Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Arikon,köszi neked is.A gardobok jelentem azóta már rendben vannakKépKép Kép,és már nincs is dobozom,csak kábé 4-5 db.Vettünk az ikeában 4 db ilyet: http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/60104858 .Ideiglenesen,amíg nem lesz pénzünk beépíttetni,addig ez is kiszolgál minket.
Egyik: http://www.pic-upload.de/view-1360470/g1.JPG.html
Kicsit "elkurvultam", hogy már minden kész,és majd ha lesz kedvem,a maradék dobozokat is megszüntetem.

na,hozzánk most olyan gyönyörűen besüt a nap,hogy eszméletlen.Ja,mert ma nem mentem dolgozni,mert a gyerekemen is elkezdett volna kijönni ez a hányós cucc,de olyan mint én,nem hagyta magát.Fájt a feje,meg próbálkozott a hányással,de nem ment neki.Ma hagyom itthon pihenni.Megjegyzem nekem is majd 1 hete tart ez a bizonytalan érzés a gyomromban.
vedresandi
 
 


Andi: Naggggyon szép a kégli 8) 8) , Ketteske imádni fogja a sok szííínes csíkot. Várhatod, hogy rádmosolyodjon, eleinte a falra fog. :wink: :lol:
jaimee1
 
 


Jó reggelt!

Na megjártam a terhesgondozót,Vettek 6 kémcső vért, egy raklapnyi papírmunka, beutalók és várni várni várni az egyetlen baromarcú manus dokira, aki miután elolvasta a napi sajtót, nagy becsesen aláírta 4 másodperc alatt a papírokat, természetesen köszönés nélkül.Úgy volt, hogy az uram odamegy oszt megüti a parasztját.Merthogy közel 30 percet vártunk rá a többi 20 kismamával együtt.
A lényeg, hogy hétfőn megyek a belgyógyásztara meg jövőhéten a védőnőhöz is, talán a véreredmény is meglesz és akkor kapok kiskönyvet.Szóval eseménydús lesz ilyen szempontból a jövőhét.
Egy a bibi, hogy bent nem szóltam még ugye és egyre kínosabb a kikéredzkedés meg hazudozás a hivatali dolgokról...meg akarom várni a 12.hetest.
Amúgy annyira szar itt bent a légkör pár napja, hogy ma már bőgtem is, a fejem szétmegy, nehezen viselem a patkány kétszínű szarkavaró senkiházi nullforintos embereket. :cry:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Arikon!
Köszi!!!!!!!!!!!!

Andi!
Elég jók ezek az ideiglenes tárolók.

Nórikám!
6 kémcső.... kemény!!!!!
A bentit meg megértem. Bár, biztos a hormonok miatt is rosszabb most neked!

babszika
 
 


Babszem:a seggfejektől eddig is elöntötte az agyamat a szar...ehhez nem kell pocok... :roll:
Mi volt este?Volt meglepi?Ajesz?

Andi:gyógyulni gyógyulni gyógyulni!((())) Vagy zebrásodni zebrásodni zebrásodni. :wink:

Jaimee:cupp!
Vendég
 


Babszi: Boldog szülnapot!!!!

Nóri: Nnnna, aszittem élvezni fogod a TG-t...még ha perverz módon is. :wink: Hát az eü már csak ilyen. :twisted: :twisted: Nem tudom, mit rágod magad, nem sokára úgyis megpattansz. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.01.09 11:16-kor.
jaimee1
 
 


....mármint a melóhelyről. :oops:
jaimee1
 
 


Jaimee:nemsoká????basszus addig felvágom az ereimet napjába kétszer a vonalzómmal...augusztus még ölég messzinek tűnik...
Vendég
 


Nóri,
jujj, 6 kémcső az nem semmi! Te egy HŐŐŐŐS vagy, h. nem lettél rosszul!! :)
Andi,
gyógyulást kívánok Nektek! Pihizz sokat!

Képzeljétek összeszedtem a bátorságom - és aZuramét is - és bejelentkeztünk a meddőségibe. Mondjuk erős túlzás volt most tőlem a "bejelentkezés" szót használni, mert nem adtak időpontot, csak annyit mondott egy kedves hangú aszisztens, h. menjünk amikor gondoljuk. Nincs időpont, csak betegfogadási idő 8-2-ig. Úgyh. megyünk március elején, beírtam a naptáramba, fejembe véstem, és Frédi is memorizálta. :D Annyit mondott még a csajszi, h. vigyük az eddigi vizsgálataim eredményeit, minden nőgyógy. papírt oszt válasszuk ki a két meddőségis doki közül melyiket szeretnénk. Tök izgatott lettem. 8)
Vendég
 


Mondd a neveket, szavazok! :wink:
Vendég
 


Oké, akkor kérném a voksokat!! :D
dr. Murányi Zoltán, ill. dr. Vajda Miklós
Vendég
 


Azt hittem van nő...én hozzá jelentkeztem...no akkor inkább Miki bácsi! 8)
Amúgy fiatalok vagy agg-ok?
Vendég
 


Jaimee!
Köszi!!!!!!

Nóri!
A pcos-ba képeket is tettem, meg le is írtam. Bekuksizol?
És meglepi volt, bár nem úgy sült el, ahogy kellett volna.... eltört a mécses.... mindegy.

Arikon!
Addig még ki tudja mi is lesz! :wink:

babszika
 
 


Névről nekem is Miki :lol:

babszika
 
 


Én is szavazok!!! :wink: :lol:

Nóri,sztem az enyim férj is lecsavarta volna a dokkert. Miért augusztus???Addig akarsz dolgozni???

Dzsémi,köszi:ketteske azért remélem majd különbséget tesz majd a fal és közöttem :lol:
vedresandi
 
 


:lol: :lol: Gőzöm sincs, de jobban örülnék egy fiatalos 40-esnek! :D Az már tudja mi a dörgés, nem kis pelyhesszájú, de még nem is agg... :D Amúgy, tényleg jó lett volna, ha van nő is!
Vendég
 


Arikon,nem fotóznád le a jelölteket??? Úgy könnyebb választani :wink: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Én meg bejelentem, h hős vagyok!
Injekció beadva!!!!!
Kép

És ollllyan profi vagyok, h mikor kihúztam a tűt, egy csepp vér sem jött ki! Szóval, a kezdők szerencséje megint bizonyított :lol: :lol:

babszika
 
 


Arikon:fiatalos 40-es mi...kis huncut... 8) :D
Babszem:megyek, megnézem, naná!
Andi:hát nem vagyok egy olyan nyámnyila típus, hogy otthon meresszem félidőtől...én úgy gondolom, hogy amíg bírom, nyárig, június-július...fene tudja aztán hogy lesz.De olyan a munkám, hogy nyugi van (hehehehehehe...főleg most) egyedül vagyok, ülök az asztalnál és magam osztom be a melót, szóval nem szakadok meg, nem kell ugrálnom, nagyjából otthon is ezt csinálnám.Te jó ég miről is beszélünk már, még nagykabátba vagyok meg csizmába, hol van még a nyár???
Privi nem gyütt. :roll:
Vendég
 


Babszi:rutinos drogos... :wink:
Vendég
 


ne buktassá le :!:
Kép

babszika
 
 


Hát igaza van Andinak, nagyon nem mindegy!

Kép

Kép
Vendég
 


fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj

babszika
 
 


most csak betűket fogok írni, h mielőbb vége legyen ennek az oldalnak! :roll:

te!
azér ez durvább mint az én csirkém :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


fúúúúúúúúúúúúj vazzzeeee,ez undííííí :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Nóri,te olyan höle vagyol,minnyá behányok Kép :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Babszi,most esett le,amit írtál.Írjuk gyorsan tele ezt a óóódalt.
vedresandi
 
 


Nóri!
HA már így állunk, akkor én ide is ....
Kép

Kép

babszika
 
 


Sztem ő sem maradhat ki,ő legalább nem undi


Kép
vedresandi
 
 


Ezt feltettem máshova és vki felismerte, h az ő párja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Enyim pár is pont ilyen Kép Kép Kép Kép Kép
vedresandi
 
 


Nincs nektek ízlésetek csajok!Azért mert meztelen??? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


na ne viccelj már!
a te Zurad bevállalnám, de ezt a kis csomagosat nem hinném :lol:

babszika
 
 


Nóri!
bíztam benned!!!!
Kép

babszika
 
 


Ez az én férjemnek is elmegy simán...pocakban erős a lelkem.Csak viszonylag keveset hastáncol. 8)
Vendég
 


na, hát az enyém meg mint egy csontváz.... Kép

(a lovaglást már nem gyakorlom, mert szúr a csontja) :oops:

babszika
 
 


Erre nem is tudom mit írjak...nevetés vagy sírás?...
Babszi:ne panaszkodj, te választottad! :wink: Legalább nem lesz magam a koleszterinszintje meg a vérnyomása. :idea:
Vendég
 


Babszikám,lehet fordítva is ülni a lovon!!!! Kép
vedresandi
 
 


:lol:
Vendég
 


Nórikám!
én kb 15kg-mal többel választottam :( :?

de hiába van kaja a hűtőben!
msot is kérdezem, h miért nem vitte el.
mi a válasz??????
azért mert 3kor jön haza...... értitek??? 3kor.... addig nem zabál!!!!
kész vagyok tőle.
össze van esve szegény, de ha egész nap nem eszik, estére hiába adok neki főtt kaját.... a hirtelen zabálás csak hasmarsot okoz.

és már hogyne panaszkodnék!
nem elég, h hamarosan az én ruhatáramamt kell bővíteni, még az övét is kelljen???? :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Csontikát tömni kell reggelente...nincs mese.Avas szalonna, tepertő, kacsazsír, kóla...stb.Norbi update1.
Vendég
 


Nóri!
HA hiszed, ha nem, ezeket eszi! (kivéve avas szalonka :lol: )
néha nem is értem, h hogy bírja! :shock:

andi!
úgy is szúr.... mert a combom úgyis hozzá ér a csípőjéhez.... :?

még jó, h van más lehetőség :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Nóri!
megkuksiztad???

babszika
 
 


A fenébe, irígylem...bezzeg én csak rágondolok a csülök péknére és már hízok is.Pedig még édesszájú sem vagyok.
Az úszógumimat rávarrhatnánk B-ra.
Vendég
 


Jajj igen, a virág a legjobb!!!Nagyon kis kreatív, én is ilyennek örülök jobban! :wink:
Baszki, 25...azért ez pofátlanság, tudod.
Vendég
 


Nórikám!
Én is odaadnám "CSontinak" :lol: a hájamat....

Esküszöm, a virágot ki sem néztem volna belőle!!!! :oops: Elmondta, h nem is így akarta, de sztem oltári jó lett.

Pofátlanság, vagy sem.... jövőre már én is biztosan cikinek fogom érezni, h közelebb leszek a 30hoz :roll:
De engem ez sosem érdekelt!

Andi!
jut eszembe!
a mama azt mondta, h biztos vagy olyan 26-27 éves..... :lol:

babszika
 
 


Cikinek???Hát mindjárt megharapom a segged.Mi is cikik vagyunk?Én már 31 leszek minnyá.Jajj, te gyermek...
Vendég
 


úgy értem, h mindenki ezzel jön.... de engem nem igazán érdekel, h ki hány éves....

na nem azért, de a te hsz-ból sem az derül ki, h 31 vagy :lol: :lol:

babszika
 
 


hanem hogy 3 vagy 1...
Na Andi sem panaszkodhat. 8)
Jöhetne már kispapi ebédelni, éhes vagyok! :oops:
Vendég
 


jut eszembe!
ezt csak neked Nóri! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babszika 2009.01.09 12:32-kor.

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: