Új privát üzeneted érkezett!

No, akkor itt gratulálok andi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

És habár én nem tudok ilyen hírekkel szolgálni, de nálunk is vannak fejlemények:
tegnap a jobb oldali p.fészkemben egy 19mm-es, a bal oldaliban egy 13mm-es tüszőcske tűnt fel.
Tovább kell szúrnom magam vasárnapig (hogy még hízzanak)
Vasárnap este 8kor irány az ügyelet, beadatom a repiszurit ÉÉÉÉÉÉÉÉÉS 20-án kedden inszem!!!!!!!!!!!

Nagyon meglepődtünk, h máris itt a pillanat.... vettem hálóinget, papucsot, mert ezeket vinnem kell a kórházba.... minden gondolatom ekörül forog.... :)

babszika
 
 


Babszika,
Szép nagy tüszőket növesztgettél és még nőni fognak.
Biztos vagyok benne hogy sikerülni fog az inszem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Húúú, micsoda fantasztikus hírekre jövök!!!!
ANDI,
TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!! FANTASZTIKUS!!!!!

Babszi,
Neked meg a gyönyörű tüszőkhöz gratulálok!!!!

Istenem, micsoda hírek!!! :)

Én meg lh-tesztezek, kb. 1,5 év óta először használok ilyet. És habár ez még csak a kezdet, de nagyon szépen bepirisodott tegnap. :) A 3.-at csináltam tegnap, ma jön a 4. Az első kettőn is volt csík, de azok halványak voltak.

...remélem nemsokára utánatok eredek!! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.17 16:26-kor.
Vendég
 

 
 

Arikon!!!!!!!!!!!
most úgy finoman megpaskolnám az arcodat és azt mondanám, h tessék letörölni az utsó mondatot az oldalról!!!!!!
Ennek több oka is lenne.... de inkább azt mondom, h fela fejjel és nyugalom! (még én sem vagyok babás)

babszika
 
 


Babsziiii!
Húúú, szerintem félreértettél, vagyis sz@rul fogalmaztam!!! :? Szóval úgy értettem, h. mivel lh-tesztet csinálok, és most nagyon bízom a tudományban, és úgy érzem, így magunktól megteszünk mindent, gyorsan bebabásodom, és a Csajok után "eredek". Eddig azt hittem, h. még ovum sincs (tudod az extra hosszú menszeszeim miatt), és most tök örülök, h. az lh teszt tök erős csíkos lett. Az előbb csináltam meg a mai "adagot" és ez már erősebb, mint az eredeti!!!! Úgyhogy... :oops: :lol:

Szóval nem úgy értettem, h. más ne legyen babás, vagy vájon be engem ISTEN MENTS, ennyira már ismerhetsz!!!! Csak nagyon jó lenne, együtt babásodni!!!

Bocsánat, mégegyszer, valóban nem egyértelműen fogalmaztam, így gyorsan módosítom a megfogalmazást... :roll:
Vendég
 


Én sem úgy értettem!!!
valójában az az egy mondatod zavart.... :roll:
de a lényeg:

Most mindenki babás lesz és kész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

babszika
 
 


AndiAndiAndi,

Éljen-éljen-éljen :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
bienvenue
 
 


Babszi:hajrá hajrá inszem, giga drukkok mennek!+++

Arikon:ügyi vagy ám, de igazából az a jó, ha 2 napig látszanak a csíkok, utána el kell tűnniük...és az első csíkos napon kell belendülni.Na igen, a könyvek szerint...aztán az élet majd alakítja....tudod... :wink:
(de én nagyon drukkolok Neked is)+++
Ja, az lh teszttel kapcsolatban az viszont igaz, hogy jóstesztként működik, én kipróbáltam!

Andikám:nem kéne kicsit jönni oszt örömködni együtt???Ma lőttél tesztet? 8)
Vendég
 


itt vagyok Nórikám Drága!!
MÁr mutatom is:

Kép

Még próbálom felfogni,mert ma nem kell megjönnie.Eddig oké,de a teszteket elnézve nem is fog.Szeptemberben szülés!!!
vedresandi
 
 


Szia Nóri!!

Köszönöm szépen!
Minden drukkot elfogadok ám, de megmondom őszintén, h állatira nyugis vagyok.

Puszázlak titeket!

Még jövök, de vendégségben vagyunk...

babszika
 
 


Babszikám, Nagyon drukkolok Nektek!

Hajrá Arikon 8)

Nóri, Andi, rókamentes gömbölyödést :wink: Ja, Nóri, nyomattam egy privit Neked még a múltkor!

Többieknek is csóók,

Bien

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok!

Repiszuri megvolt.... :wink:

babszika
 
 


sziasztok,

Andi,
Most már tuti szülni fogsz. :lol: :lol: Csodaszép erős teszteket produkáltál. Dokihoz mikor mész?? :lol: :lol:
Gondolom már alig várod hogy lásd a kis petezsákocskádat. Apa boldog??De gondolom az, mert régóta dolgoztok rajta. Az új ház meghozta a várvav árt kisbabát is. :lol: :lol:
Arikon,
Biztos hogy babásodni fogsz ebben az évben. :lol: :lol:
Nóri és Andi meghozza a te szerencsédet is. :lol: :lol:
LH teszt tök jó, én is használtam. Sokat segített, na meg az, hogy én mindig vizsgáltam magam, meg hőmérőztem. :lol: :lol:
Babszika,
Mindjárt inszem. :lol: :lol: És 2 hét múlva ugyanolyan tesztekkel dicsekedhetsz mind Andi. :lol: :lol:
Nóri,
Hogy vagy???Kis vukkok meglátogattak már? :lol: :lol:
Bien,
Rég hallottam felőled. Mi van veled??Mesélj egy kicsit. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Köszi!
De akár erősebbek is lehetnek :lol: :lol: :lol:
ez persze csak vicc volt, de titkon remélem, h ikrek lesznek.... :roll:

babszika
 
 


Babszika,annyit gondoltam ma Rád.Repiszuri szupperr!!!
Ilyenkor rá lehet dolgozni????

Judy,hát igen!Végre én is. Dokit talán szerda-csütörtök körül hívom,előbb sok értelme nem lenne.Nagyon várjuk már apácskával.

Arikon, hidd el a 2009. mindenkinek jó év lesz!!!Neked is babácskát hoz!
vedresandi
 
 


Andi:Jááááájjj de jó, együtt szülünk (majdnem)! :D

Judy:én piszok mázlista vagyok (eddig), mert rókakomát csak hírből ismerem, enyhe émelygés néha néha, de semmi egyéb.Mindent eszek ugyanúgy, viszont egy dolog van, ami gyanússá -tesz...kávéfüggő voltam világ életemben, napi 7-8 is lement (főzős), és most egy reggeli kavarós ...ennyi... 8)

Holnap lesz az első randim a védőnőmmel! :wink:
Ja és a drága férjem tegnap kijelentette, hogy már növekszik a hasam alja...mondjuk mindig is volt egy kis hasam és a 6 hete tartó székrekedés is rásegít, de valóban kijelenthető, hogy növekedésnek indultam. :P
(csak annyira, hogy már begombolni egy gatyát sem tudok)

Babszi:holnap inszem, jajj, nagyon drukkolok nektek!!!Most önmegtartózatás van?
Vendég
 


Bien drága:megkaptam, igen, továbbítottam is a lányoknak és várom továbbra is, hogy beszámolj részletesebben!!! :wink:
És ide is várlak...kicsit dumálni... :roll:
Vendég
 


Jó reggelt,

Babszika,
Lesz ott még szuper erős is. Gólya mama ami a szobátokban lóg hozza őket. :lol: :lol:
Andi,
Igazad van a dokit illetően, mert én is a teszt napján rohantam is a dokihoz, de csak megvastagodott méhnyálkahártyát meg petezsákkezdeményt látott. 2 hét múlva kellett visszamennem újra. :lol: :lol:
Nóri,
Hát tényleg mázlid van a hányingerrel.Én a 6. héten egész héten fetrengtem a hányingertől, de utána nem volt semmi gondom.
Kávé érthető, én is nagy kávés voltam, aztán meg rosszul lettem a szagától, nekem is csak a napi 1 3in1 csúszott le reggelente. :lol: :lol:
Hát nem csodálom hogy növekszik a hasad, már elmúltál 9 hetes, ilyenkor már a méhed nem is tovább hányszorosára nőtt. Lassan kezdheted a ruhatáradat lecserélni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:már csak egy szponzort kell rá találnom! :wink:
(amúgy csak gatya kell meg egy bandázsöv)
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Azt hittük, h rádolgozhatunk, de a csajok felvilágosítottak, h 5 nap önmegtartóztatás kell.... nálunk az sem teljesül :oops:
De így tegnap már nem kockáztattunk.
Mondjuk, a 2ampulla repiszuri is eléggé feszítette az izmomat, szóval csak tatás lehetett volna... :lol:

Nóri!
Kíváncsi vagyok, h mi lesz a randin :D

babszika
 
 


Babszi:Hajrá tatás szex!Nekünk azzal jött össze a novemberi műtétem után! :P
Vendég
 


Tudtam ám, h megemlíted :lol: :wink:

babszika
 
 


Miért baj? :roll:
Vendég
 


lüke!!!!!!
dehogy baj, csak nekünk még a tatás sem lehetett, pedig tegnap este megfordult a fejemben, h talán nekünk is az setgítene :lol:

babszika
 
 


Csak bátorítani akarlak Te műtyúk!És mivel mi az orvosi eredményekre jócskán rácáfoltunk így én mindenben hiszek, ami nem "előírásszerű".Holnap pihenj sokat, ha lehet!!!Bent tartanak?
Vendég
 


nem, csak egy kicsit kell bent lennem, de azonnal ki is dobnak :lol:

de a biztonság kedvéért lemondtam minden progit és itthon foogk pihizni.

babszika
 
 


Kép
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

babszika
 
 


Andianyu: GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép


Babszi: meddig kell bent lenned inszem után???? Vagy egyből mehetsz is haza???? Ez a tiéd: Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


GYabi!
Vmennyi pihi után egednek haza....

babszika
 
 


CsajoK!
Lehet szavazni!!!!! :wink:

(@mpp.hu-ról nem megy)

babszika
 
 


Babszika,
Szavaztam. :lol: :lol: :lol: :lol:
Drukk az inszemhez. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali!!!!

Csak most láttam meg!!!!! Nóri és Andi, annyira örülök!!!!!!!!!
Teljesen nagyon hipp-hipp hurráááááááááááá!!!!!!!!!!!

Bien, te is itt? Ezer éve nem hallottam felőled!!!!! Remélem jól vagy!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Babszi:csuriban mindenem érted!!!+++
Kép
Vendég
 


Babszi:
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Babszika,sok sok drukk az inszemináláshoz :wink: :)
Kismamiként tessék hazajönni!!!!
pusssz
vedresandi
 
 


Andi:nagyon tetszik a vonalzód! :wink: :D
Vendég
 


sziasztok!

gyors bekukk, mert kaptam kölcsön laptopot.
itt kuksizunk még apával... egyenlőre semmi nem történik... hiányoztok és .... :roll:

lehet, h hirtelen tűnök el, akkor bocsi

a sok drukkot köszi (ma is énekeltem a gólyának)

babszika
 
 


Ne izgulj, veled vagyunk! :wink:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


áh, könnyű azt mondani :roll:

ráadásul az éjjel olyan álmom volt.... szeretője volt a zuramnak... azt hiszem, kezdek begolyózni! ma lesz ami lesz, tuti, h kex kell nekem,mert én ezt nem bírom :? :oops:

babszika
 
 


Babszi: nekem ez 3 hetente visszatérő álmom, rendere mindig elmondom az uramnak, hogy mikor kivel csalt meg...jókat röhög rajtam...

Na de most ne a nős embereket elhappoló cicababákkal tessék foglakozni...tessék szépen megfoganni...teccccccccccikérteni????????????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


na jó, akkor bevallom, h nekem is visszatérő álmom :oops: :oops: :oops:
a Zuram meg már tiszta lükének néz... de msot megmutattam, h nem csak én vagyok lüke :P :lol: :roll:

megfogantatás rendel :wink:
ráadásul szeplőtelen lesz :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Babszikám,próbálj a babácskátokra koncentrálni,és ne ilyen idegölő álmokra.Na de miért is álmodhatod ezt???? :?

Nóri,köszi a vonalzó dicséretet.Félve tettem ám fel :wink: ,de nagyon a szívemhez nőtt.
vedresandi
 
 


hát, így a sok szex nélküli nap andikám.... kicsit begyűrűzi az agyamat

egyébként meg tuti önértékelési probléma :roll:
(amúgy, ha izgulok, mindig ilyet álmodok... ez a mumusom.... :) )

babszika
 
 


Tényleg begolyóztál te lány... :wink:
Vendég
 


Arikon:???Merre jársz??? :shock:
Vendég
 


sziasztok!

itthon vagyunk.

az a szitu, h csak a kisebbik petécském lökődött ki.
szóval, még ezerrel rá kell dolgozzunk, hátha még ő is előbújik :wink: (rajtam nem múlik)

kaptam utrót, szóval minden nap lesz dugás :lol: :lol: :oops:

babszika
 
 


Hajrá Babszi!!!
Vendég
 


köszi bíbi!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Na jól van Babszem, már vártalak!Továbbra is +++
Én pattanok védőnőhöz nemsoká, 3kor van randink.Pusssz
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: