Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :)

Nita! Én szívesen felveszlek msn-en ha gondolod :wink:
Hú hát tényleg elég dúrva árak vannak! Én a mérlegképes könyvelőt néztem múltkor, mert hát közgázt tanulok, meg már máskor is barátkoztam a gondolatta, csak hát túl nagy felelősség lenne rajtam.... A tanfolyam az egyik helyen 300.000 ft, de elmehetek vip csoportba is, ami 600.000 ft.
Kitty! Az jó nagyon, hogy Neked már megvan a nyelvvizsgád! Nekem egy szóbelim van németből, de én nagyon nehezen tanulom a nyelvet az a baj....
bringóó
 
 


biringóóó irtam privit..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bringóó, én szerencsére könnyen tanulok nyelvet, de az is sok pénz. :( Nekem is német van, most angolul tanulok másfél éve magántanárnál (mert suliban esélyem sincs megtanulni olyan szinten, hogy nyelvvizsga is legyen belőle).
Én a csecsemőgondozó szakot néztem, mert én meg teljesen mást akarok, mint amit eddig tanultam.
Vendég
 

 
 

Kitty!

Augusztusban lesz az 1. házassági évfordulónk, és egyben a harmadik éve, hogy találkoztunk + Pinduri is akkorra időzítette magát :D
Nekem angolból van középfokum, de egyáltalán nem használom sajna, és így sokat felejtettem.. :?
Csecsemőgondozó szak? Hm hát az izgalmas lehet. És ez már elhatározás, vagy csak még fellángolás volt?! :)

Rita

Kép
Kép
mékárime
 
 


Kitty! Ez a csecsemőgondozó szak tényleg jó lehet. Régebben én is gondolkoztam rajta, és most újra felkeltetted vele az érdeklődésemet :lol: Nem tudod, hogy ennek pontosan hol lehet utánna olvasni? Vagy mi a menete?
bringóó
 
 


Rita, ez úgy néz ki, biztos :wink:

Bringóó, a felvi.hu-n néztem, fsz képzés fősulikon.
Vendég
 


Kitty! És Te mit néztél ki magadnak? Hol gondoltad elvégezni?
bringóó
 
 


Nita! Felvettelek msn-en! :lol: :D
bringóó
 
 


Bringóó, én a Kecskeméti Főiskolát néztem, mert ott van levelezős a környéken (2. helyen pedig a bajai Eötvös J. fősuli).
Neked gondolom Pest?
Vendég
 


Kitty!
Nekem Nyíregyháza van a legközelebb, vagy Debrecen :D
bringóó
 
 


biringóó ok....
a hétvégén nem leszek de hétfőn már igen,....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hoztam képet Nita Mátéjáról, meg a műkörömről :)
Jó nézegetést:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
bringóó
 
 


biringóóó ezer meg ezer köszönet!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok
kicsit el voltam havazva, meg ált. más fórumon tevékenykedek :)

Válaszolok a kérdésekre.... MÜTF-öt ismeritek ? :) Na, ott tanultam.
Engem hála Istennek nem zavartak a beszólások, csupa irigy ember volt, én úgy voltam vele, ahogy a mondás is tartja - jó pap holtig tanul- tanulni b.mikor tudok...viszont gyereket szülni nem....ki tudja ha elvetetem lehetett e volna másik ?!! Így legalább látom felnőni és kül. baba mellett ingyenes a fősuli :P :P


Szép a köröm, te csináltad ?

Kép

NIKI
nini.n
 
 


nini igen én csináltam....
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, Máté még mindig gyönyörű! A köröm is tetszik :wink:

Nini, látod milyen jó, hogy kiálltál a baba mellett? :wink:
Vendég
 


kitty köszi a dicséretet..... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tényleg jó, saját ? vagy másnak csináltad ? Unokahugomnak lesz szalagavatója....mennyiért csinálnád meg ?:)

Persze, hogy jó, ennél jobb dolog tényleg nincs :) :)

Kép

NIKI
nini.n
 
 


nini nem saját sajnos.a modellemnek a keze.....
még nem tudom mennyiért csinálok körmöt.az anyagáraktol függ....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sacc/kb ? :) :) :)

Kép

NIKI
nini.n
 
 


nini kiszámolom kb menyi ...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Erre meg a madár se jár már? :(
Vendég
 


én járok erre de nincs hozzászolás......... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!
Látom, csináltál vonalzót a kistesónak. Ezek szerint még mindig semmi mensi téren. Tök izgi :D Ezek szerint nektek tényleg az idei év a nyerő :wink:
Vendég
 


már 4 teszt pozitív,....csak nem csapnak be... :roll: :wink:
már várom a keddet hogy lássanak is petezsákot és bene egy pöttyöcskét....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, ennyi teszt biztos nem vág át :lol:
A vonalzód a mensi alapján csináltad, vagy tudod pontosan, hogy mikor kellett fogannia a babának?
Keddet már én is várom, meg téged a jó hírekkel! Hozz képet is a kicsi foltocskádról! :wink:
Apa tudja már? Mit szólt?
Vendég
 


eddig nem örült neki de ma már kispapának nevezte magát...szóval kezd feloldódni.....remélem megajándékozhatom egy kislányal...... :roll: :wink:
a vonalzot a menzi alapján csináltam.....a baba elméletileg jan.6-án fogant..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi az, hogy nem örült neki??? Pedig olyan régóta vártok már erre a kisbabára...
Vendég
 


először nem...félt.meg is értem......de mostmár látszik rajta hogy örül..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jujj Nita! :D Nagyon szorítok Nektek keddre :D
bringóó
 
 


biringóó köszi!

lányok lne egy kérdésem fontos........
szerintetek én elmehetek munkanélkülire?terhesség előtt én suliba jártam...nem volt munkahelyem..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, munkanélkülihez kell x nap, amit ledolgoztál. Ez most nem tudom mennyi, de valahol biztos fenn van a neten.
Vendég
 


az számít hogy én a suliba gyakorlatra jártam?/interspár és hervisbe/ :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Huhh, ezt most nem tudom. Elvileg a szakmunkásoknak beszámítják a gyakot, de nem vagyok benne biztos (még anyu idejében beleszámított, de hogy most?).
Vendég
 


valahogy pedig jo volna megtudni..mert most akkor én nem mehetek olyan helyre dolgozni a baba miatt...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Munkaügyi hivatalban vannak munkaügyi tanácsadók. Próbáld meg ott, biztos tudnak segíteni! :wink:
Vendég
 


anyukám azt mondta hogy a gyakorlatom beleszámít....tehát akkor leh el tudok menni munkanélülire.de azért elmegyünk ilyen tanácsadóhoz...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni!
Én 21 leszek és már nagyon nagyon szeretnénk babót a párom 30.Már két éve sajna sikertelenül :?
Voltunk a Kaáli intézetben de nagyon drágának tartottuk igy a Budai Meddőségi Centrumban fogunk menni Februárban.Hát nagyon remélem minnél hamarabb dicsekedhetek majd, minden kivizsgálás megvolt már és mindkettőnknél minden rendben.Már annyira szeretném... :(

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok Csajok, gondoltam bekukk ide is, ezer éve nem voltam...

Kitty:mizu Veled????

Nita: mi tartjuk ám a frontot a másik topicban is.

Jucus:nem akaralak elcsábítani, de kukkants át hozzánk a 2009-baba projekt indul topicba, hátha van ott is egy két hasznos infó, no meg jó a csapat....gyere! Attól még ide is írhatsz! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Jucus: Tényleg Lh tesztettel nézted a pé-det, tod pontosan mikor van??? Én most néztem először, kíváncsi leszek...

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl ahogy mondod!!!!!!!!
jucus persze hogy csatlakozhatsz...........sko sikert a babóhoz!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szia Nyuszifül! Üdv közöttünk! Drukk, hogy egy hét múlva ne találkozz a piroskával!

Nita, neked meg mára egy kalappal :lol: Nagyon várom már a jó híreket!

Velem semmi különös, most itthon vagyok, ügyeket intézek, és munkahelyet keresek :wink:
Vendég
 


Na, látszik milyen sűrűn jövök.

Szóval Jucus üdv a topikban. :lol: :wink:
Vendég
 


Hello Kitty, én is örülnék neki, de nem érzem úgy, hogy így lesz... :(

Kép
nyuszifül16
 
 


sziasztok.
ut átm.43 mm,nyálkahártya 17 mm, benne 6,4 szabályos petezsák,mellette keskeny echomentes csík valószinű haematoma...
dg:korai gravida...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Gratulálok a picurkához!

Nemsokára 12 hetes leszel :wink:
Vendég
 


szia köszike......

monden oké a babával ....már 41 mm-es és nagyon mozgott!!!!!!!!
és a vérömleny is már csak 17 mm-es.....és 3 cm-es volt.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Örülök, hogy ilyen jó híreket hoztál :D

Máté tudja, hogy jön a kistesó? Hogy fogadta?
Vendég
 


mondtuk neki de nem foglalkozik a dologgal. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, majd érdeklődni fog, ha már nő a pocakod, meg főleg, ha meglesz a pici :wink: Ismerősöméknél is úgy volt (ott is három év a korkül.).
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: