Új privát üzeneted érkezett!

És laptetűűűűűűűűűűűűűűűűm van ismét!! :D :D :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki!

Igen, én is látom. Ha megszáradt az enyém, akkor nem is látszott annyira, de lámpánál nagyon. Ez megvan!

DE!

Szerintem, még várjál a 25-ös teszttel. Csak hétfőn próbálkozz, mert csalódni fogsz. Bár erről lehet többet tud Csillag vagy a többiek. Ti mit mondotok! Letti?

Niki! Annyira örülök, nagyon szurkolok ezerrel. A hőd is tuti! Nekem is így volt előtte két tetű! Párod? MIt szól? Család? Vagy még titok? A dokker mit mondott amikor közölted?

Kép

Kép
anabana
 
 


Köszi Ana!

A párom nem látja persze a csíkot. De egyenlőre úgy van mint én, pár nap és kiderül.De egész délután feküdnöm kellett, mert a doki mondta, hogy pihenjek és ő rám parancsolt, hogy tessék a doki utasítását betartani!

A doki nagyon kedves és aranyos volt. Tudta, hogy azért megyek hozzá, hogy hormont nézzünk meg egyebeket, mert babát szeretnék.
Én erre közöltem, hogy ez mind így van, de ma reggel volt egy halvány pozi tesztem. A válasza, na ez csodás lenne!
Mert akkor nem kéne az összes ilyen meddőségi hercehurcát végig járni.
Citológiát nem nézett, mert azt mondta, ha baba van most ne piszkáljuk meg azt inkább majd a 18-20 hét körül ajánlott.
A továbbiak pedig kedden eldőlnek!

Egyenlőre senkinek nem fogom elmondani apum élettársát kivéve, mert ő az összekötő a doki és köztem. Majd ha rendben lesz minden és így is marad,akkor karácsonykor szeretnénk elmondani.

És nálatok a család mennyire tudja? Neked volt valamilyen beágyazódási tüneted?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 

 
 

A cicimen éreztem, de nem biztosra, mert nekem máskor is szokott fájni, de most mintha jobban fájt volna.
Én a hasam alján ilyen apró valamit, nem görcs, nem is fájdalom, nem tudom leírni, de vagy kétszer érzetem a beágyikót.

Niki! ez nagyon izgi!!!! Szorítok! Igyad a palástfüvet és folsav ezerrel.

Nekünk sem tudja még senki. Pénteken uh és utána hétvégén elmondjuk.

Kép

Kép
anabana
 
 


Niki

Ne tornázz! Csak pihi! és folsav vitamin!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ana, nekem a héten nagyon fájt az egyik bimbóm,de már nem.
Tegnap este meg ma is éreztem bal oldalt valami szurkálódást kis ideig.

A palástfű nekem is eszembe jutott, az előbb ittam egy bögrével.

Folsavat mennyit szedsz, szedtetek?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


ÉN egy egészet, de az elevitben is van. Amúgy elég 0,4 mg.
Szerintem se tornázz.

Kép

Kép
anabana
 
 


Rendben, köszi a tanácsokat! Betartom őket. :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


1 folsav+1 vitamin mehet! A felesleg kiürül! A folsav nagyon fontos!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Melyik vitamint szeded?
Én esküszöm a Hipp Natalra! Se rosszullét,se szorulás tőle! És még finom is!
3 hónapig Gravidát ettem,de attól volt hányingerem,mint ugye utóbb kiderült! Ananászt azóta se ettem!! :lol:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Én elevitet szedek, mert ebben nincs jód. Nem szedhetek jódot a pajzsmirigy miatt. De nekem semmi bajom tőle. De egyébként én is esküszöm a hipp natalra. Csak gyümiből van, természetes vitamin. Én is ezt szedném. De ugye van ebben is jód, úgy emlékszem.

Kép

Kép
anabana
 
 


Én eddig semmi terhes vitamint nem szedtem.
Viszont 1 hónapja a Multitabs-immunót kezdtem szedni,mint vitamint.
Nekem eddig ez bevált a téli takonykór ellen.

Most megnéztem, folsav is van benne.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


sziasztok
ti nem ismertek engem,de én ismerem Nikit egy másik fórumról,ezért vettem a bátorságot hogy írjak

Niki
jajj,de jó,jajj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ezerrel szorítok neked,rem. most tényleg összejött,mikor is tesztelsz újra?Jajj annyira jó lenne ha valóban összejönne!!!Millió ölelés neked
kedden meg is lesz a vérvétel eredményed?
Én nem mennék most tornázni,pihenj sokat!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.12 13:12-kor.
Vendég
 


Gabi

gyere máskor is! Szívesen látunk! Amiben tudunk segítünk!
Szép neve van a kisfiadnak! Anyukám mindenáron ezt szerette volna azunokának,de a többség leszavazta,pedig nekem is favorit volt! :D

Niki

Mi van már????
Fél 7 óta fent vagyok! Már lerágtam tövig a körmeimet! Majdnem a Bencéét is! :lol:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

A ma reggeli tesztek.

Kép

El sem merem hinni, a mai 25-ös már szemmel látható.
Szinte bőgni tudnék, de még mindig nem merek.
100%-ban csak akkor tudom elhinni, ha a vérvétel is alátámasztja!

Gabi, én már lehet hétfőn megtudom az eredményt, mert ugyi megtudom nézni, feltéve ha kész lesz amíg dolgozom.
Szerintem a 21.nap körül lehetett pé-d. De majd a csajok is megszakértik.
És nem vagy pofátlan, gyere csak nyugodtan. Ennek a topicnak varázsereje van. Itt nincs olyan, aki ne babásodna be, ezt bizton állítom.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Most nincs sok időm, Niki, miattad jöttem ám! És érdemes volt! Libabőrös lettem és könny szökött a szemembe! Ez 25-ös teszt? Az nagyon jó!

Ana, nekem volt, hogy a 25-ös teszt sötétebb volt, mint a 10-es. Bár akkor már bedurrant a hormonom, ez már olyan 16-20 DPO körül volt...
Vendég
 


Csak emlékeztetőül:

Kép

Nekem is ilyen halovány volt az elején...a 12. DPO-s az egy 20-as, vagy 25-ös...:)
Vendég
 


Na mi van most mindenki szétszéledt?

Én Femibiont ettem, 800-ast a 14. hétig. Aztán 400-ast, de mondta a doki, nyugodtan szedhetek gravidát, mert még jobb is az ásványi anyagok miatt és nem utolsó sorban, sokkal olcsóbb. Nekem a Gravidától nincs bajom, azóta is szedem.
Vendég
 


Letti, igen.Az van ráírva, hogy 25mIU/ml.
Ezt tegnap vettem a dm-ben ilyen x-epil teszt.
Holnap reggelre meg vettem egy one step vizeletsugaras tesztet.

De mivel nőtt a hcg-m, így remélem be is ágyikózta magát!
Ja és a hőm le is maradt.

http://www.fertilityfriend.com/home/2c93a7

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Huhuhuhúúúúúúúúúúúúúúúúú! Ez aztán a megugrás!
Vendég
 


Letti, tényleg látszanak a csíkok! Mondjuk neked jó éles a kép is.
Sajna én csak ilyet tudok.

Kíváncsi leszek, ha apci felkel látja-e már a csíkot? :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Az Apcik hajlamosak óvatosan gondolkodni és NEM LÁTNI azt a csíkocskát...ez tapasztalat :? :?
Vendég
 


Niki

nem látom a tesztedet,csak a kép ikonja van fent,nem látom sehogysem! Valahogy buheráld meg,mert megkattanok,ha nem látom!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Na már látom!!!!!

Hip-hip Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Köszi KINGA!!

Apci is látja,de azt mondta halványan!De ahogy ismerem csak akkor hiszi el ha a doki mondja.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki,

Éljeeeeeen! Nagyon örülök, halk gratula, de lesz ez még hangosabb is! Kérdezted a beágyazódási tüneteket: nekem DPO 10-en volt 2 csepp rózsaszínes vér, a mensim is így szokott megjönni, úgyhogy én már temettem is azt a ciklust... Mondom, holnap megjön... ÉS azóta sem!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
xtina75
 
 


Niki!

Mit is írjak! Őszintén gratulálok, elindult a babalavina. Nagyon nagyon örülök. Valaki gólyája eltalált téged is. :lol: :lol: :lol: :lol: VÉGRE !!!!Szerintem is a Bettié!

Hurrá huurrááá! Féltem hogy a 25-ös nem mutat még annyit sem, és letörsz. De nagyon boldog vagyok hogy tévedtem. Ez megvan Niki! Megdolgoztatok ti is érte. Nyugi ez már megvan, nem erősödne ha gond lenne. Juhééjjjjjjj! A holnap reggelit is tedd fel, addig el ne menj dolgozni, és ha eredmény van akkor írj. Jajj nektek is jó ajándékot hozott a télapó basszus!!! A férjem is itt állt és olvasta amit a párodról és Letti is a párjáról írt, mosolygott, mert ez rá is jellemző! Kellett már a fórumbébi utánpótlás!!!!!!!!!!!!!!!!! A multi most már tessék lecserélni, én is így voltam én a pe után minden ciklusban immunerősítő vitamint szedtem, de mikor szombaton erős tesztem lett, lecseréltem folsavra és elevitre. Niki! nem térek magamhoz, úgy örülök neked. Látod,mondtam én hogy jót érzek. El kell dönteni fejben és aztán csak jön. Na jól van!
Ja, a hőd is tökéletes!!! Pihi és nyugi!


Gabi! A 21. cn-en volt pozi a teszt. A hővel ne foglalkozz, nekem mindig 2-3 nappal később mutatta a hő a peteérést. Szerintem túl vagy rajta, de azért még dolgozhattok az ügyön. Egyébként nagyon szép kisfiad van. Jól írta KInga, gyere máskor is szívesen fogadunk!!!


Csillag! Hogy van a fiad? Mikuvonat ugye menni fog?


Nikinek még egyszer HURRRÁÁÁÁ!!!!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Voltam Hertelenden, ahol szegény Anyukám élt. A mai misét neki címezték, azt hallgattuk meg, nagyon megható volt. Utána gyertyát gyújtottunk érte. Aztán egyszercsak kisütött a nap: szerintem azt mondta, elég a szomorúságból...
Aztán bementünk a házába, na az azért még mindig k.szar.

Niki, olyan jó, úgy örülök!

Ana, neked is! Végre megint követhetjük a folyamatot...drukkolhatunk, részt vehetünk két újabb kis magzat fejlődésében! Ez nagyon jó...
A héten mész dokihoz!!!!

Most jön majd MAccs és Csillag, aztán csak jön még valaki!

Gabi, üdv itt, szerintem maradj, megéri! Mint a mellékelt példák mutatják!

Csillag, hogy sikerült a program?

Most hallottam, hogy Pesten a Normafánál jó kis hó van... valaki nem ment oda?

Betti, mi a helyzet a fájásokkal???? Még egy kicsit azért várj, jó??? Ígérd meg!

Maccs, gyógyulás útjára léptetek már?

Mares?????? Mi van a kis Gergő-babával? Alszik?

Baba! Láttam az új képet a gyerekeidről! Nagyon aranyosak! A Manó olyan igazi "bátyusos".

Na, tessék jönni fórumozni! Én most elkezdek takarítani, de be-benézegetek, úgyhogy gyertek!
Vendég
 


Letti

Örülök,hogy pozitív vagy! Hajrá anyám!!!!!!! :D

Bence épp most hányta ki azegész kaját,nem szokása az ilyesmi. Utána nem sokat adtam neki,nem tudom mi volt a gond! nem ettem semmi szokatlant,ami új lenne neki.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, ezek aztán az igazi dilemmák! Egy kicsit ezektől tartok...mit miért csinál vagy nem csinál...a szüléstől nem félek, de ettől nagyon!
Vendég
 


Sziasztok!

Tina, köszi semmi tünetem nincs azon kívül, hogy bal oldalt érzek valamit, amit nem tudok leírni mi.

Ana, köszi a sok pozitivitást, amit kaptam (ez persze a többiekre is vonatkozik).
Én valahogy mindig úgy éreztem, ha neked összejön nekem is.
Most tökre úgy érzem amúgy, hogy szinte egy hullámhosszon járunk és ez mindig is így volt. Én kerek 1 éve hagytam el a gyógyszert, te pedig a spirált vetetted le. És mindig mondtam, hogy olyan érzésem van, hogy te leszel előbb. És amióta felraktad a tesztet, azóta folyamatosan az járt az eszembe, hogy most én jövök.
És tényleg kellett a pozitív gondolkodás.

Sajnos a holnapi tesztet nem tudom majd felrakni, mert a párom hajnalba elmegy és csak az ő telcsiével tudok fényképezni.
De ígérem, amint tudok valamit és eredmény is van szólok!

Letti, örülök, hogy azért így kezdesz visszatérni közénk!Jól bírod és ennek igazán örülök.

Kinga, valami mindig lesz amiért lehet aggódni.A következő evésnél már nem volt gond?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy énis bepofátlankodok, de Nikinek szeretnék énis írni! :D
Szóval először is nagyon örülök!Mondtam én, hogy sikerülni fog! :wink:
Folsavat milyent szedsz?Sima 3mg-os folsavat, vagy 5mg-os HumaFolacidot?Mert pcos kismamáknak az első 12 hétben 8-10mg folsav ajánlott naponta!Úgyhogy a terhesvitaminokban ami van, az szinte semmi!
És a metet nehogy abbahagyd!!!!!!!!
Holnap progit nem néznek?Dokid nem mondott valami progeszteron pótlást?
Nagyon drukkolok, és várom az eredményeket!

Minden pocakosodni vágyónak kitartást, minden pocakosnak pocaksimi!
Sziasztok!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok
köszönöm a kedves fogadtatást,aranyosak vagytok!
Nem tudom milyen gyakran tudok jönni,mert azért Noel mellett van bőven tennivaló....majd azért igyekszem néha bekukkantani



Niki
Hát ez szuper,nagyon nagy gratula,de azért még halkan ;)
de tuti minden rendben van,ha ilyen szépen erősödik a hcg a szervezetedben.Nagyon szorítok hogy kb két-3 hét múlva egy kis dobogó szivecskét láss azon a monitoron!!!!
Én elevitet szedtem Noellelnem volt ondom vele,elötte nem szedtem semmit,csak mikor már bizonyított volt a terhesség,de már előtte is nagyon fontos a folsav,mert már a kezdetektől sokban csökkenti a rendellenességek kockázatát.B12 vitaminnal szokták együtt szedni,mert a folsav felszívódásához szükség van B12 vitaminra.Hú és a hőd is nagyon szuper,ez már nemm kérdés,tuti biztos hogy jól befészkelte magát a babócád!
Drukk holnapra!!!

Kinga
Köszi a névdicsit,szerintünk is szép név,de a Bence is nagyon szép,tesóméknál is Bence van :)
Sajnálom a hányást,de talán csak túlette magát 6-8 hetesen nagyon megugrik az evés igényük,nálunk ez bejött.

Ana
Köszi a véleményt,azért nagyon kiváncsi vagyok a mai mit mutat majd...Köszi a dicsit a kisfiamra,bár az avatarom és a vonalzóm "ezer" éves,2 éve még mi is itt fórumoztunk aztán kerestünk egy zárt helyet,sajna azóta már az sem a régi,de sebaj,úgyis mindig kevés időm van.Majd ha ráérek kicsit lecserélem az avatart,meg a vonalzót.
Ja amúgy kislányra próbálunk gyúrni,úgyhogy most már nem bújunk össze,csak pár nap múlva

Szletícia
Sajnálom anyudat :(
És ne félj ha ott lesz a babád,mindent tudni fogsz,nyugi.tudod azok a bizonyos ösztönök!



Puszi Mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.12 13:13-kor.
Vendég
 


Meli, köszi szépen neked is!

Annyira jól eső érzés, hogy ennyien drukkoltatok nekem!


És ezúton köszönöm mindenkinek a sok pozitív gondolatot és néha az észhez térítést is, ha arról volt szó!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Látjátok,ezért jó ez a fórum,mert itt le is nyomhatjuk egymást,bátoríthatjuk,vígasztalhatjuk.

Nem volt már gond! Utána evett és aludt!

Kép
Kép
k_inga
 
 


jajj Kinga most nézem,még kicsit odébb van a 6-8 hetes kor.Bocsesz elnéztem a onalzódat :oops:
Örülök,hogy már nem volt gond kaja után
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Na megvolt a vérvétel. Most sasolhatom az eredményt!
Remélem kész lesz du. 15.-ig. Szorítsatok!

A teszt nem volt túlzottan erős továbbra sem, de talán picit erősödött.
Ígérem este felteszem nektek. Bár eléggé korán csináltam, mert hajnal negyed 4-kor már nem tudtam aludni és akkor készült.

A hőmet 5-kor mértem még 1 óra alvás után. Szerintetek úgy is jó??
Amúgy ma is 37-et mértem.

Jónak lenni, majd jövök, pláne amint tudom az eredményt.

Pusszantás!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki
Drukkok mennek,ne izgulj,minden rendben van és ott van a babócátok jól befészkelve!
A HCG két naponta duplázódik,úgyhogy nem baj hogy nem lett erősebb.
és szerintem a hőd is jó.
Délután fellééegezhetsz,mikor meglátod a hcg szintedet :)

Nekem a tegnap esti tesztem is halványabb lett,úgyhogy vszínű cn 21 volt a pozi teszt napja.A hőm ma talán útnakindult,na de majd meglátjuk mit hoznak a köv. napok.Meddig szoktatok LH -t csinálni?Most már hagyhatom?vagy még ma teszteljek?
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 93600_.png
Kép

puszi mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert hulla vagyok.Alvás nuku....

N
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.15 08:21-kor.
Vendég
 


Gabi! Hagyd az lh-t túl vagy rajta. A hő nem mérvadó!

Niki! Nagyon megy a drukk. A hőd így is jó! Hidd csak el, hogy ez már megvan. És nyugika! Folsavat tényleg tessék beszerezni!

Kinga! Lesz még ez mindenhogy! Mire megette a gyerekem a főzeléket, örültem mint majom a... , erre sugárba jött vissza.

Csillag! Mikuvonat milyen volt?

Többiek jól vagytok!

Nálam kezdődik az émelygés! A francba!

Kép

Kép
anabana
 
 


Köszi a drukkokat!

Ana, a folsavat beszereztem. Kaptam 5mg-at egy levéllel itt az osztályon a kolleganőmtől.
De azt hiszem B6-ot is be kell szereznem, mert mindját visszajön a reggelim. Azt lehet bevenni ugye?

Kezdem elhinni, de még mindig csak akkor 100%, ha a doki is megerősíti nekem.

Chris, köszönöm. Mi a baj, Andris sokat van fent éjszaka?

Gabi, most már szerintem sem kell lh-ni. Nekem amúgy a pozitív lh tesz után általában 2 nappal szokott pé-m lenni. Most csak várj türelmesen. Sokat tanultam én is itt a lányoktól.
Ebbe a hónapban már lh-t sem csináltam,de már tudtam mikor van kb. pé.

Csillag, jól vagytok már?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki

Nekem nem küldenéd el sms-ben,hogy mi lett az eredmény? Apa elvisz a gépet, a héten, délutános!

Ana
Én hiába ettem a B6-ot,szabad enni. Kaja előtt és után ettem 1-2 szem háztartási kekszet. előtte vagy 5 perccel,hogy ne üres hasra érkezzen a rendes kaja,egy idő után az se volt jó,így 3 hétig kekszen és Nestlé Aquarellen éltem! Utána jobb lett.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Niki: Hááát,nem igazán alszik este.Akkor ébred fel igazán:-)
Meg etetés után nekem még egy külön procedúra fejni,sterilizálni....így mindig kevesebbet tudok aludni.Na de ez van. :D
Vendég
 


Chris

Nappal mennyit alszik?
Hogy a fenébe tudod lefejni rendesen? Én amelyikből nem eszik,azt fejnem kell,de sokkal keményebb marad! Ő ezerszer különben kiszívja. Milyen mellszívót használsz?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Húú lányok mi vár még rám! :D

Kinga, ha meglesz az eredmény ígérem megírom.

Chris, de azért édes kis szenvedés neked is nem.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki!
Ne tégy tönkre, hogy még nincs eredmény.!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana, itt ülök a gép előtt és 5 percenként nézegetem.

Már megesz a rossebb!!!! :oops: :oops: :)

Ha 3-ig nem lesz kész rághatom a körmöm holnapig!!! :?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Kinga:Nappal alszik elég sokat.Nekem ugye nem szopizik,csak fejek.Mi béreltünk "ipari"gépet a medela lactina electric plus-t.Mással nem menne.
Vendég
 


hcg : 88,2 IU/l

Most már elhiszem!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


NIKI!

Hurrráá! Nagyon örülök, drága zebratársam. Jajj de jó! Istenem, most már nagyon boldog légy!

Már majd a falra másztam kínomban, azt hittem sosem lesz kész!!!

17 nap van köztünk, vagyis a pe között!
El sem hiszem ezt nagyon összehoztuk, és szebb ajándék nem is kell sem a télapótól sem a Jézuskától!
Ugyan az enyém mennyi!!!

Kép

Kép
anabana
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: