Új privát üzeneted érkezett!

Csillag! Butaság amit csinálsz! Minket nem kell itt hagynod! Hidd el mi csak jót szeretnénk neked, még ha nem is így látod! De így van! Annyira kivagy, hogy segítségre van szükséged!

Szeretnünk téged, és legalább azokat ne hagyd el akik szeretnek.

Kép

Kép
anabana
 
 


törölt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.15 08:38-kor.
Vendég
 


Csillag! NE LÉPJ LE!!!!!!!!!!!KELLESZ NEKÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

 
 

Chris! Ez a gyerek már nagyon szépen fejlődik! És szép is! Én nem látom, hogy nagy feje lenne! Nem is lesz! Ne izgulj, tudod a normák azért vannak hogy idegesítsenek, de csak nagyon durva eltérések okoznak problémát. Ezt te is tudod!!


Ennek a gyereknek semmi baja!

Kép

Kép
anabana
 
 


köszi chris.

alapban utálom a fájdalmat a tehetettlenséget,ezért is lesz nagyon nehéz.főleg h nem is nagyon foglalkozhatok a gyerekkel sem,mert elég lesz magamat ellátni gondolom....de majd csak túl leszek rajta pár nap alatt.

kb hány cm a seb?

KépKép
bettike83
 
 


chris!

Tudod miben segíts! Szerintem holnap fel is hívom az endokrinológust!

Nem emelt a gyogyin, pedig 6 os a tsh, de én olyan nem törődöm vagyok, érdektelen, amik fontosak voltak, most nem azok. Nem köt le semmi. Én megemelem a gyógyszert, ártani nem árthat.

Kép

Kép
anabana
 
 


Csillag

Hidd el végre,hogy te egy nagyon kedves és igenis nagyon értékes ember vagy! Pontosan a lelkiismered és az érzékenységed tesz téged fogékonnyá mások iránt! Nagyon nehéz időszakon mész át,de ha itthagysz minket,akkor egy fontos elemmel leszünk szegényebbek! Persze nem erőszak semmi,te érzed,hogy mi van veled! De nagyon szeretünk továbbra is!

Betti

Az első nap nekem pokoli volt! Minden mozdulat fáj! A második sem leányálom,de a harmadiktól rohamosan jobb! Idehaza sokkal alcsonyabb az ágyunk,napokig apa húzott fel,de már magam is rendesen mozgok,lehajolok,takarítok! Vegyél haskötőt! csodákra képes az első héten!
2 napig azt mondod,hogy többet nem szülsz,de már másképp látom! Túlestem rajta!
Nem nagy a seb,bikinivonalban!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!!!

Hogy mi van?? mire jövök ide,? alig találtam meg a fórumot, mert nem láttam a régi nevet.. most mi ez??? na megnézem , a másik oldalon, talán behozza és akkor megértem...

( mi elvagyunk, csak esténként Gergő nyügike, van hogy 1 órát sír, a vége egy laza fürcsike, utána jobb szokott lenni, de tegnap megkapta a 2 oltást, hát nem volt valami fényes esténk...)

pusssssssssssssssssszka MINDENKINEK amíg visszaolvasok

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Niki,

Nagyon jó a progid!!!!!!!!!!! Én már csak tudom (bocs a nagyképűségért, de nekem 2 éve ezt nézegetik), 80 fölött nem kell progipótlás, azért ez jelent valamit, nem?? És még annál is sokkal több!!!!!

Csillag,

A lányok csak felrázni akartak téged, hogy neked legyen jó! Szerintem bármikor elmondhatod a bánatod, amire az az egészséges válasz, hogy hajrá Csillag, - próbálnak erősíteni téged!!! Ne menj el, itt veled van mindenki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
xtina75
 
 


Betti: 15-20 cm lehet,de nagyon vékony,látszani sem fog.Első nap az ö 2 körül tartani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.15 08:38-kor.
Vendég
 


Tina! Nagyon jól fogalmaztál!

Csillag! Ne menj el!

Chris! Köszi! Megyek vérvételre! Dec30 a köv időpont!

Kép

Kép
anabana
 
 


Tina, köszi az infót!Így még nyugisabb vagyok!

CSILLAG, EL NE MENJ MÁR NEKEM! NÉLKÜLED NEM VAGYUNK TELJESEK,HISZ TE VAGY A DIELERÜNK!!!!!!!!!!!!!!!

Ana, nekem ma néha olyan érzésem van mintha megakarna jönni.
Te is voltál így?

Chris, nagyon sokat nőtt már Andriska és nagyon aranyos! Ne aggódj, szerintem semmi baj nem lesz.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


probálok barátkozni a dologgal muszáj lesz és túl fogom élni.ott lesz a pici és majd segit elfelejtetni a bajomat,legalábbis egy picit.

kinga

vettem hasszoritót,akkor azt lehet császár után is használni?én azt hittem h nem.

ilyen:

Kép

KépKép
bettike83
 
 


Niki! Persze, hogy volt! Állandóan féltem! De ez normális! Még ha megyek pisilni, most is nézegetem.

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Na ne mááááááááááááááááááááááár!

Csillag! Ne menj el, szépen kérlek! Én nem akartalak megbántani! CSak próbáltalak felrázni! Magadat hibáztatod olyanért, amiről nem is tehetsz! Tényleg kellene segítség, de szerintem nem gyógyszer, hanem tényleg valami pszichológus - ÉS TERMÉSZETESEN MI!!!!!!

Mi nemcsak azért vagyunk itt, hogy örömködjünk, hanem mindenki eddig elmondhatta a bánatát (NEM UNDOK MÓDON, EZ TERMÉSZETES) és a többiek segítettek - ki így, ki úgy. Légyszi, ne menj el! Kell a Dílerünk!

Mindenkinek szüksége van barátokra és mi azt hittem, azok vagyunk, ha más nem, csak úgy félig, látatlanban! Légyszi, gondold meg magad! Ne dönts ilyen hirtelen!Anának igaza van: SZERETÜNK!

Chris,
Nagyon szép, jó kis pasi az Andriskád! Olyan férfias vonásai vannak!
Zsófinak is nagy a feje a korához képest - 2 héttel idősebb a feje, mint kellene! De szerintem nem lesz gondja... :?

Betti,
Nekem a bordámmal nincs bajom, csak deréktól lefelé... Éjjelente ilyen láblendítéseket kell csinálnom, mert annyira kész van már reggelre a csípőm, medencém és a Jó Isten tudja még mi nem..de a bordám még nem. Zsófika tuti, 45 cm alatt lesz, úgyhogy lehet, hogy nem lesz gond a bordámmal...
Ja, a fejkidugás, meg hát vagy popó-kidugás nálam is játszik...nagyon szereti, ha simizem, nem megy azonnal arrébb, élvezkedik elég sokat.
Szerintem ne félj a fájdalomtól...lesz, ami elfeledteti...ALgopyrin meg végülis kérhető!A haskötő jó ötlet! Leutánozom! Abarátnőm is mondta...

Niki,
Kinga jól beszélt: a körülményeitek rendben vannak...Tudod,kinek nincs? Annak,aki volt a TV-ben, na neki vajon minek kellett az a 6. gyerek? HAJLÉKTALAN! Na, az felelőtlenség volt! De hát ti rendben vagytok!

Én nem keresek rosszul, de feléljük minden pénzünket, mert nincs lakásunk, mindketten kopasz seggel jöttünk el otthonról, MINDENT be kellett szereznünk és albérletben lakunk...most egy csomó pénz ki fog esni, mert 80 ezer Ft - ot autóhasználatban kaptam eddig, ami ugye nem számít a táppénzbe... De leszarom, majd meg fogom oldani. Itt az ideje megtanulni spórolni. És te is meg fogod oldani.
de szerintem mára már rendbe jöttél...

És ANa, remélem, te is jobban vagy. Ez a TSDH dolog nem lehet egyszerű...
Vendég
 


letti

igazad van,elég jó kis topic vagyunk,segitünk bármiben ha kell.én is elég sokat panaszkodom és ti mindig megvigasztaltok :)

KépKép
bettike83
 
 


Na, hogy mára se legyen minden tökéletes.Mert úgy szép az élet, ha zajlik, nem igaz?! :D

Voltam ma apu élettársánál, mert ügyelt és kiderült, hogy a doki is van, és vele ügyel. Így voltam dokinál! :D

Szóval. Kevésnek tartotta a 88-as hcg szintet így jövő hét hétfőn megint kell egy vérvétel. :?
Ezt két lehetséges okból:

1, hogy sokkal később volt pé és még tényleg nagyon az elején vagyok (ez a valószínűbb)

2, hogy csak a hormonjaim szórakoznak velem, vagy is kémiai terhességem van. (ez hülyeség)

Ez kiderül hétfőn, mert ugye, ha jóval több lesz a hcg egyértelmű már a terhesség,de ha kevesebb vagy marad ilyen akkor a 2. verzió! Így az eredménnyel majd szerdán látjuk újból egymást.

Na de ettől függetlenül nem vagyok elkenődve, mert egy nő érzi ezt szerintem. Én legalábbis így érzem.
A másik meg, hogy ma reggel is csináltam tesztet és az sokkal erősebb lett. És miért ne erősödött volna, ha kevés a hcg-m vagy is egyértelműen növekszik. Csak ezt nem említettem a dokinak. Én ráérek, hisz nem hajt semmi. :)

Nézzétek csak: a hétfői és a mai
Kép

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Hát Niki,ez valóban erősödik! Brutál! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Niki, szerintem nem kémiai terhességed van, hanem az igazi baba produkálja!

maccs01
 
 


Kémiai terhesség...besz...ás...
Vendég
 


Niki,

Ez hüüülye! 5 alatt nem terhes, 5 és 25 között vagy igen, vagy nem, akár kémiai terhesség, de 25 fölött tuti terhes!!! Hányadik napon vagy?

Nekem volt épp csak elkezdődő kémiai terhességem, 3 volt a hcg-m!!!

Kép
xtina75
 
 


Legalább, most már tudom, hogy adom be apunak! :D :D

Maccs, én is a babában hiszek, hiszen tudjuk milyen kiszámíthatatlan a ciklusom és lehet, hogy még később volt pé-m,mint gondolom.

Letti, ugye először én is néztem egyet aztán gondolkoztam és egyértelmű a válasz számomra.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Csillag, tetszik a topik új címe, csak kicsit váratlanul ért :) Azt hittem első blikkre, hogy törölted... Aztán a könyvtárból bányásztam elő a linket, ami pár órája még eredeti néven működött és lám-lám :):):) Ezzel a címmel millió tagot toborzol ide :wink:

Szerintem is maradj!!!

maccs01
 
 


Tina, itt a görbim.

http://www.fertilityfriend.com/home/2c93a7

Minden a babát támasztja alá, még a progim is.
Nem is foglalkozom ezzel.

Én tudom, hogy babám van! :D :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Azért hihetetlenek a dokik!!!

maccs01
 
 


Na figyi, nekem DPO 10-en volt 11.8, és már akkor mondta a doki, hogy tuti, hogy történt megtermékenyülés!!
És ha jól számolom, hétfőn, amikor levették neked a hcg-t, DPO 12-n lehettél!!! Teljesen jó ez az érték!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xtina75 2010.12.08 19:36-kor.

Kép
xtina75
 
 


Hát eléggé érdekesek ezek a dokik az tuti!

Tina, nem aggódom, hiszen tudom, hogy baba van és ettől senki sem tántoríthat el, egyébként is a progim is elég nagy ahhoz, hogy baba legyen. Mondjuk én a progit nem említettem! :oops: :oops: :oops:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Neked volt closti ebben a hónapban?
xtina75
 
 


Tina, nekem semmi. Kb. március óta spontánkodunk.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Csak mert ha mondod a dokinak, hogy mennyi a progid, tedd hozzá, hogy closti és egyéb NÉLKÜL (mert az megemeli akkor is, ha nem vagy babás). Progi ide vagy oda, hit ide vagy oda, sztem ez a hcg totál jó. Ha meg tudod tenni, menj el mégegyre pénteken vagy hétfőn, de sztem nem szükséges.

Hány nőnek mondtak olyat régen, hogy ez nem baba, ez ciszta... az a sok ciszta ma már 20, 30 éves felnőtt :lol: :lol: :lol:

Utálom a paráztatós dokikat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xtina75
 
 


Hétfőre adott még egy hcg-s beutalót. Meg fogom csináltatni, már csak kíváncsiságból is.
Mire oda jutok, hogy azt mondja terhes vagyok lehet már szív uhu is lesz! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Na, tehát ennyit az új dokimról! :? :?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


niki

a mostani gyönyörű teszt,szoval ott van a bébi :)

KépKép
bettike83
 
 


Niki, nem biztos, hogy rosszat akar, csak biztos tudja már, hogy min mentél keresztül és én azt látom, hogy a dokik nagyon nagyon óvatosak, félnek, hogy egy-egy felelőtlen megjegyzés miatt megütik a bokájukat.

De tuti, nincs igaza...ilyen bruti tesztcsík mellett!!!
Vendég
 


Egyébként nekem is tetszik az új tpoik-név. n könnyen megtaláltam, mert a kedvenc topikom címszó alatt van...csak be kellett lépnem. Más topikom nincs is, de én is meglepődtem.

Remélem, Csillag visszajön, kicsit kifújja magát, mint nyáron és visszatér közénk... Nem?
Vendég
 


Betti, közeledünk...jövő héten (ami sitty-sutty itt van) 36 hetesek leszünk...aztamindenitneki!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi lányok!

Bettike, ha nem lenne miért is erősödött volna ennyit 2 nap alatt! :D :D

Köszi Letti, egyébként mint emberrel semmi bajom! Hihetetlen egy kedves orvos!Lehet abban valami amit mondasz!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Szerencse, hogy nekem is a könyvjelzőben volt ez a topic.

Majd a 3. babával visszajön! :D És mindig visszavárunk ,de siess!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


HAHÓ!

De élednek itt a csajok!!!!

Niki! Ez szerintem is bébi! Gyönyörű a teszt, gratula hozzá!

Letti! Betti! Nagyon finisben vagytok!

Letti! Ha vesztek valamiket , tessék lefotózni!

Maccs! Tina! olyan jó hogy vagytok itt! Gyertek gyakran!

Kép

Kép
anabana
 
 


Anacica, kérned sem kell :lol: Mivel nálunk a baba még odébb van, én tényleg a TÁRSASÁG miatt vagyok itt, és ha lesz baba, akkor is a Társaság miatt maradok! :)
Én most úgy gondolom, hogy nem is fogok aktuális leendő szüléstopikomra írni, nekem teljesen elég TI :)

maccs01
 
 


Sziasztok!

Jajjjjj Maccs, annyira cuki vagy!Én is ezért fogok mindig maradni! Egyetértek!

Ana, nálunk vasárnap lesz a nagy bevásárlás! Akkor majd teszek fel képeket. Tegnap egész délután böngésztem a bababoltok és webshopok árait, teljesen bele is zavarodtam,...van, amit inkább rendelni fogok.

Szerintetek mennyire fontos a pelenkatartó (szagmentes) kuka? Van vmi ötlet helyette?
Vendég
 


Örömmel jövök 8) 8) 8) 8)

Leti, a szagmentes kuka annak fontos, aki lusta mindennap levinni a szemetet. Vagy pl mifelénk, családi házas övezet, csak hetente viszik a kukát. De én nem veszek. Majd becsomagolom nylonba, és úgy megy egyből a nagykukába.

Kép
xtina75
 
 


Hello Tina, hát igen, nekem is úgy tűnt, megleszek nélküle...:)

Az emberbe beleültetik, hogy minden hülyeségre szüksége van...
Vendég
 


Leti, mi a két bébiőrünkhöz (mindkét gyereknél újat vettünk, mert Ricskó az övét dobálta) kaptunk általad említett kukát. 1 hétig használtam az elsőt, aztán kimostam, elajándékoztam. Behánytam, mikor üríteni kellett azokat a szafalédészerű vackokat. Rosszul voltam, hogy ránéztem - mikor bementem a gyerekszobába -, és tudtam, hogy ott vannak az előző napról származó kakás pelusok. Állandóan van itthon Auchanos zacskó, meg nagyméretű uzsonnás zacskó, én utána mindig abba raktam bele rögtön a "terméket" és minél hamarabb vittem a szemétledobóba. Engem kicsinál az, ha szar van a lakásban :):):) Enié egy darabig dekorációja volt a szobájának, alig vártam, hogy valaki elkérje és odaadhassam ajándékba :)

maccs01
 
 


Hahó!

gyors bekukk

Nincs időm sajnos

Tegnap megijesztett a baba,nem vett levegőt,beriasztott a légzésfigyelője. Apa rohant be,elég volt megsimogatni és felriadt. De délután figyelgettem gyakran.
Most meg ebben a rohadt szélben pittyeg ez a vacak,ha elmegy az áram, minden hangra összerezzenek.
Most próbál aludni.

Niki
Szerintem is van ott baba

Maccs,Letti

Mi kaptunk kukát,de nem használjuk, gyönyörűen ég a pelus a cserépkályhában! Majd ha már nem kell fűteni,akkor használom!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, nem csodálom, hogy besz.rat a légzésfigyelő, nekem is tök szívdobogásom lett tőle mindig... Szerencsére a gyereknek is. Én nagyon örülök, hogy nektek van, minden baba alá kötelező lenne rakni!

Cserépkályha :):):) Azt nem adtak a légzésfigyelő mellé, pedig praktikus találmány :lol:

maccs01
 
 


Sziasztok!

Niki: hát ez nem kémiai, ez bizony csak baba lehet+!!!!! mert csudiszép csíkod van!

Kinga: ez jó, cserépkályha, hát bakker, apival csináltatok egyet, legalább nem fogja mondani hogy mindig fűtök és a gáz ennyi meg annyi :)

Tina: dejó, már van képed a kis drágáról :) különben jól vagy?

Ana: nálad, helyzet, minden okés??? hányinger meg ilyenek???

tegnap visszolvasni nem tudtam, de majd ma talán jobb lesz a net és megtudom akkor hogy mi is a helyzet Csillagommal...

Leti, Betti: a kis finish-ező páros :)

Maccs: cija.. .még mindig bringázol ??? ( mármint szobabicajon)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Szia Mares! Tök jó, hogy amint időd engedi, azért benézel. Jól vagytok? Milyen a kissrác alvókája manapság? Remélem, hogy jó irányba változott :wink:

Csillag törölte a lényeget, szerintem priviben kérdezd!

Sok pusszi nektek!

maccs01
 
 


CSILLAG!


HA NEM JÖSSZ HAMAR VISSZA BESZÁMOLÓVAL! AKKOR ÉN SEM JÖVÖK TÖBBET. TÖBBIEK TI IS TEGYETEK ÍGY!!!!!!!!!!!!!

SZTRÁJK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Na hello.Eddig én is sztrájkoltam! Hallod, Csillag!!!!!?????????

MA rájöttem, hogy van egészségkártyám és ilyen orvosi műszer boltban meg tudok venni 1 csomó mindent. Így ma ezek után szaladgáltam: vettem mellszívót, tejtároló tasakkal, haskötőt, orrszívót és egy vércukor mérőt...mert ugye a vizeletemben mindig van egy kis cukker. Na meg is mértem, 3,1.

Nem túl alacsony ez egy kicsit????? Tud valaki erről valamit nyilatkozni???
Vendég
 


Ja lehet azért, mert jó éhes voltam / vagyok...

Ma voltam a Mamámnál is, aki közölte velem, miután rámnézett, hogy Karácsonyra itt lesz Zsófi.
Hát azért
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: