Új privát üzeneted érkezett!

Dita!
Úgy sajnálom,hogy párod fia ennyi galibát okoz nektek!!!! De remélem, azért sikerült megbeszélnetek mindet és meg tudjátok válás nélkül is oldani a gondjaitokat!!!! Én nagyon szurkolok nektek!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Annus
Ez fantasztikus, annyira aranyos ez a kis vasgyúró!
Imádom ahogy aktívkodnak odabent, olyan érdekes, hogy ebből te még semmit sem érzel. Pedig mekkorákat ugrál ez a kis törpicsek! :lol: Egész elérzékenyültem!

Sajnos a mai tesztem nega, így sajnos még várnom kell jó pár hetet, hogy hasonlókban legyen részem!

A párommal tegnap sikerült dülőre jutni, de a neheze még hátravan, hogy a főszereplő tud-e alkalmazkodni a változásokhoz, meg a mellékszereplők hozzáállása is fontos, tehát ez még egyáltalán nem zárult le, még ki kell próbálni a megbeszélteket a gyakorlatban is hogy működöképes-e!

De legalább ennyi év után mutat hajlandóságot a férjem, mert eddig mindig kikötötte, hogy a láthatásból nem enged.
Nem akarom eltiltani egymástól őket, csak egy KIS szabadságot kértem magunknak, és sztem ezt teljesen humánus és igazságos mindenki szempontjából.

Egy hétvége anyuval, kettő velünk, egy meg a nagyszülőkkel (és amikor a nagyikkal van akkor is találkozik velünk, mert elvisszük egy fél napra csavarogni valamerre ahová ő szeretne)

A tanulással lesznek a legnagyobb hisztik de meg kell beszélni mindenkivel, hogy kőkemények legyenek a gyerekkel szemben ebben a kérdésben, mert csak rá kéne éreznie a tanulás ízére, és utána már kevesebb idő is elég lenne neki, főleg ha még az órán is figyelne! Kell egyfajta rendszer a gyermek életében, megszokja ezt is majd. Az is nagy változás lesz majd az életében, hogy ha meglesz Bogyó, hadd szokja már most, h. nem csak körülötte forog a világ!

Szóva a szekér halad, majd meglátjuk mi sül ki belőle!

Párom kezdi belátni, hogy én csak egy normális családot akarok faragni a miénkből, mert így tényleg csak tönkremegy mindenki ebben a fejetlenségben ami eddig volt!

dita75
 
 


Annus!
Maszatka egyszerűen csúcs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Csajok!
A huncutka féle ovu teszten melyik a control csík?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!

A kontroll csík azon a felén van ahol megfogod!Tehát ha függőlegesen tartod bele a pisibe,akkor a felső vonal a kontroll!

annus11
 
 


Annus!

Nagyon szép a videó!! Én is szeretnék már ilyet!!! Légyszi, légyszi...
És már elmúltál 13 hetes!!! Tök jó! Gratula..
Jaj, nekem még 4 nap az uh-ig. Már annyira izgulok és várom!!

Syl, milyen lett az lh teszted??

Kép
szilvia80
 
 


Szilvia:Már 3 napja csinálom és mind a 3 nap full pozitív.De közben ma az uh-n kiderült,hogy megint van egy cisztám jobb oldalt 3 centis.
Hát már teljesen kész vagyok!

Drukk az uh-hoz!Bizti minden rendben lesz! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!
Tegnap megvolt az afp, remélem minden oké.

Dita!
Mennyi idős a srác?
És ő mit akar, hogy bekavart köztetek?
encike 2
 
 


Annus!
milyen édi a babád, kis örökmozgo4!!!
encike 2
 
 


ENCIKE
Biztos minden rendben lesz, mikor lesz meg az eredmény?

Mit akar a kölök, hát hogy a világ körülötte forogjon, mi mást, de majd most rájön, mert lesz egy komoly beszélgetésünk vele.
Tudom hogy hiszti lesz főleg a tanulásból, de majd megmondom hogy neki az a munkahelye, mi is megcsináljuk amit a főnök kér, mert ezért kapjuk a fizetést amiből ő is él.
Ha nem tanul akkor nincs fizetés (játék, bicajozás, stb)!
Már így is utál, most még jobban fog, de ha nem lesz változás engem nem érdekel fel is út le is út, mert nekem ilyen család ugyan nem kell!

dita75
 
 


Dita!

Igazad van!És bár a gyerek lehet nem látja be h ezen a jövője múlik,de talán az apjának van annyi esze h ezt belássa!!!! :wink:
Kívánom h dűlőre jussatok!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Hát tudjátok mindig úgy jó, ahogy van-.
Bárányhimlősek vagyunk a nagylányom és én is, csupa csupa pöttyök :)
Így most azt mondom még jó hogy nincs pocaklakóm.
De legalább már ezen is túl leszünk. A férjem volt már. Szerencsére.
Még a kicsi lányomat várom, hogy elkapja tőlünk.

Így most 2 hét itthon levés de munkám az van dögivel, így nem unatkozom...

Jók legyetek
Szia
Dorka2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Szasz Csajok!
Megérkeztünk!
Na szóval! Reggel bementem a beutalókért a most már régi dokimhoz! Természetesen nem volt kész, így várni kellett rá egy órát! Viszont képzeljétek megvolt mind a 6 inszemem! :wink: :) :lol:
El is késtünk, mert a GPS is rossz felé vitt, de nem volt vészes, mert eleve azt mondták a telefonba, hogy 10-11 között menjünk, mi pont közte értünk oda! Majdnem dél volt mire szólítottak, egy kis szobában mindenfélét kérdeztek, és közben gépelték be az adatokat. Mondtam a doktor úrnak, hogy nem vagyunk házasok és nem mondott rá semmit! Utána kivezettek minket ismét az előtérbe ahol várni kellett újfent a vizsgálatok időpontjaira!
Kérdezték mikor leszek a 3. napon, mondtam ma vagyok. Azt mondták no problem, holnap is jó lesz ha jövök vv-re! :shock: Párom egyből fennakadt, hogy 140 km-ről utazzunk be megint egy 2 perces vv. miatt? Nagy nehezen kibulizta, hogy vegyék le most! :oops: Pedig én azon morfondíroztam, hogy dec. úgysem lesz még lombik, hogy csináljuk meg januárban a vizsgálatokat, addig még belefért volna két inszem! De hajthatatlan volt, azt mondta, hogy igy lehet, hogy karácsonyra már lesz bébink, hiába mondtam neki, hogy álomvilágban él, na mindegy (azért aranyos volt :lol: )
Szóval annyi, hogy legközelebb két hét múlva kell menni éhgyomira reggel fél 8-ra és akkor egy csomó vizsgálatot megcsinálnak mindkettőnknek, azt mondták min. fél napot vesz igénybe! Hajnali 6 óra előtt már el kell indulnunk, hogy beérjünk! :shock: :roll:
Amúgy tényleg nagy baj lehet, mert velünk együtt volt ott egy roma házaspár, ők is 3 éve próbálkoznak, de semmi, megvolt hsg-től kezdve az inszeminációig minden. Nagyon szép roma lány volt, dumáltam vele egy kicsit, a férje ennek gondolom nem nagyon örült, mert elég csúnyán nézett ránk, mondjuk már neki is tele volt a púpja, pedig fele annyit sem vártak mint mi!
Dióhéjban ennyi volt a történés!

dita75
 
 


Sziasztok!
Megjött az afp, doki szerint alacsony 0,63, ezért jövö7en genetika
encike 2
 
 


Dita!
De jó, haladtok szépen a lombikhoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajrá következő vérvétel!!!!!!!!!

Encike!
Genetika? Tuti minden rendben lesz :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, mivel már 30vagyok, ezért biztonság kedvéért elküld. Akkor megtudom a nemét is!
Nem félek, ha le kell venni a magzatvizet, mert anno volt benne részem, csak ez a bizonytalanság ne lenne.
Csütön minden kiderül.
encike 2
 
 


Dita!

Drukkolok nagyon a lombikhoz!!!!Mindent bele!!!Amúgy otthon rendeződtek a dolgok??Hogy vagy mostanság?

Zsu!
Te hogy állsz?Mikroszkóp műkszik?Vagy szemétre dobtad? :lol: Mintha most lett volna péd!Remélem romantikáztatok apcival!!

Enci!
Én 19én megyek AFPre,remélem jó lesz az eredmény...sokszor nem ad ám valós eredményt,és csak felesleges parának teszik ki az embert!Te voltál esetleg más vizsgálaton?Én elmentem a kombinált tesztre,ahol - lett a vérvétel eredménye.Bár ugye ez sem 100%,mert csak kockázat becslést ad,de állítólag megbízhatóbb és nem olyan elavult mint az AFP!Drukkolok h minden oké legyen!!!!

annus11
 
 


Encikre
Remélem, hogy minden rendben lesz és csak az elavult technika babrált ki veletek!

Zsu
Nagyon el vagy tűnve! :roll:

Annus
Hogy megy az idő, már túl vagy az első trimeszteren! Eszméletlen!
Jól vagyunk apával, a múltkor a gyereket is sikerült valamilyen szinten megreguláznom, mert még tanult is, bár nem mentek teljesen simán a dolgok, de azért nem reménytelen!
Sosem gondoltam volna, hogy nekem valaha is lombikbébim lesz, totál ledöbbentem, hiába van az ember fejében, hogy ez lesz a köv. lépés azért reménykedik, hogy mégsem lesz rá szükség!
Ebben a ciklusban az égvilágon semmit még vitamint sem eszem! Olyan jó, nagyon úntam, hogy folyton tömtem magam valamivel..... nekiálltam megint a fogyinak, Norbizok erősen! :lol:
Tiszta ciki volt, mert ugyebár tavasszal elértem a -20kg fogyást, és azt a súlyomat jegyeztem meg, de hát azóta volt jópár stimus ciklusom, és ezzel együtt jöttek a kilók is, kereken egy tizes! :evil:
Ja igen, kérdezték a súlyom én meg mondtam a tavaszit, és a nő nem hitte el - persze igaza volt - és mikor ráálltam a mázsálóra azt hittem elsüllyedek! :oops:
Most van néhány hetem, remélem leadom mindet, vagy még többet!
:roll:

dita75
 
 


Sziasztok!
Vagyok ám. Ma suliban voltam és zh-t írtunk, úgyhogy tanulgattam. Na azért nem vittem nagyon túlzásba :oops: :oops: :oops:
Viszont apát az ágyba annál többször :oops: :lol: 8)

Annus!
Mikroszkóp kukában landolt, tényleg egy nagy nulla az egész. Inkább lh-zok és hőmérőzök.... az már bevált..... bár az LH-m meg elég érdekesen alakul :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Dita!
Hajrá vizsgálatok és fogyás!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi csajok a biztatást, de csütön minden kiderül!!!
Majd jelentkezem.
encike 2
 
 


Enci!
Akkor várunk a hírekkel!

Huncutkáról tudtok vmit?Rég nem járt erre!!

Zsu!
Jó a görbéd!Most szépen időben volt a péd is!Remélem elkaptátok apácskával! :lol:

Dita!
Hogy megy a fogyás?Vhogy sose tudtam fogyózni.... :oops:

annus11
 
 


Oké, hozom a hireket! Remélem csak joval szolgálhatok, ha mégse, akkor tul leszek rajta valahogy.

Tényleg Huncutka? Fekszik, pihen?

Annus!
Érzed már, hogy mocorog?
Igaz az elsőt én is később észleltem, de már tudom, hogy milyen és ezért tudom.
encike 2
 
 


Enci!
Már érzem!!!
A hét elején este feküdtem és megéreztem!Már tuti ő volt.Még a férjem is érezte!Úszkált bizti mint egy kis halacska! :wink:

bizti jó eredményed lesz!Nyugi!!!!Én se fogok parázni az AFP miatt,mert elég elavult módszer,de ez van.Pár hét múlva már csak felesleges aggódásnak fogod tartani!!!Bezzeg ezt finanszírozza a tb!Inkább a kombinált vagy integrált tesztet kéne,az sokkal megbízhatóbb!

annus11
 
 


Holnap jelentkezem!!!
encike 2
 
 


ANNUS
Hát eddig még sehogy! Olyan izomlázam lett az első tornázás alkalmával, hogy utána napokig kész voltam! :oops:
Úgy tűnik megint lightosra kell vennem a figurát, mert az egyszer már bejött!
Már érzed a babót? Ilyen korán??? Ez érdekes. :roll:

ENCI
Várunk a hírekkel!

ZSUZSKA
Rajtad a világ szeme!

dita75
 
 


Dita!

Igen,mindenki azt mondja h első babánál a 20.héten kell érezni...na most mi az hogy kelll???Hát mivel tudom h mire kell figyelni és figyelem is tudatosan,így szerintem ezért érzem!De csak azt h úszkál,tehát nem a rugdosást :wink:
Az nem baj ha izomlázad van!Arra rá kell dologzni és akkor elmúlik!Meg legalább tudod h használ is :wink:

annus11
 
 


ANNUS
Hogy te milyen kedves vagy! :twisted: ( :wink: :lol: :lol: :lol: )
A slozira alig bírtam leülni az izomláztól és még dolgozzak rá???
Edzőmnek nem választanálak meg, ha nem haragszol! :lol: :lol: :lol: Na jó viccet félretéve sajnos tudom, hogy tényleg rá KÉNE dolgzoni, de hát abban az állapotban egyszerűen nem megy!
Tavaly úgy kezdtem bele ebbe az egészbe, hogy először csak a kajákon variáltam, megválogattam, hogy mikor mit. Aztán torna helyett inkább csak táncikáltam, azt eleve imádom!
Igy végül igaz beletelt több mint fél évbe de leadtam 20 kilót!
Úgy látszik, most is inkább ezt a módszert fogom választani.
Úszni nagyon szeretek, de itt a városban nincs rá lehetőség. Ill. gondolkoztam már, hogy veszek egy futópadot, de amikor megláttam az árát kiakadtam rajta! :shock:

Uszikál a kis drága, de jó neki, nem kell külön uszodába mennie! :lol: :lol: :lol: Még egy kis idő és szétrúgja az albérlet falát! :lol:

dita75
 
 


Dita!
:lol: :lol: :lol: Hát igen,kemény edző lennék :lol:
Mondjuk az bizti h nem a legdurvábbal kell kezdeni!Hanem szépen fokozatosan!
Nekem is volt ilyen,hogy olyan izomlázam volt h menni se tudtam!És sajna ilyenkor télleg jobb rádolgozni,na persze mondom vmi lightosabb formában!

Azért nem semmi az a 20 kiló! :shock: Na ehhez nem lenne erőm soha!Nem szeretek se fogyózni,de rendszeresen tornázgatni.Szóval csak a szám nagy :lol: 8)
Na én úszni se szeretek....az mondjuk rossz h nincs rá lehetőség se nálatok :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

Mivel senki nem mondta, hogy beutalo kell, amit nem vittem, igy nem fogadtak.
Jövö7 elején megyek vissza, remélem már nem szivatnak.
encike 2
 
 


ENCIKE
Hát szép mondhatom! :twisted:
Azért ha valami baj van, jobb lenne mielőbb tudni, de hát a beutaló az fontosabb, egy darab cetli!
Remélem semmi baj nem lesz, csak ez a nyomi afp megint fals!

ANNUS
Az utolsó hármat már úgy adtam le, hogy pont akkor volt a mangómókám! Nem ehettem fehérjét, sósat, stb.... egy csomó minden tiltólistán volt, és só nélkül amit ehettem az is gusztustalan volt, így jóformán nem is ettem semmit!
Én sem nagyon tornáztam, sőt! Ezt mind úgy értem el, hogy a Norbi időket betartottam, néztem a kaják kódjait, és leginkább csak 1-es kódjelűeket ettem! Most újrakezdem, mert már lassan nem férek bele a nacikba! :oops:

dita75
 
 


Én is ezt mondtam az irnoknak, ha baj van 1 hét ide vagy oda, nekem nem mindegy.
Hivtam akkor a védőnőm, hogy kell beutalo, ő nagyon sajnálta, és szerinte reklamáljak a főorvosnál. De mit érek el vele.
encike 2
 
 


Sziasztok!!!

Hogy van mindenki??? És hol???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tul vagyok a genetikán, minden oké, nem kell magzatvizet venni.

Valoszinü, hogy ismét csajszi lesz.
encike 2
 
 


Enci!

Tök jó!!!!Gratulálok!!!!Én jövőhéten megyek a genetikai uhra!Alig várom!Remélem meglátjuk mit rejteget a lába között!!

Mi megint vidéken voltunk a hétvégén....tegnap jöttünk vissza!Idén már nem igen megyünk sehova csak karácsonykor!

Holnap megyek AFPre!

annus11
 
 


Hogy telik nálad is az idő!!!!
Megy a drukk!
encike 2
 
 


Csajok!

Merre vagytok??????

Kép

Kép

Kép

Kép
encike 2
 
 


Encike:Nagyon szépek a gyerekeid! :D A kicsi mennyi idős?Már ovis?

Kép

Kép
syl100
 
 


Niki nov. 1.-jén volt 3 és ovis.

Ime a legkisebbik csajszi:
Kép
encike 2
 
 


Enci!
Mindhárom csajszi csodaszép!Lassan eléred a félidőt!!!!Juppiii!

Jövőhéten meglesz az AFP eredménye,megyek is rögtön a 18.heti uhra!

annus11
 
 


Sziasztok!

Huncutka, árulsz még teszteket? Ha igen, akkor milyen árban, és hogy megy a fizetés, átutalással?

Köszi szépen a választ, mindenkinek gyors babásodást, a kismamiknak pedig jó egészséget!

Jenny

Kép
jenny29
Mór
 
 


Annus!
Irj meg minden eredményt!

Kép
encike 2
 
 


Sziasztok!

Csak életjel.... vagyok, rengeteg melóm és tanulnivalóm van. Nem nagyon leszek. Baba volt, de most már piri van.
Vigyázzatok magatokra!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ENCIKE
Szép vagy, hát még a pocak és picuri lakója! :wink: :lol:

ANNUS
Várom a híreket a vizsgálatokról!

ZSU
Most mi van??? Nem értem, le vok maradva! :roll:

Mi ma egésznapos vizsgálatokon voltunk:

Eszméletlen mennyien vagyunk! :(
Reggel egy órával korábban mentünk (6.25-re ott voltunkŰ) és már kint hömpölygött a sor. Mi voltunk a 9.-ek és mégis már elmúlt dél mire végeztünk!
Közel 10 ampulla véremet vették, minekután majdnem el is ájultam, hulla fehér lettem ezért eldöntöttek az ágyon! Utána apának kellett leadni a katonákat, és nem mehettem be vele. Ezek egész gyorsan mentek, kb. 9 óra volt mire leadtuk a laborban a mintákat. Utána lent vártunk a recepción, mert azt mondták ott fognak szólítani hogy ha kell mennem a nőgyogyi vizsgálatra. Már ott ültünk időtlen idők óta, és már fájt a hátsóm, mire felálltam és ekkor észrevett egy asszisztens és kérdezte hogy mire várunk még. Mondom a nőgyogyira. Akkor mondja, hogy fel kell menni az emeletre. Basszus, nem ezt mondták az elején. A párom addig is sík ideg volt, eztán már alig lehetett vele bírni. Azt gondolta már rég szóltak, de mi rossz helyen voltunk. De sztem tuti nem szóltak, sztem eleve elfelejtették, hogy nekem még ma nőgyogyim is lesz, mert a kartonomat csak egy óra múlva ezután a kérdés után vitték fel az emeletre. Tehát ha nem jön oda az a hölgy, sztem még mindig ott ülnénk!
Az utazási hozzájárulásról a papírt már meg sem vártam, mert kb. délben szóltam, hogy kéne, fél egykor még semmi, a párom nagyon csúnyán nézett, úgyhogy vettem a kabátomat és mentünk! Amúgy kb. 11 körül könnybe lábadt a szemem, mert belegondoltam, hogy miért bánt el velem ennyire a sors, annyira fáradt vagyok már, és baromira unom, hogy minden ilyen lassan megy. Másfél évet vártam arra, hogy végre kezdjük az inszemeket.
Na mindegy. A lényeg hogy visszairányítottak a régi dokimhoz, hogy csináljon histerot. Utána ha minden lelet megvan akkor beszéljük meg a Szűcs dokival, hogy mikor lesz a lombik.
Nagyjából ennyi volt. Amúgy reggel nem akartam menni, mert tegnap este összezörrentünk a párommal, mert tiszta hülye volt, és ma sem volt teljesen normális, hulla fáradt voltam és amikor bement a gumishoz eldöntöttem az ülést, és rámförmedt, hogy miért fekszem el az autóban.... meg végig csesztetett, hogy csináljak már valamit, hogy sorra kerüljünk végre. Mintha mi lennénk egyedül a földön, legalább fél millióan voltak ha nem többen ma!

dita75
 
 


Zsu!
Most mi van veled????

Ditta!
Nem semmi, amin keresztül menetetek ma hallod!
Remélem rendeződik a pároddal a dolog.
encike 2
 
 


Na megjöttem!
Gyorsan leírom mi volt.Sajna negatív élményekkel jöttem vissza...
Több mint 1 órát vártam,ez nem érdekes.Aztán fél perc alatt lezavartak....a doki(aki nem az én dokim volt)semmit nem mondott el.Meg se szólalt,méregetett aztán ennyi...így nem tudtam meg semmit
Aztán kiadták a papírt és azon elolvastam h minden oké!
Fejvégű fekvésben van a baba.
BPD:3,96 cm
FL:2,55 cm
AC:12,24 cm
De a papíron rajta van h nézte a koponyát,a gerincet,a szivet,hasfalat,gyomor,hólyag,vese,végtagok,köldökzsinór,magzatvíz mind mind normális!!!
De annyira felbosszantottak hogy holnap bejelentkeztem 4Dre!Ide a Baross utcba én is,mert ez nincs messze.18:20 ra megyek,remélem apcim is hazaér addigra!!!!

Amúgy majdnem sírtam a folyosón!Pont akkor született egy baba!!!!És hallottam ahogy sír szegénykém,majdnem sírtam én is.Aztán ott volt a 2 örömnagymama is,majd az apuka aki mutogatta a felvételeket!!!Annyira örültek,tőlük zengett a folyosó Aztán vitték fel az anyukát is

Kár hogy ilyen közel van a kórház,mert még most is ki vagyok akadva Ja és a hepatitisről a leletet elfelejtettem elkérni...annyira az AFPre koncentráltam
Ja igen,az AFP oké,vagyis nem mondták h nem az...csak így magamtól leokéztam
56,23 ng/ml,MOM érték: 1,69,korrigált AFP MOM:1,74

Na meg fogorvosnál is voltam,oda vissza kell mennem jövőhéten mert van egy lyukas fogam

annus11
 
 


Annus!
Te aztán pikk-pakkra leirtál mindent!
De az alényeg, hogy minden oké, akkor a nemét még nem tudod? De majd 4D-n megkérdezed?

Mi apával az oviban nyilt napon avoltunk, tök édesek voltak a gyerekek!

Kuzsannával mi van?
És huncutkával?
encike 2
 
 


Haho!
Mindenki nyaralni van????????
encike 2
 
 


Kihaltatok?????????

Zsuzska
MEg volt már az inszem? Látom a vonalzódon hogy januárban lesz/volt!

Annus
Maszatka még mindig nem tudni kukis-e vagy punis???
Szép rucikat vettél, jó nagy már a pocakod!

Pussz mindenkinek!

dita75
 
 


Dita!

Igencsak eltűnt mindenki!!!!
Én pont ma megyek dokihoz,nemét még minidg nem tudjuk.Pocak szépen nő...remélem benne Maszatka is!
Majd megyek 4Dre megint,talán most megmutatja milye van :lol:


Zsunak 2 hét múlva lesz az inszem!!!Pont tegnap beszéltem vele :wink:

Huncutkáról nincs semmi hír?????

annus11
 
 


ANNUS
Szoktam nézni a blogodat, szépen nő a pocak ! Egyre kiváncsibb vagyok hogy mi van Maszatka lábai között! Azonnal írd meg ha meg tudod!

ZSUZSKA
Drukk az inszemhez! +++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: