Új privát üzeneted érkezett!

lepke,
NYUGI!!!!!!!!! Azóta volt valami változás?
Pihenj le mindenképpen! Elvileg a sárgás cucc még nem jelent semmit. Nekem is görcsölgetett menzisen a hasam ennyire az elején és a derekam is fájt nagyon. Szóval tényleg nyugi!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Köszi Mumi, ma is Itthon maradtam, erős végtagfájdalmaim vannak, fáj a hasam, mintha hasmenésem akarna lenni, szúr a hátam. Levert vagyok. Olyan éktelen fáradtság jött rám tegnap óta. Lelkileg már jól vagyok. :) Köszönöm!:) Nem tudom mi lehet ez most, előtte is erős fáradtság volt rajtam, ez olyan mint az influenzás..:( lázam nincs. Ja és erősödik a hányinger. :)
du doki.


Te hogy vagy? Többiek?

lepke83
 
 


lepke,

Hogy vagy ma? Mi újság? Drukkolok, h minden rendben legyen!
Majd jelentkezz, h mit mondott a doki!!!!

Én küzdök a jósló fájásokkal minden nap, egyre sűrűbben és egyre hosszabb időintervallumban... De ettől még nem áll meg az élet.
Mondtam Emmának, h ma még bolondok napja van, szóval üljön a fenekén, de holnap már jöhet.

És ma még itt van a festő, holnap doki bácsi, csütörtök-péntek meg jönnek a kertészek. Elvileg csütörtök reggel még megyünk beszerezni mindent, ami nekik kell. Bár írtam listát biztos, ami biztos alapon, ha én "kiesnék" a játékból... És szombaton még nővérem szülinapját ünnepeljük elvileg!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 

 
 

Sziasztok!
Én tegnap voltam dokinál és most már biztos hogy kislány !!! Mondjuk előtte a dokimnak azt mondtam, hogy mindenképpen mondja azt hogy kislány, ha igen , ha nem  Na de nem láttunk mi sem semmiféle kukacot a lábai közt
HálIstennek minden rendben (vérkép, AFP, genetikai uh) és még egy sztárfotót is kaptunk!
Émelygés már csak néha este kísért, de ez szinte semmi ahhoz képest ami előtte volt. Úgyhogy most teljes erőbedobással csinálok mindent! (Főleg a vásárlásra gondoltam)

Lepke, remélem minden rendben!!!
Mumi, azért ne terheld túl magad, csak "amennyi jólesik" tudod :)

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok Lányok!

Lica,
Áááááááááá kislány Náltaok is!!! Hihetetlen, h mennyi lány születik most! 2010-ben meg sorra fiúkat potyogtattunk... Jó hír, h jobban vagy! Én ma is hánytam... no comment

Ne izgulj, egyébként nem terhelem túl magam! :) Bár a vásrálásos túlterhelést nagyon bírnám!

Éppen most jöttünk meg doki bácsitól. :) Még mindig minden zárt...

Megegyeztünk a programozott császár időpontjában. Április 8-án reggel fél hétkor találkozunk a szülészeten. Persze, ha addig beindulna magától, az más kérdés...

És az a legszebb, h Április 8. az apai nagyikán szülinapja volt... ÉS ezt csak akkor realizáltam, mikor kijöttünk doki bától... Véletlen?

lepke,
mizu?????????

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, 2 éve diagnosztizáltak nálam crohn betegséget és 1 éve derült ki a laktózintolerancia is.

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


Szia Dius!

Üdv itt! :) Laktóz intoleranciában szintén zenész vagyok.
Hogy vagy most?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Üdv Dius! Csatlakozz !

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Mumi, képzeld, én meg aug. 24./25-re vagyok kiírva, ami a nagymamám halálának évfordulója, akinek a nevét (sőt részben vezetéknevét is) fogja továbbvinni a kiscsaj  (Julianna).

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Dius!
üdv!

lica!
Julianna jó név :P

lepke!
???  ???

voltam ma szegeden. minden oké. néhány tenyésztést kért a doki "hátha" alapon, ha az negatív, akkor jön a tükrözés. most már jó lenne túlesni rajta mielőbb. 
ami pozitívum, hogy a pozitív heliko nem érdekelte, nem kell vele foglalkozni, tehát gyomortükrözés szóba sem került :D ez nekem nagyon jó hír, attól nagyon féltem

viszont a tesóbaba-project halasztódik. az inofolicot ugyan iszom továbbra is, de úgy 2 hete a metforminnal leálltam... tudtam, hogy úgyis az lesz a dokinak az első, amit kérdezni fog, hogy szedem-e... így ezt letudtam előre...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!   Pár oldalt sikerült visszaolvasnom, igy képben vagyok egy kicsit.

Mumi, köszi kérdésed, mostanra már jobban vagyok. Szép hónap az április. Bence 12-én született. Igazi kis kos.  Kitartás, már nincs sok hátra.

Youlcsi, csak nem bajai vagy? Én Baja mellett lakom.

Lica, gratula a kislányhoz!

Lepke, gratula a pozítiv teszthez! Hogy vagy?


Le is írom hogy velem mi a helyzet. Na szóval, amint írtam is, 2 éve derült ki hogy crohn beteg vagyok.Mostanra már jól van a betegségem,ez köszönhető a gyógyszereknek. Most már csak imurant és salofalkot szedek. De kezdetben volt szteroid is. De a lényeg hogy megszünt szinte minden panaszom és mondhatom hogy tünetmentes vagyok. A tejes dolgokra figyelek, csak laktózmentes dolgokat eszem, na meg persze azért odfaigyelek még most is, hogy mit eszem.
Mivel jól érzem magam, ezért is döntöttünk úgy párommal hogy szeretnénk kistesót a fiúknak.
Elkezdtünk próbálkozni, de úgy voltunk vele hogy majd jön amikor akar. Sikerült is, pontosan a szülinapomon teszteltem pozítivat. Boldogok voltunk hogy összejött. UH-on igazolta a doki hogy terhes vagyok. Beszéltem a gasztros dokimmal is és megbeszéltük hogy hogyan szedjem tovább a gyógyszereket. Vigyáztam is magamra, eljöttem táppénzre, úgy tünt hogy minden rendben van. Volt minden tünetem. Se vérzés. se görcsölés, se semmi bajságra utaló jel. De sajnos megtörtént amitől féltem. Múlt hétfőn az UH-on már szabálytalan volt a petezsák, embrió felszívódóban. Aznap még megcsinálták a missed ab. műtétet. Testileg jól vagyok már, de lelkileg még nem igazán. De nem adom fel,szeretnénk a férjemmel kistesót. Most pénteken megyek vissza a dokimhoz, kíváncsi leszek mit mond. 

Bocsánat hogy hosszúra sikeredett.

Legyen szép napotok!

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


ó jajj, Dius! sajnálom :(

igen, Bajai vagyok. merre laksz? ide jársz orvoshoz? kihez? (vagy azért nem annyira mellette laksz?)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi,köszi! Tudod,az vigasztal hogy otthon van már kettő rosszcsontom, ők adnak erőt most nekem.
Sükösdi vagyok, Bajára járok gasztros dokihoz. Szekszárdra meg nőgyógyászhoz.

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Dius,
Nagyon sajnálom!!! De kitartás! Össze fog jönni egy makk egészséges bébi! Esetleg egy kiscsaj a két fiú mellé...

Youlcsi,
Látod, h érdemes volt elmenni MT-hez... Felesleges volt a para. Az kevésbé jó hír, h tolni kell a bébi projektet...

Lica,
Hihetetlen, h milyen a sors... vagy karma?! Tuti nem véletlen, h pont ezek a dátumok vannak megjelölve nálad és nálam is...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Na, most gondolkodtam kicsit... de Diát nem ismerek Sükösdről... pedig életem jónéhány nyarát buliztam ott végig... meg nem csak a nyarakat... jajj, de jó... nosztalgiázom most kicsit :D

Sokan járnak Szekszárdra nőgyógyászhoz... bár én itt megtaláltam a nekem valót  a ngasztrós meg maga küldött el szegedre... amúgy Váryhoz jártam, most is őt keresném, ha valami gyorsan kellene (bár őszintén, könnyebb MT-hez elmenni, mint a Váryhoz bejutni... pedig aztán a kórházban dolgozom :o :))

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Pénteken megjártam a dokit. Minden rendben, visszahúzodott a méhem. Kettő ciklust kell kivárnunk és utána szabad az út. Ha megjön rendesen most áprilisban és májusban, akkor júniustól ismét próbálkozunk. Úgy örülök hogy nem kell sokat várnunk, és remélem nem várat sokat magára a kistesó.


Youlcsi, én már régóta Szekszárdra  járok nőgyógyászhoz, vagy már 8 éve. Váryhoz is volt szerencsém, de Lovik dokihoz járok. Sajnálom hogy tolódik a baba project, de kitartás. Szegeden Molnár Tamáshoz jársz? 

Mumi, egyben vagytok még? Egyébként, igen, kiscsajt szeretnénk.

Lica Lepke

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


Dius,

Nagyon jó hír, h nem kell sokat várni a tesó projekttel!
Hihi, ezek szerint kislányra gyúrtok... :) Jónás naptárt ismered? Nekem már kétszer bejött!

Én még egyben... Most már szerintem kihúzom kedd reggelig. Majd jelentek úgyis!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Dius!
ez nagyszerű, hogy nem kell várakozni, minden oké... a körülményekhez képest legalábbis...
nincs jó híre a bajai szülészetnek... megértem, hogy sokan nem ide járnak nőgyógyászhoz. én azért jól megvagyok... Karaszhoz járok, szeretem :)

Lovikhoz sosem volt szerencsém, max futólag a colon alatt... és igen, Molnár Tamáshoz járok, Váry küldött hozzá... én meg akkor már ottmaradtam. ugyan a háziorvos most legutóbb erősködött, hogy nem indokolt elmenni szegedre, mert van helyi ellátás is, és ő ehhez nem tud utazási ktg-térítéses papírt adni... de engem különösebben nem érdekelt. 4 év hosszú idő, olyanhoz kellett mennem, akiben bízom. utazási utalványt meg kértem szegeden :)

Mumi!
kezd izgi lenni :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


A fő izgi még így a végére: éppen most jöttünk meg az ügyeletről Danóval. :(
Este 6 óta hányt, nem maradt meg benne még a víz sem. Nem szoktam orvoshoz rohangászni vele túl sűrűn, de most egy kicsit megijedtünk.

Kapott hányás elleni kúpot és most elájult szegénykém a fáradtságtól. Még egy fél óra múlva fel kell keltenem inni, aztán remélem tud majd aludni és nem fog már hányni.

Mondanom sem kell, h az izgalomtól a jósló fájások beindultak egyből... Végig azon imádkoztam a kocsiban, h be ne induljon a szülés is, mert akkor nem tudom mit csinálok. De hála az égnek, a kisasszony rendes volt és maradt a helyén!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


ó, Mumi! gyors gyógyulást Danónak!

az előbb  hívtam az infektológiát (a tenyésztések miatt, amit MT kért)... megvannak a múltkori eredményeim... bakker, tényleg szamárköhögésem van!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszi Youlcsi!
bakker, hol szedtél össze szamárköhögést????

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


és nem csak szamárköhögés!!! ugye volt a haemophylus influensae, a Bordetella pertussis (ő lenne a szamárköhögés), chlamydia pneumoniae és helicobacter... mindez egyszerre, egy azon napon levett mintából! vagyis a heliko 4 nappal később, de ez kit érdekel?
hogy hol szedtem össze? nem tudom. de holnap megyek üzemorvoshoz és rákérdezek, hogy ez lehet.e foglalkozási megbetegedés akkor legalább a saját jogon otthon töltött időre 100% táppénzt kaphatnék :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hallod, nem semmi! Gyógyulj mielőbb!!!!!!
Egyébként nem hülyeség rákérdezni a dologra. Lehet, h tényleg munkahelyi ártalom.

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


tudom, hogy nem hülyeség rákérdezni... elvégre én vagyok a munkavédelmis :) csak nem tudom, hogy ezek konkrétan vannak-e biológiai kockázatként jelen. azt nem én csináltam...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hú, csajok, jobbulást mindenkinek!!! Nem semmi amik most itt leperegtek előttem, szegény Danó, remélem jobban van már!!!Youlcsi, jól begyűjtötted te is a dolgokat!!! Tavaszi legyengülés mindenkinél???
Dius, remélem összejön nektek a kiscsaj, ahogy nekünk is :)))
Andrist holnap viszem oviba...tök rendesek  hogy befogadják, így 2 hónappal évzáró előtt

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Lepke ???

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


óóóó nagy-nagy gratuláció Emma babához!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


lica!
hogy tetszik az ovi Andrisnak?
Áronom mostanában túl sokat volt otthon... tegnap majd megszakadt a szívem, úgy sírt a bölcsiben, hogy ő nem akar ottmaradni nem is tudom... beszoktatáskor volt utoljára ilyen :( remélem, gyorsan visszaszokik, mert megőrülök, ha szegény minden reggel így megy majd.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ÓÓÓÓ, szóval megvan Emma !!! GRATULA !!! Majd várjuk a beszámolót!!!
Andrisnak egyelőre tetszik az ovi, sőt el sem akart jönni onnan A héten csak 11h- ig van ott, aztán majd a tavaszi szünet után ebédre is marad. Ebéd után hazahozom majd a kaki miatt, mert azt csak otthon, ágyban, pelenkában, továbbra is.
Jó fejek a gyerekek, sok a kislány akik "kezelésbe vették" egyből... Vegyes a csoport, kicsik, nagyok együtt vannak, ami szerintem jó, mert a nagyok istápolják a kicsiket. Két nagyobb kislány egyből kézen fogva körbe vezette, "babáztak" vele... 

Youlcsi, biztos hogy Áron vissza fog szokni, hiszen már egyszer odaszokott, csak most nyílván "nehezményezi" a változást az otthonhoz képest, de szerintem ez természetes...hát olyan kis mukik még

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Áron vagy 8 hónapig hazahordta a bölcsiből a kakát :)
bent soha, semmi pénzért. mentem érte, és ahogy kiértünk az udvarról, máris nyomta a pelusba. egy idő után már úgy készültem, hogy pokróc, tiszta pelus... és az utcán tettem tisztába, mert hogy játszóterezni mentünk mindjárt.

szerintem ezért nem kell ebéd után hazahozni. majd kakál uzsi után :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok! Bocsi, hogy eltűntem. :( Kicsit furi ez a terhességem, olyan szétszórt vagyok, mintha nem is én irányítanék, de komolyan!!! Vagy csak öregszem?:)))


Megvan Emma baba? Tényleg? Csak a gratulációkat látom, de a beírást nem találom..!! Bocs, ha hülye vagyok!!:)


Holnap leszek 6 hetes 0 napos és dokiiii este 6-9 közt drukkoljatok...már most remegek az izgalomtól!!!:)))


Jaj, de Örülö, ha megvan Emma!!!


Nálam néha a hányinger a tetőfokára hág..néha nagyon rosszul is vagyok, pl. tegnap a nyári melegben. Meg ha büdös emberek ülnek le elém, hát az kiakaszt, és még legyek kedves, hát elmehetnek a.... :D
A múlt héten Itthon voltam, aztán a héten mentem, influenzás tüneteim voltak...nem tudni mitől..engem nem vizsgáltak ki.:)


Youlcsi, gyógulj meg hamar!


Mumi, remélem, jól vagy és vagytok!!:))) Danó is remélem meggyógyult!


Jó éjt lányok, sok volt ma belőlem!:)))

lepke83
 
 


fb-on láttam a posztot Emmáról tegnap.
"8:45-kor megszülettem 50cm-rel és 3140 grammal. :)"

drukkolok lepke!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jaj, de jóóó!!!:)))) Gratulálok Mumiiiiii!!!! Üdvözlünk kicsi Emma!!;))


Én is voltam dokinál, minden rendben, baba, korának megfelelő és pulzál a pici szivecskéje! ;))))) Még csak most kezdem felfogni, amit láttam..:)))
Jövőhét kedd uh a kórházban, majd védőnő.:))

lepke83
 
 


Köszi Youlcsi, hogy megírtad!!:)
lepke83
 
 


jajj, lepke!
még most is emlékszem, amikor először hallottam dobogni a Muki szívecskéjét :) még nem is volt stabil szívhang, csak "sejthető" volt... aztán 6+4 voltam/voltunk, amikor abszolút stabil szívhang, uh kép... és máris mehettem a kiskönyvért.
nem tudom, mikor lesz megint ilyen... 2 hét múlva lesznek tenyésztési eredményeim, utána megyek vissza a gasztrora... igazából tesóbabán már nem is nagyon gondolkodom, csak ha túl leszek ezeken. mindegy is... amúgy is mindig tavaszi babát szerettem volna :D majd miénk lesz a nyár :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


amúgy tegnap akartam menni orvoshoz, mert már megint 65. cn-on tartok :/ na, felhívtam, de azt mondta az asszisztensnek hogy most tuti nem ér rá... hívjam fel délután 5 körül :o de mondom hol? 5kor??? ja, hát ügyel, szóval nyugodtan keressem... végül csak az orvosiban próbáltam 2x. lehet, hogy elértem volna osztályon is... de gondoltam, ha ott van, azért van ott, mert nyilván dolgozik, szóval nem zavarom... leírva ez így furcsa... hiszen ha azt mondják, hogy a műtőben van és ott keressem, simán a oda is betelefonálok :D pedig ott nyilvánvaló, hogy zavarok

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:) Még azóta is az élmény feldolgozása alatt állok!:))) Olyan hihetetlen, hogy végre itt tarthatok újra..:)


Lehet, hogy még előbb, Youlcsi, hiszen a gólyák megérkeztek tudod:)


Nincs mobilszámod, nem arra gondolt a doki, mert ez a körözzük az orvost vajon merre lehet, nekem kicsit azért furi.:) Lehet, h azt hitte megadta..:)

lepke83
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem,bocsánat, de élek még. :) El voltam havazva, minden nap délelött gyakorlaton voltam,délután meg a gyerekek,még jó hogy vannak nincs időm unatkozni :) ; na meg a házimunka.
Most telorol irok, nem jó a számitógépünk. :-(
Még nem olvastam vissza, de igyekszem bepotolni.

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


lepke!
nincs meg a mobil száma... vagyis van 2 is, amiket innen-onnan kaptam, és már korábban próbáltam, és mindkettő kicsöngött, élő szám, még sosem vette fel egyiket sem (senki, nem hogy a doki :)) szóval nekem marad az, hogy az osztályon vadászok rá :) ha nagyon sürgős, akkor ezt meg is teszem... ha nem, akkor csak az orvosi szobában szoktam hívni, aztán vagy ott van, vagy nem (logikis  )
egyébiránt én pl utálom, ha munka miatt a mobilomon hívnak. azért van telefon az irodámban, hogy elérjenek ott. ha nem vagyok ott, nyilván vagy nem dolgozom (akkor ne hívjanak), vagy nagyon dolgozom (szóval ne hívjanak ). így is már sajnos túl sokan tudják a mobil számomat... és persze, előfordul, hogy kellek azonnal, akár a föld alól is... de azért ilyen nem gyakran van, mégis hivogatnak...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Igen. Néha zavaró tud lenni..:)


Juj, alig várom Mumit a beszámolóval.:))

lepke83
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom, mindenki jól van és szépen zajlanak az események!

Lepke,
Nagyon örülök, h "végre" realizálódott a bébi és hallottad a szívhangját!

Mi pénteken végre hazajöttünk a kórházból! Már alig vártam! Gyakorlatilag már szerdán hazajöttem volna, ha lehet... de, sajna nem lehetett...
Látom Youlcsi jelentett Nektek.  Igen, előnyben volt, mert Facen látta Apa posztját.

Szóval kedden reggel 8:45-kor megszületett Emma. Az a vicces, h ha nem lett volna programozott császár, akkor is megszületett volna rövidesen, mert reggel elment a nyákdugó.

A császár és előkészületei most sem volt más, mint az elsőnél. Leszámítva, h akkor éjszaka tudtam lábadozni (gyakorlatilag aludtam), most viszont 7 órán keresztül feküdtem az örzőben, mint egy darab fa és még a fejemet sem emelhettem fel. Mondjuk az az elején nem is ment volna...
Még szerencse, h ott volt Apa és pesztrálta a gyereket. 
Azt mondták, h készüljek fel a méhösszehúzódások rosszabbak lesznek. Minden többedik gyereknél egyre rosszabb. Igazuk volt. Basszus, azt hittem első éjszaka megpusztulok.  
Viccelődtek, h majd meglátom a harmadiknál. Mondtam, h tuti nem, mert harmadik nem lesz.

Emma nagyon édes, egy zabagép! 60g-okat eszik már most egy-egy evésnél. Mondanom sem kell, h tejem megint csak 40g-nyi van a kettőből... Szóval vegyes táplálású a szentem.

Egyre kisimultabb. Az első képeken nagyon durci-morci feje van! Itt van pár friss és kisimultabb fejzetet mutató.   Óriás hajú! (nem véletlenül hánytam én végig...)

Danó Nagyon jól fogadta! Egyből simogatta, puszilgatta a Hugit! Édes volt!
Féltem, h fogja lereagálni a helyzetet, amikor valósággá válik, h a Hugi kikerül a pocakból és itt lesz velünk. Próbálunk összerázódni és belejönni a dolgokba. Apa a héten szabin lesz és segít!


Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


gyönyörűszépségeshercegnő!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jaj  Mumi, gyönyörű ez a kislány és te is nagyon stramm anyuka vagy Aki már ilyenkor beszámolót is tud írni, leemelem a kalapompom előtte! Én hetekig nem tudtam magamhoz térni Andris megszületése után, nemhogy géphez ülni  Bár lehet hogy a másodiknál már ez is más lesz...

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Köszi Lányok a bókokat Emma nevében is!

Lica, tényleg más lesz a második után! Majd meglátod! Mint ahogy magával a terhességgel sincs annyi időd és energiád foglalkozni, hiszen ott a Nagy + Apa + háztartás stb., úgy utána sem lesz időd elhagyni magad!

Halljátok, nem hittem volna, de még az éjszakai keléseket is jobban viselem, mint Daninál...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Mumi, örülök hogy ezt mondod, remélem nálam/nálunk is így lesz. Tény, hogy azóta eltelt egy kis idő és tkp. mi is mások lettünk valamennyire...és ezáltal másképp is állunk hozzá a dolgokhoz, tudjuk nagyjából mire számíthatunk, stb.
Lica, a filozófus

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


hajaj Mumi! még csak 6 nap! majd 6 hér/hónap múlva nyilatkozz, hogy hogy viseled az éjjeli keléseket! ;)
na jó... drukkolok, hogy tényleg könnyebb legyen!
tesómon látom így a 3. gyereknél, hogy mennyivel kevésbé stresszes az ő nevelése. mondjuk jó gyorsan is fejlődik a kissrác... két nagyszájú ovis amazon mellett küzd a túlélésért :D


youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziaaaa Mummiiiiii!!! Jaj, Istenem, de csodaszép kicsilány!!!!! És mekkora hajzuhatag...wow!!!:) Az én fiam is nagy hajjal született, na, de ő! Még sűrű is a hajacskája! A szomszéd ágyon volt egy ilyen ébenfekete hajú kisleányka, kész csoda mekkora hajuk nől a pocakban!!:)
Nagyon Örülök Nektek!!! Most, hogy látom a pici lányod is...hát kezdem elhinni egy-egy pillanatra, hogy hamarosan nekünk is lesz egy ilyen picink...a mi csodánk..mert minden gyermek az! Még nem fogtam ám fel, majd tán úgy 30 hetesen...:)


Nagyon Örülök és nagyon gratulálok Emma babához!!!:) Sok boldogságot és örömöt Neki és Nektek és jó egészséget!!! Pusziii

lepke83
 
 


Holnap megyek kórházi nagy uh-ra reggel, majd csak este tudok írni. Jó éjt mindenkinek!:)
lepke83
 
 


lepke!
na mivanmivanmivan? :)

ma megint nem tudtam rászánni magam a nőgyógyászhoz menetelre... de majd holnap! nagyon kellene már hívni, túl sokadik napon vagyok már a ciklusban :/

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


7mm-es baba, napra pontosan megfelel a 6+4-nek, amennyi vagyok.;))) minden ok, szívhang itt is megvolt.:))))


Tessék menni, irgum-burgum!!:))))

lepke83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: