Új privát üzeneted érkezett!

igen, azt tudom.
csak ugy ahhoz még korai, h tudjuk: mikor lesz inszem.

azért túl sok tüszőnövelőt ne küldj, mert így is a pco miatt nehéz eset vagyok... :(
előbb várjuk meg, h pénteken mit mondd a dokker.
ha kicsi és csak 1 van, akkor jöhet! :wink:

babszika
 
 


Kép
Vendég
 


na, me legalább javult a statisztikám.
már csak 1 szuri van :wink:

babszika
 
 

 
 

Arikon, Andi, Jaimee, Bien???egy mondatra becsúszhatnátok...kurva unalmas egy napom van, alig akad melóm és még itt is pangás. :oops:
Vendég
 


Kérésed számomra parancs: itt is vagyok!!! :lol: :lol:

Egy kisebb mélyponton vagyok túl, vagy nem...szóval, expasinál beköszöntött a gólya. Ami nem gond, sőt jó, h. van családja, csak mért nem nekem lett előbb babám. Már nagyon megérdemelnénk!!! Remélem, érted, h. hogyan értem...Hülye vagyok, mi??? Ráadásul iwiw-en láttam+tegnap megfejeltem azzal, h. megnéztem az ismerősök friss képeit és az egyik gyerekkori barátnőmnek is csodaszép kerek pocija van. Asszem nagyon irirgy vagyok, és utálom, szégyenlem is ilyenkor magamat. :oops: :oops: :cry: Ráadásul nem Neked kéne írnom, de Férjecskémnek már nem mondok ilyeneket, mert akkor Őt is megbántom vele.

NA inkább mondok valami jobbat!!!! :)
Tegnap voltunk színházban a "Beugró"-n. Ismered (ismeritek)? Asszem az m1 szokta levetíteni péntekenként. Annyit röhögtünk, h. totál megfájdult az oldalam és görcsben maradt a szám. Mindenkinek (főleg aki pösti) szívesen ajánlom. Akit, érdekel mesélek még róla, elöljáróban annyit, h. szitációsjátékokon alapszik, kreatív-rögtönzős. A szereplői: Pokorni Lia, Rudolf Péter, Szabó Győző, és nem utolsó sorban az én nagy kedvencem Kállói Molnár Péter. A műsorvezető: Novák Péter!
Vendég
 


Arikon:
Kép

hát, egy cseppet se szégyelld magad, én pont így éreztem mindig...és útáltam az összes kismamát, főleg, akinek úgy jött össze, hogy 1 meg 2 hónap alatt...nekem nyugodtam mondhatod, amúgyis még úgysem hiszem el, hogy én is az vagyok... :oops:
A beugrót imádom!!!!!Novák tinikorom nagy szerelme volt, de tán még most is megérne egykét ajtócsapkodást! :wink:
Jó nektek ott a nagyfaluba, hogy ilyenekre járhattok, bár egyébért nem irígyellek benneteket! :roll:
Vendég
 


Édes vagy szülinap"tesóm", de TE kivételt képezel a kismamik között, és ezt ki is fejtettem Neked telcsin. :wink:

Én kérem szépen már 2 éve nem vagyok pösti, csak a meló köt ide. Na, az is éppen elég, szmog (most meg főleg), sok depressziós-agresszív ember....ááááá menekülünk amikor csak lehet. DE ahogy hazaérek, az a csend, nyugalom, hegyek, totál kikapcs!!

Bizony Novákpapa nem rossz, de azért rendesen összeszedte magát. Mondta is, h. most a kari alatt még a lábfeje is hízott... :lol:
Vendég
 


Édes pofa így is, meg ifjabban is az volt...a Pokorni Liát is nagyon csípem...a mázlista!(csányi exneje) 8)
Jóvanna nem pesti lány...én nem tudnék ott élni, de még melózni sem.Pedig volt ott kapcsolatom majd 2 évig, de valahogy nekem idegen és nagy és brrrrr város.Én maradok vidéki műtyúk, itt nincs tüntetés meg szmogriadó meg őrültekháza. :wink:
Vendég
 


Nekem a Rudolf Peti a number 1!! Azok a szemek!!! Egyszerűen intellektuálisan izgat!! :lol: :lol: A Kállóinak meg a hangja! Tényleg kitaláltam álmaim kettes számú pasiját, mert természetesen az egyes aZuram! 8) Szerelem-szerelem!! :)
De a vicc kedvéértbelőlük gyúrnék kettes számút: legyen olyan ironikus, intelligens, mint Rudolf Peti, legyen olyan a hangja mint a Kállóinak, olyan kis cuki arca, mint Orlando Bloom, és olyan teste, mint Matthew McConaughey. :? :lol:
Vendég
 


Na szép kis összeállítás!Még jó, hogy F nem olvassa.... :lol:
Te kis hamis, most kaptam Mircitől sms-t...!!! :D
(nem tudod milyen madarak csiripelnek arra?)
Vendég
 


Sziasztok!
Csak gondoltam beköszönök, hisz 6500 éve, hogy írtam :oops:
Inkább csak olvasgatok mostanság :D
És naggggyyyon jóóóó poénok vannak :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bettykém,de örülök,hogy Téged is iderepített a honvágy!
Ugyan már eladtam,de szeretettel várunk Téged is a régi lakásomban :lol: :lol: :lol:

Én is inkább olvasgatok,de ha jó a társaság,szívesen lógok Veletek!

Én ma Babszikával klubboltam.Eljött hozzánk.Szokásos program: zabálás :lol: :lol: :lol: meg persze a traccsparti
vedresandi
 
 


Szija Andi!
Én is elmennék hozzád, de sajna nagyon messze lakol :lol:
betty615
 
 


Tetszenek a kacsáid :wink:
betty615
 
 


Betty,csak úgy átugrani nem tudsz,de bármikorPesten jártok,ne felejtsd el jelezni!!!!!
vedresandi
 
 


Kiket nem sodor össze a szél...Szép kis társaság mondhatom....engem meg Banditát csak úgy kihagynak... :( Disssssssssssssssszkrimináció, megyek is az Ombbbbbbbbbbbbbucccccccccccccccmanhoz....

Cuuuuuuuuupppantok mindenkit...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


helló-halló figyelem!

élek még én is!

betty!
aztaaaaa..... jó régen hallottam felőled!

arikon!
a beugrót mi is imádjuk férjecskével.
bár, a szereplők nem az én korosztályom.... bocsi :lol:

az andival való "szokásos programhoz" hozzátenném, h mindig ő generálja ezt!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
éééééééén nem tenném, de ő pisztolyt tart a fejemhez :lol: :lol:

babszika
 
 


Gyabi!
dehogy hagyunk ki!!!!!
Banditát meg főleg!!!!!!!!!!!
de hol van már a fotó a fogacskáról????????????????

babszika
 
 


Hát ha én azt le tudnám fényképezni :roll: , nem egy mutogatós tipus egyemmmmmeg... :oops:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


oooooooooooooooooooooooooo, én úgy szeretném.... kacagtasd meg. vagy úgy nem látszik?

egyébként az avatarodba szerelmes vagyok.... vagyis ő a fiad, de ..... érted.... :oops:

babszika
 
 


Hoppácska, Gyabikám!!! :lol: :lol: :lol:
Kemény vagy,mint Tarzan sarka :lol: :lol: :lol: :lol:

Természetesen itt a helyed az üres ex kecóban.Legalább ezért megérte ezt a topikot nyitni!!! Hatalmas a fiacskád.Aktívan olvasom ám a babás topikot!!

Babszikám,maraggyámán.....nagyon nem kellett győzködnöm a bigmekkel :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


nem a fenét andi!
hiába próbáltam nemet mondani :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


na hol jár mindenki???????
csak én vagyok talpon????

na persze, 10kor keltem :lol:

babszika
 
 


Én vagyok, csak alszok nyitott szemmel...
:oops:
a beolon nem tudok szavazni, már felidegelt, másfél órát küzdöttem...bekaphassa a sok barom, olvastam a hsz-kat.
Vendég
 


szejjjjjjjjjjjjjjjjja!!!!!!!!!

a hsz-ek tényleg viccesek.
pont a másikba írtam pedinek.... nyalják ki!

nem örülök, h így kell játszanunk, hisz qrva fárasztó :shock: :? :) de nem tudunk mást tenni.
és így is már egy másik párra szavazok! :roll:

babszika
 
 


Evvan Babszem, de így is magasan viszitek!
Ilyen álomkórban még nem volt részem soha, ez nagyon kemény, nem bírom nyitva tartani a szemem.Bakker, be kéne szereznem valami könnyű drogot, hogy felpörögjek! :oops: :idea:
Vendég
 


de hülye vagyok...nem pörögni akarok, csak ébren maradni...
Vendég
 


áh, nem foglalkozom velük.
ilyen a magyar!!!! :(
(annyira, de annyira szeretném, ha tényleg mi mehetnénk együtt - kettecskén pihizni! Bálintom is úgy vágyik rá! minden nap elmondja ) :wink:

hát, nem tudok segíteni ébrentartásilag, mert én is álomkórral küzdök, pedig neekm nincs is KicsiBabom! :shock: :)

de nyugi, ha ilyen írást tapasztalok:
giísugxhbilshjioydhb - tudni fogom, h elaludtál és a fejed a klavin van :wink:

babszika
 
 


http://www.napiszar.com/?p=2678

ezt muszáj megnézni! :lol:

babszika
 
 


Szijasztok mindenkik!

Én is próbáltam szavazni Babszika, de nem toook reggggisztrálni :oops: :roll:

Lehet, béna vagyok? :lol: :lol:
Na jó, oké a bénaság, na de ennyire? :)
betty615
 
 


Babszika,
Én is rendületlenül próbálkozok a reggezéssel, de valamiért nekem sem engedi meg, pedig szeretnék szavazni rátok.
Mindegy, próbálkozok tovább. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Édesek vagytok!
Nem tudom, h miért nem megy...... :?

babszika
 
 


ghfuklhgéoiká kjkklhiuh
Vendég
 


Babszika,
Sikerült regisztrálnom és szavaztam is.
Remélem megnyeritek. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy!
nekem ma még nem sikerült szavaznom.... :( (anyósnak sem)
de örülök, h neked sikerült!!!!!!!

babszika
 
 


szép álmokat Nóri! :lol:

Kép

babszika
 
 


Megy a szavazat ezerrel.... Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


hogy csinálod??!!
nekünk nem megy....

babszika
 
 


Nekem simán regisztrált már 3-szor... :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


ma????

babszika
 
 


Andi: ideisideiiiiis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

++++++++++++++++++++++ Ez mind megy neked!!!!
jaimee1
 
 


Andi:+++

Kép
Vendég
 


Itt vagyok ragyogok!
Tegnap este +at teszteltem.Ja,és ma reggel is :lol: :lol: :lol:

Annyira lassú a netem,hogy nem tudok képet felrakni,de próbálkozom
vedresandi
 
 


Bocsi, hogy bepofátlankodok, de Andi halk gratula a +++++++++++teszthez. Mutiiiiiiiiii meeeeegggg. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Andi,
Közben megkuksiztam a tesztedet és szuper erős. :lol: :lol: :lol:
Új ház, új gyerek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,ne viccelj már,ide akkor jössz amikor akarsz !!!
na és akkor a tesztem:

Kép 8)
vedresandi
 
 


Köszi Andi, jólesett.

Szépen erősödik az a csíkocska. Tök jó, annyira örülök, hogy végre nektek is sikerült. :lol: :lol: :lol: :lol:

Még emlékszem a múltra amikor még mi is csak próbálkoztunk, és izgultunk. Még te segítettél nekem képet kicsinyíteni. Mintha csak tegnap lett volna, és most itt van a te gyönyörűséges kis csíkocskád, aki pár hónap múlva ott fog bömbölni az ágyatokban. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,én tudtam,hogy ha beköltözünk,akkor már nem kell sokat várnom.Nem lepődtem meg,hogy egyből sikerült,hisz 8 hónapra a házunka vártunk!

Persze,emlékszem.MÉg a kép is megvan :lol: Barbi pedig minnyá 1 éves.Nagyon elszaladt az idő.
vedresandi
 
 


Ma is mártottam tesztet :lol:
felső teszt 25-ös acon, alsó teszt 10-es acon
Kép

Ezek pedig az elmúlt 3nap termései:
Kép
vedresandi
 
 


Aztaaaa, Andi, de nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!Gyönyörűséges csíkok!!!De jóóóóó!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: