Új privát üzeneted érkezett!

:( Hol van mindenki?

Kép

Kép
anabana
 
 


niki

ezt el sem hiszem :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) de örülök nektek :)

gratulálok és nagyon vigyázz mostmár magadra,a palástfű teát igyad szépen.én is 9hetes koromig ittam.

azóta nem volt olyan fájásom de már egyre nehezebb a terhem.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Niki, nagyon gratulálok, sikeres nő vagy, le is fogytál 100 alá, ahogyan tervezted, és a baba is összejött pont ekkorra, ennél jobban nem is alakulhatott volna az életed!

Köszönöm a kérdéseket, Mikulásvonat nem volt sajnos olyan jó, mint vártam, főleg, hogy Szili nem jöhetett, azóta is megy a hasa szegénykémnek, dokibácsink szerint jó pár nap, mire jobb lesz.
Endi nem élvezte annyira az előadást sem az ünnepségen, haza akart jönni, de végül "lekenyereztem" egy kis játékbusszal, és egy óriás nyalókával, így maradtunk végig, hazafele pedig jól beauldt a kincsem.

Én beteg vagyok, fáj a torkom, de sokkal jobban fáj a lelkem. De erről inkább nem mesélek, mert most Nikinek és Anának kell nagyon örülni, nem az én bánatomat olvasni.

Puszi mkinek, pocisimi, stb

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 

 
 

Sziasztok!

Niki, megérte rágni a kefét! Szívből gratulálok!Jól összehoztátok ezt Anával!

Csillag, mi a baj? Mesélj nyugodtan!

Betti, neked nem ég a gyomrod?

Nekem minden délután elkezdi és egyszerűen csak jön fel és jön, jön a sav...Ölég idegesítő...

Ana, elkezdtél émelyegni? Csak nem lesz gond...

Én ma dolgoztam, védőnőnél voltam, aztán el kellett menni Apámmal a halotti akvi biz-ért, aztán megint kis meló.

Hazahoztam a céges laptopot, mert itthon is fogok dolgozni, felügyelni a rendszerre, így most az ágyból netezek :P :P :P :P

Csak még az e-maileket nem tudtam beállítani...De majd holnap a rendszergazda segít...
Vendég
 


Lányok, köszönöm! Nem maradtam itt egyedül gyerek nélküli a topicban.

Ana, ez annyira jó! Bár számomra még mindig hihetetlen, de próbálom felfogni.
Együtt vártuk, drukkoltunk egymásnak és még egyszerre is vagyunk babásak! Hát kell ennél több??!!

Már azon gondolkoztam felhívom a labor, hogy mi van már mikor meglett az eredmény.Annyira tudtam volna bőgni, mikor megláttam az értéket,de ott volt a főnököm és nem mertem.

Bettike, iszom, bár csak két napja de továbbra is inni fogom.Te mennyit ittál naponta. Ha én csak 1 bögrével iszom az elég?

Csillag, igen sikerült, és ma rááltam a mérlegre és csodák csodájára 98kg-ot mutatott.Pedig pár napja már mindent megengedtem magamnak.
Innentől nincs fogyi meg mindenféle megvonás. Azt eszem, ami jól esik, de persze továbbra is ésszel.

Sajnálom, hogy Szili nem tudott menni,de nagyon sok-sok gyógypuszit küldök neki és neked is. Neked pedig pláne a kis lelkednek egy kis melegséget!

Holnap nagyon kíváncsi leszek majd, dokibácsi mit mond.!

Ana, te mikor mész az uhura?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki! Pénteken dél körül megyek.

Kép

Kép
anabana
 
 


Na akkor várjuk az orvosos beszámolókat!
Vendég
 


Letti! Milyen gondra gondolsz?

Egyébként nagyon örülök, hogy ilyen jól viseled a történteket. Tökös csaj vagy, ezt mindig is tudtam.
Irigyellek hogy te már otthon vagy. Én már előre parázok a jövő heti bejelentésen. Rosszul lesznek a kolléganők ha megtudják hogy nem megyek a legnagyobb hajtásban. De hát sorry, ezt dobta a gép.

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana, olyan gondra gondoltam,hogy te is olyan hányós leszel, mint pl.Baba vagy Mares...

Ja, kemény vagyok mint a vídia. Sokszor sírok azért, de Zsófi baba és az Apukája tartják bennem a lelket...és így sokkal könnyebb.
Vendég
 


Letti én úgy tudom, hogy a sav attól van,mert hajas babád lesz!

Igen, de ti is Bettikével! Kellett Anának a zebratárs!

Dolgoztál?????? Azt hittem innentől pihi van!

Ana, te meddig akarsz majd dolgozni?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


még szerdáig bemegyek, de csak azért, hogy segítsem a kolleginát
Vendég
 


Letti! Remélem nem leszek az, mert Dalmával egyszer sem hánytam, vele is csak émelyegtem.

Niki! Addig dolgozom, míg jól esik. Nem hiszem hogy jobb lenne itthon heverészni. Szerintem áprilisban még igen, de a húsvétot nem vállalom. Na, persze, feltétel hogy jól érezzem magam és a baba is. És TE?

Kép

Kép
anabana
 
 


Én is addig, amíg bírom, de azon gondolkoztam, hogy talán május végéig. Ez sok mindentől függni fog, mennyire bírom majd a buszozást stb.

Viszont nálunk április-májusban van ISO,amit muszáj lesz nekem megcsinálni, pedig az eléggé stresszes. :evil: :evil:

No meg ugye helyettem senki sincs,így új embert kell majd felvenni, ill. betanítani.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Nem volt időm írni, de olvastaaam! Nikó, már az első teszten látszott a csík, aztán a másodikon pláne... ez a hcg-eredmény meg überkirály!!! GRATULÁLOK!Az új dokid a kabalád :)
Progira mégy?

Sokat feküdj! Én az első terhességemnél rengeteget aludtam az elején, főleg, hogy délutános-esti műszakban voltam állandóan, úgyhogy napközben, üres lakás és szunya volt :):):)

Megérte hazarohanni párodhoz :wink: Tök vigyorgok, nagyon-nagyon örülök.

Csajok, tök kedves volt, amit írtatok, hogy már csak mi hiányzunk Csillaggal a babás sorból, ha meglesz, akkor teljes a lista, nagyon jólesett! Köszönjük!
Magam részéről majd a januári hormoncsekk után referálok, hogy mikortól próbálkozunk... remélem, hogy hamartól, de nem fogunk addig sem kijönni a gyakorlatból :wink:

Ma voltam a Burda stúdióban, ha 3v. több Burdát veszel (kivéve 2010-esek), akkor 400,-Ft/db. Vettem egy csomót 2005-2009-ig. Bár most még a mikulástatyókat kell megvarrnom, mert rájuk sem néztem eddig, aztán kreálom a ruhakölteményeket :) Márciusban megyek vissza dolgozni - asszem ezt már írtam -, úgyhogy addig van időm, aztán nyista.

Betti, Letti, nagyon drukkolok közelgő szülésetekhez!

Csillag, jobbulást a nagyfiadnak, remélem, hogy a kicsi nem kapja el! Itt a házban beszéltem egy csajjal a tizedikről, náluk is végigment ez a ge.i vírus, ahogy nálunk is (kivéve ugye engem :)), végigsöpört a bölcsödén Enikőéknél, és egyébként valószínűleg Ricsi hozta haza oviból :):):)

Chris, kitartás fejés-téren, nem lehet semmi az "ipari" gép, le a kalappal! Elhiszem, hogy alig alszol, ez nagyon időigényes (meg valszeg fáj is).

Kinga, sok rádgondolás, meg picire, nem könnyű az első pár hét, az új életforma, de jól veszed az akadályokat.

Gabi, üdv. a topikon, kívánom, hogy nálad is mihamarabb legyen baba a pocakban.

Sok puszi, Timi

maccs01
 
 


Niki

Még 1x gratula!

Várjuk a dokis beszámolókat!

Letti
Nekem szülés előtt nem volt már savam,de utána 2 napig savkötőt vacsoráztam! Hajas babám lett,égett is pár napig a pocak elszórtan!

Csillag

Öntsd kia lelked,ne hagyd magadban! gyerünk! Kinek mondd el,ha nem nekünk???? Mi tuti meghallgatjuk! Nme teher ez senkinek!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Szép jó reggelt!

Maccs, köszönöm. Ha tudom, hogy mire elmegyek dokihoz összejön korábban megyek, bár volt egy ilyen megérzésem, no meg az is hogy az utolsó Csillagporos tesztem volt! :D :D

Még májusról maradt egy progis beutalóm az endokitól így azt is önszántamból megcsináltattam. De az még pár nap mire kész.

Micsoda újdonság, nem is tudtam, hogy te is ilyen kreatív vagy! :wink:

Csillag, egyetértek a többiekkel, írd csak meg mi bánt!
Ha öröm van együtt örülünk, de ha bánat akkor együtt sírunk! :wink:

Kinga, köszönöm. Nagyon jól esett a tegnapis sms-ed!

Képzeljétek, apci kezdi elhinni! :D
Legalábbis a telójában eddig úgy voltam beírva, hogy Tündibündi, de tegnap este lefekvéskor megváltoztatta KISMAMIRA! :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki, jófejApi! :)

Kreatív, igen, de kevés az időm. Elvileg ma délutánra kész leszek - legkésőbb holnapra -, majd felrakom.

maccs01
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2010.12.08 09:19-kor.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Csillag

Én örülök neki,hogy elmondtad a bánatod!
Nem gondoltál rá,hogy vegyél be valami nyugtatót? Van gyógynövényes csepp is,ha bogyót nem akarsz,de én személy szerint aggódom érted nagyon!

Kép
Kép
k_inga
 
 


letti

néha ég a gyomrom de nem vészes.

nálam új dologként jött h elkezdett a bordám is fájni,neked nem?sztem nyomja szét a gyerkőc.

niki kismami :wink: :D

úgy örülök nektek lányok,igazán megérdemeltétek már.a helyünkre is kellett 2 új kismami :D

KépKép
bettike83
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nanicke 2010.12.15 09:25-kor.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki, szerintem ne sírj, nem tesz jót neked és a babácskának! Hidd el, hogy el fogjátok tudni tartani a babát, és nem hiszem, hogy felelőtlenek lennétek, csak egyszerűen vágytatok rá, főleg gondolom te. Apuci mindent meg fog tenni, hogy a legjobbat tudja adni a csemetéjének, szóval nyugodj meg, minden rendben lesz. Ha nem is úgy éltek majd, mint a kiskirályok, de menni fog. Hát ezt a dolgot meg pláne nem értem, hogy apukád nem örül majd neki. Miért nem? Hiszen neki is van gyermeke? Gondolom még szeret is, nem? Ó, csak a szülőket értse meg az ember lánya :roll:
Ha rám hallgatsz, most nem foglalkozol senki olyannal, aki olyat mondogat, ami most rosszul esik, a lényeg az, hogy te boldog legyél, hiszen ott a csöpp kis baba, akire annyira vártál, sok-sok hónapon át ezért küzdöttél testileg és lelkileg is, örülj, és ne búsulj! Ölelés a kis lelkednek!

Betti, és akinek ég a gyomra, nekem anno erre a hideg tejecske, meg a Rennie vált be, sajnos ez sem 100%-osan, de jobb volt így, mint ezek nélkül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2010.12.08 09:21-kor.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Csillag, annyira jól esnek a szavaid és igazad van.Csak nehéz felfogni azt, hogy az akit imádsz nem örül veled majd,hanem csak a kioktatást kapod.
Apu lehet, hogy magából indul ki,mert ő 19 éves volt mikor én érkeztem és most sem a legidősebb.
Mindenesetre amíg nincs szívhang addig nem tudatom vele.
Ha túl leszek rajta, majd elmesélem mi volt.

Te meg ne is hülyéskedj, már miért kérsz bocsánatot.Egyébként is mi kértük, hogy írd ki magadból! :D

Igazad van, eleget küzdöttem ezért a boldogságért és nem emésztem magam ez miatt, hisz én is és a párom is nagyon szerettük volna.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Na szevasztok!

Egy kicsit elharapódzott itt az önmarcangolás,ami egy kicsit rossz irány és tendencia.

Csillag!Ez egy hülyeség, hogy miattad ment el a baba. Meg ne halljam még egyszer!
Amelyik baba egélszséges, az ittmarad, hidd el! Az előző terhességemmel fele ennyit stresszeltem, mégis Zsófi itt van velem. Nincs stresszmentes élet. Egész eddig dolgoztam, nem egy nyugis meló az enyém...a volt helyettesem ki akart csinálni, most éppen munkaügyi bíróságra ment ellenünk, a főnököm nem akarja megadni azt a prémiumot, ami járna és főként meghalt Anyukám, aki a legközelebb állt hozzám és vica-versa... stb, stb.
Nem hibáztathatod magad...az a baba azért ment el, mert nem volt erre a világra való.
Másrészről párodat is meg lehet érteni, a férfiak paráznak, amikor az ő stabilitásuk kerül veszélybe, főleg, ha ráadásul nyakukba kapnak durva felelősséget is.
Csillag, ne hibáztasd már magad, légyszike! Ez talán inkább egy jel volt, hogy amíg van Anyós-pajtás a közelben, nem kellene ezt erőltetni. Akármennyire is fáj, de nagadat áldoznád be az ügy érdekében!

Hidd el, 30 év alatt végignéztem, ahogy Anyám tönkremegy abban, hogy áldozatot hoz értünk...érdemes erről az oldalról is megfontolni! Márpedig te is elindultál a rossz és ártó úton, tessék erre rájönni, mert előbb-utóbb szervi következménye is van a rengeteg lelki tusának.

Niki!
A páromnak azt szoktam ecsetelni, hogy hiába várunk, várakozunk, a körülmények soha nem lesznek tökéletesek - és amíg erre várunk, elmegy az élet. Ha van valakiért küzdeni, hidd el, az ember keményebben és könnyedébben képes küzdeni.
Végre ott a Babó a hasadban, most ne kezdd el te is marcangolni magadat. Mindenki
k. okos tud lenni...akartátok, erre vártatok...akkormost mi van????? Apukád, meg a kétkedők majd megnyugszanak, főleg, ha a szeretet kölcsönös. A szülőknek mi mindig a gyerekeimaradunk, el kell jöjjön az az idő, amikor megtörténik a tényleges leválás: nem az lesz, amit ők akarnak, mert már mi is tudunk felelős döntéseket hozni. Ja, szerényen is lehet szépn eéni,ha az ember elfogadja!

Húúúú vazze, megint kiadtam valamit magamból.

Nehogy megharagudjatok...csak elindultatok az önpusztítás útján és az veszélyes.

Tehát nem befordulni! És ne hari a hangnemért!
Vendég
 


És Csillag, igenis írd meg a bajodat, hidd el, neked is jobb lesz...az élet sajnos nemcsak a szép dolgokról szól. A kellemetlennel is kell foglalkozni.

Betti, nem bántja a bordámat...szerintem nem éri el a kis pöttöm panna...:)
Lehet, hogy a tied megfordult és oda nyújtogatja a lábait, nem?

Kinga, te tényleg jól nyomod, hogy Bence mellett is jössz! Király vagy! Én is így akarom majd!

Chris, végülis te is tudsz jönni, ez tök jó!

Maccs, tudsz varrni???A -burda állítólag a legjobb! Anyukám régen nagyon sokat varrt és csak abból. Én nem tudom még működtetni se a varrógépet.

Ma volt az első nap, hogy Zsófika úgy csuklott, hogy a hasam is beleremegett! Annyira élveztem, először láttam ezt :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Letti,ezért is szeretünk! :D :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Most miért is??? :lol: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Leti, ruhaipari technikus, modellező-szerkesztő az egyik végzettségem. A másik a közgazdasági szakközépiskolai érettségi. Nyelvvizsgám még nincs - bár lehetne :) (lesz is). Nekem is van egy csomó Burdám, nagy gyűjtő vagyok, bár simán megvarrom a holmikat anélkül is. Van egy csomó jó könyvem, ha egyszer rászánod magad a varrásra, szívesen segítek.

Az általad írtakkal mélyen egyetértek (Csillagnak és Nikónak), majd este én is írok. Most fürcsi jön. puszka

maccs01
 
 


Niki bébi!

GRATULÁLOK NEKED IS!!!!!!!!!!
A Jézuska szép ajcsit hozott neked is :)

Kép
Kép
Kép
baba.goa22
 
 


Baba, köszönöm!

Letti, a nagy szádért! :D :D :D

Ez körülbelül olyan mint egy nagy pofon, hogy hé térj már észhez!

Egyszer kell csak túlesni a nagy beszélgetésen, aztán utána úgy is kénytelen lesz elfogadni. Persze azt nem hiszem, hogy ha már megszületik nem fog neki örülni, hisz szeret nagyon csak én mindig a kicsi lánykája maradok!

Hú amúgy remélem a dokim hamar meggyógyul!Ha más nem is mire megyek talán lesz szívhang is.Addig meg szedem a folsavat meg a gravidát.
Apu élettársa meg amúgy is mondta, ha nem jól vagyunk szóljak azonnal neki.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Maccs,köszi...de nem tudom, mikor változok akkorát, hogy legyen türelmem ilyenekhez. Életemben 1x kötöttem egy 50 cm-es sálat (egy sima-egy fordított, egy színből), amikor a jégpályán menetiránnyal szemben fogócskáztunk és egy ütközéskor betört az orrom, agyrázkódást kaptam. 3 hét fekvés...na akkor kínomban kötöttem - 17 éves voltam - azóta sem.
De nagyon csaodálom azokat, akik ilyet csinálnak!

nézzétek mán!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy db Baba jelent itt meg! Hát mi van veletek drága angyalom???? Tessék már előkerülni!
Vendég
 


Na látod Niki! Ez a beszéd! Ámen!

Kezd helyreállni a rend... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Halljátok nem térek magamhoz!
Ma megint ráálltam a mérlegre és 97,6kg-ot mutatott. Mióta nem fogyizom azóta fogyogatok folyamatosan.Pedig még csokit is ettem egy kicsit,mikubá hozta. :oops:

Ez a baba miatt lehet?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki, szerintem igen, a baba miatt! Azonban csak tartsd a szénhidrátszegény diétát, és tovább fogsz fogyni, persze ilyen szép lájtosan, ahogy jó mindkettőtöknek.

Nikó, én azon gondolkodtam, hogy mikor eldöntöttétek, hogy legyen baba, akkor sem volt más a helyzetetek. Most, hogy beköszöntött, nehogy már megijedjetek! Egy pici babának - szerintem - mikor megszületik nem kell más csak: Anya, kaja, pelenka és tisztálkodószerek, ruha, takaró, fekhely (+bébiőr).

Apukád csak nem lesz nagyon meglepve a kismanón, hisz nyilván tudja, hogy szeretnétek. A negatív dolgokat zárd ki! Akartad, tettél érte, megkaptad, légy hálás!
Ha nem sikerült volna most, ki tudja, hogy még milyen tortúrán kellett volna végigmenned - tesztelni havonta a negatívakat és csalódni jó nagyokat -, orvostól orvosig rohangálni, míglen pozi lesz a teszt egyszercsak. Spóroltál egy csomó pénzt :):):)

Csillag, neked azt kívánom, hogy légy erős! Akár úgy, hogy veszel önfejlesztő könyveket, hogy nehéz legyen rajtad fogást találni (elsősorban anyóséknak), hogy ne legyél önmarcangoló és ilyenek, akár úgy, hogy pszichológusnak öntöd ki a lelked, aki nem ítélkezik, hanem a beszélgetések során rávezet a problémák gyökerére, hogy te találd azt meg, és közösen dolgoztok a megoldásán.
Bízzál Magadban!!! Ami nem visz egyről kettőre, azzal nem érdemes foglalkoznod, nemhogy éjszakákat álmatlanul forgolódni miattuk!
Ha úgy gondolod, hogy csak a tabletta segít, hát a xanax-ot felírhatja neked a háziorvos is. Ideiglenesen biztos megoldás lehet sokmindenre, viszont, ha babát szeretnél, akkor nem javaslok ilyen erős pirulát, talán inkább valami gyógynövényes v. homeopátiás cuccot (mint a Sedatif pc).

Pusszancs MINDENKINEK!

maccs01
 
 


Sziasztok!

Tegnap volt valami a levegőben. Én is szarul voltam lelkileg. De már minden okés!

Niki! Csillag! Igazat adok Maccsnak és Lettinek.


Csajok! Ugye pénteken már lesz szívhang?Azon parázom, hogy nehogy elhívják a dokit szülésre. szorítsatok nagyon!

Puszi, majd még lehet jövök.

Kép

Kép
anabana
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Megvan a progi szint eredménye is: 109,9nmol/l lett!
Aki tudja, nyugtasson meg, hogy jó!

Maccs, az természetes, hogy továbbra is kevesebb szénhidrátot eszem, de ha megkívánok valamit azt nem fogom magamtól megvonni.
De az tuti, hogy továbbra is diétáztatnak, mert azért a babára nézve még mindig veszélyesen nagy a súlyom. Úgyhogy csak ésszel! :wink:

Mi ezt a babát teljes mértékben szerettük volna, és nem véletlenül rágta a párom a fülem, már 2 hónapja, hogy menj már el orvoshoz.
Szóval nem egy becsúszott gyerek, mint én. Sokat tettünk, de főként tettem érte. És nem kellett végigesnem műtéten sem, hogy összejöjjön. Így egyetértek és belátom, hogy igen is örülni kell a pocaklakónknak.
Apu meg majd megnyugszik.

Ana, ne izgulj, szerintem már tutira lesz szívhang is.Gondolom alig várod. Én a tegnapot vártam, hogy mit mond a doki,de aztán semmi nem lett belőle! :oops:
És holnapra nagy kalappal! ++++++++++++++++++++++++++++

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Ana, no para! Ott lesz a doki és LESZ szívhang!
Én 6+6 hetesen voltam, volt szívhang, vagyis a gépnek hangja nem volt, csak láttam pulzálni a szívecskéjét...
Vendég
 


Na Niki, látom, magadhoz tértél!

Így van, Apukád majd megnyugszik!
Vendég
 


Köszi Letti!


Niki! biztos oda van írva a referencia is. De itt egy táblázat!

1291793302.8078.pdf

Kép

Kép
anabana
 
 


Letti, igen! :D

Ana, az a baj, hogy nálunk szétbontják ciklus részre, de terhességi rész nincs benne. Egyedül a luteálisban a felső határ 86 a többi mind alacsonyabb.

De köszi a táblázatot!Az alapján jó az érték! :)

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki, szerintem is jó az érték, de majd a dokid megerősíti, csak gyógyuljon máááár meg!!!

Ana, lesz szívhang! Olyankor már van. Remélem, hogy dokid nem hívják be szüléshez! +++++++++++++

maccs01
 
 


Nikó, diétát jól csinálod! Szerintem semmi gond azzal, ha megkívánsz valamit, amit egyébként nem ehetnél, de csak kóstold meg :):):) Tudom, hogy csak itt okoskodok, bocsika! Olyan vagyok, mint Rachel a Glee-ben :) Manapság az egyik kedvenc sorozatom, engem teljesen feldob, pedig nem az én korosztályom ez a műsor.

maccs01
 
 


Sziasztok!

Termeltek rendesen.
Voltam hétfőn nődokinál,egy újnál,nagyon rendes volt.
Mikor mondtam neki, hogy inzulin rezisztenciám van,akkor mondta, hogy s
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.15 08:20-kor.
Vendég
 


Sziasztok, utoljára!

Undok módon kiírtam ide a bánatomat, most ezt töröltem, igazatok van, túlzottan el vagyok kenődve ahhoz, hogy bárki megértsen, és csak rombolom itt a hangulatot. Így most lelépek.
DE, egy kis meglepetést gyártottam nektek, remélem, tetszik, új címet kapott a topic, szerintem igen találó, és bízom benne, nektek is tetszik! Írjatok továbbra is ide, hiszen ez egy szerencsés topic babák terén! A bevezető szöveget is megváltoztattam ennek megfelelően, ami mindenkinek szól, az újaknak, és azoknak is, akik már régóta hűséges tagjai ennek a topicnak.

Minden szépet és jót kívánok nektek őszinte szeretettel!

A ti esthajnalcsillagotok
esthajnalcsillag
 
 


ana

nekem 8 hetesen már rendesen pulzált a pici szive,az annyira megható volt :) bár hang nálam sem volt,de a látvány magáért beszélt :)

ne keseregjetek csajszik,fel a fejjel,probáljatok mindig valami kis boldogságba kapaszkodni :)

letti

nekem sem rugdossa a bordáimat hanem feszül,gondolom nőt a gyerek és már nem birja a bordám a túlterhelést :D

fejecskéje még mindig felül van,reggel mindig simogatom és egész kidugja,szereti a kis zsivány :)

KépKép
bettike83
 
 


Chris

Hát lehet én vagyok hülye,de egyáltalán nem vízfejű eza gyerek! Én láttam már olyat,itt a faluban,hidd el,simán látszik rajtuk! Andris egyszerűen csodaszép! És semmi baja!

Lettinek és Maccsnak igaza van!

Niki
Mi sem állunk túl fényesen anyagilag,de majd megvesztünk ezért a gyerekért! A szüleim is imádják,megvesznek neki mindent,apu első hallásra megdöbbent,de 10 perc elteltével felfogta a szavaimat és onnantól nem volt nála boldogabb embera földön. Ez nálatok se lesz másképp!
Csak gondolj bele,hogy van hol laknod,ami nem egy szakadt viskó,nincsen hiteled, mindketten dolgoztok,nem vagytok nagyravágyóak,nem szórjátok a pénzt!
Semmi gond nem lesz,hidd el! Nem egyszerű,de olyan nincsen,hogy ne tudd megoldani,ezt a saját példám is alátámasztja.

Kép
Kép
k_inga
 
 


csillag

ne csináld már,nem mehetsz el!!!!!!!!!!

KépKép
bettike83
 
 


Betti

Nekem is feszülta bordám! Igen,a baba méretei miatt van! :D

Ana
Remélem minden klappol majd! Várjuk a beszámolót!

Kép
Kép
k_inga
 
 


chris

sztem is hülyeség,semmi baja Andrisnak,ezzel ijesztgetik az embert... :evil:

KépKép
bettike83
 
 


kinga

ezt gondoltam,dehát már csak pár hét és vége.azért félek kicsit a császártól.

neked nagyon fájt utánna?meddig?

tejcsi van rendesen?

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: