Új privát üzeneted érkezett!

azonnal levenni plíízzzz

inkább az ülőset, amin kukkollak
Vendég
 


a seggem akkora mint brazília...(B.Jones.után)
Vendég
 


inkább a fejemet...hátulról!
:D
Kép
Vendég
 

 
 

no levettem, de sztem tök csini voltál....

babszika
 
 


Na úgy látom sikerült új oldalra gördülnötök... :lol: :lol:

Babszi,
Azért le a kalappal, h. ilyen bátor voltál és saját magadat szúrtad, ehhez kell lelkierő. Én meg azon rinyáltam nemrégiben, h. mi lesz ha injekcióra kell járnom...széééégyenlem magam... :oops:

Andi,
majd egy paparazzot a nyakukra küldök, és akkor legalább én is tudok dönteni... :roll: :D
Vendég
 


Arikon!
én is paráztam, de a KicsiBabért mindent és bármit!!!!!!!
Mielőtt beadtam, kértem a KicsiBabot, h segítsen nekem.... csak ezért nem féltem és ezért voltam ügyes :wink: :roll: :oops:

babszika
 
 


Hasba adtad?Engem uram szúrt derék-hájba, ügyes volt.(egyszer ment lejebb, lett is tenyérnyi lila foltom egy hétre...hihi)
Vendég
 


Babszi,
Tök igazad van!!! Én is bármit megteszek, megtennék érte, de a szuribeadás azért nem semmi!! Nagyon ügyi(k) voltatok!! :wink:
Most hogyan tovább?
Vendég
 


Nóri!
Igen, hiszen egyedül máshova nem nagyon tudnám :D

Arikon!
még 5 nap szuri, aztán uh és jra uh, aztán tüszőrepi és inszem

Javítva :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babszika 2009.01.09 13:27-kor.

babszika
 
 


Babszi,
akkor ezerrel drukkok!!!! Mindenről írjál, h. mikor hova mész!! :wink: Akkor ez még ebben a hónapban "befejeződik"? Bocsi, de tök nem értek az inszemhez. :oops:
Arkin voltam :lol: :lol:
Vendég
 


Bocsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
(bár, ez még jobb, mint ami én szoktam lenni)

Persze írok. És naná, h befejeződik! Kb 14. napon lesz inszem....

babszika
 
 


jajj de szép új dizájn! :wink:
(az avatar egy gólya a szobában?) :shock:
Vendég
 


Sziasztok Csajok,

Rákerestem a hozzászólásaitokra, hogy mi van Veletek... Nórikám, megkönnyeztem a hírt (pontosabban most is homályos szemmel pötyögök) - jó egészséget Nektek!

Babszikám, Isten éltessen!

Többieknek is csóközön :D

Bien

Kép
bienvenue
 
 


Bien:privi megy :wink:
Vendég
 


Nóri!
Naja :lol: A hálónkban
Kép

Bien!
Végre látlak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Írtam neked.... :(
Mesélj!!!!
Hol tartatok?

babszika
 
 


Bien Bien Bien:én úúúgy örülök, hogy látlak!Andi pecója szerencsét hozott!Már csak páran hiányoznak:Mirci, Bíbi, Krisztinka...
Csak halkan mondom, hogy nekem el van mentve a tengerpartos-piás-fényképes "csak szex és más semmi" tábla....
Vendég
 


na akkor dobd csak fel ide újra!!!!!! :wink:
(Krisz innen töröltette magát)

babszika
 
 


Az nem volt akkor sem publikus, Andi csinálta nekünk!
Vendég
 


Igen, láttam Krisztinkát, kerestem... de a babtervezőknél (Leo) fent van.Andit is ott kukkoltam titokban. :oops:
Vendég
 


na jó, akor kűggyed mailben!
mert vhol megvan nekem is, de pasz....

babszika
 
 


Babszi:mail-be ment
Vendég
 


húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :shock:

babszika
 
 


na most meg miért mereszted a szemed? :shock: :lol:
Vendég
 


mert ez aztán régi kép rólam... jó kis sonka-cucus voltam :lol:

babszika
 
 


Én meg akkor voltam formában!Bomba bébi formában... :oops: 8)
Sonka cucus én vagyok most.De leszarom, most legálisan hízok. :lol:
Vendég
 


nem hiszem én azt!
no majd kapsz a védőnénétől :lol: :lol:

babszika
 
 


A védőnő bekaphassa, egyszer fog beszólni, sajnos vissza fogok szólni, ugyanis senkinek semmi köze a súlyomhoz.Ennyi oszt kész.Plusszal indulok, tény és való.(a tavaly cigi lerakás miatt)Evvan. :P
Vendég
 


szalagcím:

Védőnő beszólt és ezért halott :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


A vad angyal helyett ...vad mami :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Baszki BIEN!!!!!!!!!!!!!!! DE ÖRÜLÖK NEKED IS! Ha előbb mondjátok,csináltam volna eladó lakás topikot.Mi van Veled??? 1001 éve nem!!!

Babszika,nagyikát csókoltatom,és üzenem neki,hogy idén már 37.Fúú,még kimondani is fura.Semmi közöm hozzá.

Nóri, a védőnő sok esetben szükséges rossz.Azért ésszel,de ha akarod,elintézem neked a Blikk főcímet :wink: Az a tábla meg van ám még nekem.

Akarjátok megint????
vedresandi
 
 


Andi!
Nekem átkűtte a műtyúk barinőm :wink:

babszika
 
 


Na mi van, itt egyedül csak én szedek béres cseppet?...Remélem mindenki hancúrozik éppen. :wink:

Andi:tudom, tudom, ...a védőnőt nem bántom, megígérem...csak mindenkitől azt hallom, hogy folytan csesztetik az embert mindennel és én már előre felmérgelem magam.
Viszont a Blikk címlap...hmm...meggondolom. :lol:

Jó hétvégét, pusszantás.
Vendég
 


Nóri,ne vágj fel a béres cseppeddel.Neked fizetnek,hogy reklámozod? :lol: :lol: Amúgy ha az elején letisztázod a védőbanyával,hogy hagyatkozzunk a kötelező dolgokra,és tartsuk meg a 10 lépés távolságot,akkor kenyérre lehet kenni őket.
Gratulálok a 8. héthez

Én nem hancúroztam,jelentem,hanem jól kialudtam magam,elmentem a bútorboltba,mert megjöttek a székek,utána jött a húgom,megebédeltettem a fele családom,most értem a nap végére,most lett kész a kenyérkém,és várom haza a zuramat,mert szegény reggel 5 óta dolgozik.
Úgy volt,hogy ma Babszikázom,de kicsit másképp alakult.Majd bepótolom,amikor is a férjecskéje végre nem dolgzik,és az enyim se,és akkor átjönnek hozzánk.
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Nálunk meg úgy alakult, h takarítottam egész nap, de hót rosszul voltam...

Aztán este jöttek a barátaink, most mentek el.... :roll:

Pussssssz nektek!

babszika
 
 


Jó reggelt banyák!

Megjöttem a belgyógyásztaról.Jelentem hót egészséges vagyok, minden úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva!!!
:D
És egy beteghordóval is jót tettem...bejött én meg ott ültem egy szál cickóba terpeszbe az ágyon félig kigombolt és térdig felhúzott gatyával, csizmám kigombolva ...épületes látvány vót...na mindegy, neki tetszett ahogy láttam.
A védénővel áttettem jövőhétre a randit, mert a szerda nem túl jó nekem.(már nagyon várom, hogy elmondhatssam, mert ez a rengeteg kajlizás, hogy ide megyek meg oda ...már nem tudok néha mit hazudni)
Vendég
 


Andi:Hoztam képet szarosokról.

ilyenek voltak:(akkor még kisangyalok)

Kép

és ilyen nagy lovak lettünk:(a lábakat érdemes figyelni...egymerő sár!!!)

Kép


ja és a kedvenced ekkora lett:

Kép

és a másik ló kacsint: (18 kiló)

Kép

és a hőszigetelt ház:(most már van csapóajtó is rajta)

Kép
Vendég
 


Jaj Nóri,köszi a képeket.Valáahányszor meglátom a terriert,mindig ellágyulok,hogy nekem nem kell kutya,de aztán felébredek,hogy nekem nem való.Nagyon édesek,és nagyon nagyon nőttek.Ők mindig kint vannak,vagy be is mehetnek???
vedresandi
 
 


Ők kintiek, de a télikertbe este bejöhetnek, ott játszunk kicsit.A házuk olyan fasza, hogy most, hogy -15-17 fok van, bent nálunk kb +10!Hőszigetelt és jól belihegik, az ajtó meg sokat számít.
Ja, nagy lovak, a nagyn 18 kiló, a kicsi meg 10 volt legutóbb a dokinál, de szerintem azóta nőttek megint.A kicsi most lett a múlthét előtt nagylány... :oops:
Most ő menstruál. 8)
Vendég
 


Nórikám,
gratu a betöltött és gyorsan tovaszállt 8. hétnek! 8)
Nagyon örülök, h. minden okés volt a belen!! Főleg a látvány!! Váóóóóóó! Tuti, h. jól indult a betegszállító napja! :D :D

Kuttyokat imádom!! A kedvencem az utolsó kép. Annyira cukik!!!

Hangulat, közérzet milyen?
Vendég
 


Na végre, már nem tudtam merre vagy!Elvagyok, köszi, minden oké, csak mostmár nem tudok egy gatyát sem begombolni.(csak reggel, ...és míg le nem ülök)
Az uram azt mondja, pár napja esténként kicsit nagyobb a szokottnál hasam alja. :roll:
Hogy telt a hétvége?Hogy álltok a csinosítgatással?
Vendég
 


:lol: :lol: A gatyabegombolós-probléma nálam is játszik, csak baba nélkül! :lol: :lol: Nemhiába +7 kilóm, új ruhatárért kiállt!! 8)

Húúú, ne is kérdezd! Szombaton 2-7-ig ikeáztunk, de szerencsére eredményesek voltunk. Vettünk 3 szekrényt. 1 érméset, 1 könyves-dvd-et, és egy nagy gadrób-szekrényt. kb. 18 elem, és 2 tolóajtó lett a vége, és két üresen tátongó pénztárca. :twisted:
Ja, meg egy nagy adag bosszúság. Ti. kértünk házhozszállítást (25 ezerért!!!) ami meg is történt, de csak szó szerint. Ledobálták a ház előtt a 18 dobozt (átlagosan 20 és 50 kilósak voltak) és fogták a pénzt és eltűztek. Totál kiakadtunk, mert ugye az emeleten lakunk és oda kellett felcipekedni. Na, én úgy felhúztam magam, h. iziben felhívtam az ikeát, és szépen elmondtam a történteket. A csaj, nem hitt a fülének és megkért, h. írjak egy panaszlevelet oszt kivizsgálják az ügyünket. Remélem visszakapunk a pénzből! :roll: :evil:
Vendég
 


kapják be!!! :evil:
Kép

De a lényeg, hogy jóól bevásároltatok!Biztos szép lesz, majd fotózd le.(ígérem hozok én is képet a fürdőszekrényről, nincs elfelejtve) :wink:

Nálam most kezdődik majd igazán a hízás, pedig ugyanannyit eszek és odafigyelek...de legalább most legálisan, lelkiismeretfurdalás nélkül.
Vendég
 


:lol: :lol: hát valami olyasmit éreztem én is mint a macsek!

Így van, tessék csak hízni, gyarapodni, szép pocit növeszteni.
A képeket megígérem én is, csinálok egy "ilyen volt, és ilyen lett" összeállítást. :)
Vendég
 


sziasztok!

el vagyok veszve.... :? :)

úgy nézek már ki mint egy sündisz és még van 2 szurim.
de ma már fáj a bal petefészkem.... remélem, h nem túlstimutól, mert abba beleőrülnék!
ugyanis, ha túl sok a tüszőm, akkor nem lesz inszem....

nóri!
de hol vannak a lovak? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

arikon!
remélem, jól beolvasol nekik, h legyen mit olvasniuk!!!! :twisted:

babszika
 
 


Babszi:minden oké lesz, minden oké lesz, minden oké lesz...NYUGI SÜNIKÉM! 8)
Vendég
 


köszi kismamesz!
igazából nem aggódom.... tök nyugott vagyok, hisz minden ok lesz! :wink:

veled minden ok?

babszika
 
 


Álomkór van...nem vagyok képben, este 7-kor már nem lehet velem kommunikálni...kicsit gáz.

Naná, hogy oké van nálad!+++
Mikor mész uh-ra?
Vendég
 


húú, ha hiszed vagy sem, én ettől "tartok" a leginkább: az álomkórtól.

pénteken megyünk első kukucsra.... bár, még csak 10. nap... sztem utánna 2-3 naponta megyek.

babszika
 
 


Már a 10 napon is nagyon szép tüszőcskéket lehet látni!Majd meglátod te is!
tüszőnövelő enerdzsik mennek+++Izgulok értetek te vidéki műtyúk! :P
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: