Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.üdv a ujaknak!!!!
tök jó kezdünk jó sokan lenni!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boldog babás új évet :wink:
Vendég
 


mindenki ünnepel már?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita, még nem. De nemsokára jönnek barátok ;)
Ti este mentek a koncertre?
Vendég
 


nem megyünk koncertre.....itt vagyunk anyuéknál..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, miért nem mentetek? De anyudéknál is biztos jó volt :wink:
Nálunk házibuli, ahhoz képest, hogy nem szerveztük, egész jól sikerült 8)
Vendég
 


kitty azért nem mentünk mert most székesfehérváron volt a fellépésük és oda azért nem volt kedvem leutazni......de anyuéknál is nagyon jól elvoltunk.........a gyomrom is megfájdult a sok nevetéstől........... :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül16! Bocsi, hogy csak most írok, de nem voltunk itthon. Még nem szedem a Gravidát, de lassan el kéne kezdeni... Jelenleg csak folsavat szedek.
bonbon
 
 


Sziasztok!

Először is Nagyon Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek! :)

Kitty! Szerintem úgy is rendes gyest lehet kapni, ha valaki tanúl és aközben lesz terhes! Ugyanolyan mintha dolgozál! Ezt még az egyik tanárom is említette.... Vagy rosszul tudom?

Nita! Máté hogy érezte magát szilveszterkor? :) Láttam az egyik topikba (ahol lehet rendelni hcg meg ih teszteket) hogy Te is akarsz rendelni.... Azt szeretném megkérdezni, hogy rendeltél végül? És ha igen akkor meg voltál elégedve mindennel?

Bonbon! Neked végül megjött már? Már úgy emlékszem Te is írtad, hogy arra vársz, hogy mikor jön meg.... Vagy lemaradtam valamiről? :oops:
bringóó
 
 


Bringóó! Nem, még nem jött meg, és attól félek, hogy ez megint nem baba, hanem csak rendetlenkedik a menzeszem. :-(. Mint mindig... Majd meglátjuk... Neked?
bonbon
 
 


biringóó máté nagyon jol érezte magát szilveszterkor......kettőig fent volt......
nem rendeltem onnan...hanem az egyik lány rendelt annyit hogy nekem is elég legyen .......egyépként meg voltam elégedve amit küldtek.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, gondoltam ide is beköszönök! Jó, hogy mindenki jól van.
Bobon: Lehet, hogy én is abba hagyom az Elevitet, és csak folsavat fogok szedni...

Kitty: Szerintem is lehet, suli alatt kapni a gyest, de ha vmi nagyon érdekel utána nézek a TB és Szocjog törvényben!
De az tuti, hogy Gyesnél és Gyednél is a biztosítottsági időt veszik figyelembe, tehát, hogy fizettek-e utánad tb-t, vagy kedvezményezett voltál-e, vagyis tanuló.
Gyesnél asszem 168 nap az igényjogosultsági idő, és ha nem volt jövedelmed, de biztosított voltál, akkor a minimálbér kétszerese alapján számítják ki. Ha vkinek a gyed kedvezőbb, az választhat, viszont az a gyerek 2 éves koráig jár.
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Bringóó, Nyuszifül, köszi! Nyuszifül, megköszönném, ha utána néznél :wink:
Ha tanuló vagyok, az biztosítottnak számít? :oops:

Nita, jól bírta Máté :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty: Ok, jövö héten megyek Pestre, és akkor megnézem részletesebben. Igen, ha tanuló vagy, az annak számít....
nyuszifül16
 
 


Nyuszi, köszi! :D
Vendég
 


sziasztok....no merre van mindenki?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon kihalóban van a topik! Remélem nem tűntetek el!
Bonbon! Nekem azóta már megjött! A 39. napon!
Kinek hogy telnek a napjai?
Nekem tegnap volt vizsgám, de elég nehéz volt... majd meglátjuk...
Szép napot! :)
bringóó
 
 


Bringóó, sajnálom hogy megjött :(
Vizsgához drukk, biztos meglesz! :) Én most otthon vagyok, tanulok, főzök, tüzelek a kandallóban.
Vendég
 


biringoo sajnálom pirit...a vizsga tuti sikeres!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kitty! Neked mikor lesz vizsga?
Én is tanultam ma kicsit, csináltam spagettit, meg délelőtt jól kibuktam a Statisztika eredményem miatt, ami nem lett meg de holnap tuti megyek megtekinteni! Kicsit elegem lett mindenből, aztán a tesóm rádöbbentett arra (amit amúgy már eddig is tudtam) hogy ezzel a diplomával kitörölhetem a ... gyakorlatilag (mivel ez csak három év, és olyan mintha fősulira jártam volna) jó munkát meg csak ismeretséggel lehet szerezni....
Nita! Te ugye már elkezdted a műkörmös gyakorlatot? Milyen? Úgy szeretnék már csináltati magamnak műkörmöt (csak valami szolidat) de sajnálom rá a pénzt! Errefelé olyan drága... Bár gondolom mindenhol... :?
bringóó
 
 


biringóó ha eljössz modelnek ingyen lesz szép körmöd!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bringoo!
Nekem még nem jött meg, de terhes sem vagyok :-(. Csináltam tesztet. Nem tudom mit csináljak, hogy ilyen rendszertelen a menzeszem.
bonbon
 
 


bonbon.....szerintem menj dokihoz,..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Naticska007! Ide is leírom... :-)
Lehet, tényleg felhívom a dokim... Nem akarom!!!!!!!!! :cry:
bonbon
 
 


bonbon de ha muszály.........lehet tud segíteni...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Naticska007! Köszi a bíztatást! :-)
bonbon
 
 


ez csak temészetes....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bonbon, felhívtad a dokit? ezzel mielőbb menj el, vizsgáltasd ki magad! :wink:

Nita, hogy vagy? Hogy megy a suli?

Én tegnap voltam angolon, azért nem jöttem, este meg kisebb infarktust kaptam, mert a párom mindenhonnan letörölte a szakdogám. De szerencsére a bátyám gépén megvolt.
Vendég
 


kitty köszi épp majd meghalok....iszonyat fáj a torkom...kezdek köhögni.....és alig van hangom....ja és folyyik az orrom is..... :cry: :cry: :cry: :cry:
a tanfolyam nagyon jó....tegnap egy barinőmtől megkaptam a kidolgozott tételeket is,,,,igy csak tanulnom kell....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, jobbulást! Szedsz valamit v voltál orvosnál?
A kidolgozott tételek meg nagy segítség, rendi barátnőd van. Mikor lesz belőle vizsga? Körmikkel hogy állsz? Csináltál már?
Vendég
 


H_kitty! Még nem hívtam fel... :oops: Majd jövő héten. Azt próbálom elhitetni magammal, hogy ez még a gyógyszer abbahagyása miatt van (6 évig szedtem mercilont, augusztusban hagytam abba).
Ígérem, felhívom :-), és jelenteni fogom, hogy mit mondott a doki.
:-)
bonbon
 
 


Sziasztok!

Kitty! Tényleg szerencse, hogy tesód gépén megvolt a szakdoga :) De Párod hogyhogy letörölte?
Nati! Jobban vagy már? Remélem igen :)
Bonbon! Elhiszem, hogy nem akarsz dokihoz menni! Én őszintén szólva már jó pár hónapja halasztgatom, hogy el kellene menni, megnézetni magam, hogy minden rendben van-e! Főleg most, hogy abbahagytam a gyógyszert, de nem tudom rávenni magam :?
bringóó
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ma reggelre hozzám is beköszöntött piri. :-(
Bringóó: én is így vagyok, csak halasztgatom, halasztgatom...
bonbon
 
 


Sziasztok!

Bonbon, sajnálom :(

Lányok, ti már elkezdtétek a babaprojektet, menjetek dokihoz!!! Inkább most derüljön ki ha baj van, ne akkor, ha már ott a bébike!
Szóval sipirc dokihoz :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Hol van Mindenki?
Nita! Jobban vagy már!
Jujj Kitty! Bekeményítettél :oops: Igazad van, hogy menni kellene dokihoz, bár mi még nem kezdtünk bele a babaprojektbe... de akkor is el kellene menni, bár ebbe a hónapba tuti nem jutok el, de Bonbon! Neked tényleg sűrgös lenne elmenni :(
Most megyek tanulni! :?
bringóó
 
 


Bringóó, még mi sem kezdtük el a babaprojektet, és nem is voltam dokinál még. De mielőtt elkezdjük, feltétlen elmegyek egy komplett nőgyógyászati vizsgálatra, vérvizsgálatra, meg amire lehet.

Én is tanultam, tanulok egyfolytában. Hány vizsgád van még? Nekem csak kettő, de elég nehéz különösen az egyik, meg ott van még az angol különóra...
Vendég
 


sziasztok.már jobban vagyok de még folyik az orrom....
kitty tegnap megcsináltam 10 körmöt /tipp+porcelán/nagyon jól sikerűlt így elsőre.majd felteszem a képet róla......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nem gondoltam volna, hogy ilyesn sokan vagytok :D :D
én most vagyok 20. és 3 hónapos a kisfiam.

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Sziasztok!

Kitty! Nekem elég sok vizsgám van még... nem úgy sikerültek a dolgok ahogy terveztem :? Ma is volt egy vizsgám, de én inkább már nem mondok senkinek semmit, hogy hogy sikerült...
Teljes mértékben igazad van a vizsgálattal kapcsolatba!
Ha lemegy a vizsgaidőszak, utánna mindenképpen elmegyek dokihoz!
Nita! Örülök, hogy jobban vagy :) Biztos szép körmöket csináltál :) Máté baba hogy van? :)
Szia Nini! Mesélj kicsit magatokról :)
bringóó
 
 


biringóó hála égnek jobban vagyok.....de most ilyen száraz köhögésem van... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bringóó

Márk főiskola első évében jött, és nem volt betervezve, így elsőnek nem is örültem neki, de persze ez megváltozott. És tényleg a világ legjobb dolga még akkor is ha rengeteg éjszaka nem aludtam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz, azt hittem csak rizsa. Persze vannak rossz napok,percek,pillanatok mikor az ember a francba kívánja az egészet, de hát ez van. A jó az sokkal töb.Most azon vagyok, hogy minnél hamarabb folytassam a sulit.
Ti hogy-hogy ilyen fiatalon szeretnétek babát ? A mai világban ez pont nem így szokott lenni. Nekem is sokan beszóltak....

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? :oops:
Lenne néhány ötletem a babára váróknak, ahogy olvasgattam néhányotoknál már aktuális a dolog.. :) Mi is sokat vártunk Pindurira, de végül 'nagy nehézségek' árán (úgy néz ki, hogy) összejött. :D

Rita

Kép
Kép
mékárime
 
 


mékárime persze hogy csatlakozhatsz....gratula a babóhoz......
haljuk azt az ötletet..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm! :) De inkább majd csak egy hét múlva gratulálj, mert 19-én megyek 12 hetes uh-ra, addig még tiszta ideg vagyok.. :?

Tehát mi 2007. decembere óta próbálkoztunk, szeptemberben hagytam abba a gyógyszer szedést, de még hagytunk pár hónapot, hogy kitisztuljon a szervezetem. Elevitet én már azóta szedek, semmi bajom nem volt tőle, most sincs szerencsére. Azt hittük, hogy majd rögtön állapotos leszek, de persze semmi nem történt hónapokon át, közben dokit is váltottam, ami életem egyik legjobb döntése volt. A menstruációm teles káosz volt, 35 naptól egészen 73-ig minden előfordult. Kiderült, hogy valami nem oké odabent, és ezért rendszertelen a dolog. Dokimmal megbeszéltük, hogy az egy évet kivárjuk, és, ha addig sem történik semmi, akkor kivizsgálások következnek, illetve gyógyszerek. Közben én persze nem tétlenkedtem, jártam természetgyógyásznál, szedtem sok-sok vitamint.
DE, ami a lényeg ittam palástfű teát, cickafark teát + szedtem: barátcserje + méhpempő bogyót.
Ezek segítenek, hogy beálljon a menstruáció, erősítik a méhet, plusz elősegítik a peteérést.
Amúgy vicces volt, mert ősszel bejelentkeztem decemberre a dokihoz, hogy elküldjön kivizsgálásra, de mire eljött a december addigra Pinduri már a pocaklakó volt. :)

Huu de hosszúra sikerült.. :D

Kép
Kép
mékárime
 
 


mékárime
mindjárt itt a 12.hét.....köszi a történetet...nem is olyan hosszu.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, várom akkor majd a köröm képeket! Azt akartam a suliddal kapcs. kérdezni, hogy fizetős vagy ingyenes? én is épp szakmát keresek...

Bringóó, vizsgákkal megértelek, nekem se sok kedvem van, főleg, hogy bejelentették, hogy kitörölhetjük vele - vagyis még azt sem, mert kemény a fedele :evil:

Nini, üdv itt! :D Gratulálok Márkhoz! Te mit tanulsz?

Mékárime! Üdv! Köszi a történetet, elég hamar meglett akkor a baba! Gondtalan terhességet!
Hanyadik évfordulótok lesz?
Vendég
 


Sziasztok!

Nini! Hát én úgy vagyok vele, hogy imádom a gyereket és alig várom, hogy nekünk is lehessen babánk! Én tuti nem a munkámnak fogok élni, és a karrier se érdekel....
Sajnálom, hogy sokan beszóltak Neked. Miket mondtak? Annyira nem értem az ilyen embereket... Akkor is, ha nem tetszik nekik valami, minek kell még kinyilvánítani is. Semmi közük más magánéletéhez. Szülők hogy fogadták? Gondolom először biztos meglepődtek :)

Rita! Üdv itt köztünk! :) Biztos minden rendben lesz az uh-n! :)

Kitty! Én is ki vagyok bukva emiatt az egész oktatási rendszer miatt! Ráadásul nekem még felsőfokú vagy szakmai nyelvvizsga kell a diplomához! Ja dehát persze előtt kellene egy középfokú is, hogy a két félév szakmai tárgyat fel tudjam venni :?

Nita! Én is várom a képet a körmökről amit csináltál :) Biztos nagyon szépek lettek! :D
bringóó
 
 


lányok a képet csak ugy tudjátok megnézni ha vki megdja az msn címét és oda átmásolom mert én nem tudom lekicsinyíteni meg ilyenek...... :x
kitty sajna nem ingyenes a tanfolyam.......93.000 a tanfolyam+28.000 a vizsga és még +62100 ft a kezdő csomag... :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bringóó, ez nem valami jó. Nekünk a diplomához csak egy középfokú kell, az meg van, lassan négy éve... Meg most szeretnék begyűjteni egy másikat :roll:

Nita, nem olcsó, de egyik szakma sem, sajnos :( Az anyákat sem támogatják, a tanulást sem, de dolgozzunk is, meg gyerek is legyen, mert fogy a lakosság :evil: Ezen mindig úgy felhúzom magam!

Az email-emre nem tudsz képet küldeni? Mert múltkor sikerült. :wink:
Vendég
 


kitty meg is értelek.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: