Új privát üzeneted érkezett!

De szép nevek! :wink: Mit szeretnétek? Fiút, lányt, vagy mindegy?
Vendég
 


nekem mindegy...de jóvolna egy kislány...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Amúgy két gyereket terveztek?

Mi igen, párom két lányt :lol: Nekem meg mindegy :wink:
Vendég
 

 
 

először én csak egyet akartam...de aztán rábeszélt a család hogy legyen tesó is.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerintem egy gyerek nem gyerek. Mert hiába szórakoztatnám egész nap, úgyis egy kb hasonló korú gyerek lenne számára az ideális partner. Meg ugye a szülők se érnek rá egész nap a gyerekkel foglalkozni :(

Mondjuk nekünk addigra egy nagyobb ház is kellene, mert a mostaniban csak max egy picivel lehet elférni :(
Vendég
 


mi családi házba vagyunk de nem olyan nagy így mégegy gyrek lesz és így kényelmesen el is férünk...majd ha anyós feldobja a talpát akkér mégjobb lesz és nagyobb hely lesz.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anyós is Halászteleken lakik? Csak a párod az egyetlen gyereke?
Azért ne dobja még fel a talpát...
Vendég
 


sajna egy házba lakunk...... :cry: a párom se bezél vele és én se már vagy 2 éve...egy szemétláda...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú, az nem vmi jó, hogy egy házban vagytok :? Legalább külön bejáratotok van? Vagy minden közös?
Vendég
 


Sziasztok!:)

Jó sokat írtatok :)
Kitty! Nekem hétfőn lesz egy elég komoly zh-m :? úgyhogy most arra tanulgatok! :cry:

Nita! Sajnálom, hogy ilyen rosszba vagytok anyóssal! Őszintén szólva én már régebb óta be-be nézek az egyik topikba amikbe irosgatsz és már ott is olvastam, hogy az anyósoddal nem jössztök ki valami jól :(

Mi pont valamelyik nap nézegettünk neveket! :)
bringóó
 
 


biringóó az anyós cseszte el az egészet...én meg olyan vagyok hogy nem fogom senki hátsólyát kinyalni csakhogy szeressen.... :roll:

kitty van egy közös bejárat de az emeletre vezető lépcső előt csináltunk magunknak külön ajtót...ide nem tud így feljönni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bringóó, ügyi vagy, és sokat tanulsz, bizti meg lesz a nehéz zh is :wink: Én is hétfőn megyek...
Milyen neveket néztetek? Én állandóan nézegetem a neveket, és ezáltal állandóan változnak is :lol:

Nita, az jó, hogy legalább nem tud odamenni okoskodni :wink:
Vendég
 


ne is jöjjön mert komolyan lelökném a lépcsőn.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anyósod különben egyedül él?
Azért ha ilyen közel vagytok egymáshoz, jobban tenné ha normális lenne, főleg hogy ott van az unokája is :?
Vendég
 


Sziasztok! :)

Nálunk a lány név befutó a Csenge, vagy én utánnam Brigitta! Nekem nagyon tetszik még az Emma, de a páromnak nem :(
Fiú nevek közül, vagy ő utánna Tibor, vagy tetszik még az Árpád, Máté :) Zsombor!

Kitty! Miből vizsgázol hétfőn? Én statisztikából! :?
Nita! És Mátéval se szokott találkozni az anyós?
Kitty! Neked milyen az anyósjelölted? :D
Pinkiné! Nagyon eltűntetek! Remélem minden rendben Veletek! :roll:
bringóó
 
 


biringóóMátéval se törődik már hosszú idelye....még a születésnapját se tudja....
de nem is emgedném hozzá....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bringóó!
Én Mo földtanából :wink:
Anyósjelölt rendi, egy faluban lakunk (csak pár utca választ el minket), így gyakorlatilag rá számíthatunk elsőként, mert anyuék a szomszéd városban laknak. De jól kijövünk, ma is ő adta kölcsön a habverőjét, hogy tudjak sütit csinálni :lol:
Vendég
 


kitty neked rendes anyósod van...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát ja, de mondjuk össze kellett csiszolódnunk, régebben voltak nézeteltéréseink, és ennek mindketten hangot is adtunk :lol: De már nincsenek :wink:

Bringóó, te anyósod milyen?
Vendég
 


de a lényeg h :lol: ogy jóba vagytok

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :)

Kitty! Biztos jó lehet a tantárgy amiből írsz! Érdekesnek tűnik! Nekem az ilyen tantárgyak soha nem voltak az erősségeim és mindig "csodáltam" azokat akik jól tudják....! Meg hát a bioszról kémiáról nem is beszélve! Én inkább matekos vagyok :)

Nekem anyósjelölt rendes nagyon! Persze az elején biztos neki is nehéz volt megszokni a gondolatot, hogy "elveszem Tőle" a kisfiát, de jóba vagyunk nagyon!

Nita! Máté baba alszik már ilyenkor ugye? Vagy mikor szokott elaludni?

Jujj már jó késő van! Megyek is aludni, mert holnap vár a tanulás :?
Jó éjt! :D
bringóó
 
 


Sziasztok!

Bringóó, holnapra egy kalappal :wink:
Nekem végülis megy ez is, az is, de a közgés részeket nagyon nem csípem. Szerencsére itt ilyen nincs :)
Vendég
 


biringóó persze ilyenkor már alszik...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :)

Kitty! Na hogy sikerült?
Nita! Annyira jó a neved alatti képecske :lol: Mesélnél egy kicsit Máté babáról! Jövőre megy oviba ugye? Biztos várja a Jézuskát :)
bringóó
 
 


biringóó köszke az avatar dicséretet....
Máté február 23-án lesz 3 éves!!!! :D :shock: :shock:
február elején már vihetem beszoktatni az oviba.....
Bizti várja az ajikat....majd holnap kiderűl......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :)

Tényleg az az avatar amit én dícsérgettem! :D Tudtam, hogy van valami neve, de nem jutott eszembe :)
Máté biztos élvezni fogja az ovit! Nálatok lesz valami rokonlátogatás?
Én nemsokára megyek pároméknál! Anyós szeretné, ha náluk ebédelnék, aztán jövök haza! :)

Szép napot! :)
bringóó
 
 


Kép

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! :)
bringóó
 
 


biringóó anyuméknál voltunk meg a nagymamimnál....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi is mindig mentünk valahova ünnepek alatt: anyósékhoz, anyuékhoz, mamáékhoz, ma rokonok jöttek, este mi megyünk buliba - szóval nem unatkozunk :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék, 24 éves vagyok. 2008 júliusában volt az esküvőnk, augusztus óta nem szedek gyógyszert, de sajnos azóta még semmi. Pedig nagyon várjuk. Kinek mennyi idő kellett a csodához?
bonbon
 
 


Sziasztok! :)

Üdv itt köztünk bonbon! Remélem hamar összejön a baba! :wink:
Ha megkérdezhetném, Neked a gyógyszer abbahagyása után mindig megjött pontosan?

Ki hol tölti a szivesztert? :)
bringóó
 
 


Sziasztok! Most csatlakoztam a "babaprojekt2009" topicba is, gondoltam ide is becsatlakozom, ha nem bánjátok! :D
Én is 24 éves vagyok, idén végzek az egyetemen, és nagyon örülök, hogy vagyunk egy néhányan, akik nem riadunk vissza fiatalon babát vállalni! Remélem mindekinek hamar összejön! :wink:
Ti hogyan készültük a babavárásra, szedtek valamilyen vitamint esetleg...stb?
nyuszifül16
 
 


Szia bringóó, nem sajnos nem jön meg rendszeresen, úgyhogy elég nehéz kiszámolni a peteérést. De azért remélem nem lesz gond, én nem szeretnék éveket várni, azt nem bírom ki...Így is már vagy 3 éve elhatároztuk, hogy majd szeretnénk, és most itt az idő, hogy legyen.
A doki ennyit mondott, nem kell hozzá más csak sex,sex, és sok sex. :-)

Szia nyuszifül16, én folsavat szedek.
bonbon
 
 


Nyuszi, én nem szedek semmit, csak próbálok odafigyelni az életmódomra (no cigi, alkohol, sok gyümi, vitamin - külön bogyókat nem szedek) :)

Bringóó, szilveszter most a legújabb felállás szerint itthon, és ide jönnek barátok - de addig még változhat :) Ti hol lesztek?
Vendég
 


Sziasztok!
Bonbon én is folsavat szedek elevittel kombinálva, mert nagyon vitaminhiányos vagyok vérkép szerint.
Kitty:alkohol, cigi nálam sincs abszolút, ami kevés az viszont a mozgás, pedig sztem az is nagyon fontos. Bár most itthon vagyok vidéken, sajna egyedül, Kedvesem Pesten próbál munkát keresni, mivel dec egytől elbocsátották...Drukkoljunk neki, ráadásul emiatt feszkós, nehéz vele most így a távolból is, bár sztem én is viselkednék, ha nem lenne munkám, a Családom meg nem támogatna egyáltalán, és nem is beszélne velem...
Nem is tudom, hogy kinél olvastam fentebb, hogy az Anyóssal gond van, hát itt az Após a nem százas. Képzlejétek, Kedvesem Anyuja nem látogathaja mega családját,csak Anyák napjakor, mert anno az ő szülei (Kedves Anyujáé) nem segítettek Kedvesem Apjának az építkezésben. Hányinger, csak azt nem tudom, eza szegény nő ezt hogy haghatja...
Bringo_ Szilveszter előreláthatólag itthon...bár most jól esik a pihi, mert 2 hónapig szakdoli miatt nem tudtam hazajönni.
Lányok! A hőmérőzést Ti alkalmazzátok, Nálatok mennyire vált be?
nyuszifül16
 
 


Nyuszi, drukk, hogy találjon jó melóhelyet a párod! Dec-ben enyémnek is rezgett a léc, de szerencsére megúszta.
Én nem hőmérőzök, meg nem is fogok, csak idegesíteném magam vele :)
Vendég
 


Szia Kitty! Látom kergetjük egymást a topicokban! :D
Igazad lehet a hőmérőzéssel kapcsban! Meg macerás is, csak félek egy picit, mert egy jó ideje már csak a megszakításos módszerrel védekezünk, ami ugye nem elég biztonságos. A középidőt sem vettünk figyelembe, még sincs semmi. Ennyire nagy lenne a szerncsénk??? Ami aggaszt, hogy májusban volt egy méhszájseb műtétem, amikor is nem fagyasztottak, hanem műtöttek, mert a dokim szeritn így biztosabban terhes lehetek, de a veszélyeztett terhesség lehetőségét magában hordja. Bíztama dokiban, mert családtag ajánlotta.Olvastam a neten, hogya műtétet csak szülés után javasolják ebben az esetben, mert a terhesség esélyeit rontja. Erről nem tud vki vmit?
Te és a Párod között hány év van, hasonlóan gondolkodtok a babócáról?
nyuszifül16
 
 


Sziasztok! :)

Bonbon! Nekem ez a második hónap gyógyszer nélkül! Múlt hónapban 35 napra jött meg! Ma járok szintén a 35. napnál de még semmi... El kellene mennem dokihoz is, csak keresni kellene valaki jó nőgyógyászt!
Én nem szedek semmilyen vitamint, bár rá férne :roll:
Mi szilveszterkor Hajdúszoboszlón leszünk! Vagyis már holnap megyünk.
Nyuszifül! Én is drukkolok a Párodnak :)
bringóó
 
 


Nyuszifül, négy évvel idősebb a párom. Hasonlóan gondolkodunk, bár őt néha csalogatják az anyagi javak, de belátja ő is, hogy a pénz nem boldogít.

Nálatok mennyi a korkülönbség?

Bringó, Hajdúsz.-n a fürdőbe mentek? Biztos jó lesz! :wink:
Vendég
 


Bringóó! Nekem az első gyógyszermentes menzeszem 1 hét késéssel érkezett a rendszeres 28 naphoz képest, utána volt egy két hónapos szünet, akkor elmentem dokihoz. Azt mondta nem vagyok terhes, várjak míg megjön. Vártam, megjött. Azóta megint 32 napnál járok. Úgy félek, hogy nehezen fog összejönni.
Nyuszifül16! Az Elevittől nem hízol? Nekem mondta a dokim, hogy szedhetnék a folsav mellé, de csak naponta felet, mert vagy rosszul leszek a melléklatásoktól, vagy az egész hűtőt felfalnám. És ismerősi körben is hallottam, hogy híznak tőle, mert nagy étvágyat csinál.
bonbon
 
 


Kitty! Az egyik ismerősünk rendezett egy házat Hajdúszoboszlón és ott leszünk páran. :D Remélem jó lesz, bár én most legszívesebben egész nap csak pihennék...
Bonbon! Én is attól félek most, hogy nem jön meg, és hogy majd nehezen fog összejönni a baba! Bár még van rá időnk, dehát akkor is félek! Főleg, hogy Párom legalább 4 gyereket szeretne :roll:
bringóó
 
 


Bringóó! De aranyos a Párod! Mi is szeretnénk kettőt, hármat... És szeretném ha csak max 3 év lenne kettő között
bonbon
 
 


Hú Bringóó, akkor bele kell húznotok! Én is nagycsaládot akarok, kis korkülönbséggel :D
Vendég
 


Kitty: Mi egy idősek vagyunk a párommal. Szüleim rágják is a fülem, hogy gyerek...most erre mit mondjak!? Egyébként 24ek vagyunk!

Bonbon: Néhány napja szedem az Elevitet, nem tom, hogy hízlal-e , de gyorsan kiderül, metr nagyon hízékony vagyok. Egyébként alacsony vagyok és 52 kg szóval ez nem gáz, de nagyon vékonya csontom, és tényleg baromihamar meglátszik rajtama hízás. Amit én észre vettem, az az hogy barmi feszült és lobbanékony vagyok, mióta ezt szedem. Azért nem félek tőle, mert nem tom ismered-e a Lenkei féle vitaminokat, baromi drgák. Én tök szkeptikus voltam velük, amíg helyre nem hozott 3 hónap vesegyulladásból, amit az orvosok 5 doboz antibiotikummal kúráltak sikertelenül. Szóval, az mindenből többet tartalmaz, mint ezek az átlag vitaminok, attól csak nagyon csöppet híztam, de nem voltam tök ideg. szóval nem tom, mi van az elevitben, de én nem nagyon vagyok vele megelégedve eddig... :evil: Persze végig szedem, mert tök sokba került.
De sztem , ha már veszel valamit jobb a Béres Gravida, mert abba van jód, és az nagyon fontos a babfejlődését illetően. Az Elevitben az nincs, sztem ezeket a vitaminokat, főleg most télen érdemes szedni, mert tavasszal, nyáron tök sok friss gyümit és zöldséget tudunk bevinni! Ha babásak leszünk, majd cserélhetünk sali recepteket!!!! :wink:

Bringó: Jó bulit Nektek, használd ki az időt, baba mellett úgy sem lesz annyi, de azért pihenj is! Holnap indultok?
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Mi is úgy gondoltuk, hogy max 3 év körkülönbség az ideális! Bár én beszélek.... mikor köztem és a tesóm közt 14 év van :D De imádom! Bár néha apáskodó, de sebaj... :lol:
Nyuszifül! Ma indulunk kb. egy jó fél óra múlva, úgyhogy megyek is lassan!

Jó szilveszterezést kívánok Mindenkinek :)
bringóó
 
 


Bringóó, jó utat, és jó bulizást! :D

Nyuszifül, mi idén költöztünk össze saját lakásba a párommal, erre első kérdés: terhes vagy? :shock:
Aztán most karikor megint, hogy jövőre szaporodjunk...

Mondjuk én alapból nem akarom majd elmondani a rokonságnak, hogy mikor kezdünk próbálkozni, mert ha nem jön össze elsőre, vagy jó pár hónapig, akkor csak idegesítene a kérdésük - abból meg veszekedés lenne - ahogy magamat ismerem :oops:
Vendég
 


Bringóó: Jó utat,érezzétek nagyon jól magatokat!!!!

Kitty: Igazad van, én is csak a tényket közölném. Meg, mint írtam totál nem értékelnék, mondanák is hogy nem vagyok normális!!!! sajnos eza szomorú tény...
Mindegy engem nem tör le, nem az ő életük...
Párod mivel foglalkozik?
És akkor , amitn befejezted a sulit Ti is próbálkoztok, vagy vársz még?
Tom,, hogy gáz, de profil beállítást hol lelem, tegnap este sokáig kerestem, és tök elkeseredtem, hogy nem találom...
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: párom gépészmérnök, most tervezőként dolgozik.
Egy évet min. akarok dolgozni, de ez persze attól is függ, hogy milyen munkát kapok (ha egyáltalán kapok). A gyeshez muszáj vmennyit dolgozni, hogy ne a legkisebb összeget kapjam (azt meg nem akarom).

Felül, ahol ki van írva h Segédletek, ott lenyitod, és ott van a profil, arra katt, és beállíthatsz egy csomó mindent :wink:
Vendég
 


Nyuszifül16! Igen, én is a Gravida mellett szavazok, nem tudom miért, de úgy érzem az jobb.
Salátákat én is szívesen eszem, úgyhogy benne vagyok! :-)
bonbon
 
 


Bobon: Te szeded a Gravidát már, vagy csak szimpatizálsz vele? Remélem hamarosan sor kerülhet a sali receptek cseréjére!!!!! :wink:

Kitty: Azért tök jó, igazad van a munkával kapcsban, én is asszem így gondolkodnék, de annyira szeretném ezt a babát, hiszen idén tavasszal már 25 leszek!

Lányok!!!Térjünk a lényegre! :D Ti már próbálkoztok? Mióta?
Ha vkinek vmi gyors babásodási ötlete vagy infója van, ossza meg velünk! :P
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: