy az hihetetlen! Nagyon jó volt látni! Ilangocskának is megmutattuk, neki is nagyon tetszett a kistesó :D :D . AFP-vel nem foglalkozom, még messze van :) . Most már csak a hányást és émelygést szeretném elfelejteni, vagy elküldeni nektek, remélem értitek, hogy gondolom :wink: :wink: .
Neked pontosan mikor lesz az inszemed?

Detti,
merre jársz, hogy vagy? Mit mondott a dokid a leletedre?

Szép napot! :D

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Bocsesz, egy kicsit eltűntem mert nem volt internetünk, valami karbantartás volt.

Sucer,
Nagyon édes a babud, tényleg ahogy irtátok már milyen szépen ki lehet venni mije hol van a kis picurnak :) Vigyázzatok magatokra, a vizsgálaton bizti minden rendben lesz ;)
A dokival még nem beszéltem mert csak későbbre kaptam időpontot.
Igen átküldhetnéd a rosszulléteidet nyugodtan, nem haragudnék :):):). Drukkolok, hogy neked elmúljanak. És csak azzal tudjál foglalkozni, hogy milyen bébidolgokat vegyél a kis édeskének.

Rodina,
igen, köszi, hogy leirtad mi az az inszem, nagyon tudatlan vagyok még egy két dologban sajnálom :? De most már ezt is tudom... Drukkolok, hogy minden rendben legyen nálatok is, és hogy Sucer rosszulléteiből te is kapj egy adagot :) :wink:

Pusssz Csajok
Mindenki vigyázzon magára!
missgemini
 
 


Miss!

Örülj neki, hogy nem tudod, mi az inszem! Remélem nem is fogod megtudni, és úgy jön nálatok majd a baba!

Köszi, én is szeretnék már egy pár hétig rosszul lenni! :wink:

Sucer!
Köszönöm, jöhet a rosszullét posta! :wink:

rodina74
 
 


Sziasztok!

Mi újság veletek?

Rodi,
Igen, remélem anélkül sikerül majd, és drukkolok, hogy nektek is minél hamarabb összejöjjön a babaprojekt.
Milyen a bromo, bírod? Nincsen semmi mellékhatás?

Sucer,
hogy vagytok? Rugdalódzik aktívan benn a picurka a hasadban? :):)

Jajj Csajok, én már úgy várom a kis picurt. De most van egy kis reménysugár... rosszul voltam tegnap, mindentől hányingerem volt, meg sokat alszom mostanság... de persze ez sajnos nem jelent biztosat, főként hogy közben barnázgatok... mondjuk ez nem lenne akadály úgy tudom, mert valakinek van a terhesség elején ilyen. Háát nem tudom... csak reménykedem...

Veletek mi újság?
Rodi mikorra kaptál időpontot?

Pusszpussz
Jók legyetek! :)
missgemini
 
 


Miss!
Nagyon szurkolok, hogy a rosszullétek mögött egy baba legyen! Jó lenne! Hányadik napon vagy? Mikor szándékozol tesztelni?
Nagyon drukkolok! (Sucer jól küldte a rosszullétet, remélem, hozzám is elér, rövidesen!)

Holnap megyek doki nénihez, majd eldől, hogy mi lesz! Remélem indulhat a stimu!

Sucer!
HOgy vagytok? Valami új hír?

rodina74
 
 


Sziasztok,

bocs, hogy nem írok mostanában, de nem vagyok olyan hangulatban.

A babuci jól van (bár a múltheti UH) óta nem láttam, de hát ez így is van rendjén. Néha érzem a mozgását, a hasam határozottan nő, már olyan pocakforma, így ebből a szempontból minden okés! :):)

Látom lehet izgulni értetek, Rodi neked az inszem miatt, Dettinek meg a rosszullétek miatt :wink: :wink: .

Nagyon drukkolok nektek! :)

Igyekszem jönni!
Szép napot nektek!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok Csajok!

Nem az volt :( sajna, de majd legközelebb, nem adjuk fel :)
Csináltam tesztet de negatív lett, persze ez még nem jelent semmit, hát mindegy várunk ... :)

Rodina,
mi volt a dokinőné? Mizujs? Már komolyan úgy izgulok érted, mint saját magamért :) Szerintem már kerülget minket Sucer rosszullét postája, csak idők kérdése... :)

Sucer,
jó hallani hogy minden rendben van, kiváncsi leszek a pocakfotóra :). Mikor láthatod a picurkát uh-n?
Köszi a drukkot! :)

Pusszpussz
Vigyázzatok magatokra!
missgemini
 
 


Detti,
lehet, hogy még korán teszteltél! Sztem még van remény! Nagyon drukkolok neked! :) :)

Rodi,
hogy vagy? Jó volt a síelés? Ha írtad már bocsi
:oops:

Pocakfotó: ma du. csinálunk és felteszem jó? Hátha ez az inspiráció hiányzik :wink: . Sztem már nagyon nagy, jó relatíve nagy a pocak, Ilangocskával az 5. hónap elején volt ekkora. HIába nincs két egyforma babvárás, ez most be is bizonyosodik.
Szerdán megszületett az unokatesómék 2. kislánya, egészségesen, úgy örülök nekik! :D

Lányok babásodásra fel!
Szép 7 végét, vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Tegnap voltam doki néninél. Mindent rendben talált, 8 kicsi tüszőm volt, és az endóm 5mm. Most csütörtökig 2/3 merionalt kell szúrnom, aztán csütörtökön uhu! Szerintem 24-én lesz az inszem, ha minden jól megy! Nagyon várom már!

Miss!
Nagyon sajnálom, hogy a rosszullét nem baba volt! Pedig nagyon szurkoltam! De legközelebb biztos sikerül!

Sucer!
Örülünk, hogy minden rendben! Nagyon várjuk a képeket!
Azért néha gyere, és számolj be, hogy hogy vagytok, hogy nő a pocid!

rodina74
 
 


Rodi,
nagyon sokat gondolok rátok, biztos sikerülni fog! Annyira pozitív vagy, hogy nem is lehet másképp!!!! :) Ma lesz pocakfotó, ígérem! :wink:

Detti,
hogy vagy? Van vmi fejlemény?

Megyünk sétálni!
Szép napsütéses napot Lányok!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok !

Hát napsütés az van nálunk bőven, tényleg.. még nem kérdeztem merre fele laktok?

Sucer,
Köszönöm szépen jól vagyok! A rosszullétek elmúltak (sajnos), de továbbra is próbálkozunk... Nem adjuk fel :) Ha úgy érzi majd, úgyis jön a picur .... Mi mindent megteszünk érte :)

Júújjj már úgy várom a pocakfotókat, kiváncsi vagyok....

Rodi,
24. már nincs nagyon messze, úgy örülök, hogy minden rendben volt. ... lehet hogy pár hét múlva már hozod az infót, hogy csajok sikerüült ... Én is igyekszem, és reméljük összehozhatunk már a kis picurkáinkkal együtt ha már nagyobbak lesznek egy babanetes találkozót :):)

Jók legyetek, és további szép hétvégét!

Pusszpussz
missgemini
 
 


Én Budapesten lakom!

Nálunk is hét ágra süt a nap!

Hajrá, miss, nagyon jó, hogy nem törtél le! Kitartás! Mindenkit sok csalódás ért már, aki itt van, de a végén úgyis lesz baba!
Pár nap híján akkor fogok tesztelni, mikor egy évvel ezelőtt elvették tőlem a babákat! Remélem ez az egy éves évforduló kárpótol mindenért! Nem lehet másképp!

Sucer!
Nagyon várom már a pocakfotókat!

rodina74
 
 


Sziasztok Csajok,

akkor a kép, sztem elég határozottan pocakos. Ilanggal, kb az 5. hónapban volt ekkora pocim :shock: :shock:
Kép

Hajrá Lányok!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Tényleg szépen domborodik már! Nagyon szép pocid van!
Sucer! Nagyon gratulálok a szép pocakhoz!

Miss!
LÁtod, ez nekünk a követendő példa! :wink:

rodina74
 
 


Rodi,
köszi szépen! Örülök neki nagyon, hogy így gömbölyödik, gondolom minden rendben is van vele, hisz növekszik :) . Szerencsére kilókban még nem látszik, 1 kiló + van rajtam. Egy 8 max. 10 kilóval elégedett lennék. Ilanggal, 8 kilót híztam, remélem most se leszek bálna. Bár a végén az ember már bálnának érzi magát, bármit is csinál :wink:

Csajok,
hajrá, nagyon drukkolok nektek!!!! :)

Szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Jajj tegnap kissé megvoltam fázva, aztán kaptam egy kis vírusos kötőhártyagyulladást :S de most már azért jobb ...

Sucer,
Nagyon nagyon szép pocikád van már, de jóóóó, olyan jó lehet hogy ott szörfözik benn a kis picur :) :)
Mi a következő állomás látom a márc. 1. afp, előbb nem látod a kis picurt?

Rodi,
hát igen, a követendő példa, úgyahogy mondod ... :) Igyekszünk mi is ilyen szép pocakot növeszteni és már nem sokat kell várnunk úgy érzem... egyre egyre közelebb van, látom már tettél vonalzót :) :) nagyon édiiii :)

Húú ma megint volt egy kis erőtadó jel, akkor is ha nem vagyok jelenleg terhes :) azért jó volt érezni hogy kívántam a savanyúságot, uborkát, meg mindent :) egész nap ettem... utána meg rosszul voltam az ebéd illatától :? :) Lehet hogy ezeket beképzelem magamnak, de ez van, lehet ez segít ilyen optimistának lennem ... :)

Pusszpussz nektek!
Jók legyetek!
missgemini
 
 


SZiasztok,

Detti,
én is újfent taknyos vagyok, és fáj a torkom, Én már úúúúúgy unom ezt. Mondjuk a múltkor is gyorsan túl voltam rajta alig 3-4 nap alatt, így most is ebben bízom. Jobbulást neked! Rosszullét: háát igen, egy igen jellemző tünete a babavárásnak. Nekem is még mindig van, bár egyre rikábban, tegnap pl. tök jól voltam, ma reggel viszont megint róka-rudi volt :? . Sebaj, ez is elmúlik, aztán jön a gyomorégés, lábdagadás, ülve alvás :lol: :lol: . D ezek édes gondok, és tök hamar elfelejti az ember. Arról nem is szólva, hogy mindez pár hónap az életünkből, cserébe egy életreszoló csodáért :D .

A fél szemem rajtatok, sokat gondolok rátok, na és jövök, írok!

Pussz
Szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: