Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Jó volt a hétvége, olyan szép idő volt :lol: ! Szombaton takarítottam, mostam, főztem. Tegnap pihi volt, ebédre hivatalosak voltunk anyósomékhoz, úgy hogy főznöm nem kellet, ebéd után lementünk a tóhoz a párommal és a kutymorgónkkal és sétáltunk egy nagyot.

Most meg kicsit ideges vagyok, mert nem jött meg a hétvégén :roll: , pedig múlt héten már barnáztam. Nem tudom mi van, így lehet, hogy a 19-ei HSG vizsgálatot el kell halasztani. Várok még holnapig, ha nem történik semmi, felhívom a dokimat.

Hugi te hogy kerülsz ide?

Sonny, hol voltatok barlangászni?

Anita, hol csavarogsz megint :cry:
zuszka
 
 


én kérlet szépen elzavartam a jónépet és nem vagyok hajlandó jegyet adni :lol: jajj én már nem bírom te már mindjárt mész haza :lol:
erzsebet0312
 
 


Szőkekapitány, menj fel MSN-re! :wink:
zuszka
 
 

 
 

Sziasztok :P

Nekünk a hétvégén nem volt semmi extra :cry: A férjem szokás szerint dolgozott,én meg a pici lányommal töltöttem a napot.Sétáltunk,vásároltunk,főztünk,mostunk,takarítottunk.Hát röviden ennyi :P

Zsuzsi!
Szerintem semmi gond nincs,ne aggódj,bizti megjön!Várj egy pár napig,s csak utána,hívd fel a dokidat.

Erszébet!
Üdv itt,s gyors babásodást kívánok :P

Sonny!
Mesélj a barlangászásról!!!!
zsebi79
 
 


Zsuzsi!
Már megint a Tiéd a laptető :P Ez lehet,hogy összefügg a nem megjött mensivel??????
zsebi79
 
 


Lányok!

Ilyenkor hol vagytok???????Egy kicsit ráérek dumcsizni,s sehol senki??????Ez felháborító.Irgum-burgum :P
zsebi79
 
 


Szia Zsebi!

Örülnék ha lenne összefüggés :wink: ! Csajszi alszik? Mivel foglalkozik a párod, hogy ilyen sokat dolgozik? :cry:
zuszka
 
 


Zsebi, Én itt vagyok!!! Látod milyen gyorsan írtam :wink:
zuszka
 
 


Tényleg nagyon gyors voltál :wink:
Igen a csajszikám alszik,bár szerintem perceken belül felébred.Általában 1-2 között szoktam lerakni,s egy-másfél órát alszik :!:
zsebi79
 
 


Annyira szorítok,hogy legyen összefüggés,már igazán megérdemeltek egy kis pocaklakót.Amúgy most mi a helyzet a barnázással?
Van egy autókereskedése,s folyton ott robotol.Hétköznap autókat vesz,szerel stb.hétvégén meg elad/persze csak,ha tud :P /
zsebi79
 
 


Zsebi, hétfőtől csütörtökig barnáztam, reméltem hétvégén megjön, de semmi, még ma sem jött meg, nem tudom mi lehet :roll: ?!

Képzeld mellékállásban az én férjem is autóban utazik. Ő sofőr egy tejüzemben, de mellékállásban törött autókat vesz és ad el (vagy úgy sérülten, vagy megcsináltatja és úgy). Autószerelőnek tanult, de nem dolgozik a szakmájában. Hol van autókereskedésetek?
zuszka
 
 


Jaj,annnnyira izgulok!Remélem,hogy nem is jön meg :D
A Fővárosi Autópiacon van a kereskedés.A te férjed is "autóőrült"?Az enyém igennnnnnnnnnnnnnn!
zsebi79
 
 


Hát az én férjem is autóőrült, éjjel-nappal a www.hasznaltauto.hu megy az interneten, kész vagyok tőle. Na meg attól is, hogy állandóan megy a kocsik után, azután meg idegeskedik, hogy el tudja adni vagy sem :shock: ! Indulok haza, este majd még megpróbálok bekkukantani, puszi mindenkinek, Zsebi azért örülök, hogy egy cipőben járunk :lol:
zuszka
 
 


ZSEBI: köszike :lol: neked is szint úgy :lol: :lol:
erzsebet0312
 
 


Sziasztok Csajok!

Hol vagytok? :cry: Olyan magányos vagyok nélkületek!

Hétvégén kellett volna, hogy megjöjjön a mensim, de nem úgy lett. Csináltam reggel egy tesztet, de negatív lett :cry: . Felhívtam a dokimat, úgyhogy a HSG vizsgálat elhalasztva, lemondtam a kórházat és azt mondta, hogy most helyezkedjünk várakozó álláspontra amíg nem jön meg. Úgyhogy most kicsit szomorú vagyok!

Mivel készültök Valentin-napra? Segítsetek, nekem még ötletem sincs! :shock:
zuszka
 
 


Halihó lányok!

Zsuzska: háthahátha... nagyon drukkolok!!!

Képzeljétek, nekünk most Valentin-napon lesz a 7. évfordulónk. Bár őszintén szólva, nem igazán szeretem ezt a nagy felhajtást, szóval szerintem mi hétvégén ünnepeljük meg.

Már ki is néztem: egy szupi indiai étterembe megyünk :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Szia Sonny!

Nagyon jól hangzik az indiai étterem, biztosan szupi lesz, egyébként én is valami vacsira gondoltam :roll: !

Mi újság veled, mi jót csinálsz?
zuszka
 
 


hát most épp futni készülök, vagy elmegyek uszodába, még nem tudom. Jól esne egy kis mozgás...
Te dolgozol?

Judit
Kép
sonny
 
 


Hali, amikor írtál, már zötyögtem hazafelé a buszon :?

Most vacsizunk, rántott husit csináltam krumplipürével :wink: , nagyon fincsi lett, azután pihi, mert holnap újra meló :( .

Jó éjszakát nektek, holnap jövök!

Sonny, remélem jól kifáradtál :lol: , sajna nekem olyan kevés időm van ilyen klassz dolgokra.
zuszka
 
 


DZSUSZTÓ EL NE KENŐDJ ITT NEKEM NEM FELADNI NYUGI NEKEM IS MEGJÖTT :cry: MEGLÁSD EGYÜTT BABÁSODUNK EGYÜTT TOLOGÁLJUK A GYEREKEKET A NAGY LEJTŐN A DRINKNÉL ÉS MAJD LEELŐZZÜK RÉKUKÁT IS :lol: :lol:
erzsebet0312
 
 


Anita, Zsuzska, merre vagytok???

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok :P

Szomorúan látom,hogy nem pörgött a topic,amíg nem voltam :cry: Mit csináltatok a hétvégén?
Mi anyukáméknál töltöttük a szombatot és a vasárnapot.Nagyon jól éreztük magunkat,jót tett egy kis kikapcsolódás :P

Sonny!
Igaz,hogy már egy kicsit elkéstem,de azért utólag gratulálok a 7.évfordulótokhoz.Milyen volt az indiai étterem?

A Valentin-nap nálunk sem zajlott nagy felhajtással.Főztem egy finom vacsit,s így ünnepeltünk.

Zsuzsi!
Remélem azért nem vagy túlságosan magad alatt!!!!!Minden rendbe jön,csak légy türelmes/tudom,ezt könnyebb mondani,mint megtenni/,de pozitívan kell gondolkodni!Mi újság veled?Gyere mesélj!!!Hiányzol ám,ha nem vagy itt köztünk :P

Képzeljétek,szombaton kellett volna megjönnie,s még mindig semmi.Nagyon izgulok,hogy mi történt.Sohasem szokott késni :!:
zsebi79
 
 


Sziasztok :P

Lányok!
Merre vagytok???????Hiányoztok ám nagyon :!: :!: :!: :!:
zsebi79
 
 


Zsuzsi!

Csak nem a névnapodat ünneplitek :P :?:
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT kívánok neked :D
zsebi79
 
 


Sziasztok Csajok!

Kicsit eltűntem, mert annyi gond és intéznivaló volt mostanában a munkahelyen :cry: , de igérem megpróbálok többet jönni!

Anita köszönöm szépen a köszöntést, jól esik, hogy gondoltál rám! Annyi ajándékot kaptam a munkahelyen, hogy a párom jött értem, mert egyedül nem tudtam volna hazahozni a sok cuccot! Örülök, hogy késik, drukkolok ezerrel! :wink:

Mi újág veletek mostanában? Nekem még mindig nem jött meg, most már tényleg nem tudok mi van :roll: !

Most megyek,mert hulla vagyok, tegnap csak sütöttem, meg még ma reggel is a munkatársaknak! Holnap jövök, ígérem, addig is írjatok!!!!!!!!!!

Jó éjt!

Sonny, merre csavarogsz?
zuszka
 
 


Sziasztok Csajok!

Most én vagyok itt, Ti merre vagytok? Mi van veletek?

Én dolgozom ezerrel, most a szóbeli felvételire készülünk, meg a tankönyvrendelésen dolgozom.

Amúgy még mindig nem jött meg :roll: , nem tudom mi van.

Ti hogy álltok baba ügyben?

Délután nem dolgozom, megyek okmányirodába, lejár a jogsim jövő héten és meg kell csináltatnom.

Írjatok, nagyon magányos vagyok ám :cry: !
zuszka
 
 


Sziasztok :P

Zsuzsi!
Most már igazán megjöhetne.Nem tudom mi a csuda lehet veled!
A dokid nem mondta,hogy meddig várakozz?Annyira sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél,de ne szomorkodj,minden rendben lesz :lol:

Nem akarom elkiabálni,de képzeljétek múlt szombaton kellett volna megjönnie.Szerdán csináltam egy tesztet,s pozitív lett :D Nagyon örülnék,ha minden rendben lenne,csak egy kicsit aggódom,mert görcsölget a hasam,s nem tudom,hogy ez normális-e :?: S ráadásul valószínűleg kell egy új orvost keresnem,mert a mostani dokinénim terhes.Nem tudom mihez kezdjek.Fogalmam sincs merre induljak.Manapság olyan nehéz jó és megbízható orvost találni :cry:

Sonny!
Hová tüntél???????
zsebi79
 
 


Zsebiiiiiiiiiii!!!!!!

Hát ez fantasztikus hír, gratulálok!!!! Tiszta szívből, úgy örülök neki! :lol: Na és persze szorítok, hogy minden rendbe legyen, nagyon! :wink: De tudom, hogy minden rendben lesz!

Sajnálom, hogy dokit kell keresned, ha gondolod nézd meg az enyémet, aztán amjd meglátod, lehet, hogy szimpatikus lesz neked. www.forgacsintezet.hu, Sipos Miklósnak hívják, a II. Nőin dolgozik és van magánrendelése a Nemzeti Múzeumnál, a Forgácsintézet pedig pesterzsébeten van, tehát nincs is messze tőletek!

A férjed tudja már, és ha igen mit szólt!

Úgy örülök nektek! Írj, ha lesz egy kis időd, minden részlet érdekel!

Nálam változatlan a helyzet, még mindig nem jött meg :cry: , a doki azt mondta várjunk amíg nem jön meg, csak azt nem tudom, mi lesz, ha hónapokig nem jön meg :roll: .

Na mindegy, majd csak lesz valahogy!

Sonny, te hová tűntél, talán te is babás vagy már?
zuszka
 
 


HAlihóóó

jajj lányok, de jó ilyen jó hírre visszajönni! :D

Zsebiiiiiii, annyira szuper!! Nagyon vigyázz Magadra!!! És várjuk a híreket!

Bocsi, hogy nem jöttem pár napig, csak elkezdtem dolgozni, és nem volt sok időm!
De most már figyelek, és jövöööööök :)

Amúgy jól vagyok, csak elfáradtam (voltunk ma kirándulni, ami amúgy szuper volt). A ciklus végéig nekem még van 1 hét, de szerintem sajna nem nyerő ez a hónap sem, mert volt egy komolyabb felfázásom, és hát nem sokat voltunk együtt a félidőnél :(

De persze sose lehet tudni :)

Hogy telik a hétvégétek?

Judit
Kép
sonny
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Sonny, milyen a munkahely? Mit csinálsz? Munkaidőd? Én azért drukkolok neked is, hogy te is mielőbb babás legyél!

Zsebi, hogy vagy? Írj mielőbb, nagyon kíváncsiak vagyunk a részletekre :lol: !

Nekem jól telt a hétvége, szombaton főztem, mosta, takarítottam, a szokásos. Tegnap délelőtt elmentünk vásárolni, vettem egy farmer nacit, nagyon csini. 2-re mentünk ebédre anyósomékhoz, délután pedig otthon pihiztünk! Szóval jól telt. Most pedig már megint meló ezerrel :cry: , ez szörnyű!

Írjatok mielőbb! Szép napot mindenkinek!

Zsebi, egyébként a dokimrólmég annyit, hogy ő a legédesebb, legaranyosabb, legodafigyelőbb doki a világon! Tényleg! :wink:
zuszka
 
 


Jó reggelt! :)

Zsuzska: egy sajtóosztályon vagyok gyakornok, és mindenféle munkát csinálok kommunikációs asszisztensi feladatkörben. Múlt héten kezdtem, de nagyon tetszik!!!

Zsebi: gyereee!!!!!!!!!

Na, megyek, mert mielőtt elindulok dolgozni rendet kéne tennem. Lehet, hogy jönnek a férjem nagyszülei vendégségbe ma este!

Szép napot, csajok, írjatok sokat!

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok :P

Annnnnnnnnnyira aranyosak vagytok,hogy velem együtt örültök :P Komolyan,nagyon jól esik :D

Zsuzsi!
Igen,a férjem is tudja,s rettentően boldog.Már azt tervezgeti,hogy hol lesz a pici szobája,s hogy milyen nevet adjunk neki :D Én mondtam,hogy még túl korai/egy kicsit babonás vagyok/.
Ami azt illeti borzasztóan rosszul érzem magam.Egész hétvégén feküdtem,mert sikerült megfáznom,s állandóan hányingerem van.Szinte semmit nem tudok enni.Na mindegy, ez ezzel jár.
Lehet,hogy megnézem magamnak a dokidat :P Jól hangzik,amiket írtál róla.Sajnos az első szülésemnél,olyan rossz orvost választottam,hogy majdnem a gyermekem életébe került.Annak örülök,hogy a dokid a SOTE II. klinikán dolgozik,mert én csak ott szeretnék szülni.Szorítok neked,hogy végre megjöjjön,s gyorsan legyen egy pocaklakód :!: :!: :!:

Sonny!
Amíg a menszid nem jön meg,minden lehetséges :D Elárulok egy nagy titkot.Ebben a ciklusban 2 -szer voltunk együtt :!: :!: :!: ,s látod mi lett az eredménye :P Örülök,hogy tetszik a munkád!
zsebi79
 
 


Sziasztok Csajok!

Gyors bekukk, azután nekiállok főzni, mert mindjárt jön az uram, vacsora meg még sehol :lol: !

Zsebi, úgy örülök, hogy minden rendben veletek! Pihenj sokat, bár már én is szeretnék olyan rosszul lenni, mint te :lol: !
Az egyik ismerősöm szült ikreket a dokimnál és maximálisan meg volt vele elégedve. Előre befektették, szegény Karácsonykor is benn volt, a doki pedig még Szenteste is bement hozzá a saját gyerekeivel, amíg a felesége otthon készülődött. Ha gondolod majd megadom az elérhetőségét, de ő is csupa jó dolgot fog mesélni róla.

Sonny, hogy telt a mai munkanap? Főzöl valamit a nagyszülőknek? Én is drukkolok neked, hogy ne jöjjön meg :lol: !

Majd még este jövök, pusza mindenkinek!
zuszka
 
 


Sziasztok!

Nekem sincs sok időm, 7-re jönnek a nagyszülők!
Jó volt a mai napom, izgalmas a munka! Bár ma nem volt túl nagy pörgés.

Anita: jobbulást ami a megfázást illeti! És annyira jó a gólyuszhír(tudom, hogy már írtam, mégiscsak Te vagy a topik első kismamija) Persze még óvatosan a nagy kijelentésekkel, de nagyon drukkolok, hogy minden simán menjen! :)

Rohanok szendvicseket gyártani!

Zsuzska: írj!!!

Puszi lányok!

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi újság felétek? Én dolgozom nagy erőkkel, bár ilyen szép időben szívesebben lennék valahol máshol!

Sonny, te is dolgozol? Meddig voltak tegnap a nagyszülők?

Zsebi, hogy vagy? És a csajszi?

Írjatok, ha lesz egy kis időtök, most megyek, mert vár a tankönyvrendelés, később jövök, szép napot nektek :lol: !
zuszka
 
 


JAJJ MAJD HA RÁÉREK MEGSAJNÁLLAK TE MUNKA HŐSE :lol: JAJJ DZSUSZTÓ SZORÍJJÁ HOLNAP JÓ??? PUSZ HUGOD
erzsebet0312
 
 


Sziasztok Csajok!

Merre vagytok? Olyan magányos vagyok nélkületek! :cry:

Nekem eseménydúsan telnek a napjaim :roll: . Tegnap a férjem fogászaton volt, őt ápolgattam egész délután. Ma reggel pedig tüzet oltottunk. Képzeljétek a párom 5 órakor mant dolgozni, akkor még nem volt semmi baj. 5 óra 10 perckor telefonál, hogy menjek ki, mert a szomszéd faluból lehet látni, hogy valami nagyon ég felénk, nem-e a szomszéd fóliűja gyulladt meg. Kirohanok (papucs, pizsi), hát nem a fólia, hanem a harmadik szomszédunk háza állt már féling lángokban. A férjem is hazajött és mentünk segíteni oltani. Hál istennek egész gyorsan jöttek a tűzoltók, úgyhogy csak a ház hátsó része ége lett (garázs, kazánház, tároló), az első rész tetejének a fele is oda lett. Nagy volt az ijedség! Hál Istennek eloltották a tüzet és a háziaknak sem esett baja. Félelmetes volt!

Amúgy dolgozom ezerrel, a mansim még mindig nem jött meg :cry: , lehet, hogy csinálnom kellene még egy tesztet :roll: ?

Gyertek csajok gyakrabban, mert nagyon hiányoztok!

Puszi mindenkinek!
zuszka
 
 


Sziasztok!!

Háát, én is el vagyok havazva munkával, de azért jövök ám!! :)

Zsuzska: húú, ez a tűzeset tényleg félelmetesen hangzik. De azért jó, hogy tudtatok segíteni!! Én már sokszor álmodtam azt, hogy égő házban vagyok, és nem tudok kimenekülni. De végülis lényeg, hogy senkinek nem lett baja. Bár gondolom jó sokba került nekik ez a "díszkivilágítás" :(

mindenképp csinálj még1 tesztet, én tuti nem bírnám ki :)
háthahátha :)

Anita: mi van Veled? hogy vagy? Voltál már dokinál?

Judit
Kép
sonny
 
 


Szép jó reggelt Lányok!

Hol vagytok? Ki fog halni a topikunk, ha nem írtok :? !

Sonny, te is dolgozol? Mi lesz a program a hétvégén?

Zsebi, írj, mert már megöl minket a kíváncsiság, hogy mi van veletek :oops: !

A hugom tegnap volt petevezetékátjárhatóságin, és el van dugulva neki mindkettő, az idióta dokija meg azt mondta, hogy menjen lombikra, nem lehet kidugítani :roll: . Én javasoltam neki, hogy nézesse meg magát másik dokival is, de nem hallgat rám :roll: .

Gyeretek csajok és írjatok!

Puszi!
zuszka
 
 


Hello Zsuzska!

Hát ami a tesódat illeti: sajnálom :( De üzenem neki, hogy fel a fejjel, és szerintem is menjen másik dokihoz! Nem szabad feladni!!

Ma nem dolgozom, és felkeltem jó korán, csináltam férjecskének reggelit, aztán ezt tervezem még mára: átültetem néhány növényemet nagyobb cserépbe, 1-re elmegyek anyukámért, aztán megyek biciklizni, és úszni! :) Ja, még kitakarítom a kocsit, és futni is akarok este.
Mától fogyózom!!

Amúgy hétvégén kirándulni megyünk, meg meglátogatjuk a nagyszülőket, ilyesmi!

Ti mit csináltok?

Anita: ha csak csendben olvasgatsz minket esetleg, akkor is visszavárunk, ha már úgyérzed, hogy örülhetsz "nyilvánosan" is!!
Szóval puszi neked! (nektek) :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok, mindjárt indulok haza :lol: , csak még bekukk hozzátok! Imádom a pénteket, jó ez a rövid nap és itt a hétvége :P , jól jön már ez a kis pihi.

Sonny, én is nagy fogyózásba kezdtem. Én sajna nem tudok elmenni úszni, mert nincs a közelünkbe uszoda, viszont rávettem magam, hogy egy héten legalább 3x vagy 4x tornázok otthon. Van egy csomó aerobic kazettám, azokra próbálok szenvedni :lol: .
Úgy érzem nekem is le kellene adni pár kilót :roll: .

Induljon a közös fogyókúra! :wink:

Sajna az én férjem dolgozik szombaton, de vasárnapra kitalálok valami jó kis pihentető programot. Mi is megyünk szülőket és nagyszülőket látogatni.

Szép hétvégét mindenkinek!

Később jövök még (de már csak otthonról :lol: )
zuszka
 
 


Jó reggeeeeeeeeeelt!

Zsuzska: okés, megdumáltuk! Fogyókúrára fel!!! Hát tegnap elég sportosra sikerült a nap, úgyhogy most izomlázam van :D
Jó lenne, ha kisütne a nap, mert nagyon tervezzük a kirándulást. De szélviharban nem olyan kellemes :shock:

Amúgy aerobicoznom nekem is kéne, lehet én is keresek vmit.

Szép hétvégét!!

Judit
Kép
sonny
 
 


Jó estét Csajok!

Hulla vagyok, meg sem álltam ma :shock: (takarítottam, mostam, főztem, tornáztam is :lol: ), most pihizek egy kicsit.

Sonny, el tudtatok menni kirándulni: :roll: , félelmetes vihar volt nálunk, azt hittem leviszi fejünk fölül a tetőt. Most néztük a híradóba, hogy mennyi szörnyűség történt az országban, hála Istennek, mi megúsztuk! Felétek is minden rendben?

Egyébként mindjárt könnyebb így a fogyókúra, hogy ketten csináljuk :lol: !

Jó éjszakát neketek, holnap majd jövök!
zuszka
 
 


Hello!!!

Hát, képzeld, hogy éppen elindultunk, amikor kitört az a baromi nagy vihar. De még a kocsiban voltunk, szóval visszamentünk a nagyszülúkhöz. Felénk is iszonyatos volt, én még az autóban is nagyon féltem!!!

Most a tesóm láberősítő gépétől olyan izomlázam van, hogy alig bírok moccanni :D De jó volt a tegnapi nap, itt volt a férjem bátyja és a barátnője. (tudom, hogy a "sógorom", csak nekem az olyan furán hangzik, ugyanis osztálytársak voltunk :D ), este pedig moziztunk.

Ma pedig a barátainkat hívtuk át, és kártyázni akarunk! Ismered a Tichut? Párban kell játszani, kicsit hasonlít a römihez, csak izgalmasabb!!

Judit
Kép
sonny
 
 


Halihó,

most éretünk haza, felénk már megint ítéletidő tombol, iszonyú szél fúj és felhőszakadás van :cry: ! Anyuéknál voltunk és jól teliettük magunkat lángossal, ahogy anya sütötte, mi úgy ettük, hát ennyit mára a fogyókúrámról :shock: ! Na de majd holnaptól :lol: !

Sonny, sajnálom, hogy nem jött össze a kirándulás, mit néztetek a moziban? Sajna kártyajátékokban nem igen vagyok otthon, nem ismerem a Tichut :cry: .

Holnap mész dolgozni? Én sajna igen, holnap reggel bekukkantok ismét, jó éjszakát és szép álmokat nektek!
zuszka
 
 


Hello :)

Hát sajna itt is rossz idő volt, pedig már úgy várom a tavaszt :(
Ami a mai fogyókúrát illeti, én is ebédeltem rendesen és sütit is ettem, de hát ez van. Majd holnaptól!!!!!!!! :lol:

Igen, megyek holnap dolgozni, sőt képzeld lesz egy másik munkahelyem is (annál a cégnél, ahol a férjem is dolgozik), szóval unatkozni nem fogok! Sőt apukám azt ígérte, hogy a héten megcsinálják a garázsunkat, szóval arra is ráférne egy nagytakarítás.

A moziban a Vérző olaj c. filmet néztük. Nekem nagyon tetszett, bár nem egy könnyed darab.

Szép hetet neked, és írj! :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Én már dolgozom nagy erőkkel, vagyis csak dolgoznék, mert a munkahelyen a szombati nagy viharban tönkrement a szerver és semmit nem tudok csinálni, csak netezni :lol: . Úgyhogy most pihizek egy kicsit, amíg meg nem csinálják :wink: . Olyan jól indult a hét aztán a főnököm jól elrontotta (egy abszlút pesszimista egyént képzelj el, egy mártír, mindig a hattyú halálát játsza, szörnyű), egyszerűen csak dúl-fúl amióta bejött, mindenki laposkúszásban jár. Bár én úgy vagyok vele, hogy egyik fülemen be, a másikon ki. Próbálok mindenhez pozitívan állni és nem törődni az ilyen dolgokkal.

Sonny, a férjed cégénél mit fogsz csinálni? Hogy osztod be az idődet a két munkahely között?

Írj majd, ha lesz egy szusszanásnyi időd!

Pusza és szép napot! :lol:
zuszka
 
 


Sziaa!

Úgy látszik Anita nem igazán akar visszajönni :( Pedig jó lett volna együtt örülni vele...

De hát ketten is életben tartjuk ezt a topicot, nem igaz?
Amúgy a férjem cégénél többnyire adminisztrálni fogok, meg segítek felvenni néhány ember, szóval ilyesmit.

Remélem ma már jobb kedve van a főnöködnek! :D

Hogy állsz a fogyókúrával? Én tegnap nem vacsiztam!
Képzeld, megyünk ma este színházba. Remélem jó lesz!

Na, szép napot neked!!!

Judit
Kép
sonny
 
 


Szia Sonny!

Még jó, hogy életben tartjuk a topicot, jó lenne, ha Anita adna valami jelet magáról, csak, hogy tudjuk jól vannak :cry: .

Ma már elég jó passzaban van az öreglány, nem panaszkodom :lol: .

Tegnap este tornáztam Rubint Réka 2., kemény volt :shock: , most úgy próbálom szervezni az életem, hogy egy héten 3x vagy 4x legyen időm egy kis tornára. A dvd végén vannak hasznos étkezési tanácsok, azokat próbálom betartani.

Hová mentek színházba és mit néztek meg?

Mondtam a férjemnek, hogy ma vegyen egy tesztet hazafelé, holnap reggel megcsinálom. Drukkolj nekem :? , nem tudom mi van, január elején volt meg utoljára azóta semmi. Majd megírom az eredményt. Ha újra negatív lesz a teszt felhívom a dokim, hogy most már aztán csináljon valamit :lol: !

Neked mikor kell, hogy megjöjjjön?

Írj majd, szép estét Nektek!

Pusza!
zuszka
 
 


Sziasztok :P

Ne haragudjatok,hogy nem tudok jönni,de nem jó a gépünk :cry: Valami vírus van rajta,ha minden igaz ma este megjavítják végre.
Eddig nem tudtam géphez jutni,s ezért írok ilyen későn.

Amint tudok jövök,s akkor visszaolvasom,hogy mi történt veletek,s írok magunkról is.

Alig várom már,hogy jó legyen a gép,mert nagyon hiányoztok ám :P

Puszi!
zsebi79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: