Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ma voltunk dokinál, Bogi meggyógyult, hétfőn jöhet oviba.
Nekem már nem csak náthám van tuti, mert a jobb arcom annyira fáj, hogy majd' megveszek. Így du. melóból hazafelé, bementem a dokihoz. Még jó, hogy nem használt a neocitran...Arcüreggyulladásom van :evil:
Úgyhogy muszály gyógyszert szednem, 3 félét is kaptam s majdnem összevesztem a dokival, mert nem akartam táppénzre menni. Pedig ezzel pihenni kellene :roll:

Nitacska!
Sajnálom! Majd a következő hónapban! Kitartás!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


gani köszi!
jobbulást neked!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Sajnálom, de majd jövő hónapban lesz szép karácsonyi ajándékotok! :wink:

Gani!
Jobbulást! Arcüreggyuszival tényleg pihenni kéne!
Vendég
 

 
 

Szép estét mindenkinek :)

Monyo, jobbulást Neked :)

Nitácska, sajnálom, de drukkolok továbbra is... :wink: Ne keseredj el...

Gani, az arcüreg gyulladás nem egy kis nátha, azzal tényleg pihenj ha tudsz, nehogy szövődménye legyen, jobbulást kívánok

Itt a hétvége, ki mit fog csinálni? Ilyen időben nekem nincs kedvem kimozdulni sem, ti hogy vagytok vele?
Valószínűleg a hobbimnak szánom az egyik napot :lol:
Megmutatok egyet:
Kép
Vendég
 


cicamaci ezt te csináltad????????
gyönyörűűűűűűűűűűűűűűű...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cicamaci!
Ez nagyon szép! Nagyon ügyes vagy! :D

Mi holnap párom mamájához megyünk, aztán ithon leszünk. Vasárnap meg anyuéknál, mert kedden lesz anyu névnapja, és egy kis ebéd lesz :wink:
Vendég
 


ithon itthon
Vendég
 


kitty akkor lesz jó programotok!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, igen, most lesz, utána meg két hétvégén is disznóvágás :?

Ti mit csináltok hétvégén?
Vendég
 


Köszönöm! Igen én csináltam, szalvétatechnika :roll:

Disznóvágás? Hmm... Valahogy az engem nem vonzana...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.21 20:34-kor.
Vendég
 


kitty nekem 4 honapig hétvégente ugyanaz a programom..tanfolyam..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Nita!Sajnálom! :cry: De ne keseredj el!Lesz az még pozitív is! :lol:

Cicamaci!Hű,tényleg ügyi vagy!Jó kézügyességed lehet!Egy picit irigyellek! :wink:

Gani.Monyo!Jobbulást nektek!Szigorú pihi!
Úgyis olyan hideg van kinnt.Mi legalábbis nem nagyon mozdulunk ki a jó meleg lakásból a hétvégén. :wink:
bár holnap a kórházba be kell ugrani,mert a párom tegnap jól elbánt magával.Ráesett a lábfejére egy vasajtó,és annak is a sarka.Beleállt a lábába és egy jó kis lyukat csinált rajta.Szerencsére nem tört neki csont,csak összeragasztották neki.Holnap kötözésre kell mennie vele.Pontosabban sántikálnia.

Jók legyetek,kellemes hétvégét!
sziszkó29
 
 


sziszko remélem is!!!!!!
na megyek csucsukálni!hétvégén nem leszek..majd csak hétfőn!!!!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello!
Decoupage! Imádom én is! :lol: :lol: :lol:

Lányok! Köszönöm a sok jókívánságot! Valszeg nem megyek a jövőhéten dolgozni. Ma reggelre már a jobb szemöldököm is fájt, úgyhogy nem játszom, itthon maradok és pihengetek egész héten. Kolléganőim bizti örülni fognak :roll:

Itt ma gyönyörű idő van. Süt a nap 7 ágról, szél semmi. Már ki is teregettem a ruhákat az udvarra :D

Buritot csinálok ebédre, anyósom meg süt nekem sütit, hogy meggyógyuljak :lol:

Pedig Moziba akartunk menni 3-asban. Majd a jövő héten.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Cicamaci, disznóvágás engem sem vonz, de inkább azt eszek, amiről tudom, hogy miből van, milyen körülmények között készül a hús, kolbász - ezért megéri :wink:

Nita!
Várunk hétfőn! Milyen tanfolyam?

Gani!
Pihenj is! Itt most süt a Nap, az előbb meg még szakadt a hó :shock:

Én ma takarítottam, most végeztem, párom meg behordta a fát (még sikerült a hó előtt). Edébelni meg a párom mamájánál voltunk.
Vendég
 


Kitty!
Hó előtt? Hol laktok? Itt nem esett :(

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani, Bács megye déli részén lakunk, itt többször is elkezdett szakadni a hó, de persze hamar abba is hagyta. Már nincs belőle semmi :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Nálatok Milyen az idő?
itt hol süt a nap hol meg szakad a hó!
Át bicikliztünk a telekre szembe hó viharban!
Hát mire oda értünk jegesmedvék lettünk!
:lol:

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Zuzmo, itt baromi hideg van, de hó nincs :cry:
Vendég
 


Kitty!
Baja környéke? Van 2 odavaló ismerősöm! Csátaljai (már Érsekcsanádon lakik, mióta férjhez ment) és dávodi (Ő meg Baján lakik már).

Zuzmo!
Telekre? Építkeztek?

Itt sem esik a hó. Jeges szél fúj, azt mondja apa. Én péntek du. óta ki sem dugtam az orromat. Csak hallom, hogy fúj a szél s máris fázom :)

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Szeretnénk majd a telekre építkezni de az még após tulajdona rá adásul a Nagyinak van rajta hazson élvezete. na szóval egyszerüsítve még ők élnek addig mi nem építünk. Már pedig reméljük még sokáig élnek.
De jó lenne ha oda adnák a telket nekünk előbb. nem nagyon van használva.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Ha nem használják, akkor nyugodtan odaadhatnák akár még ma :lol:
Reggel már áshatnátok is az alapot :lol:
Viccet félre téve! Nagy kincs manapság egy telek, amiért nem kell 5-10 milliókat kifizetni.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani!
Bajától 60 km-re lakok :wink:

Zuzmo!
Tényleg nagy kincs a telek. Mondtátok már a nagyinak, hogy oda szeretnétek építkezni?
Vendég
 


Kitty!
Déli irányba 60 km? Kitotózom, hol laksz :D Ne mond meg!

Zuzmo!
Tényleg! A nagyi tudja a terveteket? Mert ha nem tudja, hogy adja nektek ma este? :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani, Keletre :wink:
Vendég
 


Kitty!
Bajától a legdélebbi település is csak 25 km :? Ezek szerint dél -keleti irányba 60 km. Nagyobb város agglomerációja?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Hahaha! Egyszerre írtunk :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Bajától inkább É-Kelet, nagyobb város van a közelében, de én falusi vagyok :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:

Térképről nézed amúgy, vagy ismerős vagy erre, vagy csak szereted a földrajzot?
Vendég
 


Utána majd én totózom ki, hogy Te hol laksz :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tippjeim:
Pirtó
Tázlár
Szank
Harkakötöny
De ha van mellettetek gáztározó, akkor Zsana.
Na? Valamelyik csak bejött :?: :!:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni. Egy 4 hónapos baba anyukája vagyok és 2010-re tervezzük a kistesó érkezését. Jövő áprilisban szeretnénk elkezdeni próbálkozni és reméljük nem kell majd annyit várni a kistesó érkezésére, mint amennyit Marci fiamra vártunk :D

Kima
Kép
Kép
kima75
 
 


Kima!
Üdv itt!
Mesélj magatokról egy kicsit! Hol laktok, mivel foglalkoztál Marci előtt.
Marci spontán fogant vagy lombik baba? Csak a hosszú várakozásból gondolom.
Mennyi lesz a korkülönbség a gyerekek között? Nem sok, annyit ki tudtam számolni ilyen reggeli állapotomban is :lol:

Kitty!
Bealudtál az este? :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


sziasztok.

kima udv itt.

gani jobban vayg mar?en egesz hetvegen pihentem,fekudtem.
csutortokon megyek varratszedesre de nem birom rendesen kinyitni a szamat igy be vagyok tojva rendesen hogy mi lesz :?

nalunk csak egy nagyon pici ho esett par percig azota semmi csak a farkasordito hideg :?

Kép
monyo83
 
 


monyo!

Még csütörtökig sokat javulhat! Bízz ebben!
Én egyáltalán nem javultam péntek óta. Sőt!
Tegnap egész nap, szünet nélkül fájt a fejem jobb oldala, a jobb arcom, rágni csak a bal oldalamon tudok...Most reggel bevettem az utsó gyógyszert, úgyhogy du. megyek a dokihoz s táppénzre vetetem magam. Nincs mese, pihennem kell.

Bogit sajnálom, hogy így míg Én nem megyek dolgozni, Ő sem megy oviba. Pedig pont a Télapós dalokat, verseket tanulják. Sajnos nincs aki elvigye meg hazahordja.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


üdv az ujjaknak!!!!!!!!!
kitty kéz lábápoló műkörömépítő tanfolyamra járok...két hét mulva kezdem a gyakorlati részét!!!!!!!!!!
ma meglátogatott piri...de nem vagyok ám elkeseredve!!!!!!!!!sőőőőőt..annak is örülök hogy pontosan jött.na de majd köv honap sikerűlni fog!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


gani hat ez nem hangzik valami jol :? ragni en sem nagyon tudok raadasul a fulem is nagyon faj.
te milyen gyogyszert szedsz?en csak fajdalomcsillapitot,de ma meg nem vettem be.

nitacska,sajnalom pirit de az jo hogy nem vagy elkeseredve,most mi jon?closty?jol hangzik ez a gyakorlati dolog,bizti nagyon izgi lesz.ilyenkor kin gyakorlatoztok?egymason?

Kép
monyo83
 
 


monyo igen most kezdem a második clostys honapot!!!!!ezuttal már majd baba is sikerűlni fog!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :wink:
a gyakorlatra modelleket kell vinnem minden alkalommal!!!!!!így aki jön ingyen műkörme lesz és ingyen pediür manikürbe lehet része!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gani!
Szegeden élek. Mielőtt Marci megszületett főiskolára jártam, főiskola után pedig elkezdtem egyetemre járni, de azt nem fejeztem már be, mert megérkezett Marci. Marci nem lombikbaba, de majdnem az lett :D
3 évig próbálkoztunk sikertelenül (clostis hónapok, inszemek, lapar stb), de csak nem érkezett a baba. Decemberben lett volna az első lombikunk, novemberben pozitívat teszteltem :lol: Nem tudom mi hiányzott azelőtt 3 évig, de lombik előtt spontán kopogtatott Marci.
Ha a kistesó első próbálkozásra sikerülne, akkor 18 hónap lenne a két kicsi között. ( azért várunk áprilisig, mert Marci császárral született és 8 hónapot legalább várni kell). Bár a párommal azt beszéltük meg, hogy februártól már élesben megyünk és nem védekezünk.....hátha:-)
Remélem jó kis csapat fog itt összekovácsolódni és együtt izgulhatunk a pozitív tesztekért 2010-ben :D

Kima
Kép
Kép
kima75
 
 


Sziasztok!

A nagyi tud a tervekről de azt mondja várjuk meg még ő nem lesz. addig meg éljünk anyuékkal itt ez a hatalmas ház külön szintünk van minek nekünk még egy külön ház. :evil:

Jobbulást a betegeknek! Gyógyuljatok meg minél előbb.
Kima : Üdv köztünk!
Tegyél majd fel képet Marciról.
Egy kicsit kijavíthatlak?
2010 ben már a babákért izgulunk ha jól megy majd versenyzünk ki szül előbb. :D

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Sziasztok! Néhány szóban a hétvége: apu egész végig morgolódott, semmi nem tetszett neki, de remélem ez elmúlik. A kiakadás viszont csak ma következett. Aput reggel bevittem a kórházba, ment a CT vizsgálatra. Erre a doki kérdezi, hogy hol vannak a régebbi leletei mert azt is kellett volna hoznia. Hát ezt miiiiiéééért nem mondták pénteken????????? :evil: :evil: :evil: Honnan a fenéből tudnánk, hogy kellenek a régebbi leletek??? Ha nála lettek volna, akkor már ma hazaengednék. De így meg kellett szervezni, hogy 120km-ről feljussanak azok a nyamvadt papírok. Munka után el kell mennem 14kerből a 8kerbe a papírokért, majd utána ki a 20kerbe. Mindezt autóval úgyhogy én még pesten eddig csak békávéztam. A reggeli utam is elég gázos volt, mert az M0-ás körgyűrűn jöttem és persze elrontottam a kihajtót. Nem vagyok béna sofőr, de ahol még nem jártam ott nagyon eltudok tévedni. Bocs lányok a panaszkodásért...úgyérzem kiszívja minden energiámat ez az egész kórházasdi.
zénéildi
 
 


Nitacska!
A kolléganőm is minden alkalomra valaki mást visz az oviból magával, a tanfira :D A héten Én kiesek, de a jövőhéten bejelentkezek egy műköröm re :lol:

Monyo!
Sumamed kapszulát+antihisztamint szedtem, de a kapszula ma reggel elfogyott. 3 napi adagot írt fel, de ezek szerint nem volt elég.

Kima!
Kitty is valahol Szeged felé lakik, de Bács megyében. Ő is oda jár suliba! Szuper ami történt anno Marcival! Ezek szerint nem a párodnál volt a gond.

Zuzmo!
Milyen figyelmes vagy! 2010-ben valóban a babákat várjuk majd, nem a teszteket.
Mondjuk a tesztekkel kapcsolatban nekem vegyes érzelmeim vannak. Nekem ugyanis sosem volt 2 csíkos tesztem. ' erős és 1 rettentő halvány az volt többször is, de 2 erős csíkos soha.
Meg is lepődtem, amikor mondta a doki, hogy kisbabát lát. Nekem ugyanis a fogamzás után még egyszer megjött a mensim.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ildi!
Sajnálom, hogy ilyen stresszesek a napjaitok mostanában! Majd csak megoldódik lassacskán.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Jaj, most olvasom, milyen tiszteletlen vagyok.....üdv közöttünk Kima!!!!!!! :D :D Én már nagyon várom 2010-et!!!!!!!!

A betegeink hogy vannak? Monyo? Gani? Küldök sok gyógypuszit! :wink:

Cicamaci milyen ügyes vagy! Én tavaly előtt karira a főnökömnek csináltam egyet. Szeretek én is ilyesmiket csinálni: gyöngyfűzés, vagy most jön az adventi koszorú azt is én szoktam csinálni. Már nézegetem a karácsonyi díszítéshez a hozzávalókat! Ti már készültök a karácsonyra? Nekem már most olyan karácsonyi fílingem van! Biztos a hétvégi havazás miatt is.
zénéildi
 
 


gani itt vagy? Egyszerre írtunk! :P
zénéildi
 
 


nézzük, hogy sikerült a vonalzóm....
zénéildi
 
 


rosszul :(
zénéildi
 
 


hátha most...
zénéildi
 
 


most már úgylátom jó és visszamenőleg is kijavította... :) :)

Bocsi, ha egy kicsit sok voltam!
zénéildi
 
 


Zuzmo!
:D :D Béna vagyok :D Én is 2009-ben szeretnék zebrásat tesztelni. :D

Gani!
Nem volt erős a teszted? Mennyire érdekes, biztosan alacsony volt a HCG-d. De végül is a halvány pozitív is pozitív.
A párommal nem volt gond. Nekem az egyik petevezetékem el van záródva, illetve Ir-es vagyok. A peteérés is csak ritkán jár felénk, bár az Ir-re szedett gyógyszer a peteérésnek is jót tesz.

Ildi!
Magyar egészségügy.... :evil: :evil:
Karásony: készülök, de még csak agyban :D Azon jár az eszem, hogy kinek mit vegyek....mit kellene sütni, stb.

Nitácska!
Most olvasom, hogy neked már most is lehet drukkolni
:D

Kima
Kép
Kép
kima75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: